נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Megalomaniac
Trainee

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Megalomaniac » 12 נובמבר 2014, 14:52

AC UNITY רץ די גרוע על ה-PC בלי הרבה היגיון... בתוך העיר, באיזורים הצפופים ובגגות הוא רץ לי בין 35-55 FPS ובתוך בתים קטנים בלי הרבה פירוט המשחק צונח ל-25 FPS, לא משנה אם אני שם את הכל על LOW או את הכל על ULTRA HIGH אני מקבל אותם ביצועים בדיוק.
מקווה שהם יוציאו עדכון לזה, כפי שזה נראה המשחק סובל מבעיות אפילו יותר חמורות גם בקונסולות...

אבל המשחק נראה מדהים, אחד היפים של הדור החדש... פשוט זה נראה שהוא לא מוכן ולא מלוטש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2014, 15:03

Nucleus_Dawn כתב:
אתה משוכנע שTXAA בכרטיס חדש של ג'יפורס כבד כל כך? כבר ב660TI הוא היה יחסית יעיל, לפי דעתי.

זה מה שהם מבטיחים... בפועל הוא קצת פחות יעיל מMSAA באותה רמה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 נובמבר 2014, 18:58

סגה מאושרים מהמכירות של VC ביממה הראשונה. הן ניתצו את כל התחזיות והציפיות שלהם.

http://www.mcvuk.com/news/read/six-year ... st/0141295

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2014, 13:46

למי שזוכר שמחירי ה970GTX בארץ מופרזים לגמרי, IVORY מתחילים לרדת במחיר ובתקווה נראה את הכרטיס יורד למחיר שהוא אמור להיות בו, סביבות ה1600 שקל. כרגע כבר אפשר לקנות בIVORY ב1780 שקל במקום הכמעט 2000 שקל ההתחלתי.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 נובמבר 2014, 21:17

3 מפתחות סטים למשחק Insurgency. כל הקודם זוכה.

https://www.humblebundle.com/?gift=mh6RNw4ZRK7UdWex

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 13 נובמבר 2014, 21:25

Kazz כתב:3 מפתחות סטים למשחק Insurgency. כל הקודם זוכה.

https://www.humblebundle.com/?gift=mh6RNw4ZRK7UdWex

תודה! לקחתי אחד אם זה בסדר

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 נובמבר 2014, 22:07

גם אני לקחתי אחד :). תודה רבה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 נובמבר 2014, 22:11

טוב... די... נמאס לי. נמאס לי שללאסקין יש מחשב יותר טוב משלי.

אז, אני אלך על ה970 G1.

אני לא מבין דבר בלוחות אם, אז אשמח להמלצה.
גם אשמח לדעת איזה מעבד כדאי לי לקחת. ברור לי שאני ממש לא צריך משהו עוצמתי במיוחד. מחפש יחס ביצועים/מחיר טוב. ליתר דיוק, אני מחפש המלצות לאיזה דגם של i5 לקחת.

תודה :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 נובמבר 2014, 00:08

Nucleus_Dawn כתב:טוב... די... נמאס לי. נמאס לי שללאסקין יש מחשב יותר טוב משלי.

אז, אני אלך על ה970 G1.

אני לא מבין דבר בלוחות אם, אז אשמח להמלצה.
גם אשמח לדעת איזה מעבד כדאי לי לקחת. ברור לי שאני ממש לא צריך משהו עוצמתי במיוחד. מחפש יחס ביצועים/מחיר טוב. ליתר דיוק, אני מחפש המלצות לאיזה דגם של i5 לקחת.

תודה :D

את הI5 הזול ביותר... ההבדלים בין הדגמים זניחים למדי, בטח במשחקים ובטח ובטח כשאתה לא משתמש בכרטיס המסך המובנה עליו.
כנ"ל לגבי לוח אם. אם אתה לא מתכנן לעשות איזה אוברקלוקינג היסטרי (מיותר ולא מומלץ) או מתכנן על איזה SLI מפלצתי, אז פשוט תלך על הלוח הזול שנותן לך את היציאות/חיבורים שאתה צריך (וכנראה שכולם נותנים).

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 14 נובמבר 2014, 03:49

לך על AMD (:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2014, 14:49

אז... מסתבר שלFIFA15, LORDS OF THE FALLEN וגם לDRAGON AGE החדש - יש בדיוק את אותה המערכת להגנה מפיראטים.
למערכת קוראים DENUVO... בואו נקווה שתחזיק מעמד הרבה מאוד זמן :)
http://www.dsogaming.com/news/dragon-ag ... n-fifa-15/
אני מניח שהרוסים שוברים את הראש כבר הרבה זמן איתה :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2014, 12:02

חדשות טובות (לחלקנו):
מסתבר שFAR CRY 4 רץ על ההגדרות הכי גבוהות (מלבד HBAO+) כבר עכשיו אצל אנשים שהשיגו אותו מוקדם ב40-70 פריימים בממוצע, עם כרטיס 770 אחד ומחשב די ממוצע מעבר לכך. כן - עם הפרווה (למרות שבקטע שראיתי לא רואים הרבה בעלי חיים, אבל יש כמה).
אני אומר "כבר עכשיו" כי יש DAY ONE PATCH מוכן שיצא מחר, ואמור לשפר ביצועים ולתקן באגים רבים, ובטח גם יצאו דרייברים חדשים של NVIDIA.
ובדיוק חבר ממש טוב שלי גם קנה אותו, אז גם יהיה לי פרטנר לCO OP :) אם מישהו פה מתכנן לקנות אותו למחשב, שיעדכן ואצרף אותו. אין לי כרגע חברים בUPLAY בכלל :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2014, 12:26

Laskin כתב:חדשות טובות (לחלקנו):
מסתבר שFAR CRY 4 רץ על ההגדרות הכי גבוהות (מלבד HBAO+) כבר עכשיו אצל אנשים שהשיגו אותו מוקדם ב40-70 פריימים בממוצע, עם כרטיס 770 אחד ומחשב די ממוצע מעבר לכך. כן - עם הפרווה (למרות שבקטע שראיתי לא רואים הרבה בעלי חיים, אבל יש כמה).
אני אומר "כבר עכשיו" כי יש DAY ONE PATCH מוכן שיצא מחר, ואמור לשפר ביצועים ולתקן באגים רבים, ובטח גם יצאו דרייברים חדשים של NVIDIA.
ובדיוק חבר ממש טוב שלי גם קנה אותו, אז גם יהיה לי פרטנר לCO OP :) אם מישהו פה מתכנן לקנות אותו למחשב, שיעדכן ואצרף אותו. אין לי כרגע חברים בUPLAY בכלל :P

אני נכנע השבוע ל970 G1 אז כנראה שאני :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 נובמבר 2014, 12:28

Laskin כתב:חדשות טובות (לחלקנו):

אני כבר קניתי.
אין לי מושג מה שם הUPLAY שלי...
בסופ"ש אגיע הביתה ואדבר איתך ואולי נעשה איזה סשן :D

נראה שדי בטוח שהוא יעבוד על 30 חלק על ה660 TI שלי, בהגדרות הגבוהותת ביותר. יאי.
מה שאומר, שהוא באמת לא כבד משמעותתית מFC3, שזה היה צפוי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2014, 12:46

כן, אולי לא ב"הרבה" כמו AC, אבל FC3 רץ מצויין בזמנו על ה-460 SLI שלי, ככה ש-4 בטח בערך 50%-80% יותר תובעני, בלי הצללים והפרווה... שזה די הרבה.
תקנה גם 970! :P

נדב, מזל טוב מראש! כרטיס מדהים לתקופה מדהימה.

אני באמת שלא עומד בקצב, יש לי בערך 10 משחקים שלא סיימתי והיום גם קניתי את PVZ: GARDEN WARFARE למחשב, מצאתי CD KEY ב-20 דולר אז אמרתי "למה לא?"
אשתי פשוט מכורה למשחק על האייפון שלה. משחקת במשחק השני מאז שהוא יצא. הוא פשוט לא נגמר... הבנתי שהוא לגמרי FREEMIUM עם כל מה שזה אומר, ושגם GADEN WARFARE די חרא בקטע הזה, אבל נראה לי שהיא תהנה ממנו, וזה יהיה הPVP הראשון שלה.
אבל העיקר שתפסיק לשחק באייפון, זה משגע אותי :)

דבר אחרון:
התקדמתי המון בWOLFENSTEIN והעלילה פשוט אדירה. המשחק מגוון, מהיר, אלים, מהנה... מאוד שמח שחיכיתי איתו למחשב החדש (לא שהייתה לי ברירה...)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 נובמבר 2014, 12:58

Laskin כתב:כן, אולי לא ב"הרבה" כמו AC, אבל FC3 רץ מצויין בזמנו על ה-460 SLI שלי, ככה ש-4 בטח בערך 50%-80% יותר תובעני, בלי הצללים והפרווה... שזה די הרבה.
תקנה גם 970! :P

נדב, מזל טוב מראש! כרטיס מדהים לתקופה מדהימה.

אני באמת שלא עומד בקצב, יש לי בערך 10 משחקים שלא סיימתי והיום גם קניתי את PVZ: GARDEN WARFARE למחשב, מצאתי CD KEY ב-20 דולר אז אמרתי "למה לא?"
אשתי פשוט מכורה למשחק על האייפון שלה. משחקת במשחק השני מאז שהוא יצא. הוא פשוט לא נגמר... הבנתי שהוא לגמרי FREEMIUM עם כל מה שזה אומר, ושגם GADEN WARFARE די חרא בקטע הזה, אבל נראה לי שהיא תהנה ממנו, וזה יהיה הPVP הראשון שלה.
אבל העיקר שתפסיק לשחק באייפון, זה משגע אותי :)

דבר אחרון:
התקדמתי המון בWOLFENSTEIN והעלילה פשוט אדירה. המשחק מגוון, מהיר, אלים, מהנה... מאוד שמח שחיכיתי איתו למחשב החדש (לא שהייתה לי ברירה...)

אולי אקנה 970 לכבוד הוויטצ'ר 3 וGTA V. אולי אקנה איתו גם מעבד ולוח אם חדשים, כי מרגיש לי שהi7 העתיק שלי מתחיל להיות צוואר בקבוק.
תלוי בעיקר בכמה זמן פנוי יהיה לי מהלימודים והאם הזמן הזה יעשה את ההשקעה שווה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2014, 13:05

חבל, בתור מישהו שכ"כ אהב את FC3 - במקומך הייתי מחכה עם המשחק עד למחשב/כרטיס החדש, כי אני פרפקציוניסט וזונת גרפיקה שלא מוכנה להתפשר על שום פרט ^_^
גם לא נראה לי שהמחיר ירד עד פברואר, אולי במאתיים שקל הכי הרבה. לכרטיס יש ביקוש כ"כ אדיר...
יש לי חבר עם מחשב ישן יחסית והוא רק קנה את הכרטיס מבלי לשדרג הכל - והכל רץ לו מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 נובמבר 2014, 13:26

Laskin כתב:חבל, בתור מישהו שכ"כ אהב את FC3 - במקומך הייתי מחכה עם המשחק עד למחשב/כרטיס החדש, כי אני פרפקציוניסט וזונת גרפיקה שלא מוכנה להתפשר על שום פרט ^_^
גם לא נראה לי שהמחיר ירד עד פברואר, אולי במאתיים שקל הכי הרבה. לכרטיס יש ביקוש כ"כ אדיר...
יש לי חבר עם מחשב ישן יחסית והוא רק קנה את הכרטיס מבלי לשדרג הכל - והכל רץ לו מעולה.

אני לא רואה את FC4 רץ לי בצורה פחות ממצוינת. בכל זאת, משחק דור קודם וכל זה.
בגלל זה פחות דחוף לי לשדרג עבורו. במקרה של GTA V והוויטצ'ר 3 (ובטמן), אני כבר בספק שה660 TI שלי יפעיל אותם בהגדרות מעבר לבינוניות.

מצד שני, אני בהחלט מתכנן לשחק ביוניטי ואין ספק שהוא מצריך איזה 970 חביב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2014, 13:52

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא רואה את FC4 רץ לי בצורה פחות ממצוינת. בכל זאת, משחק דור קודם וכל זה.
בגלל זה פחות דחוף לי לשדרג עבורו. במקרה של GTA V והוויטצ'ר 3 (ובטמן), אני כבר בספק שה660 TI שלי יפעיל אותם בהגדרות מעבר לבינוניות.

מצד שני, אני בהחלט מתכנן לשחק ביוניטי ואין ספק שהוא מצריך איזה 970 חביב.

אני קצת פחות אופטימי ממך, אבל סבבה :) נדבר עוד יומיים כשתשחק בו ^_^
הרבה מהאפקטים שם זה לא דברים שהייתי מתאר כ"דור קודם", עם דגש על הטקסטורות והפרווה.
אל תשכח שמעט מהביקורות שיצאו שיחקו על גירסת המחשב.

אני די משוכנע שהוא יותר תובעני מאשר באטמן, למשל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2014, 13:55

שחר, קודם תקנה כרטיס מסך ואז תחליט אם המעבד שלך צוואר בקבוק או לא לפי הביצועים. אתה לא חייב לקנות אותם יחד :)

לאסקין, FC3 טס על 660TI אז אני די בטוח ששחר ישחק אותו בסדר גמור. אולי לא 60FPS אבל מעל 30 (בתקווה :)).
שחר, אתה שם לב שתמיד יש לנו את אותו GPU?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2014, 14:09

DrKeo כתב:שחר, קודם תקנה כרטיס מסך ואז תחליט אם המעבד שלך צוואר בקבוק או לא לפי הביצועים. אתה לא חייב לקנות אותם יחד :)

לאסקין, FC3 טס על 660TI אז אני די בטוח ששחר ישחק אותו בסדר גמור. אולי לא 60FPS אבל מעל 30 (בתקווה :)).

לפי האתר שאני הכי סומך עליו:
על MEDIUM הוא אולי היה על 60-70 בערך, אבל על אולטרא הרבה פחות, כמו שרואים בקישור, ואם אני לא טועה זה בלי ALPHA TO COVERAGE שמשפר פלאים איך שהצמחיה נראית
http://www.tomshardware.com/reviews/far ... 379-6.html
לפי זה הוא רץ ב-33 פריימים עליו.
קשה לי להאמין שעם HBAO+, הצללים המתקדמים יותר, הפרווה, המודלים והטקסטורות הטובים יותר שיש בFC4 וכו' - הוא ירוץ ממש טוב...
נראה לי שאנשים טועים כשהם מחשיבים אותו כמשחק דור קודם או שיפור קטנטן בגרפיקה על פני הקודם.

ברור, אפשר להוריד לAA פחות תובעני מMSAAX4 ועוד איזה אופציה או שתיים או חמש... אבל גם אז לדעתי יאלץ להוריד לMEDIUM ואז זה כבר גבולי עם קונסולה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 נובמבר 2014, 14:13

DrKeo כתב:שחר, קודם תקנה כרטיס מסך ואז תחליט אם המעבד שלך צוואר בקבוק או לא לפי הביצועים. אתה לא חייב לקנות אותם יחד :)

צודק...

וכן. עושה רושם ששנינו נוטים לבחור את הכרטיס עם הvalue הכי טוב, בקצה העליון של סקלאת הביצועים :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2014, 14:22

Laskin כתב:
לפי האתר שאני הכי סומך עליו:
על MEDIUM הוא אולי היה על 60-70 בערך, אבל על אולטרא הרבה פחות, כמו שרואים בקישור, ואם אני לא טועה זה בלי ALPHA TO COVERAGE שמשפר פלאים איך שהצמחיה נראית
http://www.tomshardware.com/reviews/far ... 379-6.html
לפי זה הוא רץ ב-33 פריימים עליו.
קשה לי להאמין שעם HBAO+, הצללים המתקדמים יותר, הפרווה, המודלים והטקסטורות הטובים יותר שיש בFC4 וכו' - הוא ירוץ ממש טוב...
נראה לי שאנשים טועים כשהם מחשיבים אותו כמשחק דור קודם או שיפור קטנטן בגרפיקה על פני הקודם.

ברור, אפשר להוריד לAA פחות תובעני מMSAAX4 ועוד איזה אופציה או שתיים או חמש... אבל גם אז לדעתי יאלץ להוריד לMEDIUM ואז זה כבר גבולי עם קונסולה.

אני לא יודע איזה דמו הם בנו בשביל ליצור עומס כזה, אבל אצלי המשחק רץ פשוט אדיר עם המון קטעים שהוא משפשף את ה60 אפילו. גם רואים את זה בבנצ'מארקים המאוחרים יותר שלהם:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2014, 14:24

זה לא רק הם, כמו שאתה רואה בתמונה שהבאתי, ושים לב להבדל, אתה הבאת בנצ'מרקס של VERY HIGH לא ULTRA

אני מתאר לעצמי שFC4 בהגדרות HIGH יהיה תובעני כמו הULTRA בFC3, ועדיין בלי האפקטים "המיוחדים במיוחד"
קבצים מצורפים
FC3.jpg
FC3.jpg (123.54 KiB) נצפה 7722 פעמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2014, 14:39

גם בבנצ'מארק שלך משתמשים בX4MSAA. אתה יורד לFXAA ותקבל משהו לא רחוק מ60FPS.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 89 אורחים