במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2014, 17:26

Laskin כתב:אה, וממש עכשיו ראיתי שיוביסופט משחררים פאץ' היום, עם למעלה מ-300 תיקונים שונים, והם עובדים גם על הבא שאחריו... הנה רק חלק קטן מהתיקונים:
Stability and Performance

Fixed numerous random crashes in Campaign and Co-op modes
Fixed specific framerate drops
Improved task scheduling
Tweaked performance for Reach High Points (Synchronization)
Gameplay (Navigation, Fight and Stealth)

Fixed various navigation issues where players could get stuck
Fixed various haystack issues
Fixed various cover issues
Fixed various camera issues
Fixed various animation issues
Fixed various Booster issues
AI & Crowd

Fixed various animation issues
Fixed various detection issues
Fixed various crowd station issues (bonfires)
Matchmaking, Connectivity and Replication

Fixed various matchmaking issues
Fixed various host migration issues (hand-off occurs more smoothly)
Fixed join-in-progress issues
Fixed various replication issues between host and clients
Fixed various issues in the My Club menu
Menus and HUD

Fixed various menu issues and pop-up overlap issues
Fixed Mission objective & updating issues
Fixed issues in customization menu
Fixed some localization inconsistencies in menus
Fixed some issues in the credits
Mission Tweaks (Campaign, Co-op and Side Content)

Fixed various low-repro walkthrough breaks
Fixed various NPC navigation issues
Fixed inconsistencies in some missions
World and 3D

Adjusted various collisions and navigation mesh issues
Progression and Difficulty

Adjusted various Community Event rewards
PC-Specific

Fixed save game corruption in some cases
Fixed temporal blur from SLI
Fixed graphical corruptions in Character Customization menu
Fixed crash in Character Customization menu on controller auto-switch
Alt+Enter switches windows correctly
NPC on side monitors show correctly
Minor UI improvements

הם אמרו שהפאטצ' הבא גם יתקן בעיות ביצועים וגמגומים, נשמע שתוך שבוע ככה המשחק כבר יהיה מצב מצויין על הPC. אולי נקנה אותו בדצמבר אם הוא יגיע למצב טוב עד אז.
We're just normal men. We're just innocent men

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 26 נובמבר 2014, 23:37

הפאץ' של יוניטי כזה חרטא, הרגע שיחקתי בו אחרי שהתקנתי את הפאץ' וכמה מפתיע, כמעט דבר לא השתנה.
אז נכון תוקנו כמה באגים, מה שמפריע במשחק הזה יותר מהכל זה ה- FPS, מדובר על 15-20 FPS באיזורים הצפופים.. זה שיפר טיפה.. במקום 15 זה רץ על 20, וואו.
אבל זה די ברור שזה ירוץ ככה אם הם שמים שם איזורים של 1000 איש במקום אחד.. הבנו שאתם רוצים להרשים עם המנוע שלכם אבל לדעתי המשחק הזה בחיים לא ירוץ חלק אם יש כזאת כמות של אנשים... מבחינתי שיורידו קצת מכמות האנשים ברחובות כי נראה שרק זה מוריד פריימים.
קשה לי לשחק ככה אני יחכה אולי לפאץ' הבא שלהם ואז ימשיך, אחרי שמשחקים במשחק הזה 30 FPS מרגיש ממש חלק :?

אגב, אותו דבר על ה-PC... מי שרצה להריץ את המשחק הזה גם על GTX 980 די אכל אותה, המשחק עדיין רץ חרא לא משנה על איזה הגדרות תשימו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2014, 23:57

Megalomaniac כתב:הפאץ' של יוניטי כזה חרטא, הרגע שיחקתי בו אחרי שהתקנתי את הפאץ' וכמה מפתיע, כמעט דבר לא השתנה.
אז נכון תוקנו כמה באגים, מה שמפריע במשחק הזה יותר מהכל זה ה- FPS, מדובר על 15-20 FPS באיזורים הצפופים.. זה שיפר טיפה.. במקום 15 זה רץ על 20, וואו.
אבל זה די ברור שזה ירוץ ככה אם הם שמים שם איזורים של 1000 איש במקום אחד.. הבנו שאתם רוצים להרשים עם המנוע שלכם אבל לדעתי המשחק הזה בחיים לא ירוץ חלק אם יש כזאת כמות של אנשים... מבחינתי שיורידו קצת מכמות האנשים ברחובות כי נראה שרק זה מוריד פריימים.
קשה לי לשחק ככה אני יחכה אולי לפאץ' הבא שלהם ואז ימשיך, אחרי שמשחקים במשחק הזה 30 FPS מרגיש ממש חלק :?

אגב, אותו דבר על ה-PC... מי שרצה להריץ את המשחק הזה גם על GTX 980 די אכל אותה, המשחק עדיין רץ חרא לא משנה על איזה הגדרות תשימו.

נשמע דווקא שכל האנשים שיש להם כאן 970GTX מריצים אותו יופי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2014, 00:11

Megalomaniac כתב:הפאץ' של יוניטי כזה חרטא, הרגע שיחקתי בו אחרי שהתקנתי את הפאץ' וכמה מפתיע, כמעט דבר לא השתנה.

הם כבר התייחסו לעניין הFPS ואמרו שאין קשר בין הבעיות בFPS וכמות האנשים. צוואר הבקבוק, לטענתם, במקום אחר.
טוב לשמוע שכבר יש שיפור לא קטן בFPS. הפאטצ' הבא אמור להתרכז בעיקר בתחום הזה, אז זה שהם מסוגלים להביא לשיפור מסוים כבר עכשיו, מאפשר לנו להיות אופטימיים, לגבי מה שהם יעשו בפאטצ' הקרוב.
מעניין יהיה לראות באנצ'מארקים שמשווים את המצב עכשיו. אני מקווה שDF יעשו משהו בסגנון אחרי הפאטצ' הזה, או לפחות אחרי הפאטצ' הבא.

על הPC הוא עובד סבבה לגמרי על כרטיסים חזקים של NVIDIA. על 980 הוא עובד מושלם בהגדרות הכי גבוהות. על 970 הוא עובד מושלם על ההגדרות הכי גבוהות, חוץ מאיזו הגדרת צללים אחת.
גם עם 780 ו770 הוא עובד אחלה, על הגדרות גבוהות מאשר בקונסולות. גם ב680 הוא עובד חלק, על הגדרות דומות לקונסולות. הביצועים הטובים האלו היו ביום ההשקה, ככה שאחרי 3 פאטצ'ים ועדכון דרייברים, סביר להניח שהמצב עוד יותר טוב כרגע.
סה"כ, גירסאת הPC הכי טובה, בהרפש לא קטן. לא רק בכך שהיא נראית יותר טוב, אלא גם בכך שהיא פועלת יותר יציב. די מפתיע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2014, 00:13

Nucleus_Dawn כתב:
הם כבר התייחסו לעניין הFPS ואמרו שאין קשר בין הבעיות בFPS וכמות האנשים. צוואר הבקבוק, לטענתם, במקום אחר.
טוב לשמוע שכבר יש שיפור לא קטן בFPS. הפאטצ' הבא אמור להתרכז בעיקר בתחום הזה, אז זה שהם מסוגלים להביא לשיפור מסוים כבר עכשיו, מאפשר לנו להיות אופטימיים, לגבי מה שהם יעשו בפאטצ' הקרוב.
מעניין יהיה לראות באנצ'מארקים שמשווים את המצב עכשיו. אני מקווה שDF יעשו משהו בסגנון אחרי הפאטצ' הזה, או לפחות אחרי הפאטצ' הבא.

על הPC הוא עובד סבבה לגמרי על כרטיסים חזקים של NVIDIA. על 980 הוא עובד מושלם בהגדרות הכי גבוהות. על 970 הוא עובד מושלם על ההגדרות הכי גבוהות, חוץ מאיזו הגדרת צללים אחת.
גם עם 780 ו770 הוא עובד אחלה, על הגדרות גבוהות מאשר בקונסולות. גם ב680 הוא עובד חלק, על הגדרות דומות לקונסולות. הביצועים הטובים האלו היו ביום ההשקה, ככה שאחרי 3 פאטצ'ים ועדכון דרייברים, סביר להניח שהמצב עוד יותר טוב כרגע.
סה"כ, גירסאת הPC הכי טובה, בהרפש לא קטן. לא רק בכך שהיא נראית יותר טוב, אלא גם בכך שהיא פועלת יותר יציב. די מפתיע.

עוד שבועיים הוא יהיה אחרי פאטצ' נוסף של יובי ועדכון דרייברים נוסף של NVIDIA וכנראה שבעלי ה970 כבר לא ממש ידעו איך הוא נראה מתחת ל60FPS.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2014, 00:20

DrKeo כתב:עוד שבועיים הוא יהיה אחרי פאטצ' נוסף של יובי ועדכון דרייברים נוסף של NVIDIA וכנראה שבעלי ה970 כבר לא ממש ידעו איך הוא נראה מתחת ל60FPS.

אם זה יקרה, זה יהיה מטורף. AC עובד מושלם ב30 FPS. אם הוא יעבוד על 60 חלק, בהגדרות הכי גבוהות, בכרטיס שעולה 330$, זה יהיה הAC שעובד הכי טוב על הPC אי פעם (לא כולל כרטיסים עתידיים, כמובן).
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 27 נובמבר 2014, 00:25

Nucleus_Dawn כתב:

ביום ההשקה? לפי מה שאני זוכר מהחוויה שלי, בשעה הראשונה בערך המשחק רץ מושלם, ברגע שהגעת לפריז המשחק פשוט התחיל לקרטע בצורה רעה מאוד, גם באיזורים סגורים.

ואתם מדברים על 60 FPS? אל תשלו את עצמכם, גם אם הם יוציאו פאץ' שיתקן את זה.. כ-מ-ה כבר גדול זה יכול להיות, המטרה שלהם זה לתקן את הבעיות FPS בגדול. המשחק הזה כ"כ כבד שאני לא רואה אותו רץ על 60 FPS... לפחות לא באיזורים הפתוחים.. גם לא בדור הבא של NVIDIA או AMD.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2014, 01:08

Megalomaniac כתב:

ביום ההשקה? לפי מה שאני זוכר מהחוויה שלי, בשעה הראשונה בערך המשחק רץ מושלם, ברגע שהגעת לפריז המשחק פשוט התחיל לקרטע בצורה רעה מאוד, גם באיזורים סגורים.

ואתם מדברים על 60 FPS? אל תשלו את עצמכם, גם אם הם יוציאו פאץ' שיתקן את זה.. כ-מ-ה כבר גדול זה יכול להיות, המטרה שלהם זה לתקן את הבעיות FPS בגדול. המשחק הזה כ"כ כבד שאני לא רואה אותו רץ על 60 FPS... לפחות לא באיזורים הפתוחים.. גם לא בדור הבא של NVIDIA או AMD.

הוא כבר ביום ההשקה רץ ב60 על 980, עם נפילות נדירות ובממוצע של 55 על 970.
לא ש60 כזה משנה. 30 זה מושלם והוא כבר רץ על המון כרטיסים בצורה הזאת.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 27 נובמבר 2014, 14:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2014, 10:23

שוב, הוא רץ פשוט מעולה על 970 בודד. יש לו מלא באגים, אבל זה מה שאני יכול להגיד בבטחון מלא.
רץ הרבה יותר טוב מFC4 על המחשב שלי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2014, 11:49

Megalomaniac כתב:

אתה מודע לזה שעל 970 הוא רץ רק 10% מתחת ל60FPS? כל מה שהם צריכים זה 10% שיפור בביצועים ולפתור את הבעיות החנקות שיש לו. לא כזה מנותק מהמציאות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2014, 14:26

Laskin כתב:שוב, הוא רץ פשוט מעולה על 970 בודד. יש לו מלא באגים, אבל זה מה שאני יכול להגיד בבטחון מלא.
רץ הרבה יותר טוב מFC4 על המחשב שלי :)

זה נשמע משונה...
FC4 נראה לי הרבה פחות כבד והמנוע שלו גם וותיק ובשל, ככה שהוא פועל ממש טוב.

הוא לא רץ לך ב970 ב60 FPS חלק (חוץ מהstuttering)?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2014, 15:24

Nucleus_Dawn כתב:
זה נשמע משונה...
FC4 נראה לי הרבה פחות כבד והמנוע שלו גם וותיק ובשל, ככה שהוא פועל ממש טוב.

הוא לא רץ לך ב970 ב60 FPS חלק (חוץ מהstuttering)?

הוא רץ על 60, אבל הוא נחנק מלא. כנראה יש בעיות שצריכות פאטצ'ים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2014, 15:27

שהכל על אולטרא? הוא בקושי מגיע ל-60 עם X2TXAA, ואני גם מוריד את הPOST PROCESSING לMEDIUM כי אני לא אוהב את זה, ומבטל לגמרי את הBLUR

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2014, 15:31

Laskin כתב:שהכל על אולטרא? הוא בקושי מגיע ל-60 עם X2TXAA, ואני גם מוריד את הPOST PROCESSING לMEDIUM כי אני לא אוהב את זה, ומבטל לגמרי את הBLUR

כן בטח, תלוי מה אתה שם מNVIDIA:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2014, 17:51

אני לא יודע מאיפה הבאת את זה, ומה ההגדרות שהם שמו... אני מדבר על הכל הכל על מקסימום חוץ ממה שציינתי מקודם (BLUR OFF, POST FX MEDIUM, TXAAX2)
המשחק אולי מגיע מקסימום ל-71, אבל זה לא הממוצע, גם לא שאני עושה OC. נראה כמו גרף שיוביסופט או NVIDIA יפרסמו :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2014, 18:12

זה מטק ספוט. זה הגדרות אולטרה, כנראה בלי התוספים של NVIDIA.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2014, 18:34

הסתכלתי, כן, עם SSBC וMSAA שזה גם נמוך יותר...
יכול להיות שהם הגיעו לממוצע כזה, אבל האמת שגם קשה לי קצת להאמין. למשחק יש הרבה קפיצות. אולי באמת עם התיקון ששחר דיבר עליו זה יראה חלק יותר, והוא רק על הנייר 70 אבל נראה 40 :P
רוב הבנצ'מרקס שראיתי נמוכים בהרבה בפועל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2014, 18:38

Laskin כתב:הסתכלתי, כן, עם SSBC וMSAA שזה גם נמוך יותר...
יכול להיות שהם הגיעו לממוצע כזה, אבל האמת שגם קשה לי קצת להאמין. למשחק יש הרבה קפיצות. אולי באמת עם התיקון ששחר דיבר עליו זה יראה חלק יותר, והוא רק על הנייר 70 אבל נראה 40 :P
רוב הבנצ'מרקס שראיתי נמוכים בהרבה בפועל.

כן זאת הנקודה, ממוצע חלק אבל הוא נחנק כל הזמן. הם צריכים לפתור את ההחנקויות האלה, בדיוק כמו בAC.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2014, 21:42

שיחקתי עוד בFC4. הוא מרגיש פשוט מאסיבי והכל מלוטש ברמות הגבוהות ביותר, שאני זוכר מFC3.
הם גם שיפרו המון דברים באיזון. למשל, לא צריך לשחק יותר משעה וכבר סיימתי לשדרג את חגורת הנשקים שלי, ככה שאני יכול לקחת איתי כמה שמתחשק לי. הם גם הבינו שאחד הדברים הכי כיפיים במשחק זה לדאות עם חליפת דאייה, אז אפשר לקנות אותה מכל חנות, כבר בהתחלה.

כמו כן, אני ממליץ בחום על התיקון לstuttering. הוא מוריד את איכות הטקסטורות (אם כי, לא שמתי לב לשום ירידה באיכות, באופן אישי. בטח אשים לב, אם אחפש ואשווה לאיך שזה נראה בלי השינוי), אבל המשחק רץ חלק לגמרי. אפילו העליתי עוד כמה מאפיינים גרפיים לרמות גבוהות יותר.
המשחק רץ ב30 FPS חלק לגמרי, אפילו כשאני נוסע נורא מהר, או טס במסוק וזה עם אפשרויות איכות גבוהות וTXAA 2, פרווה, תאורה של NVIDIA. המשחק באמת מרהיב.

זה התיקון:
go to the 'My Games' folder in the 'My Documents' folder, then open 'GamerProfile.xml' in Notepad. Change DisableLoadingMip0 = "0" to DisableLoadingMip0 = "1", and make the same change to GPUMaxBufferedFrames="0

מתקון 100% מהstuttering, מה שעושה את המשחק הרבה יותר חלק וכיפי למשחק. זה גורם לו לפעול ב30 FPS חלק אצלי. זה בטח יגרום לו לפעול ב60 חלק למי שיש 970.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 נובמבר 2014, 23:03

שמתי שעה וקצת עכשיו על להסתובב ב''אית'ן קרטר'' והפלא ופלא, הוא לא שמר לי את המשחק. מה שאומר שאאלץ לעשות את כל מה שעשיתי, שוב. אין לי בעיה שהמשחק לא יחזיק לי את היד, אבל שמירה אוטומטית פעם בכמה זמן הייתה נהדרת (אם לא פשוט quick save ישן וטוב). מה כ''כ קשה בזה? ":\. פשוט מפתחים שלא מכבדים את הזמן של השחקן.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2014, 23:08

Klayman כתב:שמתי שעה וקצת עכשיו על להסתובב ב''אית'ן קרטר'' והפלא ופלא, הוא לא שמר לי את המשחק. מה שאומר שאאלץ לעשות את כל מה שעשיתי, שוב. אין לי בעיה שהמשחק לא יחזיק לי את היד, אבל שמירה אוטומטית פעם בכמה זמן הייתה נהדרת (אם לא פשוט quick save ישן וטוב). מה כ''כ קשה בזה? ":\. פשוט מפתחים שלא מכבדים את הזמן של השחקן.

לא לא. זה הרבה יותר הארדקור ככה. רק קז'ואלים רוצים שמירות.
גיימרים אמיתיים משחקים בJRPG של 200 שעות בPS2, בלי כרטיס זכרון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 נובמבר 2014, 23:09

כע.. ברור לי שיש כאלה שמתלהבים מזה.. מה לעשות שיש כאלה מאיתנו שאין להם שעות על שעות לשבת על משחקים? קראתי קצת ברשת, ומסתבר שהמשחק שומר את עצמו רק לאחר שמסיימים ''משהו משמעותי''. אחלה מערכת. במצב הנוכחי אני ממש מצטער שרכשתי אותו. חבל שהנושא לא הובלט בביקורות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 נובמבר 2014, 23:39

Klayman כתב:כע.. ברור לי שיש כאלה שמתלהבים מזה.. מה לעשות שיש כאלה מאיתנו שאין להם שעות על שעות לשבת על משחקים? קראתי קצת ברשת, ומסתבר שהמשחק שומר את עצמו רק לאחר שמסיימים ''משהו משמעותי''. אחלה מערכת. במצב הנוכחי אני ממש מצטער שרכשתי אותו. חבל שהנושא לא הובלט בביקורות.

הבנתי שכל המשחק לוקח בערך 4.5 שעות, ואם אחרי שעה המשחק לא מגדיר שקרה משהו משמעותי זה נשמע שלא קורה שם הרבה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2014, 02:18

Klayman כתב:כע.. ברור לי שיש כאלה שמתלהבים מזה.. מה לעשות שיש כאלה מאיתנו שאין להם שעות על שעות לשבת על משחקים? קראתי קצת ברשת, ומסתבר שהמשחק שומר את עצמו רק לאחר שמסיימים ''משהו משמעותי''. אחלה מערכת. במצב הנוכחי אני ממש מצטער שרכשתי אותו. חבל שהנושא לא הובלט בביקורות.

זה גם קרה לי :)
תנסה להתרכז באיזור מסויים, או יותר נכון - בחידה אחת. בכל פעם שאתה פותר חידה הוא שומר

שחר, מנסה עכשיו רגע את מה שאמרת לנסות.... ראיתי את זה כבר בכמה מקומות וממש התעצלתי, אבל שכנעת אותי לעשות את העבודה הפשוטה שיוביסופט היו אמורים לעשות כבר לפני שבוע :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2014, 04:21

כן! בהחלט שיפור משמעותי מאוד! עכשיו זה באמת מרגיש כמו 60+

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים