במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2015, 19:52

טוב אז סיימתי עכשיו את ori, איזה משחק נהדר!
החצי הראשון פשוט מושלם, החצי השני "רק" טוב מאוד כשהשלב האחרון כבר ממש סובל מבלאגן ויותר מידי דברים מוזרים למרות שהוא עדיין מאוד מהנה. הסצינה האחרונה עצמה מצד שני ממש נהדרת ומלאת אקשן.
בגדול מאוד מאוד מומלץ גם במחיר העכשווי שלו, נהנתי ממנו יותר מאשר כמעט כל משחקי הAAA שיצאו בשנה האחרונה.
כמו שאמרו בהרבה ביקורות מפריע מאוד שהסוף של המשחק הוא סופי ופתאומי, כלומר אפשר לראות שהוא מגיע אבל ממש מתבקש לתת לי להסתובב עכשיו בכל העולם ולמצוא את כל ההפתעות שפזורות בו, אבל כשהמשחק נגמר הוא נגמר לגמרי וזה די מאכזב.
הוא גם די קל, בייחוד בסוף כשאתה כבר משודרג ברמה מספיק גבוהה. מצד שני אני לא יודע אם הייתי רוצה שהמשחק הזה יהיה קשה ומתיש בסופו של דבר והעובדה שהוא קליל ועוברים קטעים ארוכים ברצף בלי למות תורמת לזרימה המהירה שלו.
חוץ משני הדברים הקטנים האלו, המשחק פשוט מצוין. מהיר מאוד, מדהים ביופיו ופשוט מאוד מאוד כיף.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 מרץ 2015, 22:28

בורדרלנדס פרה סיקוול לא משחק כזה מהנה כמו 2 את האמת. הטרילרים שלו ממש טובים אבל המשחק דיי משעמם..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 מרץ 2015, 13:44

סיימתי את AC:Rogue לפני כמה ימים, הסיפור די מעניין וממלא חור בין בלאק פלאג ל3, יש מה לעשות בים האטלנטי הצפוני/נהר הודסון/ניו יורק, זה כמו בלאק פלאג רק משודרג במקום שונה.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 מרץ 2015, 14:55

סיימתי את בורדרלנדס פרה סיקוול. המשחק ממש לא כיף כמו 2 ולא שווה יותר מ5 דולר לטעמי..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מרץ 2015, 20:20

50 שעות בדראגון אייג... לא זוכר מתי בזבזתי כל כך הרבה זמן על משחק ולא במולטיפלייר
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 מרץ 2015, 10:45

swiss-the-engine כתב:50 שעות בדראגון אייג... לא זוכר מתי בזבזתי כל כך הרבה זמן על משחק ולא במולטיפלייר

זה כי לא הפכת לצייד פרפרים בSkyrim :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2015, 11:50

משחק באורי :)
יפיפה אבל קצת מתסכל לפעמים. בנתיים אני מאוד נהנה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2015, 12:38

מתסכל, HOW?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2015, 12:40

Laskin כתב:מתסכל, HOW?

אולי אני מנסה לעבור קטעים שאני לא אמור לעבור בנתיים אבל הגעתי לקטע עם WALL JUMP מאוד מתסכל. אולי אני צריך לחכות שיהיה לי קפיצה כפולה או משהו כזה. השליטה במשחק מעולה אבל הWALL JUMP הוא מהפחות טובים שחוויתי בז'אנר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2015, 12:42

בהחלט, יש גם קפיצות שמחייבות TRIPLE JUMP, וכאלה שדורשות עזרה מיצורים אחרים/היריות שלהם.
אז אל תתקע יותר מדי... גם ככה אנחנו פרפקציוניסטים שחוזרים אחר כך ואוספים הכל ^_^
תתקדם לפחות עד העץ הראשון ואז תתחיל לחזור

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2015, 12:46

Laskin כתב:בהחלט, יש גם קפיצות שמחייבות TRIPLE JUMP, וכאלה שדורשות עזרה מיצורים אחרים/היריות שלהם.
אז אל תתקע יותר מדי... גם ככה אנחנו פרפקציוניסטים שחוזרים אחר כך ואוספים הכל ^_^
תתקדם לפחות עד העץ הראשון ואז תתחיל לחזור

אין לי בעיות עם קפיצות מסובכות, פשוט הWALL JUMP במשחק לא מרגיש עיקבי. כשאורי מתחיל להחליק על הקיר במהירות הקפיצה לא מגיבה כמעט בכלל ובזויות מסויימות זה בכלליות לא נוח. זה לא סופר מיט בוי מהמובן הזה אבל חוץ מאשר הWALL JUMP אני מאוד נהנה מהמשחק. אולי גם זה משתפר כשבאות יותר יכולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2015, 12:48

זה לא מיט בוי, יש תזמון מסויים.
אני יכול להגיד לך מהנסיון שלי לפחות, שמתרגלים לזה ואחרי שמבינים את התזמון באנימציה - אין שום בעייה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מרץ 2015, 12:50

DrKeo כתב:אולי אני מנסה לעבור קטעים שאני לא אמור לעבור בנתיים אבל הגעתי לקטע עם WALL JUMP מאוד מתסכל. אולי אני צריך לחכות שיהיה לי קפיצה כפולה או משהו כזה. השליטה במשחק מעולה אבל הWALL JUMP הוא מהפחות טובים שחוויתי בז'אנר.

מוזר מאוד, מה שאתה אומר.
אצלי כל אספקט של הפלטפורמינג עובד פשוט מאוד מושלם.
אם אין לך קפיצה כפולה עדין, אתה באמת לא יכול להגיע ליותר מדי מקומות. תתקדם קצת ותשיג לפחות את זה.
עוד ישתחררו לך המון כוחות ואתה תראה כמה שהפלטפורמינג זורם נהדר ומהנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2015, 14:24

אני חושב שהחוסר בקפיצה הכפולה הוא המקור לכל הבעיות שלי. אני מנסה להגיע לכל מקום וזה לא פשוט בלעדיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2015, 14:30

אתה כנראה ממש קרוב לקפיצה כפולה ופשוט מתעקש שלא ללכת לשם ;)
זרום על המשחק עד שתסיים את העץ הראשון, אחר כך תתחיל לחפש דברים "נסתרים".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2015, 14:38

Laskin כתב:אתה כנראה ממש קרוב לקפיצה כפולה ופשוט מתעקש שלא ללכת לשם ;)
זרום על המשחק עד שתסיים את העץ הראשון, אחר כך תתחיל לחפש דברים "נסתרים".

סבבה סבבה, אני אזרום עם המשחק :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 מרץ 2015, 15:49

אני תקוע באורי (שהיא נקבה, אגב). אחרי העץ הראשון. לא יכול לצאת מהמים. באג ידוע (לא קורה לכולם) , הם תיקנו אותו אבל עדיין לא הפיצו עדכון. יאיי.

אה כן, ואני באמצע הוטליין מיאמי 2. המשחק עם פס הקול הטוב ביותר שנתקלתי בו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 24 מרץ 2015, 20:50

בזמן שאני מתלבט אם לקנות את Bloodborne, התחלתי את הפרק השני ב- Life is strange ו-OMG המשחק הזה נראה לי הולך להיות מועמד רציני למשחק השנה.
גם הפרק הראשון מדהים והפרק השני בינתיים אפילו יותר... ל- The Walking Dead לא התחברתי בכלל, מסתבר שמהז'אנר הזה אפשר להוציא דברים מדהימים... telltale צריכים ללמוד מהם הרבה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 מרץ 2015, 04:19

אני משחק בגילטי גיר החדש לפס4,משחק מכות ממש מצויין ואני לא מאמין שסוני לא פירסמה אותו כמו שצריך כי אחרי הכל זה משחק אקסקלוסיבי שבאמת לדעתי נותן מענה לקילר אינסטינקט. זה משחק מהיר,עם דמויות יחודיות שלכל אחד יש סיפור משל עצמו בנוסף לסיפור הראשי שקשור לכולם. המשחקיות עצמה מאוד דומה לבלייזבלו מי ששיחק ישר ירגיש בבית במשחק הזה.
גראפית המשחק גם נראה נהדר ולמרות שהוא משתמש באנריל 3,הוא משחק Cell shaded שמרגיש כמו איך שסדרות אנימה נראות בטלויזיה. ;)
עוד משהו שאהבתי זה את הפס קול של המשחק הזה,הרוק הכבד ממש מייצג כל דמות בצורה טובה וזה מוסיף לסטייל של המשחק הזה ולהנאה וקשה לשחק בו מבלי לשמוע את המוזיקה שלו את האמת :)
לדעתי החיסרון של המשחק הזה זה שאין ממש הרבה דמויות במיוחד למשחקי מכות אחרים ובמיוחד אחרי טקן טאג 2 עם הכמות ההזויה של הדמויות,פה יש 17 דמויות ש14 פתוחים מראש,אחת ניתן לפתוח כבונוס ועוד 2 כDLC שעולים 8 דולר כל אחת. הדבר הזה קצת מאכזב מאחר שבניגוד לבלייזבלו או פרסונה 4 ארנה,גילטי גיר היא סדרה שקיימת המון זמן ויש לה מלא דמויות שבכיף יכלו להיות במשחק פה אבל היי אני אשמח לקבל עוד דמויות בגירסאות עתידיות..
בכל מקרה ממש ממליץ על המשחק הזה אבל משום מה הוא אינו זמין כלל באירופה ככה שהדרך היחידה להשיג אותו זה או דרך החנות האמריקאית או דרך אתרים אמריקאים.

בנוסף לזה קניתי עכשיו את מטאל גיר סוליד GZ למחשב וואו המשחק מרשים בנתיים :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2015, 09:43

אני שיחקתי בדמו של GG ואין לי ממש מושג לגבי האיכות שלו אבל גראפית הוא ממש יפה, אחד ממשחקי מכות דו מימד היפים שראיתי אם לא היפה שבהם, התיאור של סדרת אנימה בטלוויזיה קולע בול :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 מרץ 2015, 11:23

התחלתי את יוניטי AC על הוואן. כרגע אני מוצא אותו כיפי כמו שאר הסדרה, כנראה כל הפאטצים סידרו אותו טוב, כי הוא רץ ממש סבבה למעט מקרה אחד של המוני אנשים, מה שמוביל אותי באמת לקפיצה הגדולה של כ"כ הרבה אנשים! (ברמה שקצת מפריעה לפעמים).
אפילו האפליקציה שמסתנכרנת עם המשחק נחמדה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2015, 11:53

Megalomaniac כתב:בזמן שאני מתלבט אם לקנות את Bloodborne, התחלתי את הפרק השני ב- Life is strange ו-OMG המשחק הזה נראה לי הולך להיות מועמד רציני למשחק השנה.
גם הפרק הראשון מדהים והפרק השני בינתיים אפילו יותר... ל- The Walking Dead לא התחברתי בכלל, מסתבר שמהז'אנר הזה אפשר להוציא דברים מדהימים... telltale צריכים ללמוד מהם הרבה.

עוד לא התחלתי את הפרק השני, אבל הראשון בהחלט היה מעולה ואני מסכים שTELLTALE צריכים ללמוד מהם.
משחק מושקע מאוד, עם אווירה מעולה, מוזיקה אולי מהטובות בשנים האחרונות ועלילה מקורית ומעניינת... אני גם לא ממש התחברתי לTWD שהוא לגמרי אובר רייטד אם תשאלו אותי. שיחקתי בו בעיקר בגלל החיבה שלי לסדרה.
יצא גם הפרק השלישי של משחקי הכס, אבל עדיין לא שיחקתי בחלק השני... אוף, אין לי זמן לכלום!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מרץ 2015, 12:57

סימתי את זלדה לינק בין העולמות
האמת שדי מאכזב ,קצר וקטן מידי לזלדה לטעמי

אומנם מישחק טוב ,אבל ציפיתי להרבה יותר
גם קל מידי

התחלתי את ריזידנט איוול ריווליסון 2 ,יותר טוב מהראשון בינתים ,אבל לא מרגיש כמו מישחק גדול
עברתי בינתים את הפרק הראשון ,ויש 4 פרקים סך הכל שמיתחלקים לA-B

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מרץ 2015, 19:37

סוף סוף מצאתי זמן לשחק בlords of the fallen שיש לי על המחשב כבר המון זמן.
את האמת שתכננתי לשחק בו הרבה לפני, אבל הביקורות היחסית פושרות שלו הורידו לי מהחשק והוא העלה אבק בספריית סטים עד עכשיו
אז בנתיים? אני מופתע לטובה. אולי זה האפס ציפייה שהיה לי מהמשחק אבל אני כבר אחרי 6:30 שעות וממש נהנה בנתיים.
לא מתקרב באמת לDS שממנו הוא שואב המון השראה, אבל בהחלט זווית מעניינית לנוסחא של הסדרה, הוא עושה מספיק דברים חדשים/שונים בשביל לשמור על רעננות.
אני יכול לומר לרעה שבכל פעם שהדמויות מדברות ויש ניסיון לעלילה זה פשוט קטסטרופלי, אבל זה לא באמת מפריע יותר מידי במשחק כזה.
הבוסים מצד שני הם כן עניין מרכזי והם ממש מאכזבים בנתיים (אני אחרי 4), הם מאוד קלים, דומים ובכלל לא מעניינים.
חוץ מהדברים האלו, אני מאוד נהנה בנתיים, מערכת הקרב מאוד נחמדה ומעט ארקיידית יותר ממשחקי DS, המשחק עצמו די מאתגר לפרקים למרות שגם כן לא צפויה בעיה לותיקי DS.

בקיצור, אם יש לכם PS4 אין ספק בכלל שעדיף לנצל את הזמן עם BB (או החידוש של DS2 אם לא יצא לכם בדור הקודם), אבל אם לא ואתם מאוהבי הסדרה, בהחלט משחק חביב.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 27 מרץ 2015, 21:49

סיימתי את רוב המשימות של AC:Rogue למחשב, בינתיים מתלבט אם לקנות את יוניטי אם בכלל יוביסופט הולכים להתחשב בנו בענייני הבאגים והבלאגן.

מישהו שיחק ב Cities: Skylines של פרדוקס? שמעתי שזה נחשב למשחק טוב ומראה כמה שפרדוקס הולכים להיות אחת החברות הכי מוצלחות שבאו משבדיה ביחד עם כל שאר המשחקים שהם הוציאו עד עכשיו.
תמונה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 89 אורחים