Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 ספטמבר 2014, 22:30

DrKeo כתב:כן זה המון פרנצ'ייזים, תזכיר לי מה הרווחים של 2K בשנה האחרונה? ומה הרווחים שלהם ב5 שנים שלא יוצא GTA למקרה והיו להם רווחים סבבה השנה?

לקנות את 2K זה לקנות 1000+ משכורות של אנשים, מבנים, נכסים, ארנונה ואלוהים יודע מה. לקנות את 2K זה להפסיד כמה מליוני דולרים בשנה או להרוויח כמה מליוני דולרים בשנה. לקנות את מיינקראפט זה להרוויח מאות מליונים בשנה כמעט נקי.

כמובן שמיקרוסופט יכלה לקנות את 2K, לפרק את החברה ובעצם רק לנצל את רוקסטאר והשמות של המשחקים. אבל לבוא לחברה שמעסיקה אלפי אנשים ולמסמס אותה זה חתיכת יח"ץ נוראי, וזה כמובן בתנאי ש2K בכלל ירצו למכור.

השורה התחתונה היא, מיינקראפט שווה למיקרוסופט מאות מליונים בשנה כבר היום, 2K שווה להם הפסדים אסטרונומים עד שיצא GTA6 עוד חמש שנים.

עברתי קצת על הדוחות הכספיים של T2 ובאמת חוץ מבשנים 2008 וב2014, החברה בהפסדים. אלו "במקרה", השנים שבהן GTA יצא.
אז דייקת לגמרי בהערכה שלך. אני חשבתי שהם דווקא מצליחים להרוויח מעט, או שהם break even בשנים ללא GTA ומרוויחים ממש המון בשנים עם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוקטובר 2014, 00:09

Nucleus_Dawn כתב:
עברתי קצת על הדוחות הכספיים של T2 ובאמת חוץ מבשנים 2008 וב2014, החברה בהפסדים. אלו "במקרה", השנים שבהן GTA יצא.
אז דייקת לגמרי בהערכה שלך. אני חשבתי שהם דווקא מצליחים להרוויח מעט, או שהם break even בשנים ללא GTA ומרוויחים ממש המון בשנים עם.

אפילו אם הם BREAK EVEN זאת עדין לא סיבה לפוצץ 2.5 מליארד דולר :)
אם מיקרוסופט הייתה קונה את 2K זה היה בשביל לשסף לה את הגרון ולקצור את האיברים שלה. האם זה היה יוצר שלל בלעדיים מטורפים לONE? ברור. כלומר ביושוק, GTA, מקס פיין, CIV ו-NBA2K? ואו, זה חתיחת ליינאפ. אבל זה גם מגיע עם המון מעמסות והוצאות.

אם תקח 2.5 מליארד דולר ותפרוס אותם על גבי 5 שנים, מיקרוסופט יכלה לשלם 160 מליון דולר פר כותר AAA, שלושה כאלה בשנה. תהיה בטוח שבסכום כזה לארה קרופט הייתה בלעדית לנצח, לא זמנית. קן לוין היה מלקק לפיל ספנסר את הנעליים, כל משחק מקס פיין היה יוצא בלעדית לONE לנצח ואלוהים יודע מה עוד. זה גם היה נותן להם לפרוש את ההוצאה על 5 שנים מה שהיה גורם לדוחות שלהם להראות הרבה יותר טוב. אבל העסקה עם מיינקראפט היא שונה לגמרי, זאת לא עסקה להשיג בלעדי מוכר קונסולות זאת עסקה לקבל פרנצ'ייז שאפשר לסחוט ממנו בקלות מאות מליונים בשנה. אתה גם לא תראה אותו נעלם מהאייפון, אולי אולי אולי הוא יעלם מהמוצרים של סוני ונינטנדו (יש בכלל לקונסולה של נינטנדו?). כמו שכבר אמרתי פה, לעשות מיינקראפט 2, למכור 50 מליון עותקים ואז להפציץ אותו בDLC ותוספים, זה מכרה זהב וזה מה שמיקרוסופט מחפשת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 אוקטובר 2014, 10:25

לגבי השיגור של האקסבוקס בסין:
לא ידעתי את זה, אבל למעשה כבר 14 שנה שום קונסולה לא הגיעה בצורה רישמית לסין (הפס2 היתה האחרונה), האקסבוקס one היא הראשונה מאז. קוטאקו השתעשעו עם העובדה שביפן אף אחד לא בא לראות ולקנות את האקסבוקס לעומת הפס4 כי הם כבר יודעים איך נראית קונסולה.
התמונות שפורסמו בקוטאקו שכולם מסתמכים עליהם נלקחו משתי חנויות בשתי ערים בלבד (בייג'ינג ושאנגחאי). מייקרוסופט לא מוכנה לחשוף מה הלך בהשקה בצורה מוזרה. יש מספר שרץ שמדבר על 100,000 קונסולות שנפרסו בחנויות ברחבי סין, לא ידעו כמה נרכשו בפועל. אך עדיין מדובר במספר מאוד קטן להיצע בהשקה, במיוחד במדינה עם מעמד ביניים בן עשרות רבות של מיליונים. נקווה שנתבדה עם הדיווח של מייקרוסופט אם איי פעם יגיע.

מחיר הקונסולה בסין - 650$ לערך לערכת הבסיס.

פורסמו גם נתוני מכירות החומרה בבריטניה עד החודש, כ-1.1 מיליון פס4 נמכרו לעומת 600K אקסבוקס one.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2014, 13:39

נו, אולי לקינקט 3 יהיה זכות קיום ;)

אחלה אלגוריתם.
וגם צוות חצי-ישראלי לפי השמות :P

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 אוקטובר 2014, 14:37

Laskin כתב:נו, אולי לקינקט 3 יהיה זכות קיום ;)

אחלה אלגוריתם.
וגם צוות חצי-ישראלי לפי השמות :P

אין ספק, היפנים יעשו מזה סימולציית "עשה ביד" סופר מתוחכמת :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוקטובר 2014, 18:47

באנדל של Xbox One עם AC:U ייתן לכם במתנה גם את AC4.

http://news.xbox.com/2014/10/games-xbox ... ed-bundles
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2014, 23:24

Klayman כתב:באנדל של Xbox One עם AC:U ייתן לכם במתנה גם את AC4.

http://news.xbox.com/2014/10/games-xbox ... ed-bundles

אחלה באנדל שבעולם. מייקרוסופט פשוט מפציצה עם השיווק האגרסיבי שלה. חבל שזה נכון להיום לא נושא פרי. אפילו בארץ הם השקיעו בהשקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוקטובר 2014, 23:26

Death_119 כתב:אחלה באנדל שבעולם. מייקרוסופט פשוט מפציצה עם השיווק האגרסיבי שלה. חבל שזה נכון להיום לא נושא פרי. אפילו בארץ הם השקיעו בהשקה.

הם בהחלט אגרסיביים.
מעניין איך יראו נתוני המכירות של חודשי החגים. זו תקופה שיכולה לעזור להם לבנות מומנטום רציני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2014, 23:28

Nucleus_Dawn כתב:
הם בהחלט אגרסיביים.
מעניין איך יראו נתוני המכירות של חודשי החגים. זו תקופה שיכולה לעזור להם לבנות מומנטום רציני.

מייקל פטצ'ר הוציא שמועה שמייקרוסופט ניצחה בארה"ב בספטמבר:
The Xbox One sold better than the PlayStation 4 in September, according to Wedbush Morgan analyst Michael Pachter. He is estimating that Microsoft sold 325,000 new Xbox Ones at U.S. retailers last month while Sony sold 250,000 PS4s. This is notable because Sony’s system has sold better than Microsoft’s in nearly every month since each gaming device launched in November. September is also when Activision launched its blockbuster sci-fi shooter Destiny, which Sony helped market as a PS4 game even though it is also available on Xbox One and the older systems. Both corporations are locked in a battle in the console-gaming sector, which is worth billions of dollars in the U.S. alone.

“We expect Xbox One sales to exceed those of the PS4 for only the second month since launch,” Pachter said in a note to investors.

These Wedbush numbers are just a prediction, and we should learn if they are accurate this Thursday when industry-tracking firm The NPD Group reveals its sales data for the month of September.

יהיה מעניין לראות אם זה נכון כי על פי מה שידוע Destiny מכר הרבה יותר על הפס4, אז לא כל כך ברור מה הכותר שהביא את השינוי באותו חודש אם הידיעה תתברר כנכונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 16 אוקטובר 2014, 00:00

אני חושב שכל משחק מולטיפלאטפורם שיצא עד עכשיו מכר טוב יותר על ה-PS4 מאשר על ה-One מהסיבה הפשוטה שבסיס המשתמשים של סוני גדול יותר (וגם כי לא סופרים באנדלים דיגיטלים שמייקרוסופט מספקת עם כל קונסולה שמשוחררת לאוויר).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2014, 00:26

Death_119 כתב:מייקל פטצ'ר הוציא שמועה שמייקרוסופט ניצחה בארה"ב בספטמבר:

יהיה מעניין לראות אם זה נכון כי על פי מה שידוע Destiny מכר הרבה יותר על הפס4, אז לא כל כך ברור מה הכותר שהביא את השינוי באותו חודש אם הידיעה תתברר כנכונה.

מאוד מעניין! תחרות זה כיף :)

אני חושב שדסטיני הוא פשוט לא משחק שמזיז קונסולות, ככה שלא היתה לא השפעה על איזו קונסולה נמכרה. זה שהוא מכר יותר על הPS4 זה הגיוני, כי יש סביב הפי שניים יותר PS4, מONE.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אוקטובר 2014, 00:34

Death_119 כתב:מייקל פטצ'ר הוציא שמועה שמייקרוסופט ניצחה בארה"ב בספטמבר:

זה לא בדיוק שמועה, הוא אנליסט והוא לא מתעסק בשמועות, כשהוא יודע מי מכר וכמה הוא פשוט מציין זאת כעובדה, זו ההערכה/תחזית שלו לספטמבר שהוא מבסס על תמחור אגרסיבי ובאנדלים של מייקרוסופט, ומן הסתם מהיכרות איתו ועם עברו הוא יכול גם לטעות, נצטרך לחכות למחר ל NPD, בהחלט יהיה מעניין :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 אוקטובר 2014, 12:26

DrKeo כתב:כן זה המון פרנצ'ייזים, תזכיר לי מה הרווחים של 2K בשנה האחרונה? ומה הרווחים שלהם ב5 שנים שלא יוצא GTA למקרה והיו להם רווחים סבבה השנה?

אתה לא מבין איך עובדת חברה בורסאית, הא?
כשיש לך רווחים עצומים אתה גם משלם עליהם מס גבוה מאד. ברגע שהמס הזה הולך למדינה אז מדובר בכסף אבוד שאתה לא יכול להשקיע בפיתוח המשחקים העתידיים שלך. כל עוד יש לך אופק עסקי טוב כחברה שעוסקת בפיתוח (ולא נגיד ברכישת נדל"ן או דברים שמצריכים קופת מזומנים גדולה) אתה לא רוצה להיות רווחי. הפעמים החריגות שבהן חברות כמו 2K הן רווחיות זה רק בגלל שמשחק בקנה מידה של GTA מייצר כל כך הרבה כסף שכבר אין שום דרך להוציא אותו בצורה הגיונית באותה שנת תקציב.

משחק כמו מיינקראפט מגיע מחברה עצמאית קטנה שנתפסה בהפתעה ולא באמת ערוכה לקחת את כל הר המזומנים הזה ולהרחיב אותו לפרוייקטים נוספים. בגלל זה גם נוטצ' החליט לצאת מהמירוץ - זה לא מה שהוא רוצה לעשות.
מנגד, רוקסטאר כבר קיבלה הצעת רכישה מEA בשני מיליארד דולר בזמנו. ככה שלEA ממש לא הפריעה העובדה שרוקסטאר לא רווחיות ברוב השנים שלה כשהיא הציעה סכום כזה, ומנגד המשקיעים של רוקסטאר סירבו לשני מיליארד דולר כי מבחינתם (וכנראה בצדק) החברה שווה יותר.

DrKeo כתב:לקנות את 2K זה לקנות 1000+ משכורות של אנשים, מבנים, נכסים, ארנונה ואלוהים יודע מה. לקנות את 2K זה להפסיד כמה מליוני דולרים בשנה או להרוויח כמה מליוני דולרים בשנה. לקנות את מיינקראפט זה להרוויח מאות מליונים בשנה כמעט נקי.
כמובן שמיקרוסופט יכלה לקנות את 2K, לפרק את החברה ובעצם רק לנצל את רוקסטאר והשמות של המשחקים. אבל לבוא לחברה שמעסיקה אלפי אנשים ולמסמס אותה זה חתיכת יח"ץ נוראי, וזה כמובן בתנאי ש2K בכלל ירצו למכור.

פחחח. אתה באמת כותב פה על יח"צ נוראי לחברה שרוכשת חברה אחרת ואז מבצעת פיטורים המוניים? מיקרוסופט קנתה לאחרונה את פאקינג נוקיה ואז קיצצה כמעט 20,000 משרות. לקנות חברה כמו 2K ולעשות restructuring לאלף עובדים זה משהו שאנשי הHR שלה עושים מתוך שינה. הם יכולים מחר לסגור את כל השדירה הניהולית של 2K ולמצוץ את הפרנצייזים עד אינסוף - זה ייצר להם הרבה יותר כסף והרבה יותר מהר ממה שמיינקראפט יכול אי פעם לעשות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2014, 13:05

עוד עדכון ועוד פיטצ'רים שטוב שיהיו מגיעים לONE:

יש גם פיטצ'ר שמאפשר לך לגרום לשלט לרטוט, במקרה ואיבדת אותו. נשמע שימושי, אם יש ילדים שאוהבים להחביא את השלטים במקומות רנדומליים בבית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 16 אוקטובר 2014, 13:27

ופה באמת טמון היתרון הגדול של האקסבוקס... פיצ'רים ועדכונים שוטפים שלא קיימים אצל המתחרים כלל (או מגיעים דור אחרי) ... כמו בדור הקודם, ה-360 התחילה משהו אחד, וסיימה כמשהו אחר.
ככה זה שהקונסולה שלך שייכת ל- power house שבנוי כולו על תוכנה, אתה מתרגש ונהנה מכל עדכון שיוצא... מייקרוסופט פשוט מקשיבים לצרכנים שלהם. כל מה שמבקשים הם מוסיפים ומשפרים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אוקטובר 2014, 11:15

יש את הקטע הזה של xbox live rewards למי שלא מכיר. אני מזכיר לאנשים את זה כי לאחרונה מישהו אמר לי שיש 15 דולר החזר על פריאורדר למשחקים מסויימים אז בדקתי את הנושא ופתאום ראיתי שהוסיפו כל מיני קשקושים... שווה לבדוק.

http://rewards.xbox.com/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2014, 12:45

איך אני מת על החברה הזאת... לא רק שהאנימציות שלהם תמיד על גבול סרטי האנימציה של פיקסאר - גם ההומור שלהם משובח מאוד, והמקוריות...
לדעתי זה יהיה משחק השנה של הONE:

(יש שיחשיבו אותו כספוילר, אבל זה יהיה קצת יותר מדי מחמיר...)

אני פשוט לא מבין איך *כל* משחק לא עושה את זה. פשוט חובה. וזה הוידאו הכי אדיר שראיתי מהמשחק :D
בואו נקווה שכמו עם הCOVER בגירס - גם זה יהיה המשחק שיכניס פיצ'ר חובה למשחקים בסגנון, או כל אקשן/שוטר/פלטפורמר ממבט שלישי שיש לו RESPAWN.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אוקטובר 2014, 14:46

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אוקטובר 2014, 15:03

נראה טוב - אוהב את השחקן הראשי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2014, 10:31

הדמו המלא של Quantum Break, שהוצג מאחורי דלתיים סגורות בגיימסקום:

נערך ללינק מיוטיוב.
?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 אוקטובר 2014, 17:09

Klayman כתב:הדמו המלא של Quantum Break, שהוצג מאחורי דלתיים סגורות בגיימסקום:

נערך ללינק מיוטיוב.

אני זוכר שזה היה מעט יותר ארוך, (בסביבות העשרים דקות) אבל אני מעריך שזה היה בגלל ההסברים של המפתח מרמדי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוקטובר 2014, 17:39

Klayman כתב:הדמו המלא של Quantum Break, שהוצג מאחורי דלתיים סגורות בגיימסקום:

נערך ללינק מיוטיוב.

וואי. הפלטפורמינג היה ממש מדהים. גירסא קצת פחות פשוטה ממשחקי הזמן של ראטצ'ט וקלאנק. שום דבר לא נראה מהפכני, או חדש לחלוטין, אבל הכל נראה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא.
רק חבל לי שאין גירסאת גיימרסייד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2014, 18:52

Nucleus_Dawn כתב:
וואי. הפלטפורמינג היה ממש מדהים. גירסא קצת פחות פשוטה ממשחקי הזמן של ראטצ'ט וקלאנק. שום דבר לא נראה מהפכני, או חדש לחלוטין, אבל הכל נראה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא.
רק חבל לי שאין גירסאת גיימרסייד.

פחות פשוטה? מבחינת פלטפורמה זה הכי בסיסי שיכול להיות, אני בטוח שבראטצ׳ק וקלאנק האספקט הזה היה הרבה יותר מפותח.
אני זוכר גם מהדמו שהיו שם ממש פאזלים של חשיבה ששילבו פלטפורמה שקשורים במשחקי זמן שכאלו, שוב, הרבה יותר מורכב ממה שרואים פה.

אבל מה, המשחק בהחלט אחד היפים שראיתי, אפקטים מטורפים, קצת קשה לי להאמין ש TEW שאני משחק עכשיו וזה שייכים לאותו הדור בכלל :)

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 24 אוקטובר 2014, 19:12

נראה הרבה יותר טוב מהגרסה המקוצרת... בהתחשב בזמן שיש להם עד ההשקה (אי שם ב-2015), אני סופר אופטימי לגבי QB.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2014, 19:15

אני ממש אהבתי את הגיימפליי, אבל עדיין לא ''עף לי הסכך''. אבל כמו עם כל משחק של רמדי, הכל בטוח מתובל באווירה מעולה והמון תשומת לב לפרטים, אז כשמשחקים נחשפים ליופי האמיתי (מעבר לגרפיקה או המכניקות הבסיסיות).
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 54 אורחים