במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוקטובר 2014, 15:15

Klayman כתב:מקבלים נקודות על מוות?! לזה לא שמתי לב :P.

כן... +10 נקודות כוח (האדומות). אלא אם כן קיבלתי אותם בכל פעם שמתתי על משהו אחר ואני טועה.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 11 אוקטובר 2014, 23:07

אני חייב לאמר שאני ממש נהנה ב- RYSE SON OF ROME על ה- PC. (לא שיחקתי בגרסת ה- XBOX ONE).
האמת שמהרגע שהוא נחשף בתערוכה של מייקרוסופט אמרתי שאני חייב אותו, והביקורות קצת אכזבו אותי אבל בכל זאת החלטתי לתת לו צ'אנס.
נתחיל מזה שהמשחק הזה נראה כ"כ יפה, גרפיקה כזאת לדעתי ראיתי רק ב- CGI ולא בתנועה, אפילו קרוב למה שהראו אז ב- Deep Down, משהו ברמה הזאת... והוא גם רץ כ"כ חלק ויפה.
המשחקיות גם כיפית אבל הקרבות תמיד חוזרות על עצמן ואני מאמין שזאת הסיבה העיקרית לביקורות הפושרות, אני אישית נהנה מהם בכל זאת אבל הם יותר מדי חוזרות על עצמן וגם בבוסים זה ככה.
העלילה אחלה ואפילו עיצוב השלבים לא רע בכלל.
אני די נהנה ממנו (אני כבר לקראת הסוף)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 אוקטובר 2014, 17:59

88 שעות לתוך Divinity והמשחק נמשך, מי שאוהב משחקי תפקידים חייב לשחק במשחק הזה, פשוט חייב, זה בערך החלום הכי רטוב של כל חובב משחקי תפקידים, יש שם הכל, מעולם לא ראיתי כל כך הרבה השקעה בסביבות השונות במשחק אחד, זה פשוט לא נתפס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 12 אוקטובר 2014, 18:42

אחרי שראיתי את כל המשימות צי של אססינס קריד 3, סיימתי את רובם בהצלחה עם סינכרון מלא, חלק מהמשימות דורשות שדרוג לספינה בשביל ביצועים טובים מול הצי של האויב.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 אוקטובר 2014, 19:32

לאחר משחק של On וOff לאורך חודשים הצלחתי לסיים סוף-סוף את GOW 3 על Titan mode, היו חלקים לא קלים לאורך הדרך :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 13 אוקטובר 2014, 20:22

15 שעות בתוך som (על ה-one)... פשוט כיף. אפשר למשוך את המשחק כמה שרק רוצים בזכות מערכת הנמסיס.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 אוקטובר 2014, 20:31

סיימתי את המשחק ב-13 שעות ולא ראיתי שום טעם בלהתעסק עם מערכת הנמסיס כי הדמות שלי חיסלה warchiefs בלבל 20 בלי להתאמץ בכלל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 אוקטובר 2014, 20:34

Death_119 כתב:88 שעות לתוך Divinity והמשחק נמשך, מי שאוהב משחקי תפקידים חייב לשחק במשחק הזה, פשוט חייב, זה בערך החלום הכי רטוב של כל חובב משחקי תפקידים, יש שם הכל, מעולם לא ראיתי כל כך הרבה השקעה בסביבות השונות במשחק אחד, זה פשוט לא נתפס.

אני עכשיו חורש על wasteland 2 ואני חייב לומר שאני אוהב אותו אפילו יותר (וממש אהבתי גם את דיביניטי). הכתיבה, ה-setting, המקומות והתרחישים הרבה יותר מעניינים ומושכים מדיביניטי (אם כי רמת ההפקה נמוכה משמעותית, וזה מורגש). מרגיש כמו המשחק שפולאאוט 3 היה צריך להיות. משחק חובה לא פחות מדיביניטי, לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 אוקטובר 2014, 21:22

InterAl כתב:אני עכשיו חורש על wasteland 2 ואני חייב לומר שאני אוהב אותו אפילו יותר (וממש אהבתי גם את דיביניטי). הכתיבה, ה-setting, המקומות והתרחישים הרבה יותר מעניינים ומושכים מדיביניטי (אם כי רמת ההפקה נמוכה משמעותית, וזה מורגש). מרגיש כמו המשחק שפולאאוט 3 היה צריך להיות. משחק חובה לא פחות מדיביניטי, לטעמי.

כן, אני מצפה גם להגיע איליו בחודשים הקרובים, למרות שראיתי לא פעם קובלנות בדבר מערכת הקרב שלו שהיא מאוד בסיסית. אבל הביקורות גורסרות שהכתיבה, ההומור והקווסטים נהדרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 אוקטובר 2014, 23:03

החלטתי לעבור לAC4, קצת הפסקה מ3, 4 נראה מצויין עם כל הגיימפליי שראיתי ביוטיוב אז הגיע הזמן לנסות אותו.
תמונה
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 14 אוקטובר 2014, 21:07

The Evil Within
משחק מעולה... מזכיר את הימים שהיו ממש משקיעים במשחקי אימה, כמו Resident Evil 4.
לז'אנר שלו הוא אחד מהטובים שיצאו בשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 14 אוקטובר 2014, 23:25

InterAl כתב:סיימתי את המשחק ב-13 שעות ולא ראיתי שום טעם בלהתעסק עם מערכת הנמסיס כי הדמות שלי חיסלה warchiefs בלבל 20 בלי להתאמץ בכלל.

אני כנראה נהנה מזה אחרת ממך.
בכל מקרה, 13 שעות זה גם יפה ושווה לזמן ריצה ממוצע על ה- main story + קצת מעבר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אוקטובר 2014, 15:59

טוב בגלל שאני מסים עבודה זמנית מחר ,ובקרוב טס להודו
חרשתי על ה3DS XL לסים כמה מישחקים

הבעיה שלי שהחשבון אמריקאי ,ואני לא יכול לקנות מישחקים עם הויזה בצורה כזאת ,אלה רק עם אני קונה כרטיסי מתנה
או מישחקים פיזים מארצות הברית

בכל מיקרה אלו המישחקים שסימתי ומיקרו ביקורות

MARIO N LUIGI DREAM TEAM

לא שינו הרבה את הנוסחה ,אבל המישחק הזה מאוד ארוך ,בגדול מאוד טוב לחובבי הסדרה

NSMB 2

מי שאוהב מישחקי מאריו 2D ,זה מישחק מאוד טוב

פוקימון Y -גם פה המשך משופר של הסדרה ,לא יותר לא פחות
אבל המון סוגי פוקימונים ,והרבה שעות מישחק

קסטליווניה MOF ,המישחק הזה ירד מאוד באיכות עם משווים אותו נגד מישחקי קסטליווניה בDS וGBA
סך הכל המישחקיות רובה נישארה ב3D ,אבל הגרפיקה 3D
אבל המישחקיות הרבה יותר פשוטה ,כולל האלמנטים של הRPG הופשטו ,ורמת הקושי ירדה מאוד ,כי יש "המשכים" בקרבות בוסים

חוץ מיזה שיחקתי במישחק הקלפים שהגיע עם המכשיר ,וגם במישחק שמישתמש במצלמה שהגיע מובנה
הם גימיק נחמד לכמה דקות ,לא יותר
עכשיו אני ימחוק את המכשיר כדי לעשות חשבון קנדי

מעבר לזה שיחקתי ועברתי בWIIU את סוניק "העולם האבוד" ,שזה מישחק בינוני ולא מומלץ
הדמו היה נחמד ,אבל המישחק סתם בינוני

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוקטובר 2014, 16:43

סיימתי את Shadow of Mordor. היה ממש כיף. מערכת הנמסיס היא רעיון מצויין, לדעתי, שרק יילך וישתפר ככל הנראה בעתיד. אחלה משחק. 84.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 20 אוקטובר 2014, 22:51

אני משחק כרגע ב Don't Starve, משחק חמוד מאוד בסטים בסגנון מיינקראפט רק דו מימדי במפת תלת מימד, צריך לשרוד כמה שיותר ימים, ככל שאתה שורד אתה מקבל יותר ניסיון שזה פותח לך דמויות עם יכולות שונות.
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2014, 10:07

אז אני ממש בהתחלה של SOM... שיחקתי פעם אחת כשחבר היה אצלי ובגלל שהוא כבר שיחק אז סתם העברתי את קטעי הקישור ושיחקתי כמו אהבל, וחיזקתי מלא אורקים וWARLORDS, חלקם הרגו אותי 5 פעמים אפילו... אבל זה היה בכל זאת ממש כיף.
איך שהוא הלך התחלתי מהתחלה, והפעם הייתי הרבה יותר טוב, עדיין לא נהרגתי ורצחתי איזה 6 WARLORDS די בקלות... ובכל זאת - אשמח לכמה טיפים אם יש לכם :)
אסטרטגיות, מה כדאי לשפר וכו'.

אני פשוט מת על המשחק הזה, לא יכול לחכות לחזור ולשחק בו,ממש כמו פעם. השנה לא הייתה לי את התחושה הזאת עם שום משחק, נראה לי.
אבל לצערי לא יהיה לי זמן לגעת בו עד סוף השבוע... מזל שהוא מתחיל מחר בערב :D
אמרתי לחברה שלי שלא תערב אותי בתכניות שלה בסופ"ש הזה, ואפילו תשתדל לעשות אותן בחוץ או ללכת לחברים... מה שאומר שהיא תעשה לי דווקא ותקבע עם כולם בבית שלנו :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2014, 12:31

אני חייב לנסות את SOM בהזדמנות, הבאסה היחידה זה שאומרים שמשימות הקמפיין לא משהו ודווקא כל הפעילויות מסביב הן לב המשחק, בעיקר מערכת הנמסיס, יש לי תחושה שיהפך לרפטטיבי עבורי אבל הרוב באמת נהנים ממנו מאוד, גם אני מאוד אוהב את המראה שלו.

אני בעיקר ממשיך לאט ב TEW, כרגע בפרק 7, מאוד נהנה ממנו, אבל ברור לי בשלב הזה שהוא לא בדיוק אימה-הישרדות כמו שהובטח למרות שנראה יחסית ככה בהתחלה, הטמפו והקצב עלו מאוד ונראה שהוא יותר בסגנון RE4, שזה אקשן-הישרדות עם כמה אלמנטים של אימה אבל לא באמת אימה-הישרדות קלאסית, יש לי ארסנל נשקים קטלני ורובה צלפים סטייל RE4, לא זכור לי שבטירה ההיא ב RE1 צלפתי בזומבים אומללים מרחוק :P

המשחק אכן סובל מבעיות טכניות לא מעטות, ולמרות שהתלהבתי מאוד מהאומנות שלו והאפקטים, לא תמיד היא מחזיקה ומספיקה ובאופן כללי המנוע עצמו לא ממש מרשים, וזה באמת חטא על פשע כשיש לך מנוע לא מרשים שסובל לא מעט מכשלים טכניים כמו ירידות פריימים בסביבות חיצוניות ואפילו סתם ירידות ראנדומליות בנוסף לפסים השחורים הגדולים, המשחק הזה הוא כישלון טכני וללא ספק הכי פחות מלוטש מבחינה טכנית ששיחקתי על הדור הבא שעד עכשיו הצטיין במיוחד כשזה נגע לביצועים (מטרו רץ ב 1080P ו 60 יציבים כמו חלום, כמו כן MGS, ו WATCH DOGS למרות שרץ על 30 הוא משחק עולם פתוח- עיר הכי חלק שאי פעם היה על קונסולות) וזה מאכזב מאוד שלמיקאמי כבר אין את הטכנולוגיות המובילות והצוות הטכני האדיר שהיה לו בעבר.

בכלל המשחק מרגיש מבחינת ליטוש כמו הפקת AA ולא AAA, לא רק בגראפיקה אלא בכלל, די ברור שאין פה תקציב גדול.

אבל, עדיין מדובר מדובר באחלה משחק, אני לא מרגיש בכלל מתוסכל או מה שהמבקרים התבכיינו עליו לדעתי (לפחות עד לפרק 7), המשחק שומר לעיתים תכופות ויש גם חדרי שמירה, איך בדיוק הם היו מסתדרים בימי RE עם מכונות הכתיבה ובלי שמירות אוטומטיות אם על זה הם מתבכיינים?
רמת הקושי טובה ויכולה לאתגר אבל הוגנת מאוד, לא נתקלתי בשום תסכול וכאמור יש לי ארגז כלים גדול להתמודד עם כל סיטואציה, כרגיל אצל מיקאמי, הגיימפליי מעולה, ה combat מספק מאוד, והמשחק מגוון וזורק כל פעם סיטואציות חדשות.

בקיצור, אני חושב שמי שאוהב את הסגנון יהנה מאוד מהמשחק, רק שלא יצפה למהפכות, אלא למשחק אקשן-הישרדות-אימה טוב עם אחלה גיימפליי וגיוון, שזה פחות או יותר מה שרציתי ממנו ולכן אין לי יותר מדי תלונות, בשבילי המשחק הכי מהנה ששיחקתי השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2014, 13:12

אני חושב שאני מוותר על THE EVIL WITHIN... לא יודע, יותר מדי משחקים טובים גם ככה, וממה שקראתי וראיתי לא התלהבתי במיוחד. אבל אולי אנסה אותו אצל חבר ואחליט קודם.
בלינג - מערכת הקרב כל הזמן משתדרגת בSOM כך שהרפטציה אולי רק בשלבים מאוד מאוחרים. יש כ"כ הרבה מה לפתוח ולשפר, זה באמת מדהים. העלילה בהתחלה לפחות - מעולה, לא פחות.

אה, דבר נוסף התחלתי את THE VANISHING OF ETHAN CARTER מהתחלה וכמו שצריך על המחשב החדש.
שמעו - המשחק פשוט מרהיב. אולי היפה ביותר שיש לי, כולל RYSE. זה פשוט מדהים כמה שהסביבות שם נראות פוטוריאליסטיות לפעמים, למרות שהן צבעוניות בהרבה.
תעשו לעצמכם טובה ותכנסו לזה:
http://www.theastronauts.com/2014/03/vi ... an-carter/
ורק תראו את הגלריה הקטנה... הם פשוט לקחו מלא מלא תמונות של צוקים, סלעים, פסלים, ואפילו אנשים - כדי ליצור את העולם שלהם.
התוצאה היא לא פחות ממטורפת.
באמת לא הבנתי למה הוא נראה כ"כ טוב עד שראיתי קצת מאחורי הקלעים וכו'. העולם פשוט נראה טבעי לחלוטין. חסר תקדים.
אה, ולא שיחקתי המון, אבל העלילה ממש מעניינת, אהבתי הכל שם, ממה שראיתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2014, 15:16

Laskin כתב:אני חושב שאני מוותר על THE EVIL WITHIN... לא יודע, יותר מדי משחקים טובים גם ככה, וממה שקראתי וראיתי לא התלהבתי במיוחד. אבל אולי אנסה אותו אצל חבר ואחליט קודם.
בלינג - מערכת הקרב כל הזמן משתדרגת בSOM כך שהרפטציה אולי רק בשלבים מאוד מאוחרים. יש כ"כ הרבה מה לפתוח ולשפר, זה באמת מדהים. העלילה בהתחלה לפחות - מעולה, לא פחות.

אה, דבר נוסף התחלתי את THE VANISHING OF ETHAN CARTER מהתחלה וכמו שצריך על המחשב החדש.
שמעו - המשחק פשוט מרהיב. אולי היפה ביותר שיש לי, כולל RYSE. זה פשוט מדהים כמה שהסביבות שם נראות פוטוריאליסטיות לפעמים, למרות שהן צבעוניות בהרבה.
תעשו לעצמכם טובה ותכנסו לזה:
http://www.theastronauts.com/2014/03/vi ... an-carter/
ורק תראו את הגלריה הקטנה... הם פשוט לקחו מלא מלא תמונות של צוקים, סלעים, פסלים, ואפילו אנשים - כדי ליצור את העולם שלהם.
התוצאה היא לא פחות ממטורפת.
באמת לא הבנתי למה הוא נראה כ"כ טוב עד שראיתי קצת מאחורי הקלעים וכו'. העולם פשוט נראה טבעי לחלוטין. חסר תקדים.
אה, ולא שיחקתי המון, אבל העלילה ממש מעניינת, אהבתי הכל שם, ממה שראיתי.

כן, אני מנחש שאם אתה לא חובב במיוחד של הז'אנר אתה יכול לוותר או לחכות לירידה במחיר, לטעמי מדובר במשחק מצויין, מגוון מאוד עם פייסינג טוב, רק שיש לו כמה בעיות, אבל לטעמי לא מספיק מהותיות כדי לוותר עליו.
אני גם חושב שהוא יכול להראות מהמם לעיתים, חלק מהסצינות נראות כמו איזה concept art, האומנות שלו מצויינת, רק שיש גבול באמת כמה אומנות יכולה לחפות על מנוע בינוני ולכן המראה שלו לא אחיד לאורך כל המשחק, בוא נגיד שזה כנראה לא משחק שתרצה להשוויץ איתו במחשב החדש :)

בקשר למורדור, זה ברור שהמערכת תתפתח, אחרת זו היתה רשלנות, גם בבאטמן נוספים עוד ועוד תרגילים וגאדג'טים, אבל זה נראה משחק שהגיימפליי העיקרי שלו זו מערכת הקרב הזו לא?
הבנתי שהמשימות לא מעניינות במיוחד והוא נשען בעיקר על המכניקת קרב והנמסיס, שכמובן להרבה אנשים זה מספיק טוב אם הם אוהבים את המכניקות.

ואית'ן קארטר באמת עוצר נשימה, אני לא מצליח להבין איך חברת אינדי קטנה הוציאה כזה פלא, ולא שמדובר באיזה משחק אינדי אומנותי שנראה יפה, הוא עושה רושם שטכנית משאיר כמעט לכולם אבק, ממש מוזר.
מעניין אם גרסת ה PS4 תצליח להראות קרוב לזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2014, 15:34

כן, מערכת הקרב במורדור היא העיקר, מלבד הנמסיס כמובן. אבל יש המון המון המון כוחות ושטויות, ולהפך מבאטמן - יש להן גם פוטנציאל להשפיע על העולם.
מתחיל מאוד דומה, אבל נהיה גם מאוד שונה מבאטמן, ברגע שאתה מתחיל להיות חזק.

וכן, באמת לא ייאמן מה עשו עם איתן קארטר. אגב, המחשב שלי לא מריץ אותו ב-60 חלק, אם אני מפעיל AA ממש איכותי, כמו X8Q CSAA... צריך לרדת לאיזור הX4MSAA
העניין שיש כ"כ הרבה צמחיה וכאלה, שזה די חשוב שיהיה AA איכותי.
זה משחק שממש הייתי שמח שתהיה לי טלויזית 4K בשבילו... או RV איכותי. הוא פשוט נראה שונה מכל משחק אחר ששיחקתי. כמובן שמזכיר מעט את DEAR ESTHER אבל פי אלף יותר יפה ומושקע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2014, 13:45

שיחקתי עוד איזה 5-6 שעות בSOM, עדיין עושה בעיקר את כל מה שמסביב, ולא העלילה עצמה, אני כרגע צריך להרוג 4 WARLORDS כדי להתקדם, הרגתי 2.
המשחק פשוט מדהים. אני נהנה מכל שנייה ומת לחזור לשחק. נטשתי את וולפנשטיין כרגע אבל עוד אחזור אליו, כי גם הוא נהדר.. מאוד נהנה מהעלילה והעולם שלו. פשוט SOM יותר מדי טוב :)
חברה שלי משחקת בRYSE במקומי כי הוא פשוט מדי וחוזר על עצמו בטירוף, ממש כמו שכולם אמרו וכמו שראינו... אבל הוא כן מרהיב ביופיו, ועבורה זה מספיק מהנה.

מי שלא שיחק בSOM - דחוף לקנות אותו. במיוחד אם אתם אוהבים אקשן ממבט שלישי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוקטובר 2014, 14:41

די מוזר, אבל חזרתי לשחק סטארקראפט 2.
קניתי אותו. עברתי חלק מהקמפיין ואף פעם לא סיימתי.
אז יצאה ההרחבה וקניתי אותה, כי היא היתה ב20$ ומעולם לא נגעתי בה.

אולי עכשיו אסיים את הקמפיין הראשון ואתחיל את התוספת :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 אוקטובר 2014, 15:36

Nucleus_Dawn כתב:די מוזר, אבל חזרתי לשחק סטארקראפט 2.
קניתי אותו. עברתי חלק מהקמפיין ואף פעם לא סיימתי.
אז יצאה ההרחבה וקניתי אותה, כי היא היתה ב20$ ומעולם לא נגעתי בה.

אולי עכשיו אסיים את הקמפיין הראשון ואתחיל את התוספת :)

שחק במולטי, הסינגל דיי בזבוז זמן. במיוחד hearth of the swarm.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 26 אוקטובר 2014, 16:14

התחלתי לשחק Gunpoint, משחק חמוד מאוד שאתה משחק מרגל פרילנסר עם כל מיני אביזרים וגאג'טים, הוא נהיה קשה יותר ככל שמתקדמים כמו רוב המשחקים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוקטובר 2014, 20:07

Death_119 כתב:שחק במולטי, הסינגל דיי בזבוז זמן. במיוחד hearth of the swarm.

לא אוהב מולטי. נהנה יותר מהקמפיין.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים