נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי InterAl » 05 פברואר 2015, 20:47

אם אתה מחכה למבצעים של סטים, ה-PC הוא כמעט תמיד הכי זול (5-10$ למשחקים בני שנה או 1$ ל-6 משחקים בהאמבל באנדל - אין יותר זול מזה). חוץ מזה שעל ה-PC יש הרבה בלעדיים שהם חובה לכל גיימר רציני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2015, 21:17

Wan7ed כתב:אין לי יותר PC שולחני רציני, הנייד שלי הריץ משחקים מעולה כל עוד זה היה משחק דור קודם, משחקים חדשים מקרטעים עליו.
כל החברים שלי נמצאים ב-One, ככה שעבורי אין מקום אחר לשחק GTA 5 גם אם היה לי מחשב חזק.

בכלל השיקול שקניתי את ה-One היה נטו כלכלי. 1850 שקל עד סוף הדור נשמע לי מאוד משתלם (מה שפעם הייתי מוציא על כרטיס מסך). המרדף אחרי חומרה במחשב כבר לא מדבר אליי. אפילו המשחקים עולים לי יותר זול מב-PC (בגלל שיטת העותק הכפול שאפשר לעשות ב-PS4\One).

הדור הזה כל כך חלש שמחשב שתקנה היום יחזיק לך עד סוף הדור ויאכל את הקונסולות בלי מלח.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 05 פברואר 2015, 22:06

המבצעים שהיו השנה בסטים היו דומים (בעדיפות קלה לסטים) למבצעים בלייב וה-PSN (וכבר עשינו השוואה כאן בפורום בזמן אמת). תוסיף לזה את העובדה שעל כל מחיר שאני אחליט לשלם, במקרה שלי אני אשלם 50% ממנו (עותק דיגיטלי כפול, מתחלק עם חבר...). מי שלא עושה את זה על הקונסולות, ה-PC עדיף, אין ספק.

בנוגע לבלעדיים- על כל פלאטפורמה יש בלעדיים מצויינים שהם חובה לכל גיימר (ואני יותר מתבאס מהבלעדיים על ה-PS4 שאין לי מאשר אלו על המחשב).

ובנוגע ל-PC, עם כל הכוח העצום של המחשב, מולטיפלאטפורם נראים בסופו של דבר קצת פחות טוב על הקונסולות (ובשביל לראות הבדל משמעותי, צריך מחשב ב-3500 שקל לפחות). המחשב כמו תמיד מעוכב טכנולוגית בגלל סוני ומייקרסופט ואין לו לאן לפרוץ קדימה (בדיוק כמו בדור הקודם).

אז סה"כ הצדק איתכם וזו באמת פשרה שלי... מבחינתי, ב-1850 שקל (+ 2 משחקים שקיבלתי עם זה), עשיתי את העסקה הכי משתלמת (עבורי) במחיר הכי נמוך שיכולתי להוציא. כמובן שהייתי מעדיף מחשב מפלצת כמו פעם, אבל בתור סטודנט עני (שמשלם שכ"ד בתל אביב), האופציה הזו הכי קסמה לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2015, 22:15

חייבים לזכור ש:
1) רק אונליין לקונסולה עולה לך יותר מ1000₪ בדור
2) מחירי המשחקים כן יותר זולים בpc ושם אתה יכול לעשות דברים מגניבים כמו share בסטים ולהתחלק עם 10 אנשים בנשחק שלך, לא עם אחד
3) מדובר במולטי טול, זה לא רק למשחקים. גלישה באינטרנט, תוכנות וכך הלאה הם דברים שאתה יכול לעשות עם מחשב שקונסולה לא יכולה. כלומר זאת לא רק מכונת משחקים
4) הpc הוא מכונת מולטי מדיה שהקונסולות לעולם לא יהיו
5) לא יודע איך קנית בארץ קונסולה ב1850₪ אבל אם הבאת מחו״ל, להרכיב מחשב מחלקים בח״ל יכלת לבנות משהו שמשמיד את הפס4 ב2500 שקל.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 05 פברואר 2015, 23:06

1. אם הדור ימשיך 8 שנים אתה צודק. מצד שני מקבלים תמורה (אי אפשר לבחור אותה והיא לא תמיד ראויה, אבל שווה לציין שיש כזו).
2. עד שעברתי ל-One הייתי עושה שייר בסטים. הבעיה שאי אפשר לשחק במקביל, ואנחנו בחבר'ה אוהבים לשחק יחד.
3. אני מאוד אוהב את המחשב נייד שלי (i7 לא רע בכלל של HP), הוא המוצר המשלים שלי ללא ספק.
4. ה-One גם כן מכונת מולטימדיה, אל תקח את זה ממנה... וכמובן שאני עדיין צורך מדיה במחשב נייד.
5. קניתי באילת. וזהו? רק 2500? אני רואה שאני מזמן לא בעניינים. יש לי כנראה זכרונות רעים מפעם (שנשרפו לי 2 כרטיסי מסך בעלות 1500+ שקל כל אחד, שזה כמובן סתם מזל רע ויכול לקרות גם לקונסולה)

*יש משהו בלייב שנורא כיף עם חברים... הכל נוח, אינטואיטיבי וקל... שמים את האוזנית מדונה, פותחים פארטי וזורמים.
מתנתקים מעמדת המחשב שהיא גם עמדת לימודים ועבודה עבור הרבה אנשים, משחקים בטלוויזיה גדולה, במכשיר שמיועד בגדול רק לזה (מהתפריטים, רשימת החברים, ההזמנות למשחק, מערכת אחת ששולטת בכולם בלי צורך לעבור לפלטפורמה שהמפיצה קבעה). לא יודע, זה עושה לי את זה. :)

ברור לי שכל מה שאני אומר סובייקטיבי לחלוטין. סתם משתף את השקל וחצי שלי בנושא... ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2015, 23:30

בגלל שהרוב סובייקטיבי אז קצת קשה לי לענות לך אבל בנושא המחיר כן, במחיר אמריקאי 2500₪ יתנו לך מחשב חזק משמעותית מפס4. האמת שבארה״ב, אם תקח פס4 (כלומר 400$) ותוסיף לה עלות של psn ל7 שנים (שזה 315$ אם נחשב לפי מחיר ראלי של 45$ בשנה) שזה 315$ ותקבל 715$. ב715$ אתה מקבל מחשב עם 970gtx ומעבד חזק פי 10 מזה שבפס4. או במילים אחרות, pc שמשפיל את הפס4.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 פברואר 2015, 07:35

5. קניתי באילת. וזהו? רק 2500? אני רואה שאני מזמן לא בעניינים. יש לי כנראה זכרונות רעים מפעם (שנשרפו לי 2 כרטיסי מסך בעלות 1500+ שקל כל אחד, שזה כמובן סתם מזל רע ויכול לקרות גם לקונסולה)

אתה יוצא מנקודת הנחה שלא יהיו קילקולים בקונסולה לאורך החיים שלה
או עם יהיו אז זה יהיה בתקופת האחריות

בפועל קונסולות ליפעמים מיתקלקלות ,ומאוד קשה לתקן אותם ,לאומת רוב תקלות המחשב (במחשב לא מולחם )
אפילו דבר פשוט ,כמו להחליף את הכונן בלו רי ,זה בעיתי בקונסולות ,ומצריך דגמים מאוד מסוימים

ועם אתה הולך רק על דיגיטלי ,אז אין אפשרות למכור מישחקים יד שניה

בגדול במחירי ארצות הברית ובשוק היד שניה שם ,בכיף היתי קונה כל קונסולת מינסטרים
בפועל אנחנו בישראל
ועוד לא ראיתי מישחק חובה בPS4 או בXBO מבחינתי
זה יגיע ,אבל עדין לא קים

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 07 פברואר 2015, 03:38

DrKeo כתב:בגלל שהרוב סובייקטיבי אז קצת קשה לי לענות לך אבל בנושא המחיר כן, במחיר אמריקאי 2500₪ יתנו לך מחשב חזק משמעותית מפס4. האמת שבארה״ב, אם תקח פס4 (כלומר 400$) ותוסיף לה עלות של psn ל7 שנים (שזה 315$ אם נחשב לפי מחיר ראלי של 45$ בשנה) שזה 315$ ותקבל 715$. ב715$ אתה מקבל מחשב עם 970gtx ומעבד חזק פי 10 מזה שבפס4. או במילים אחרות, pc שמשפיל את הפס4.

תוסיף לזה מיסים אמריקאים כ-800 דולר, במילים אחרות בסביבות +3100 שקל... כמה דבר כזה עולה בארץ (גם באילת לצורך העניין, מעניין אותי ההבדלים אם הם בכלל גדולים)?

שורה תחתונה, 1850 שקל לסחבק המרוד שאין לו כרגע מחשב להריץ שום דבר חדש, היה אחלה קניה, שגם באה בטוב שחברים באים לשחק פיפא.
וברור לי למה שחקן PC לא רץ לקנות קונסולה- יש לו הכל במחשב ויותר טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2015, 12:52

Wan7ed כתב:
תוסיף לזה מיסים אמריקאים כ-800 דולר, במילים אחרות בסביבות +3100 שקל... כמה דבר כזה עולה בארץ (גם באילת לצורך העניין, מעניין אותי ההבדלים אם הם בכלל גדולים)?

שורה תחתונה, 1850 שקל לסחבק המרוד שאין לו כרגע מחשב להריץ שום דבר חדש, היה אחלה קניה, שגם באה בטוב שחברים באים לשחק פיפא.
וברור לי למה שחקן PC לא רץ לקנות קונסולה- יש לו הכל במחשב ויותר טוב.

את החישוב עשיתי לפי מחיר פס4 ב400$, מאחר וגם הוא לא כולל מס אז זה לא רלוונטי. אני לא מתווכח עם נושא העני המרוד ומן הסתם קניה באילת משנה את כל התמונה, ביחוד שכרטיסי מסך מהדור החדש כל כך יקרים כאן. אני רק אומר שאם מדברים על מחיר אמריקאי אז פס4 + ps+ לשבע שנים שווים ערך במחיר שלהם למחשב מפלצת עם 970gtx שמשלש את הביצועים של הפס4 בעולם האמיתי, לא על הנייר (על הנייר הוא יותר פי 6-8 אבל אתה יודע איך זה, קונסולה קל יותר לנצל).

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 07 פברואר 2015, 17:55

אז זהו, בדיוק עכשיו אחי הקטן מתלבט אם לקנות PC חדש או PS4...
הוא ראה את המפרט הזה http://hwzone.co.il/specslist/spec/view/id/21 ב-3000 שקל... מה דעתך עליו? קולע למטרה או עדיף PS4?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2015, 18:16

Wan7ed כתב:אז זהו, בדיוק עכשיו אחי הקטן מתלבט אם לקנות PC חדש או PS4...
הוא ראה את המפרט הזה http://hwzone.co.il/specslist/spec/view/id/21 ב-3000 שקל... מה דעתך עליו? קולע למטרה או עדיף PS4?

אם הייתי קונה דבר כזה הייתי מוסיף 200 שקל בשביל 960gtx או r285. אם עושים דבר כזה אז כן, זה חזק משמעותית מפס4. אבל כמובן זה תחוי בבלעדיים וזה, תלוי מה הוא מעדיף.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 07 פברואר 2015, 18:27

יש לו עדיפות קטנה ל-PC (בגלל זה גם הוא מוכן לשים את האקסטרא שקל)... ותודה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 פברואר 2015, 19:33

DrKeo כתב:בגלל שהרוב סובייקטיבי אז קצת קשה לי לענות לך אבל בנושא המחיר כן, במחיר אמריקאי 2500₪ יתנו לך מחשב חזק משמעותית מפס4. האמת שבארה״ב, אם תקח פס4 (כלומר 400$) ותוסיף לה עלות של psn ל7 שנים (שזה 315$ אם נחשב לפי מחיר ראלי של 45$ בשנה) שזה 315$ ותקבל 715$. ב715$ אתה מקבל מחשב עם 970gtx ומעבד חזק פי 10 מזה שבפס4. או במילים אחרות, pc שמשפיל את הפס4.

כן, רק אל תשכח שאת הפס4 לא תחליף (7 שנים, באמת?), אבל את המחשב אתה משדרג כל שנתיים במחיר של PS4. גם לא נשכח שאת המשחקים אותם אתה מקבל קובעים הPS4 והאקסבוקס. המנועים הגראפיים בהם תשחק יהיו נגזרת של מה שהקונסולות הללו יהיו מסוגלות להתמודד איתו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2015, 20:16

Death_119 כתב:כן, רק אל תשכח שאת הפס4 לא תחליף (7 שנים, באמת?), אבל את המחשב אתה משדרג כל שנתיים במחיר של PS4. גם לא נשכח שאת המשחקים אותם אתה מקבל קובעים הPS4 והאקסבוקס. המנועים הגראפיים בהם תשחק יהיו נגזרת של מה שהקונסולות הללו יהיו מסוגלות להתמודד איתו.

למה שתשדרג מחשב חזק פי 3 מהפס4 בפועל? כי תרצה לרומם את הגרפיקה של המשחקים שתשחק עוד יותר? בהחלט יש מצב. אבל זאת בחירה שלך, על הפס4 לא תאכל לקנות פס4.5 עוד שלוש שנים.

המחשב שלו לא משתנמך עם השנים, הוא לעד יהיה חזק פי כמה מהפס4.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 פברואר 2015, 07:03

EA מפטרת עובדים במונטריאול

"Layoffs at Electronic Arts Montreal, BioWare Unaffected
"The teams at EA Montreal, including BioWare, are working on exciting new projects, and EA is committed to developing great games in our Montreal studio."

http://www.gamespot.com/articles/layoff ... 0-6425166/

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2015, 10:23

DrKeo כתב:למה שתשדרג מחשב חזק פי 3 מהפס4 בפועל? כי תרצה לרומם את הגרפיקה של המשחקים שתשחק עוד יותר? בהחלט יש מצב. אבל זאת בחירה שלך, על הפס4 לא תאכל לקנות פס4.5 עוד שלוש שנים.

המחשב שלו לא משתנמך עם השנים, הוא לעד יהיה חזק פי כמה מהפס4.

בעולם בו משהו היה שם זין על הפיסי אתה צודק, בעולם בו מנועים גראפיים היו נכתבים קודם לפיסי על שלל החומרות השונות שלו ולא קודם כל לקונסולות עם אופטימזצית שיא ואז זורקים איזה גרסה מדובללת לפיסי זה היה נכון. זה לא העולם בו אנו חיים. היום הכל נראה לך נפלא כי זה תחילת דור ויש יחסית קפיצה לעומת הפס3, אבל ברגע שהפס4 והאקסבוקס יהיו נתח שוק משמעותי כמו קודמותיהן אתה לא תקבל מנועים גראפיים או שיפורים אמיתיים על פני מה שאתה רואה עכשיו, אולי מלבד חברה או שתיים. הזיכרון של האנשים פה קצר בנושא :).

כלכלית אי אפשר להתחרות עם הקונסולות. אי אפשר להביא מחשב ב-1600 שיתחרה עם מה שהן נותנות ובטח בטווח הארוך. כאילו זה מצחיק, אתה כל שנתיים מחליף כרטיס מסך רק כדי להמשיך להיות באיזה יתרון קל על הקונסולות במחיר של 1500 שקל וקורא לזה החלטה כלכלית :).
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 פברואר 2015, 11:00

הPS4\XBO לא נימכרות ב1600 שקל בישראל
בארת אין שוק יד שניה והשכרות מפותח

ככה שעם כל הכבוד ,לשחקן כבד ישראלי ,PC מישתלם הרבה יותר למולטיפלטפורם
בעניין כרטיס מסך ,אני עדין עם 550TI ,ולא הולך בקרוב לשדרג ,רוב המישחקים רצים לי סבבה

PS4\XBO יהיו מישתלמות ,שיהיו הרבה מישחקים בילעדים זולים ,גם גירסה רזה לא תזיק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2015, 12:16

Death_119 כתב:בעולם בו משהו היה שם זין על הפיסי אתה צודק, בעולם בו מנועים גראפיים היו נכתבים קודם לפיסי על שלל החומרות השונות שלו ולא קודם כל לקונסולות עם אופטימזצית שיא ואז זורקים איזה גרסה מדובללת לפיסי זה היה נכון. זה לא העולם בו אנו חיים. היום הכל נראה לך נפלא כי זה תחילת דור ויש יחסית קפיצה לעומת הפס3, אבל ברגע שהפס4 והאקסבוקס יהיו נתח שוק משמעותי כמו קודמותיהן אתה לא תקבל מנועים גראפיים או שיפורים אמיתיים על פני מה שאתה רואה עכשיו, אולי מלבד חברה או שתיים. הזיכרון של האנשים פה קצר בנושא :).

כלכלית אי אפשר להתחרות עם הקונסולות. אי אפשר להביא מחשב ב-1600 שיתחרה עם מה שהן נותנות ובטח בטווח הארוך. כאילו זה מצחיק, אתה כל שנתיים מחליף כרטיס מסך רק כדי להמשיך להיות באיזה יתרון קל על הקונסולות במחיר של 1500 שקל וקורא לזה החלטה כלכלית :).

לא, זה לא נכון. יש ל970GTX יתרון של בערך פי 6-8 ביצועים על הפס4 אבל בגלל העולם שאנחנו חיים בו, זה רק פי 3 לצערנו. אולי DX12 ישפר את המצב קצת, אבל כרגע זה המצב. בגלל שזה המצב, מהיום ועד יומה האחרון של הפס4 מחשב על 970GTX יתן פי 3 ביצועים בפועל או יותר.

אז למה צריך להחליף כרטיס כל הדור הזה? לא צריך. אני צריך כי אני רוצה עוד שנתיים, כשיצא קרייסס 4, לשחק בגרסת ה"פס5". אבל משהו שלא מעוניין בזה? למה הוא צריך לשדרג? כבר היום הוא יוכל לשחק בוויצ'ר 3 עם גרפיקה עדיפה, פרווה, IQ טוב יותר ושאר הירקות ב60FPS כשעל הפס4 תשחק בגרפיקה נחותה עם IQ נחות בFPS נחות. אז למה לקנות פס4? רק בשביל הבלעדיים, כי כלכלתי היא לא ומבחינת ביצועים בטוח לא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 פברואר 2015, 12:59

זה בדיוק העניין ,אני יקנה בסוף PS4 וXBO בגלל הבילעדים שאני באמת מרגיש צורך לשחק
אבל גם ימכור אותם כמה חודשים אחרי
עם תיהיה תאימות לאחור לXBO2 וPS5 ,אז בכלל אולי אני ידלג הפעם

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 פברואר 2015, 13:18

אם כבר התחיל דיון כזה אז אני רק אכתוב את דעתי ואז אני הולך (:

בתור אחד שאת עידן הגיימינג בחיים התחיל לו מכשיר הXbox הראשון והמקורי,אחריו ה360 והיום הOne, תמיד לא הבנתי איך אנשים משחקים במחשב.. עד שהתחלתי קצת לשחק וראיתי שהמחשב שלי לא חזק מספיק, אז קניתי חדש ו עכשיו אני משחק את אותם שעות ששיחקתי על ה Xbox גם על המחשב, את שניהם אני מנצל באותה מידה.

את כול משחקי ה"AAA" אני קונה רק לבוקס חוץ מאלה שלדעתי אוכל להנות מהם יותר טוב רק על המחשב או כאלה שיצאו רק למחשב.

אני לא מבין למה אתם עוסקים בעניין הלמה לקנות קונסולה, הרי אנשים עדיין קונים אותן.. זו עובדה , ואני עדיין לא מבין למה צריך לעשות השוואות - זה הכול מבוסס על העדפה אישית והרגשה, אני לא חושב שצריך להרגיש "פחות hardcore גיימר" אם אתה לא משחק במחשב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2015, 13:32

נשמע מעולה, קרירין.
חכה 5 שנים ואז תחליט אם אתה קונה קונסולה :D

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2015, 14:38

DrKeo כתב:לא, זה לא נכון. יש ל970GTX יתרון של בערך פי 6-8 ביצועים על הפס4 אבל בגלל העולם שאנחנו חיים בו, זה רק פי 3 לצערנו. אולי DX12 ישפר את המצב קצת, אבל כרגע זה המצב. בגלל שזה המצב, מהיום ועד יומה האחרון של הפס4 מחשב על 970GTX יתן פי 3 ביצועים בפועל או יותר.

אז למה צריך להחליף כרטיס כל הדור הזה? לא צריך. אני צריך כי אני רוצה עוד שנתיים, כשיצא קרייסס 4, לשחק בגרסת ה"פס5". אבל משהו שלא מעוניין בזה? למה הוא צריך לשדרג? כבר היום הוא יוכל לשחק בוויצ'ר 3 עם גרפיקה עדיפה, פרווה, IQ טוב יותר ושאר הירקות ב60FPS כשעל הפס4 תשחק בגרפיקה נחותה עם IQ נחות בFPS נחות. אז למה לקנות פס4? רק בשביל הבלעדיים, כי כלכלתי היא לא ומבחינת ביצועים בטוח לא.

אני לא מסכים איתך אך ורק בשל הסתמכות על העבר. לצערי הקונסולות מכתיבות את הקצב וזה בא לידי ביטוי שמנועים גראפיים נעצרים בדרישות של הקונסולות והפיסי מקבל לרוב שיפורים בדמות FPS ואולי קצת AA (רזולוציה כבר לא נראה שיפור בדור הזה), כך שאין הצדקה אמיתית בטווח הארוך להעדיף פיסי. כמובן שיש המון משחקי פיסי שלא מגיעים לקונסולות אז יש לו ערך בפני עצמו. אבל מי שמעדיף מולטיפלאטפורם ממש לא הייתי ממליץ על פיסי ממניע כלכלי.

דרך אגב, CDProject וקרייטק הן בערך החברות המעטות שתמיד העדיפו את הפיסי ונתנו לו את הטיפול הנדרש בלי להתייחס לשחקני הקונסולות, וזה נפלא. אבל הן היו מיעוט קטנטן בדור הקודם ואין שום סיבה שהן לא יהיו כזה גם בדור הזה.

רק תראה את המנועים שמייצגים את החברות הגדולות - Frost Bite 3 הותאם תכלס לקונסולות ואין שום יתרון מלבד FPS כנראה על הפיסי בשימוש בו. Fox engine למרות שיש הבדלים (כמות גופי תאורה) לא מראה באמת יתרון על הפיסי לעומת הפס4 כיום, בטח לא משהו דרסטי. המנוע של Square enix מוצג על הפס4 ללא גרסאת פיסי מקבילה עם יתרון כיום. סביר להניח שזה ישאר כך.

רק מנועי דור הבא אמיתיים כמו זה של AC החדש (שגם יחטוף שינמוך לאור הביצועים על הקונסולות עד המשחק הבא), וויטצ'ר שבאמת מראים יתרון ברור לפיסי, מלבדם רוב המשחקים שפגשנו בשנה האחרונה היו רחוקים מזה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2015, 14:52

אבל זה רק תחילת הדור, עדיין... מה אתה חושב? שME4 ייראה דומה על הקונסולות והמחשב? FALLOUT 4? סייברפאנק? באטלפרונט?
רוב המשחקים היותר-מרשימים שיצאו ב-2016 והלאה בקושי ירוצו על הדור הזה, וההפרשים רק ילכו ויגדלו בכל שנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2015, 14:56

Laskin כתב:אבל זה רק תחילת הדור, עדיין... מה אתה חושב? שME4 ייראה דומה על הקונסולות והמחשב? FALLOUT 4? סייברפאנק? באטלפרונט?
רוב המשחקים היותר-מרשימים שיצאו ב-2016 והלאה בקושי ירוצו על הדור הזה, וההפרשים רק ילכו ויגדלו בכל שנה.

ברור, אבל אפשר להניח ש"מנועי דור הבא" יוצגו בתחילת הדור וכל מה שיגיע לאחר מכן יהיו שידרוגים שלא באמת יגרמו לך לאותו אפקט "וואו" כמו שתגיד על משחקים שיצאו בשנה האחרונה או בשנים הראשונות.

כאילו, אני מוכן להתערב שBattleFront החדש לדוגמא ירוץ על גרסה כזאת או אחרת של Frost Bite 3. האם הייתי מתלהב באותה מידה מהמראה שלו כפי שהייתי מתלהב לדוגמא כשחקן פיסי מלשחק את BattleField 3 על הפיסי ב-2011 שהראה קפיצה עצומה על פני קודמיו תודות לFrostBite 2? אני מניח שלא. זו בדיוק הבעייה, בגלל שהכסף הגדול על פי רוב בעבר היה בשוק הקונסולות הן הכתיבו את השוק. קפיצה גדולה בתחילת הדור, קוד שהוא אופטימלי בקונסולות ומנגד צריך פיסי ברמה לא פרופונציאלית כלכלית כדי להתמודד עם אותו סטנדרט בגלל שהמשחקים נכתבים קודם כל לחומרה יעודית אחת או שתיים. ולאחר מכן התמתנות, שיפורים סביב מנוע קיים שלא באמת יפילו אף אחד מאיתנו על הריצפה כפי שהפילו בתחילת הדור.

האם אתה זוכר התרגשות גדולה כפי שרובנו הרגשנו מGears of war הראשון ב-2006 כשהציגו את אנריל 3 בשיא תפארתו? האם משחקי אנריל 3 הציגו משהו שהיה שקול לקפיצה ההיא באיזו שהיא פלטפורמה כולל הפיסי? כמובן שלא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2015, 15:11

התקופה שונה לחלוטין, ההבדלים בכח גם כן.
אין לי ספק שאגיד עוד מלא פעמים OMFG! על גרפיקה במהלך השנים הקרובות.
אני גם משוכנע שנראה מנועים חדשים, אל תשכח ששום משחק AAA שראינו עד כה - לא משתמש בUE4, למשל.
אנחנו בעיצומו של שינויים גדולים מאוד בתעשייה, מנועים גדולים וחדשים, DX12, וכמובן VR.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 89 אורחים