נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2015, 15:18

DrKeo כתב:זה ה285, לא ה285X. מדובר בכרטיס שמפסיד ל960 ברוב הבנצ'מארקים אבל הם כן מאוד קרובים. זה באסה לאחיך אך ורק אם הוא ממש אבל ממש רצה כרטיס של AMD.

שחר, זה באסה כי 660TI הוא חצי 970GTX והוא פשוט שכב לי בבית, יכלתי לא למכור אותו ולקבל ביצועים אדירים. כן, אני יכול לקנות איזה 1060GTX עוד חצי שנה אבל כנראה שאני לא עשה את זה. אבל בכלליות אלה חדשות ממש טובות כי אני אף פעם לא עושה SLI כי אני קונה כרטיס אחד, עוברות שנתיים ואז הכרטיס שיש לי כבר חלש אבל לקנות אחד נוסף עולה המון כי מחירים בארץ לא יורדים. מצד שני יש תמיד בסדרה חדשה כרטיס מקביל שעולה כלום אבל לא יכלתי להשתמש בו. עכשיו אני אוכל לקנות איזה 1150GTX או משהו כזה עוד שנה ומשהו בכלום כסף ולהכפיל ביצועים, זה יהיה ממש מגניב.

לא ממש אין לו פטיש ל AMD, אבל אם זה מקביל והרבה יותר זול אז כנראה שהיה הולך עליו כי הוא לא גיימר גדול ולא אכפת לו מהתוספות הגראפיות שמשחקי NVIDIA מקבלים.
אני לעומתו כמובן שהייתי הולך על NVIDIA בכל מקרה ומוסיף גם כסף בשביל זה גם אם הביצועים שווים.

ד"א כנראה עוד שבוע אני גם אקנה את המחשב שלו, הוא רוצה לעבוד איתו כמה ימים ואם הוא מרוצה הוא יעביר לי את המפרט ואני אזמין כזה לבית, אני אעלה אותו פה לקראת הקנייה כדי לראות אם שווה לערוך כמה שינויים לפני :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 מאי 2015, 15:27

DrKeo כתב:AMD מורידה את המחיר של ה285 ל199$ כדי להלחם ב960GTX.

ובחדשות אחרות, הבנתי שאני די מטומטם שמכרתי את ה660TI שלי כי אם DX12 באמת יאפשר שימוש בGPU מרובים לא סמטרים אז הייתי יכול לעשות SLI בינו לבין ה970 שלי ולקבל 1.5 מהכוח של ה970, זה יותר מטייטן X :/

בלי שום מגבלה? כמה אחורה היא התמיכה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2015, 15:31

אני ממש לא קונה שזה יעבוד כמו שצריך... לשלב כרטיס עם צריכת חשמל שונה ולנסות לקחת ממנו משאבים... אני צופה המון, המון STUTTER ובעיות סינכרון.
הלוואי ואני טועה, אבל אני ממש סקפטי בעניין.
לשלב את הזכרונות שלהם - זה דווקא נשמע הגיוני ומתבקש (הייתי קצת בשוק שזה לא מה שקורה כרגע, כשגיליתי את זה), אבל לשלב את העיבוד של כרטיסים לא קשורים אחד לשני? נשמע לי משונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2015, 15:45

Death_119 כתב:בלי שום מגבלה? כמה אחורה היא התמיכה?

אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שכל כרטיס DX12, כלומר מסדרה 400 של NVIDIA וסדרה 6000 של AMD.

בלינג, הם עולים עכשיו אותו דבר. גם ה960GTX עולה 199$.

לאסקין, כל הקונספט של SLI משתנה. זה אפילו לא עובד אותו דבר אז אין מה לצאת בניחושים על גמגומים או לא יודע מה. יכול להיות שיהיו יתרונות ביצועים לSLI הרגיל אבל רק האופציה של להשאיר את הכרטיס הישן שלך, לצרף כרטיס חדש ובנוסף לזרוק פנימה את הGPU של המעבד שלך שמעלה אבק בערך מהיום שקנית אותו זה חתיכת פינוק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 מאי 2015, 15:46

DrKeo כתב:אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שכל כרטיס DX12, כלומר מסדרה 400 של NVIDIA וסדרה 6000 של AMD.

בלינג, הם עולים עכשיו אותו דבר. גם ה960GTX עולה 199$.

לאסקין, כל הקונספט של SLI משתנה. זה אפילו לא עובד אותו דבר אז אין מה לצאת בניחושים על גמגומים או לא יודע מה. יכול להיות שיהיו יתרונות ביצועים לSLI הרגיל אבל רק האופציה של להשאיר את הכרטיס הישן שלך, לצרף כרטיס חדש ובנוסף לזרוק פנימה את הGPU של המעבד שלך שמעלה אבק בערך מהיום שקנית אותו זה חתיכת פינוק.

מעניין אם ספק של 850W יצליח להחזיק לי הן ה-580 והן את ה970 לאור הפרט הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2015, 15:48

Laskin כתב:לדעתי הדמו של העפיפון היה מרשים בהרבה... והוא רץ על טיטאן אחד, לא ארבעה. אני די משכונע שעם ארבעה כרטיסים היו יכולים להוסיף גם שיער יפה יותר, אבל אני דווקא אהבתי את המראה המצוייר שלו.

הדמו של העפיפון הרגיש לי כאילו לקחו את GTA V, הפכו הכל ליותר חד ועם יותר טסלציה ויאללה, ''דמו הדור הבא''. יש סביבות דומות ברעיון (גם אם לא בפלטת הצבעים או הסגנון האומנותי), בGTA V כבר היום. מה היה אח''כ? קצת עפיפונים צבעוניים מסתובבים? בדמו שבסופו של דבר לא ראינו שום אינטראקציה איתו, אז גם לך תדע מה עשו לו מאחורי הקלעים כדי שירוץ רק על טיטאן אחד?

הדמו של SE, לעומת זאת, מרשים פי כמה עם טכנולוגיות השיער והעור המטורפות שהוא מציג, לדעתי. הוא באמת מקרב אותנו לראות איך יראו משחקים בעוד כמה שנים טובות מהיום, בעוד שהדמו של העפיפון מראה, לטעמי, איך משחקים נראים היום, רק יותר חד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2015, 15:52

Klayman כתב:
הדמו של העפיפון הרגיש לי כאילו לקחו את GTA V, הפכו הכל ליותר חד ועם יותר טסלציה ויאללה, ''דמו הדור הבא''. יש סביבות דומות ברעיון (גם אם לא בפלטת הצבעים או הסגנון האומנותי), בGTA V כבר היום. מה היה אח''כ? קצת עפיפונים צבעוניים מסתובבים? בדמו שבסופו של דבר לא ראינו שום אינטראקציה איתו, אז גם לך תדע מה עשו לו מאחורי הקלעים כדי שירוץ רק על טיטאן אחד?

הדמו של SE, לעומת זאת, מרשים פי כמה עם טכנולוגיות השיער והעור המטורפות שהוא מציג, לדעתי. הוא באמת מקרב אותנו לראות איך יראו משחקים בעוד כמה שנים טובות מהיום, בעוד שהדמו של העפיפון מראה, לטעמי, איך משחקים נראים היום, רק יותר חד.

אתה באמת חושב שהפירוט של הסביבה בדמו ההוא היה כמו GTA5?
אתה יכול למצוא לי סלעים כאלו ב GTA5? :)
תמונה

(ותעשה גם ZOOM IN על הנעל של טרבור ותגיד לי אם היא נראית ככה)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2015, 16:01

שוב.... לקחו את הרעיון והאזור, והגבירו את כל הפירוט בו. מרגיש לי ''זול'' יחסית. שום טכנולוגיית הדור הבא. רק סוגשל Brute Force שאומר ''הנה תראו. עם הרבה כח זה יכול להראות ככה''. כל הסימולציות ובכלל מה שרואים בדמו של SE, זה עולם אחר לחלוטין, ובניגוד לדמו של העפיפונים, אשכרה ראינו אותו רץ בזמן אמת. ואם כבר אתה רוצה לדבר - תראה את הסוליה של הנעל.. היא לא נמעכת בכלל בדריכה על הסלע כשהילד שם עליה את כל כובד משקלו.. קיצר, כמו שאמרתי, שום דבר מרשים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2015, 16:32

Death_119 כתב:מעניין אם ספק של 850W יצליח להחזיק לי הן ה-580 והן את ה970 לאור הפרט הזה.

מעניין ומאוד גבולי. SLI של 580GTX צריך 900W ויש לך ספק חלש יותר אבל 970GTX צריך הרבה פחות מה580 אז מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2015, 18:06

Klayman כתב:שוב.... לקחו את הרעיון והאזור, והגבירו את כל הפירוט בו. מרגיש לי ''זול'' יחסית. שום טכנולוגיית הדור הבא. רק סוגשל Brute Force שאומר ''הנה תראו. עם הרבה כח זה יכול להראות ככה''. כל הסימולציות ובכלל מה שרואים בדמו של SE, זה עולם אחר לחלוטין, ובניגוד לדמו של העפיפונים, אשכרה ראינו אותו רץ בזמן אמת. ואם כבר אתה רוצה לדבר - תראה את הסוליה של הנעל.. היא לא נמעכת בכלל בדריכה על הסלע כשהילד שם עליה את כל כובד משקלו.. קיצר, כמו שאמרתי, שום דבר מרשים.

דווקא אפשר לראות בבירור את הסוליה מתעקמת, כשהוא מרים את הרגל.
אפשר גם לראות את הבד של הג'ינס והנעל, באזור המפגש שלהם, מגיבים באופן שהיינו מצפים ממנו לראות, כמו גם השרוכים.

הדמו הזה נמצא כמה וכמה רמות מעל כל דבר שראינו עד היום. בטח בעולם פתוח.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 03 מאי 2015, 18:30

יש פה לעוד מישהו את הבעיה ב- GTA V עם ה- MSAA? שאני מפעיל אותו יש בצד ימין למטה פיקסלים מוזרים או הפרעות כאלה.. ושאני מכבה את ה- MSAA זה נעלם.
http://srv1.jpg.co.il/10/55463ee555c1e.jpg

http://srv2.jpg.co.il/10/55463ec180939.jpg

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2015, 18:55

וכשאתה מפעיל את הTXAA?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2015, 19:01

סיקור מעניין על הביצועים של GTA V במגוון חומרות, כולל השוואה של ההשפעה של CPU שונים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 03 מאי 2015, 19:05

יש לי בעיה מוזרה בAssassin's Creed Unity שגם קיימת בעוד משחקים בלי קשר, יש דבר שנקרא Graphical Artifacts (איך קוראים לזה בעברית?), באינטרנט טוענים שזה מהתחממות של הכרטיס, יש לי GTX 970 ועדיין המשחק בעל דרישות מגוכחות, הנה הסרטון שמראה את הבעיה:

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 מאי 2015, 19:51

אוי, זה מבאס נורא. אצלי ממש לא היו בעיות כאלו. היה כמה נפילות פריימים בשלבים המאוחרים והוא אכן נתקע פעמיים עד כדי התרסקות, אבל זהו בכל המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2015, 20:04

Mandellla כתב:יש לי בעיה מוזרה בAssassin's Creed Unity שגם קיימת בעוד משחקים בלי קשר, יש דבר שנקרא Graphical Artifacts (איך קוראים לזה בעברית?), באינטרנט טוענים שזה מהתחממות של הכרטיס, יש לי GTX 970 ועדיין המשחק בעל דרישות מגוכחות, הנה הסרטון שמראה את הבעיה:

יכול להיות שזו בעיה טכנית במשחק עצמו? כי אם זה בא מהכרטיס עושה רושם שכל רגע הוא עומד לעלות באש.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 מאי 2015, 21:08

זה באמת נראה כמו התחממות, במיוחד אם זה קורה לך בעוד משחקים

אבל למה לנחש? תבדוק את הטמפ' של הכרטיס, לא מסובך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2015, 22:45

כמו שעידן אמר, תבדוק מה הטמפ'. לא חסרות תוכנות שמסוגלות לעשות את זה.

אם אכן מדובר בטמפ', יכול מאוד להיות שניקיון יסודי של המחשב (עם מיכל לחץ אוויר), יתקן את הבעיה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2015, 23:18

זה בדר"כ קורה כשעושים יותר מדי OC.
אם לא עשית - תנקה, ואם זה לא עובד אז אולי תוסיף מאוורר במארז לכיוון הכרטיס

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2015, 23:30

בוודאות מדובר בבעיית התחממות.
הדבר הזה קרה לי עם הPS3 שלי בזמנו כמעט בכל המשחקים. פשוט אחרי 10 דקות משחק זה כבר היה הופך ללא שחיק וכל הטקסטורות היו נמרחות ומשתגעות ככה (אחרי הרבה זמן זה גם מגיע למצבים הרבה יותר גרועים ממה שיש בסרטון).
היה לי ביטוח, אז פשוט החליפו לי את הקונסולה לאחת חדשה אבל הבעיה הייתה במאוורר של הכרטיס מסך, כלומר התחממות.
תבדוק את הדבר הזה, ACU הוא אומנם כשלון טכני ומשחק מאוד כבד אבל זה לא צריך לקרות בשום מצב ובטח שלא עם GTX970, אם זה לא קורה לך במשחקים אחרים אז אולי הבעיה היא באמת פשוטה (ברמה של הצטברות אבק) ובגלל זה אתה חווה את זה רק במשחק המאוד כבד הזה.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 03 מאי 2015, 23:40

אני אבדוק את הטמפרטורה של הכרטיס, וגם מישהו טען שצריך להחזיר את הדרייבר של Nvidia לגרסה 374.25 בגלל שהגרסאות החדשות יצרו את הבעיה, אני גם אנסה את זה, ואם זה יעבוד, אז באמת זה בדיחה אחת גדולה, זה לא קורה בשום מקום במשחק רק בשלבי הrift, לא הגיוני.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2015, 00:09

סיימתי את הgta הראשון שלי מאז vc (עברו כבר 13 שנים!) :)

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 04 מאי 2015, 00:50

כל הכבוד נדב! בשבילי קשה לסיים משחק כמו GTA כשיש לך הרבה פיתויים סביב הסיפור :) .

-------------------------------

בקשר לבעיה שלי, הצלחתי לפתור אותה! אני מחקתי את הדרייבר החדש של נוידיה והתקנתי את 347.25 כמו שאמרו, וזה פאקינג עבד!!! WTF Nvidia?! איך הדרייברים החדשים שלכם יוצרים כאלו בעיות?! זאת בדיחת השנה של הדרייברים של נוידיה, בחיים לא חוויתי כזאת בעיה בשום משחק חוץ מיוניטי, צריך לדווח לנוידיה שיעדכנו את הבעיה המגוכחת, גם בדקתי את הטמפרטורה של הכרטיס עם Speedfan, בדרך כלל יצא 50C הכי גבוה עם סמל של אש, חיפשתי באינטרנט לגבי זה וזה אומר שזה בסדר רק שמומלץ לנקות את האבק כמו שאתם אומרים.

ודבר אחרון, התמיכה של יוביסופט אמרו לי שהמעבד שלי לא כל כך מתאים בגלל שהוא 3GHz ויוניטי דורש 4GHz ואפילו הם מכתחילה אמרו לי לעשות Roll back לדרייבר, אבל איכשהו המשחק רץ טוב בין 60 ל 40 FPS, מקווה שהמחשב שלי ישרוד את ארקהם נייט עם הדרישה לGTX 980 עם ה970 :|
תמונה
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 04 מאי 2015, 08:21

הכרטיסים החדשים של AMD יוצגו בE3? או לפחות ה R9 390X?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מאי 2015, 10:42

Mandellla כתב:כל הכבוד נדב! בשבילי קשה לסיים משחק כמו GTA כשיש לך הרבה פיתויים סביב הסיפור :) .

-------------------------------

בקשר לבעיה שלי, הצלחתי לפתור אותה! אני מחקתי את הדרייבר החדש של נוידיה והתקנתי את 347.25 כמו שאמרו, וזה פאקינג עבד!!! WTF Nvidia?! איך הדרייברים החדשים שלכם יוצרים כאלו בעיות?! זאת בדיחת השנה של הדרייברים של נוידיה, בחיים לא חוויתי כזאת בעיה בשום משחק חוץ מיוניטי, צריך לדווח לנוידיה שיעדכנו את הבעיה המגוכחת, גם בדקתי את הטמפרטורה של הכרטיס עם Speedfan, בדרך כלל יצא 50C הכי גבוה עם סמל של אש, חיפשתי באינטרנט לגבי זה וזה אומר שזה בסדר רק שמומלץ לנקות את האבק כמו שאתם אומרים.

ודבר אחרון, התמיכה של יוביסופט אמרו לי שהמעבד שלי לא כל כך מתאים בגלל שהוא 3GHz ויוניטי דורש 4GHz ואפילו הם מכתחילה אמרו לי לעשות Roll back לדרייבר, אבל איכשהו המשחק רץ טוב בין 60 ל 40 FPS, מקווה שהמחשב שלי ישרוד את ארקהם נייט עם הדרישה לGTX 980 עם ה970 :|

זה מאוד משונה, אני עם הגירסה האחרונה של הדרייברים ואין לי בעייה.
זו ממש לא בעייה נפוצה, ואולי זה קורה רק בלוחות מסויימים או משהו... איך המארז שלך?

יהל - אם לא יציגו את הכרטיסים החדשים זו תהיה הפתעה מאוד גדולה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים