PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 01 אוקטובר 2014, 21:40

ב GAF יש אנשים נבלות שכרגע משחקים להם BloodBorne בנוחות בביתם, ולא מעט כאלו, היום התחילה האלפא של המשחק ונשלחו הקודים לחלק מאלו שנרשמו, לא ברור מה היו הקריטריונים אבל אני נרשמתי ולא קיבלתי כלום :(

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2014, 16:07

האמברגו תם לדרייבקלאב.

6 מיורוגיימר. 5 מגיימספוט :|

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוקטובר 2014, 16:30

אאוץ'.
ציפיתי לציונים יחסית מאכזבים אבל לא עד כדי כך, הוא תמיד היה נראה לי בסיסי יחסית וחסר תוכן אבל חשבתי שהאונליין שלו יפצה על כך במעט אבל מסתבר שגם האונליין לא משהו ודי בסיסי.
לא מובן לי מה EVO חשבה כשהיא יצרה את המשחק הזה, נראה שהוא עדיין ברמת תוכן של משחק השקה ולא משהו שנדחה כמעט בשנה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2014, 16:40

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אוקטובר 2014, 16:45

פשוט נוראי על פי הביקורות של Gamespot, נשמע כל כך משעמם. ואיך שהוא GT ממשיכים עם ה85+ שלהם, שיהיו לי בריאים, הפכו להיות יותר גרועים מIGN אילו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוקטובר 2014, 18:58

ואוו... מה הם עשו כל השנה מאז הדחיה? התעסקו ביצירת הגיפים שהציפו את הרשת ? הוא נראה לי מגניב לאללה בהתחלה אבל ככל שעבר הזמן הרגשתי שהוא יאכזב.. חבל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוקטובר 2014, 20:36

Klayman כתב:ואוו... מה הם עשו כל השנה מאז הדחיה? התעסקו ביצירת הגיפים שהציפו את הרשת ? הוא נראה לי מגניב לאללה בהתחלה אבל ככל שעבר הזמן הרגשתי שהוא יאכזב.. חבל.

שיפרו את הגראפיקה ועשו מהפך לדבריהם ב UI שיהיה אינטואטיבי וחלק וידגיש את כל האלמנט הסוציאלי של המשחק, חבל שזה לא ממש מספיק.
בדומה ל Destiny, הם מבטיחים שעם הזמן יהיה גם טונות של תוכן, חלק ב DLC בתשלום וחלק בעדכונים חינמיים, אולי היו צריכים לדחות את זה לעוד כמה זמן ואשכרה להוציא משחק שלם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוקטובר 2014, 20:56

אההה שמע.. הוא יושב עכשיו על 74.. זה לא כזה רע! חשבתי שהממוצע נמוך יותר. בכל מקרה, גרפית הוא נראה אחלה כבר מזמן לדעתי, אבל גרפיקה לא עושה משחק טוב :P. מסכים שכנראה היה חכם יותר לדחות אותו בעוד חצי שנה או משהו.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוקטובר 2014, 21:10

פעם 74 היה שווה ל 54, באמת זה היה נורא ואיום, אבל היום עם איך שמשחקים נכתשים באופן תדיר זה כבר לא נראה כזה רע, וולפנשטיין שכולם כל כך אוהבים יושב על 79, אין בכלל משחק AAA השנה שהגיע ל 90.

אני בטוח שמי שמאוד אוהב את הז'אנר יהנה מדרייב קלאב, אולי שווה לחכות לירידת מחיר ושיוסיפו עוד תוכן לפני הרכישה, אבל אני בטוח שזה לא איזה משחק זוועה, פשוט היד קלה יותר מבעבר על ההדק וציונים כמו חמישיות ושישיות נזרקים חופשי וע"י אתרים גדולים ומשפיעים שיש להם אחוז גדול בממוצע (הרי כידוע ב MC יש להם נוסחה סודית ולכל אתר יש מידת השפעה אחרת על הממוצע), וזה לא דבר רע במיוחד, הרי תמיד התלוננו שכל משחק שני מקבל 90, רק שהקהל צריך לכוונן את הסקאלה שלו מחדש.

(כל ההודעה הזו היא כיסוי תחת בשבילי למה הממוצע העתידי של 75 של TEW הוא בסדר גמור ואין עם זה שום בעיה :P)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אוקטובר 2014, 22:41

bling כתב:פעם 74 היה שווה ל 54, באמת זה היה נורא ואיום, אבל היום עם איך שמשחקים נכתשים באופן תדיר זה כבר לא נראה כזה רע, וולפנשטיין שכולם כל כך אוהבים יושב על 79, אין בכלל משחק AAA השנה שהגיע ל 90.

אני בטוח שמי שמאוד אוהב את הז'אנר יהנה מדרייב קלאב, אולי שווה לחכות לירידת מחיר ושיוסיפו עוד תוכן לפני הרכישה, אבל אני בטוח שזה לא איזה משחק זוועה, פשוט היד קלה יותר מבעבר על ההדק וציונים כמו חמישיות ושישיות נזרקים חופשי וע"י אתרים גדולים ומשפיעים שיש להם אחוז גדול בממוצע (הרי כידוע ב MC יש להם נוסחה סודית ולכל אתר יש מידת השפעה אחרת על הממוצע), וזה לא דבר רע במיוחד, הרי תמיד התלוננו שכל משחק שני מקבל 90, רק שהקהל צריך לכוונן את הסקאלה שלו מחדש.

(כל ההודעה הזו היא כיסוי תחת בשבילי למה הממוצע העתידי של 75 של TEW הוא בסדר גמור ואין עם זה שום בעיה :P)

עוד איזה שבוע הוא מגיע לPSN+ בגרסה לא מלאה, אבל גם לא קטנה. יהיו שם עשרה מסלולים מתוך 30.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אוקטובר 2014, 11:12

Death_119 כתב:עוד איזה שבוע הוא מגיע לPSN+ בגרסה לא מלאה, אבל גם לא קטנה. יהיו שם עשרה מסלולים מתוך 30.

זה לא עוד שבוע, היה אמור לעלות בעדכון החנות של אתמול אבל כנראה יעלה רק היום בגלל שיש בעיות בשרתים של המשחק.
וגרסת הפלוס מכילה חמישית מהתוכן המלא ככה שזה 11 מסלולים מתוך 55 ו 10 מכוניות מתוך 50, אבל חוץ מכמות התוכן מדובר בגרסה זהה למלאה, כל המודים כולל אונליין פתוחים, אתה יכול להצטרף למועדון וכל הפיט׳רים של הגרסה המלאה שם, אפילו להוציא גביע פלטניום אפשר דרך גרסת הפלוס, בנוסף הגרסה הזו גם תקבל חלק מהעדכונים החינמיים כמו מזג אוויר ומצב צילום.

הבאסה היחידה זה שכל המסלולים בגרסה הזו הם של הודו שנחשב לאיזור הכי פחות יפה ומרשים במשחק, אבל אי אפשר להתלונן יותר מדי.
בדיעבד עם הביקורות הצוננות יש להם מזל שקיימת הגרסה הזו, אם זה משחק שהקהל יאהב הגרסה הזו תבטל את השפעת הביקורות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2014, 12:01

הסבר לעיכוב של גרסת הPS+:

https://m.facebook.com/driveclubofficia ... 6122700084

בגלל בעיות שרתים ורצון שתהיה חוויה טובה לכולם. זה מביך שכל שני וחמישי יש בPSN בעיות מכל הסוגים. בכל פעם שיש הוצאה של משחק חדש או עדכון למשחק פופולארי ואירועים מסויימים. אנשים משלמים בשביל זה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 אוקטובר 2014, 13:13

נראה טוב... לא רואה מה זה משנה 75 או 85 במקרה שהקונה אוהב משחקי מירוצים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 09 אוקטובר 2014, 19:36

Driveclub זה המשחק הכי כושל בהיסטוריה של סוני.
עברו כבר 3 ימים כמעט מאז שהמשחק יצא ואין לו שרתים, כל השרתים נפלו להם, הם כתבו בפייסבוק שלהם שהם עובדים על זה אבל בינתיים שום דבר ברשת שם לא עובד... וכל המשחק הזה בעצם בנוי על רשת חברתית ושדבר כזה לא עובד, צריך לדעתי לבקש פיצוי או משהו... אנשים עוד שניה מסיימים את המשחק בלי שהם נגעו ברשת שלו או בנו מועדון משלהם במשחק.... זה כמו לשחק במשחק פרוץ.
המשחק עצמו- סביר. הגרפיקה והשליטה מעולים אבל ה- AI מהגרועים שראיתי וגם אין לו הרבה מקומות ומירוצים וממצים אותו מאוד מהר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוקטובר 2014, 21:03

כן, הדיעה הרווחת היא שהוא די משעמם והתפריטים והתחושה הכללית ממש ״פרווה״
נראה לי שעם כמה עדכונים הוא עוד יכול להיות ממש טוב, אבל צריך לשנות בו המון דברים, אז נראה לי שרק במשחק ההמשך נראה אותם.
נראה לי שזה ממש נחמד כמשחק חינמי בפלוס, אבל לא הייתי קונה בחיים לפי מה שקראתי וראיתי עד עכשיו. אולי גירסת ״משחק השנה״ תהיה שווה את זה

אבל כל נושא הPSN פשוט מביך

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 10 אוקטובר 2014, 02:43

בקיצור כנראה שEvolution Studios הפעם לא ינצלו מסגירה והסוף שלהם כסטודיו קרוב מתמיד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2014, 10:48

כל נושא הPSN הוא הרבה יותר ממביך.. מילא כשהPSN הייתה חינמית אז עוד היה איזה תירוץ.. אבל עכשיו אנשים משלמים כסף בדיוק בשביל שירות שיהיה למעלה כשהם רוצים להשתמש בו (נגיד, כשיוצא משחק אקסקלוסיבי גדול שעושה שימוש הדוק בשירות הזה). בלי הPSN ונושא המועדונים, לפי הבנתי מהביקורות, זה סוג של רבע משחק וגם קשה יותר להתקדם בו.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2014, 11:41

שנה ראשונה בפס4 מול ראשונה בפס3 (קצת עשיתי הנחה לפס3 כי הקדמתי את הפס4):
תמונה
לי זה לא מרגיש שהשנה של הפס4 היתה גרועה כמו שהיא תוארה פה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוקטובר 2014, 12:05

Death_119 כתב:שנה ראשונה בפס4 מול ראשונה בפס3 (קצת עשיתי הנחה לפס3 כי הקדמתי את הפס4):
תמונה

שוטר בינוני - שוטר בינוני.
שני משחקים שנתיים שהיו כמוהם גם בPS3 באותה תקופה.
משחק שנתי שיש גם בPS4 השנה.
שוטר צבאי (שלא עבד להמונים) - שוטר טקטי.
שוטר מסוגנן עם נאצים - שוטר מסוגנן עם כוחות קסם.

אז מה ה"יתרון" של הPS4?
פורט ממשחק ישן לPC.
משחק עולם פתוח בינוני במיוחד.
שני משחקים שיש בכל פלטפורמה אחרת, שקל למצוא דוגמאות נגדיות עבורם לPS3 בשנתה הראשונה.

השנה הראשונה של הPS3 היתה מחורבנת במיוחד.
זה לא סותר את זה שהשנה הראשונה של הPS4 מחורבנת.

לא שזה חריג, או נורא ואיום. הגיוני בשנה הראשונה, המשחקים יהיו פחות מוצלחים. הם גם מיהרו לשוק, בניסיון לצאת בלי הרבה תחרות וגם עדין לא ידעו לנצל כמו שצריך את החומרה.
זה ככה בכל קונסולה, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2014, 14:59

Nucleus_Dawn כתב:
שוטר בינוני - שוטר בינוני.
שני משחקים שנתיים שהיו כמוהם גם בPS3 באותה תקופה.
משחק שנתי שיש גם בPS4 השנה.
שוטר צבאי (שלא עבד להמונים) - שוטר טקטי.
שוטר מסוגנן עם נאצים - שוטר מסוגנן עם כוחות קסם.

אז מה ה"יתרון" של הPS4?
פורט ממשחק ישן לPC.
משחק עולם פתוח בינוני במיוחד.
שני משחקים שיש בכל פלטפורמה אחרת, שקל למצוא דוגמאות נגדיות עבורם לPS3 בשנתה הראשונה.

השנה הראשונה של הPS3 היתה מחורבנת במיוחד.
זה לא סותר את זה שהשנה הראשונה של הPS4 מחורבנת.

לא שזה חריג, או נורא ואיום. הגיוני בשנה הראשונה, המשחקים יהיו פחות מוצלחים. הם גם מיהרו לשוק, בניסיון לצאת בלי הרבה תחרות וגם עדין לא ידעו לנצל כמו שצריך את החומרה.
זה ככה בכל קונסולה, לפי דעתי.

אני לא זוכר משחקים בקאליבר של Shadow of mordor, Infamous, BF4, D3, AC והדמו של MGS על הפס3. זה לא משנה אם אותו משחק יצא לעוד פלטפורמות, שום דבר ברמה הזאת ובכמות הזאת לא היה זמין לפס3 בשנתה הראשונה, גם לא השנייה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוקטובר 2014, 15:25

טוב ההשקה של ה PS3 היתה אחת הגרועות בהסטוריה אז ברור שה PS4 מתעלה עליה, זה לא אומר כמובן שזו או שזו מציאה גדולה.

אני לא רואה אף משחק בתמונה שפרסמת שגורם לי לרוץ לשדרג לדור הבא מלבד Shadow of Mordor שלפחות הוא יותר דור הבא מאשר cross gen עם מערכת גיימפליי שלא אפשרית על הדור הקודם ו BF4 שמביא אונליין משופר לדור הבא עם יותר שחקנים, מפות גדולות יותר ו FPS גבוה יותר.
ועד כמה ש SOM הוא אחלה משחק עם מכניקה שאולי תהיה סטנדרט בעולמות פתוחים זה לא באמת מצדיק מעבר של דור ואפשר לחכות איתו ולקנות אותו בזול מאוחר יותר כשאכן ייעשה המעבר לדור הבא, הוא לא קילר מטורף.

ובקשר ל BF4 תמיד אמרתי שאם אתה מסוג האנשים שחולים על המותג ומשחקים בעיקר בו אז היה שווה לעבור כבר בהשקה לדור הבא, לכל השאר? לא רואה ממש סיבה לזה עד לתחילת 2015, למרות שלדעתי גם עכשיו זמן טוב לעבור לקראת מבצעי החגים והתחרות המטורפת כי מפה והלאה מתחיל באמת שטף של משחקים שימשך עד ל 2015 והלאה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2014, 11:40

Death_119 כתב:שנה ראשונה בפס4 מול ראשונה בפס3 (קצת עשיתי הנחה לפס3 כי הקדמתי את הפס4):
תמונה

רק שבשנה הראשונה של הפס3 היה את רצ'ט וקלאנק, את אנצ'רטד 1, את AC1, את COD4, את אובליביון, את ריינבו 6, את GRAW... אתה פשוט קנית משחקים לא משהו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2014, 11:46

עדכון 2.0 לPS4, הולך להגיע סוף סוף, ביום חמישי הקרוב והוא יביא איתו גם פיטצ'ר שהובטח עוד בהשקת הקונסולה - היכולת לשלוט במשחק של חבר, ב"ספה וירטואלית", או בשמו - Shareplay.
בנוסף, הוא יוסיף ערכות נושא, היכולת לנגן מוזיקה מUSB, היכולת להוסיף משחקי PS+ חינמיים לספרייה בלי להוריד אותם ועוד כמה פיטצ'רים נחמדים.

סוני אמרה בעבר שהם יוסיפו ב2.0 גם את היכולת לגבות כל דבר בUSB, אך בסופו של דבר, זה לא יגיע בעדכון זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 אוקטובר 2014, 18:02

Nucleus_Dawn כתב:עדכון 2.0 לPS4, הולך להגיע סוף סוף, ביום חמישי הקרוב והוא יביא איתו גם פיטצ'ר שהובטח עוד בהשקת הקונסולה - היכולת לשלוט במשחק של חבר, ב"ספה וירטואלית", או בשמו - Shareplay.
בנוסף, הוא יוסיף ערכות נושא, היכולת לנגן מוזיקה מUSB, היכולת להוסיף משחקי PS+ חינמיים לספרייה בלי להוריד אותם ועוד כמה פיטצ'רים נחמדים.

סוני אמרה בעבר שהם יוסיפו ב2.0 גם את היכולת לגבות כל דבר בUSB, אך בסופו של דבר, זה לא יגיע בעדכון זה.

ה Shareplay נשמע מאוד מעניין, בעיקרון זה נותן גישה לחבר שלך לכל משחק שירצה על הפס4 שלך, אבל יש הגבלות מן הסתם- כל שעה צריך לחדש את הסשן (ככה שאי אפשר להשאיר לחבר סוני דולק וללכת לכמה שעות שישחק) וגם הסטרים באיכות של 720P ו 30 FPS וגם אי אפשר לקבל גביעים, ככה שאני מאמין שלא יהיה יותר מדי ניצול לרעה של אנשים שישחקו משחקים מלאים על סוני של חבר, אולי רק כאלו שלוקח שעות מעטות לסיים- לא נעים להטריח בנאדם להדליק את הסוני בשבילך וכל שעה גם לחדש לך שוב את הסטרים ככה שאני מאמין שבאמת ישתמשו ב feature בדיוק למטרה שנוצר שזה עזרה במשחקים ו CO-OP (שיהיה זמין גם במשחקים שלא מציעים את זה באונליין אלא רק מקומי) שאם זה יעבוד טוב (ואין סיבה שלא למי שיש אינטרנט טוב, remote play ו NOW עובדים מצויין לפי הדיווחים לבעלי אינטרנט טוב) זה יהיה נפלא.
זה גם יכול לשמש ככלי לבדיקת משחקים חדשים לפני קנייה, ככה שהמגבלה של המחסור בדמואים שיש היום נהיית הרבה פחות חמורה אם יש לך חברים נחמדים שקונים לא מעט משחקים.

אני גם אנסה עם איזה ישראלי ברשימת החברים לראות איך זה עובד, למרות שאני לא בונה על ה feature הזה יותר מדי כי אין לי חברים טובים עם פס4 שאני יוכל להטריד אותם ולבקש מהם כל פעם אם אפשר לבדוק דרכם משחק שיש להם, אבל זה באמת feature מדהים.

אני גם מחכה ל THEMES, יצא לי מהחורים המסך הכחול הזה כאילו אנחנו ב WIN 3.1, והאפשרות להוסיף משחקי PS+ לספרייה בלי להוריד אותם היא כל כך מתבקשת שלא ברור לי למה סוני לא הוסיפה את זה לפני שנים עוד בפס3, ההסבר היחיד שלי זה שהם משלמים למפתחות גם ע"פ מספר הורדות והם לא רצו שאנשים יסמנו בקלות הכל גם אם לא מתכוונים לשחק- אין מה לעשות להוריד משחק זה יכול להיות טרחה אם אין בו עניין גם אם בחינם, אבל לסמן זה כל כך קל שרוב האנשים יסמנו גם משחקים שלא אכפת להם מהם בכלל מה שיגדיל את ההוצאות של סוני כלפי המפתחות, יכול להיות שהמודל הכלכלי הזה של סוני עם המפתחות כבר לא רלוונטי עוד ולכן הם הוסיפו את האפשרות המתבקשת הזו סוף סוף.
--------
-אתמול היה סטרים עם גיימפליי ראשון ל Tomorrow Children, המשחק לא כל כך מעניין אותי מבחינת הז'אנר, סוג של מיינקראפט קהילתי שבונים בו יחד עיר עם אנשים אונליין, אבל הוא בהחלט נראה איכותי לחובבי הז'אנר ובעיקר- הטכנולוגיה שלו מטורפת, המראה של המשחק כל כך מיוחד כמו סרטי אנימציה ישנים של CGI והכל בזכות התאורה המדהימה, המפתח אמר שזו הפעם הראשונה שמשתמשים בטכנולוגיה הזו במשחקי וידאו (כנראה עד כה אכן שימשה רק סרטוני CGI) ובקרוב נראה עוד ועוד מפתחות שישתמשו בזה (ציין שגם UNCHARTED 4 עושה שימוש בזה בצורה מסויימת), שווה לראות (החל מהדקה ה 31):
http://www.twitch.tv/raptr/b/581462160

-עוד ידיעה זה ש GTA5 ירוץ על ה PS4 ב 1080P, האישור מגיע מ OPM (מגזין הפלייסטיישן הרשמי) שסיקר את המשחק ואישר שעל ה PS4 ירוץ ברזולוציה זו, זה לא אומר דבר כמובן על גרסת ה ONE והרזולוציה שלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2014, 18:44

bling כתב:ה Shareplay נשמע מאוד מעניין, בעיקרון זה נותן גישה לחבר שלך לכל משחק שירצה על הפס4 שלך, אבל יש הגבלות מן הסתם- כל שעה צריך לחדש את הסשן (ככה שאי אפשר להשאיר לחבר סוני דולק וללכת לכמה שעות שישחק) וגם הסטרים באיכות של 720P ו 30 FPS וגם אי אפשר לקבל גביעים, ככה שאני מאמין שלא יהיה יותר מדי ניצול לרעה של אנשים שישחקו משחקים מלאים על סוני של חבר, אולי רק כאלו שלוקח שעות מעטות לסיים- לא נעים להטריח בנאדם להדליק את הסוני בשבילך וכל שעה גם לחדש לך שוב את הסטרים ככה שאני מאמין שבאמת ישתמשו ב feature בדיוק למטרה שנוצר שזה עזרה במשחקים ו CO-OP (שיהיה זמין גם במשחקים שלא מציעים את זה באונליין אלא רק מקומי) שאם זה יעבוד טוב (ואין סיבה שלא למי שיש אינטרנט טוב, remote play ו NOW עובדים מצויין לפי הדיווחים לבעלי אינטרנט טוב) זה יהיה נפלא.
זה גם יכול לשמש ככלי לבדיקת משחקים חדשים לפני קנייה, ככה שהמגבלה של המחסור בדמואים שיש היום נהיית הרבה פחות חמורה אם יש לך חברים נחמדים שקונים לא מעט משחקים.

אני גם אנסה עם איזה ישראלי ברשימת החברים לראות איך זה עובד, למרות שאני לא בונה על ה feature הזה יותר מדי כי אין לי חברים טובים עם פס4 שאני יוכל להטריד אותם ולבקש מהם כל פעם אם אפשר לבדוק דרכם משחק שיש להם, אבל זה באמת feature מדהים.

אני גם מחכה ל THEMES, יצא לי מהחורים המסך הכחול הזה כאילו אנחנו ב WIN 3.1, והאפשרות להוסיף משחקי PS+ לספרייה בלי להוריד אותם היא כל כך מתבקשת שלא ברור לי למה סוני לא הוסיפה את זה לפני שנים עוד בפס3, ההסבר היחיד שלי זה שהם משלמים למפתחות גם ע"פ מספר הורדות והם לא רצו שאנשים יסמנו בקלות הכל גם אם לא מתכוונים לשחק- אין מה לעשות להוריד משחק זה יכול להיות טרחה אם אין בו עניין גם אם בחינם, אבל לסמן זה כל כך קל שרוב האנשים יסמנו גם משחקים שלא אכפת להם מהם בכלל מה שיגדיל את ההוצאות של סוני כלפי המפתחות, יכול להיות שהמודל הכלכלי הזה של סוני עם המפתחות כבר לא רלוונטי עוד ולכן הם הוסיפו את האפשרות המתבקשת הזו סוף סוף.
--------
-אתמול היה סטרים עם גיימפליי ראשון ל Tomorrow Children, המשחק לא כל כך מעניין אותי מבחינת הז'אנר, סוג של מיינקראפט קהילתי שבונים בו יחד עיר עם אנשים אונליין, אבל הוא בהחלט נראה איכותי לחובבי הז'אנר ובעיקר- הטכנולוגיה שלו מטורפת, המראה של המשחק כל כך מיוחד כמו סרטי אנימציה ישנים של CGI והכל בזכות התאורה המדהימה, המפתח אמר שזו הפעם הראשונה שמשתמשים בטכנולוגיה הזו במשחקי וידאו (כנראה עד כה אכן שימשה רק סרטוני CGI) ובקרוב נראה עוד ועוד מפתחות שישתמשו בזה (ציין שגם UNCHARTED 4 עושה שימוש בזה בצורה מסויימת), שווה לראות (החל מהדקה ה 31):
http://www.twitch.tv/raptr/b/581462160

-עוד ידיעה זה ש GTA5 ירוץ על ה PS4 ב 1080P, האישור מגיע מ OPM (מגזין הפלייסטיישן הרשמי) שסיקר את המשחק ואישר שעל ה PS4 ירוץ ברזולוציה זו, זה לא אומר דבר כמובן על גרסת ה ONE והרזולוציה שלה.

באמת פיטצ'ר מצוין. גם פוטר חלקית (בכל זאת, צריך שאחד החברים שלך יהיה בעלים של המשחק ושהוא יאשר לך לשחק בו ולא יחשק בPS4, בזמן שאתה כן) את בעיית הדמואים.

הסגנון האומנותי של Tomorrow Children באמת מרהיב. משחק מאוד מסקרן, למרות שעבורי הוא בטח לא יהיה כזה מתאים, רק כי אני פחות אוהב מולטיפלייר.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 116 אורחים