הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי Mandellla » 29 מרץ 2015, 12:12

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 14:56

Mandellla כתב:עצוב ותת רמה...

את האמת יותר עצוב העצומה שהתחילה את השטות הזו של שחקני PC שמאשימים את FROM בבגידה ודורשים להוציא את BB ל PC ובניגוד לעצומה הנידחת הזו שם חתמו מעל 32,000 איש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 15:17

bling כתב:את האמת יותר עצוב העצומה שהתחילה את השטות הזו של שחקני PC שמאשימים את FROM בבגידה ודורשים להוציא את BB ל PC ובניגוד לעצומה הנידחת הזו שם חתמו מעל 32,000 איש.

אני חייב להגיד שאני מוצא יותר הגיון בעצומה שאומרת "תתנו גם לנו לשחק במשחק" מאשר אחת שאומרת "אל תתנו לאחרים גם לשחק בו" :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 15:28

DrKeo כתב:אני חייב להגיד שאני מוצא יותר הגיון בעצומה שאומרת "תתנו גם לנו לשחק במשחק" מאשר אחת שאומרת "אל תתנו לאחרים גם לשחק בו" :)

כן אבל הם באו בקטע של entitlement כאילו חייבים להם משהו, כינו את FROM 'בוגדים', זה הקטע המגוחך ועוד חתמו שם עשרות אלפי איש בניגוד לשטות הזו שחתמו עליה 200 פאנבואים הזויים שסתם רוצים לעשות דווקא לעצומה הקודמת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 15:32

bling כתב:כן אבל הם באו בקטע של entitlement כאילו חייבים להם משהו, כינו את FROM 'בוגדים', זה הקטע המגוחך ועוד חתמו שם עשרות אלפי איש בניגוד לשטות הזו שחתמו עליה 200 פאנבואים הזויים שסתם רוצים לעשות דווקא לעצומה הקודמת.

32 אלף אנשים עם הגישה של קאז, שאם משחק של מפיצת צד ג' הוא בלעדי לאיפשהו אז המפיצה בוגדת שדופקת את המשתמשים שלה על הפלטפורמות האחרות :)

למרות שאני חייב להגיד שלא ברור לי מה האנטרס של FROM לעשות את BB על הפלייסטיישן בלבד, כנראה שסוני שפכה המון כסף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 15:38

DrKeo כתב:32 אלף אנשים עם הגישה של קאז, שאם משחק של מפיצת צד ג' הוא בלעדי לאיפשהו אז המפיצה בוגדת שדופקת את המשתמשים שלה על הפלטפורמות האחרות :)

למרות שאני חייב להגיד שלא ברור לי מה האנטרס של FROM לעשות את BB על הפלייסטיישן בלבד, כנראה שסוני שפכה המון כסף.

גם העניין זה ש BB זו עדיין סדרת נפרדת ואף אחד לא היה מבטיח ש FROM היתה עושה אותו בלי הבקשה של סוני, הייתי איכשהו מבין אם היו מתפוצצים על DS3 אחרי ששיחקו בקודמים, וכן מן הסתם סוני שפכה כסף, לא יודע אם המון זה לא בדיוק ערכי הפקה של האורדר פה :)
אני גם בטוח שהוא ימכור יותר טוב מהאורדר אגב, זה יהיה מסר טוב לסוני שאנשים רוצים אשכרה משחק טוב יותר מאשר סתם גראפיקה יפה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 מרץ 2015, 15:53

DrKeo כתב:[=""]

32 אלף אנשים עם הגישה של קאז, שאם משחק של מפיצת צד ג' הוא בלעדי לאיפשהו אז המפיצה בוגדת שדופקת את המשתמשים שלה על הפלטפורמות האחרות :)

איך זה קשור לכאן? סוני היא לא מפיצה צד ג' ולא מדובר בזכיון קיים עם היסטוריה ארוכה של הוצאות MP וסוני היא שניגשה אליהם. העצומה מטופשת כי לFROM אין יד בדבר. הIP שייך לסוני. רק מעניין אותי אם FROM יכלו להשאיר אצלם את האפשרות לגרסת מחשב אבל ההסכם כבר נסגר לפני שדארק סולס 2 יצא ל PC וראו כמה הם מצליחים שם.

בלינג, להזכיר לך את תרעומות 'הבגידה' אחרי ההכרזה של FF13 ל360? :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 15:54

bling כתב:גם העניין זה ש BB זו עדיין סדרת נפרדת ואף אחד לא היה מבטיח ש FROM היתה עושה אותו בלי הבקשה של סוני, הייתי איכשהו מבין אם היו מתפוצצים על DS3 אחרי ששיחקו בקודמים, וכן מן הסתם סוני שפכה כסף, לא יודע אם המון זה לא בדיוק ערכי הפקה של האורדר פה :)
אני גם בטוח שהוא ימכור יותר טוב מהאורדר אגב, זה יהיה מסר טוב לסוני שאנשים רוצים אשכרה משחק טוב יותר מאשר סתם גראפיקה יפה.

סוני שפכה כסף כי סדרת SOULS מוכרת נהדר ואם FROM הולכת לעשות משחק חדש ברוח הסדרה, משחק שעל מולטי פלטפורם היה מוכר כמה מליונים, אז סוני הייתה צריכה לשפוך כסף טוב כדי לקבל בלעדי שהיה מוכר הרבה על מולטי פלטפורמה. בלי קשר כמובן למה תקציב המשחק, פיצוי להפסדי מכירות של FROM כי הוא בלעדי. שלא נדבר על זה שסוני שומרת את הIP, כלומר FROM "בזבזו" את הצוות הכי טוב שלהם (בזמן שהB TEAM עושה את DS2) כדי שיפתח לסוני IP שישאר אצלה וימכור מליונים. סוני הייתה צריכה להשיל הרבה כסף כדי לקבל דבר כזה וכדי שזה ישתלם לFROM במקום לפתח DS3 או ליצור את BB כפרנצ'ייז לעצמה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 18:12

DrKeo כתב:סוני שפכה כסף כי סדרת SOULS מוכרת נהדר ואם FROM הולכת לעשות משחק חדש ברוח הסדרה, משחק שעל מולטי פלטפורם היה מוכר כמה מליונים, אז סוני הייתה צריכה לשפוך כסף טוב כדי לקבל בלעדי שהיה מוכר הרבה על מולטי פלטפורמה. בלי קשר כמובן למה תקציב המשחק, פיצוי להפסדי מכירות של FROM כי הוא בלעדי. שלא נדבר על זה שסוני שומרת את הIP, כלומר FROM "בזבזו" את הצוות הכי טוב שלהם (בזמן שהB TEAM עושה את DS2) כדי שיפתח לסוני IP שישאר אצלה וימכור מליונים. סוני הייתה צריכה להשיל הרבה כסף כדי לקבל דבר כזה וכדי שזה ישתלם לFROM במקום לפתח DS3 או ליצור את BB כפרנצ'ייז לעצמה.

כן ברור שיש את עניין הפיצוי על המכירות שאיבדו אבל הסדרה עד עכשיו לא היתה ידועה כבלוקבאסטר ענקי, כמה המשחק הכי נמכר בסדרה עשה?
אפשר לשער שסדר הגודל על אובדן מכירות לא מתקרב ללעשות משחק כמו TR נגיד בלעדי תמידית.

Kazz זה נכון אבל אל תשכח שהיה מדובר בעידן אחר שאנשים התרגלו בו שחברות צד ג׳ ״נאמנות״ גם הן לקונסולה מסוימת ולרוב זה היה, בגלל ההצלחה הענקית של הפס2, לקונסולה של סוני.
FF היה המשחק הגדול המובהק שהיה שייך לדור הפלייסטיישן שלראשונה יצא לעוד קונסולה, בזמנו לא הבינו שהחוקים השתנו ומעתה והלאה צד ג׳ הולך לצאת לכל חור, זו היתה תקופה אחרת.

כמובן שזה לא סותר שהתגובה של חלק מהפאנבואים אז היתה מגוחכת, אבל אתה לא מצפה לראות בכי של ׳בגידה׳ על מותג שאפילו לא היה קיים לפני בימינו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 18:43

bling כתב:כן ברור שיש את עניין הפיצוי על המכירות שאיבדו אבל הסדרה עד עכשיו לא היתה ידועה כבלוקבאסטר ענקי, כמה המשחק הכי נמכר בסדרה עשה?
אפשר לשער שסדר הגודל על אובדן מכירות לא מתקרב ללעשות משחק כמו TR נגיד בלעדי תמידית.

Kazz זה נכון אבל אל תשכח שהיה מדובר בעידן אחר שאנשים התרגלו בו שחברות צד ג׳ ״נאמנות״ גם הן לקונסולה מסוימת ולרוב זה היה, בגלל ההצלחה הענקית של הפס2, לקונסולה של סוני.
FF היה המשחק הגדול המובהק שהיה שייך לדור הפלייסטיישן שלראשונה יצא לעוד קונסולה, בזמנו לא הבינו שהחוקים השתנו ומעתה והלאה צד ג׳ הולך לצאת לכל חור, זו היתה תקופה אחרת.

כמובן שזה לא סותר שהתגובה של חלק מהפאנבואים אז היתה מגוחכת, אבל אתה לא מצפה לראות בכי של ׳בגידה׳ על מותג שאפילו לא היה קיים לפני בימינו :)

לפי מה שאני יודע כל משחק SOULS מוכר בערך 2.5 מליון יחידות. כן, זה לא TR אבל כן מדובר בבנית פרנצייז (כלומר מעכשיו לסוני יש את BB והוא שלהם עם איכות מבוססת ושם. עוד שנתיים הם יכולים להוציא BB2 בלי שום קשר לFROM) לעומת TR של מיקרוסופט שגם מיקרוסופט לא מקבלת את הIP וגם רק בלעדי זמנית. כלומר אולי TR משחק הרבה יותר גדול מBB אבל סוני נתנה לFROM הסכם דרקוני בהרבה משל מיקרוסופט לTR כך שמי יודע אם הסכומים כאלה שונים. למרות שכן, אני מסכים איתך שכנראה TR עלה יותר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 מרץ 2015, 18:59

בנוסף, עד כמה שאני שהבנתי בזמנו סוני גם נתנה לFROM עזרה בפיתוח, בעיקר בצד הטכני של המנוע.
יכול להיות שלחברה כל כך בעייתית טכנית היה עדיף לחבור לחברה כמו סוני שתבנה להם את המנוע של הדור הנוכחי ולאחר מכן יהיה לFROM אפשרות להשתמש במנוע הזה לכל דבר עתידי שהם יבחרו.
זה בדיוק מה שקרה בדור הקודם כשסוני עבדו איתם על דימון סולס ולאחר מכן המנוע שלו הומר לכל הפלטפורמות עם דארק סולס 1 ו2, בדור הנוכחי דבר כזה אמור להיות אפילו יותר קל.
קשה לי להאמין שFROM תמשיך לעבוד אקסלוסיבית לסוני כי זה נוגד את כל מה שהם ניסו לעשות עם DS1 ו2, מה גם שהעבודה על BB הייתה הרבה לפני יציאת DS2 ואם סוני היו באמת רוצים את FROM בלעדית אז גם DS2 היה בלעדי לPS3. משחק הסולס הבא שלהם בוודאי יהיה מולטיפלטפורם שוב (בין אם DS3 או משהו חדש ברוח הסדרה) ולכן תסריט של עזרה בפיתוח מנוע לדור הבא נשמע לי הכי סביר (גם מסביר למה הבלעדי יוצא כל כך מוקדם בדור ולא איפשהו בצורה רנדומלית).
זה לפחות מה שאני הבנתי בזמנו, אבל יכול להיות שאני סתם מפתח פה קונספירציית יתר :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מרץ 2015, 19:19

Stick כתב:בנוסף, עד כמה שאני שהבנתי בזמנו סוני גם נתנה לFROM עזרה בפיתוח, בעיקר בצד הטכני של המנוע.
יכול להיות שלחברה כל כך בעייתית טכנית היה עדיף לחבור לחברה כמו סוני שתבנה להם את המנוע של הדור הנוכחי ולאחר מכן יהיה לFROM אפשרות להשתמש במנוע הזה לכל דבר עתידי שהם יבחרו.
זה בדיוק מה שקרה בדור הקודם כשסוני עבדו איתם על דימון סולס ולאחר מכן המנוע שלו הומר לכל הפלטפורמות עם דארק סולס 1 ו2, בדור הנוכחי דבר כזה אמור להיות אפילו יותר קל.
קשה לי להאמין שFROM תמשיך לעבוד אקסלוסיבית לסוני כי זה נוגד את כל מה שהם ניסו לעשות עם DS1 ו2, מה גם שהעבודה על BB הייתה הרבה לפני יציאת DS2 ואם סוני היו באמת רוצים את FROM בלעדית אז גם DS2 היה בלעדי לPS3. משחק הסולס הבא שלהם בוודאי יהיה מולטיפלטפורם שוב (בין אם DS3 או משהו חדש ברוח הסדרה) ולכן תסריט של עזרה בפיתוח מנוע לדור הבא נשמע לי הכי סביר (גם מסביר למה הבלעדי יוצא כל כך מוקדם בדור ולא איפשהו בצורה רנדומלית).
זה לפחות מה שאני הבנתי בזמנו, אבל יכול להיות שאני סתם מפתח פה קונספירציית יתר :)

אני לא יודע כמה זה באמת היה המצב. בעיקר בגלל שהמנוע גם מפגר טכנית וגם פועל גרוע. לפחות על הPS4.
זה היה ככה בדימון סולס, דארק סולס ודארק סולס 2 לקונסולות, אז נראה שטביעת האצבע הטכנית של FROM עדין ברורה מאוד, גם במנוע החדש שלהם. אם סוני באמת עזרו טכנית, הם כשלו בשיפור האיכות, כי הרמה הטכנית של BB כל כך דומה לרמה הטכנית של משחקי הדור הקודם של FROM.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 19:31

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא יודע כמה זה באמת היה המצב. בעיקר בגלל שהמנוע גם מפגר טכנית וגם פועל גרוע. לפחות על הPS4.
זה היה ככה בדימון סולס, דארק סולס ודארק סולס 2 לקונסולות, אז נראה שטביעת האצבע הטכנית של FROM עדין ברורה מאוד, גם במנוע החדש שלהם. אם סוני באמת עזרו טכנית, הם כשלו בשיפור האיכות, כי הרמה הטכנית של BB כל כך דומה לרמה הטכנית של משחקי הדור הקודם של FROM.

תקרא את ה DF, המנוע מהווה קפיצה גדולה ויזואלית על קודמו, הם עושים השוואה עם DS2 לפס4 וזה אפילו לא קרוב, הם גם אמרו שמדובר באחד המשחקים היפים לפס4, מתי אי פעם אמרו על משחק של FROM שהוא אחד היפים על מערכת מסוימת?
בנוסף בסינגל פלייר מלבד הבעיות פייסינג הוא רץ 30 יציב שזו גם קפיצה על הביצועים של הדור הקודם, רק במולטי עם עוד מישהו לצדך הוא רץ רע כמו על הפס3, ככה שלרוב האנשים במרבית הזמן צפויה חוויה חלקה יותר ממה שהיה להם על הפס3.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 29 מרץ 2015, 19:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מרץ 2015, 19:34

הכי מצחיק - אחרי הניסיון שלי בכלל עם DS, אני מת לשחק בBB :D. אולי אני באמת מספיק מזוכיסט? :D.... לא'דע.. הסרטונים שראיתי נראים כיפיים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 19:44

Klayman כתב:הכי מצחיק - אחרי הניסיון שלי בכלל עם DS, אני מת לשחק בBB :D. אולי אני באמת מספיק מזוכיסט? :D.... לא'דע.. הסרטונים שראיתי נראים כיפיים.

כן גם אני רואה סטרימים והוא נראה נורא כיפי, המערכת קרב עושה רושם זורם וכיפי יותר, הסביבות והעיצוב של האויבים יפהייפיים, יש בו משהו מושך באמת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מרץ 2015, 19:51

bling כתב:תקרא את ה DF, המנוע מהווה קפיצה גדולה ויזואלית על קודמו, הם עושים השוואה עם DS2 לפס4 וזה אפילו לא קרוב, הם גם אמרו שמדובר באחד המשחקים היפים לפס4.

קראתי. הם רושמים בבירור שמדובר במשחק שפועל לא חלק, באופן קבוע. הם גם משווים את זה למשחקים הקודמים של FROM ואומרים שרמת הביצועים דומה. הם גם רושמים שהמצב, כאשר משחקים קו-אופ עוד יותר גרוע:
Right off the bat, we're looking at a performance read-out at between 20-30fps when tackling early areas in multiplayer. This is despite the game unfolding at a mostly locked 30fps in our offline tests (albeit with frame-pacing issues). However, inviting up to two fellow hunters to tackle the same section produces lengthy, stuttering stretches of play at 20fps, with our lowest reading hitting 16fps. It's not pleasant, and clearly its netcode tips the scales too far for From Software's PS4 engine. And again, solo play in the exact same areas is entirely unaffected.

Compared to Dark Souls 2's remaster on PS4, which runs at mostly 60fps with some dips, this shows a classic trade-off between performance and graphics quality. The remaster is simpler in visual design certainly, but we get a sharpness in controller response at 60fps that's simply not afforded by From Software's sub-30fps title. For landing crucial parries, this uneven frame-rate can make all the difference between success and another "you died" screen.

Due to Bloodborne's more offensive combat style, such drops inevitably punish players to a greater extent.
As opposed to raising the shield in Dark Souls 2, the emphasis is on precise dodges and committed counter-strikes, meaning a sudden nose-dive in frame-rate impacts the crucial interface between player and game. The cause isn't always obvious either; one moment it's apparent that a huddle of hunters prompts a 20fps spell, but in the next, the exact same scene runs at a solid 30fps. All told, it's an area that's in serious need of addressing via a future patch.

Fans of Dark Souls on PS3 and Xbox 360 will be familiar with this level of performance already, and much worse.

זה שמדובר באחד המשחקים היפים לPS4, לא קשור לרמה הטכנית של המנוע.
ההשוואה לDS2 לPS4 לא רלוונטית. אני מניח שהסיבה היחידה שהם הכניסו את העניין לסיקור, היא כדי לדבר על כך שבסגנון המשחק של סולס, יש חשיבות ל60 FPS, או סתם כי הם העדיפו להשוות את המשחק למשחקים הקודמים של FROM, בהתאם לכך שהם נמדדים בסרגל שונה מחברות אחרות.
הרי ברור שיש שיפור. אם לא היה, זה היה באמת מחפיר. בכל זאת, זה פורט של משחק לדור הקודם ואפילו בדור הקודם הוא לא היה מהמשחקים המרשימים ביותר (רחוק מאוד מכך), אז שמשחק על מנוע חדש, שתוכנן לדור החדש, לא יראה יותר טוב ממנו? לא באמת היה סיכוי שזה יקרה, אפילו עם היכולות הלא מרשימות של FROM, בכל מה שנוגע לפן הטכני של המשחקים שלהם.

בשורה התחתונה, BB לא טוב (או גרוע) יותר מהמשחקים הקודמים של FROM, ביחס לקונסולה שעליה הם פועלים והתחרות. כלומר, הם מפגרים מאחור, בפער ברור. למעשה, ראיתי כבר איזה שעתיים של משחקיות ומסתבר שחלק מהפיגור שלהם מהדור הקודם, מצא את דרכו לדור הנוכחי - הדמויות המעטות שבאמת נראות (ולא מתחבאות מאחורי חלון, או דלת, כשהן מדברות איתך), לא מזיזות את הפה. בדור הקודם, זה היה קצת מגוחך. בדור הזה, זה כבר מעפן.
אם לסכם את הסיקור של DF, הם כותבים בדיוק את מה שכתבתי על המשחק קודם לכן, ממש בדיון הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 מרץ 2015, 08:29

Nucleus_Dawn כתב:
קראתי. הם רושמים בבירור שמדובר במשחק שפועל לא חלק, באופן קבוע. הם גם משווים את זה למשחקים הקודמים של FROM ואומרים שרמת הביצועים דומה. הם גם רושמים שהמצב, כאשר משחקים קו-אופ עוד יותר גרוע:

זה שמדובר באחד המשחקים היפים לPS4, לא קשור לרמה הטכנית של המנוע.
ההשוואה לDS2 לPS4 לא רלוונטית. אני מניח שהסיבה היחידה שהם הכניסו את העניין לסיקור, היא כדי לדבר על כך שבסגנון המשחק של סולס, יש חשיבות ל60 FPS, או סתם כי הם העדיפו להשוות את המשחק למשחקים הקודמים של FROM, בהתאם לכך שהם נמדדים בסרגל שונה מחברות אחרות.
הרי ברור שיש שיפור. אם לא היה, זה היה באמת מחפיר. בכל זאת, זה פורט של משחק לדור הקודם ואפילו בדור הקודם הוא לא היה מהמשחקים המרשימים ביותר (רחוק מאוד מכך), אז שמשחק על מנוע חדש, שתוכנן לדור החדש, לא יראה יותר טוב ממנו? לא באמת היה סיכוי שזה יקרה, אפילו עם היכולות הלא מרשימות של FROM, בכל מה שנוגע לפן הטכני של המשחקים שלהם.

בשורה התחתונה, BB לא טוב (או גרוע) יותר מהמשחקים הקודמים של FROM, ביחס לקונסולה שעליה הם פועלים והתחרות. כלומר, הם מפגרים מאחור, בפער ברור. למעשה, ראיתי כבר איזה שעתיים של משחקיות ומסתבר שחלק מהפיגור שלהם מהדור הקודם, מצא את דרכו לדור הנוכחי - הדמויות המעטות שבאמת נראות (ולא מתחבאות מאחורי חלון, או דלת, כשהן מדברות איתך), לא מזיזות את הפה. בדור הקודם, זה היה קצת מגוחך. בדור הזה, זה כבר מעפן.
אם לסכם את הסיקור של DF, הם כותבים בדיוק את מה שכתבתי על המשחק קודם לכן, ממש בדיון הזה.

מדהים איזה טרול אתה יוצא בדיון הזה, למה לא הבאת את הפיסקה אחר כך?
The fact that we have not one, but two great Souls games on PS4 is an unusual luxury. From Software walks two separate paths, and returns with two different visions of what a Souls game could be. Without a doubt, Bloodborne is the technical showcase of the two, and a true current-gen successor to the Dark Souls throne - packed as it is with a level of detail far beyond last-gen's reach. Having tested its multiplayer features, it clearly needs further optimisation to better sustain its 30fps lock, but if you intend to go solo, the game produces some of the most striking visuals on PS4 to date.

צריך להיות בהכחשה כדי לא להבין שמדובר באחד המשחקים הכי יפים שיש כיום, הטופ של הדור הבא נכון לעכשיו, איפה זה ואיפה המוצרים הקודמים שלהם. אז יש בעיות פריימים בקואופ וקצת בסינגל פה ושם, בוהו... חצי מהמשחקים דור קודם שחקנים שיחקו ב-20 פריימים ופתאום יש לך סטנדרט שאתה לא מוכן לקבל ירידות פריימים פה ושם? תעשה לי טובה.

BB הוא בערך החלום הרטוב של כל חובבי Dungeon crawler איי פעם, הוא מדהים בצד הטכני, אף אחד לא מאמין שזה מוצר שיצא מהידיים של Form software, לך תצפה בקטעי וידאו קצת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2015, 09:49

מה ש Death אמר רק בצורה פחות בוטה, ה DF משתפך על המשחק הזה ומה שעושה טכנית (והרי אמרת שהמנוע מפגר טכנית שזה לא נכון), יש פסקאות שלמות עם מושגים טכניים (תאורה דינאמית, טסלציה מלאה, שיידרים של פרווה להמון אויבים, פיזיקת בדים, ספקולר מאפינג וכו') והתלהבות מרמת ה details והגאומטריה שאני לא טורח להביא ולהטריח אבל בשפת העם (שכוללת אותי כי גם אני לא מכיר את כל המושגים ולא מחזיק מעצמי מישהו שמבין בזה בכלל) = המשחק הזה מאוד מרשים במה שעושה והוא showcase רציני, זה משהו שבחיים לא אמרו על משחקים קודמים של FROM ככה שאם רוצים לחפש עדות כביכול שסוני כן תרמה פה מהידע שלה אז הנה וזה בלי קשר לביצועים, פעם משחקי FROM רצו לא משהו על הקונסולה וגם לא נראו משהו, הפעם BB נראה מעולה ובסינגל הוא גם רץ על 30 נעול רוב הזמן מלבד בעיות הפייסינג (שגם זה מצויין בבירור ב DF) שזה שיפור יפה מהדור הקודם שם הממוצע שלו ממש לא היה 30, ב CO-OP אכן רץ גרוע כמו דור קודם וזה חבל אבל אי אפשר לאמר שרק בגלל שה CO-OP עדיין רע FROM לא עשתה פה קפיצה מרשימה ביחס לסטנדרטים הרגילים שלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2015, 11:29

ושוב, אין לי מושג על מה אתם מתווכחים פה.
למשחק יש בעיות טכניות, לא איומות אבל קיימות פה ושם, ואולי יתקנו את חלקן בפאץ'.
אם הוא מרשים או לא - זה עניין של טעם אישי, בעיקר.

כך או כך - מדובר באחד המשחקים הטובים ביותר בדור הזה, אם לא הטוב ביותר, אם כי אינו מתאים לכל אחד.
אם היה לי PS4 אני אישית לא חושב שהייתי קונה אותו, כי אין לי זמן וסבלנות לזה... אולי בעתיד, כשיעלה פחות, כי רוב הסיכויים שלא אסיים אותו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 מרץ 2015, 11:34

אם עברנו את GTA4 ל-360 או לפס3 ב-25 פריימים הקבוע שלו או לחילופין את KZ2 ב-24 פריימים ולאג של 200 מילי עם השלטים על הפס3 ואפילו את Blight town ב-15 פריימים בערך על הפס3 נשרוד את הירידות פה ושם של Blood borne, זה כל כך מינורי ביחס למה שמקבלים. גם דיי ברור שהבעייה האמיתית היא במולטי שהיא ממש לא החוויה העיקרית של המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2015, 11:37

לאסקין על הכל אתה יכול לאמר מרשים זה טעם אישי, טכני זה עדיין ברמה עובדתית ו BB בעל רמה טכנית גבוהה, זה לא נתון לויכוח לפי הניתוח של DF, או שמשחק משתמש ב Tech מיושן או שהוא עושה דברים מרשימים ונחשב לטוב מבחינה טכנית, נראה ש BB משתייך לקטגוריה השנייה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2015, 12:12

טכנית - יש לו בעיות, כמו שציינתי, ויש שיאהבו אותו למרות זאת ויחשבו שהוא מרשים, ויש אנשים ש"נתפסים" לבעיות האלו והן יותר "בולטות" בעיניהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2015, 13:16

Laskin כתב:טכנית - יש לו בעיות, כמו שציינתי, ויש שיאהבו אותו למרות זאת ויחשבו שהוא מרשים, ויש אנשים ש"נתפסים" לבעיות האלו והן יותר "בולטות" בעיניהם.

טכנית גם לרייז על ה ONE היו בעיות והוא ממש לא רץ 30 יציב, יותר מזה הבעיה של BB סכ״ה דורשת תיקון בפאטצ׳ (פריים פייסינג) בעוד שלרייז שום תיקון מהיר לא יעזור לכן BB אם כבר במצב טוב יותר מבחינה ביצועית מרייז (כשמתייחסים לסינגל כמובן) ועדיין אי אפשר לבטל את כל מה שרייז עושה טכנית ואת זה שהוא מתקדם מאוד כמו שגם את BB לא תבטל על ההישגים הטכניים שלו בגלל פריים פייסינג למרות שרץ כמעט תמיד על 30 נעול.

עובדתית לקרוא לו מפגר טכנית זה לא נכון וגם אי אפשר להכחיש שהוא עושה הרבה יותר ממה שעשו קודמיו גם ביחס לדור שבהם יצאו ולא רק אבסולוטית, לא שמעת דור קודם מישהו שאומר על סדרת סולס שהם מפיקים את אחת מהגראפיקות המרשימות על הפס3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2015, 13:18

יש הבדל בין מפגר טכנית, משחק שמבוסס על טכנולוגיה ישנה, לבין משחק שיש לו בעיות טכניות כמו בעיות פריימים או באגים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 מרץ 2015, 14:12

Death_119 כתב:מדהים איזה טרול אתה יוצא בדיון הזה, למה לא הבאת את הפיסקה אחר כך?

צריך להיות בהכחשה כדי לא להבין שמדובר באחד המשחקים הכי יפים שיש כיום, הטופ של הדור הבא נכון לעכשיו, איפה זה ואיפה המוצרים הקודמים שלהם. אז יש בעיות פריימים בקואופ וקצת בסינגל פה ושם, בוהו... חצי מהמשחקים דור קודם שחקנים שיחקו ב-20 פריימים ופתאום יש לך סטנדרט שאתה לא מוכן לקבל ירידות פריימים פה ושם? תעשה לי טובה.

BB הוא בערך החלום הרטוב של כל חובבי Dungeon crawler איי פעם, הוא מדהים בצד הטכני, אף אחד לא מאמין שזה מוצר שיצא מהידיים של Form software, לך תצפה בקטעי וידאו קצת.

לא טרול ולא נעליים. BB הוא מהמשחקים היפים לPS4 למרות הפיגור הטכני שלו.
טכנית, הוא חד משמעית מפגר מאחור. זו עובדה מוגמרת, שאין עליה עוררין. לא שונה מהמצב של המשחקים הקודמים של FROM. הוא לא מספק דבר מעבר לעוד מאותו הדבר, עם יותר פרטים. כל השדרוגים בו, מתבקשים וברורים מאליהם. מודלים עם קצת יותר פוליגונים, טקסטורות ברזולוציה יותר גבוהה, אותם פריטים שבירים שהיו בקודמים, אבל בכמות יותר גדולה. אפילו בכתבה, כאשר הם מחפשים בנרות לדבר על משהו במשחק שמרשים טכנית, הם מדברים על הragdoll physics המיושן שהדביקו על האויבים - אלמנט שראינו עשרות פעמים, כבר בדור הקודם. הם אפילו קראו לזה "best of all"! אם זה לא ממחיש כמה הסרגל שבו נמדד המשחק הזה שונה מהסרגל שבהם נמדדים משחקים אחרים, אז אני לא יודע מה כן.
זו לא מקריות שמשווים אותו לפורט מהדור הקודם ולא למשחקים היותר מרשימים (או פחות מעפנים...) מהדור הנוכחי. הרי אם היו משווים אותו למשחק בז'אנר דומה, כמו DA:I, שום אלמנט טכני בBB, לא היה אפילו משתווה לאלו שבDA. רק בזכות עיצוב אומנותי חכם ועקבי, BB נראה טוב.

הוא לחלוטין "current-gen successor the to Dark Souls throne". הוא עומד באותו מקום שבו עמדו משחקי סולס, בדור הקודם, ביחס לדור הנוכחי.
די טבעי שלא יצפו ממנו לשום דבר מעבר לזה, סה"כ. גם אני לא ציפיתי.
הבעיה היא רק שיש כאלו שבאמת טוענים שBB הוא איזה technical showcase (בהשוואה למשחקי דור נוכחי, כן? ברור שהוא כזה בהשוואה לפורט מהדור הקודם, של משחק שגם כשהוא יצא סבל מפער משמעותי מאחורי המשחקים הבינוניים של הדור), או שהוא מציב רף גבוה ומרשים בתחום הזה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 42 אורחים