משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי Klayman » 10 אפריל 2015, 11:42

דווקא נהנתי מTrine 2 וההרחבה. האומנות שלו ממש לטעמי. גם 3 נראה יפה מאוד, אבל איכשהו פחות ''קסום'' מ2 (לא לפי איזה מדד מדוייק.. סתם איך שהוא נראה לי בעין).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2015, 11:54

Klayman כתב:דווקא נהנתי מTrine 2 וההרחבה. האומנות שלו ממש לטעמי. גם 3 נראה יפה מאוד, אבל איכשהו פחות ''קסום'' מ2 (לא לפי איזה מדד מדוייק.. סתם איך שהוא נראה לי בעין).

שחקתי ברוב טריין 1 ולא ממש אהבתי אותו. הכל הרגיש שם "שכונה" כזה והשליטה מאוד רחפנית, כאילו הפאזלים והפלטפורמה לא בנויים ממש עד הסוף בהתאמה לשליטה בדמויות. לשני לא נתתי הזדמנות למרות שקניתי אותו. אומנותית השני מאוד מרשים, עם זה אין ויכוח. הוא גם המשחק הכי יפה שראיתי בהפרש עצום בתלת מימד, אולי החוויה הכי מרשימה שראיתי בתלת מימד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 אפריל 2015, 17:12

טריילר חדש ונהדר לוויט'ר 3:
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 11 אפריל 2015, 12:48

^^^
"drink with me you cock sucker". קלאסי.
הולך להיות משחק מדהים, די בטוח שהוא יתסכל את קוג'ימה אפילו יותר מ-GTA5 בזמנו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אפריל 2015, 12:51

נראה כמו אחלה משחק שלעולם לא יהיה לי זמן ו/או סבלנות אליו :).
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2015, 13:02

פאק זה נראה כל כך טוב, נראה לי לא תהיה לי ברירה ואצטרך לקנות אותו לפני באטמן למרות שברור לי שלא אספיק לסיים אותו בחודש.
מוזר גם שעדיין לא הראו דיירקט פיד של גרסת הקונסולות, לא סימן חיובי כל כך בשבילנו...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אפריל 2015, 13:05

bling כתב:פאק זה נראה כל כך טוב, נראה לי לא תהיה לי ברירה ואצטרך לקנות אותו לפני באטמן למרות שברור לי שלא אספיק לסיים אותו בחודש.
מוזר גם שעדיין לא הראו דיירקט פיד של גרסת הקונסולות, לא סימן חיובי כל כך בשבילנו...

לא יודע אם כזה מוזר. כלומר, לרוב מראים את הגירסא הכי יפה, או את הגירסא שהיצרנית שילמה לך שתראה, כדי לנסות ליצור קונוטציה בין הקונסולה שלהם והמשחק.
ברור שאין להם עסקה עם אף יצרנית וברור שהגירסא הכי יפה להראות היא גירסאת הPC.

אבל באמת מעניין לראות איך נראות גירסאות הקונסולות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2015, 13:07

אני די בטוח שיש להם הסכם שיווק עם MS, גם ב E3 המשחק נחשף במסיבה שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אפריל 2015, 13:13

bling כתב:אני די בטוח שיש להם הסכם שיווק עם MS, גם ב E3 המשחק נחשף במסיבה שלהם.

לא כזה עם הסעיף של "תראו את המשחק רק על הקונסולה שלנו".
נראה לי סביר שזה הסכם של "בואו להראות את המשחק שלכם במסיבת העיתונאים שלנו בE3, אם מתחשק לכם".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 11 אפריל 2015, 14:06

הטריילר נראה כל כך חזק... נראה כמו משחק השנה בהליכה...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אפריל 2015, 14:38

אם הייתי חושב שאני אשכרה אשחק בו, הייתי עושה לו Pre-Order. הוא נראה לי אפילו יותר כיף מGTA5.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אפריל 2015, 14:46

ככה נראה שחקן ברמה גבוהה ב Dishonored:
.

זה עם דאוד למי שלא מבין מה פשר הכוחות הללו, ממש מגניב.
מה שמבאס זה שהמשחק מעניש את מי שמשחק ככה למרות שזו ללא ספק הדרך הכי כיפית לשחק במשחק, לא מבין מי חשב על הרעיון של להעניש שחקנים שמשחקים בצורה קטלנית, במיוחד שהתגנבות "סטרילית" במשחק הזה היא כל כך משעממת בהשוואה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 אפריל 2015, 15:25

bling כתב:ככה נראה שחקן ברמה גבוהה ב Dishonored:
.

זה עם דאוד למי שלא מבין מה פשר הכוחות הללו, ממש מגניב.
מה שמבאס זה שהמשחק מעניש את מי שמשחק ככה למרות שזו ללא ספק הדרך הכי כיפית לשחק במשחק, לא מבין מי חשב על הרעיון של להעניש שחקנים שמשחקים בצורה קטלנית, במיוחד שהתגנבות "סטרילית" במשחק הזה היא כל כך משעממת בהשוואה.

למה מעניש? ככה אני שיחקתי את המשחק (רק בStealth, אבל הרגתי את כולם). בגלל הchaos?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אפריל 2015, 15:28

כן בגלל הכאוס, לא רק שמקבלים סוף רע אלא שהעולם גם מתחיל לשרוץ בעכברים, די מבאס לשחק את המשחק ככה, היו צריכים למצוא דרכים אחרות לעשות את הסוף הרע בלי ששחקן ירגיש לא בנוח עם הצורה שבה הוא משחק.
לי אישית זה הציק וסיימתי על כאוס נמוך כשאני חונק אינספור אנשים בצורה די משעממת, זו גם עוד בעיה במשחק, הם נותנים המון מכניקות ודרכים מגניבות להרוג את האויבים שלך אבל מי שבוחר בדרך לא קטלנית הארסנל שלו מוגבל למדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2015, 15:49

לגמרי מעניש. אני שונא משחקי התגנבות שמענישים אותך על להרוג. אם אתה הורג מישהו בשקט אתה צריך לקבל תגמול, לא עונש. זה המהות של משחק התגנבות אצלי בספר, "לרוקן" אזורים שלמים בלי שאף אחד מגלה אותך. הענישה צריכה להיות על גילוי בלבד, לדעתי לפחות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 אפריל 2015, 17:57

bling כתב:כן בגלל הכאוס, לא רק שמקבלים סוף רע אלא שהעולם גם מתחיל לשרוץ בעכברים, די מבאס לשחק את המשחק ככה, היו צריכים למצוא דרכים אחרות לעשות את הסוף הרע בלי ששחקן ירגיש לא בנוח עם הצורה שבה הוא משחק.
לי אישית זה הציק וסיימתי על כאוס נמוך כשאני חונק אינספור אנשים בצורה די משעממת, זו גם עוד בעיה במשחק, הם נותנים המון מכניקות ודרכים מגניבות להרוג את האויבים שלך אבל מי שבוחר בדרך לא קטלנית הארסנל שלו מוגבל למדי.

אחד הדברים הכיפיים זה שהגופות מתמוססות כשאתה מגיע לשדרוג המדובר בהריגה מStealth עם סכין, חביל שהלכת לכיוון אחר. לגבי הסוף אני לא יודע כי עצרתי בשלב 7 מתוך 9 (צריך לסיים מתי שהוא), אבל לא הזיז לי או שמתי לב שיש לי יותר עכברושים מהרגיל, פשוט זה הRun היחיד שלי על המשחק, זה לא מרגיש שיש לך עכברוש כל שני צעדים, הם עדיין דיי נדירים בשלבים השונים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2015, 21:24

Death_119 כתב:אחד הדברים הכיפיים זה שהגופות מתמוססות כשאתה מגיע לשדרוג המדובר בהריגה מStealth עם סכין, חביל שהלכת לכיוון אחר. לגבי הסוף אני לא יודע כי עצרתי בשלב 7 מתוך 9 (צריך לסיים מתי שהוא), אבל לא הזיז לי או שמתי לב שיש לי יותר עכברושים מהרגיל, פשוט זה הRun היחיד שלי על המשחק, זה לא מרגיש שיש לך עכברוש כל שני צעדים, הם עדיין דיי נדירים בשלבים השונים.

כשאתה הורג העולם נעשה קודר יותר ומלא עכברושים, כשאתה לא הורג ההפך. המשחק מעניש אותך על הרג במקום להעניש אותך על גילוי בלבד. הוא לא היחיד שעושה את זה, אבל זאת עדין סעיה קשה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אפריל 2015, 21:32

DrKeo כתב:כשאתה הורג העולם נעשה קודר יותר ומלא עכברושים, כשאתה לא הורג ההפך. המשחק מעניש אותך על הרג במקום להעניש אותך על גילוי בלבד. הוא לא היחיד שעושה את זה, אבל זאת עדין סעיה קשה.

גם הסוף הרע מבאס, אני יודע שזה כולה משחק עם עלילה בשקל (למרות שה LORE היה מגניב) אבל אני שונא משחקים שיכלתי לקבל בהם סוף טוב ומנעו אותו ממני.

אפרופו סוף מבאס ודרכים מטומטות להעניש את השחקן, אתמול סיימתי את REV2 והיתה לי ממש עוגמת נפש כשהבנתי שקיבלתי את הסוף הרע בין 2 סופים אפשריים ולא רק זה אלא שהיה אמור להיות לי במסלול של הסוף הטוב עוד קטע גיימפליי אקסטרה שנראה מעולה, וכל זה למה? בגלל שבפרק מסויים יש קטע QTE ובזמן שהוא מתרחש המשחק עובר לקלייר ואם אני עושה את הקטע איתה במקום להחליף שם למוירה השותפה שלה אז כמה פרקים אחרי זה (בלי שיש שום אינדיקציה לפני) אני מקבל את הסוף הרע ואין קטע גיימפליי מגניב.
אתה קולט את הטמטום? על QTE שאין שום דרך לדעת שהוא כה גורלי ושהדרך ה default'ית שלו זה לעשות אותו עם קלייר המשחק מעניש אותך ככה ועוד עם הסוף אולי הכי נורא שיש לעומת דובוני אכפת לי לסוף הטוב, התחשק לי לזרוק את הדבר הזה מהחלון באותו הרגע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2015, 22:15

bling כתב:גם הסוף הרע מבאס, אני יודע שזה כולה משחק עם עלילה בשקל (למרות שה LORE היה מגניב) אבל אני שונא משחקים שיכלתי לקבל בהם סוף טוב ומנעו אותו ממני.

אפרופו סוף מבאס ודרכים מטומטות להעניש את השחקן, אתמול סיימתי את REV2 והיתה לי ממש עוגמת נפש כשהבנתי שקיבלתי את הסוף הרע בין 2 סופים אפשריים ולא רק זה אלא שהיה אמור להיות לי במסלול של הסוף הטוב עוד קטע גיימפליי אקסטרה שנראה מעולה, וכל זה למה? בגלל שבפרק מסויים יש קטע QTE ובזמן שהוא מתרחש המשחק עובר לקלייר ואם אני עושה את הקטע איתה במקום להחליף שם למוירה השותפה שלה אז כמה פרקים אחרי זה (בלי שיש שום אינדיקציה לפני) אני מקבל את הסוף הרע ואין קטע גיימפליי מגניב.
אתה קולט את הטמטום? על QTE שאין שום דרך לדעת שהוא כה גורלי ושהדרך ה default'ית שלו זה לעשות אותו עם קלייר המשחק מעניש אותך ככה ועוד עם הסוף אולי הכי נורא שיש לעומת דובוני אכפת לי לסוף הטוב, התחשק לי לזרוק את הדבר הזה מהחלון באותו הרגע.

אני שונא כשיש סוף רע/טוב אז ממילא כך או כך אני חושב שזה מטומטם, נושא הqte שהעלת רק עושה את זה מטומטם יותר :)
סוף טוב ורע רק גורם לך לשחק את המשחק לא כמו שבא לך, זה רוצח כיף.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 12 אפריל 2015, 22:59

bling כתב:גם הסוף הרע מבאס, אני יודע שזה כולה משחק עם עלילה בשקל (למרות שה LORE היה מגניב) אבל אני שונא משחקים שיכלתי לקבל בהם סוף טוב ומנעו אותו ממני.

חחחח אשכרה השאירו לך טעם רע בסוף... מפתחים טיפשים.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2015, 15:13

DrKeo כתב:אני שונא כשיש סוף רע/טוב אז ממילא כך או כך אני חושב שזה מטומטם, נושא הqte שהעלת רק עושה את זה מטומטם יותר :)
סוף טוב ורע רק גורם לך לשחק את המשחק לא כמו שבא לך, זה רוצח כיף.

יש משחקים שעושים את זנ נחמד כמו אינפיימוס ששם זה בול טוב או רע,אבל שם הנטייה להיות רע ואגרסיבי לפעמים מהנה יותר.. חבל שזה משפיע על העיצוב של הדמות..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2015, 15:29

matangt8 כתב:יש משחקים שעושים את זנ נחמד כמו אינפיימוס ששם זה בול טוב או רע,אבל שם הנטייה להיות רע ואגרסיבי לפעמים מהנה יותר.. חבל שזה משפיע על העיצוב של הדמות..

באינפמס זה עשוי הכי גרוע. "אתה רוצה להרוג את כל התינוקות או לתת לשם ממתקים?", הבחירות שם ממש מגוכחות. אבל שם זה מאוד בינארי ומלכותי, זה לא שיש להתנהגות ולצורה שאתה משחק השלכה על התוצאה. מה שקובע את התוצאה זה סתם אוסף של בחירות שלא משפיעות על כלום. זה יותר כמו לבחור ללכת בSKILL TREE על שני ענפים שונים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 אפריל 2015, 15:51

אני חושב שההשלכה הכי גדולה קיימת בסדרת Baldur's Gate, שם Reputation שנגזר מהמעשים של החבורה משפיע מי יסכים להיות בחבורה, גבוה מידי ודמויות רעות יעזבו, נמוך מידי ודמויות טובות יעזבו. כמובן שיש מרווח דיי גדול באמצע שמאפשר להשאיר כמעט את כל הדמויות למי שמכיר מה המספרים המותרים (מצד שני, מי שלא מכיר נכונה לו הפתעה שזה מגניב), כמובן שיש שם גם קטעים שדמויות לא מסתדרות ספציפית עם דמות מסוימת כנגזרת של מי היא הדמות, Edwin שלא מסוגל להסתדר עם מינסק ויש להם קווסטים הפוכים לחלוטין, האחד הוא רע שומר חוק והשני טוב כאוטי. יש כמובן השפעה גם של אם אתה טוב תקבל הנחות גדולות יותר בחנויות ועוד כמה פיצ'פקייס, אז כן יש משמעות לטוב ורע למי שנכון לעצב את המשחק שלו בהתאם. היום זה מרגיש בהחלט מלאכותי כמו שנדב רמז, גם באינפיימוס.

דרך אגב, לגבי ההערה של המצב הקאוטי בDishonored, אני מודע לעניין ההשפעה על העולם, אבל זה אף פעם לא היה לי מורגש, לא הרגשתי נכון להיום שבאמת העולם מוצף בצורה קיצונית בעכברושים, הוא לא באמת היה נראה לי "קודר יותר", זה מרגיש דיי רעיון על הנייר. מה גם שאני מסכים עם כל הנאמר, זו החלטה עיצובית מפגרת, כמו עניין הסופים. האופי האנושי של רובנו מכתיב שנתחיל לשחק כטובים, נפחד לסטוט מהקו למרות שמאוד נרצה, כי אנחנו מודעים לעובדה שהכל אבסולוטי, או שאתה משחק טוב מוחלט, או רע מוחלט, דבר שפוגע לך בחופשיות חלקית בצורת המשחק שלך. וכולנו נתחיל לשחק כטוב מוחלט, למרות שבלב רצינו לשחק רע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2015, 16:00

Death_119 כתב:אני חושב שההשלכה הכי גדולה קיימת בסדרת Baldur's Gate, שם Reputation שנגזר מהמעשים של החבורה משפיע מי יסכים להיות בחבורה, גבוה מידי ודמויות רעות יעזבו, נמוך מידי ודמויות טובות יעזבו. כמובן שיש מרווח דיי גדול באמצע שמאפשר להשאיר כמעט את כל הדמויות למי שמכיר מה המספרים המותרים (מצד שני, מי שלא מכיר נכונה לו הפתעה שזה מגניב), כמובן שיש שם גם קטעים שדמויות לא מסתדרות ספציפית עם דמות מסוימת כנגזרת של מי היא הדמות, Edwin שלא מסוגל להסתדר עם מינסק ויש להם קווסטים הפוכים לחלוטין, האחד הוא רע שומר חוק והשני טוב כאוטי. יש כמובן השפעה גם של אם אתה טוב תקבל הנחות גדולות יותר בחנויות ועוד כמה פיצ'פקייס, אז כן יש משמעות לטוב ורע למי שנכון לעצב את המשחק שלו בהתאם. היום זה מרגיש בהחלט מלאכותי כמו שנדב רמז, גם באינפיימוס.

דרך אגב, לגבי ההערה של המצב הקאוטי בDishonored, אני מודע לעניין ההשפעה על העולם, אבל זה אף פעם לא היה לי מורגש, לא הרגשתי נכון להיום שבאמת העולם מוצף בצורה קיצונית בעכברושים, הוא לא באמת היה נראה לי "קודר יותר", זה מרגיש דיי רעיון על הנייר. מה גם שאני מסכים עם כל הנאמר, זו החלטה עיצובית מפגרת, כמו עניין הסופים. האופי האנושי של רובנו מכתיב שנתחיל לשחק כטובים, נפחד לסטוט מהקו למרות שמאוד נרצה, כי אנחנו מודעים לעובדה שהכל אבסולוטי, או שאתה משחק טוב מוחלט, או רע מוחלט, דבר שפוגע לך בחופשיות חלקית בצורת המשחק שלך. וכולנו נתחיל לשחק כטוב מוחלט, למרות שבלב רצינו לשחק רע.

כמו בבלדורס גייט זה אחלה, זה ממש מנגנון במשחק שדורש ממך לאזן עניינים. בדיסהונורד, כמו שגם אתה אמרת, זה סתם מגביל ולא נותן לך לשחק כמו שאתה רוצה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2015, 16:10

DrKeo כתב:באינפמס זה עשוי הכי גרוע. "אתה רוצה להרוג את כל התינוקות או לתת לשם ממתקים?", הבחירות שם ממש מגוכחות. אבל שם זה מאוד בינארי ומלכותי, זה לא שיש להתנהגות ולצורה שאתה משחק השלכה על התוצאה. מה שקובע את התוצאה זה סתם אוסף של בחירות שלא משפיעות על כלום. זה יותר כמו לבחור ללכת בSKILL TREE על שני ענפים שונים.

רק בגלל שזה מגובך זה סבבה.יש לך 2 דרכים לשחק ואתה פשוט בוחר אחד. שניהם בדרך כלל כפיים למרות שרואים שתמיד הבחירה הטובה היא באמת העלילה של המשחק והרע זה סתם בשביל הכיף למרות שבאחרון ממש שנאתי את הסוף הרע..(Second son)
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 84 אורחים