משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2014, 14:38

Laskin כתב:לדעתי המשחק מאוד יפה, ביחס לסגנון המשחקים הזה. אהבתי שהוא אפל, אהבתי את האנימציות... לדעתי הוא מאוד מרשים, יחסית.
לא אמרתי שיגרום לפסיכופט לא לרצוח, אלא הכוונה הייתה שזה יותר סביר שזה יקרה מאשר ההפך, אם כבר.
וכן, יש מחקרים רבים שמראים שמדובר בפריקת מתחים ושחרור אנדרופינים למח, שעושה אותם מאושרים ונינוחים יותר...

גם לי כרגע לא ממש אכפת מה יקרה עם המשחק, כי הוא עוד לא זכה לתמיכה שלי עד שלא אראה יותר ממנו, אבל הוא כן נראה לי משהו קצת שונה ורק על זה אני בכל זאת אשמח אם יצליח, אבל עוד יותר בגלל שזה יפריע לכל מי שמתנגד לו.
שיתפוצצו! ;)
אישית, אני לא מבין את המשפט "אני רוצה שיכשל כי הוא מציג אלימות בצורה שלא נעימה לי". מבין את שאר הסיבות שלך, למרות שלא מסכים איתן, אבל את זו לא. :)
לא התעדכנתי לגבי הדברים האחרונים שהמפתחים שלו אמרו... אבל צריך לזכור שזו חברת אינדי, נדמה לי זה המשחק הראשון שלהם, או משהו כזה... אז יש להם "הנחות" מבחינתי. אין להם PR של ממש, הם לא הונחו כיצד לדבר עם התקשורת, וכן - מאוד יכול להיות שהם פשוט צעירים... וחוץ מזה - הם פולנים. היית פעם בפולין? נראה אותך מתייחס ברצינות לעולם אחר כך :D
ראינו כבר דוגמאות לאינדי עם יחס גרוע בהרבה (כמו היוצר של FEZ ואלו שאיימו עכשיו לרצוח את גייב), כך שזלזול באנשים שחושבים שהמשחק שלך אלים מדי עבור המדיה לא נראה לי איום ונורא כל כך...

"אם כבר יותר סביר" שמישהו יהיה פחות אלים בגלל משחק וידאו, מאשר יותר אמין, זה מדויק לחלוטין :)

אני לא רוצה שיהיו עוד משחקים שמציגים אלימות בצורה כזאת ומשתמשים בה בצורה כזאת. לכן, אני מעדיף שהוא יכשל ולא יהיה דוגמא לביקוש של התוכן הזה בשוק.
כמו שאני רוצה שפורנו אונס יכשל לחלוטין ויפסיקו להפיק אותו (אם כי, זו השוואה לא הוגנת, כי לפורנו אונס יש השפעה קשה מאוד על מה שקורה במציאות, בניגוד לאלימות במשחקים).

למה הוא נראה לך שונה? ממתי משחק יריות עם גיבור לבן ומעט saturation זה שונה לוק שונה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2014, 15:26

הוא שונה כי אתה משחק את הרע, אבל לא "רע קומי" אלא ממש מישהו רע באמת. הוא שונה כי האלימות מוגזמת, כי הוא אפל יותר, כי האויבים הם לא זומבים.
זה "מזוויע" אבל בצורה שאני אוהב. כמו טרנטינו, כמו פארק צ'אן ווק, כמו הרבה מאוד דברים...
לגבי "פורנו אונס" - לדעתי זה יכול להיות גם כן פורקן נהדר עבור אנשים שאשכרה יש להם בעיה לשלוט על עצמם, ולא משהו שמגביר את היצר.
כמובן שאני מדבר על הפורנו-אונס שבו הכל מבויים, ולא שכל מה שמתרחש הוא אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוקטובר 2014, 01:09

Laskin כתב:הוא שונה כי אתה משחק את הרע, אבל לא "רע קומי" אלא ממש מישהו רע באמת. הוא שונה כי האלימות מוגזמת, כי הוא אפל יותר, כי האויבים הם לא זומבים.
זה "מזוויע" אבל בצורה שאני אוהב. כמו טרנטינו, כמו פארק צ'אן ווק, כמו הרבה מאוד דברים...
לגבי "פורנו אונס" - לדעתי זה יכול להיות גם כן פורקן נהדר עבור אנשים שאשכרה יש להם בעיה לשלוט על עצמם, ולא משהו שמגביר את היצר.
כמובן שאני מדבר על הפורנו-אונס שבו הכל מבויים, ולא שכל מה שמתרחש הוא אמיתי.

דווקא סגנונית, הוא מרחק שנות אור מטרנטינו.
האלימות של טרנטינו כל כך מוגזמת, שהיא גובלת בסאטירה. סימן ההיכר שלו, הוא שבכל סרט יש קטע אלים אחד, שהוא כל כך אבסורדי, שהוא גורם לך לצחוק בקול רם.

אבל באמת שדיברתי יותר מידי על המשחק הזה. איך אני מרגיש לגביו כבר אמרתי וגם הסברתי את הסיבות לכך.
אם אתה תהנה ממנו, אשמח מאוד, בשבילך. אני סמוך ובטוח שהוא הולך להיות משחק גרוע למדי, אז אני לא רואה את זה קורה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוקטובר 2014, 12:58

Dying light עובר לגרסאות דור נוכחי ומחשב בלבד. מוותר על הps360.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2014, 13:02

לא ידעתי שתוכנן להן... מעולה :) אני דווקא מאוד מצפה לו, ואני לא מת על הסגנון בדר"כ

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 אוקטובר 2014, 15:11

Klayman כתב:Dying light עובר לגרסאות דור נוכחי ומחשב בלבד. מוותר על הps360.

יופי. כשאתה צוות של 5000 איש, כמו במפיצות הענק, אפשרי להוציא משחק ל5 פלטפורמות.
כשאתה צוות קטן ופחות מנוסה, מחברה עם הרבה פחות גב כלכלי, הרבה יותר הגיוני להשקיע בפחות גרסאות ועכשיו, כשיש קהל לא רע בכלל בדור הבא (ובטח בPC), זו גם החלטה עסקית לא רעה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 10:45

הרבה גיימפליי חדש והדגמות טכניות ל FFXV וללומינוס שמריץ אותו:

Exploration וקצת קרבות (גיימפליי מתחיל ב 6:50):

המשך לסרטון הקודם:

הדגמה טכנית למנוע של המשחק, לומינוס:

המשחק הזה מבחינתי לא רואה אף משחק אחר ממטר טכנית, פשוט יפהיפה, הלוואי ויצליח לרוץ ב 1080P על ה PS4.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 10:51

הוא באמת נראה ממש יפה בסרטונים האלה, אבל באמת שאין שמץ של דרך לשפוט עד כמה הוא יפה, בלי לראות סרטונים באיכות שקצת יותר קרובה לסבירה וקצת פחות קרובה לצילומי מצלמת אבטחה מגורענית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 11:06

Nucleus_Dawn כתב:הוא באמת נראה ממש יפה בסרטונים האלה, אבל באמת שאין שמץ של דרך לשפוט עד כמה הוא יפה, בלי לראות סרטונים באיכות שקצת יותר קרובה לסבירה וקצת פחות קרובה לצילומי מצלמת אבטחה מגורענית.

יש דרך לשפוט, הוא נראה מרשים מאוד, מודלים, ה SCALE, פירוט, DD ענקי וכו'
אין דרך לשפוט IQ ואני מסכים שזו הסכנה הגדולה שלו על הקונסולות, אם יש גרסת PC לדבר הזה אז אין ספק שזה יהיה הכי מרשים שראיתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 11:14

bling כתב:יש דרך לשפוט, הוא נראה מרשים מאוד, מודלים, ה SCALE, פירוט, DD ענקי וכו'
אין דרך לשפוט IQ ואני מסכים שזו הסכנה הגדולה שלו על הקונסולות, אם יש גרסת PC לדבר הזה אז אין ספק שזה יהיה הכי מרשים שראיתי.

עדין... אני לא יודע כמה המודלים באמת מפורטים, כי אני לא מסוגל לראות פרטים. בוודאי שאותו הדבר נכון לגבי הפירוט. כל מה שמשנה בDD, זה שקשה לראות את התפר בין אזורי הפירוט השונים ושרואים הרבה פרטים, למרחק גדול. אי אפשר לראות את זה.

אני מסכים שבהחלט יכול להיות שזה הדבר הכי מרשים שראינו עד עכשיו (מבחינת מראה, לפחות), אבל זה יותר על בסיס דברים קודמים שראינו ופחות על בסיס הסרטונים האלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 11:22

לא מבין, אתה לא רואה סביבה ענקית ורחבה שמרונדרת מול העיניים שלך?
ומבחינת הפרמטרים שאמרנו כמו פירוט כללי ושל דמויות זה רק ישתפר באיכות גבוהה יותר לא יראה פחות מרשים ואפשר לראות גם עד כמה האנימציות מעולות, רק IQ אי אפשר לשפוט וזה בהחלט מרכיב חשוב בגראפיקה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 11:59

bling כתב:לא מבין, אתה לא רואה סביבה ענקית ורחבה שמרונדרת מול העיניים שלך?
ומבחינת הפרמטרים שאמרנו כמו פירוט כללי ושל דמויות זה רק ישתפר באיכות גבוהה יותר לא יראה פחות מרשים ואפשר לראות גם עד כמה האנימציות מעולות, רק IQ אי אפשר לשפוט וזה בהחלט מרכיב חשוב בגראפיקה.

לא. אני רואה סביבה גדולה וענקית ומטושטשת במיוחד, כך שאין לי מושג אם זו באמת סביבה שמרונדרת מול העיניים שלי, או סתם skybox גדול.
פירוט כללי של דמויות ישתפר באיכות גבוהה יותר, רק במקרה והפירוט של הדמויות באמת טוב. אם הוא לא טוב, זה שאפשר לראות יותר טוב את הפרטים, אומר שרואים בקלות את הבעיות.
האנימציות באמת מעולות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 12:12

יש SKYBOX ברקע ויש סביבה מרונדרת מול העיניים, והכל מרונדר בו זמנית ולא נוצר באותו רגע (לפחות כשאתה מסתובב כדמות) ולכן דיברתי על DD מרשים וסביבה ענקית, באמת לא צריך להיות ג'ון קארמק כדי להבחין בזה :/
ואיכות טובה רק יכולה לשפר פירוט של דמויות, לא הבנתי איך זה יכול להיות אחרת, במיוחד שגם אנחנו ראינו אותן באיכות טובה ועכשיו רואים את כל ה SCALE של הדבר, אבל נו שיהיה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 12:32

bling כתב:יש SKYBOX ברקע ויש סביבה מרונדרת מול העיניים, והכל מרונדר בו זמנית ולא נוצר באותו רגע (לפחות כשאתה מסתובב כדמות) ולכן דיברתי על DD מרשים וסביבה ענקית, באמת לא צריך להיות ג'ון קארמק כדי להבחין בזה :/
ואיכות טובה רק יכולה לשפר פירוט של דמויות, לא הבנתי איך זה יכול להיות אחרת, במיוחד שגם אנחנו ראינו אותן באיכות טובה ועכשיו רואים את כל ה SCALE של הדבר, אבל נו שיהיה.

אתה לא יכול לראות אם הכל מרונדר בו זמנית בסרטונים האלה, בגלל שאין לך דרך לראות אם במרחק יש פחות פרטים, מאשר קרוב לדמות. הכל נראה חסר פירוט ומטושטש, בגלל איכות הסרטונים, אז אתה לא יודע מתי הירידה בפירוט (והיא תמיד שם. הטריק הוא לדעת להסתיר אותה מספיק טוב) במרחק מסוים קוראת, או עד כמה היא בולטת, או משמעותית.

איכות טובה יותר משפרת כמה טוב אנחנו רואים את הדמויות. המשמעות היא שאנחנו רואים שהדמויות נראות יותר טוב, אם הן מעוצבות היטב, או שאנחנו רואים את הפגמים והבעיות, אם הן מעוצבות פחות טוב.
למשל, כשהתמונה מטושטשת, אי אפשר לראות ג'אגיז (בגלל זה שיטות AA פחות כבדות גורמות לטשטוש בתמונה). כשהיא חדה, פתאום כל בעיית אליאזינג בולטת מאוד. עוד דוגמא - כשהתמונה באיכות כל כך גרועה, לא אפשרי לזהות בין טקסטורות מוצלחות ומודלים. כלומר, אי אפשר לזהות טסלציה, בחלק מהמקרים.
אלו רק שתי דוגמאות ברורות מאוד, אבל זה נכון לכל פגם אחר שיכול להיות.

הscale באמת עושה רושם טוב. נראה שהמפה ממש גדולה. אני מקווה רק שנגיע למפה הגדולה הזאת מהר ולא נצטרך לסבול 20 שעות של מסדרונות, כמו בFFXIII (אני חושב שאפשר להיות אופטימיים ולהניח שהם למדו את הלקח מזה, אבל לך תדע).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 12:40

אוקיי אתה מדבר יותר על IQ והסכמתי עם זה, אבל בפירוט התכוונתי שהדמויות רק יכולות להראות מפורטות יותר באיכות גבוהה שלמשל תוכל להבחין שהיא עונדת שרשרת או לראות את הטקסטורה של הבד אפילו טוב יותר, אבל ברור שאם יש אלייזינג ו IQ נמוך אז כל התמונה תפגע כולל הדמויות.

וכן דיברתי על SCALE ו DD שבהחלט נראים מרשימים מאוד.
מבחינת גיימפליי אין לי הבנה בז'אנר אבל סקוור סובלים ממוניטין כל כך רע, קשה לי לראות איך את המשחק הזה משנה את זה במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 12:57

bling כתב:אוקיי אתה מדבר יותר על IQ והסכמתי עם זה, אבל בפירוט התכוונתי שהדמויות רק יכולות להראות מפורטות יותר באיכות גבוהה שלמשל תוכל להבחין שהיא עונדת שרשרת או לראות את הטקסטורה של הבד אפילו טוב יותר, אבל ברור שאם יש אלייזינג ו IQ נמוך אז כל התמונה תפגע כולל הדמויות.

וכן דיברתי על SCALE ו DD שבהחלט נראים מרשימים מאוד.
מבחינת גיימפליי אין לי הבנה בז'אנר אבל סקוור סובלים ממוניטין כל כך רע, קשה לי לראות איך את המשחק הזה משנה את זה במיוחד.

אתה גם יכול לראות שהשרשרת שחשבתה שהוא עונד, היא טקסטורה שדבוקה לעור שלו, למשל.

לגבי הDD גם קשה להגיד. המשמעות של DD טוב, זה שרואים ברמת פירוט גבוהה, למרחק גבוה (עברנו את התקופה שDD טוב, אומר שיש ערפל 10 מטר מהדמות, במקום 5 מטרים). במשחקים מודרניים, יש ירידה הדרגתית ברמת הפירוט, ככל שמתרחקים מהדמות.
בסרטונים האלה, למשל, קל לראות את הנקודה שבה המשחק מפסיק לרנדר את העשבים הגבוהים, אבל אתה לא מסוגל לראות באיזה מרחק המשחק עדין מרנדר אותם, אבל רק 50% מהם, או מתי הטקסטורות של האבנים עוברות מלהיות שטוחות, ללהיות עם טסלציה. אלו הדברים שאם הם עשויים טוב (או שבאמת רואים נורא רחוק, ברמת פירוט גבוהה, או שההחלפות האלו נעשות בצורה מספיק הדרגתית ועם האפקטים המתאימים, להסתיר את חוסר הפירוט), או רע, תוכל לראות רק בסרטון באיכות נורמלי.
זו היתה הכוונה שלי. אני מקווה שאני ברור.

סקוור, בדומה לרוב החברות היפניות, לחלוטין איבדו את זה, בדור הקודם. אני ממש מקווה שבדור הזה הם יחזרו (ואני חושב שאפשר לראות שיפור בטרילוגיה של 13 ולכן אני אופטימי).
squaresoft הקלאסית היא הסיבה שאני גיימר :) FFX הוא המשחק שהכניס אותי לכל העניין הזה של משחקי וידאו ותמיד יהיה לי מקום חם בלב לכל משחק FF חדש שייצא, גם אם הוא קצת זבל, כמו 13.

לפחות בפן הטכני, נראה שהם הצליחו לחזור לחוד החנית ואת זה ראינו עוד בהדגמת המנוע שלהם, לפני איזה שנתיים-שלוש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 13:05

אה, אם אתה מדבר על POP-INS אז אני חושב שבוודאות יהיה, למען האמת לא ראיתי משחק עולם פתוח בלי כל עיוותי הטקסטורות למיניהם או שפתאום מחליפים לרזולוציה גבוהה יותר, זה נכון שיש רמות חמורות יותר של התופעה אבל בטוח שזה יהיה קיים באיזשהו level גם פה, אם לזה התכוונת אז סבבה, אני התכוונתי שבאופן כללי אפשר לראות עם העין עד כמה הסביבה ענקית ורחבה, מבחינת עד כמה הפירוט שלה שמתעדכן מול העין יהיה צורם או לא נצטרך לחכות לראות בדמו עצמו, אני לא סומך בהדגמות הללו על הדברים הללו עד שאני רואה מול העיניים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 13:08

bling כתב:אה, אם אתה מדבר על POP-INS אז אני חושב שבוודאות יהיה, למען האמת לא ראיתי משחק עולם פתוח בלי כל עיוותי הטקסטורות למיניהם או שפתאום מחליפים לרזולוציה גבוהה יותר, זה נכון שיש רמות חמורות יותר של התופעה אבל בטוח שזה יהיה קיים באיזשהו level גם פה, אם לזה התכוונת אז סבבה, אני התכוונתי שבאופן כללי אפשר לראות עם העין עד כמה הסביבה ענקית ורחבה, מבחינת עד כמה הפירוט שלה שמתעדכן מול העין יהיה צורם או לא נצטרך לחכות לראות בדמו עצמו, אני לא סומך בהדגמות הללו על הדברים הללו עד שאני רואה מול העיניים :)

כן כן. פופ אין זה אחד הדברים שקשה לראות, כשאיכות הסרטון כל כך נמוכה, בעיקר בגלל שהיום הפופ אין משוכלל ולא ממש רואים קו ברור באופק, שבו פתאום מצטיירים דברים.

בכל מקרה, אני בהחלט מצפה למשחק הזה. לא הייתי מהמר על זה שהוא ייצא ב2015 (בכל זאת, הוא רק הוכרז 2006, אז נראה לי יותר מתאים שהוא ייצא עשור אחרי, ב2016), אבל אני כן בטוח שהוא יהווה משקל לא קטן במאזניים שלי, שנוטות לכיוון לקנות קונסולה כבר.
אם אראה עוד כמה חודשים שאני מקבל ציונים טובים ועדין יש לי פה ושם זמן לשחק, יהיה לי הרבה יותר קל להחליט על ההשקעה הזאת. הבעיה היא שעדין קשה לי להחליט בין לקנות קונסולה, לבין לקנות מעבד-לוחאם-כרטיס מסך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2014, 13:10

יש דיבורים על כך שיצא ל PC, בטח בשלב מסויים ועם כל הפורטים שסקוור עורכת לאחרונה לפלטפורמה, ככה שיכול להיות שהדילמה שלך תהיה הרבה יותר קלה עד אז.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 13:14

bling כתב:יש דיבורים על כך שיצא ל PC, בטח בשלב מסויים ועם כל הפורטים שסקוור עורכת לאחרונה לפלטפורמה, ככה שיכול להיות שהדילמה שלך תהיה הרבה יותר קלה עד אז.

אם הפורט של 13 מלמד משהו, הדילמה שלי תהייה רק יותר קשה :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 14:25

הנה סרטון באיכות יותר טובה (עדין לא משו, אבל הרבה יותר טוב):

אפשר לראות שהDD והpopin די נוראיים (העשב צץ ממש קרוב. הצללים על הצריף מימין הופיעו רק כשהרכב היה שלושה מטרים ממנו, המפלצות בצד ימין, אחרי תחנת הדלק צצו בצורה מוזרה).
אי אפשר להגיד שזה יהיה ככה גם במשחק. יש עוד המון זמן עד היציאה וזה משהו שאפשר לשפר המון, בזמן הזה. גם בגלל שהpop in של המפלצות בצד הדרך היה בסדר לא נכון (הקרובה יותר הופיעה מאוחר יותר), אני חושב שאפשר להניח שזה סימן לwork in progress ושבמוצר הסופי זה בטח יעבוד שונה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2014, 18:54

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 נובמבר 2014, 15:59

אולי לא מדויק לדווח על כך בנושא הזה, אבל מכיוון שזה היה אמור להיות משחק עתידי....

אני לא יודע כמה מכם זוכרים את המשחק הזה, או בכלל את המשחק המקורי (למרות שעשה הרבה רעש בזמנו), אחרי הרבה שמועות לא מאושרות בת'סדה הודיעו רשמית ש-PREY 2 מבוטל.
פאקדמיט, המשחק היה כמעט גמור, ותראו איזה יופי של דבר ! :

הכלאה של מאס אפקט, בלייד ראנר, מירור'ס אדג' וקצת מהחופש של דאוס אקס.
עצוב, פשוט עצוב שמשחק כזה מבוטל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 נובמבר 2014, 16:10

MGS FREAK כתב:אולי לא מדויק לדווח על כך בנושא הזה, אבל מכיוון שזה היה אמור להיות משחק עתידי....

אני לא יודע כמה מכם זוכרים את המשחק הזה, או בכלל את המשחק המקורי (למרות שעשה הרבה רעש בזמנו), אחרי הרבה שמועות לא מאושרות בת'סדה הודיעו רשמית ש-PREY 2 מבוטל.
פאקדמיט, המשחק היה כמעט גמור, ותראו איזה יופי של דבר ! :

הכלאה של מאס אפקט, בלייד ראנר, מירור'ס אדג' וקצת מהחופש של דאוס אקס.
עצוב, פשוט עצוב שמשחק כזה מבוטל.

לא נראה לי שהמשחק היה אפילו קרוב ללהיות גמור. הפיתוח שלו הפסיק די מזמן, אבל רק עכשיו אישרו רשמית שהוא מבוטל.

באמת חבל, כי הסגנון שלו היה מעניין מאוד ואין ספק שקונספט שלו מאוד מעניין ושאפתני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2014, 16:13

מאוד אהבתי את הראשון וקצת חבל שהשני לא יגיע לידי השלמה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים