במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 09:47

חייב לציין שאני ממש לא אוהב אסטרטגיה בדר"כ, אבל SC2 היה מעולה וההרחבה הרבה יותר.
או במלים אחרות: ההפך ממה שדודי אמר ;)
מאוד מאוד נהנתי מהסיפור, הדמויות, והאופי של המשימות...
מת לשחק כבר בהרחבה של הפרוטוס. כיף שהשאירו את הכי טוב לסוף ;)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 10:35

לא שאני איזה שחקן, אבל לטעמי לא חוויתם Starcraft עד ששיחקתם במולטי שלו (גם היחידות שונות במולטי). המשחק כבר ממזמן לא משחק סינגל, רואים גם את ההדרדרות לטעמי.
באהבה מHusky:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2014, 12:10

Death_119 כתב:לא שאני איזה שחקן, אבל לטעמי לא חוויתם Starcraft עד ששיחקתם במולטי שלו (גם היחידות שונות במולטי). המשחק כבר ממזמן לא משחק סינגל, רואים גם את ההדרדרות לטעמי.
באהבה מHusky:

אני לא אוהב את הטענות האלו, כל כך.
סטארקראפט ה"אמיתי", הוא מה שכיף לשחקן מסוים. אם הוא מעדיף רק את הסינגל, או רק את המולטי, זה אמיתי באותה המידה.
לא אוהב להוציא מקהילה כלשהי אנשים, רק על סמך זה שהם נהנים ממשהו שאני לא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 12:27

חוויית המולטי היא ממש נהדרת להארד-קורס.
אבל אני לא כזה, לפחות לא בז'אנר המדובר, ולא בא לי לחשוב ממש מהר... בא לי להנות מבלי להרגיש שאני בתחרות עם מישהו :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 12:55

Laskin כתב:חוויית המולטי היא ממש נהדרת להארד-קורס.
אבל אני לא כזה, לפחות לא בז'אנר המדובר, ולא בא לי לחשוב ממש מהר... בא לי להנות מבלי להרגיש שאני בתחרות עם מישהו :)

יש כמה ליגות, אתה מתחיל עם חמישה משחקי דירוג ואחרי שהוא רואה את התוצאה שלך הוא מסווג אותך לליגה. כך שאם אתה לא טוב אתה פשוט תתחיל בBronze או Silver, הוא מאוד מאוזן, גם מבחינת מול מי אתה משחק כך שאתה לא צריך לחשוש מאתגר לא פרופורציונאלי.

אין פה איזה מסע צלב, אתם פשוט מפספסים את המשחק, לטעמי שווה שתנסו. זה כמו לשחק בUT ולהסתפק רק בקמפיין ובלנצח את Xen.
SC2 הוא משחק מולטי נטו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 13:39

אני שיחקתי במולטי... פשוט לא מאוד נהנתי.
מה לעשות - אני יותר שחקן של סינגל, בטח במשחקים שאני לא ממש טוב בהם, ומשחק בעיקר בגלל העלילה והדמויות :)
גם המולטי של TLOU ושל UNCHARTED 3 היו מעולים, ועוד משחקים רבים אחרים שברשותי. אבל יש משחקים שאני פשוט משחק בשביל הסינגל. זה אחד מהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2014, 14:22

Death_119 כתב:יש כמה ליגות, אתה מתחיל עם חמישה משחקי דירוג ואחרי שהוא רואה את התוצאה שלך הוא מסווג אותך לליגה. כך שאם אתה לא טוב אתה פשוט תתחיל בBronze או Silver, הוא מאוד מאוזן, גם מבחינת מול מי אתה משחק כך שאתה לא צריך לחשוש מאתגר לא פרופורציונאלי.

אין פה איזה מסע צלב, אתם פשוט מפספסים את המשחק, לטעמי שווה שתנסו. זה כמו לשחק בUT ולהסתפק רק בקמפיין ובלנצח את Xen.
SC2 הוא משחק מולטי נטו.

אני מאוד שמח שהמפתחים של המשחק לא מסכימים איתך ולכן הם השקיעו בקמפיין ארוך ומהנה :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 14:29

ובקטעי הקישור מהיפים ביותר :P

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 27 אוקטובר 2014, 14:34

התחלתי לשחק Metal Gear Rising: Revengeance בסטים, המשחק נראה מדהים, מהמפתחים של ביונטה ( Platinum Games) עם כל הז'אנר האק אנד סלאש, לא צריך לדעת הרבה לגבי הסיפור של משחקי Metal Gear Solid בשביל להבין אותו.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2014, 20:26

משחק לא רע, אבל הרגשתי שהוא לא מספיק מתפתח לאורכו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 אוקטובר 2014, 09:47

סיימתי את alien isolation ולא מובן לי איך הוא קיבל 60 מהאתרים הגדולים.
ספציפית אסתטיקה של sci fi משנות ה 80 מאוד עושה לי את זה, אבל באופן כללי גרפיקה מעולה והסאונד אפילו יותר טוב. ראיתי כמה סרטונים מביקורות והמשחק נראה זוועה בגלל שאנשים לא מגדירים לרמת הבהירות המומלצת משום מה. המשחק אמור להיות חשוך...
המשחקי חתול ועכבר עם החייזר, לפחות בשעות הראשונות אחרי שאתה פוגש אותו, מאוד מלחיצים ועשויים טוב למרות שלקראת סוף המשחק זה קצת מאבד מהאימפקט שלו, בכל זאת אחרי עשרות מפגשים זה כבר לא אותו דבר. וזה החיסרון הבולט שלו, הוא פשוט ארוך מידי בשביל משחק מהז'אנר הזה. הייתי חותך ממנו בכיף כמה שעות, במיוחד בקטעים שהחייזר לא נמצא שמרגישים יותר מידי כמו פילרים, אבל חוץ מזה ומהסוף שהיה מאכזב, אין לי דברים רעים להגיד. הופתעתי לטובה.

אגב, הוא רץ מדהים על ה 970 , הכל על ההגדרות הכי גבוהות ו DSR מרזולוצייה אחת פחות מ 4k ועדיין אני לא יורד מ 60, בזמן שהקונסלות רצות על 1080p 30fps וכנראה גם מינוס הגדרה או שניים. חייב להגיד שזה הרגיע אותי מהחששות שהיו לי בקשר לכרטיס, אני מאמין שהוא יחזיק יפה כמה שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2014, 13:32

עוד לא השתמשתי בDSR בכלל... לא יודע, ראיתי השוואות וזה לא הבדל שאני רואה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 אוקטובר 2014, 14:16

idan כתב:סיימתי את alien isolation ולא מובן לי איך הוא קיבל 60 מהאתרים הגדולים.
ספציפית אסתטיקה של sci fi משנות ה 80 מאוד עושה לי את זה, אבל באופן כללי גרפיקה מעולה והסאונד אפילו יותר טוב. ראיתי כמה סרטונים מביקורות והמשחק נראה זוועה בגלל שאנשים לא מגדירים לרמת הבהירות המומלצת משום מה. המשחק אמור להיות חשוך...
המשחקי חתול ועכבר עם החייזר, לפחות בשעות הראשונות אחרי שאתה פוגש אותו, מאוד מלחיצים ועשויים טוב למרות שלקראת סוף המשחק זה קצת מאבד מהאימפקט שלו, בכל זאת אחרי עשרות מפגשים זה כבר לא אותו דבר. וזה החיסרון הבולט שלו, הוא פשוט ארוך מידי בשביל משחק מהז'אנר הזה. הייתי חותך ממנו בכיף כמה שעות, במיוחד בקטעים שהחייזר לא נמצא שמרגישים יותר מידי כמו פילרים, אבל חוץ מזה ומהסוף שהיה מאכזב, אין לי דברים רעים להגיד. הופתעתי לטובה.

אגב, הוא רץ מדהים על ה 970 , הכל על ההגדרות הכי גבוהות ו DSR מרזולוצייה אחת פחות מ 4k ועדיין אני לא יורד מ 60, בזמן שהקונסלות רצות על 1080p 30fps וכנראה גם מינוס הגדרה או שניים. חייב להגיד שזה הרגיע אותי מהחששות שהיו לי בקשר לכרטיס, אני מאמין שהוא יחזיק יפה כמה שנים.

עכשיו הגיע הזמן לנסות אותו עם אוקולוס :).
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 אוקטובר 2014, 15:39

Laskin כתב:עוד לא השתמשתי בDSR בכלל... לא יודע, ראיתי השוואות וזה לא הבדל שאני רואה.

לא הבדל דרמטי, אבל קיים. ב dark souls 2 זה שיפר לי מאוד את איכות התמונה.
זה גם מאוד נוח, פעם אחת מגדירים בדרייבר וזה מופיע בתפריט של כל המשחקים שלך ואם אתה רוצה אתה משנה את הרזולוצייה משם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אוקטובר 2014, 16:02

idan כתב:סיימתי את alien isolation ולא מובן לי איך הוא קיבל 60 מהאתרים הגדולים.

זה לא שבאמת קיבל 60, הממוצע שלו יושב על 80 אז ברור שכמה גם יתנו לו 60 אבל סכ"ה הביקורות היו חיוביות מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2014, 10:01

idan כתב:
לא הבדל דרמטי, אבל קיים. ב dark souls 2 זה שיפר לי מאוד את איכות התמונה.
זה גם מאוד נוח, פעם אחת מגדירים בדרייבר וזה מופיע בתפריט של כל המשחקים שלך ואם אתה רוצה אתה משנה את הרזולוצייה משם.

כנראה שבDS2 אין מספיק AA או משהו... אנסה את זה עם וולפנשטיין כי גם בו יש קצת חוסר AA ואבדוק אם יש שיפור.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוקטובר 2014, 19:24

התחלתי את lords of the fallen, בתור אחד שמאוד אוהב את סדרת souls שמתי עין כבר די מזמן על המשחק הזה ששואב המון השראה מהסדרה ההיא.
שיחקתי ממש קצב וממה שראיתי ההרגשה עצמה של המשחק שונה מאוד, גם אם בבסיס המערכת די מועתקת.
אומנם המערכת בנויה בדיוק אותו הדבר אבל המשחק הרבה יותר כבד ואיטי מסולס, גם בלי שריון בכלל הדמות מתגלגלת בכבדות ותוקפת באיטיות ולא ממש קשה לראות שבמשחק הזה, להבדיל מsouls, המפתחים מאוד כיוונו לכך שהמשחק ישוחק עם דמות כבדה עם שריון גדול וחרב מפלצתית.
ולמרות שאני דווקא נהנתי לשחק דמות זריזה ומהירה בדרך כלל אני לא אומר את הדברים האלה כמשהו רע, זה פשוט מרגיש מאוד שונה. אפשר ממש "להרגיש" את העוצמה של החרב עם כל הנפה.
מעבר לזה אני עדיין לא יודע להגיד הרבה כי לא שיחקתי מספיק, אבל בנתיים נראה מעניין.

אגב, השלב שבו שיחקתי ממש נראה כמו העתק של האקט השלישי בדיאבלו 3. מבחינת העיצוב, הן של הדמויות והן של הנשקים והמקומות. מרגיש ממש כמו דיאבלו 3 בגוף שלישי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2014, 03:10

Nucleus_Dawn כתב:די מוזר, אבל חזרתי לשחק סטארקראפט 2.
קניתי אותו. עברתי חלק מהקמפיין ואף פעם לא סיימתי.
אז יצאה ההרחבה וקניתי אותה, כי היא היתה ב20$ ומעולם לא נגעתי בה.

אולי עכשיו אסיים את הקמפיין הראשון ואתחיל את התוספת :)

קמפיין נהדר, ביחוד ההרחבה ששם לקחו חלק מהמשימות ״לדרגה הבאה״ במבנה משימות ובscale. זה המשחק אסטרטגיה הראשון שבו המשימות מרגישות ממש מופקות ולא רק בסרטוני המעבר. ממש מגוון, יש בחירות בדרך, יש התפתחות סטייל rpg וכמובן הפקה מטורפת. משחק סינגל נהדר, זה שהמולטי מדהים זה סיפור אחר לגמרי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2014, 09:37

אני כבר כמעט 20 שעות בתוך SOM. הדמות כבר ממש ממש חזקה, למרות שאני כמעט ולא מתקדם במשימות העיקריות ^_^
בעצם, רק עכשיו כשנפתחה לי האופציה להשתלט עליהם - כל מערכת הNEMESIS רק עכשיו מתחילה להיות מעניינת.
עד עכשיו לא בדיוק הבנתי את האסטרטגיה ומה כדאי לעשות, עכשיו יש לי מלא אופציות, וכולן מהנות באותה המידה :)

משחק ענק

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 אוקטובר 2014, 14:22

Laskin כתב:אני כבר כמעט 20 שעות בתוך SOM. הדמות כבר ממש ממש חזקה, למרות שאני כמעט ולא מתקדם במשימות העיקריות ^_^
בעצם, רק עכשיו כשנפתחה לי האופציה להשתלט עליהם - כל מערכת הNEMESIS רק עכשיו מתחילה להיות מעניינת.
עד עכשיו לא בדיוק הבנתי את האסטרטגיה ומה כדאי לעשות, עכשיו יש לי מלא אופציות, וכולן מהנות באותה המידה :)

משחק ענק

פשוט תטייל בעולם, עד שתראה איזה אישיות מעניינת מרחוק, R3, יש אינפורמציה ויאללה לערוף לו את הראש :). לא צריך אסטרטגיה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2014, 15:24

בטח שכן. לא רוצה להרוג, רוצה להחליש, להשתלט ואז לגרום לו להלחם עבורי, שישלח "איום" למפקד שלו, כדי שכשאהרוג אותו - אקבל ממנו EPIC RUNE, ושומר הראש שהשתלטתי עליו - ייקח את מקומו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2014, 17:20

קניתי בhumble bundle את Olli Olli והוא ממש ממש כיפי. מומלץ מאוד. גם אחלה מוזיקה.
אפשר להגיד שהוא "שינמוך" של משחקי Skate. מרגיש ממש מגניב להצליח לעשות קומבו של כמה עשרות אלפי נקודות :D

בבאנדל היה גם את Risk of Rain שעניין אותי, מאז שהוא יצא. בטח אשחק בו מתישהו בקרוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 אוקטובר 2014, 18:18

היום בShadow of mordor פגשתי את אחד המעצבנים, חסין להכל, כל ניסיון Finisher מעלה לו את החיים לחיים מלאים מיידית, יכל להפגע רק מחצים (מקסימום החצים לא מספיקים) וחסין מפני אש (לא היה לי באותה נקודה השדרוג של חץ אש עדיין ולא היה מקור אחר). נהדר :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 נובמבר 2014, 15:38

שכחתי לכתוב - כשקניתי את ההאמבל באנדל, עם Risk of Rain, קיבלתי גם 3 קודים במתנה.
מישהו רוצה (קודים לסטים)?

והולי שיט, כמה שOlli Olli כיף! עושה רושם שהוא מאוד קצר, באופן יחסי, אז המחיר הזול מתאים לו, אבל המכאניקה שלו ממש ממכרת וכיפית. הוא לחלוטין תלוי יכולת ותגובה מהירה, ככה שגם כשאתה טועה, אתה יודע שזו אשמתך לחלוטין. ממש מצוין וממש שווה לקנות אותו עכשיו בHumble Bundle.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 נובמבר 2014, 16:52

אם אתה מנסה להשיג 5 כוכבים בכל השלבים אז הוא יכול להיות ארוך יותר ואחרי שאתה עושה את זה נפתחים עוד וריאציות של שלבים או משהו בסגנון כך שיש עוד מה לעשות. מה שגרם לי להפסיק לשחק זה שבשלבים האחרונים בשביל להשלים את כל הכוכבים המשחק דורש דברים כמו לעשות 50 ספינים ולסיים את השלב. הבעיה שאין קאונטר לזה ואתה צריך לספור לבד או פשוט להשתגע ולעשות ספינים ולקוות לסיים את השלב ושעשית מספיק. לדעתי המשחק צריך מד ספינים בשלבים האלה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים