במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2015, 21:33

תשחק אותו על רמה קלה בשביל העלילה. גיימפחיי מחורבן, על רמה קלה תסיים אותו תוך שעתיים וחצי כמו סרט :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 24 ינואר 2015, 22:16

הכוונה ל-Spec Ops: The Line?
הוא מצויין. למרות שכולם דיברו על שליטה נוראית אני אמנם הרגשתי אותה, אבל לא הפריעה לי במיוחד.
אחרי שתסיים, תקרא עליו באינטרנט :)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 24 ינואר 2015, 23:49

השליטה בספק אופס לא כזאת גרועה לפחות עם שלט.
אבל המשחק עצמו מעולה במיוחד העלילה שלו. ממליץ לכולם :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 ינואר 2015, 11:46

הגיימפליי דווקא לא רע והgun play מרגיש מאוד טוב, יש קצת רגעים פחות טובים כמו הצמדות למשטחים או חוסר ציות לפעמים בלרדת מפלטפורמה, אבל הוא מאוד מרגיש טוב. גם העלילה חביבה, סוג של Ripoff של אפוקליפסה עכשיו, כולל עיתונאי מחמד. אבל המשחק פשוט מרגיש כמו משחק סוג ב', אין גיוון, כל השלבים נראים אותו הדבר, הArt אחד הגרועים שיש ורואים שהכל פותח בחוסר חשק. אין שום דבר טוב להגיד על המשחק פשוט, גם האורך כמובן.

אין לי מושג איך העזו למכור משחק כזה ב-60 דולר. הוא לא שווה יותר מ-5 בשיגור.

אבל עזבו שטויות, אם אני כבר blast from the past עם דיון בסוגיות נושנות, החיבור של Burial at sea 2 של ביושוק אינפיניטי לעולם של הראשון הוא פשוט מדהים, גם כל סצנה שם מעוצבת בידי אומן, כל כך היה לי עצוב להפרד מהסדרה הזאת וזה רק גרם לי חשק לשחק בראשון שוב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2015, 12:03

חייב רק להתערב לשנייה - אנשים, בבקשה תפסיקו להגיד ביושוק אינפיניטי... זה אינפיניט. :)
ואני מסכים, BURIAL AT SEA מעולה, אבל בלי ספוילרים למי שלא שיחק... ואני מתכוון ל
ספויילר: הצג
קשר עם המשחק הראשון...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2015, 12:05

ואני די נהנתי מSPEC OPS THE LINE וממש לא הייתי שותף לכל ההמולה סביב הבחירות השנויות במחלוקת/ביקורת נוקבת על מלחמה וכו'... משחק חביב, לא גרם לי לחשוב יותר מדי על סוגיות הרות גורל, כמו שהתיימר לעשות.
בכל אופן הוא כן הפתיע לטובה, כי לא ציפיתי ליותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2015, 13:17

Laskin כתב:ואני די נהנתי מSPEC OPS THE LINE וממש לא הייתי שותף לכל ההמולה סביב הבחירות השנויות במחלוקת/ביקורת נוקבת על מלחמה וכו'... משחק חביב, לא גרם לי לחשוב יותר מדי על סוגיות הרות גורל, כמו שהתיימר לעשות.
בכל אופן הוא כן הפתיע לטובה, כי לא ציפיתי ליותר מדי.

כן אני מסכים, בעיקר נהנתי ממנו כי לא צפיתי לכולם. עלילה חביבה מינוס, גיימליי לא משהו עם עיצוב שלבים די גרוע אבל מעביר את הזמן והוא באורך של שעות בודדות.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 25 ינואר 2015, 19:23

Death_119 כתב:הגיימפליי דווקא לא רע והgun play מרגיש מאוד טוב, יש קצת רגעים פחות טובים כמו הצמדות למשטחים או חוסר ציות לפעמים בלרדת מפלטפורמה, אבל הוא מאוד מרגיש טוב. גם העלילה חביבה, סוג של Ripoff של אפוקליפסה עכשיו, כולל עיתונאי מחמד. אבל המשחק פשוט מרגיש כמו משחק סוג ב', אין גיוון, כל השלבים נראים אותו הדבר, הArt אחד הגרועים שיש ורואים שהכל פותח בחוסר חשק. אין שום דבר טוב להגיד על המשחק פשוט, גם האורך כמובן.

