נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2015, 15:32

matangt8 כתב:מה שכרגע יש בסטים זה בעצם הpre load של המשחק. הם החליטו להוציא אותו במצב שהוא כרגע שוקל 3 גיגה ואתה יכול להיכנס לתפריטים ולהגדרות אבל המשחק עצמו עדיין אינו קיים. אני מניח שבשעה שמונה בערב הם יוציאו 24 חלקים שאותם צריך להוריד כדי לפתוח את כל המשחק. המטרה שלהם פה זה להקל על השחקנים בכך שיוכלו לשחק תוך כדי משחק אבל בפועל זה הדבר גרוע כי אנשים חושבים שהמשחק שבור..

אהה...
המשחק עדין לא יצא, בעצם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 אפריל 2015, 15:37

Nucleus_Dawn כתב:
אהה...
המשחק עדין לא יצא, בעצם?

מסתבר שלא :(
ולכן שאף אחד לא יסיק מסקנות מהביקורות שיש כרגע בסטים על מורטל קומבט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2015, 15:39

matangt8 כתב:מסתבר שלא :(
ולכן שאף אחד לא יסיק מסקנות מהביקורות שיש כרגע בסטים על מורטל קומבט.

מה זה כנראה? מה תאריך היציאה? היום בערב?

עריכה:
רשום בסטים שהוא זמין עכשיו. כלומר, הוא אמור לעבוד ולא אמורים לחכות שישחררו חבילות הורדה, מתישהו בערב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 אפריל 2015, 15:45

Nucleus_Dawn כתב:
מה זה כנראה? מה תאריך היציאה? היום בערב?

בשמונה בערב הם משחררים 23 חבילות תוכן שאותם צריך להתקין כדי לשחק. הכוונה שלהם בגדול טובה כי הם רצו לתת לך את האפשרות לשחק תוך כדי ההתקנה של המשחק. הבעיה היא שהמשחק יצא אבל החבילות האלה יוצאות רק בשעה 8 בערב כנראה (מתי שסטים מתעדכן).
המשחק אצלי מותקן אבל שוב אתה מוריד רק 3 גיגה מתוך איזה 30+. אם ככה אז איפה שאר התוכן כי אפילו אי אפשר לבחור שחקנים..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2015, 17:23

matangt8 כתב:בשמונה בערב הם משחררים 23 חבילות תוכן שאותם צריך להתקין כדי לשחק. הכוונה שלהם בגדול טובה כי הם רצו לתת לך את האפשרות לשחק תוך כדי ההתקנה של המשחק. הבעיה היא שהמשחק יצא אבל החבילות האלה יוצאות רק בשעה 8 בערב כנראה (מתי שסטים מתעדכן).
המשחק אצלי מותקן אבל שוב אתה מוריד רק 3 גיגה מתוך איזה 30+. אם ככה אז איפה שאר התוכן כי אפילו אי אפשר לבחור שחקנים..

לגמרי פאשלה שלהם.
עיכוב של יום זה באמת לא נורא. אם הם רק היו מתקשרים יותר טוב ודואגים לפרסם הבהרה (גם בעמוד של המשחק בסטים), זה היה מונע את כל הכעסים והבאסה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 אפריל 2015, 21:09

טוב אז גם לאחר שהתקנתי את כל 29 החלקים של ההתקנה של מורטל קומבט,למשחק עדיין יש באג מוזר שמונע ממך לשחק באונליין,בסיפור ובכל מצבי המשחק מלבד הקרבות אחד על אחד (אין מצב זוגות במשחק :( ) וגם כל הדמויות הכי אייקוניות כמו סאב זירו,סקורפיון וגורו (שקיבלתי) עדיין נעולות. זה ממש מבאס כל הסיפור של גירסת המחשב. הייתי צריך ללכת על הפס4... :cry:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2015, 22:15

אני חייב להגיד שgta מעצבן אותי, הוא לא רץ ב60 חלק. זה ממש מעצבן כי הוא כן רץ ב60 80% מהזמן אבל ב20% הנותרים נופל ל50 ומשהו. בתאוריה זה לא נורא אבל זה משחק עם בעיות קריעת מסך די מטורפות וחייבים vsync. מן הסתם כשהמשחק נופל ל59fps הvsync מפילו אותו ל30, מה שגורם למשחק כל כמה שניות ליפול ל30 מ60 לשניה ואז לחזור ל60. זה ממש מתסכל :/
לא בא לי להוריד הגדרות גרפיות (אני כבר עם fxaa הבזוי למען השם!) ובלי vsync זה פשוט לא שחיק. לנעול ל30 זאת לא אופציה, כלומר למה לנעול ל30 משחק שרץ לי בממוצע שלאיזה 58fps? בקיצור זה ממש מבאס, אני רק צריך איזה 10-15% ביצועים בשביל 60 נעול וזה ממש באסה. מישהו עם 970 שחק קצת עם ההגדרות והביא את המשחק לבאלנס?

איפה אתה gsync על טלביזיות איפה? תגאל אותנו!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אפריל 2015, 22:35

כן, אני.
תוריד ל-MSAAX2, וגם בREFLECTION MSAA שיהיה X2.
ותוריד טיפה מהצפיפות, לא הרבה מדי, ואת הAO לNORMAL.
אם הארכת "יתר על המידה" עד הסוף את המרחק שניתן לראות וכו' ב-ADVANCED OPTIONS - תוריד ל75%.
וGRASS לVERY HIGH, למרות שהULTRA מטורף.
אה, וגם POST FX לא חייב אולטרא.
זה עשה לי 60 די חלק, והפגיעה במראה הכללי מינימלית. רק טיפונית ג'אגיז, אבל אני משחק על 60 אינץ' ממרחק מטר וחצי, זה בטח פחות בולט בפחות מזה.
לקראת וויצ'ר מוסיף עוד 970, חייב :D

יכול להיות שיש הגדרה ספציפית שהכי משפיעה, ואם כן זה בטח הMSAA והמרחק, אבל אולי בכלל יש משהו אחר, לא שיחקתי עם הכל.
אני משוכנע שבימים הקרובים יצא פאץ' שישפר בעיות מסויימות וביצועים, וגם אתרים יפרסמו עצות משלהם ויעלו על מה הכי מכביד על המשחק במהרה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 14 אפריל 2015, 22:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2015, 22:52

Laskin כתב:כן, אני.
תוריד ל-MSAAX2, וגם בREFLECTION MSAA.
ותוריד טיפה מהצפיפות, ואת הAO לNORMAL.
וGRASS לVERY HIGH, למרות שהULTRA מטורף.
זה עשה לי 60 די חלק.

נראה לי שאני אתחיל לשחק בזה ונראה מה יצא. אולי אני אצליח להוריד כמה דברים שיהיה קשה לשים לב אליהם. יש לי הרגשה למשל שהפילטור צללים לא יזיק מדי למראה של המשחק והוא לרוב כבד. בשוטר רנדומאלי לא אכפת לי להיות עם fxaa אבל כאן דווקא חשוב לי הx4msaa במשחק עולם פתוח שרואים בו לקילומטרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אפריל 2015, 22:59

כן, עדכנתי את ההודעה בדיוק עם עוד כמה דברים שאמרת הרגע

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 15 אפריל 2015, 02:18

אז בערך 12 שעות מאז שהpre load הכי מוזר של סטים יצא,מורטל קומבט החדש סוף כל סוף עובד כמו שהיה אמור לעבוד בהתחלה. חבל שעכשיו אנשים סתם שונאים את המשחק הזה שנאת חינם כי זה באמת משחק מכות משובח :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אפריל 2015, 06:31

שיחקתי איזה 25 דקות בgta והוא ממש משחק יפה גרפית. גם לא עם הכל על הכי גבוה, הוא מרשים, ורואים שרוקסטאר עשו עבודה טובה איתו. לגבי המשחק כמשחק, עוד אין לי מושג... ההתחלה הייתה די סטנדרטית בינתיים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אפריל 2015, 08:01

matangt8 כתב:טוב אז גם לאחר שהתקנתי את כל 29 החלקים של ההתקנה של מורטל קומבט,למשחק עדיין יש באג מוזר שמונע ממך לשחק באונליין,בסיפור ובכל מצבי המשחק מלבד הקרבות אחד על אחד (אין מצב זוגות במשחק :( ) וגם כל הדמויות הכי אייקוניות כמו סאב זירו,סקורפיון וגורו (שקיבלתי) עדיין נעולות. זה ממש מבאס כל הסיפור של גירסת המחשב. הייתי צריך ללכת על הפס4... :cry:

למה לעזאזל לקנות משחק מכות למחשב אם יש לך קונסולה?
כאילו זה ז'אנר שהוא כל כך קונסולאי, כל הקהילה של שחקני המכות שם ואתה תוכל להיות בטוח שתמיד תמצא שם משחקים נורמלים, אפשר לשחק בנוחות עם חברים שבאים אליך על הספה, טורנירים משוחקים על הקונסולה עצמה, בתכל'ס אין סיבה אחת להעדיף במקרה הזה את גרסת המחשב. זה ז'אנר שבמובהק מרגיש בבית שם.
זה כמעט כמו לקנות משחק אסטרטגיה או FPS תחרותי סטייל קוויק או אנריל לקונסולה כשיש לך PC חזק :)
----

קליימן ההתחלה באמת סטנדרטית אבל אפילו שם היא יותר נורמלית ממשחקים קודמים בסדרה, אין ממש משימות fetch חוץ מכמה בודדות, אבל תמשיך ברור שהטוב עוד לפניך.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 אפריל 2015, 09:01

ראיתי את GTA V על המחשב אצל חבר וחייב לאמר שמבחינה גרפית אין הבדל כזה מטורף לעומת ה-PS4... ההבדל העיקרי זה כמובן 60 FPS ו-AA...
התאורה אותו דבר, הטקסטורות אותו דבר.. אולי לא שיחקתי בו מספיק בשביל להתרשם אבל ממה ששיחקתי הכל נראה ומרגיש די זהה עם שיפורים קטנים פשוט עם ביצועים בהרבה יותר טובים. כמובן שגרסת ה-PC זאת הגרסה העדיפה בגלל FPS טוב יותר ועוד כל מיני תוספות... אבל מבחינה גרפית ציפיתי להבדל הרבה יותר משמעותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2015, 09:07

בלינג, אני לא מסכים כל כך... יש מספיק שחקנים בPC כדי שתהיה "קהילה", והיא לא חייבת להיות של מליונים על מליונים של השחקנים הכי טובים בז'אנר.
חוץ מזה, שאצל מספיק אנשים, כולל אותי - המחשב מחובר לטלויזיה בסלון.

MEGALOMANIAC - לא יודע על איזה הגדרות ראית, אבל בהחלט יש הבדל די גדול בין גירסת הPS4 (ששיחקתי בה המון אצל חבר טוב שלי) לבין הPC.
לא הבדל של דור או משהו, אבל בכל פרמטר שתבחר - גירסת הPC לקחה צעד אחד קדימה. בין אם זה מרחק הרבה יותר גדול שאתה יכול לראות (בולט יותר בטיסה, אבל גם בהרים), טקסטורות חדות יותר, מפוצץ בדשא וצמחייה בכל מקום שיש כאלה, רץ הרבה יותר טוב, אפרטים והשתקפויות הרבה הרבה יותר מתקדמים וגם הצללה מהטובות ביותר.
אף אחד לא הבטיח פה משחק שנראה אחרת לגמרי, כמו הPS4 לעומת PS3.
עם זאת, אתה עוד תראה שהמשחק ייראה אחרת לגמרי... עם מודים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אפריל 2015, 09:51

לאסקין יש מספיק, כרגע...
אבל למה לא לשחק איפה שכולם נמצאים וגם שיש אפשרות נוחה לחבר כמה שלטים ולשחק נגד חברים ואם אתה נכנס לזה חזק והולך לטורנירים בארץ (ככה הייתי עם טקן וחברים שלי בזמנו) אז גם שם משחקים על הפלייסטיישן.
ת׳אמת אין אפילו סיבה אחת להעדיף את גרסת ה PC חוץ מאולי מחיר אם יצא לו לקנות מאיזה חנות ברוסיה או משהו, אפילו טכנית המשחק הזה לא נראה עדיף על ה PC וגם אם יש לו יתרונות קטנים הוא רחוק מלדחוף את החומרה גם של הפיסי וגם של הפס4. בקיצור לא מבין את ההיגיון אבל שיהיה, גם על ה PC מן הסתם זה בסדר אבל ברור שאם יש קונסולה אז משחקי מכות באופן כללי עדיפים שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2015, 10:23

bling כתב:לאסקין יש מספיק, כרגע...
אבל למה לא לשחק איפה שכולם נמצאים וגם שיש אפשרות נוחה לחבר כמה שלטים ולשחק נגד חברים ואם אתה נכנס לזה חזק והולך לטורנירים בארץ (ככה הייתי עם טקן וחברים שלי בזמנו) אז גם שם משחקים על הפלייסטיישן.
ת׳אמת אין אפילו סיבה אחת להעדיף את גרסת ה PC חוץ מאולי מחיר אם יצא לו לקנות מאיזה חנות ברוסיה או משהו, אפילו טכנית המשחק הזה לא נראה עדיף על ה PC וגם אם יש לו יתרונות קטנים הוא רחוק מלדחוף את החומרה גם של הפיסי וגם של הפס4. בקיצור לא מבין את ההיגיון אבל שיהיה, גם על ה PC מן הסתם זה בסדר אבל ברור שאם יש קונסולה אז משחקי מכות באופן כללי עדיפים שם.

לא כ"כ מבין את היתרון בלשחק "איפה שכולם משחקים"... אותו דבר אתה יכול להגיד על GTA V - אפשר לשחק בPC עם מליון אנשים או בPS3 עם 20 מליון. מה אכפת לי כמה אנשים יש? בסוף אני משחק עם 32 אנשים במקביל, מקסימום. בMK זה אחד על אחד... אף אחד לא ירגיש את ההבדל, אלא אם גירסת הPC תמכור רק אלף יחידות סה"כ, ואז יצא לך לשחק הרבה נגד אותם אנשים :P
לגבי שלטים - מה מונע ממך לחבר כמה שלטים למחשב? היום מחשב הוא מרכז הסלון, אצל הרבה אנשים... מי שלא - הגיע הזמן שיתקדם ;)
הגרפיקה בPC בטח תהיה טיפה יותר טובה (בטח AA משופר לפחות, אולי גם טקסטורות), ניתן להשיג מבצעים (ובעתיד כשיצאו לו DLC - זה יתרון), זה יותר נח (לא צריך להדליק קונסולה, להעביר ערוץ בטלויזיה וכו...), וגם זמני הטעינה, למרות שהם די קצרים גם ככה - עלולים להיות טובים יותר.
לי למשל זה יהיה הרבה יותר נח לשחק בו על המחשב, גם אם יהיה לי PS4.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אפריל 2015, 10:28

צריך עזרה בדחוף.

המחשב של האישה די התפחלץ. היא רוצה להשקיע באזור ה10K על מחשב חדש. המחשב הקודם היה איזה אסוס ב6K.

את המחשב כנראה אקנה היום או מחר. תודה אנשים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אפריל 2015, 10:42

Laskin כתב:לא כ"כ מבין את היתרון בלשחק "איפה שכולם משחקים"... אותו דבר אתה יכול להגיד על GTA V - אפשר לשחק בPC עם מליון אנשים או בPS3 עם 20 מליון. מה אכפת לי כמה אנשים יש? בסוף אני משחק עם 32 אנשים במקביל, מקסימום. בMK זה אחד על אחד... אף אחד לא ירגיש את ההבדל, אלא אם גירסת הPC תמכור רק אלף יחידות סה"כ, ואז יצא לך לשחק הרבה נגד אותם אנשים :P
לגבי שלטים - מה מונע ממך לחבר כמה שלטים למחשב? היום מחשב הוא מרכז הסלון, אצל הרבה אנשים... מי שלא - הגיע הזמן שיתקדם ;)
הגרפיקה בPC בטח תהיה טיפה יותר טובה (בטח AA משופר לפחות, אולי גם טקסטורות), ניתן להשיג מבצעים (ובעתיד כשיצאו לו DLC - זה יתרון), זה יותר נח (לא צריך להדליק קונסולה, להעביר ערוץ בטלויזיה וכו...), וגם זמני הטעינה, למרות שהם די קצרים גם ככה - עלולים להיות טובים יותר.
לי למשל זה יהיה הרבה יותר נח לשחק בו על המחשב, גם אם יהיה לי PS4.

יש לזה יתרון ב matchmaking עדיף שימצא שחקנים שיותר קרובים לרמה שלך, וכן העניין הזה שיש לך קהילה גדולה של שחקנים שתשאר איתך עד MK הבא, זה לא בר השוואה ל GTA שגם פופולרי מאוד על ה PC ויש לו גם אופי הרבה פחות תחרותי.
ואתה שוכח שאם המשחק יתפוס קצת בארץ ויהיו טורנירים בכל מני אירועים ומדיה גיים וכו׳ זה יהיה על הפס4.

לרוב האנשים המחשב הוא גם לא מרכז הסלון ואם להדליק את הקונסולה זה מה שמטריד אפשר להשאיר אותה ב rest mode עם המשחק עובד ולהכנס באופן מיידי ל match, להחליף ערוצים? אתה צוחק כן? קודם כל גם במחשב סלוני צריך להחליף ערוצים ובלי קשר אין גבול לעצלנות? עוד מעט תבקש גם שילחצו לך על הכפתורים בשלט :|

הבדלים טכניים במקרה הזה הם לא פקטור בכלל, אתה יודע את זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2015, 11:28

Laskin כתב:כן, עדכנתי את ההודעה בדיוק עם עוד כמה דברים שאמרת הרגע

מצאתי לעצמי את ההגדרות שעובדות לי אחלה בלי להוריד דברים שחשובים לי, אם אתה רוצה אני אעלה את ההגדרות לכאן.

אחרי בערך 4-5 שעות בתוך המשחק, אני ממש נהנה אבל מצד שני הוא מזכיר לי איזו עבודה בעיניים GTA4 היה. זה ההמשך לGTA:SA, המשחק הקודם היה סוג של ניסוי מוזר ולא ברור. פתאום המכוניות מרגישות כמו בSA רק עם הרבה יותר פיסיקה (לעומת סירות מרחפות ב4), העולם ענקי יותר מSA (לעומת 4 ששם הוא היה שבריר גודל מSA) ומלא בדברים כמו מכוניות/ג'ט סקי/אופניים/אופנועים/מסוקים/מצנחים ושאר הירקות שרוקסטאר הורידו בGTA4 וגם המשימות פתאום כיפיות ומושקעות לעומת הזבל שנתנו לנו ב4 (כלומר "לך לשם, תהרוג את כולם, תחזור חזרה" שמתאר פחות או יותר 85% מהמשימות בGTA4). זה פשוט מרגיש כאילו 4 היה תרגיל, לקחו לנו את כל הצעצועים, עכשיו שהחזירו אותם פתאום המוח מתפוצץ.

בכלליות אני ממש נהנה בנתיים. אגב יש למישהו מושג איך אני מחליף את ה"אוטו שלי"? ניסיתי לגנוב אוטו מגניב ולשפצר אותו במוסך ואז לחנות אותו בחניה. הבעיה היא שברגע שהשארתי אותו בצד לכמה דקות וחזרתי ממשימה, הוא לא היה יותר איפה שהשארתי אותו ונעלם לעד יחד עם ה50,000 שהשקעתי בו לשיפצורים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2015, 11:45

נדב, שמע... יש מלא דברים שאתה צריך ללמוד על המשחק :) זה ייקח הרבה זמן, ולכן העיצה שלי היא שלא תבזבז יותר מדי כסף כרגע :P
אבל העקרון די פשוט - מה שקנית - שלך.
קנית נשק? תמיד תוכל להחליף אליו. קנית בגד או מסיכה? תמיד תוכל להחליף אליה מהINVENTORY. קנית מכונית? תמיד תוכל להזמין אותה שוב.. אבל למכוניות תעשה גם ביטוח. אם אני זוכר נכון - את הביטוח עושים בחנות השדרוגים.
אה, והשדרוגים שקנית למכונית? לדעתי אם תקנה את אותה המכונית - תוכל לשדרג אותה שוב מבלי לקנות אותם, רק "להוסיף" בחנות השדרוגים.
מכוניות, מטוסים, אופנועים, אופניים, אוניות וכו' - קונים באתרי האינטרנט השונים. הגישה אליהן היא דרך הסלולר.

מציע לאנשים שלא שיחקו בו בגירסאות אחרות לחפש כמה טיפים למתחילים וזה.
למשל - תמיד חשוב להחזיק "חטיפים" בכיס, ולעשות שהGESTURE שלך יהיה לאכול חטיף, כי זה ממלא את הבריאות, וזה ממש חשוב לקרבות ומשימות, כדי לא להכשל בהן על שטות. פשוט לוחצים על R3 וL3 ביחד, ובמקום שהדמות סתם תעשה תנועה מגונה או משהו כזה - ממלאים את הבריאות. חטיפים ושתיה עולים בדרך כלל דולר אחד או שניים.
אה, ואם שודדים חנות כלשהי - תמיד תשימו מסיכה קודם (גם זה, ניתן לעשות בכל רגע נתון מהINVENTORY) אחרת יזהו אתכם בחנות הזו בפעם הבאה.

בלינג, אני לא הולך להתחרות באף אחד, וגם אתה לא אני מניח... ואף אחד כאן :) מעטים באמת הולכים לתחרויות, והם בטח יקנו באמת לPS4 (ואז אותן טענות תקפות לגירסת ה360/ONE).
כמו שאמרתי - הגיע הזמן להתקדם.. ואני בטוח שMK X ימכור מספיק יחידות על המחשב כדי שתוכל להתחרות נגד אנשים בערך ברמה שלך. באמת שאני לא רואה שום יתרון בקונסולה על פני המחשב, ואפילו להפך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2015, 11:56

Laskin כתב:נדב, שמע... יש מלא דברים שאתה צריך ללמוד על המשחק :) זה ייקח הרבה זמן, ולכן העיצה שלי היא שלא תבזבז יותר מדי כסף כרגע :P
אבל העקרון די פשוט - מה שקנית - שלך.
קנית נשק? תמיד תוכל להחליף אליו. קנית בגד או מסיכה? תמיד תוכל להחליף אליה מהINVENTORY. קנית מכונית? תמיד תוכל להזמין אותה שוב.. אבל למכוניות תעשה גם ביטוח. אם אני זוכר נכון - את הביטוח עושים בחנות השדרוגים.
אה, והשדרוגים שקנית למכונית? לדעתי אם תקנה את אותה המכונית - תוכל לשדרג אותה שוב מבלי לקנות אותם, רק "להוסיף" בחנות השדרוגים.
מכוניות, מטוסים, אופנועים, אופניים, אוניות וכו' - קונים באתרי האינטרנט השונים. הגישה אליהן היא דרך הסלולר.

מציע לאנשים שלא שיחקו בו בגירסאות אחרות לחפש כמה טיפים למתחילים וזה.
למשל - תמיד חשוב להחזיק "חטיפים" בכיס, ולעשות שהGESTURE שלך יהיה לאכול חטיף, כי זה ממלא את הבריאות, וזה ממש חשוב לקרבות ומשימות, כדי לא להכשל בהן על שטות. פשוט לוחצים על R3 וL3 ביחד, ובמקום שהדמות סתם תעשה תנועה מגונה או משהו כזה - ממלאים את הבריאות. חטיפים ושתיה עולים בדרך כלל דולר אחד או שניים.
אה, ואם שודדים חנות כלשהי - תמיד תשימו מסיכה קודם (גם זה, ניתן לעשות בכל רגע נתון מהINVENTORY) אחרת יזהו אתכם בחנות הזו בפעם הבאה.

בלינג, אני לא הולך להתחרות באף אחד, וגם אתה לא אני מניח... ואף אחד כאן :) מעטים באמת הולכים לתחרויות, והם בטח יקנו באמת לPS4 (ואז אותן טענות תקפות לגירסת ה360/ONE).
כמו שאמרתי - הגיע הזמן להתקדם.. ואני בטוח שMK X ימכור מספיק יחידות על המחשב כדי שתוכל להתחרות נגד אנשים בערך ברמה שלך. באמת שאני לא רואה שום יתרון בקונסולה על פני המחשב, ואפילו להפך.

אני משחק במשחק כבר 5 שעות ולא היה לי מושג על אף אחד מהדברים שאמרת כאן :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2015, 12:17

אני אמרתי את זה כבר כמה פעמים - אני גם אחרי 100 שעות מגלה עוד ועוד דברים חדשים במשחק :)
תלחץ על SELECT בשלט ליותר מכמה שניות, תשתמש בתפריטים שם הרבה. זה ממש ממש שימושי, במיוחד כשאתה רוצה להגיע לאנשהו.
אגב, אם אתה מת במולטי - כל הכסף שהיה עלייך הלך. אז כשאתה מסיים משימה (זה לרוב מזכה אותך בכמה אלפי דולרים) - מהר ללחוץ על SELECT לחיצה ארוכה, לעשות QUICK GPS לATM ולהכניס הכל לחשבון :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אפריל 2015, 13:26

DrKeo כתב:אני משחק במשחק כבר 5 שעות ולא היה לי מושג על אף אחד מהדברים שאמרת כאן :)

ועוד משהו חשוב - אל תעשה את משימות הבורסה. תעעשה אותן רק אחרי שאתה מסיים את הסיפור.
אתה כבר תבין למה אני מתכוון בהמשך.
וכן... תעלה את ההגדרות שלך. בטח יעזור לשפץ את שלי יותר מהר, בסופ"ש.
אני חושב שהעוגנים שלי יהיו AA מוצלח וDD מקסימלי. אולי גם רכבים ואנשים בכמות מקסימלית, אבל זה יותר גמיש, כי אם ארגיש שזה מפריע לשחק, אוריד את הכמות.

---

אריק, מה השימושים של המחשב? מה הדרישות? צריך שיהיה קל מאוד? צריך כרטיס מסך טוב? משנה הצבע?
אם אתה רוצה להשאר עם ASUS, יש להם אולטרבוקים באמת נהדרים. הUX305 מדהים. ה303 גם מוצלח ועם כרטיס מסך יותר טוב. הם הרבה פחות יקרים מה10K שאתה רוצה להוציא, אז אם אתה צריך איזה משהו מיוחד, עם מפרט אחר, תגיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2015, 13:59

Nucleus_Dawn כתב:
ועוד משהו חשוב - אל תעשה את משימות הבורסה. תעעשה אותן רק אחרי שאתה מסיים את הסיפור.
אתה כבר תבין למה אני מתכוון בהמשך.
וכן... תעלה את ההגדרות שלך. בטח יעזור לשפץ את שלי יותר מהר, בסופ"ש.
אני חושב שהעוגנים שלי יהיו AA מוצלח וDD מקסימלי. אולי גם רכבים ואנשים בכמות מקסימלית, אבל זה יותר גמיש, כי אם ארגיש שזה מפריע לשחק, אוריד את הכמות.

---

אריק, מה השימושים של המחשב? מה הדרישות? צריך שיהיה קל מאוד? צריך כרטיס מסך טוב? משנה הצבע?
אם אתה רוצה להשאר עם ASUS, יש להם אולטרבוקים באמת נהדרים. הUX305 מדהים. ה303 גם מוצלח ועם כרטיס מסך יותר טוב. הם הרבה פחות יקרים מה10K שאתה רוצה להוציא, אז אם אתה צריך איזה משהו מיוחד, עם מפרט אחר, תגיד.

אני אעלה אותן היום בערב. זה לא 60FPS נעול אבל הנפילות נדירות מספיק.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים