ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 24 ינואר 2015, 14:12

אתה זה שדחף את הדיון לנקודה הצרה הזאת. אני בכלל התחלתי מזה שואלב היא חברת מערכת הפעלה בימינו. :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 ינואר 2015, 14:37

אתה זה שאמרת:
"עריכה: הם הוציאו משחקים טובים - But it has been a while. ואני לא נכנס שוב לנושא DOTA2. משחק סופר מצליח סופר משוחק סופר פופולרי, ועדיין לא מיינסטרימי."

אז שוב, כל פעם שאתה תגיד דבר כזה אני אהיה פה כדי להדגיש שמדובר באימרה תמוהה ולבטח כשאתה לא מסוגל להגיד איך הגעת לקביעה הזו. כל פעם שתנסה להשתמש בקביעה כאיזה טיעון לדבר אחר אני אהיה פה כדי לפטור אותה כתחושה אישית שלא מבוססת על שום דבר קונקרטי ושאין להתייחס אליה ברצינות, ושאינך צריך להיות מופתע או לכעוס כשאני מציין זאת (לא שאתה עכשיו).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 ינואר 2015, 15:08

idan כתב:

מאחר ו dota (המקורי) המציא את הז'אנר עד כמה שאני יודע, הוא לא יכול להיות אדפטציה של Lol

Command & Conquer המציא את הז'אנר עם Sole Survivor. עוד משהו שWestwood הביאו לעולם ועכשיו חברות אחרות זוכות לקרדיט :D

ובחדשות ואלב אחרות, עזיבה מפתיעה:
http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... -of-greece

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 15:10

MOBA זה ז'אנר בפני עצמו...
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 ינואר 2015, 15:11

DrKeo כתב:MOBA זה ז'אנר בפני עצמו...

הכוונה היא לC&C Sole Survivor שהמציא את זאנר הMOBA

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 15:38

swym כתב:הכוונה היא לC&C Sole Survivor שהמציא את זאנר הMOBA

אני לא בטוח שאפשר לקרא לו ככה, אולי אפשר להגיד שהוא היה צעד ראשון בכיוון של MOBA. גם שנה לפניו יצא SC1 שעשה דברים די דומים עם הHEROES. כלומר SS היה אבולוציה של הגיבורים של SC1 ו-DOTA הוא אבולוציה של SS.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 ינואר 2015, 20:45

swym כתב:Command & Conquer המציא את הז'אנר עם Sole Survivor. עוד משהו שWestwood הביאו לעולם ועכשיו חברות אחרות זוכות לקרדיט :D

ובחדשות ואלב אחרות, עזיבה מפתיעה:
http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... -of-greece

מי שהמציא את ה-MOBA המודרני זה DOTA. אם אתה רוצה ללכת עוד קצת אחורה אז זהו aeon of strife שהיה UMS (מפה שיצרו משתמשים) בסטארקרפט.

לגבי וארופקיס השמאלני והנאו-מרקסיסט, זאת לא עזיבה מפתיעה אלא צפויה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 פברואר 2015, 13:18

DrKeo כתב:אני לא בטוח שאפשר לקרא לו ככה, אולי אפשר להגיד שהוא היה צעד ראשון בכיוון של MOBA. גם שנה לפניו יצא SC1 שעשה דברים די דומים עם הHEROES. כלומר SS היה אבולוציה של הגיבורים של SC1 ו-DOTA הוא אבולוציה של SS.

Sole Survivor דווקא יצא שנה לפני סטארקראפט, והאמת היא שאם כבר אבולוציה אז הוא התבסס על מנגנון איסוף הCrates שהיה בRed Alert. נדמה לי שאתה מבלבל עם Renegade.
כל הMOBA נבנה צעד על גבי צעד, אבל זה המשחק שהיה שם ראשון עם המאפיינים הבסיסיים של הזאנר - בדיוק כמו שבזאנר הRTS היו משחקים מוקדמים יותר עוד לפני שWestwood עצמם מיתגו אותו ככה עם Dune 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2015, 17:32

swym כתב:Sole Survivor דווקא יצא שנה לפני סטארקראפט, והאמת היא שאם כבר אבולוציה אז הוא התבסס על מנגנון איסוף הCrates שהיה בRed Alert. נדמה לי שאתה מבלבל עם Renegade.
כל הMOBA נבנה צעד על גבי צעד, אבל זה המשחק שהיה שם ראשון עם המאפיינים הבסיסיים של הזאנר - בדיוק כמו שבזאנר הRTS היו משחקים מוקדמים יותר עוד לפני שWestwood עצמם מיתגו אותו ככה עם Dune 2.

נכון אתה צודק, למה חשבתי שזה בה כתוספת של טייביראן שיצא ב99? לא יודע, טעות שלי. בכל מקרה זה היה צעד בכיוון, הMOBA האמיתי הראשון היה DOTA ומשם לא ממש התרחקו מהנוסחה. וכשאני אומר נוסחה אני מתכוון העתק סופר מדוייק שלא זז מ"מ מהנוסחה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 פברואר 2015, 12:05

אני אצטרך לקחת את המילה שלך בנושא, כי מאז DOTA ניסיתי בעצמי משהו כמו שני משחקי MOBA וזהו בערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2015, 12:53

swym כתב:אני אצטרך לקחת את המילה שלך בנושא, כי מאז DOTA ניסיתי בעצמי משהו כמו שני משחקי MOBA וזהו בערך.

לפחות LOL ו-DOTA2 הם שניהם פשוט שכפול טוטאלי של DOTA מ2003. כמובן שלכל אחד הגיבורים שלו (למרות שגם שם יש המון העתקה ושכפולים) וכל אחד והITEMS שלו אבל שניהם יכול להיות בקלות MODE.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 פברואר 2015, 13:17

הוצאתי את עצמי מהבטא של Steam. נמאס לי שלאחרונה היא מעדכנת את עצמה שלוש פעמים ביום :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מרץ 2015, 17:33

...מה?

HTC כרגע הכריזו שהם משתפםים פעולה עם VALVE, כדי לפתח משקפי VR. והם אומרים שזה ייצא השנה לצרכנים.
שותפות מוזרה ולא ברורה, קצת.

כראוי לVALVE, זה לפחות מעניין.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מרץ 2015, 17:38

זאת הייתה השמועה. אז אני לא מבין למה אתה כזה מופתע. ואלב הודיעו שהם עושים הדסט ומן הסתם ואלב לא יכולה לייצר אותם לבד ולכן משתפת פעולה עם HTC.

תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מרץ 2015, 17:48

למי שרוצה לראות את ההכרזה: https://www.youtube.com/watch?v=BWhM_oH ... e&t=55m43s

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2015, 17:58

נראה מעניין, היו שאמרו שהמשקפיים של וולוו עובדות יותר טוב מהאוקולוס כי יש להן מעקב יותר מדוייק. מה שלא ברור לי הוא:
א' - למה יש שתי מצלמות מקדימה, בשביל עומק אולי?
ב' - האם נדרשת מצלמת רשת שתצפה בך כדי שיהיה מעקב אחרי אוסף הנקודות המשקפות שנמצאות בשקעים?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מרץ 2015, 18:01

http://www.htcvr.com/

רזלוציה של 1200x1080 לכל עין ב90FPS.

Couple the headset with a pair of Steam VR base stations to track your physical location (in spaces up to 15 feet by 15 feet) – get up and walk around inisde the virtual world!

Ergonomic VR game controllers in each hand allow you to use virtual objects and interact with the virtual world. The position of each controller is tracked in space, allowing developers to simulate a wide range of activities and interactions.

מהניסוח אני שHTC הם פשוט הראשונים שישתמשו\הכריזו שהם משתמשים בפלטפורמה של ה SteamVR. אני חושב שנראה גם את ההדסטים האחרים תומכים בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2015, 18:12

"Couple the headset with a pair of Steam VR base stations to track your physical location"
אוקיי, זה עונה על השאלה השניה שלי.

רזולוציה של 900P זה די נחמד, אני לא חושב שיש משקפיים עם רזולוציה גבוהה יותר בפיתוח שידוע לנו עליהם. מעניין למה אף אחד לא עושה 1080P, ביחוד שיש כל כך הרבה פנלים בשוק שעושים את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2015, 10:16

לדעתי המצלמות מקדימה ישמשו גם בשביל AR, או כדי שתוכל ללחוץ על כפתור ולראות מה קורה "בחוץ" מבלי להוריד את הקסדה.
זה יהיה שימושי מאוד, לאנשים שלשנייה שמעו משהו או רוצים לשתות משהו בזמן המשחק, מבלי להפיל את הכוס על המקלדת :)

בנוסף, זה יכול לעזור כדי לעקוב אחרי שלט מיוחד או כפפות שידמו את היד שלך במשחק, בצורה יותר מדוייקת מהמצלמות שממולך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2015, 11:06

Laskin כתב:לדעתי המצלמות מקדימה ישמשו גם בשביל AR, או כדי שתוכל ללחוץ על כפתור ולראות מה קורה "בחוץ" מבלי להוריד את הקסדה.
זה יהיה שימושי מאוד, לאנשים שלשנייה שמעו משהו או רוצים לשתות משהו בזמן המשחק, מבלי להפיל את הכוס על המקלדת :)

בנוסף, זה יכול לעזור כדי לעקוב אחרי שלט מיוחד או כפפות שידמו את היד שלך במשחק, בצורה יותר מדוייקת מהמצלמות שממולך.

הם כבר אמרו שזאת מצלמה אחת (השניה זה מד לייזר) ושהיא משמשת בשביל לעזור למשקפיים להבין איפה הם במרחב. אבל אני בטוח שיש לה גם שימוש של להראות לך את הבחוץ לרגע בלחיצת כפתור. אם זה באמת נכון, אני מאוד מקווה שיש למפתחים גישה לזה כך שאם איזה מפתח אינדי עושה משחק אימה, הוא יכול לזרוק לך מפלצת שקופצת למסך ברגע שאתה בורח לבחוץ רק כדי להתעסק לך עם המוח :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2015, 14:01

זה בוודאות יהיה... אם לא בדור הראשון של הקסדות, אז בשני.

לא מבין למה HTC לא משלבים את הLEAP MOTION בתוך זה. זה פשוט מושלם לקסדה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2015, 15:26

Laskin כתב:זה בוודאות יהיה... אם לא בדור הראשון של הקסדות, אז בשני.

לא מבין למה HTC לא משלבים את הLEAP MOTION בתוך זה. זה פשוט מושלם לקסדה

VALVE צריכים להפוך גם את הLEAP לסטנדרט אחרת זה ישאר גימיק. אבל אישית, אני עדין לא מחפש איזה הולודק הזוי, אני רק רוצה לשחק את משחקי הגוף הראשון שלי עם אוקולוס ושלט 360 ביד ושהכל ירגיש טוב. דברים כמו הLEAP הם מגניבים אבל אני לא רוצה להתעסק בשטויות האלה בHL3. אני גם לא רוצה לרוץ בבית, אני לא רוצה לתפוס חפצים בידיים ולזרוק אותם על אוייבים, אני לא רוצה לכוון עם האצבע את הנשק שלי. אני רוצה שלט 360, FPS קלאסי שאני נמצא ממש בתוכו כי הקסדה עובדת בצורה מעולה. היד שלי לא מרחפת באויר, הגוף שלי לא שקוף והתנועה של הראש מתואמת 1 ל-1 עם התנועה של הראש שלי. נתחיל שם, נראה לאיפה האבולוציה לוקחת אותנו משם בשנים הקרובות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מרץ 2015, 15:34

האבולוציה במקרה שלך בשנים הקרובות כמו שאני מכיר את זה היא "SIM טיטול"... :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2015, 15:40

bozeman כתב:האבולוציה במקרה שלך בשנים הקרובות כמו שאני מכיר את זה היא "SIM טיטול"... :)

לא נשמע אותו בוכה כשאני עם משקפיים ואוזניות...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2015, 17:41

אני גם בונה על זה^

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים