במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מרץ 2015, 22:17

Mandellla כתב:סיימתי את רוב המשימות של AC:Rogue למחשב, בינתיים מתלבט אם לקנות את יוניטי אם בכלל יוביסופט הולכים להתחשב בנו בענייני הבאגים והבלאגן.

מישהו שיחק ב Cities: Skylines של פרדוקס? שמעתי שזה נחשב למשחק טוב ומראה כמה שפרדוקס הולכים להיות אחת החברות הכי מוצלחות שבאו משבדיה ביחד עם כל שאר המשחקים שהם הוציאו עד עכשיו.

אני בספק גמור אם מלכתחילה היו יותר באגים ביוניטי בPC, מאשר ברוב משחקי הסדרה בהשקה ובטח ובטח שזה לא המצב היום, אחרי כל התיקונים. אם יש לך מחשב מספיק חזק ואתה אוהב את משחקי הסדרה, אני לא חושב שיש סיבה לא לקנות.

אולי זה יעזור לך בנוגע לסקייליינס:
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מרץ 2015, 22:22

סיימתי את רוב המשימות של AC:Rogue למחשב, בינתיים מתלבט אם לקנות את יוניטי אם בכלל יוביסופט הולכים להתחשב בנו בענייני הבאגים והבלאגן.

אני גם בסוף של המישחק ,אבל עשיתי ריצה מהירה ,בלי ליתעכב יותר מידי
ממש לא ממליץ על יונטי ,רק עם אתה חיב לסים סדרות כמוני

אומרים שהמישחק האחרון של שר הטבעות ,מאוד טוב ובסיגנון של AC
אולי כדי לך לחשוב בכיוון הזה
אני עוד לא ניסיתי

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 27 מרץ 2015, 23:01

kririn כתב:אומרים שהמישחק האחרון של שר הטבעות ,מאוד טוב ובסיגנון של AC
אולי כדי לך לחשוב בכיוון הזה
אני עוד לא ניסיתי

חשבתי על SOM אבל כשתהיה הנחה עליו וגם על Dragon Age Inquisition אז אקנה ואני מנחש שעוד חודש או ביולי-אוגוסט תהיה מחירה שלמה של המשחקים שיצאו בתחילת השנה כנהוג בסטים, מחכה גם לארקהם נייט.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2015, 23:38

אורי משחק מדהים אבל פאק העיצוב שלו שבור מהיסוד. דבר ראשון אין טלפורטינג בין בארות אור, wtf? דבר שהי יש אזור שלם, forlorn ruins, שאחרי שמשחקים אותו הוא נחסם. אבל מן הסתם לא ידעתי את זה אז סיימתי רק 86% ממנו מה שאומר שלעולם אני לא אוכל לסיים את המשחק ב100% (סיימתי הכל חוץ ממנו). עכשיו אני הולך לנקודת אל חזור, מתוסכל ועצבני מעיצוב מטומטם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2015, 23:40

רק אני תקוע במים ולא יכול לקפוץ החוצה?? :(
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2015, 23:44

Klayman כתב:רק אני תקוע במים ולא יכול לקפוץ החוצה?? :(

מסתבר. אבל אם זה מעודד אותך גם בלי באגים העיצוב של המשחק שבור. אני ממש מבואס עליו בגלל זה, די השמיד לי את החוויה. אני פשוט הולך לסיים אותו וזהו, עם 90%+ השלמה רק כי אזור אחד לא נותן לי לחזור אליו :/

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2015, 23:46

DrKeo כתב:מסתבר. אבל אם זה מעודד אותך גם בלי באגים העיצוב של המשחק שבור. אני ממש מבואס עליו בגלל זה, די השמיד לי את החוויה. אני פשוט הולך לסיים אותו וזהו, עם 90%+ השלמה רק כי אזור אחד לא נותן לי לחזור אליו :/

אוף.. :(. הבנתי שהם כבר תיקנו את הבאג, אבל משום מה הפאצ' מתעכב.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מרץ 2015, 23:47

DrKeo כתב:אורי משחק מדהים אבל פאק העיצוב שלו שבור מהיסוד. דבר ראשון אין טלפורטינג בין בארות אור, wtf? דבר שהי יש אזור שלם, forlorn ruins, שאחרי שמשחקים אותו הוא נחסם. אבל מן הסתם לא ידעתי את זה אז סיימתי רק 86% ממנו מה שאומר שלעולם אני לא אוכל לסיים את המשחק ב100% (סיימתי הכל חוץ ממנו). עכשיו אני הולך לנקודת אל חזור, מתוסכל ועצבני מעיצוב מטומטם.

הקטע של הטלפורטינג לא הפריע לי בכלל, בגלל שאני כל כך נהנה מהזרימה של התנועה והפלטפורמינג ומכמה שהמשחק יפה, אבל זה באמת היה יכול להיות פיטצ'ר חביב, שחוסך את הדקה שלוקח להגיע מצד אחד של המפה, לצד השני.
הקטע שהאזור נחסם, באמת מעצבן... היה איזה חלק קטן שלא הגעתי אליו והגעתי בטעות לאזור בוס, אז באמת לא אוכל לסיים 100% וזה קצת ביאס.

הטענות שלך במקום, אבל להגיד שהעיצוב שלו שבור מהיסוד זה טיפ טיפה מוגזם, לא? בכל זאת, פלטפורמינג מושלם, עיצוב שלבים נהדר, עיצוב פאזלים מוצלח מאוד, אזורי "בוס" מעניינים.

---

הקטע עם הבאג ממש מבאס :(
אתה לא יכול לצאת מהמים, בכל פעם שאתה נכנס למים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מרץ 2015, 23:47

DrKeo כתב:מסתבר. אבל אם זה מעודד אותך גם בלי באגים העיצוב של המשחק שבור. אני ממש מבואס עליו בגלל זה, די השמיד לי את החוויה. אני פשוט הולך לסיים אותו וזהו, עם 90%+ השלמה רק כי אזור אחד לא נותן לי לחזור אליו :/

אתה קצת אנאלי אם אתה נותן לאיזור אחד שלא סיימת (גם אם באשמת המשחק) להשמיד לך חוויה אדירה בסכ״ה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 מרץ 2015, 23:50

סיימתי את אורי לפני כמה ימים ולא היו לי בעיות טכניות. גם לא נהייתי מתוסכל מזה שלא הצלחתי לאסוף 100% מהכל ואני אפילו מוכן לסלוח על זה שלא היה מנגנון מעבר מהיר בין איזורים. זה משחק של 20$ ואני בפירוש מרגיש שאלה היו מה20$ היותר מוצדקים שהוצאתי על משחקים.
חוץ מזה, סיימתי אתמול את SOM. גם כאן, משחק מעולה (אתם לא צריכים אותי בשביל לדעת את זה) אבל דווקא פה אני חושב שההתעקשות שלי לסיים (כמעט) הכל לפני שאני רץ עם העלילה הראשית גרמה לזה שהדמות שלי היתה מאוד חזקה והסיום היה סוג של הליכה בפארק... לתשומת ליבם של מחפשי האתגרים...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2015, 23:52

Nucleus_Dawn כתב:
הקטע של הטלפורטינג לא הפריע לי בכלל, בגלל שאני כל כך נהנה מהזרימה של התנועה והפלטפורמינג ומכמה שהמשחק יפה, אבל זה באמת היה יכול להיות פיטצ'ר חביב, שחוסך את הדקה שלוקח להגיע מצד אחד של המפה, לצד השני.
הקטע שהאזור נחסם, באמת מעצבן... היה איזה חלק קטן שלא הגעתי אליו והגעתי בטעות לאזור בוס, אז באמת לא אוכל לסיים 100% וזה קצת ביאס.

הטענות שלך במקום, אבל להגיד שהעיצוב שלו שבור מהיסוד זה טיפ טיפה מוגזם, לא? בכל זאת, פלטפורמינג מושלם, עיצוב שלבים נהדר, עיצוב פאזלים מוצלח מאוד, אזורי "בוס" מעניינים.

---

הקטע עם הבאג ממש מבאס :(
אתה לא יכול לצאת מהמים, בכל פעם שאתה נכנס למים?

יאפ.

אפשר לראות את זה בסרטון הבא החל מהשניה ה35 בערך :):

?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מרץ 2015, 23:57

Klayman כתב:
יאפ.

אפשר לראות את זה בסרטון הבא החל מהשניה ה35 בערך :):

איזה באג משונה...
וזה קורה בכל גוף מים? כלומר, לא רק בספציפי שבסרטון?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2015, 23:59

אני ממש אחרי ''הבוס'' הראשון, וזאת הפעם הראשונה שאפשר להיכנס למים (וגם חייבים לעשות זאת כדי להתקדם). קיצר, מבאס.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מרץ 2015, 00:10

Klayman כתב:אני ממש אחרי ''הבוס'' הראשון, וזאת הפעם הראשונה שאפשר להיכנס למים (וגם חייבים לעשות זאת כדי להתקדם). קיצר, מבאס.

נו... לפחות המקום שבו אתה תקוע ממש ממש ממש ממש יפה והמוזיקה אחלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מרץ 2015, 00:11

omerkot כתב:סיימתי את אורי לפני כמה ימים ולא היו לי בעיות טכניות. גם לא נהייתי מתוסכל מזה שלא הצלחתי לאסוף 100% מהכל ואני אפילו מוכן לסלוח על זה שלא היה מנגנון מעבר מהיר בין איזורים. זה משחק של 20$ ואני בפירוש מרגיש שאלה היו מה20$ היותר מוצדקים שהוצאתי על משחקים.
חוץ מזה, סיימתי אתמול את SOM. גם כאן, משחק מעולה (אתם לא צריכים אותי בשביל לדעת את זה) אבל דווקא פה אני חושב שההתעקשות שלי לסיים (כמעט) הכל לפני שאני רץ עם העלילה הראשית גרמה לזה שהדמות שלי היתה מאוד חזקה והסיום היה סוג של הליכה בפארק... לתשומת ליבם של מחפשי האתגרים...

אני לא סיימתי כמעט הכל ב SOM ועדיין הדמות שלי היתה חזקה מדי די מהר יחסית, יש בעיה עם האיזון של המשחק מהבחינה הזו, אני חושב שמראש הוא לא נועד למחפשי האתגרים ולא כדאי לבוא אליו עם ציפיות כאלו, עדיף לבוא במחשבה של פשוט להנות ולהתנסות עם המכניקות השונות ומערכת הנמסיס :)

וואי קליימן איזה באג הזוי, איך הם לא תיקנו דבר כזה כאילו דקה אחרי שדיווחו על זה, איזה מבאס. :/

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מרץ 2015, 00:16

הם טוענים שהוא תוקן כבר בבילד הפיתוח.. אבל משום מה הפאצ' כבר מתעכב בשבוע.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מרץ 2015, 00:40

Klayman כתב:הם טוענים שהוא תוקן כבר בבילד הפיתוח.. אבל משום מה הפאצ' כבר מתעכב בשבוע.

לא שווה לך להתחיל שמירה חדשה? אתה אולי שעה בפנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2015, 23:29

אורי משחק מדהים, בכיף 90 אצלי בספר אבל אלה היו הבעיות העיקריות שלי:
1) אין טלפורטינג. לא נוראי ב80% הראשונים של המשחק אבל ב20 האחרונים זה ממש באס אותי כי רציתי להסתובב במפה ולאסוף כל מה שפספסתי, כלומר המון הלוך חזור שהיו נחסכים אם היה טלפורט.
2) אזור שלם נחסם כשמגיעים לנקודה מסויימת שזה big no no במשחק מטרוידווניה. זה עצבן את הocd שלי משתי בחינות. הראשונה הייתה זה שאם הייתי יודע שיחסם לי אזור לא הייתי מתאמץ לאסוף ״הכל״ שזה כבר היה עושה לי את המשחק פחות טוב. השניה הייתה מה שבאמת קרה לי, כלומר אספתי הכל, ממש הכל. ואז כשהלכתי לאזור החסום פתאום קלטתי שהוא חסום וזה ממש אבל ממש באס אותי. לא הגיוני, מצטער, ביחוד שטלפורט היה פותר את זה.
3) בסיום כל ״עץ״ יש סצנת בריחה, הכל מתמוטט ואתה צריך לברוח. זה הומאז׳ למטרויד וזה מאוד נחמד אבל אני מצטער, מדובר בקטעים מאוד מעצבנים. מדובר בקטעים שהם נטו שינון, למות 20 פעם כשאתה משנן עוד ועוד מהאזור בריחה זה פשוט לא כיף. הקטעים האלה היו פשוט מתסכלים, אם הם הרגישו שהם חובה אז המינימום הוה לזרוק צ׳קפוינט או שניים באמצע.
4) העלילה נוראית, כתיבה איומה ונוראית. המשחק הזה היה כל כך הרבה יותר טוב עלילתית אם לא היה בכלל טקסטים, האנימציה מעולה ומספיקה להעביר את מה שצריך להעביר.

ואם משהו חושב ש1 ו-2 קטנוניים אז הטענות של רוב הביקורות שאי אפשר לחזור בסוף היא קטנונית בהרבה. הרי המשחק מזהיר אותך לפני העץ האחרון שלא תהיה דרך חזרה, כלומר אם תרצה למצא הכל תעשה את זה לפני שאתה נכנס לעץ, אין בעיה. לעומת זאת 1 ו-2 הם מטרד אמיתי, ביחוד 2.

וחוץ מהתחונות האלה מדובר במשחק מטרויווניה הכי טוב ששחקתי מזה שנים, כנראה שמאז מטרויד זירו וזה אומר המון. שליטה מצויינת (ביחוד מהרגע שמקבלים קפיצה כפולה), עיצוב שלבים נהדר, כל שדרוג מרגיש משמעותי וחשוב, באמת נהדר. משחק פשוט נהדר, 90 בהליכה!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מרץ 2015, 23:35

DrKeo כתב:אורי משחק מדהים, בכיף 90 אצלי בספר אבל אלה היו הבעיות העיקריות שלי:
1) אין טלפורטינג. לא נוראי ב80% הראשונים של המשחק אבל ב20 האחרונים זה ממש באס אותי כי רציתי להסתובב במפה ולאסוף כל מה שפספסתי, כלומר המון הלוך חזור שהיו נחסכים אם היה טלפורט.
2) אזור שלם נחסם כשמגיעים לנקודה מסויימת שזה big no no במשחק מטרוידווניה. זה עצבן את הocd שלי משתי בחינות. הראשונה הייתה זה שאם הייתי יודע שיחסם לי אזור לא הייתי מתאמץ לאסוף ״הכל״ שזה כבר היה עושה לי את המשחק פחות טוב. השניה הייתה מה שבאמת קרה לי, כלומר אספתי הכל, ממש הכל. ואז כשהלכתי לאזור החסום פתאום קלטתי שהוא חסום וזה ממש אבל ממש באס אותי. לא הגיוני, מצטער, ביחוד שטלפורט היה פותר את זה.
3) בסיום כל ״עץ״ יש סצנת בריחה, הכל מתמוטט ואתה צריך לברוח. זה הומאז׳ למטרויד וזה מאוד נחמד אבל אני מצטער, מדובר בקטעים מאוד מעצבנים. מדובר בקטעים שהם נטו שינון, למות 20 פעם כשאתה משנן עוד ועוד מהאזור בריחה זה פשוט לא כיף. הקטעים האלה היו פשוט מתסכלים, אם הם הרגישו שהם חובה אז המינימום הוה לזרוק צ׳קפוינט או שניים באמצע.
4) העלילה נוראית, כתיבה איומה ונוראית. המשחק הזה היה כל כך הרבה יותר טוב עלילתית אם לא היה בכלל טקסטים, האנימציה מעולה ומספיקה להעביר את מה שצריך להעביר.

ואם משהו חושב ש1 ו-2 קטנוניים אז הטענות של רוב הביקורות שאי אפשר לחזור בסוף היא קטנונית בהרבה. הרי המשחק מזהיר אותך לפני העץ האחרון שלא תהיה דרך חזרה, כלומר אם תרצה למצא הכל תעשה את זה לפני שאתה נכנס לעץ, אין בעיה. לעומת זאת 1 ו-2 הם מטרד אמיתי, ביחוד 2.

וחוץ מהתחונות האלה מדובר במשחק מטרויווניה הכי טוב ששחקתי מזה שנים, כנראה שמאז מטרויד זירו וזה אומר המון. שליטה מצויינת (ביחוד מהרגע שמקבלים קפיצה כפולה), עיצוב שלבים נהדר, כל שדרוג מרגיש משמעותי וחשוב, באמת נהדר. משחק פשוט נהדר, 90 בהליכה!

בנוגע ל1 ו2 כבר אמרתי שאני מסכים איתך.
3) אני ממש נהניתי מהקטעים האלה. בוס בצורת פאזל פלטפורמינג ובאמת נהניתי מהם.
4) העלילה נהדרת, לדעתי. כתיבה חביבה והיא מועברת ברובה ע"י אנימציה נהדרת והשינויים שהסביבה עוברת. מאוד מיאזאקי, שזה לגמרי הטעם שלי. גם הטוויסט היה חביב.

לא סיימתי אותו עדין, אבל נראה שגם בנוגע לסיכום אני מסכים איתך. מטרוידווניה הכי טוב ששיחקתי מאז שאדו קומפלקס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 00:36

Nucleus_Dawn כתב:
בנוגע ל1 ו2 כבר אמרתי שאני מסכים איתך.
3) אני ממש נהניתי מהקטעים האלה. בוס בצורת פאזל פלטפורמינג ובאמת נהניתי מהם.
4) העלילה נהדרת, לדעתי. כתיבה חביבה והיא מועברת ברובה ע"י אנימציה נהדרת והשינויים שהסביבה עוברת. מאוד מיאזאקי, שזה לגמרי הטעם שלי. גם הטוויסט היה חביב.

לא סיימתי אותו עדין, אבל נראה שגם בנוגע לסיכום אני מסכים איתך. מטרוידווניה הכי טוב ששיחקתי מאז שאדו קומפלקס.

בנושא 3, זה יכל להיות כיף אם לא היה צריך לשחק כל אחד מהם 15-30 פעמים כדי להצליח אותו. זה שאני מתקשה בקטע מסויים לא אומר שאני צריך לחזור לתחילת כל הבריחה, זה מגוחך. אני בכלליות מתנגד לקטעים שדורשים ממך למות, לשנן, להגיע 2 שניות רחוק יותר, למות, לשנן, להגיע שתי שניות רחוק יותר וכך הלאה. לדעתי זה עיצוב עצלני למשחק, היו חסרים בקטעים האלה סממנים מאוד ספציפים שמזהירים אותך מכל מכשול ואת המכשול היית יכול לעבור בפעם הראשונה על בסיס סקיל והידע שלך על המשחק. לצערי זה לא עובד ככה, הם עובדים בשיטה של תמות בהתפתעה גמורה מזרם לבה, תחזור להתחלה ותנסה שוב רק הפעם תתקדם 3 שניות יותר כי הפעם אתה יודע שמשמאל יזנק עליך זרם לבה. לדעתי זה לא עיצוב טוב, במטרויד גם היה את זה אבל הייתי מת פעם או פעמיים, לא 30, כי שלטתי ממש טוב בסמוס ולמרות ששלטתי ממש טוב גם באורי עדין מתתי המון כי הקטעים האלה מלאים בCHEAP DEATHS.

בנושא 4, הכתיבה פשוט איומה לדעתי, כל המסביב אדיר לגמרי. האנימציה אדירה, הנסיון סיפור על ידי שימוש בעולם אדיר, הדמויות מקסימות, זאת פשוט הכתיבה עצמה (הממש טקסטים של היצור שמדבר) שהיא נוראית לדעתי.

אני גם לא אסכים איתך שהוא הכי טוב מאז שאדו קומפלקס כי הוא הרבה יותר טוב משאדו קומפלקס לדעתי :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מרץ 2015, 00:52

DrKeo כתב:בנושא 3, זה יכל להיות כיף אם לא היה צריך לשחק כל אחד מהם 15-30 פעמים כדי להצליח אותו. זה שאני מתקשה בקטע מסויים לא אומר שאני צריך לחזור לתחילת כל הבריחה, זה מגוחך. אני בכלליות מתנגד לקטעים שדורשים ממך למות, לשנן, להגיע 2 שניות רחוק יותר, למות, לשנן, להגיע שתי שניות רחוק יותר וכך הלאה. לדעתי זה עיצוב עצלני למשחק, היו חסרים בקטעים האלה סממנים מאוד ספציפים שמזהירים אותך מכל מכשול ואת המכשול היית יכול לעבור בפעם הראשונה על בסיס סקיל והידע שלך על המשחק. לצערי זה לא עובד ככה, הם עובדים בשיטה של תמות בהתפתעה גמורה מזרם לבה, תחזור להתחלה ותנסה שוב רק הפעם תתקדם 3 שניות יותר כי הפעם אתה יודע שמשמאל יזנק עליך זרם לבה. לדעתי זה לא עיצוב טוב, במטרויד גם היה את זה אבל הייתי מת פעם או פעמיים, לא 30, כי שלטתי ממש טוב בסמוס ולמרות ששלטתי ממש טוב גם באורי עדין מתתי המון כי הקטעים האלה מלאים בCHEAP DEATHS.

בנושא 4, הכתיבה פשוט איומה לדעתי, כל המסביב אדיר לגמרי. האנימציה אדירה, הנסיון סיפור על ידי שימוש בעולם אדיר, הדמויות מקסימות, זאת פשוט הכתיבה עצמה (הממש טקסטים של היצור שמדבר) שהיא נוראית לדעתי.

אני גם לא אסכים איתך שהוא הכי טוב מאז שאדו קומפלקס כי הוא הרבה יותר טוב משאדו קומפלקס לדעתי :)

אז אני חושב שאולי ההבדל בחוויה שלנו, היא שלא יצא לי לעשות את הקטעים האלו יותר מ10 פעמים (בערך 10, ל"בוס" הראשון ואולי 5 בשני). כנראה היה לי קצת יותר מזל, אז לא הגעתי לשלב שזה היה מתסכל, או מעצבן, או חוזר על עצמו.

אני חושב שהכתיבה ממש חביבה. יש גם ממש מעט ממנה הרוב באמת מועבר באנימציה.

יש מצב שהוא יותר טוב משאדו קומפלקס... יכול להיות שאגיע למסקנה הזאת, אחרי שאסיים אותו. צריך לסיים, קודם :)
הוא כן יותר קל משאדו קומפלקס, לפי דעתי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2015, 12:02

עוד לא סיימתי אותו, אבל על פניו אני מסכים עם נדב.
והאמת היא - שזה ממש יהיה פשוט לתקן את כל הבעיות האלה עם פאץ' קטן ופשוט. באמת, ממש ממש ממש קל. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 12:49

Laskin כתב:עוד לא סיימתי אותו, אבל על פניו אני מסכים עם נדב.
והאמת היא - שזה ממש יהיה פשוט לתקן את כל הבעיות האלה עם פאץ' קטן ופשוט. באמת, ממש ממש ממש קל. :)

בדיוק! זה הקטע, שהבעיות שאני מציין כל כך קלות לתיקון. לעשות טלפורט בין הבארות (שממילא קיימות ולא משמשות כמעט לשום מטרה) שיש אחת בכל אזור זה פשוט מתבקש וברגע שיש את זה אז גם האזור החסום כבר לא יהיה חסום כי יהיה אפשר לעשות אליו טלפורט. והקטעי בריחה? אותי אישית זה עצבן, אולי אחרים לא, אבל אם הם ירצו לפתור את זה גם כאן מדובר בתיקון קטנטן של לשים צ'קפויינט אחד בכל אחד מהשישה. זה באמת כאלה תיקונים קטנים ופשוטים שיעשו את המשחק הזה מ-ו-ש-ל-ם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מרץ 2015, 16:13

DrKeo כתב:בדיוק! זה הקטע, שהבעיות שאני מציין כל כך קלות לתיקון. לעשות טלפורט בין הבארות (שממילא קיימות ולא משמשות כמעט לשום מטרה) שיש אחת בכל אזור זה פשוט מתבקש וברגע שיש את זה אז גם האזור החסום כבר לא יהיה חסום כי יהיה אפשר לעשות אליו טלפורט. והקטעי בריחה? אותי אישית זה עצבן, אולי אחרים לא, אבל אם הם ירצו לפתור את זה גם כאן מדובר בתיקון קטנטן של לשים צ'קפויינט אחד בכל אחד מהשישה. זה באמת כאלה תיקונים קטנים ופשוטים שיעשו את המשחק הזה מ-ו-ש-ל-ם.

נכון. לגמרי פשוט לתקן את זה.

הייתי דווקא, בכל זאת, מתקן גם את הקטע עם האזור החסום, מעבר לטלפורטינג. כלומר, הייתי הופך את האבן, לדוגמא, לכזאת שאפשר להרוס עם היכולת האחרונה (בהנחה שהיא מאפשרת להרוס דברים. אני מניח שכן).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 16:21

Nucleus_Dawn כתב:
נכון. לגמרי פשוט לתקן את זה.

הייתי דווקא, בכל זאת, מתקן גם את הקטע עם האזור החסום, מעבר לטלפורטינג. כלומר, הייתי הופך את האבן, לדוגמא, לכזאת שאפשר להרוס עם היכולת האחרונה (בהנחה שהיא מאפשרת להרוס דברים. אני מניח שכן).

האבן גם לא צריכה באמת לחסום את האזור הזה, היא יכולה להשאיר מרווח למעלה ולתת לך כן לעבור. זה לא משרת שום מטרה, סתם קטע מתוסרט שגורם לחסימה של הכניסה. זאת אומר שזה לא באמת משהו אנטגראלי או חשוב למשחק, זה רנדומאלי לגמרי ולא ברור למה זה חוסם את האזור.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 95 אורחים