אין לי מושג איך העזו למכור משחק כזה ב-60 דולר. הוא לא שווה יותר מ-5 בשיגור.

אבל עזבו שטויות, אם אני כבר blast from the past עם דיון בסוגיות נושנות, החיבור של Burial at sea 2 של ביושוק אינפיניטי לעולם של הראשון הוא פשוט מדהים, גם כל סצנה שם מעוצבת בידי אומן, כל כך היה לי עצוב להפרד מהסדרה הזאת וזה רק גרם לי חשק לשחק בראשון שוב.

ועכשיו לך לאינטרנט ותבין ש
ספויילר: הצג
העיצוב שלבים הוא מאוד מגניב/מתוחכם

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ינואר 2015, 11:48

DrKeo כתב:תשחק אותו על רמה קלה בשביל העלילה. גיימפחיי מחורבן, על רמה קלה תסיים אותו תוך שעתיים וחצי כמו סרט :)

מסכים, מומלץ רמה קלה כדי להעביר את הגיימפליי כמה שיותר מהר, אני אישית נשברתי אחרי 2/3 ככה ופרשתי, משחק רע עם גיימפליי מתיש וחסר גיוון לטעמי, כמו ש Death אמר.
ולא אכפת לי מניתוחי אינטרנט, אם הגיימפליי מחורבן אין שום צידוק עיצובי שיגרום לו להיות גיאוני בדיעבד, משחק צריך להיות טוב קודם כל ולא רק בדיעבד אחרי שקוראים "ניתוחים", החוויה צריכה להיות טובה ומעניינת ואולי ניתוחים יכולים להוסיף עליה אבל לא להחליף אותה, לא מעניין אותי איך הוא נבנה בגיאוניות ולמה עיצוב השלבים הוא משעמם וחד גוני וכולל מסדרונות לניארים במכוון ואיזה מסר זה מעביר- זה גרוע ולא כיף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2015, 11:51

bling כתב:מסכים, מומלץ רמה קלה כדי להעביר את הגיימפליי כמה שיותר מהר, אני אישית נשברתי אחרי 2/3 ככה ופרשתי, משחק רע עם גיימפליי מתיש וחסר גיוון לטעמי, כמו ש Death אמר.
ולא אכפת לי מניתוחי אינטרנט, אם הגיימפליי מחורבן אין שום צידוק עיצובי שיגרום לו להיות גיאוני בדיעבד, משחק צריך להיות טוב קודם כל ולא רק בדיעבד אחרי שקוראים "ניתוחים", החוויה צריכה להיות טובה ומעניינת ואולי ניתוחים יכולים להוסיף עליה אבל לא להחליף אותה, לא מעניין אותי איך הוא נבנה בגיאוניות ולמה עיצוב השלבים הוא משעמם וחד גוני וכולל מסדרונות לניארים במכוון ואיזה מסר זה מעביר- זה גרוע ולא כיף.

המסר הוא שמשמעמם לך ואתה רוצה לירות לעצמך בראש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ינואר 2015, 17:26

DrKeo כתב:המסר הוא שמשמעמם לך ואתה רוצה לירות לעצמך בראש.

כן זה גם מה שאני קלטתי פחות או יותר.
לטעמי אידיאלי זה שמישהו ישחק בזה ואתה תצפה מהצד ככה שבקטעי הירי תוכל לקום לאכול איזה סנדוויץ' או משהו ואם קורה משהו מעניין אז החבר יקרא לך :P

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 26 ינואר 2015, 17:53

bling כתב:מסכים, מומלץ רמה קלה כדי להעביר את הגיימפליי כמה שיותר מהר, אני אישית נשברתי אחרי 2/3 ככה ופרשתי, משחק רע עם גיימפליי מתיש וחסר גיוון לטעמי, כמו ש Death אמר.

חד-גוניות ומסדרונות לינאריים זה לא מה שהתכוונתי אליו.
חוץ מזה שהמשחק מאוד יפה גרפית בפני עצמו, כן?
ואל תגזימו, הגיימפליי לא "מחורבן" וממש לא נורא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 ינואר 2015, 18:48

ניסיתי לעבור את Assassin’s Creed Unity
המישחק הזה יותר מידי מבוגבג ,ודרך אגב לא רק בPC
ניכנסתי לפורום הרישמי ,וראיתי שחלק מהבעיות קוראות גם בXBO וPS4

חלק ניתקלים בבגים ,וחלק לא
הגעתי די רחוק מישחק ,אבל שמשהו דפק לי יתקדמות ,ניסיתי להחליף שמירה ,ולא הצלחתי וזה דפק לי את כל היתקדמות
אז נישברתי ,ואני יצפה בסירטוני מעבר וזהו

בגדול ה550TI שלי ,גם ככה לא סוחב טוב את המישחק ,לא משנה כמה הורדתי הגדרות למטה

אני חושב שהמישחק יכל להיות טוב בהרבה ,עם יותר זמן פיתוח
זה פשוט מישחק שניראה כאילו לא עשו אופתימיזציות ,מספקות לפני ההשקה וחבל ,כי המישחק מרגיש כאילו זה יכל להיות מישחק טוב יחסית לסידרה
הם הוציאו כבר 3 תלאים ,ועדין יש באגים ונפילות פרימים

חוץ מיזה סימתי את יושי יסלנד DS -המישחק לדעתי מאוד טוב ,מתחיל קל ,אבל אופך לקשה שמיתקדמים
מי שירצה לעשות 100% בלי לרמות ,אז בכלל יהיה מאוד מאוד קשה ,אני חושב שנינטנדו עשתה עובדה מצוינת ככה
אפשר לעבור נורמלי ,בכמה שעות ,או לטחון המון שעות להגיע ל100% ,ואז גם יש שלבים נוספים

הגרפיקה ,המוזיקה ,השליטה ,המישחקיות ,הכל טוב מאוד לטעמי ,וזה בכלל מאוד מתאים לנידות ,במיוחד למי שמנסה להגיע ל100%

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 ינואר 2015, 03:49

אני משחק עכשיו בValkyria Chronicles בסטים. אני זוכר שהייתי קטן יותר,אני שיחקתי בדמו שהיה בפלייסטישן 3 וממש לא אהבתי כי לאא הבנתי איך משחקים. רק עכשיו אני מבין שה באמת אחד המשחקים הכי טובים שהיה לפס3 להציע ואני שמח שהוא הגיע למחשב ואני מקווה שגם המשחק השני והשלישי יגיעו למחשב גם הם כי הראשון הצליח במכירות הרבה מעל למה שסגה ציפו. :D
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 27 ינואר 2015, 10:02

kririn כתב:ניסיתי לעבור את Assassin’s Creed Unity
המישחק הזה יותר מידי מבוגבג ,ודרך אגב לא רק בPC
ניכנסתי לפורום הרישמי ,וראיתי שחלק מהבעיות קוראות גם בXBO וPS4

חלק ניתקלים בבגים ,וחלק לא
הגעתי די רחוק מישחק ,אבל שמשהו דפק לי יתקדמות ,ניסיתי להחליף שמירה ,ולא הצלחתי וזה דפק לי את כל היתקדמות
אז נישברתי ,ואני יצפה בסירטוני מעבר וזהו

בגדול ה550TI שלי ,גם ככה לא סוחב טוב את המישחק ,לא משנה כמה הורדתי הגדרות למטה

אני חושב שהמישחק יכל להיות טוב בהרבה ,עם יותר זמן פיתוח
זה פשוט מישחק שניראה כאילו לא עשו אופתימיזציות ,מספקות לפני ההשקה וחבל ,כי המישחק מרגיש כאילו זה יכל להיות מישחק טוב יחסית לסידרה
הם הוציאו כבר 3 תלאים ,ועדין יש באגים ונפילות פרימים

האמת שעם כרטיס מסך כזה אתה לא יכול לצפות להרבה, כי לפי מה שהבנתי בכרטיסים חדשים יותר הפאצ'ים תיקנו חלק מהבעיות... עדיין לא את הכל.
אני שיחקתי אותו על ה- PS4 וגם עכשיו יש מלא ירידות פריימים, יש באגים במיוחד ב- CO OP. אני לא חושב שזה יתוקן.. הם די פישלו עם המשחק הזה. אבל למרות הכל אם מתעלמים מהבעיות שלו המשחק מצויין לדעתי. אני מקווה שב- AC victory ההשקה תהיה יותר מוצלחת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 ינואר 2015, 12:32

אני שיחקתי אותו על ה- PS4 וגם עכשיו יש מלא ירידות פריימים, יש באגים במיוחד ב- CO OP. אני לא חושב שזה יתוקן.. הם די פישלו עם המשחק הזה.

זה בדיוק הענין ,המחשב שלי למרות שמאוד חזק ,נכון מכיל כרטיס 550TI ,שלא ניכלל בדרישות מינימום
אבל ברגע שגם בPS4 וגם בXBO ,שהן קונסולות עם חומרה אחידה ומערכת הפעלה אחידה
גם שם יש באגים ונפילות פרימים ,וזה אחרי כמה תלאים ,מוכיח כמה ההשקה נוראית
וספק עם זה יתוקן לגמרי

סך הכל הם בדרך כלל מוצאים AC פעם בשנה ,וצריכים הרבה כוח אדם לפרויקטים האחרים

מה שכן יש משהו מאוד טוב ,לפחות בתאוריה
הפורט הזה לPC מאפשר להוריד הגדרות לרמה ממש זנותית בPC ,בתאוריה זה היה אמור לאפשר ל550TI שלי להגיע למצב של הגדרות
בלי נפילות פרימים ,בפועל המישחק פשוט מרגיש לא גמור

אני מאוד מקווה שמפתחות אחרות ,יתנו אפשרויות גרפיות כאלו בכל הפורטים לPC
במישחקים עם מספיק אופטימיזציה ,זה היה מאפשר לי להריץ גם על הלפטופ מישחקים ,ויש לו 840M חלשלוש ,ומעבד ראשי רק דו ליבתי

בכל מיקרה אני פרשתי מהמישחק הזה ,אני לא הולך לשדרג כרגע כלום ,בטח לו בגלל AC
צפיתי בסיפור ביוטיוב ,ואני צופה בסיפור של הDLC
יספיק לי
יש לי את AC4 בWIIU לסים ,והוא פועל טוב לפחות בינתים

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 31 ינואר 2015, 20:04

וואי נראה לי שלא הייתי פה איזה שנה :0

כשיש לי זמן לשחק אני מענג את עצמי בעזרת משימות רנדומליות ב COD 4[ פשוט אקשן הוליוודי טהור ונקי^__^]

וכשאני מרשה לעצמי לשרוף שעות מיותרות אני תמיד משחק ב The elder scrols IV: oblivion. בהחלט משחק שהזדקן בכבוד[ רק שהגרפיקה לא :<]

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 31 ינואר 2015, 22:35

אני מיתקדם בפאר קראי 4
איך שהוא יצא בזמן האחרון מישחקי יוביסופט

בכל מיקרה המישחק התחיל מאוד טוב ,אבל המשימות צד והגרפיקה ,הכל חוזר על עצמו שוב ושוב
וזה מתחיל לשעמם מאוד
בגדול המישחק מרגיש כאילו לקחו את פאר קראי 3 למקום אזורי אחר

עניין הלצוד חיות חזר ,וסתם עיצבן אותי ,לפחות עשיתי את הרוב ונישאר לי רק קצת משימות ציד מיוחדות לעשות להשלים את כל השידרוגים שקשורים לזה
נישאר לי גם מיגדלים ומוצבים לכבוש
בגדול רוב המישחק עד עכשיו זה מה שנישיתי לעשות ,אני עכשיו יחזור לעלילה הראשית ,כי זה כבר משעמם אותי
למרות שבסוף אני יעשה 100% מוצבים ומיגדלים ,אבל לא הולך לעשות כל משימת צד ולאסוף כל דבר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 פברואר 2015, 12:24

אתמול קניתי את LIFE IS STRANGE
מהסטודיו הצרפתי שעשה את REMEMBER ME - הפעם הם מנסים לעשות משחק בסגנון של TELLTALE...
אשתי שיחקה רק איזה שעה (קניתי עבורה, בעיקר), אבל אני יכול להגיד שלפחות ממה שראיתי עד עכשיו - הם יכולים ללמד את TELLTALE איך מפיקים ועורכים משחקי-עלילה.

