נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 19 אוקטובר 2014, 13:39

Laskin כתב:טוב, למרות שאני *עדיין* סקפטי שהם מסוגלים לעשות עשירית ממה שמבטיחים כמו שצריך - STAR CITIZEN ממשיך להראות כמו חלום בחלל:

ממש מרשים בכל פעם מחדש. עדיין לא השתכנעתי שזה אשכרה כיף, אבל זה מרהיב ביופיו, וכמות התוכן במשחק נראית כמעט אינסופית

אני לא יודע אם הוא אמור להיות כיף במובן המסורתי. הוא נראה סימולטור הארדקור, לטוב ולרע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2014, 13:54

Kazz כתב:שילמו לכל מי שיכול כנראה. זה לא חדש. זה קרה גם שנה שעברה שאז הקראק הגיע רק מתישהו בנובמבר אם אני מבין נכון. כל שאר משחקי EA נפרצים כרגיל כך שכנראה זה לא איזה מנגנון שמשום מה הם שמים רק בפיפא.

זה קרה שנה שעברה? מה, שהם שילמו? יש דיווחים אמינים של זה?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוקטובר 2014, 14:48

לא, שהקראק יצא רק בנובמבר. אין סיבה לחשוב שהם מחליפים מנגון הגנה כל שנה כך שהקראק השנה היה אמור להגיע מוקדם יותר. ואין סיבה שמנגנון הגנה יעיל שכזה יהיה בשימוש רק במשחקי פיפא.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 19 אוקטובר 2014, 15:07

אני ממש מבואס,דיברתי עם החנות והם אמרו שאולי רק ביום שלישי ה970 יגיע למרות שהבטיחו לי ש100% היום הוא מוכן :(
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2014, 15:27

כן, תאורתי לעצמי שזו הייתה תחזית אופטימית מדי.
אבל מה שכן - אתה קנית אותו ב-18 אחוז זול ממני (;

ושוב אני שואל - אם מישהו מבין בזה ויכול לעזור לי לגבי UPS (אל פסק, לא חברת השילוח) אני אשמח מאוד (:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 אוקטובר 2014, 15:44

Kazz כתב:אז מה הסיכויים ש EA שילמו עבור קבוצות הפריצה כדי לא להוציא קראק לפיפא 15 עד לתקופה מסויימת? כי זה פשוט לא סביר שזה לוקח כל כך הרבה זמן ושאם מדובר באמת במנגנון אנטי פריצה כזה יעיל למה זה לא בכל המשחקים שלהם?

וואו, זה קונספירטיבי אפילו ברמות של הזיית ה"יצרניות הקונסולה מגבילות את הPC ל-30FPS". :lol:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוקטובר 2014, 16:16

יש לך הסבר יותר טוב בהתחשב בזמן שזה לוקח ובהתחשב ששאר המשחקים של EA נפרצים ללא בעיה? נראה לי זה עדיף מלחשוב שEA מצאו מגנון שמעכב פיראטיות במשך חודש וחצי-חודשיים אבל משתמשים בו רק לפיפא.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 אוקטובר 2014, 16:38

Kazz כתב:יש לך הסבר יותר טוב בהתחשב בזמן שזה לוקח ובהתחשב ששאר המשחקים של EA נפרצים ללא בעיה? נראה לי זה עדיף מלחשוב שEA מצאו מגנון שמעכב פיראטיות במשך חודש וחצי-חודשיים אבל משתמשים בו רק לפיפא.

הסבר פשוט? EA Sports היא חטיבה נפרדת לחלוטין. הם משתמשים בטכנולוגיה אחרת, יש להם שדירה ניהולית אחרת, וסדר העדיפויות שלהם הוא אחר. והמשחק היחיד שלהם שיוצא למחשב הוא FIFA ככה שאין בדיוק למה להשוות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוקטובר 2014, 17:10

נשמע לא סביר בעליל שבגלל שמדובר בחטיבה אחרת הפתרון לא ייכלל בכל משחקי המפיצה. בטח שהיה להם שנה להשתמש בזה למשחקים אחרים כי גם את פיפא14 לקח זמן לפרוץ. ואני בספק שהם טורחים למצוא מנגנון חדש כל שנה כך שהפריצה של פיפא14 הייתה אמורה לפשט את זאת של 15.

אז אם EA יושבים על פתרון שמעכב פיראטיות בחודשיים ולא ממהרים לאכוף אותו בכל המשחקים (ואולי אף למכור את השימוש בו לכל חברה אחרת) הם דפוקים. ואם הם באמת שילמו וזה מתברר כצעד כזה יעיל אז אחלה ומעניין אם זה יכול לעבוד עבור כל אחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2014, 17:37

אז הם שילמו לכוווולם?
אתה מבין שזה ממש מנותק מהמציאות וחסר תקדים, באמת ברמות של תאוריות הקונספירציה על הנחיתה בירח ואסון התאומים, כן?
(:

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 19 אוקטובר 2014, 17:48

אני עם לאסקין לגבי זה, אין שום מצב ש-EA שילמו לכולם, יש כל כך הרבה האקרים שמבצעים את זה שקשה לאתר אותם וגם אם כן, אתם יודעים איה פרסום רע זה יכול להביא ל-EA אם הם משתפים פעולה עם מי שלפי דבריהם הם פושעים וגונבים מהם?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוקטובר 2014, 18:53

אני אומר שיש פה משהו לא מוסבר וששהסברים הרגילים שניתן להעלות לא מסתדרים מבחינתי. אין שום פרסום רע אם הם אכן שילמו סכום מסויים להאקרים. נשמע כמו פתרון עדיף מלשבור את הראש על מנגנונים שנפרצים בקלות ושאולי יפגעו בלקוחות לגיטימיים ומצד שני זה עדיין משהו שמונע פיראטיות בתקופת החיים הכי חשובה של המוצר. אם יש מצב שאתה יכול להבטיח חודשיים בלי פריצה ע"י תשלום (4 או 5 ספרות) נראה לי שזה פתרון די טוב ומשתלם למפיצות החרדות מפיראטיות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוקטובר 2014, 18:54

הם לא שילמו לאף אחד.. פשוט הגנה טובה. כנראה שאתה לא זוכר/הכרת את starforce3 שלקח שנים לפרוץ. היא הייתה מאוד נפוצה במשחקי אוביסופט, אבל הייתה אחראית לה חברה רוסית בכלל. אם זיכרוני אינו מטעה אותי, לקח בערך שנתיים עד שההאקרים עשו להגנה הזו רברס מלא והייתה להם שיטה גנרית לפרוץ אותה. ברגע שפרצו אותה יצאו כל המשחקים הישנים שחיכו לקראק במכה לרשת, אבל לגבי רובם המכריע זה כבר לא כ"כ שינה, שכן הם היו כבר ישנים מדי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוקטובר 2014, 18:56

כן, אבל המקרה של סטארפורס זה בערך יחיד במינו. אם פיפא15 משתמש באותה הגנה כמו פיפא14 אז הוא היה צריך כבר להיפרץ. קשה להאמין שהם שנה אחר שנה מוצאים מנגנונים כאלה אפקטיביים ובוחרים משום מה להשתמש בהם רק במשחקי פיפא.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 19 אוקטובר 2014, 19:12

עדיין קאז, הכל זה קונספירציה גדולה שנבנית, שום דבר מבוסס וממש לא הגיוני בעליל, EA לא תסכן את המוניטין שלה ותשחד 50 האקרים שלא יפרצו את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2014, 19:29

טוב, אני ממש מוכרח לציין לטובה את KSP סניף רמת גן:
היום בבוקר באתי לשם עם כרטיס המסך, כאמור, וביקשתי שהם ירכיבו לי בהקדם, למרות שיש שם עומס מטורף, ויש להם עד יום חמישי כדי שיעברו ״7 ימי עסקים״. אבל בכל זאת ניסיתי, ולא ציפיתי ליותר מדי.
הרגע קיבלתי טלפון שהם כבר בהתקנת חלונות, ומחר בצהריים כבר בטח הכל יהיה מוכן (:
ממש התחשבו בי, ועוד שיגעתי אותם עם הלוח אם והספק, שהחלפתי באמצע.
אז כשמגיע - מגיע. הם גם היו מאוד נחמדים...

מחר אשמח להעלות תמונות, רק שאין לי מושג איך עושים את זה כאן P:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוקטובר 2014, 20:15

Laskin כתב:טוב, אני ממש מוכרח לציין לטובה את KSP סניף רמת גן:
היום בבוקר באתי לשם עם כרטיס המסך, כאמור, וביקשתי שהם ירכיבו לי בהקדם, למרות שיש שם עומס מטורף, ויש להם עד יום חמישי כדי שיעברו ״7 ימי עסקים״. אבל בכל זאת ניסיתי, ולא ציפיתי ליותר מדי.
הרגע קיבלתי טלפון שהם כבר בהתקנת חלונות, ומחר בצהריים כבר בטח הכל יהיה מוכן (:
ממש התחשבו בי, ועוד שיגעתי אותם עם הלוח אם והספק, שהחלפתי באמצע.
אז כשמגיע - מגיע. הם גם היו מאוד נחמדים...

מחר אשמח להעלות תמונות, רק שאין לי מושג איך עושים את זה כאן P:

כנראה שיש סניפים ויש סניפים.

אני לא יכול להגיד משהו טוב על ksp בילו סנטר. כל פעם שאני נכנס לשם (אפילו אם זה כדי לקנות איזה כבל, או משהו כזה), אני מרגיש מחולל.
היחס שם כל כך מגעיל. אוכלים לך בפנים, מדברים בגסות, לא נותנים לך לסיים לשאול שאלה, לפני שעונים לך ״אי אפשר. תחתום פה!״.

פשוט זוועה.
חבל שהם לא שמים יותר דגש לעניין הזה ברמה של הרשת כולה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 אוקטובר 2014, 20:50

KSP ברמת גן הוא סניף של גרוזינים... הם בסדר אבל לא זכור לי שהם היו אדיבים במיוחד או יעילים במיוחד. סניף די סטנדרטי. אולי הם החליפו מוכרים.
אם כבר לציין סניף אז הסניף ברמת אביב הוא סניף קטן אבל הבחור שמוכר שם הוא איש טוב וסבלני למרות שקונים אצלו די הרבה נובורישים שבטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוקטובר 2014, 20:56

Kazz כתב:כן, אבל המקרה של סטארפורס זה בערך יחיד במינו. אם פיפא15 משתמש באותה הגנה כמו פיפא14 אז הוא היה צריך כבר להיפרץ. קשה להאמין שהם שנה אחר שנה מוצאים מנגנונים כאלה אפקטיביים ובוחרים משום מה להשתמש בהם רק במשחקי פיפא.

אז EA שילמה להאקרים שהיא לא באמת יודעת איך למצוא, וגם לכולם ביחד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 19 אוקטובר 2014, 21:07

וואו אני ממש מקנא בך לאסקין. אבא שלי קפץ לשם ודיבר אם המוכר והוא אמר שיתאמץ למחר. אני ממש מקווה כי ביום שלישי אני חוזר לעבוד :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוקטובר 2014, 21:22

לאסקין, בנוגע לups:
זה שומר על המחשב במצבי קיצון. בעיקר במקרים של עליית מתח חריגה (פגיעת ברק, או קצר רציני). במקרה ויש לך ספק כוח רציני (ונשמע שזה המצב) כנראה שאם ישרף משהו במחשב, זה יהיה הספק בלבד, אבל עדין כדאי לשמור עליו.

מעבר לזה, זה מאפשר לך לסגור אותו באופן מסודר, במקרה של הפסקת חשמל, כך שלא תאבד משהו לא שמור שעבדת עליו, או איזו הודעה ארוכה במיוחד בvoxelim שלקח לך עשרים דקות לכתוב.
היום גם ברובם יש חיבור usb, כך שהם יודעים לכבות את המחשב בצורה מסודרת, גם אם יש הפסקת חשמל באמצע הלילה.

קשה לי להגיד אם זה הכרחי או לא. היה לי פעם והיו איזה שתי הפסקות חשמל שבהן המחשב לא נכבה, אבל לא שום דבר מעבר. כבר שנים שאין לי והמחשב שלי עובד מצוין.
אני גם לא יודע להמליץ איזה סוג, כי אני לא מכיר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2014, 11:12

אמרו לי שעם הספק שלי - הסיכוי שמשהו יישרף הוא באמת אפסי, אז כנראה שאוותר על UPS איכותי ויקר כרגע.
וגם - אני תיכף הולך לאסוף את המחשב ^_^

בקשר לKSP - אני מסכים עם הדיעה הרווחת שהשירות שם נוראי.
עם זאת - הם ממש היו נחמדים הפעם, והתחשבו בבקשות המיוחדות שלי. לכן כתבתי - "כשמגיע - מגיע"... זה לא היה קל לתת לרשת מחמאה ^_^
אני גם במקרה מכיר טוב את הסניף ברמת אביב, ובאמת שהוא הכי "נחמד" שאני מכיר, אבל היה שם פעם איזה פלוץ אחד ששנאתי אז לא חזרתי לשם :)

ככלל, החנויות בישראל מרגישות שאם יש להן את "המחיר הכי זול בזאפ" אז הן יכולות להתייחס ללקוחות כמו זבל, פשוט כך.
אין בארץ מודעות לשירות באמת טוב, אנחנו מדינה של קופים זעקנים שכל אחד בטוח ש"מגיע לי!"... אבל נותני השירות באמת מהגרועים יותר שפגשתי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוקטובר 2014, 11:23

KSP בנהריה אחלה מקום שבעולם עם אחלה אנשים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוקטובר 2014, 14:12

Laskin כתב:אמרו לי שעם הספק שלי - הסיכוי שמשהו יישרף הוא באמת אפסי, אז כנראה שאוותר על UPS איכותי ויקר כרגע.
וגם - אני תיכף הולך לאסוף את המחשב ^_^

בקשר לKSP - אני מסכים עם הדיעה הרווחת שהשירות שם נוראי.
עם זאת - הם ממש היו נחמדים הפעם, והתחשבו בבקשות המיוחדות שלי. לכן כתבתי - "כשמגיע - מגיע"... זה לא היה קל לתת לרשת מחמאה ^_^
אני גם במקרה מכיר טוב את הסניף ברמת אביב, ובאמת שהוא הכי "נחמד" שאני מכיר, אבל היה שם פעם איזה פלוץ אחד ששנאתי אז לא חזרתי לשם :)

ככלל, החנויות בישראל מרגישות שאם יש להן את "המחיר הכי זול בזאפ" אז הן יכולות להתייחס ללקוחות כמו זבל, פשוט כך.
אין בארץ מודעות לשירות באמת טוב, אנחנו מדינה של קופים זעקנים שכל אחד בטוח ש"מגיע לי!"... אבל נותני השירות באמת מהגרועים יותר שפגשתי.

גלריה מפורטת ב״תראו מה קניתי״, כן?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 אוקטובר 2014, 15:17

Laskin כתב:אין בארץ מודעות לשירות באמת טוב, אנחנו מדינה של קופים זעקנים שכל אחד בטוח ש"מגיע לי!"... אבל נותני השירות באמת מהגרועים יותר שפגשתי.

אנחנו עם של סוחרים ולכן יש פה מסורת של התמקחות שקיימת ברוב רובו של העולם אבל פחות בזה האנגלוסקסי שאנחנו רגילים להתייחס אליו. התוצאה של זה היא שבעלי עסקים כמעט חייבים להציג מחירים שיאפשרו להם מרווח ירידה משמעותי. בלעדיו, הרבה אנשים פשוט לא יסכימו לקנות אצלהם כשבמקביל, הם גם צריכים לדעת לשחק את המשחק הנכון.
אם אתה מבין את המשחק ויודע לשחק אותו אז אתה לרוב תקבל גם מחיר טוב וגם שירות טוב. אם אתה גם מספיק חכם בשביל לעשות שיעורי בית ולהגיע מוכן אז אתה תקבל אפילו מחיר מצוין...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים