נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2015, 16:35

Nucleus_Dawn כתב:סיקור טכני מעניין לGTA V בPC, מדיגיטל פאונדרי.

הנקודה הכי מעניינת, לדעתי, היא שעם 750TI ומעבד i3, המשחק רץ ברמה טיפה יותר טובה מבקונסולה, ב1080P, ב60FPS. כלומר, מחשב של 300 פאונד נותן ביצועים עדיפים על קונסולות של 300 פאונד.

---

ו...זה היה מהר. GTA V כבר עובד, ברמה סבירה, על האוקולוס ריפט. תהנה, לאסקין :)

האיכות של הסרטון שם ממש מחורבנת, אבל וואו, זה נראה פסיכי.

טוב זה צפוי במשחק שדורש הרבה כח עיבוד, זו נקודת החולשה של הקונסולות והמעבד החזק יותר שיש עם ה 750 TI יותר ממפצה על כך.
את מטרו DI למשל הוא מריץ בהגדרות נמוכות יותר ובפחות מ 60 פריימים בניגוד ל PS4.

לא שאני הולך להתווכח עם זה שהקונסולות חלשות בטירוף.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 אפריל 2015, 16:55

Nucleus_Dawn כתב:סיקור טכני מעניין לGTA V בPC, מדיגיטל פאונדרי.

הנקודה הכי מעניינת, לדעתי, היא שעם 750TI ומעבד i3, המשחק רץ ברמה טיפה יותר טובה מבקונסולה, ב1080P, ב60FPS. כלומר, מחשב של 300 פאונד נותן ביצועים עדיפים על קונסולות של 300 פאונד.

---

ו...זה היה מהר. GTA V כבר עובד, ברמה סבירה, על האוקולוס ריפט. תהנה, לאסקין :)

האיכות של הסרטון שם ממש מחורבנת, אבל וואו, זה נראה פסיכי.

א. ההגדרות הן פחות מהקונסולות, הן קרובות על פי מה שהם טוענים, הם לא יודעים מה ההגדרות בקונסולות ומנחשים שהכל זה על High.
ב. הם הורידו את הDraw distance ל-20% בפיסי, הם לא ציינו מה הוא בפס4 ובאקסבוקס.
ג. כשהם השוו 280 עם הגדרות נמוכות מהפס4 והאקסבוקס הם היו צריכים לעבור לLock 30, כרטיס שעולה יותר מה-750Ti.

כדי באמת להגיע לLock של 60 בשתי הקונפיגורציות על High (החוויה ממש לא חלקה עם המעבד החלש וה-750Ti ויש נפילות תכופות למתחת ל-60) הם עברו למעבד שעולה לבדו כמו מהפס4 והאקסבוקס - 280 פאונד.

The situation changes slightly with an i3 4130 CPU. As expected, the move to a dual-core processor clocked at 3.4GHz is an issue for rendering city areas, and driving at pace through busy streets produces bigger dips to 50fps. Our 60fps read-out is steadied a little by paring back draw distances and population density to 20 per cent, but little else helps. Even dropping all settings to 'normal' only claws a few frames per second back for these stress points. Overall, it's not worth the sacrifice to the visuals, and left at high settings the 750 Ti still produces 60fps for the most part, if not the perfect lock we had hoped for.

On the plus side, the GTX 750 Ti fares much better when paired with a budget CPU than the rivalling AMD R9 280. Despite costing £30-40 more, the card is a write-off for 60fps performance at 1080p, even with all settings and sliders at their lowest. Left at high settings, spikes down to 35fps are common, again pointing to an issue with AMD cards when paired with weaker CPUs. Unlike the Nvidia 750 Ti, a 30fps lock is needed here when targeting 1080p and anything close to current-gen console settings.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2015, 16:58

bling כתב:טוב זה צפוי במשחק שדורש הרבה כח עיבוד, זו נקודת החולשה של הקונסולות והמעבד החזק יותר שיש עם ה 750 TI יותר ממפצה על כך.
את מטרו DI למשל הוא מריץ בהגדרות נמוכות יותר ובפחות מ 60 פריימים בניגוד ל PS4.

לא שאני הולך להתווכח עם זה שהקונסולות חלשות בטירוף.

צריך לזכור שמחשב עם מעבד כזה ו-GPU כזה עולה כמו פס4, זה מה שבזוי בסיפור. אגב איפה ראית את הקטע עם מטרו ו-750TI? לא ראיתי כתבה על זה אף פעם בDF. כל השוואה שהם עשו, ולרוב זה היה עם 750GTX לא TI (כרטיס חלש יותר), ה750GTX נצח את הפס4. זה מה שאפילו מעלה את הבזיון כי 750GTX עולה 109$, כלומר מחשב עם 750GTX יהיה זול מפס4.

דודי, אני לא ממש בטוח מה אתה מנסה להוכיח פה. גרסת הפס4 רצה ב30, ה750TI מריץ את המשחק בערך ב60 רוב הזמן. להגיע לנקודת שוויון לא תגיע פה, הפס4 מריצה את המשחק פחות או יותר בחצי ביצועים מה750TI לפי האנליזה שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 אפריל 2015, 17:04

DrKeo כתב:צריך לזכור שמחשב עם מעבד כזה ו-GPU כזה עולה כמו פס4, זה מה שבזוי בסיפור. אגב איפה ראית את הקטע עם מטרו ו-750TI? לא ראיתי כתבה על זה אף פעם בDF. כל השוואה שהם עשו, ולרוב זה היה עם 750GTX לא TI (כרטיס חלש יותר), ה750GTX נצח את הפס4. זה מה שאפילו מעלה את הבזיון כי 750GTX עולה 109$, כלומר מחשב עם 750GTX יהיה זול מפס4.

דודי, אני לא ממש בטוח מה אתה מנסה להוכיח פה. גרסת הפס4 רצה ב30, ה750TI מריץ את המשחק בערך ב60 רוב הזמן. להגיע לנקודת שוויון לא תגיע פה, הפס4 מריצה את המשחק פחות או יותר בחצי ביצועים מה750TI לפי האנליזה שלהם.

אני גם לא מבין מה הנקודה פה, דבר ראשון, אנחנו לא יודעים אם מדובר באותן הגדרות (אני בספק אם על הקונסולות המשחק עומד על 20% הן , בDraw distance והן בDensity) גם אם כן - זה משחק אחד, כל משחק מתנהג אחרת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2015, 17:05

DrKeo כתב:צריך לזכור שמחשב עם מעבד כזה ו-GPU כזה עולה כמו פס4, זה מה שבזוי בסיפור. אגב איפה ראית את הקטע עם מטרו ו-750TI? לא ראיתי כתבה על זה אף פעם בDF. כל השוואה שהם עשו, ולרוב זה היה עם 750GTX לא TI (כרטיס חלש יותר), ה750GTX נצח את הפס4. זה מה שאפילו מעלה את הבזיון כי 750GTX עולה 109$, כלומר מחשב עם 750GTX יהיה זול מפס4.

ראיתי את זה באתר של Nvidia מנתונים שהם שחררו לגבי הכרטיס, מטרו DI רץ על מדיום (שזה פחות מהגדרות הקונסולה) ולא מצליח להגיע ל 60 FPS בניגוד ל PS4 ול ONE שרצים על 60 נעול. (אם כי ה ONE רצה ב 900P)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 אפריל 2015, 18:39

יש במשחק אפשרות לנעול את ה fps ל 30?
אגב התחלתי להתקין את המשחק לפני 4 שעות והוא עדיין מתקין... זה נורמלי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2015, 18:54

Death_119 כתב:אני גם לא מבין מה הנקודה פה, דבר ראשון, אנחנו לא יודעים אם מדובר באותן הגדרות (אני בספק אם על הקונסולות המשחק עומד על 20% הן , בDraw distance והן בDensity) גם אם כן - זה משחק אחד, כל משחק מתנהג אחרת.

הם שמו את הסליידרים על 50%, לא 20%. הם טוענים שזה הכי דומה למה שיש בקונסולות, אם אתה חושב שהם משקרים אז חופשי אבל אז אין ערך לשום דבר שהם אומרים אני משער. הנה, הם שמו הגדרות שנראות כמו הפס4 בהשוואות שהם עשו וה750ti הריץ את המשחק בסביבות ה60fps כשהפס4 עושה את זה ב30. אני לא מבין מה הויכוח, זה מספרים נטו.

מגלומניאק, אתה יכול להגדיר את הvsync כ-half, זה מגביל את המשחק ל30fps.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2015, 20:56

TOTAL BISCUIT עשה סיקור וידאו מקיף של גירסת הPC וגילה שכל האופציות בAVDANCED OPTIONS ממש דופקות איזה 30% מהביצועים. אז הוא עם שני 980 מעדיף לכבות אותם :O
(אבל הוא משחק עם 144HZ)
אז למרות שהLONG SHADOWS וזה ממש מגניב, אולי כדאי לחכות לפאץ' שייעל ביצועים איתן. זה אחוז נכבד מדי ולאו דווקא שמים לב לזה כל הזמן. אני רוצה 60 נעול :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אפריל 2015, 21:03

אם אני לא מפעיל VSYNC, אז באמת המשחק עובד על 60 רוב הזמן, אבל נופל לאזור ה40 לא מעט, בהגדרות יחסית מאוד גבוהות.
החלטתי להפעיל את הנעילה ל30, העליתי הגדרות של AA ודברים אחרים לרמות גבוהות יותר ואני מאוד מרוצה. המשחק עובד חלק לגמרי, עם נפילות נדירות במרכז העיר ל29-8 והכל נראה ממש נהדר.
מהבנצ'מרקים שראיתי, המשחקים אמור היה לעבוד יותר טוב, אבל כנראה שהמעבד המעט עתיק שלי הוא צוואר בקבוק. אני שוקל לעשות לו overclock ואולי זה ישפר ביצועים פה ושם.

עשיתי את אחת המשימות הראשונות עם לאמאר. הלכתי איתו ברחוב איזה חצי דקה ופשוט בהיתי בצללים שלהם ובדרך שהם מתנהגים מושלם. מתעוותים ועולים בצורה מושלמת על צמחים, לכלוך על הרצפה, או סתם על קירות.
יש מצב שזה לא מיוחד בכלל, אבל זה נראה לי כל כך טוב והכל כל כך חלק, כי אני עם MSAAX4. באמת תענוג. באמת לא זכור לי שמשהו כזה תפס לי את העין בעבר.
הגוף ראשון נחמד ובאמת אני מדויק יותר עם עכבר ומקלדת, מאשר עם הסטיקים, אבל מעצבן לעבור בנהיגה לשלט וביריות למקלדת ועכבר. המשחק תומך בזה מושלם, שזה נחמד, אבל נראה לי שאחליט בסופו של דבר אם להתפשר על נהיגה עם מקלדת, או על יריות עם סטיקים אנאלוגים.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 אפריל 2015, 21:12

אני תמיד העדפתי 30 FPS על 40-60 שזה לא נוח בשיט... גם בפאר קריי 4 העדפתי לנעול את זה ל-30 כי ב-50-60 המשחק פשוט לא הרגיש חלק.

והמשחק מצויין במחשב, נראה שהוא פיצוי די פסיכי על ההשקה של GTA IV שהיתה מהגרועות... פורט מושקע.
נערך לאחרונה על ידי Megalomaniac ב 16 אפריל 2015, 21:14, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 אפריל 2015, 21:14

DrKeo כתב:הם שמו את הסליידרים על 50%, לא 20%. הם טוענים שזה הכי דומה למה שיש בקונסולות, אם אתה חושב שהם משקרים אז חופשי אבל אז אין ערך לשום דבר שהם אומרים אני משער. הנה, הם שמו הגדרות שנראות כמו הפס4 בהשוואות שהם עשו וה750ti הריץ את המשחק בסביבות ה60fps כשהפס4 עושה את זה ב30. אני לא מבין מה הויכוח, זה מספרים נטו.

מגלומניאק, אתה יכול להגדיר את הvsync כ-half, זה מגביל את המשחק ל30fps.

ברור שהוא רץ פי כמה עדיף על הפיסי ואני ממש לא חושב שמה שהם כתבו זה לא נכון, על סמך מה אכתוב דבר כזה? אבל אני גם מבין שהפס4 כנראה חזק משמעותית מהחומרה שהספיקה להם להתעלות על הקונסולה בGTA 5. לראיה? מעניין לראות את אותה חומרה מריצה את DA:I לדוגמא אל מול הפס4. אני סמוך שהנתונים יהיו מאוד שונים. בסופו של יום איך משחק ירוץ על קונסולה זה ממש לא השוואה של כמה נתונים טכניים יבשים, יש גם אלמנט של איך כתוב המשחק, מה הוא יודע לנצל טוב יותר או פחות וכו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 אפריל 2015, 21:17

גם אצלי זה נראה שהמעבד הוא קצת צוואר בקבוק וזה מרגיז. המעבד עצמו (core i5-2500) זהה בביצועים למעבד שמוגדר כrecommended ככה שזה נראה לי יותר כמו איזו בעיית אופטימיזציה במשחק. נראה אם יצא patch בקרוב...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 אפריל 2015, 21:58

אני לא מבין את ההתלהבות מהגרפיקה, watch dogs לא רואה אותו ממטר והביצועים שלו טובים יותר. בושה שלזה חיכינו שנה וחצי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2015, 22:43

Death_119 כתב:ברור שהוא רץ פי כמה עדיף על הפיסי ואני ממש לא חושב שמה שהם כתבו זה לא נכון, על סמך מה אכתוב דבר כזה? אבל אני גם מבין שהפס4 כנראה חזק משמעותית מהחומרה שהספיקה להם להתעלות על הקונסולה בGTA 5. לראיה? מעניין לראות את אותה חומרה מריצה את DA:I לדוגמא אל מול הפס4. אני סמוך שהנתונים יהיו מאוד שונים. בסופו של יום איך משחק ירוץ על קונסולה זה ממש לא השוואה של כמה נתונים טכניים יבשים, יש גם אלמנט של איך כתוב המשחק, מה הוא יודע לנצל טוב יותר או פחות וכו...

הפס4 חלשה משמעותית מ750ti, גם בדרגון אייג׳ אגב. גם בbf4 שזה אותו מנוע. גרסת הps4 אגב מקבילה להגדרות medium ולמספר הגדרות high על הpc כשמעליהן יש high, very high ו-ultra.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 אפריל 2015, 11:04

DrKeo כתב:הפס4 חלשה משמעותית מ750ti, גם בדרגון אייג׳ אגב. גם בbf4 שזה אותו מנוע. גרסת הps4 אגב מקבילה להגדרות medium ולמספר הגדרות high על הpc כשמעליהן יש high, very high ו-ultra.

אוקיי, חבל שלא עשו השוואות. דרך אגב, איך הם יודעים מה ההגדרות בפס4, סתם מסקרנות? המפיצות מוציאות את האינפורמציה הזאת החוצה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2015, 11:17

DrKeo כתב:הפס4 חלשה משמעותית מ750ti, גם בדרגון אייג׳ אגב. גם בbf4 שזה אותו מנוע. גרסת הps4 אגב מקבילה להגדרות medium ולמספר הגדרות high על הpc כשמעליהן יש high, very high ו-ultra.

"חלשה משמעותית", בוא ניסחף, עוד מעט תגיד שהפס4 דור אחורה לעומת הכרטיס הזה.
היא לא יכולה להיות חלשה משמעותית אם היא עוברת אותו בכמה משחקים, היא חלשה מה 750ti אולי כשאתה מצרף אותו למעבד נורמלי ומריץ משחק שתובעני יחסית מבחינת כח עיבוד כי אז היגואר העלוב מהווה צוואר בקבוק ודופק את הביצועים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2015, 13:39

bling כתב:"חלשה משמעותית", בוא ניסחף, עוד מעט תגיד שהפס4 דור אחורה לעומת הכרטיס הזה.
היא לא יכולה להיות חלשה משמעותית אם היא עוברת אותו בכמה משחקים, היא חלשה מה 750ti אולי כשאתה מצרף אותו למעבד נורמלי ומריץ משחק שתובעני יחסית מבחינת כח עיבוד כי אז היגואר העלוב מהווה צוואר בקבוק ודופק את הביצועים.

הפס4 לחלוטין חלשה משמעותית מה750TI, אם מסתכלים על יכולות החישוב. אני חושב שזו היתה הכוונה שלו.
בגלל כל הסיבות שאתה כבר מכיר, הכרטיס מספק ביצועים מקבילים לPS4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2015, 14:17

Nucleus_Dawn כתב:
הפס4 לחלוטין חלשה משמעותית מה750TI, אם מסתכלים על יכולות החישוב. אני חושב שזו היתה הכוונה שלו.
בגלל כל הסיבות שאתה כבר מכיר, הכרטיס מספק ביצועים מקבילים לPS4.

זה לא שהפס4 חלשה משמעותית מה 750TI עצמו, היא חלשה כשמחברים לו מעבד נורמלי בניגוד לפח שהתקינו בפס4 וגם זה במשחקים שבעיקר מסתמכים על זה.
ככרטיס בפני עצמו הוא לא חזק יותר ממה שיש בפס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2015, 17:04

bling כתב:זה לא שהפס4 חלשה משמעותית מה 750TI עצמו, היא חלשה כשמחברים לו מעבד נורמלי בניגוד לפח שהתקינו בפס4 וגם זה במשחקים שבעיקר מסתמכים על זה.
ככרטיס בפני עצמו הוא לא חזק יותר ממה שיש בפס4.

מעבד חזק? הצמידו אליו i3 בסיסי. כמה נמוך אתה רוצה לרדת? לא מוכרים מעבדים בכוח של הפס4 היום חוץ מאשר לניידים. וה750ti חזק מהפס4 בכל משחק, לא רק בgta5. מטרו לא רץ ב60fps על 980gtx בהגדרות מקסימליות, הגדרות שלא קיימות בפס4, כך שאני לא חושב שזה פייר לעשות השוואה לפס4 במקרה הזה. לא ראיתי השוואות בין הגדרות פס4 וגרסת הpc על מטרו אז אני לא יכול להגיב עליו ואיך הוא מתפקד על 750ti מול הפס4 אבל כל משחק שכן עשו בינהם השוואה ה750ti מביא בין 30-100 אחוז ביצועים על הפס4.

אולי אתם מתבלבלים עם ה750gtx, כרטיס זול יותר (הgtx הוא 109$, הti הוא 149$) שנחשב כ״כרטיס הזה שנותן ביצועי פס4+״. הוא לרוב נותן ביצועים ממש טיפונת יותר טובים מהפס4 ו-df אוהבים להשוות אותם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אפריל 2015, 17:55

התחלתי היום את GTA5 והוא ממש, ממש, ממש מהנה
קודם כל הפורט באמת ברמה גבוהה, המשחק רץ ונראה נהדר על הGTX760 הבינונית שלי, ככה שזה כבר פלוס אחד.
בקשר למשחק, אף פעם לא מאוד אהבתי את משחקי GTA, בVC וSA הייתי משחק כשהייתי קטן יותר אצל חברים ובעיקר בשביל לעשות בלאגן ולברוח ממשטרות, ככה שמבחינת הקמפיין מעולם לא באמת שיחקתי אותם.
את 4 כבר היה לי על הPS3, והתקדמתי עד לשליש האחרון של העיר שם כבר נמאס לי. את שתי ההרחבות יש לי על הPC ומעולם לא מצאתי כוח לגעת בהן.
למעשה אפשר להגיד שהGTA היחיד שבאמת ממש אהבתי וסיימתי היה RDR, וגם זה בעיקר בגלל האווירה המדהימה שלו.
אז עכשיו התחלתי את 5 ובנתיים הוא מרגיש לי כמו קפיצה משמעותית מהקודם. רק שימשיך ככה ואני גם אסיים אותו..

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 17 אפריל 2015, 18:14

Stick כתב:התחלתי היום את GTA5 והוא ממש, ממש, ממש מהנה
קודם כל הפורט באמת ברמה גבוהה, המשחק רץ ונראה נהדר על הGTX760 הבינונית שלי, ככה שזה כבר פלוס אחד.
בקשר למשחק, אף פעם לא מאוד אהבתי את משחקי GTA, בVC וSA הייתי משחק כשהייתי קטן יותר אצל חברים ובעיקר בשביל לעשות בלאגן ולברוח ממשטרות, ככה שמבחינת הקמפיין מעולם לא באמת שיחקתי אותם.
את 4 כבר היה לי על הPS3, והתקדמתי עד לשליש האחרון של העיר שם כבר נמאס לי. את שתי ההרחבות יש לי על הPC ומעולם לא מצאתי כוח לגעת בהן.
למעשה אפשר להגיד שהGTA היחיד שבאמת ממש אהבתי וסיימתי היה RDR, וגם זה בעיקר בגלל האווירה המדהימה שלו.
אז עכשיו התחלתי את 5 ובנתיים הוא מרגיש לי כמו קפיצה משמעותית מהקודם. רק שימשיך ככה ואני גם אסיים אותו..

אה, וואו... תגובה מפחידה :o
גם אני מריץ אותו עם 760. גם אני לא אהבתי את הקודמים. גם לי היה את 4 על הPS3, שיחקתי בו כמה שעות והוא עייף אותי וגם אני מאוד נהנתי מRDR וסיימתי אותו בגלל החוויה...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2015, 19:28

DrKeo כתב:מעבד חזק? הצמידו אליו i3 בסיסי. כמה נמוך אתה רוצה לרדת? לא מוכרים מעבדים בכוח של הפס4 היום חוץ מאשר לניידים. וה750ti חזק מהפס4 בכל משחק, לא רק בgta5. מטרו לא רץ ב60fps על 980gtx בהגדרות מקסימליות, הגדרות שלא קיימות בפס4, כך שאני לא חושב שזה פייר לעשות השוואה לפס4 במקרה הזה. לא ראיתי השוואות בין הגדרות פס4 וגרסת הpc על מטרו אז אני לא יכול להגיב עליו ואיך הוא מתפקד על 750ti מול הפס4 אבל כל משחק שכן עשו בינהם השוואה ה750ti מביא בין 30-100 אחוז ביצועים על הפס4.

אולי אתם מתבלבלים עם ה750gtx, כרטיס זול יותר (הgtx הוא 109$, הti הוא 149$) שנחשב כ״כרטיס הזה שנותן ביצועי פס4+״. הוא לרוב נותן ביצועים ממש טיפונת יותר טובים מהפס4 ו-df אוהבים להשוות אותם.

זה לא הכרטיס הזה? :
http://www.geforce.com/hardware/desktop ... erformance

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2015, 19:42

bling כתב:זה לא הכרטיס הזה? :
http://www.geforce.com/hardware/desktop ... erformance

כן זה הכרטיס הזה, עדין לא ממש ברור איך זה עוזר לנו :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2015, 19:44

DrKeo כתב:כן זה הכרטיס הזה, עדין לא ממש ברור איך זה עוזר לנו :)

זה עוזר שבבנצ'מרקים שפרסמתי הוא נראה די מקביל לפס4, לפעמים עובר אותו, לפעמים נופל ממנו. בטח לא חזק משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2015, 19:56

bling כתב:זה עוזר שבבנצ'מרקים שפרסמתי הוא נראה די מקביל לפס4, לפעמים עובר אותו, לפעמים נופל ממנו. בטח לא חזק משמעותית.

בבנצ'מארק שפרסמת הוא לא מצליח להתקרב ל60FPS על MEDIUM בBF4 כשבמציאות כרטיס חלש ממנו מריץ את המשחק ב1080P בהגדרות טיפה גבוהות מהפס4 ב60FPS נעול (בניגוד לפס4). אז מה ההגדרות של הבנצ'מארק הזה? X8MSAA? אולי FXAA? אולי אין בכלל AA? מה זה MEDIUM בMETRO כי הטבלה מכסה 15 משחקים? זה על METRO רידוקס או לא כי ברידוקס הם שפרו את הביצועים באיזה 30%? דלוק אור וליומטרי מהנשקים או לא? כי אם כן הפיצ'ר הזה רצח את הביצועים של המשחק ובגרסת הקונסולות למשל הסירו אותו. יש AF? מה האיכות טקסטורות? יש HBOA?

בקיצור, מה הבנצ'מארק הזה אומר לי בכלל ביחס לפס4 חוץ מזה שיש אלף משתנים והדבר היחיד שידוע הוא "זה רץ ב1080P".

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 91 אורחים