נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי matangt8 » 02 אפריל 2015, 20:27

DrKeo כתב:אז יש מצב שזה הספק, גם יכול להיות חלק חומרתי אחר. יש מצב טוב שאתה צריך פשוט לקחת למעבדה :/

לצערי הרב,החנות שממנה קניתי את המחשב פשטה רגל,כרגע אני מניח שזה בסדר מאחר והבעיה כרגע לא חזרה. במיוחד אני שמח שהצלחתי לשחק במטאל גיר יותר מ 5 דקות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 אפריל 2015, 21:13

אתה יכול לקחת למעבדה בתשלום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 02 אפריל 2015, 21:18

bozeman כתב:אתה יכול לקחת למעבדה בתשלום.

קצת בעייתי מאחר ואני שומע מספיק סיפורים על איך שיש נוכלים גם ככה. יש לי חבר שאביו עובד כטכנאי מחשבים,הוא המליץ לי לנקות את המאורר של המעבד עם שואב וזאת עשיתי אח בכל זאת זה חזר,כרגע זה הפסיק לאחר הUnderclock
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2015, 22:12

matangt8 כתב:קצת בעייתי מאחר ואני שומע מספיק סיפורים על איך שיש נוכלים גם ככה. יש לי חבר שאביו עובד כטכנאי מחשבים,הוא המליץ לי לנקות את המאורר של המעבד עם שואב וזאת עשיתי אח בכל זאת זה חזר,כרגע זה הפסיק לאחר הUnderclock

זה שאמרת שהטמפרטורות בסדר אומר שלא מדובר בבעית חום (כלומר מאווררים, גופי קירור או משחה טרמית), אלה אם לא בדקת את המחשב גם תחת עומס. אגב זה עושה איתחול לא תחת עומס? או רק תחת עומס?
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 02 אפריל 2015, 22:20

מתן אכן בעיה של Restart במחשב נובעת מהתחממות של רכיב כול שהוא (בדרך כלל) , מה שקורה הוא שהמערכת "מגנה על עצמה" ועושה Reset כדי שהרכיב יפסיק לעבוד וימנע מהתחממות יתר מסוכנת שתגרום לכך שהוא פשוט יפסיק לעבוד לצמיתות...

אם אתה יכול, תנסה להכניס את הכרטיס מסך שלך לחריץ אחר בלוח ולבדוק אם אולי זו הבעיה, תבדוק שהכבלים של המסך שלך מחוברים טוב וכנ"ל גם על הכרטיס, שיהיה מחובר כמו שצריך לחריץ שלו ומוברג כמו שצריך.

הבעיה אכן יכולה לנבוע מהמון אפשרויות, לוח אם/ ספק כוח לא תקין/ או אפילו נזק פיזי בכרטיס שלך שיכול לגרום לו לבצע Restart.

תבדוק שכול הדרייברים בכרטיס שלך מעודכנים (חשוב).

כדי לחסל חששות אם יש ברשותך עוד מסך, נסה לחבר את המחשב אליו ולראות אם הבעיה עדיין קיימת או לחבר את המסך העכשווי שלך למחשב אחר ואז תוכל לדעת אם הבעיה קשורה לאחד מן הנושאים האלו.

לדעתי אם הבעיה היא לא בכרטיס אז סביר מאוד להניח שזה קשור ללוח האם ושתצטרך להחליף אותו.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 אפריל 2015, 00:56

DrKeo כתב:זה שאמרת שהטמפרטורות בסדר אומר שלא מדובר בבעית חום (כלומר מאווררים, גופי קירור או משחה טרמית), אלה אם לא בדקת את המחשב גם תחת עומס. אגב זה עושה איתחול לא תחת עומס? או רק תחת עומס?

כן,וגם זה רק כאשר במשחקים שהם ממש דורשים כוח כמו מטאל גיר סוליד או היטמן (אני לרוב שם על הרמה הכי גבוה).
במידה ואלה משחקים שפחות דורשים כמו היפרדימנשן וכל המשחקים האלה אז למחשב היה לוקח שעתיים בערך...
הפעלתי את הpassmark burn in test. בסוף הוא רשם לי עבר אם זה מועיל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אפריל 2015, 11:05

כל בעיה של ריסט של כרטיס מסך או מעבד שהיתה לי עד היום נפתרה לחלוטין בניקוי האבק מכלל המחשב והחלפת המשחה הטרמית שנשרפה. כולל בחודש הקודם ולפני שלוש שנים.

עריכה, ראיתי מה כתבת עכשיו, היתה לי בעיה זהה, הבעיה אצלי היתה חוסר זרם בכרטיס מסך. אתה יכל להוריד msi afterburner ולטפל בזה. עליתי מ1000 מילי אמפר ל-1025 מילי אמפר. כעיקרון ממליצים שהעליה בזרם תהיה מדורגת בשל עליית הטמפרטורה והסכנה למעגל עצמו. עליות של עשרה מילי. כעיקרון אתה אמור לעלות עשרה מילי, לתת למחשב לעבוד 24 שעות ולעשות בדיקת benchmark לראות איך העסק עובד. זה דיי בולשיט בזרמים יחסית נמוכים, פשוט תעלה ב-25, תראה מה קורה. תבדוק גם באיטנטרט אם משהו נתקל בבעיה ופתר אותה עם זרם בכרטיס מסך שלך.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 אפריל 2015, 12:07

סוף סוף מישהו לקח את המעשה המתבקש והקל כפי שהוצא לנו ע"י ARS לפני שנה. מכרה זהב של נתוני מכירות לכל משחק סטים:

http://steamspy.com

ההערכות שהמתודולוגיה הזו יוצרת הן די מדוייקות למעט משחקי יוביסופט ו EA. גם חשוב לתת לבדיקות האלה את הזמן כך שזה לא מועיל עבור בדיקת מכירות למשחקים בני ימים ספורים. שוב עיתונאי התעשייה כושלים בעבודה - אף אתר לא חשב לעשות דבר כזה למרות שהשיטה ידועה וקלה למרות שנתוני מכירות זה הדבר הכי נדיר בענף הזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אפריל 2015, 12:50

Kazz כתב:סוף סוף מישהו לקח את המעשה המתבקש והקל כפי שהוצא לנו ע"י ARS לפני שנה. מכרה זהב של נתוני מכירות לכל משחק סטים:

http://steamspy.com

ההערכות שהמתודולוגיה הזו יוצרת הן די מדוייקות למעט משחקי יוביסופט ו EA. גם חשוב לתת לבדיקות האלה את הזמן כך שזה לא מועיל עבור בדיקת מכירות למשחקים בני ימים ספורים. שוב עיתונאי התעשייה כושלים בעבודה - אף אתר לא חשב לעשות דבר כזה למרות שהשיטה ידועה וקלה למרות שנתוני מכירות זה הדבר הכי נדיר בענף הזה.

מסתבר שיש יותר משתמשי סטים באפגניסטן מישראל :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 אפריל 2015, 14:11

Death_119 כתב:כל בעיה של ריסט של כרטיס מסך או מעבד שהיתה לי עד היום נפתרה לחלוטין בניקוי האבק מכלל המחשב והחלפת המשחה הטרמית שנשרפה. כולל בחודש הקודם ולפני שלוש שנים.

עריכה, ראיתי מה כתבת עכשיו, היתה לי בעיה זהה, הבעיה אצלי היתה חוסר זרם בכרטיס מסך. אתה יכל להוריד msi afterburner ולטפל בזה. עליתי מ1000 מילי אמפר ל-1025 מילי אמפר. כעיקרון ממליצים שהעליה בזרם תהיה מדורגת בשל עליית הטמפרטורה והסכנה למעגל עצמו. עליות של עשרה מילי. כעיקרון אתה אמור לעלות עשרה מילי, לתת למחשב לעבוד 24 שעות ולעשות בדיקת benchmark לראות איך העסק עובד. זה דיי בולשיט בזרמים יחסית נמוכים, פשוט תעלה ב-25, תראה מה קורה. תבדוק גם באיטנטרט אם משהו נתקל בבעיה ופתר אותה עם זרם בכרטיס מסך שלך.

אם הבעיה תחזור אני אעשה את זה. כרגע היא נעלמה :) תודה על העזרה כולם,אני ממש מקווה שזה לא חלק פגום במחשב כי הוא באמת דיי חדש..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 אפריל 2015, 15:30

מומחים בדירהאם... בwindows 7/8 ושות', ברירת המחדל של מערכת ההפעלה היא לעשות restart בכל פעם שיש תקלה פאטאלית מהסוג שמוכר היסטורית כ"מסך כחול".
זה יכול לנבוע מבעיות שונות ומשונות, חלקן קשורות לחומרה וחלקן קשורות לתוכנה ודרייברים... התבוננות בevent viewer יכולה במקרים רבים לתת אינדיקציה יותר ספציפית לגבי מהות הקריסות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2015, 21:13

יצא כבר אתמול או שלשום, אבל לא ראיתי, אז הנה הטריילר של גירסת הPC של GTA V ב-60 פריימים
http://www.gamersyde.com/hqstream_grand ... 35_en.html
וזה נראה מעולה! לגמרי אין לי ספק שיהיה מהמרשימים ביותר, ועם כמה מודים - בכלל יפוצץ מחשבים.
מעניין עכשיו איך הוא רץ על 970, או שכבר אני אקנה בקרוב עוד אחד :/

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 04 אפריל 2015, 10:41

Laskin כתב:יצא כבר אתמול או שלשום, אבל לא ראיתי, אז הנה הטריילר של גירסת הPC של GTA V ב-60 פריימים
וזה נראה מעולה! לגמרי אין לי ספק שיהיה מהמרשימים ביותר, ועם כמה מודים - בכלל יפוצץ מחשבים.

בדרישות המומלצות הוא דורש GTX 660\ HD 7870... שזה נמוך בצורה מחשידה... הכי נמוך נראה לי מרוב המשחקים שיצאו בשנה האחרונה.
אני לא מאמין שתהיה בעיה לכרטיס הזה להריץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2015, 13:23

Laskin כתב:יצא כבר אתמול או שלשום, אבל לא ראיתי, אז הנה הטריילר של גירסת הPC של GTA V ב-60 פריימים

הבאתי כבר בעמוד הקודם אבל אם כבר אז כבר, הנה טריילר מגרסת הpc של ההייסטים:

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 04 אפריל 2015, 14:30

Laskin אין סיכוי שתצטרך עוד 970.. אפילו עם סדרה 7 אפשר לשחק אותו אני בטוח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2015, 11:53

השמועה התורנית, 980TI באמצע הקיץ. המפרט שדלף זהה לגמרי לTITAN X רק עם מהירות שעון גבוהה יותר ו-6GB זיכרון לעומת ה12GB של הטייטן מה שאומר שהוא יתן ביצועים קצת יותר טובים משל הטייטן X שרק יצא. כמובן שגם לא יהיה לו את הדיוק הכפול של הטייטן אבל לגיימינג זה לא משנה וזאת בדיוק המטרה של סדרה טייטן, מה שמבדיל בינה לבין הסדרה הרגילה של הגיימינג. המחיר המשוער הוא 700$.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 06 אפריל 2015, 18:12

תכינו את הארנקים

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 06 אפריל 2015, 22:07

היום באמצע משחק פשוט במחשב, פתאום הופיעו לי קווים והמחשב נתקע, הפעלתי מחדש והקווים חזרו, המחשב עבד ברזולוציה הכי נמוכה, אמרו לי לנתק את הכרטיס מסך ולהחליף אותו בלוח אם בשביל לבדוק העם זו בעיה שהיא רק בכרטיס מסך או בכללי במחשב, בסוף זה עבד ולכן הכרטיס מסך שלי, GTX 570 שכמעט בן 4 שנים מ2011 נפטר ( :lol: ), במקרה אני מחר נוסע לאילת לקנות כרטיס מסך חדש (אולי GTX 970 אם יהיה במלאי), הגיע הזמן לשינוי :).

מעכשיו אם למישהו יש בעיה כזו, שינסה לחבר רק את הלוח אם במקום הכרטיס מסך ויבדוק אם זה עובד לו, זה אומר שהכרטיס מסך שלכם מת רוב הסיכויים, שמח ששיתפתי אתכם עם זה בשביל לעזור למי שזה קורה לו ;).
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 אפריל 2015, 23:08

Mandellla כתב:היום באמצע משחק פשוט במחשב, פתאום הופיעו לי קווים והמחשב נתקע, הפעלתי מחדש והקווים חזרו, המחשב עבד ברזולוציה הכי נמוכה, אמרו לי לנתק את הכרטיס מסך ולהחליף אותו בלוח אם בשביל לבדוק העם זו בעיה שהיא רק בכרטיס מסך או בכללי במחשב, בסוף זה עבד ולכן הכרטיס מסך שלי, GTX 570 שכמעט בן 4 שנים מ2011 נפטר ( :lol: ), במקרה אני מחר נוסע לאילת לקנות כרטיס מסך חדש (אולי GTX 970 אם יהיה במלאי), הגיע הזמן לשינוי :).

מעכשיו אם למישהו יש בעיה כזו, שינסה לחבר רק את הלוח אם במקום הכרטיס מסך ויבדוק אם זה עובד לו, זה אומר שהכרטיס מסך שלכם מת רוב הסיכויים, שמח ששיתפתי אתכם עם זה בשביל לעזור למי שזה קורה לו ;).

מה שאתה מתאר בהחלט מתאים לכרטיס מסך שהתפגר אבל יש גם סיכוי מסוים שזו בעיה בספק, בלוח האם או במסך/כבל. אם אתה רוצה לקנות כרטיס מסך בלי קשר אז זה יכול להיות תירוץ לא רע אבל אחרת הייתי בודק עוד כמה דברים לפני.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 07 אפריל 2015, 09:58

אני כמעט יכול להיות בטוח שזו בעיה בכרטיס.. מה הכוח של הספק שלך?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 22:30

אפשר לעשות PRE LOAD לGTA5 בסושיאל קלאב :)
מי שקנה בGMG קבל את הקוד. אגב, אני Zoners בסושיאל קלאב של רוקסטאר למי שרוצה להוסיף אותי.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 07 אפריל 2015, 23:20

אז הגיע תורי, קניתי היום מאילת כמה דברים :) :

תמונה

היום כשהלכתי לKSP, המוכר אמר שאין את הכרטיס במלאי, פתאום קרה נס והכרטיס הגיע, קניתי גם ארבעה כרטיסי זיכרון של 4GB ביחד 16GB, כרגע המחשב מעדכן, אז אני אעדכן אתכם בהמשך! :)

עומר ויהל, הכרטיס שלי כנראה התקלקל מרוב האבק שנכנס בו, כבר כמעט 4 שנים שהוא עבד והתאמץ.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 23:41

מזל טוב מנדלה!
קהילת ה970GTX G1 גדלה בפורום לאט לאט, לדעתי יש את הכרטיס הזה כבר ל5 אנשים אם לא יותר :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 07 אפריל 2015, 23:44

Mandellla כתב:אז הגיע תורי, קניתי היום מאילת כמה דברים :) :

תמונה

היום כשהלכתי לKSP, המוכר אמר שאין את הכרטיס במלאי, פתאום קרה נס והכרטיס הגיע, קניתי גם ארבעה כרטיסי זיכרון של 4GB ביחד 16GB, כרגע המחשב מעדכן, אז אני אעדכן אתכם בהמשך! :)

עומר ויהל, הכרטיס שלי כנראה התקלקל מרוב האבק שנכנס בו, כבר כמעט 4 שנים שהוא עבד והתאמץ.

ואת האמת שלי היה Geforce 9500 GT והוא היה אצלי 8 שנים ועדיין עבד למרות שהיה טחון באבק אז אפשר להגיד שהכרטיסים שלהם די אמינים..

כמה דברים יפים בתמונה אחת :) אפשר לקבל ממך רשמים על ה Kraken? אני חשבתי לקנות אותם בתור אוזניות שניות, יש ריפוד בתוך הEar cups ? וכמו תמיד, תתחדש

ונדב - יש סיבה שקונים דווקא את ה G1 Gaming.. הוא הכרטיס הכי מהיר והוא גם זול לעומת הכרטיס של ASUS למשל...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 23:59

כן, גם לי יש G1...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים