במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 05 אפריל 2015, 13:26

modern warfare 2 בspecial ops
מאוד נהניתי והמוד כמעט מתקרב לכיף שהיה לי במוד הזומבים בBO

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 אפריל 2015, 19:59

Laskin כתב:מישהו השקיע ועשה משהו שאמור לתקן כמה מהדברים באורי, כולל לעשות WARP, לסיים 100 אחוז ומתקן את הבאג שתוקע אנשים במים
http://steamcommunity.com/app/261570/di ... 272262183/
לא ניסיתי, אבל אם הייתי תקוע הייתי מנסה :)

התקדמתי טיפה במשחק אתמול, ואני לא בטוח אם עברתי את נקודת האל-חזור. איך אזהה את האיזור? תזכירו את השם, בבקשה :)

תודה! הפאצ' אכן תיקן את הקפציה החוצה מהמים!! :) אליפות. טפו על מיקרוסופט שלא דאגו לפאצ' כ''כ הרבה זמן. אפסים. לא שיחקתי במשחק שבועיים בגללם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אפריל 2015, 08:41

kririn כתב:

אני קרוב לסוף הפרק הרביעי ,ולא מסכים איתך
המישחק מאוד בינוני
הסיפור חביב ,ולא יותר ,אבל רוב הסיפור מועבר בטקסט לא מדובב

והמישחק ממש מרגיש דל תקציב

ובסדר למחיר שלו הוא בסדר ,אבל יש רשימה גדולה של מישחקים ברמת המחיר הזאת ,שעדיפים אליו בהרבה
כולל RE4 וRE רימיק

הוא אכן דל תקציב אבל הוא לא רע ונותן תמורה טובה למחיר, לא מבין מה הקשר עכשיו למשחקי עבר, תמיד משחקים קודמים נותנים יותר ערך לכסף אם לא שיחקת בהם, הקטע הוא שהרוב של שחקני REV2 כנראה כן שיחק ב RE4 והוא מחפש משהו חדש בסדרה, אולי פחות שיחקו ברימייק אבל למרות שהוא משחק אדיר וטוב בהרבה גם לדעתי הסגנון שלו שונה מאוד ו"לא מודרני" ככה שקשה להשוות ביניהם.
הסיפור מועבר כמו משחקי RE בעבר, אתה עושה כאילו מדובר בסדרת מטאל גיר, אף פעם לא היו הרבה סרטוני מעבר ותמיד היא נשענה על הרבה קריאות מסמכים, יש חילופי משפטים בין הדמויות בזמן אמת וסרטוני מעבר ברגעים חשובים, לגמרי סטנדרטי כשמדברים על צורת העברת סיפור במשחקי וידאו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אפריל 2015, 12:34

BiA כתב:המשחקים כמעט בלתי שחיקים אצלי כשהמד כתום, וזה נדיר מאוד למצוא מישהו שהחיבור מולו יציב (ירוק). לרוב המשחק משבץ אותי מול חבר'ה בעיתיים ויותר גרוע - כשמנסים לצאת ולהיכנס שוב ל-Matchmaking - הוא מחזיר אתכם כמה פעמים ברצף לאותו הבחור. זה קורה כבר כמה שנים, עוד מה-360, ורק ב-FUT.

כאמור, המשחק עצמו גם מרגיש די בדיחה נניח בהשוואה ל-13. נראה מה יהיה עם PES בשנה הבאה. כל עוד אי אפשר לדלג במהירות על ריפליי, זה לא משנה כמה המשחק טוב - לא אוכל לעבור..

מוזר... אומנם כבר חודש שלא שיחקתי ממש באונליין אבל בכללי אצלי לרוב אני מחובר עם ישראלים או ערבים מהאיזור. יש אכן הרבה פעמים שהמד לא נותן שלוש קווים ואז חייב פשוט לצאת ולחפש מחדש. לא זכור לי שקורה לי מצב שהוא מחזיר אותי לאותו שחקן.

עריכה:
סיימתי את DA:I. נחמד. 105-110 שעות משחק. הרגתי שתי דרקונים וממש לא השלמתי את כל המשימות. היה נחמד אבל לא נראה לי שאני אמשיך עוד לשחק.

במה בחרתם בspecialty ? אני נקרומנסר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2015, 15:10

אני משחק בדרייבקלאב לאחרונה והמשחק ממש הישתפר. הם קצת איזנו את רמת הקושי של המשחק ככה שהוא עדיין מאתגר אבל הרבה יותר סלחן מאשר בהשקה שלו. היו לי כמה מרוצים שלא יכולתי לעשות אף נקודות ועכשיו השגתי את הכל בחלקם. כמעט עשיתי 100% בקמפיין הראשי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2015, 15:26

היום בלילה אני משחק GTA :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2015, 16:07

DrKeo כתב:היום בלילה אני משחק GTA :)

תתכונן לילה לבן אם ככה :D מקנא בכם שאשכרה חיכיתם לגירסת המחשב עבור 60 FPS. מחכה לכל מי שלא שיחק משחק שהוא ממש היהלום של הדור השביעי (והנוחכי כמובן)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אפריל 2015, 16:28

גיליתי שיש לי GMG CREDIT, אז כבר GTA V יצא לי בזול יחסית. אם מקשרים את החשבון סטים לאתר Playfire שלהם (של GMG), אפשר לקבל עשרות סנטים על פתיחת אצ'יוומנטים במשחקים ספציפיים שהם מפרסמים בבלוג שלהם מעת לעת (אבל לא בדיעבד). הורדתי בלילה. אין לי מושג באיזו מהירות ירד, אבל 6 שעות אחרי ששמתי את המשחק להורדה, התעוררתי והוא כבר היה על המחשב.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אפריל 2015, 17:22

מחכה לרשמים שלכם, למרות שאחרי ההייפ שלאסקין הפיץ פה אני חושב שהמשחק יתקשה קצת לעמוד בציפיות שלכם...
אני לא חושב שאתם צריכים בהכרח להתכונן לביאה השלישית של ישו, אבל זה בהחלט ה GTA עם הקמפיין הכי טוב בסדרה, אם זה "מספיק טוב" בשבילכם אתם תהנו נורא :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אפריל 2015, 17:24

bling כתב:מחכה לרשמים שלכם, למרות שאחרי ההייפ שלאסקין הפיץ פה אני חושב שהמשחק יתקשה קצת לעמוד בציפיות שלכם...
אני לא חושב שאתם צריכים בהכרח להתכונן לביאה השלישית של ישו, אבל זה בהחלט ה GTA עם הקמפיין הכי טוב בסדרה, אם זה "מספיק טוב" בשבילכם אתם תהנו נורא :)

אין לי ספק שלאסקין הגזיםץ הוא השפריץ עליו ניטים בקטע אחר. אבל אם המשחק רק 50% ממה שהוא תיאר, זה כבר מבטיח.

בכל מקרה, אני כנראה אשחק אותו רק לקראת הסופ''ש...
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2015, 17:27

bling כתב:מחכה לרשמים שלכם, למרות שאחרי ההייפ שלאסקין הפיץ פה אני חושב שהמשחק יתקשה קצת לעמוד בציפיות שלכם...

אני רוצה מרשים יותר, גדול יותר, נהיגה כיפית במכוניות (כמו בכל GTA חוץ מ4, שהם היא הייתה קטסטרופה) וכמה שיותר אופציות להשתוללות. אני עדין קרוע על הטיפ של לאסקין לשבת ולראות טלביזיה במשחק במשך שעתיים, כלומר המשחק נפתח רק באיזה 2 בלילה ושעתיים זה בערך כל מה שיש לי היום איתו :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אפריל 2015, 17:45

DrKeo כתב:אני רוצה מרשים יותר, גדול יותר, נהיגה כיפית במכוניות (כמו בכל GTA חוץ מ4, שהם היא הייתה קטסטרופה) וכמה שיותר אופציות להשתוללות. אני עדין קרוע על הטיפ של לאסקין לשבת ולראות טלביזיה במשחק במשך שעתיים, כלומר המשחק נפתח רק באיזה 2 בלילה ושעתיים זה בערך כל מה שיש לי היום איתו :)

עזוב אותך לפתוח עם הטלוויזיה, קודם כל גם שם לאסקין הגזים "קצת" כאילו משודרת שם עונה חדשה של סיינפלד :), דבר שני זה משהו שתמיד יחכה לך בדירה אחרי שתסיים משימה, עדיף להתחיל את הקמפיין ואחרי שקצת תהיה עייף מלהתחיל עוד משימה תראה מה הולך שם ותשרוף קצת זמן, אישית השתמשתי בדברים שמסביב בשביל פייסינג כי זה יכול להיות קצת מעייף לרוץ משימה אחרי משימה רצוף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אפריל 2015, 20:03

אגב, אני Klaymaninc בGTAV
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 אפריל 2015, 01:35

בדיוק סיימתי את THE DARKNESS 2.משחק ממש חביב אומנם קצר. אני לא חושב שאני יעשה בו סיבוב שני..
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 אפריל 2015, 10:51

טוב סימתי כמה מישחקים לאחרונה

1-לגו סיטי ל3DS ,עברתי כבר מיזמן את המישחק לWIIU
בניגוד למישחקי לגו אחרים ,המישחק הזה עולם פתוח בסגנון GTA ,רק כמובן מתאים לילדים

אני לא יודע למה הרבה מבקרים ירדו על גירסת ה3DS ,שעלילתית מקדימה את המישחק לWIIU
אומנם האיכות לא קרובה ללגו סיטי בWIIU ,אבל לקונסולה נידת המישחק בהחלט טוב
סימתי את העלילה ב20 וקצת אחוז השלמת מישחק ,וזה לקח לי בערך 8 שעות ,ככה שמי שרוצה 100% ,זה יקח הרבה זמן

מבחינה גרפית תדמינו את המישחקי GTA לPS2 ,רק בעולם של לגו
בכל מיקרה אני ממליץ לבעלי 3DS על המישחק

2-פאיר אמבליד ל3DS
מישחק אסטרטגיה בתורות ,מה שכן הכניסו גימיק באפשרויות שדמויות יכולות למות לתמיד
אבל אני לא איפשרתי את זה

בגלל פיתוח הדמויות ,המישחק מעודד לשחק כמה פעמים ,ונותן הרבה שעות מישחק
הבעיה העיקרית שלי ,זה שהמישחק ניראה ככזה שיכל להיות מישחק DS
אבל בכל זאת מישחק טוב שמתאים לנידות ,גם עם רמת ההפקה לוקה בחסר

3-קיד איקרוס ל3DS ,עדין לא סימתי ,וזה מישחק מאכזב מאוד
בגדול שעפים כיף ,אבל שעל האדמה מישחק גרוע ,גם השליטה די מעצבנת ,עם שימוש באנלוגית וסטילוס ביחד
למי שלא מכיר ,המישחק עבר להיות יריות ,רוב הזמן מזכיר את STAR FOXS

4-יושי ל3DS
המישחק הרבעי העיקרי בסדרה
חלק מהמבקרים לא אהבו ,אין לי מושג למה

מישחק פלטפורמות חמוד וילדותי ,אבל טוב בכל זאת
אין כבר שימוש במסך נוסף כמו במישחק לDS ,ולדעתי עדיף ככה
בגדול בכל שלב יש 3 דברים לאסוף
30 כוכבים ,שמסמלים את קוו החיים גם
20 מטבעות אדומים
ו5 פרחים

לא חיבים לעשות את זה ביחד
כל עולם בעל 8 שלבים ,השלב הרבעי מכיל מיני בוס
והשמיני בוס ,אבל הם שלבים לכל דבר

מניסיון שלי עם הסידרה עם עושים 100% בעולם ,מקבלים עוד שלב בונוס לפחות לעולם ,אולי 2 לא זוכר עם יש עקביות בסדרה
לעבור את המישחק בצורה רגילה זה קל ,האתגר האמיתי מגיעה מעניין ה100%

אני אישית מאוד אוהב את המישחק ומאוד ממליץ

בכל מיקרה נעבור קצת לPC

5-Halo Spartan Assault ,לPC
זה מישחק יריות שאנלוגית אחת מכוונת את הדמות והשניה את הכוונת
המישחק הזה היה זול מאוד ,6$ בסטים עם אני זוכר נכון ,ואת האמת שאני קרוב לסוף ,זה לא שווה את הכסף
שטח המישחק בפועל מאוד קטן ,ויש הרבה משימות מעצבנות של "שמור על הטכנאי " ,ושטויות בסיגנון ,שהם בגדול משימות ישרדות מגלי אויבים
ומה שמעצבן זה שצריך לשמור על משהו או מישהו
פה ושם יש משימות כיפיות ,אבל הן ניגמרות מהר מאוד

עם לא היתי רוצה לסים כל מישחק בסידרה היתי מיזמן נוטש את המישחק
יצא למישחק הזה המשך ,שעוד לא שיחקתי
בגדול עם לא היה "הילו" בשם ,מיזמן היתי נוטש ,מה שכן המישחק תוכנן במקור לטאבטים ,אז אולי בנו על מודל של מיקרו תשלומים ,אין לי מושג
אבל לא ראיתי מיקרו תשלומים בגירסת הPC

בכל מיקרה בגלל ריבוי משימות השמירה ,וההחזקת זמן ,לא היתי ממליץ
מבחינתי זה לא מתאים לסיגנון הארקידי של המישחק

זה היה יכול להיות שווה את ה6 דולר ,עם כל המשימות היו רק לחסל את כל האויבים בשלב ,בלי שמירה ובלי זמנים

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 26 אפריל 2015, 11:25

סיימתי אתמול את יוניטי, משחק עם הרבה פוטנציאל לקו אופ, הסיפור מעניין, יש הרבה מה לעשות במשחק, חבל שאני לא מכיר כאן אנשים שיש להם את יוניטי למחשב ומשחקים (אין Cross Platform וזה מבאס, ממש "הדור הבא" יוביסופט, אחרי שהרבה חברות עשו משחקים בעלי חציית פלטפורמה בעבר, או כנראה שזה לא מספיק חזק להיום) , אם מישהו רוצה לעשות קו אופ או הייסט, הנה הכינוי ביופליי שלי בשמחה: Mandellla.

עכשיו אני מתחיל את ההרחבה Dead Kings, תודה יוביסופט על הפיצוי, יוניטי לא כל כך גרוע חוץ מבעיות הפעלה שקרו לי לפני כמעט חודש, כנראה שהם עידכנו שזה יעבוד או אחרי הרבה Verify files זה החליט לעבוד לי נורמאלי בלי קראשים וטעינות ארוכות של יותר מ-10 דקות.
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אפריל 2015, 12:39

ל-99.9% מהמשחקים אין קרוס-פלטפורם, אני לא חושב שיש צורך לבוא בטענות ליוביסופט על זה :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אפריל 2015, 13:23

Mandellla כתב:סיימתי אתמול את יוניטי, משחק עם הרבה פוטנציאל לקו אופ, הסיפור מעניין, יש הרבה מה לעשות במשחק, חבל שאני לא מכיר כאן אנשים שיש להם את יוניטי למחשב ומשחקים (אין Cross Platform וזה מבאס, ממש "הדור הבא" יוביסופט, אחרי שהרבה חברות עשו משחקים בעלי חציית פלטפורמה בעבר, או כנראה שזה לא מספיק חזק להיום) , אם מישהו רוצה לעשות קו אופ או הייסט, הנה הכינוי ביופליי שלי בשמחה: Mandellla.

עכשיו אני מתחיל את ההרחבה Dead Kings, תודה יוביסופט על הפיצוי, יוניטי לא כל כך גרוע חוץ מבעיות הפעלה שקרו לי לפני כמעט חודש, כנראה שהם עידכנו שזה יעבוד או אחרי הרבה Verify files זה החליט לעבוד לי נורמאלי בלי קראשים וטעינות ארוכות של יותר מ-10 דקות.

אני מתכנן לקנות אותו, ברגע שהוא יהיה במבצע.
אני מחכה למשהו בסגנון 25-30 דולר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2015, 13:38

Nucleus_Dawn כתב:
אני מתכנן לקנות אותו, ברגע שהוא יהיה במבצע.
אני מחכה למשהו בסגנון 25-30 דולר.

מה שמבאס הוא שבאמזון הוא כרגע 20$ על הONE אבל אין שום מבצע על הPC. דווקא היו מבצעים של 30$ בעבר כך שבטח תהיה לך הזדמנות בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אפריל 2015, 13:40

DrKeo כתב:מה שמבאס הוא שבאמזון הוא כרגע 20$ על הONE אבל אין שום מבצע על הPC. דווקא היו מבצעים של 30$ בעבר כך שבטח תהיה לך הזדמנות בקרוב.

כן... הוא גם היה ב30$ בPC פיזי. בדיגיטלי, הוא נשאר על 60$ :/.

אני בטוח שיהיו מבצעי אביב ממש בקרוב ואז בטוח שאוכל למצוא אותו ב30$ ואולי אפילו פחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2015, 14:49

Nucleus_Dawn כתב:
כן... הוא גם היה ב30$ בPC פיזי. בדיגיטלי, הוא נשאר על 60$ :/.

אני בטוח שיהיו מבצעי אביב ממש בקרוב ואז בטוח שאוכל למצוא אותו ב30$ ואולי אפילו פחות.

האמת שבחגים היה גם באמזון וגם בUPLAY מבצע של 30$ :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אפריל 2015, 15:17

DrKeo כתב:האמת שבחגים היה גם באמזון וגם בUPLAY מבצע של 30$ :)

כן, אבל זה היה הרבה לפני שהיה לי כרטיס מסך חדש.
זו גם הסיבה שאני משוכנע שאמצא אותו ב30$ ואולי אפילו בפחות מזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2015, 15:26

Nucleus_Dawn כתב:
כן, אבל זה היה הרבה לפני שהיה לי כרטיס מסך חדש.
זו גם הסיבה שאני משוכנע שאמצא אותו ב30$ ואולי אפילו בפחות מזה.

יש באתרים הרוסיים הלא כל כך טובים לקניה כרגע. אני בטוח שבחודשיים הקרובים יהיה איזה SUMMER SALE טוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 אפריל 2015, 15:32

אני לקראת הסוף של Valiant heart שקיבלתי מהפלוס, משחק מקסים, וגם מלמד ומעניין למי שמתעניין קצת בהסטוריה ומלחמת העולם הראשונה.
הפאזלים לא קשים אבל כיפים ברובם והאומנות של המנוע של ריימן יפהייפיה, בקיצור מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 אפריל 2015, 15:39

bling כתב:אני לקראת הסוף של Valiant heart שקיבלתי מהפלוס, משחק מקסים, וגם מלמד ומעניין למי שמתעניין קצת בהסטוריה ומלחמת העולם הראשונה.
הפאזלים לא קשים אבל כיפים ברובם והאומנות של המנוע של ריימן יפהייפיה, בקיצור מומלץ.

אני לא מאמין ששילמתי עליו כסף (בערך 40 שקלים), דיי גרוע כמשחק, סתם פרזנטציה. עכשיו אני בדילמה בנוגע לShovel knight, אם לחכות שהוא יגיע לפלוס או לקנות.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 98 אורחים