פשוט יותר טוב בהרבה מTWD ודומיו... כמעט מכל בחינה אפשרית.
והטוויסט של השליטה בזמן בכלל נהדר.

יכול להיות שאשנה את דעתי כשהיא תתקדם קצת, אבל רק הקטע התחלה עם המוזיקה במסדרונות בית הספר ייזכר מבחינתי גם בעוד עשור מעכשיו.
ממליץ בחום, גם אם זה מוקדם מדי כדי להמליץ, כי שוב - רק ראיתי שעה ממנו.
גם המחיר סביר לגמרי - 20 דולר ל-5 פרקים, כל אחד אמור להיות בין 3 ל-5 שעות, שזה גם קצת יותר מהממוצע של TELLTALE.

בקיצור - תענוג לראות את סקוור-אניקס נכנסים לתחום ומביאים משהו מקורי לגמרי (לא מתבסס על שום סרט או סדרה או קומיקס פופולרי)

חוץ מזה, משחק בGRIM FANDANGO ומאוד נהנה... אני גם לא זוכר כמעט שום פאזל, אז אני בכלל בשמיים ;)
אבל מאוד מאוד מאוכזב שלא עשו RMAKE של ממש. כזה שיהיה אפשר לשחק בו במסך רחב בלי למתוח את התמונה, וקצת היו משקיעים... באמת חבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 פברואר 2015, 12:48

אגב, GRIM FANDANGO - הרגע נתקלתי בכתבה הזו:
http://beavers.it/2015/01/31/four-third ... -fandango/
מישהו שמסביר מה בסה"כ צריך לעשות, כדי לשפר את הREMASTER (נגיד) הזה...
אולי הקהילה עוד תעשה את זה, ותוציא מוד למשחק

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 פברואר 2015, 00:46

אחרי צפיה ארוכה בסרטוני הדרכה על Crusader Kings II, התחלתי לשחק ואני ממש נהנה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 17 פברואר 2015, 01:49

סיימתי את Hyperdimension Neptunia Re:birth 1 על המחשב. אני חייב להגיד שזה המשחק הכי מצחיק,שטותי,לא רציני ולפעמים הזוי מדי שראיתי אי פעם והוא ככה בגלל שהוא צוחק על הנושא שאנחנו אוהבים לדבר..על מלחמת הקונסולות. עכשיו הם צריכים לעשות רק דמות לסטים או משהו שיכול לייצג את המחשב ואז זה יהיה מעניין לראות חחח
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 פברואר 2015, 13:07

טוב סימתי כמה מישחקים

1-סופר הנסיכה פיץ לDS
מישחק פלטפורמה נחמד וקצת מקורי

2-FAR CRY 4 ,די מאכזב ,מרחו המון משימות צד משעממות

3-אוריו מסטר אוף דיסקאי ,לDS ,מישחק די מוזר ,אבל מקורי
לא מומלץ בימיוחד בגלל שימוש מוגזם בסטילוס במישחק

אני משחק כרגע בWatch Dogs ,בPC ,בגדול קלון GTA4 רק עם גימיק חביב ,אבל המישחק עצמו לא משהו
ובמאריו 3D לאנד ב3DS

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 20 פברואר 2015, 02:42

בדיוק סיימתי את Shadow warrior על המחשב. משחק סביר מינוס. מי שאוהב חרבות וכל זה עדיף את מאטל גיר רייזינג..
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 פברואר 2015, 11:48

התחלתי לשחק ספידרמן המדהים 2
מישחק בינוני ביותר

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים