Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Yahel12
Warrior

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Yahel12 » 05 מרץ 2015, 00:40

DrKeo כתב:מסוגל להתאפק שבועיים... :(

יהל, זה משחק טוב להכנס לסיפור. מתרחש לפני 90% מהסיבוכים של MG1-2 ו-MGS1,2,4.

הוהו אני מתרגש!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2015, 01:33

אל תשכח את ground Zero קודם!
אגב, אם אתה ממש משועמם אתה יכול לראות את כל העלילה של המשחק שקודם לו עלילתית mgs3 ביוטיוב, אבל זה לאנשים חזקים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2015, 10:55

אני בונה על רטרוספקטיב ממש לפני שMGSV יוצא.
למרות ששיחקתי בקודמים - אני לא זוכר כל פרט ופרט... חייב רענון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2015, 12:09

Laskin כתב:אני בונה על רטרוספקטיב ממש לפני שMGSV יוצא.
למרות ששיחקתי בקודמים - אני לא זוכר כל פרט ופרט... חייב רענון.

ביג בוס היה בחור טוב, הממשלה דפקה אותו, ביג בוס כועס :)
שחקת בPW?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2015, 12:37

לא, אבל ראיתי סרטונים לגבי מה שקורה שם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2015, 13:08

Laskin כתב:לא, אבל ראיתי סרטונים לגבי מה שקורה שם :)

ראית את היומן של הבוס?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2015, 13:09

יכול להיות... אבל האמת שאני לא זוכר.
אבל אני לא דואג, ממש לפני שיצא המשחק אני אוכל לבחור בין 100 סרטונים שונים בנושא :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מרץ 2015, 10:37

יש רטרוספקטיבה של Gametrailers שהם עשו לפני שנה ומשהו. מאוד מקיפה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 מרץ 2015, 20:57

DrKeo כתב:ראית את היומן של הבוס?

היומן של הבוס ? מה ?

ויהל, אם יש לך PS3\XB360 אני ממליץ לך לקנות את אוסף ה-HD. מקווה שיש לך PS3, כך תוכל לשחק גם במשחק הראשון בסדרה וב-MGS4.

אגב, לכל מי שצריך רענון של ההיסטוריה של הסדרה: יש ב-PS3 אפליקציה בשם Metal Gear Solid 4 Database שמכילה מידע על כל דבר קטן במשחקים חוץ מ-PEACE WAKER, בצורה מאוד מפורטת כולל קווי זמן ויחסים בין דמויות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2015, 21:12

MGS FREAK כתב:
היומן של הבוס ? מה ?

ויהל, אם יש לך PS3\XB360 אני ממליץ לך לקנות את אוסף ה-HD. מקווה שיש לך PS3, כך תוכל לשחק גם במשחק הראשון בסדרה וב-MGS4.

אגב, לכל מי שצריך רענון של ההיסטוריה של הסדרה: יש ב-PS3 אפליקציה בשם Metal Gear Solid 4 Database שמכילה מידע על כל דבר קטן במשחקים חוץ מ-PEACE WAKER, בצורה מאוד מפורטת כולל קווי זמן ויחסים בין דמויות.

היומן אודיו שלה שנפתח בסוף pw ששם היא מספרת על הכל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 מרץ 2015, 14:06

תגידו, חוץ מגרפיקה כמובן (לא סוף העולם ממה שראיתי, מצידי שיראה כמו MGS4) יהיו עוד הבדלים בין גרסת ה-PS4 ל-PS3 של המשחק ?

אני זוכר שבתקופת החפיפה בין הדור האחרון לדור שלפניו כאשר יצא אותו משחק גם ל-PS2 וגם ל-PS3, פעמים רבות גרסת ה-2 הייתה מסורסת ברמת התוכן. משהו כמו עם גרסת ה-PS3 של Shadow of Mordor שמישהו הזכיר.

אז פורסם משהו על העניין הזה ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2015, 21:15

MGS FREAK כתב:תגידו, חוץ מגרפיקה כמובן (לא סוף העולם ממה שראיתי, מצידי שיראה כמו MGS4) יהיו עוד הבדלים בין גרסת ה-PS4 ל-PS3 של המשחק ?

אני זוכר שבתקופת החפיפה בין הדור האחרון לדור שלפניו כאשר יצא אותו משחק גם ל-PS2 וגם ל-PS3, פעמים רבות גרסת ה-2 הייתה מסורסת ברמת התוכן. משהו כמו עם גרסת ה-PS3 של Shadow of Mordor שמישהו הזכיר.

אז פורסם משהו על העניין הזה ?

לא פורסם משהו מיוחד בנושא. 30fps לעומת 60, 720 מול 1080, גרפיקה יפה יותר, פחות pop up וזהו פחות או יותר לפי מה שידוע כרגע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2015, 01:12

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 מרץ 2015, 10:46

כמו כל טריילר מהסוג הזה, זה נראה מרשים רק בתיאוריה. אף משחק (match) לא הולך להיות סינמטי ומורכב כמו שמראים כאן. שימו לב ל- 2:40, צוות שלם מסתכל לכיוון מסויים ומפנה את הגב לאחור, נו באמת.

רק אם שני הצוותים יהיו מאורגנים מראש עם תקשורת רציפה בין השחקנים למשחקים יהיה את הסיכוי לממש את הפוטנציאל שלהם. במשחק ציבורי אין סיכוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2015, 11:32

MGS FREAK כתב:כמו כל טריילר מהסוג הזה, זה נראה מרשים רק בתיאוריה. אף משחק (match) לא הולך להיות סינמטי ומורכב כמו שמראים כאן. שימו לב ל- 2:40, צוות שלם מסתכל לכיוון מסויים ומפנה את הגב לאחור, נו באמת.

רק אם שני הצוותים יהיו מאורגנים מראש עם תקשורת רציפה בין השחקנים למשחקים יהיה את הסיכוי לממש את הפוטנציאל שלהם. במשחק ציבורי אין סיכוי.

המטרה היא להדגים כמה שיותר פיצ'רים, מן הסתם ראליסטי זה לא. אבל מהנסיון שלי מMGO של MGS4, התגנבות מאוד מעודדת שם וכשנכנסתי למשחקים ושחקתי בהתגנבות כשרוב השחקנים שחקו את המשחק כשוטר, הגעתי מקום ראשון בכל פעם. אני מקווה שיאזנו את המשחק בהתאם כמו MGS4.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 מרץ 2015, 12:47

DrKeo כתב:המטרה היא להדגים כמה שיותר פיצ'רים, מן הסתם ראליסטי זה לא. אבל מהנסיון שלי מMGO של MGS4, התגנבות מאוד מעודדת שם וכשנכנסתי למשחקים ושחקתי בהתגנבות כשרוב השחקנים שחקו את המשחק כשוטר, הגעתי מקום ראשון בכל פעם. אני מקווה שיאזנו את המשחק בהתאם כמו MGS4.

אבל אם חצי מהפיצ'רים האלה לא יבואו לידי ביטוי בצורה שהם מתוארים כאן אז כמה הם כבר שווים ? לדעתי גיימפליי מולטיפלייר "מבויים" הוא דבר גרוע כמו סקרינשוט משופץ: שניהם לא משקפים את המשחק באמת.

חוץ מזה, אני מקווה שהם העיפו את כל הבולשיט של ה-KONAMI ID ושיפרו את הממשק המזעזע. יותר קל להשיג אזרחות אמריקאית מאשר למצוא משחק ב-MGS4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2015, 14:48

MGS FREAK כתב:
אבל אם חצי מהפיצ'רים האלה לא יבואו לידי ביטוי בצורה שהם מתוארים כאן אז כמה הם כבר שווים ? לדעתי גיימפליי מולטיפלייר "מבויים" הוא דבר גרוע כמו סקרינשוט משופץ: שניהם לא משקפים את המשחק באמת.

חוץ מזה, אני מקווה שהם העיפו את כל הבולשיט של ה-KONAMI ID ושיפרו את הממשק המזעזע. יותר קל להשיג אזרחות אמריקאית מאשר למצוא משחק ב-MGS4.

ברור שזה שווה, הם מראים לך מה אתה יכול לעשות במשחק. הם מדגימים לך את המק, הם מדגימים לך את המערכת פולטון, הם מדגימים לך כל מני עניינים. זה שהקרב "מנוהל" כדי לגרום לזה להראות כמה שיותר מגניב או להדגים כמה שיותר, את זה עושה כל משחק מולטי שמדגימים אותו. גם בסינגל עושים את זה, מראים לך בהדגמה את הדרך הכי מגניבה עם השחקן הכי טוב בצורה הכי מרשימה. מה לעשות, ככה זה עובד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 מרץ 2015, 18:54

DrKeo כתב:ברור שזה שווה, הם מראים לך מה אתה יכול לעשות במשחק. הם מדגימים לך את המק, הם מדגימים לך את המערכת פולטון, הם מדגימים לך כל מני עניינים. זה שהקרב "מנוהל" כדי לגרום לזה להראות כמה שיותר מגניב או להדגים כמה שיותר, את זה עושה כל משחק מולטי שמדגימים אותו. גם בסינגל עושים את זה, מראים לך בהדגמה את הדרך הכי מגניבה עם השחקן הכי טוב בצורה הכי מרשימה. מה לעשות, ככה זה עובד.

כן, למשל גם הגיימפליי האחרון של אנצ'רטד נראה מושלם מדי, הוא קופץ מהצוק על אויב אחד נכנס לקרב מכות סינמטי עם השני, יורים עליו פתאום מלמטה ואז עם החבל הוא קופץ ונותן לו אגרוף ותופס את הנשק של האויב באוויר ויורה בשניים שבדיוק צצים מעליו וכו'
כאילו ברור שהם לא שיקרו בגיימפליי ויהיה אפשר לעשות את הדברים הללו אבל נדיר שיוצא לך רגע מגניב אחרי רגע מגניב בצורה כזו מושלמת ואורגנית כאילו מישהו ביים פה סרט פעולה, רוב האנשים בטח יתבנקרו להם מאחורי איזה סלע חצי מהזמן ופה ושם יהיה להם איזה קטע מגניב כמו שהיה בדמו, לא רצף כזה אחד אחרי השני :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 מרץ 2015, 20:19

bling כתב:כן, למשל גם הגיימפליי האחרון של אנצ'רטד נראה מושלם מדי, הוא קופץ מהצוק על אויב אחד נכנס לקרב מכות סינמטי עם השני, יורים עליו פתאום מלמטה ואז עם החבל הוא קופץ ונותן לו אגרוף ותופס את הנשק של האויב באוויר ויורה בשניים שבדיוק צצים מעליו וכו'
כאילו ברור שהם לא שיקרו בגיימפליי ויהיה אפשר לעשות את הדברים הללו אבל נדיר שיוצא לך רגע מגניב אחרי רגע מגניב בצורה כזו מושלמת ואורגנית כאילו מישהו ביים פה סרט פעולה, רוב האנשים בטח יתבנקרו להם מאחורי איזה סלע חצי מהזמן ופה ושם יהיה להם איזה קטע מגניב כמו שהיה בדמו, לא רצף כזה אחד אחרי השני :)

בסינגלפלייר זה בהחלט יכול לקרות, יש למפתחים שליטה על כמה ואיזה אויבים יהיו איפה ואיך הם יתנהגו, במולטי השחקנים יוצרים את הרגעים האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2015, 20:51

bling כתב:כן, למשל גם הגיימפליי האחרון של אנצ'רטד נראה מושלם מדי, הוא קופץ מהצוק על אויב אחד נכנס לקרב מכות סינמטי עם השני, יורים עליו פתאום מלמטה ואז עם החבל הוא קופץ ונותן לו אגרוף ותופס את הנשק של האויב באוויר ויורה בשניים שבדיוק צצים מעליו וכו'

האמת שאם יש צוות מתואם יכולים לעשות יופי של דברים במשחק הזה לדעתי. הוא נשמע ממש מעולה, מלהרים מתצפת בזמן ששאר הצוות פורץ למתחם ועד התפצלות לצוותים ולתקוף את המטרה מכמה כיוונים. מן הסתם אף אחד לא ישחק מקצועי ומכוון כמו בטריילר אבל הוא כן מראה את הפוטנציאל והפוטנציאל נשמע פשוט מעולה.

MGSFREAK, אם אתה רוצה את ההדגמה הבלתי אפשרית האולטימטיבית, תראה את ההדגמה של AC:U ב-CO OP ל4. בחיים שלך לא ראית משהו כל כך מתאום ומבויים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 מרץ 2015, 21:59

MGS FREAK כתב:
בסינגלפלייר זה בהחלט יכול לקרות, יש למפתחים שליטה על כמה ואיזה אויבים יהיו איפה ואיך הם יתנהגו, במולטי השחקנים יוצרים את הרגעים האלה.

כמו שקרה בדמו ההוא? בספק, לכל אחד יהיו רגעים מגניבים וברור שאפשרי לעשות את הדברים שהראו מבחינת מכניקות אבל התיאום שבו הכל קרה רגע אחרי רגע זה לא משהו שיצא להרבה שחקנים לעיתים קרובות, רובם יסתתרו מאחורי איזה סלע חצי מהקרב ואם ינסו לשחק כל כך דינאמי ופתוח בלי שיש להם מידע כמו המפתחים מאיפה יצוצו אויבים רוב הסיכויים שהם ימותו (ואולי גם המפתחים עצמם שיחקו את הדמו בכלל ב god mode ככה שיכלו לביים את זה מושלם בלי שייהרגו בטעות), זה לא באמת עובד ככה.

DrKeo כתב:האמת שאם יש צוות מתואם יכולים לעשות יופי של דברים במשחק הזה לדעתי. הוא נשמע ממש מעולה, מלהרים מתצפת בזמן ששאר הצוות פורץ למתחם ועד התפצלות לצוותים ולתקוף את המטרה מכמה כיוונים. מן הסתם אף אחד לא ישחק מקצועי ומכוון כמו בטריילר אבל הוא כן מראה את הפוטנציאל והפוטנציאל נשמע פשוט מעולה.

MGSFREAK, אם אתה רוצה את ההדגמה הבלתי אפשרית האולטימטיבית, תראה את ההדגמה של AC:U ב-CO OP ל4. בחיים שלך לא ראית משהו כל כך מתאום ומבויים.

כן זה כמו בדמו עם אנצ'רטד 4, כל המכניקות קיימות ואין באמת שקר, פשוט כשתשחק בזה בבית לא באמת יצא לך גיימפליי מקצועי ברמה שלהם כמו שהגדרת את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 19:40

אוקיי, זה הזוי לגמרי. קוג'ימה אומר ש5 סוגר את סדרת MGS וגם אם יהיו עוד משחקים בסדרה הוא לא יהיה מעורב. ברגיל נכון? הרי הוא אומר את זה לפני שיוצא כל MGS ב15 שנים האחרונות. אבל זהו, שמשהו מוזר קורה. קונאמי אומרת שהולך להתפנות מקום בבורד שלה ב1 באפריל, אז היא משנה את השם של קוג'ימה פרודקשן LA לקונאמי LA. אז היא לוקחת את החשבון טוויטר של קוג'ימה פרודקשן והופכת אותו לשם חדש, MGS -SERIES. ומה עכשיו? עכשיו האתר של קוג'ימה פרודקשן שולח אותך אוטומטית לאתר של סדרת MGS וקונאמי עושה את זה לכל תמונות הפרסום של המשחק, הופכת אותן מזה:
תמונה

לזה:
תמונה

כלומר מורידה את השם של קוג'ימה מכל הדברים שקשורים לMGS. אז מה קורה כאן? WTF? קוג'ימה הולך מקונאמי ועושים RE-BRAND לכל קוג'ימה פרודקשן על שם מטאל גיר?
או במילים אחרות, MGS5 הוא באמת הMG קוג'ימה האחרון :/

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 מרץ 2015, 19:45

בהחלט סופה של תקופה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 מרץ 2015, 19:59

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 מרץ 2015, 20:25

יופי, אולי המשחקים הבאים יהיו קצת פחות הזויים ומוזרים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים