משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי Klayman » 10 מאי 2015, 21:15

swym כתב:אני חושב שהם בנו את הדמויות ככה שלכל אחת יהיה appeal לקהל יעד קצת שונה:
מייקל מדבר לאנשים שלGTA הגיעו בגיל מאוחר יחסית, התקדמו בחיים, דפקו את החיים - ועכשיו יש להם משפחה לא מתפקדת.
פרנקלין מדבר לצעירים יותר שגילו את GTA במקרה הטוב עם סאן אנדראס בלי לגלות לאמא, ו/או לבנבנים שתמיד חלמו לתת כיף לכושי.
טרבור מדבר לפסיכופטים בכל הגילאים.
תסיק את המסקנות לבד :)
(וזה עדיין מרגיש לי קצת מוזר לדון בעלילה של משחק מה-2013 בדיון של משחקי 2015).

אני חושב שהמשימה הידועה לשמצה הזו היא לא פחות מגאונית. מצד אחד מבקרים את הFBI ואת כל הרעיון של עינויים - גם דרך הדמות של מייקל וגם דרך הדמות של טרוור - שכיבכול מודה שעינויים לא עובדים ושזה רק עניין לפסיכופטיים כמוהו. אבל אז המשימה נגמרת ואנחנו לא מקבלים שום אינדיקציה להשלכות שלה: האם סתם עינינו מישהו? האם סתם רצחנו מישהו אחר על סמך מידע מפוקפק? או שאולי לפחות הצלנו את המדינה מאיום טרוטיסטי? רוקסטאר פשוט נפטרים מקו העלילה הזה ומשאירים את השחקן בלי תחושת הסיפוק של לדעת מה ההשלכות.

(בכלל, הם יורים שם לכל הכיוונים ברוקסטאר. Impotent Rage הוא הסופרהירו הכי מוצדק ביקום.)

אין לי בעיה להיות פסיכופט :P. בכל מקרה, הבנתי את הרעיון ביצירה וההבנייה של הדמויות, גם בלי הפרשנות שלך (אם מישהו באמת צריך פרשנות לעלילה של GTA V - מצבו קשה), ועדיין מצאתי אותן משעממות. גם ברור לגמרי שטרבור הוא Over the top בכוונה, ועדיין הוא היחיד עם אופי.
===
מסכים עם בלינג, העלילה בSleeping Dogs, לטעמי, הייתה מוצלחת בהרבה, ואפילו סיפור המסגרת בWatch_Dogs היה מעניין יותר מזה של GTA V, והיה יכול להיות טוב בהרבה אם הדמות הראשית בו לא הייתה אנמית, מעצבנת, משעממת וחסרת אישיות.

====

לאסקין - ההייסטים לאונליין יצאו לפני חודש וחצי.. מה אתה בכלל מחשיב אותם במשחק? :S. עד לפני חודש וחצי, זאת הייתה הגרסא המלאה של המשחק. לא היו עוד הייסטים ולא היה עוד משחק, ובכל מקרה, קצת קשה לי להחשיב אותם כרגע כי א' לא שיחקתי בהם, ב' אני לא שחקן שמולטי מעניין אותו כ''כ, ג' דיברתי על קמפיין הסינגל, וכן, אין בו מספיק הייסטים. בשביל משחק שמתיימר ''לספר את סיפורם של שודדי בנקים'' הוא לא מספר את הסחורה, לטעמי. גם אני לא הגעתי למטוס קרב במהלך המשחק בסינגל פלייר, ולא לטנק (למרות שטרבור פורץ לבסיס צבאי באחת המשימות).

בנושא ההחלפה בין הדמויות, זה לא מוגבל רק להייסטים. גם לסתם משימות כמו גניבת המכוניות או עוד כהנה וכהנה. אתה תקוע עם טרבור במסוק, נגיד, כשפרנקלין על הקרקע מחפש את המכונית, במקום להיות מסוגל לחפש אותה בעצמך, נגיד. יש המון דוגמאות לזה לאורך המשחק. ההחלפה מוגבלת מאוד מאוד במהלך משימות, עד שלי, אישית, זה הציק. לא הפריע לך? מגניב. וכן, על הנייר יש שלוש דמויות שונות וסיפור לכל אחת. אבל הסיפור של שתיים מהן מוגבל וחסר כל תוכן, ושל דמות אחת (טרבור), יחסית יותר מלא מאחרים ועם יותר אופי. אז ברעיון, כן, זה מגניב שיש שלוש דמויות. בפועל, לא הרגשתי שזה מאוד משנה את ''היומיום'' של המשחק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 מאי 2015, 21:18

סערת ה Downgrade האחרונה, משתמש מהפורום הטכנולוגי GURU3D השווה בין הטריילרים המוקדמים של הוויטצ'ר לבין המראה הנוכחי שלו בגרסת ה PC באולטרה שראינו מיוטיוברים מובילים שקיבלו גישה למשחק:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

שימו לב שהוא לא משווה IQ ככה שאין משקל כל כך לטענות שזה קשור לאיכות של יוטיוב, יותר מדבר על רמת הנכסים, הפירוט, רמת הצמחייה וכו'
ההשוואה הראשונה לא הוגנת והיא סתם באה להציג את הוויטצ'ר 3 כהתקדמות קטנה על פני קודמו אבל היא מטעה והמשחק נראה יותר טוב, פשוט תמונה לא טובה שלו.

לשאר ההשוואות יש בשר וזה נכון יש ירידה באיכות בחלק מהדברים שמציין, אבל המשחק עדיין נראה נפלא לדעתי בניגוד ל downgrades אחרים כמו ווטצ' דוגס ודארק סולס 2 שהשנמוך היה מאסיבי ופגע מאוד במראה של המשחק ביחס למקור, אני חושב שכאן המשחק עדיין מצליח להיות העולם פתוח הכי יפה כרגע וקשה להתאכזב יותר מדי, כמובן שכבר פרצה סערה סביב ההשוואה (שלא יגידו שרק את יובי מחפשים) וההשוואה עכשיו נמצאת במקום השני ב N4G וכבר יש ת'רד של עשרות עמודים ב GAF.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 מאי 2015, 23:37

DrKeo כתב:אתה יכול לציין את אותם משחקים בז׳אנר שלו שאתה כל הזמן מדבר עליהם? זה לא בערך סליפינג דוגס, סיינט רו 2 ו-wd בבערך 10 שנים האחרונות? איזה עוד משחק עולם פתוח מודרני סודו-ראליסטי יש בכלל?

הנוקמים 2 אכזב אותי בכל מני תחומים שהייתי רוצה שהוא ישתפר בהם, הוא עדין הכי טוב בז׳אנר כי כמה סרטי אנסמבל של סופר גיבורים יש כבר? אבל זאת לא סיבה לא לבקר אותו או לצפות לדברים מסויימים.

הובכן, זה באמת סליפינג דוגס (שהטענה שהסיפור שלו עדיף על זה של GTA IV או V נראית לי ממש מגוחכת. הוא ממש סביר, אבל הוא גם לא מגיע לקרסוליים של GTA IV. הוא בערך באותה ליגה של GTA SA, לפי דעתי, שזה יפה מאוד), סיינטס רו 2 וWD. זה גם סיינטס רואו 3 ו4, ג'אסט קוז, דד איילנד, דיינג לייט, קראקדון, RDR, LA NOIR, ולמרות ההבדלים, הייתי מחשיב גם את FAR CRY 3\4 ובטח יש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע.
לא חסרים משחקים בז'אנר (אפשר להגיד שהוא די התפוצץ בדור הקודם). לחלקם יש איזה גימיק שונה, או קונספט שמייחד אותם (זומבים, הוק שוט, האקינג, מערב פרוע, בילוש, כוחות על וכן הלאה).
אף לא אחד מהם (זולת RDR שהוא גם של רוקסטאר) לא מתקרב לGTA V, בכל הנוגע לאיכות הכתיבה, העברת הסיפור, הסיפור עצמו, הדמויות ופחות או יותר כולם גם לא מתקרבים לGTA V בכל הנוגע לגיוון ואיכות המשימות.

אגב, פספסת גם את קמפייני הבחירות של שני הפוליטיקאים (אני חושב שהם ניסו להבחר לראשות העיר) ברדיו? בכלל, המשחק עמוס בביקורת פוליטית. באמת לא חסר.
תמיד אפשר להגיד שחסר עוד. האם המשחק היה יותר טוב, אם היו בו עוד כמה מהמשימות הטובות ביותר שאי פעם ראינו במשחק עולם פתוח? בוודאי. אני פשוט חושב שבמשחק שיש בו כל כך הרבה ובאיכות כל כך גבוהה, עדיף לשפוט אותו לפי מה שיש בו ולא לפי מה שאין. זה נראה לי יותר הגיוני במקרה הזה, כי מחסור זה משהו שלא הרגשתי בו לרגע.

הביקורת על זה שהחלפת הדמויות במשימות מוגבלת לעיתים, נשמעת לי הגיונית לגמרי. אני לא מסכים איתה כלל. אני דווקא חושב שזה חכם לקבוע מידי פעם מבנה נוקשה לחלק מהמשימות. זה אחלה גיוון, לטעמי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מאי 2015, 23:50

לחלק.... לא לרוב. ברוב המשימות שמשחקים עם יותר מדמות אחת, החלוקה מוגבלת. שוב, לכם לא הפריע? אחלה. לי זה ממש הציק בשלבים מסויימים.

ההשוואה לSR3 ו 4 מיותרת, כי הם משחקים שהם OUT THERE לגמרי מבחינת הסיפור, כש4 מגדיל לעשות ומכניס אותך למעין עולם מטריקס עם כוחות על מטורפים. אגב, אם אתה מחשיב את FC אז אפשר להחשיב גם את AC.

RDR, אגב, כתוב יותר טוב מכל משחק רוקסטאר אי פעם, לטעמי. יש בו עלילה מסודרת, קוהרנטית ומעניינת. בשאר משחקי GTA יש עלילה ככה ככה ובמקרה של V יש עלילה ''עמוסה'' אבל ריקה מאוד מתוכן. כל הסיפור של מייקל חסר כל פואנטה, כנ''ל הסיפור של פרנקלין.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 00:03

Nucleus_Dawn כתב:
הובכן, זה באמת סליפינג דוגס (שהטענה שהסיפור שלו עדיף על זה של GTA IV או V נראית לי ממש מגוחכת. הוא ממש סביר, אבל הוא גם לא מגיע לקרסוליים של GTA IV. הוא בערך באותה ליגה של GTA SA, לפי דעתי, שזה יפה מאוד), סיינטס רו 2 וWD. זה גם סיינטס רואו 3 ו4, ג'אסט קוז, דד איילנד, דיינג לייט, קראקדון, RDR, LA NOIR, ולמרות ההבדלים, הייתי מחשיב גם את FAR CRY 3\4 ובטח יש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע.
לא חסרים משחקים בז'אנר (אפשר להגיד שהוא די התפוצץ בדור הקודם). לחלקם יש איזה גימיק שונה, או קונספט שמייחד אותם (זומבים, הוק שוט, האקינג, מערב פרוע, בילוש, כוחות על וכן הלאה).
אף לא אחד מהם (זולת RDR שהוא גם של רוקסטאר) לא מתקרב לGTA V, בכל הנוגע לאיכות הכתיבה, העברת הסיפור, הסיפור עצמו, הדמויות ופחות או יותר כולם גם לא מתקרבים לGTA V בכל הנוגע לגיוון ואיכות המשימות.

אגב, פספסת גם את קמפייני הבחירות של שני הפוליטיקאים (אני חושב שהם ניסו להבחר לראשות העיר) ברדיו? בכלל, המשחק עמוס בביקורת פוליטית. באמת לא חסר.
תמיד אפשר להגיד שחסר עוד. האם המשחק היה יותר טוב, אם היו בו עוד כמה מהמשימות הטובות ביותר שאי פעם ראינו במשחק עולם פתוח? בוודאי. אני פשוט חושב שבמשחק שיש בו כל כך הרבה ובאיכות כל כך גבוהה, עדיף לשפוט אותו לפי מה שיש בו ולא לפי מה שאין. זה נראה לי יותר הגיוני במקרה הזה, כי מחסור זה משהו שלא הרגשתי בו לרגע.

הביקורת על זה שהחלפת הדמויות במשימות מוגבלת לעיתים, נשמעת לי הגיונית לגמרי. אני לא מסכים איתה כלל. אני דווקא חושב שזה חכם לקבוע מידי פעם מבנה נוקשה לחלק מהמשימות. זה אחלה גיוון, לטעמי.

יופי שלא זרקת פנימה את סופר מריו, סטריט פייטר ופיפא. כמעט אף משחק שציינת הוא לא בסגנון gta, זה בערך כמו להשוואת את היילו וסקיירים כי שניהם בגוף ראשון. העלילה בfc3 אגב, אם כבר ציינת אותו, יותר טובה משל gta5 אבל זה עניין של טעם אני משער.

כל הנושא של ״תמיד אפשר להוסיף״, ברור שתמיד אפשר ואני אומר מה הפריע לי. גם אמרתי מה הפריע לי בgta4 והוא היה משחק שלא היה דומה לו בתקופתו אבל כן, הוא היה מלא כשלים ולא התביישתי להגיד אותם. כן, gta5 תיקן 80% ממה שהיה בעייתי ב4 ואני מאושר, זה גם הgta הראשון שסיימתי מאז vc כתוצאה מזה, אבל זה לא אומר שהוא מושלם או חף מבעיות. הבעיות לדעתי היו:
1) היו משימות מטורפות אבל לא מטורפות מספיק. צריך איזון, משימות קטנות יותר ומשימות גדולות יותר אבל אני חושב שהם לא הלכו רחוק מספיק בבומבסטיות
2) לא יכול להיות שבשני כלים הכי מגניבים במשחק לא השתמשו בשום משימה (לפחות לא בראשיות וגם עשיתי כל משנית שמצאתי) שזה פשע לדעתי. הטנק והמטוס קרב, לטיפולכם בdlc רוקסטאר! זה מתחבר ישירות לטענה הראשונה, אם לא השתמשת בכלים הכי מגניבים במשחק אז בטוח שהם לא נצלו את פוטנציאל הבומבסטיות.
3) הם חייבים לפתור את בעיית הטלביזיה. היא מנותקת לגמרי מהמשחק והיא מפוצצת תוכן שלרוב השחקנים אין כוח לחוות. הלוואי והייתה לי הסבלנות לשבת מול טלביזיה שעה וחצי, אין לי. זה פאק בעיצוב של המשחק, בדיוק כמו שקלטות אודיו במשחקים אחרים שרצות רק בתפריט זה פאק בעיצוב הצעה שלי, פודקאסט. גם יתן להם לעשות מה שבא להם וגם יהיה זמין בכל רגע מהטלפון שלך.
4) תחנת דיבורים קטנה מדי (3 תוכניות בלבד וגם לא ברמה של 4) והיא גם לא משתנה עם הזמן. לא הגיוני שאני שומע את אותה תוכנית בשעה הראשונה שלי בתוכנית ובשעה ה100
5) הייתה בעיית באלנס מאוד קשה עם כסף במשחק. ברגעים מסויימים היה לי יותר מדי (כלומר אחרי הייסט) ולרגעים לא היה לי כסף למשך 10 שעות. הייסטים מכניסים מאות אלפים אבל משימות צד וגריינדינג בקושי 5000 כל פעם, זה הופך את המשימות צד לחסרות ערך כספי
6) שלוש דמויות זה חמוד אבל זה מוזר לי שאני צריך לתחזק 3 מערכות שדרוג מקבילות. עכשיו אני צריך לשדרג נהיגה לשלוש דמויות במקביל? למה הכסף, הזטאטים והרכישות בעולם לא משותפות לכל הדמויות? אין יותר מבאס מאשר שכופים עליך להחליף דמות באמצע משימה ופתאום אתה מגלה ששכחת לקנות משגר טילים לפרנקלין
7) כל נושא קנית המכוניות, זה לא עובד. אם רוצים שאני אשפוך מאות אלפים או אפילו מליונים על אוטו הוא צריך להיות לי זמין בכל רגע אפשרי. כלומר למה יש לי מכונית דיפולטית לכל דמות אבל אני תקוע עם הרכב המעפן הזה גם בשעה ה100? אני רוצה לקנות אוטו וכל פעם שאני מת, כל פעם שאני מתחיל משימה, כל פעם שאני מרים את הסלולרי ומזמין אותו וכל פעם שאני מסיים משימה שהוא פשוט יהיה שם. אחרת מה המטרה?
8) בניתם עולם מטורף? נצלו את זה ראבק. בקושי ראיתי כלום מהמתחת למים, בקושי חוויתי את ההרים, בקושי התעסקתי בגורדי שחקים וגם היערות לא נוצלו כמו שצריך. ראבק עד המשימה האחרונה אפילו לא הייתי בלונה פארק!
9) ראבק זה 2013 (כשהוא יצא), למה יש מוסיקה/רדיו/תוכניות אך ורק ברכב ולא בטלפון בכל רגע שרוצים?

זהו פחות או יותר. יש לי עוד כמה תלונות קטנות אבל באמת שהן קטנות. אה, ועוד בקשה אחת, בבקשה עלילת מאפיה. אני לא יכול לשמוע עוד דמות שחורה אחת שאומרת ניגר כל 3 שניות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 00:32

את AC אני לא מכניס, כי הוא כל כך לא מודרני בתקופה שבה הוא מתרחש וכתוצאה מכך, משחקים בו בצורה שונה לגמרי. במחשבה שנייה, גם את משחקי הזומבים לא הייתי מכניס, כי הם באמת מאוד דומים לAC ופחות לGTA.
כל השאר, לא רק באותו ז'אנר של GTA ודומים לו. אפשר אפילו להגיד שאילולא GTA 3, הם לא היו קיימים.

אני ממש שמח שהם נפרדו מהנוסחא של "פושע קטן שמשתלט על המאפיה המקומית והופך לפושע הכי גדול" בשני המשחקים האחרונים. הם הציגו סיפורים טובים בהרבה, דמויות טובות בהרבה וריעננו את המותג המון.
למרות זאת, עם כל מה שהם למדו ועשו מאז SA, יכול להיות מאוד נחמד אם הם יחזרו לשבלונה הקלאסית הזאת ויכניסו לתוכה את כל הדברים שבהם הם השתפרו במהלך השנים.
VC, אבל עם דמויות מעניינות ואחלה סיפור (וכמובן כל השיפורים והשדרונים למכאניקות המשחק והקפיצה הפסיכית והעקבית שלהם באיכות הכתיבה), יכול להיות מדהים. עבר מספיק זמן מאז הפעם האחרונה שהם עשו את זה, אז אין סכנה שזה ירגיש ממוחזר וטרחני.

1) לא הלכו מספיק רחוק בבומבסטיות? לא יודע מה איתך, אבל אני גם נסעתי על רכבת עם אופנוע וגם ירדתי מהר עם אופנוע ורדפתי בכל רחבי המפה אחרי מטוס מתרסק. גם שדדתי בנק ונלחמתי עם שיריון צבאי מלא נגד עשרות שוטרים. להגיד שזה לא היה מספיק בומבסטי זה מצחיק.
2) לא חשבו על משימה שבה משתמשים בכלים האלו, אבל לא רצו למנוע אותם מהשחקנים, שסתם רוצים להשתולל. נראה לי שהם עשו את הבחירה הטובה כאן. אם יהיה להם רעיון טוב לDLC, זה באמת יכול להיות נחמד, אבל טוב שהם בחרו להציע לשחקן גם כלים שלא מופיעים במשימות עצמן.
3) אין בעיית טלויזיה. יש תוכן צד ממש מצוין, שלא כולם נחשפים אליו וזה פשוט נהדר שהם משקיעים כל כך הרבה, כשהם יודעים שחלק גדול מהקהל לא יזכה להנות מזה. זו הגישה שלהם לכל דבר במשחק וזה חלק מהגדולה שלהם.
4) הייתי רוצה לשמוע יותר בתחנות הדיבור על מה שאני עושה. כלומר, אם שדדתי בנק ורצחתי עשרות שוטרים, אז תכניסו על זה תוכנית דיבור. תקשרו את זה למוטיבים שכבר הצגתם של infamy vs fame. באמת יש עוד המון מה לעשות. עדין לא ממש סיבה להתלונן יותר מידי. מה שיש נהדר ויש לא מעט ממנו. נראה לי ממש גרידי לדרוש יותר.
5) הבעיה שלי עם הבאלנס היתה שונה, האמת. היה לי כסף. תמיד. כל הזמן. לא היה רגע שבו היתה לי בעיה לקנות משהו שרציתי. מצד שני, באמת לא קניתי יותר מידי עסקים, או דברים. כנראה זו הסיבה.
אגב, שמרת את משימות הבורסה לסוף המשחק?
6) סה"כ זה הגיוני, בעיקר בגלל שהם רצו שלכל דמות יהיו היתרונות שלה. אם אתה אוהב דמות מספיק ומסתובב איתה יותר מכל השאר, אז היא כבר תצמצם מספיק פערים, בערך בכל התחומים. לפחות ככה זה היה אצלי.
7) נכון. באמת משונה שזה כל כך מורכב.
8) וואי, הזכרת לי את משימת מירוץ האופניים מפסגת ההר ואת הצניחה לחוף. איזה עולם מדהים :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 מאי 2015, 00:40

אין לי בעיה עם זה ששינו את הנוסחה של ''פושע קטן הופך למלך הפשע של העיר''. אבל מה קיבלת בתמורה? איך הדמות של פרנקלין התפתחה מתחילת המשחק לסופו? מגנגסטר קטן, לגנגסטר קטן עם הרבה כסף? ואוו. או מייקל? איזה שינוי מטורף עבר עליו? ואפילו טרבור, שהוא עם האופי הכי מלא במשחק, לא השתנה במאום. אז מה כ''כ טוב בנוסחה החדשה והכתיבה הפסיכית שלהם? אני שואל באמת.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 00:53

Nucleus_Dawn כתב:את AC אני לא מכניס, כי הוא כל כך לא מודרני בתקופה שבה הוא מתרחש וכתוצאה מכך, משחקים בו בצורה שונה לגמרי. במחשבה שנייה, גם את משחקי הזומבים לא הייתי מכניס, כי הם באמת מאוד דומים לAC ופחות לGTA.
כל השאר, לא רק באותו ז'אנר של GTA ודומים לו. אפשר אפילו להגיד שאילולא GTA 3, הם לא היו קיימים.

אני ממש שמח שהם נפרדו מהנוסחא של "פושע קטן שמשתלט על המאפיה המקומית והופך לפושע הכי גדול" בשני המשחקים האחרונים. הם הציגו סיפורים טובים בהרבה, דמויות טובות בהרבה וריעננו את המותג המון.
למרות זאת, עם כל מה שהם למדו ועשו מאז SA, יכול להיות מאוד נחמד אם הם יחזרו לשבלונה הקלאסית הזאת ויכניסו לתוכה את כל הדברים שבהם הם השתפרו במהלך השנים.
VC, אבל עם דמויות מעניינות ואחלה סיפור (וכמובן כל השיפורים והשדרונים למכאניקות המשחק והקפיצה הפסיכית והעקבית שלהם באיכות הכתיבה), יכול להיות מדהים. עבר מספיק זמן מאז הפעם האחרונה שהם עשו את זה, אז אין סכנה שזה ירגיש ממוחזר וטרחני.

1) לא הלכו מספיק רחוק בבומבסטיות? לא יודע מה איתך, אבל אני גם נסעתי על רכבת עם אופנוע וגם ירדתי מהר עם אופנוע ורדפתי בכל רחבי המפה אחרי מטוס מתרסק. גם שדדתי בנק ונלחמתי עם שיריון צבאי מלא נגד עשרות שוטרים. להגיד שזה לא היה מספיק בומבסטי זה מצחיק.
2) לא חשבו על משימה שבה משתמשים בכלים האלו, אבל לא רצו למנוע אותם מהשחקנים, שסתם רוצים להשתולל. נראה לי שהם עשו את הבחירה הטובה כאן. אם יהיה להם רעיון טוב לDLC, זה באמת יכול להיות נחמד, אבל טוב שהם בחרו להציע לשחקן גם כלים שלא מופיעים במשימות עצמן.
3) אין בעיית טלויזיה. יש תוכן צד ממש מצוין, שלא כולם נחשפים אליו וזה פשוט נהדר שהם משקיעים כל כך הרבה, כשהם יודעים שחלק גדול מהקהל לא יזכה להנות מזה. זו הגישה שלהם לכל דבר במשחק וזה חלק מהגדולה שלהם.
4) הייתי רוצה לשמוע יותר בתחנות הדיבור על מה שאני עושה. כלומר, אם שדדתי בנק ורצחתי עשרות שוטרים, אז תכניסו על זה תוכנית דיבור. תקשרו את זה למוטיבים שכבר הצגתם של infamy vs fame. באמת יש עוד המון מה לעשות. עדין לא ממש סיבה להתלונן יותר מידי. מה שיש נהדר ויש לא מעט ממנו. נראה לי ממש גרידי לדרוש יותר.
5) הבעיה שלי עם הבאלנס היתה שונה, האמת. היה לי כסף. תמיד. כל הזמן. לא היה רגע שבו היתה לי בעיה לקנות משהו שרציתי. מצד שני, באמת לא קניתי יותר מידי עסקים, או דברים. כנראה זו הסיבה.
אגב, שמרת את משימות הבורסה לסוף המשחק?
6) סה"כ זה הגיוני, בעיקר בגלל שהם רצו שלכל דמות יהיו היתרונות שלה. אם אתה אוהב דמות מספיק ומסתובב איתה יותר מכל השאר, אז היא כבר תצמצם מספיק פערים, בערך בכל התחומים. לפחות ככה זה היה אצלי.
7) נכון. באמת משונה שזה כל כך מורכב.
8) וואי, הזכרת לי את משימת מירוץ האופניים מפסגת ההר ואת הצניחה לחוף. איזה עולם מדהים :)

1 + 2) אם גניבה של טנק/מטוס יוצרת אצלי רגעים יותר אפים מ99% מהמשימות המתוסרטות אז כן, לא מספיק בומבסטי. מה שציינת ופרט זה מעולה כי לא היה את זה בgta4 אבל ציפיתי לצעד אחד מעל
3) יש לי בעיה עם טלביזיה כי באותה מידה זה יכל להיות סתם משהו ביוטיוב, זה מנותק לגמרי. זה לא שיש לי בעיה שפספסתי את זה פשוט אני יודע שזה על חשבון משהו אחר שהם לא עשו. כמו שכבר ציינתי אני חושב שפודקאסטים יכולים להחליף את הטלביזיה. אם הם מתעקשים על טלביזיה אז שיהיה כמו נטפליקס כשאתה מזמין תוכנית וככ. תוכל לראות מה שבא לך במקום לבזבז זמן. היי, 2015, מי רואה ערוצי טלביזיה היום?
4) אני יודע שאפשר לעשות יותר בערוצי דיבור אבל לא בקשתי הרבה, בקשתי את הרמה של gta4. הערוצי דיבור הרגישו לי שטוחים וקטנים יותר מ4.
5) אני משער שהיה לך כסף כי התרכזת בדברים אחרים ממני. בכל מקרה הם צריכים להסגר על עצמם כי 3 בומבות של כסף לאורך המשחק הופכות את המשימות הקטנות לחסרות ערך מבחינה כספית. חסר פה באלנס
6) כל דמות והיתרונות שלה, אחלה. לא הרגשתי את ההשפעה במשחק. הרי זה לא שאם אני משפר את פרנקלין בנהיגה אני יכול לבחור שבשודים הוא הנהג, כופים עלי את הנהג. בסופו של דבר אני נדב, לא פרנקלין או מייקל. כלומר אם אני אוהב לנהוג ומשחק הרבה עם מייקל אז למייקל יהיה נהיגה ברמה גבוהה אבל אם אני לא מת על טרוור לטרוור תהיה נהיגה קטסטרופלית. אבל אז כשאני הולך לשחק בטרוור, דמות שאני פחות אוהב אני גם תקוע עם נהיגה מחורבנת מה שעושה אותה לאפילו פחות טובה בעיניי. בכל מקרה אני חושב שצריך לאחד להם את התכונות, נשקים, נכסים וכסף. זאת דעתי :)
8) כן, העולם פאקינג מדהים. אני מתחיל לחשוב שהוא כל כך מדהים שבא לי שgta6 פשוט יוסיף עוד נתח אדמה עצום לאחד הכיוונים ושישאירו את כל gta5 מחובר אליו. כלומר שבמקום לזרוק את gta5 לפח, ליצור משחק שלם חדש ולהשאיר את gta5 שם זרוק בשביל עוד שטח אדמה ענקי שעבדו עליו קשה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 00:57

Klayman כתב:אין לי בעיה עם זה ששינו את הנוסחה של ''פושע קטן הופך למלך הפשע של העיר''. אבל מה קיבלת בתמורה? איך הדמות של פרנקלין התפתחה מתחילת המשחק לסופו? מגנגסטר קטן, לגנגסטר קטן עם הרבה כסף? ואוו. או מייקל? איזה שינוי מטורף עבר עליו? ואפילו טרבור, שהוא עם האופי הכי מלא במשחק, לא השתנה במאום. אז מה כ''כ טוב בנוסחה החדשה והכתיבה הפסיכית שלהם? אני שואל באמת.

פרנקלין מבין שלהרוויח כסף ולצאת מהשכונה, זה לא באמת מה שהוא חיפש וזו לא המשמעות של להתבגר, או להצליח בחיים.
טרבור פסיכופט שמגלה שהחבר הכי טוב שלו בגד בו ומתמודד עם זה בדרכו. הוא גם מתעורר בתחתונים על חוף ים, שיכור מהתחת, עם מלא גופות מסביבו (הוא באת הדמות שהשתנתה הכי מעט).
מייקל מתמודד עם ההתמכרות הלא בריאה שלו ל"אקשן" ומצליח להסתפק במשפחה (הנוראית) שהוא הצליח לבנות ואפילו מנסה להגשים את החלום שלו.

כמובן שהגאונות בכתיבה נובעת מהדרך שהם מצליחים להעביר את הסיפור גם ברגעים הלא מתוסרטים וגם באירועים רנדומליים. המומחיות של רוקסטאר תמיד היתה בלבנות את העולם שמסביב לדמויות והעולם הזה, כרגיל, הוא הדמות הכי חשובה והכי מעניינת במשחק.

מה שהרווחנו בהתרחקות מהנוסחא, זה שהסדרה לא הרגישה עייפה. בV הם אפילו וויתרו על הרעיון של להביא דמות חיצונית מהעיר, שמנסה להסתגל לעיר ולשרוד בה (משהו שהם השתמשו בו מדהים בIV, כמובן והעבירו רק לדמות האונליין בV, שהיא פחות או יותר כל הדמויות הראשיות שהיו בGTA עד IV - כלומר, סוג של לוח ריק).
מה שכ"כ טוב בנוסחה החדשה הזאת (או יותר נכון, בהעדר הנוסחה), זה שאנחנו זוכים למשחקי העולם הפותח עם העלילה העשירה והטובה ביותר בתעשייה, שגם כתובה הכי טוב בתעשייה.
באמת כיף לראות את ההתקדמות שלהם במהלך השנים. גם איכות הכתיבה עלתה וגם הדרך שבה הם מעבירים את הסיפור השתפרה והפכה לאורגנית יותר עם השנים. גם קל לראות את ההשפעה שלהם על שאר התעשייה והיא מאוד חיובית.

---

נדב, לאחד את התכונות, נראה לי מאוד בעייתי. לאחד את הנשקים זה דווקא אחלה רעיון.
אגב, אם אתה רוצה לשחק את נדב, הם סיפקו לך את זה באונליין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 01:01

Nucleus_Dawn כתב:
פרנקלין מבין שלהרוויח כסף ולצאת מהשכונה, זה לא באמת מה שהוא חיפש וזו לא המשמעות של להתבגר, או להצליח בחיים.
טרבור פסיכופט שמגלה שהחבר הכי טוב שלו בגד בו ומתמודד עם זה בדרכו. הוא גם מתעורר בתחתונים על חוף ים, שיכור מהתחת, עם מלא גופות מסביבו (הוא באת הדמות שהשתנתה הכי מעט).
מייקל מתמודד עם ההתמכרות הלא בריאה שלו ל"אקשן" ומצליח להסתפק במשפחה (הנוראית) שהוא הצליח לבנות ואפילו מנסה להגשים את החלום שלו.

כמובן שהגאונות בכתיבה נובעת מהדרך שהם מצליחים להעביר את הסיפור גם ברגעים הלא מתוסרטים וגם באירועים רנדומליים. המומחיות של רוקסטאר תמיד היתה בלבנות את העולם שמסביב לדמויות והעולם הזה, כרגיל, הוא הדמות הכי חשובה והכי מעניינת במשחק.

מה שהרווחנו בהתרחקות מהנוסחא, זה שהסדרה לא הרגישה עייפה. בV הם אפילו וויתרו על הרעיון של להביא דמות חיצונית מהעיר, שמנסה להסתגל לעיר ולשרוד בה (משהו שהם השתמשו בו מדהים בIV, כמובן והעבירו רק לדמות האונליין בV, שהיא פחות או יותר כל הדמויות הראשיות שהיו בGTA עד IV - כלומר, סוג של לוח ריק).
מה שכ"כ טוב בנוסחה החדשה הזאת (או יותר נכון, בהעדר הנוסחה), זה שאנחנו זוכים למשחקי העולם הפותח עם העלילה העשירה והטובה ביותר בתעשייה, שגם כתובה הכי טוב בתעשייה.
באמת כיף לראות את ההתקדמות שלהם במהלך השנים. גם איכות הכתיבה עלתה וגם הדרך שבה הם מעבירים את הסיפור השתפרה והפכה לאורגנית יותר עם השנים. גם קל לראות את ההשפעה שלהם על שאר התעשייה והיא מאוד חיובית.

---

נדב, לאחד את התכונות, נראה לי מאוד בעייתי. לאחד את הנשקים זה דווקא אחלה רעיון.
אגב, אם אתה רוצה לשחק את נדב, הם סיפקו לך את זה באונליין.

שחקתי בGTA5 באונליין, הוא נורא משעמם לבד, בעיקר בגלל הנטיה שלו לזרוק אותך לאינסטנסים במקום לתת לך לשחק משימות בעיר הפתוחה. אני משער שזה כיף לא נורמאלי עם חברים, לצערי לא הצלחנו עדין להרים משחק.

אז אם אני אחזור לקונספט שלי לGTA6:
צעד ראשון, לשדרג את כל המפה של GTA5 לרמה הגרפית של GTA6 (שמין הסתם יהיה מעט מאוד עבודה ביחס ליצור משהו חדש לגמרי)
צעד שני, לשדרג את כל המפה של GTA4 לרמה הגרפית של GTA6 (שמין הסתם יהיה יותר עבודה מ5 אבל עדין כלום עבודה ביחס לליצור אזור חדש לגמרי)
צעד שלישי, ליצור שטח פתוח גדול כשבצד הדרומי שלו -VICE CITY, עיר יחסית קטנה לעומת זאת בGTA5.
צעד רביעי, לחבר את המפה של GTA4 ממזרח, GTA5 ממערב והמפה של VC אמצע ובדרום.
צעד חמישי, לתת לנו לחרבן במכנס. אה, ולעשות מלא משימות סופר מטורפות וכלי רכב אדירים והזויים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 01:14

בנוגע לוויטצ'ר 3:
בהחלט חריג שמתלוננים על חברה כמו CDP ושזה בכלל מקבל תהודה כלשהי.
אני חושב שזה נובע מכך שהתמונות מציגות ירידה ברמה שלא ראינו בשום משחק (או סתם איזה ילדון צווחן שכועס על הדחייה עדיין וסתם מציג תמונות גרועות). מהסיבה הזאת, אני מפקפק באמינות של התמונות האלו.
כשייצא המשחק, אם תהייה השוואה רצינית, אז יהיה טעם להתייחס לזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 01:57

הללו את כישורי הפוטושופ שלי!
תמונה
האזורים החדשים שהם צריכים לבנות קצת יותר גדולים מGTA5 (מה שהגיוני שיהיה ממילא במשחק הבא. גם מן הסתם הרבה יותר קל ומהיר לבנות אזורי חוץ מאשר ערים) ומן הסתם אפשר לעשות אותם יותר קטנים. יש קנדה בשביל אזור מושלג והרבה הומור על קנדים (לא שהיה חסר ב5 עם טרוור), יש מקסיקו עם קו גבול ועיירה מקסיקנית להומור מהגרים ומשימות של הברחות, יש לאס ווגאס למשהו מעניין באמצע המדבר שבין ליברטי סיטי ללוס סנטוס, יש את VC שהיא בעצם עיר קטנה יחסית שהם צריכים לבנות יחד עם לאס ווגאס, עיירה מקסיקנית ועיירה קנדית (כלומר הרבה פחות "עיר" לבנות מאשר בGTA5, כלומר פחות עבודה). זהו פחות או יותר, פנטזית הGTA6 שלי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 מאי 2015, 06:44

ממש בקצרה, כי אני כבר מבין שאנחנו לא רואים עין בעין.

מייקל לא השתנה במאום. המשפחה שלו חזרה אליו כי היה לה רע, לא כי הוא השתנה. הוא היה עבריין בפנסיה ועכשיו הוא עבריין שמפיק סרטים. לאורך המשחק הוא מתקרבן על חייו הנוראיים, למרות שהוא אחראי להם במאה אחוז, וגם בסופו של דבר ההתמודדות שלו היא להרוג את כולם. אחלה התבגרות.

פרנקלין לא השתנה במאום. הוא היה עבריין צעצוע שרוצה כסף, ונשאר עבריין צעצוע עם כסף ובלי משמעות נוספת. מערכת היחסים שלו עם הסובבים אותו (שהם לא מייקל וטרבור) היא שטוחה וחסרת כל משמעות. הוא שונא את הדודה שלו, רוצה לחזור לטנישה, שכל האינטראקציה איתה מסתכמת בשלושה מיילים בתחילת המשחק, שיחת טלפון אחרי ההייסט הראשון ושהיא באה אליו לקראת הסוף. הקשר ללמאר? פחות או יותר נעלם ברגע שהוא פוגש את מייקל ומתחיל להסתובב איתו, מעבר למשימות בודדות. אם זאת כתיבה גאונית בשבילך, מגניב. אני חשבתי שזה שיא השטחיות.

ועל טרבור בכלל אין מה לדבר במובן של התפתחות דמות, אבל הוא באמת הדמות היחידה עם אישיות מלאה ומעוצבת מלכתחילה.
?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 11 מאי 2015, 09:36

פנטזיית הGTA6 שלי היא להוציא את הסיפור מארה"ב ולעבור לקנדה או אפילו אירופה כמו: אמסטרדם (כל כך מתאים בגלל החלונות האדומים והסמים רק הבעיה שאין מספיק מקום לכבישים), פריז, אולי עוד פעם לונדון או שאפילו לארצות אחרות כמו יפן, ניו זילנד ואוסטרליה (אוסטרליה מזכירה את לוס סנטוס עם הקטע של עיר מפותחת ופתאום אזור גדול של מדבר), כל הערים האלו בעלי סוג של פוטנציאל לGTA הבא, אבל מי יודע? אולי יפתיעו אותנו. ;)
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 09:44

Mandellla כתב:פנטזיית הGTA6 שלי היא להוציא את הסיפור מארה"ב ולעבור לקנדה או אפילו אירופה כמו: אמסטרדם (כל כך מתאים בגלל החלונות האדומים והסמים רק הבעיה שאין מספיק מקום לכבישים), פריז, אולי עוד פעם לונדון או שאפילו לארצות אחרות כמו יפן, ניו זילנד ואוסטרליה (אוסטרליה מזכירה את לוס סנטוס עם הקטע של עיר מפותחת ופתאום אזור גדול של מדבר), כל הערים האלו בעלי סוג של פוטנציאל לGTA הבא, אבל מי יודע? אולי יפתיעו אותנו. ;)

גם שלי אבל אבדתי כל תקווה שהם יצרו עיר חדשה לגמרי, שלא נדבר על עיר במדינה חדשה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מאי 2015, 09:51

Nucleus_Dawn כתב:בנוגע לוויטצ'ר 3:
בהחלט חריג שמתלוננים על חברה כמו CDP ושזה בכלל מקבל תהודה כלשהי.
אני חושב שזה נובע מכך שהתמונות מציגות ירידה ברמה שלא ראינו בשום משחק (או סתם איזה ילדון צווחן שכועס על הדחייה עדיין וסתם מציג תמונות גרועות). מהסיבה הזאת, אני מפקפק באמינות של התמונות האלו.
כשייצא המשחק, אם תהייה השוואה רצינית, אז יהיה טעם להתייחס לזה.

אני חושב שהירידה אכן ברורה, אבל בניגוד ל DS2 ול WD מה שרואים אחרי הירידה זה עדיין משחק עולם פתוח שנראה מדהים, היפה ביותר אפילו, עם DS2 כל מערכת התאורה עפה, זה היה ממש קיצוני והמשחק נהפך ממשהו סביר במראה למכוער לגמרי, WD היה צריך להראות מדהים ע"פ הדמו המקורי, אחרי השינויים הוא נהפך ל"אחלה" אבל כבר לא שומט לסתות, הוויטצ'ר3 גם אחרי הנפילה נראה יפהיפה לדעתי ככה שבסופו של דבר גם אם הוא נפל נגיד מאיכות של CGI (והוא לא) עדיין אי אפשר להתלונן יותר מדי.
----
KEO חזון הזוי הצגת, למה בכלל להתקע עדיין באמריקה? לא יצא לך מהחורים? ועוד עם אותם האיזורים, לפחות שילכו על מודלים שונים של עיר באמריקה, אולי אפילו שיכניסו את אלסקה אם הם מתעקשים להשאר שם.
נראה לי המון אנשים רוצים כולל מעריצים האמריקאים לראות את GTA חוזרת ללונדון או בכלל איזור חדש לגמרי שלא עשו בעבר.

אני מסכים אגב לגמרי עם הניתוח הסיפורי של קליימן, לא ראיתי ממש התפתחות עלילתית מעניינת או "מסעות" שהדמויות עברו, עלילה לגמרי סתמית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 10:22

bling כתב:אני חושב שהירידה אכן ברורה, אבל בניגוד ל DS2 ול WD מה שרואים אחרי הירידה זה עדיין משחק עולם פתוח שנראה מדהים, היפה ביותר אפילו, עם DS2 כל מערכת התאורה עפה, זה היה ממש קיצוני והמשחק נהפך ממשהו סביר במראה למכוער לגמרי, WD היה צריך להראות מדהים ע"פ הדמו המקורי, אחרי השינויים הוא נהפך ל"אחלה" אבל כבר לא שומט לסתות, הוויטצ'ר3 גם אחרי הנפילה נראה יפהיפה לדעתי ככה שבסופו של דבר גם אם הוא נפל נגיד מאיכות של CGI (והוא לא) עדיין אי אפשר להתלונן יותר מדי.
----
KEO חזון הזוי הצגת, למה בכלל להתקע עדיין באמריקה? לא יצא לך מהחורים? ועוד עם אותם האיזורים, לפחות שילכו על מודלים שונים של עיר באמריקה, אולי אפילו שיכניסו את אלסקה אם הם מתעקשים להשאר שם.
נראה לי המון אנשים רוצים כולל מעריצים האמריקאים לראות את GTA חוזרת ללונדון או בכלל איזור חדש לגמרי שלא עשו בעבר.

אני מסכים אגב לגמרי עם הניתוח הסיפורי של קליימן, לא ראיתי ממש התפתחות עלילתית מעניינת או "מסעות" שהדמויות עברו, עלילה לגמרי סתמית.

אני ראליסטי. אנשים חיו בסרט על GTA4 שהוא לא יתרחש בארה"ב ובסוף לא רק שהוא התרחש בארה"ב, הוא התרחש בעיר שהיינו בה כבר. כנ"ל על GTA5, בדיוק אותן פנטזיות, בדיוק אותה מציאות. אז רוקסטאר שלא מוכנה לעשות עיר חדשה כבר 11 שנים תלך למדינה אחרת? הלוואי אבל אני לא רואה את זה קורה. אם הם כבר נשארים בארה"ב אז אני רוצה את מה שאמרתי, שינצלו את מה שקיים כדי ליצור שטח פשוט עצום ויצרו משהו חדש מעניין במקביל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מאי 2015, 10:39

DrKeo כתב:אני ראליסטי. אנשים חיו בסרט על GTA4 שהוא לא יתרחש בארה"ב ובסוף לא רק שהוא התרחש בארה"ב, הוא התרחש בעיר שהיינו בה כבר. כנ"ל על GTA5, בדיוק אותן פנטזיות, בדיוק אותה מציאות. אז רוקסטאר שלא מוכנה לעשות עיר חדשה כבר 11 שנים תלך למדינה אחרת? הלוואי אבל אני לא רואה את זה קורה. אם הם כבר נשארים בארה"ב אז אני רוצה את מה שאמרתי, שינצלו את מה שקיים כדי ליצור שטח פשוט עצום ויצרו משהו חדש מעניין במקביל.

מה שיצרת שם זה חתיכת פרנקנשטיין שמלא גם בתוכן ממוחזר, למה לא לעבור לאיזור חדש בארה"ב אם כבר מתעקשים להשאר שם, למה לא סן-פרנסיסקו או טקסס או סיאטל אפילו? ארה"ב בעצמה זה עולם ומלואו וכל עיר היא בעל "וויב" וסגנון שונה, אפשר לגוון מהלוס אנג'לס-מיאמי- ניו-יורק הרגיל שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 10:45

bling כתב:מה שיצרת שם זה חתיכת פרנקנשטיין שמלא גם בתוכן ממוחזר, למה לא לעבור לאיזור חדש בארה"ב אם כבר מתעקשים להשאר שם, למה לא סן-פרנסיסקו או טקסס או סיאטל אפילו? ארה"ב בעצמה זה עולם ומלואו וכל עיר היא בעל "וויב" וסגנון שונה, אפשר לגוון מהלוס אנג'לס-מיאמי- ניו-יורק הרגיל שלהם.

דבר ראשון סן פרנסיסקו זה לא גיוון, היה כבר בGTA SA. זה בדיוק הקטע, כל עיר אמריקאית עם חצי אופי כבר עשו בGTA (ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס ווגאס, מיאמי, ניו ג'רזי וסן פרנסיסקו). יש לך ספק שבGTA הבא הם יחזרו לעיר קיימת או לפחות לאזור קיים? לי לא. כן, אפשר לעשות את סן פרנסיסקו אבל אם עושים את סן פרנסיסקו למה לא לחבר מתחתיה את המפה של GTA5? הרי גאוגרפית הן צמודות (וזה גם מה שהיה בGTA SA).

כן, גם אחרי GTA4 כולנו אמרנו "אין מצב, עכשיו ימחזרו את LA?" והנה, זה מה שעשו. כן, זה רוקסטאר, ככה היא פועלת בשנים האחרונות. עכשיו שGTA5 הפך לאולי המשחק הכי גדול בהסטוריה, יש לך ספק שהם חושבים שהגדלת המפה ו-"דמיון מחדש" של אזורים שהם כבר עושים זאת נוסחה מנצחת?

אם הייתי באמת רוצה פנטזיה הייתי רוצה איזה פריז + לונדון כשכל אחת מהן היא "מיני צרפת" והשניה "מיני אנגליה".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מאי 2015, 10:57

DrKeo כתב:דבר ראשון סן פרנסיסקו זה לא גיוון, היה כבר בGTA SA. זה בדיוק הקטע, כל עיר אמריקאית עם חצי אופי כבר עשו בGTA (ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס ווגאס, מיאמי, ניו ג'רזי וסן פרנסיסקו). יש לך ספק שבGTA הבא הם יחזרו לעיר קיימת או לפחות לאזור קיים? לי לא. כן, אפשר לעשות את סן פרנסיסקו אבל אם עושים את סן פרנסיסקו למה לא לחבר מתחתיה את המפה של GTA5? הרי גאוגרפית הן צמודות (וזה גם מה שהיה בGTA SA).

כן, גם אחרי GTA4 כולנו אמרנו "אין מצב, עכשיו ימחזרו את LA?" והנה, זה מה שעשו. כן, זה רוקסטאר, ככה היא פועלת בשנים האחרונות. עכשיו שGTA5 הפך לאולי המשחק הכי גדול בהסטוריה, יש לך ספק שהם חושבים שהגדלת המפה ו-"דמיון מחדש" של אזורים שהם כבר עושים זאת נוסחה מנצחת?

אם הייתי באמת רוצה פנטזיה הייתי רוצה איזה פריז + לונדון כשכל אחת מהן היא "מיני צרפת" והשניה "מיני אנגליה".

אני לא צריך את כל הגודל של המפה של GTA5 לצד סן פרנסיסקו, אני לא צריך גודל לשם גודל, אתה בעצמך התלוננת שלא ניצלו מספיק את הגודל של GTA5 אז אתה רוצה להוסיף סתם עוד שטח מפלצתי שבקושי יהיה מנוצל? לא עדיף להשקיע את המשאבים במקומות אחרים כמו במשימות יותר טובות או בעיצוב אפילו קפדני יותר של האיזור הראשי הקיים?

לא יודע לי נראה שקצת מוגזם מה שאתה מבקש, סתם מפלצת שטח עצומה שברובה ממוחזרת, מצידי שירדו בגודל של GTA הבא וינצלו את המפה טוב יותר.
ואני איתך בפנטזיה, לונדון + פריז זה יהיה מדהים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2015, 11:06

אני זורם על התכנית של נדב לGTA 6... אבל יש בי משהו שמאמין שהמשחק הבא יהיה בבריטניה. זה גם אי, אז בכלל נח ;)
הפנטזיה שלי לGTA 6 היא יפן, כמובן.
אבל לGTA 10 אני רוצה את כל כדור הארץ, זה יהיה MMO ויתבסס על מפות של גוגל, שעד אז יהיה בטח הרבה יותר מפותחות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 מאי 2015, 11:37

דובאי - לגמרי דובאי. גם תהיה הצדקה לסופות חול + מכוניות מזהב!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 11:40

bling כתב:אני לא צריך את כל הגודל של המפה של GTA5 לצד סן פרנסיסקו, אני לא צריך גודל לשם גודל, אתה בעצמך התלוננת שלא ניצלו מספיק את הגודל של GTA5 אז אתה רוצה להוסיף סתם עוד שטח מפלצתי שבקושי יהיה מנוצל? לא עדיף להשקיע את המשאבים במקומות אחרים כמו במשימות יותר טובות או בעיצוב אפילו קפדני יותר של האיזור הראשי הקיים?

לא יודע לי נראה שקצת מוגזם מה שאתה מבקש, סתם מפלצת שטח עצומה שברובה ממוחזרת, מצידי שירדו בגודל של GTA הבא וינצלו את המפה טוב יותר.
ואני איתך בפנטזיה, לונדון + פריז זה יהיה מדהים.

את המפה הם נצלו אבל את הפיצ'רים של המפה הם לא נצלו כמו שצריך. הייתי בכל נקודה של המפה וזרקו אותי מצד לצד בצורה חכמה אבל לא נצלו דווקא את הפירוט שהיה להם, זאת התלונה שלי. עולם תת מימי שלם ובקושי נצלו, הרים מפורטים ובקושי נצלו, כלי רכב מגניבים שבקושי נצלו. זה פאק בעיצוב משימות, לא עניין של תקציב או זמן. יכלו לעשות משימה שאתה צריך לפרוץ לבסיס הצבאי, לגנוב מטוס, להלחם במטוסים אחרים ואחרי שהרגת את כולם לנחות איפשהו עם המטוס או אולי לצנוח ממנו אחרי שאתה מפציץ איזה ספינה בים. יכלו, אין כאן משהו הפקתי יותר גדול ממה שהם עשו, פשוט לנצל את מה שיש.

אני חושב שלמפה גדולה יש מטרות חוץ מאשר "גודל". כשאתה נותן יותר מעיר אחת ושטח גדול אתה נותן אופציה ליותר סוגים של משימות, יותר מרווח לכלי אוויריים מהירים ומשימות שקשורות אליהם ויותר גיוון באזורים (כלומר בקלות אפשר לעשות גם אזור מושלג, גם אזור מיוער וגם אזור מדברי מה שיהיה קצת קשה לעשות בצורה טבעית במפה בגודל של GTA5) וכמובן גיוון באוירה. בדיוק כמו שבאזור של טרוור יש לך את האוירה הרדנקית ובגבהות יש לך אוירה של "עשיר מתנשא" כך מיאמי יכולה להביא את האוירה הקובנית/דושבגית/חופשתית ולאס ווגאס את השחיתות וההימורים. קנדה יכולה להביא לך את אזור "האנשים שנחמדים מדי" ומקסיקו את כל נושא המהגרים ואוירת המדבר והעוני המקסיקני. מפה גדולה זה מעבר לסתם לזרוק עוד שטח.

אני חושב שזה ראליסטי. לא מדובר פה בGT5 עם מכוניות פרימיום ומכוניות ממוחזרות מהפס2. GTA5 נראה אדיר על הדור הבא וברור ש6 יראה הרבה יותר טוב. אבל מה יראה שם יותר טוב? האפקטי POST? הכמויות והמודלים של המכוניות/אנשים? הפיסיקה? האפקטי מזג אויר/חלקיקים/אש וכדומה? אם המשחק רץ על אותו מנוע משודרג אז את כל הדברים האלה אפשר לישם על המפה של GTA5 תוך שניה בהרמת מתג, לא דורש אפילו עבודה. כן, ברור שתהיה עבודת שדרוג, גם הייתה כזאת לפורט של הפס4 והPC. אבל פשוט להביא את GTA4 ו-5 לרמה של GTA6 (כשאני לא יודע מה באמת תהיה הרמה אבל לפחות לזאת שאני רואה בראש שלי) זאת לא יותר מדי עבודה. השטח החדש שציירתי הוא כנראה פחות עבודה מGTA5. מדובר בשטח פתוח גדול, הרבה פחות עבודה מערים ואיפה שכן יש ערים הן קטנות וכולן יחד לא מגיעות לכמות האזורים העירוניים שיש בGTA5 (אם תקח את LA, האזור של טרוור והכפר בצפון המפה). VC שהיא רבע גודל מLS, לאס ווגאס שהיא לא גדולה בהרבה מהאזור המיושב סביב טרוור ושתי עיירות בקנדה ומקסיקו שכל אחת בגודל של זאת שבצפון המפה בGTA5 עם אזור פתוח גדול בינהם זאת דרישה מאוד מקורקעת. פחות עבודה בערים, יותר לשטחים הפתוחים מה שהופך את בנית המפה לפשוטה יותר מאשר זאת של GTA5, כלומר יש להם את הזמן והכוח אדם לשדרג את המפות של GTA4 ו-5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2015, 11:45

bozeman כתב:דובאי - לגמרי דובאי. גם תהיה הצדקה לסופות חול + מכוניות מזהב!

כן, זה בדיוק מה שחסר לרוקסטאר - איומי רצח ממוסלמים, ולהסתבך עם אילי הנפט הסעודים, שיכולים "להעלים" אנשים בלי הרבה יותר מדי בעיות ^_^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 13:11

בשבילי הDNA של הסדרה (לפחות מאז 3), זה פארודיה על ארה"ב. זה מה שהסדרה הזאת עושה. אני לא רואה סיבה לצאת מארה"ב, בכלל.
אני כן אשמח לחזרה למיאמי. זו העיר היחידה מדור הPS2, שהם עדין לא עשו לה את השדרוג המתבקש.
גם DLC לGTA V עם לאס ווגאס יכול להיות ממש מדהים.

---

קליימן, אני לא רוצה שתהייה מאוכזב, אז הנה - משהו שאף אדם עם נשמה לא יכול להיות מאוכזב ממנו:
תמונה

---

הבדלים מעניינים בין באטלפרונט ומשחקי BF של DICE.

ממש אהבתי את הקטע שאפשר ליצור צוות של שני אנשים ואם החבר שאיתו אתה משחק ברמה גבוהה יותר, אתה גם מקבל גישה לכל הציוד שהוא שחרר. רעיון ממש מגניב שגם מצמצם את הבעייתיות שיש לפעמים בפערי רמות וגם מעודד לשחק ביחד עם חברים. זה גם מאוד הגיוני, בהתחשב במשימות הקו-אופ שיהיו חלק מהמשחק.
יש שם כמה רעיונות מעניינים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 106 אורחים