Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי Wan7ed » 29 ינואר 2015, 16:52

bling כתב:Dying Light לא רץ על 1080P, תקראו את ה DF, גם הוא רץ עם פריימרייט נמוך יותר מגרסת הפס4 וגם עם יותר קריעות מסך, מצד שני לגרסת הפס4 שוב יש באג שחסר AF אבל זה לא קשור לכח וזה הופיע גם במשחקי ארקייד אפילו, לא ברור איך לא סידרו את זה עדיין.

ולפי מה שהבנתי ה 900P של הוויטצ׳ר 3 זו הרזולוציה שלו וגם נאמר שהטקסטורות של גרסת הפס4 נראות טוב יותר, אחד מאנשי CDP אמר שינסו לשפר אבל אחר שנשאל אמר שזו הרזולוציה ולא דיבר על שיפור, נחיה ונראה, לטעמי במשחקים התובעניים זה יהיה ההפרש פחות או יותר במיוחד כשסוני גם תשחרר Core ל CPU.

זו כבר הטעיה של המפתחים, לא ברור למה להצהיר הצהרות כוזבות (גם אם הרזולוציה מאוד קרובה ל-1080P). בנוגע ל-FPS, רוב המוחלט של המשחק ה-FPS יציב על 30 אז זה לא ממש מורגש.
ואני גם חושב שנמשיך לראות את הפער בזמן הקרוב-רחוק... אני תמיד אעדיף 900P עם הגדרות גרפיות זהות ו-FPS יציב ברזל, מאשר 1080P והגדרות גרפיות נחותות.

ן-Swiss, אני לא צריך אקסטרא, אני רק אחפש להשוות (DA:I הוא דוגמא אחרונה ל-FPS יציב יותר ב-One, הגדרות גרפיות זהות, אבל הבדל רזולוציה ברור של 900 לעומת 1080).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ינואר 2015, 16:55

Wan7ed כתב:
זו כבר הטעיה של המפתחים, לא ברור למה להצהיר הצהרות כוזבות (גם אם הרזולוציה מאוד קרובה ל-1080P). בנוגע ל-FPS, רוב המוחלט של המשחק ה-FPS יציב על 30 אז זה לא ממש מורגש.
ואני גם חושב שנמשיך לראות את הפער בזמן הקרוב-רחוק... אני תמיד אעדיף 900P עם הגדרות גרפיות זהות ו-FPS יציב ברזל, מאשר 1080P והגדרות גרפיות נחותות.

ן-Swiss, אני לא צריך אקסטרא, אני רק אחפש להשוות (DA:I הוא דוגמא אחרונה ל-FPS יציב יותר ב-One, הגדרות גרפיות זהות, אבל הבדל רזולוציה ברור של 900 לעומת 1080).

אין שום בעיות FPS בפס4, 99% מהזמן המשחק על 30 נעול, אתה בתכלס משחק במשחק עם רזולוציה שנמוכה בשליש ללא שום יתרון. זה גם המצב בכל משחק עם מנוע דור הבא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 29 ינואר 2015, 17:08

Death_119 כתב:אין שום בעיות FPS בפס4, 99% מהזמן המשחק על 30 נעול, אתה בתכלס משחק במשחק עם רזולוציה שנמוכה בשליש ללא שום יתרון. זה גם המצב בכל משחק עם מנוע דור הבא.

ברור לי, אבל זה מה יש... הייתי מעדיף שה-One תיהיה חזקה בדיוק כמו ה-PS4, אבל היא לא. אני לוקח מה שאפשר (ובכל מקרה, ההבדל בעין שלי ושלך בין 900 ל-1080הוא מזערי).

וברגע שנוח לצטט את DF על זה שיש FPS נמוך יותר ב-Dying light על ה-One, אז אפשר לעשות אותו דבר ולצטט את DF לגבי DA:I או CoD:AW... אני מסכים איתך- אין באמת בעיית FPS, זה זניח וקטנוני, אבל אתה בוחר לעשות את זה השכם והערב (ובמקרה הזה bling). אני רק מאזן את הסיקור.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ינואר 2015, 17:17

Wan7ed כתב:
ברור לי, אבל זה מה יש... הייתי מעדיף שה-One תיהיה חזקה בדיוק כמו ה-PS4, אבל היא לא. אני לוקח מה שאפשר (ובכל מקרה, ההבדל בעין שלי ושלך בין 900 ל-1080הוא מזערי).

וברגע שנוח לצטט את DF על זה שיש FPS נמוך יותר ב-Dying light על ה-One, אז אפשר לעשות אותו דבר ולצטט את DF לגבי DA:I או CoD:AW... אני מסכים איתך- אין באמת בעיית FPS, זה זניח וקטנוני, אבל אתה בוחר לעשות את זה השכם והערב (ובמקרה הזה bling). אני רק מאזן את הסיקור.

כל הבדיקות כFPS שלהם שוות לתחת, הם דוגמים בדרך כלל 5 דקות ממשחק שלוקח 100 שעות בריצה רגילה, איזה משמעות יש לזה. מספיק שהם זיהו 2 נקודות שהFPS ירד למשך שנייה והם מצהירים שיש הבדל. מעטים הם המקרים שהבדלי FPS הם משמעותיים כמו שהיה בAC לכל הגרסאות או בShadow of mordor.
גם בדיאבלו 3 המשחק ירד מ-60 ל-54 פעם בשעה לשניה באקסבוקס והם הצהירו שהגרסה הזאת נחותה מבחינת FPS.

אין שום הבדלים בתכלס בין שתי גרסאות הקונסולות אף פעם מלבד רזולוציה, ואלא אם תשים את שתי הגרסאות אחת ליד השנייה מאוד תתקשה לשים לב להבדלים, אלא אם כן אתה משחק שנים בפיסי ואתה רגיל לשחק ככה. מצד שני, אחרי 10 דקות אתה גם ככה שוכח שההבדל קיים.

כל הקטע שעלה פה בדיון זה שלא משנה כמה מייקרוסופט טענה שהפערים נעלמו, בפועל, שלושה מנועי דור הבא מובהקים מתקשים להראות את זה בפועל והמצב נראה כמו שהיה לפני שנה+. זה לא קשור לחווית המשתמש והאם זה באמת חשוב או לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 29 ינואר 2015, 17:21

מסכים...

יופי... אז על מה נתכווח עכשיו?! :lol:

הלייב הרבה יותר טוב מה-פיאסן!!!!!!!!! :ugeek:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ינואר 2015, 17:34

אני לא יודע אם הבדלי ה FPS ב DL זניחים, רוב הסיכויים שכן אבל דווקא פה בפורום נהנו להדגיש הבדלי פריימרייט זניחים למדי ולהקביל זאת ל 900P מול 1080P למרות שברור שטכנית ההבדל שם הרבה יותר גדול (כולל אותך וונטד שציינת על DA את יתרון הפריימרייט כאילו משמעותי למרות שהוא ממש זניח אז למה שלא נציין זאת ב DL?), אבל בלי קשר לויכוחים פה הזכרתי את הפריימרייט כי בחלק מהמשחקים היה יתרון זניח לוואן בתחום הביצועי והפעם זה לא קיים וזה בא על רקע שיפורי ה CPU וה core הנוסף שאמורים לסייע בעולם פתוח, זה משהו שבמקרה הזה שווה לציין בלי קשר עכשיו לויכוחים פה כי הייתי בטוח ששוב יהיה יתרון קטן לוואן מהבחינה הזו ודי הופתעתי שהמצב שונה. לא ממש ברור לי כבר איך העסק עובד ולמה הוואן לא רצה טוב יותר לאור המעבד העדיף שלה.

ד״א אני גם תמיד אמרתי שההבדלים הללו לרוב הקהל הרחב שוליים, גם כשזה מגיע להבדלי רזולוציה, מביחינת העין לטעמי הרוב לא מבחין (אינטואיציה שלי, לא משהו מבוסס), רק פשוט שהם קיימים וטכנית לעיתים הם משמעותיים אבל באף דור הם לא היו באמת מספיק גדולים כדי שיבחינו בהם במיוחד והדור הזה בטח לא שונה מהבחינה הזו, אולי רק בדור השישי ומשהו קיצוני כמו דרימקאסט נגד אקס בוקס היו הבדלים ממש בוטים, אבל בתכל׳ס מסכים שההבדלים בין הפס4 לוואן לא מהותיים לרוב הגדול של האנשים (למרות שהם כן פקטור- כשזה מגיע ל PR ותדמית אבל לא מעבר)

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 29 ינואר 2015, 17:56

death (לא ראיתי את העריכה שהוספת לפוסט):
מייקרוסופט לא טענה שהפערים נעלמו, היא עושה PR שהאקסבוקס מתחזקת (ולא תמצא מקום באינטרנט שאומר אחרת).
הפערים לא נעלמו, אבל הם בטח הצטמצמו. זה שמצליחים להגיע ל-900P בהגדרות זהות, או כמעט 1080P ובהגדרות זהות (או אפילו 1080P בלא מעט משחקים), זה הישג לא קטן. המצב היה הרבה יותר גרוע שנה קודם.
והנה מייקרוסופט משחררים עוד API שעוזר עם הזיכרון, והנה פינו עוד ליבה במעבד, בעתיד נראה משחקים שיתמכו ב-DX12 אולי גם זה יעזור... המאמצים שם- וראויים לציון. לרדוף אחרי ה-PS4 שמראש יותר חזקה חומרתית בכלים תוכנתיים זה לא סיפור כזה פשוט (ואתה בתחום מבין את זה יותר ממני).
אם מייקרוסופט מביאים לצרכן חוויה "זהה" גרפית ל-PS4, הם מבחינתי הצליחו... אלה שרוצים לספור פיקסלים 10 סנטימטר מהמסך ולרשום על זה באינטרנט... שיהיה להם לבריאות.

bling:
אם אני זוכר נכון מהפוסטים שלך, אתה מסקר את הדיעה שלך יחסית הוגן לשני הצדדים- התגובה שלי לא באמת הופנתה אליך. חוצמזה שלפרסם דברים בסגנון כנראה מאוד מעניין את כולנו בפורום, אז אתה יותר ממוזמן להמשיך ולהביא מידע מדויק ונכון מבלי לעוות את המקור (שאני חס וחלילה לא יעצור אותך). :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ינואר 2015, 18:08

אני דווקא מזמן הפסקתי להביא DF'ים, אני רק מגיב אליהם כשאחרים מביאים ושיש לי משהו להוסיף או שאני לא מסכים, גם פה רק הגבתי כשאמרו ש DL רץ על 1080P, באופו אישי הדיונים הללו די מיצו את עצמם והם התחילו לשעמם, אולי שווה לציין משהו רק אם קרה משהו חריג במיוחד (למשל AC האחרון היה בגרסה עדיפה דווקא על ה ONE- דיווח מעניין ששווה להביא) אבל לדברים שבשגרה אני מעדיף לא להטריח את עצמי ואת הפורום. לטעמי גם DEATH לא היה צריך להעלות את הנושא השחוק הזה בהקשר של הוויטצ'ר 3 והנושא הזה ידוע כבר כמה ימים וראית שלא הבאתי אותו או דיברתי עליו גם כש KEO העלה את זה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 פברואר 2015, 00:32

אני לקראת סיום המשחק הראשון, אבל ממש נאבק כדי להשלים אותו. החלקים השני והשלישי, שמלאים במזימות ותככים של הפוליטיקאים העירוניים, היו המוצלחים ביותר בינתיים. כל השאר מרגיש כמו פילר.

ואלוהים, כמה Backtracking. אני סובל גם ממערכת הקרב ומעקומת הקושי שלו (אני לא בדיוק הטיפוס של קרבות במשחקי תפקידים גם ככה..).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2015, 01:52

השני משחק הרבה יותר טוב בהפרש גדול.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2015, 10:16

DrKeo כתב:השני משחק הרבה יותר טוב בהפרש גדול.

במה בדיוק? בסקס? כן. בציצים? כן. בעלילה? ברור. בגיימפליי? ממש, אבל ממש לא. הוא פשוט הדוק יותר בPacing והרבה פחות משחק תפקידים, אין Loot באמת, מערכת הCrafting מיותרת וכמעט אין שום צורך להשתמש ולהכין שיקויים, מערכת הקרב שבורה ברמות עם הQuen sign. המשחק נהדר, אבל לא כמשחק תפקידים, הוא בערך המעבר מMass Effect 1 ל-2. מי שאוהב משחק תפקידים יתלהב פחות, מי שאוהב משחקי אקשן וגראפיקה טובה יתלהב ישר.

זה בערך המשחק המושלם מלבד מה שאתה עושה במשחק :).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2015, 10:26

אני עם נדב...
למרות שגם אותו לא סיימתי :P
הוא עדיין פשוט כמה רמות מעל, מכל בחינה.

דודי, תשחק עם הפאץ' הבלתי-רשמי, זה משפר את הגיימפליי לרמה של THE WITCHER 2.5 ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2015, 11:57

עם הפאטצ' אז ההפרש די גדול, אומרים שהוא יותר דומה לוויצ'ר 3 מאשר ל2 מבחינת מערכת הקרב. האם המשחק מושלם? ממש לא, הוא מסורבל מוות, העולם מוגבל והמערכת קרב עדין לא "שם". אבל הוא הפרש אדיר מהראשון, והשלישי כן יהיה מושלם :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2015, 12:52

Laskin כתב:אני עם נדב...
למרות שגם אותו לא סיימתי :P
הוא עדיין פשוט כמה רמות מעל, מכל בחינה.

דודי, תשחק עם הפאץ' הבלתי-רשמי, זה משפר את הגיימפליי לרמה של THE WITCHER 2.5 ^_^

איך קוראים לו? אפשר להוריד אותו תחת Steam במערכת שידרוגים שם?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2015, 13:22

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 פברואר 2015, 14:43

Death_119 כתב:מה זה, פשוט מתחרה בFox engine או FrostBite 3:
http://en.wikipedia.org/wiki/Chrome_Eng ... e_Engine_6
אפילו לא תומך בDX11.

פחחחח. Dying light הוא משחק שנוצר מראש עבור הדור הבא בלבד, (המשחק המולטיפלטפורם השני אחרי אססינס קריד יוניטי שמגיע רק לדור הבא עד כמה שזכור לי) ויצא על בסיס גרסה חדשה של המנוע.
Dying Light is the first game powered by Chrome Engine 6, a cutting edge incarnation of Techland's proprietary technology, designed from the ground up for the new console generation, DirectX 11 and other advanced solutions.
http://development.techland.pl/dying-light
אז לא רק שהמשחק תומך ב-DX11 על הPC, אלא שלמעשה נבנה מראש עבורו. מאיפה אתה בוחר להעלות באוב כל פעם דווקא את מנועי המשחק המיושנים שנבנו עבור החומרה של הדור הקודם?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2015, 14:48

swym כתב:פחחחח. Dying light הוא משחק שנוצר מראש עבור הדור הבא בלבד, (המשחק המולטיפלטפורם השני אחרי אססינס קריד יוניטי שמגיע רק לדור הבא עד כמה שזכור לי) ויצא על בסיס גרסה חדשה של המנוע.
Dying Light is the first game powered by Chrome Engine 6, a cutting edge incarnation of Techland's proprietary technology, designed from the ground up for the new console generation, DirectX 11 and other advanced solutions.
http://development.techland.pl/dying-light
אז לא רק שהמשחק תומך ב-DX11 על הPC, אלא שלמעשה הוא אפילו לא נתמך בDX10 ומטה. מאיפה אתה בוחר להעלות באוב כל פעם דווקא את מנועי המשחק המיושנים שנבנו עבור החומרה של הדור הקודם?

זה בעיה להגדיר מה זה דור הבא, דור במונחים שלי ושלך זה לרוב פרק זמן החיים של הקונסולות, קרי - כמעט עשור בו באמת רוב המנועים הגראפיים עמדו במקום החל מ-2006 (אנריל 3 למרותה שידרוגים הרבים עדיין לא חווה את הקפיצה הגדולה עד 4, לפי בראי מפתחיו). המנוע המדובר הוא מנוע שיוצא כל שנתיים ויש לו אין ספור שדרוגים, איך אתה מחליט שדווקא עכשיו הוא נבנה לדור חדש ולא קודם? או אולי בגרסה הבאה? זה לא בדיוק מדע מדויק. גם מה היא המסה הקריטית של השיפורים שמגדירה מה זה "דור חדש", אין פה תקן, כל אחד מוסיף למנוע שלו מנת שיפורים שנראית לו כמספיקה לכותר הבא.

גם מדובר פה במנוע שאין כמעט משחקים שרצים עליו מלבד התוצרים של אותו סטודיו פולני, אז על פי מה אתה מודד? איך אתה משווה מופע נוכחי שלו לעומת קודם ואומר, "כן - עכשיו מדובר על דור הבא".

דרך אגב, אם תשאל את EA ואת רוב השחקנים לדוגמא Frost bite 3 נראה להם בעיניהם כמענה לדור החדש, כי הוא באמת מרים את משחקי EA בקונסולות לרמה שהם היו בפיסי ב-2011. אם תשאל אותי לדוגמא אני אגיד לך שהקפיצה היתה בכלל בFrost bite 2 כי כשחקן הרגיש בידול עצום בין איך שהיה נראה BF3 על הפיסי לעומת כל מוצר אחר על הקונסולות באותה תקופה. קפיצה שלא ראיתי לדוגמא בין BF4 ל-3. מה שמובן לי מכל הדיון הזה שאין תקן וכל אחד מפרשן את שבא לו :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 פברואר 2015, 18:14

Death_119 כתב:זה בעיה להגדיר מה זה דור הבא, דור במונחים שלי ושלך זה לרוב פרק זמן החיים של הקונסולות, קרי - כמעט עשור בו באמת רוב המנועים הגראפיים עמדו במקום החל מ-2006 (אנריל 3 למרותה שידרוגים הרבים עדיין לא חווה את הקפיצה הגדולה עד 4, לפי בראי מפתחיו). המנוע המדובר הוא מנוע שיוצא כל שנתיים ויש לו אין ספור שדרוגים, איך אתה מחליט שדווקא עכשיו הוא נבנה לדור חדש ולא קודם?

פשוט מאד: בנקודה מסוימת בתהליך הפיתוח מחליטים מה יהיה המפרט המינימלי עבורו יבנה המנוע, וממשיכים משם לבנות את הפיצ'רים שלו ובהתאמה את המשחק שמפותח עליו. כל המשחקים והמנועים בני הדור הקודם שהזכרתי נבנו על גבי מנועים שתוכננו מראש לרוץ על חומרת ה-360 וה-PS3, בעוד המשחקים והמנועים החדשים נפטרו מחומרת הדור הקודם והתייחסו לקונסולות החדשות בתור המפרט המינימלי - וזו הסיבה שהמשחקים גם לא יוצאים לדור הקודם: החליטו לוותר עליו משיקולי טכנולוגיה למרות שעדיין יש לו פונטציאל מכירות מאד גדול בשלב הזה.
אגב, חלק מהמנועים החדשים נבנו עבור moving target בלי שהם ידעו מה יהיה המפרט הסופי של הקונסולות (בדגש על עדכונים של הרגע האחרון כמו תוספת הזיכרות של הPS4 או שיפור מהירות המעבד של הOne), ככה שאני מצפה ממנועים חדשים יותר לדור הבא שנבנו רק אחרי שערכות הפיתוח הסופיות יצאו לאוויר לספק שיפורי ביצועים נוספים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 אפריל 2015, 10:40

יש 10% הנחה לוויצ'ר בפרי אורדר דרך הקונסולה. פעם ראשונה שיש הנחה לפרי אורדר (עד כמה שאני זוכר).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2015, 12:50

swiss-the-engine כתב:יש 10% הנחה לוויצ'ר בפרי אורדר דרך הקונסולה. פעם ראשונה שיש הנחה לפרי אורדר (עד כמה שאני זוכר).

מגניב. השוו תנאים לPC.
אין לי שמץ של ציפיה שזה יהפוך למקובל, כמו בPC. זה יהיה קטע חד פעמי כזה, שלא נראה משום מפיצה, או מפתחת אחרת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2015, 13:11

Nucleus_Dawn כתב:
מגניב. השוו תנאים לPC.
אין לי שמץ של ציפיה שזה יהפוך למקובל, כמו בPC. זה יהיה קטע חד פעמי כזה, שלא נראה משום מפיצה, או מפתחת אחרת.

האמת שבPC יש 10% הנחה לכל משחק וויצ'ר שיש לך כיום כך שמי שיש לו גם את המשחק הראשון וגם השני יש 20% הנחה בהזמנה מוקדמת :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2015, 13:23

DrKeo כתב:האמת שבPC יש 10% הנחה לכל משחק וויצ'ר שיש לך כיום כך שמי שיש לו גם את המשחק הראשון וגם השני יש 20% הנחה בהזמנה מוקדמת :)

5% לכל משחק וויטצ'ר. סה"כ 10+5+5, אם יש לך את שני המשחקים ואתה מזמין מראש.
בדיוק אותו מבצע שיש גם בGOG, אגב, אם מישהו בעניין של המשחק ללא DRM ואם יש לך את משחקי וויטצ'ר בסטים, אין בעיה להפעיל אותם בGOG.

המבצע הזה בתוקף גם בקונסולות. הבעיה היחידה לממש אותו, היא שמשחקי וויטצ'ר הקודמים לא קיימים לPS4 ולONE.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2015, 13:55

Nucleus_Dawn כתב:
5% לכל משחק וויטצ'ר. סה"כ 10+5+5, אם יש לך את שני המשחקים ואתה מזמין מראש.
בדיוק אותו מבצע שיש גם בGOG, אגב, אם מישהו בעניין של המשחק ללא DRM ואם יש לך את משחקי וויטצ'ר בסטים, אין בעיה להפעיל אותם בGOG.

המבצע הזה בתוקף גם בקונסולות. הבעיה היחידה לממש אותו, היא שמשחקי וויטצ'ר הקודמים לא קיימים לPS4 ולONE.

לא, זה 10% לכל משחק וויצ'ר. כרגע יש לי בסטים 20% הנחה עליו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2015, 14:04

DrKeo כתב:לא, זה 10% לכל משחק וויצ'ר. כרגע יש לי בסטים 20% הנחה עליו.

10% על ההזמנה המוקדמת ועדו 5% לכל אחד, לא?
זה גם מה שהם רושמים:
Pre-Purchase Offer
Pre-Purchase and save 10%. Save an additional 5% if you own The The Witcher: Enhanced Edition or The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition on Steam.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אפריל 2015, 15:53

swiss-the-engine כתב:יש 10% הנחה לוויצ'ר בפרי אורדר דרך הקונסולה. פעם ראשונה שיש הנחה לפרי אורדר (עד כמה שאני זוכר).

מה רק עכשיו עלתה לכם ההנחה? על הפס4 כבר יש את ההזמנה של הוויטצ׳ר של ה 10% כבר מזמן, זו גם הנחה שפתוחה לכולם ולא רק לפלוס, CDP באמת גברים, אם יש משחק שמגיע לו מחיר מלא על גודל ההפקה וההשקעה שבו זה הוויטצ׳ר 3 ודווקא הם מכולם נותנים הנחה בזמן שקיימים בשוק מוצרים בזיוניים מבחינת השקעה ותוכן כמו טיטאנפול ובעיקר אבולב שעוד בא עם מדיניות DLC עושקת למרות התוכן המסכן שאתה מקבל מלחתכילה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים