משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 13:28

הסדרה הזאת תצחק על המיקום שבו היא תהיה, חסרות בדיחות על האיחוד האירופאי? הם כבר היו בלונדון, איו שום סיבה שלא יעשו בצרפת, גרמניה, יפן או כל מקום בעולם.

אני בעד לעזוב את ארה"ב אבל אם לא עוזבים אז אני רוצה את התוכנית שלי :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 מאי 2015, 14:31

Nucleus_Dawn כתב:בשבילי הDNA של הסדרה (לפחות מאז 3), זה פארודיה על ארה"ב. זה מה שהסדרה הזאת עושה. אני לא רואה סיבה לצאת מארה"ב, בכלל.
אני כן אשמח לחזרה למיאמי. זו העיר היחידה מדור הPS2, שהם עדין לא עשו לה את השדרוג המתבקש.
גם DLC לGTA V עם לאס ווגאס יכול להיות ממש מדהים.

--

אתה לא חייב שזה יהיה בארה"ב כדי לעשות סאטירה/פארודיה על ארה"ב. כבר אצל שייקספיר "יש משהו רקוב בממלכת דנמארק"...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 15:37

DrKeo כתב:הסדרה הזאת תצחק על המיקום שבו היא תהיה, חסרות בדיחות על האיחוד האירופאי? הם כבר היו בלונדון, איו שום סיבה שלא יעשו בצרפת, גרמניה, יפן או כל מקום בעולם.

אני בעד לעזוב את ארה"ב אבל אם לא עוזבים אז אני רוצה את התוכנית שלי :)

הסדרה הזאת תצחק על המיקום שבוא היא תהיה. הDNA שלה הוא להיות בארה"ב ולצחוק עליה.
לא חסרות בדיחות על כל מדינה אחרת. אני פשוט חושב שרוקסטאר צריכים להמשיך במה שהוא הכי טובים בו בעולם.
כמובן שגם הDNA של הסדרה היה דמות טאבולה ראסה שמגיעה מחוץ לעיר והופכת מפושע קטן, למלך ארגון הפשע המקומי. גם את זה הם שינו והתוצאה מרהיבה. יכול מאוד להיות שGTA בלונדון ייצא נהדר באותה המידה.
אני לא פוסל את האפשרות. זה יכול להיות מאוד מעניין. אני פשוט נהנה יותר מידי ממה שהם עושים כרגע, בשביל לרצות שינוי.

---

אבל חנן, "משהו רקוב בממלכת דנמרק" נאמר על ידי דמות שנמצאת בדנמרק.
GTA בלונדון, כנראה יהיה פארודיה על לונדון ולא על ארה"ב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 מאי 2015, 15:56

Nucleus_Dawn כתב:

אבל חנן, "משהו רקוב בממלכת דנמרק" נאמר על ידי דמות שנמצאת בדנמרק.
GTA בלונדון, כנראה יהיה פארודיה על לונדון ולא על ארה"ב.

זה נאמר על דנמרק בדנמרק - כי אם הוא היה אומר אנגליה - היו מורידים לו את הראש. כל הביקרת היא על אנגליה - לא על דנמרק. וזה מה שאני אומר זה יכול להיות בברלין - ועדיין הביקורת תהיה על ניו יורק ואמריקה.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 11 מאי 2015, 16:39

DrKeo כתב:הללו את כישורי הפוטושופ שלי!
תמונה
האזורים החדשים שהם צריכים לבנות קצת יותר גדולים מGTA5 (מה שהגיוני שיהיה ממילא במשחק הבא. גם מן הסתם הרבה יותר קל ומהיר לבנות אזורי חוץ מאשר ערים) ומן הסתם אפשר לעשות אותם יותר קטנים. יש קנדה בשביל אזור מושלג והרבה הומור על קנדים (לא שהיה חסר ב5 עם טרוור), יש מקסיקו עם קו גבול ועיירה מקסיקנית להומור מהגרים ומשימות של הברחות, יש לאס ווגאס למשהו מעניין באמצע המדבר שבין ליברטי סיטי ללוס סנטוס, יש את VC שהיא בעצם עיר קטנה יחסית שהם צריכים לבנות יחד עם לאס ווגאס, עיירה מקסיקנית ועיירה קנדית (כלומר הרבה פחות "עיר" לבנות מאשר בGTA5, כלומר פחות עבודה). זהו פחות או יותר, פנטזית הGTA6 שלי.

אז בוא נוסיף לך לפנטזיה : שכל אזור גבול מקסיקו יהיה העולם של RDR (אחרי שהתקדם קצת עם השנים כמובן, אבל עדיין מאוד מיושן וכפרי ביחס לשאר הארץ)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 מאי 2015, 17:48

שחר- ממש לא התאכזבתי. לא שהבנתי למה אני צריך להתאכזב או משהו, אבל בסדר. מה שעושה לך את זה.:)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 18:17

bozeman כתב:זה נאמר על דנמרק בדנמרק - כי אם הוא היה אומר אנגליה - היו מורידים לו את הראש. כל הביקרת היא על אנגליה - לא על דנמרק. וזה מה שאני אומר זה יכול להיות בברלין - ועדיין הביקורת תהיה על ניו יורק ואמריקה.

אהה... הבנתי אותך. נקודה מעניינת. באמת יכול להיות מעניין, מנקודת המבט הזאת.

---

קליימן, אני שמח לשמוע. התרשמתי שהתאכזבת מהמשחק. אני שמח שנהנית :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 מאי 2015, 18:27

אבל כתבתי במפורש שנהנתי.. אולי פשוט לא קראת את ההודעה שלי בנושא:). בכל מקרה, מותר לבקר גם חוויות מהן נהניתי, לדעתי. אתה הרגשת שהוא גאוני לגמרי בהיבט העלילה, זכותך. אני סה"כ ציינתי את הנקודות שגורמות לי לא להסכים איתך בנושא. אני הייתי מעדיף עוד כמה הייסטים על שעות טלוויזיה וקולנוע, והייתי רוצה לראות את הדמויות שאני משחק לאורך עשרות שעות מקבלות יותר תשומת לב בסיפור שלהן.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מאי 2015, 18:34

Klayman כתב:אבל כתבתי במפורש שנהנתי.. אולי פשוט לא קראת את ההודעה שלי בנושא:). בכל מקרה, מותר לבקר גם חוויות מהן נהניתי, לדעתי. אתה הרגשת שהוא גאוני לגמרי בהיבט העלילה, זכותך. אני סה"כ ציינתי את הנקודות שגורמות לי לא להסכים איתך בנושא. אני הייתי מעדיף עוד כמה הייסטים על שעות טלוויזיה וקולנוע, והייתי רוצה לראות את הדמויות שאני משחק לאורך עשרות שעות מקבלות יותר תשומת לב בסיפור שלהן.

בוודאי שקראתי. אין סיבה להיות passive aggressive :).

ברור שמותר לבקר. גם נהניתי מהביקורת שלך ומהדיון שנוצר סביבה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 מאי 2015, 21:41

ככה עושים טריילר הכרזה:

https://www.youtube.com/watch?v=FW9vsrPWujI

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 מאי 2015, 22:04

Kazz כתב:ככה עושים טריילר הכרזה:

זה נראה כמו המשחק של הבריאתנים, jesus מאשר:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 מאי 2015, 23:12

מה מיוחד בטריילר הזה?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 23:25

Klayman כתב:מה מיוחד בטריילר הזה?

שהוא נראה כמו מוד של קרייסס.

אבל אני משער שקאז מתכוון לזה שרואים שזה באמת גיימפליי ולא בולשיט שיעבור שנמוך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מאי 2015, 23:34

Kazz כתב:ככה עושים טריילר הכרזה:

נראה מגניב, חבל שזה רק אונליין, גם אפשר לאמר שזה המשחק הראשון שמוכרז באופן רשמי למורפאוס, מעניין איך הפס4 יתמודד איתו ב VR כי גראפית הוא מרשים ותובעני עבור הקונסולה גם בלי VR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מאי 2015, 11:43

נראה מגניב ומגוון מאוד. הייתי קונה ב-15 דולר ככה :)
עוד כמה שבועות יעלה לEARLY ACCESS ונראה אם הוא שווה משהו

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 12 מאי 2015, 11:49

לא מזמן דיברו על טוני הוק 5, הנה תמונות:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

נראה כמו גרסת HD שנייה מאשר משחק חדש, גם כתוב שיהיו מעט סקייטרים מפורסמים, רודני מולן לא יהיה :cry:, אני מקווה שזה לא יהיה עם פיזיקה עלובה כמו הHD, וגם שיהיה אפשר לעשות קומבואים כמו במשחקים הקודמים וגם לרדת מהקרש וגם למה לעזאזל זה אקסקלוסיבי לקונסולות? כנראה שטוני לא אוהב את שחקני המחשב מספיק.

טוב, זה נראה כמו הסוף של משחקי טוני הוק, אולי מישהו בGOG יבקש להוסיף את המחשקים הישנים שלו למכירה מ2 עד AW.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 מאי 2015, 11:56

זה ברור שהמשחק הזה הולך להיות ביזיון, אין בו שום דבר טוב מהשם של המפתחת שלא הצליחה להוציא משחק טוב בחייה (כולל תרומה גדולה להרס עצמו של המותג טוני הוק) ועד לתמונות שנראות כמו משהו שבין פס2 לפס3 ברזולוציה של פס4 ועוד הם מעזים למכור את הדבר הזה ב 60$ על הדור הבא כשבקודם הוא עולה 40$, קשה לי להאמין שיצא פה משהו טוב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 מאי 2015, 11:56

Laskin כתב:
כן, זה בדיוק מה שחסר לרוקסטאר - איומי רצח ממוסלמים, ולהסתבך עם אילי הנפט הסעודים, שיכולים "להעלים" אנשים בלי הרבה יותר מדי בעיות ^_^

אני מבין שלא פגשת את הדמות של יוסוף אמיר בGay Tony... :D
https://www.youtube.com/watch?v=-6qJ9nAn6Uw

Klayman כתב:אין לי בעיה עם זה ששינו את הנוסחה של ''פושע קטן הופך למלך הפשע של העיר''. אבל מה קיבלת בתמורה? איך הדמות של פרנקלין התפתחה מתחילת המשחק לסופו? מגנגסטר קטן, לגנגסטר קטן עם הרבה כסף? ואוו. או מייקל? איזה שינוי מטורף עבר עליו? ואפילו טרבור, שהוא עם האופי הכי מלא במשחק, לא השתנה במאום. אז מה כ''כ טוב בנוסחה החדשה והכתיבה הפסיכית שלהם? אני שואל באמת.

אני חושב שיש לך איזשהי קונספציה של "דמות צריכה לעבור שינוי". אבל זה בדיוק הרעיון שרוקסטאר דורכים עליו גם כאן וגם במשחקים קודמים שלהם (על זה התבססה כל הביקורת על סיפור המהגר בארץ האפשרויות והסוף הגאוני של GTA IV).

כתלות בסוף שבחרת לGTA V (כי יש סופים שבהם השינוי לחלק מהדמויות הוא דיי... קבוע), טרוור היה פסיכופט ונשאר פסיכופט. מייקל היה פושע בגמלאות שגייס קצת כסף וחזר לגמלאות. ופרנקלין היה האסלר קטן מהhood שהפך לפושע ביג-טיים שעדיין מתנהג כמו האסלר למרות שהוא כל הזמן מטיף ללמאר בנושא.
הדמוית כן עברו מסע: טרוור ומייקל קיבלו closure למשהו שרדף אותם מהעבר, מייקל פירק והרכיב מחדש את המשפחה שלו והגשים חלום (ובדרך התייחס לפרנקלין בתור הבן-שלא-היה-לו בזמן שמהבן האמיתי שלו הוא התעלם), והחברות של פרנקלין עם חבר הילדות שלו למאר הועמדה ביותר ממבחן אחד ושרדה. אבל בסופו של דבר הם לא למדו מזה כלום: בדיוק כמו בסצינת הסיום של Burn After
Reading של האחים כהן, רק בלי גיי.קיי סימונס שיגיד לנו במפורש "what did we learn from this? absolutely nothing".

(אנקדוטה: במקור רוקסטאר לא רצו לאפשר סוף שבו כולם נשארים בחיים. באחד הסופים פרנקלין היה צריך למות ואז היית עובר לשחק את למאר במקומו, אבל הם שינו את זה במשחק הסופי בגלל פידבק שלילי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2015, 12:03

לא ברור לי למה הם לא הולכים על סגנון אומנותי סטייל SUNSET OVERDRIVE ועושים משחק גלישה משוגע, ממילא הראשונים היו כאלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מאי 2015, 12:15

אני חושב שכדאי לחכות לוידאו לפני ששופטים את המשחק... אבל כן, לא נראה מדהים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2015, 14:06

Laskin כתב:אני חושב שכדאי לחכות לוידאו לפני ששופטים את המשחק... אבל כן, לא נראה מדהים

אני כבר אומר שהוא נראה גרפית פחות טוב ממשחק ארקייד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 מאי 2015, 17:04

הולי שיט! גייסמפוט נותנים לוויטצ'ר3 10 מושלם ונדיר ביותר
http://www.gamespot.com/reviews/the-witcher-3-wild-hunt-review/1900-6416135/

אפילו אי אפשר לאמר שזו ביקורת קנויה, יכלו לתת לו נגיד 9 אם היו מחויבים לציון גבוה ובלי שהם רוצים יחסית לצאת מגדרם.

עוד ביקורות, IGN עם 9.3
GAMEINFORMER עם 9.75
PC GAMES מגזין גרמני- 90
KOTAKU - YES אבל מדווחים על פריימרייט שיכול להפריע לפעמים בקרבות בגרסת ה PS4 ששיחקו בה, אמור לצאת פאטץ' יום ראשון בתקווה שיסדרו את זה אבל אני לא עוצר את נשימתי, אני חושב שנחזור לסטנדרט של דור קודם ומשחקי עולם פתוח שמפותחים לדור הבא לא הולכים לרוץ עוד על 30 נעול או כמעט קבוע, אין מה לעשות.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 מאי 2015, 17:12, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 מאי 2015, 17:07

שמח שכבר יש לי פרילואד בX1...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 מאי 2015, 17:09

וואו גם GT.COM עם 9.8, פעם אחרונה שאני זוכר ציון כזה מהם היה ב THE LAST OF US

עריכה: אה לא נראה לי גם BB קיבל ככה :)

מרפרוף מהיר של חלק מהביקורות היחסית שליליות עולה שיש לא מעט fetch quests למרות ההבטחות של CDP, ויש גם לא מעט padding לקמפיין הראשי, כרגע הממוצע שלו יושב על 91 אבל הוא לא ממש מעודכן.
הרבה גם מתלוננים על FPS לא יציב בגרסת ה PS4 ששיחקו בה אבל כאמור היא לא כוללת את ה PATCH ו CDP אמרה שהם שפרו את הביצועים של המשחק על כל הפלטפורמות בשבועות האחרונים, נחיה ונראה אם הפאטץ' יסדר את זה.

אישית אני חושב שאחכה עד לבאטמן, אם היה יוצא חודש לפני הייתי קונה בלי לחשוב, אבל אני לא יכול עכשיו לשבת מאה שעות בחודש, אם היו אומרים כולם שהוא כמעט מושלם אז הייתי קונה ודוחה את באטמן אבל במצב הנוכחי אני אקנה אותו מאוחר יותר למרות שברור לי שהוא משחק מעולה ושכולם פה יהנו ממנו :)

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 12 מאי 2015, 17:49

bling כתב:הולי שיט! גייסמפוט נותנים לוויטצ'ר3 10 מושלם ונדיר ביותר
http://www.gamespot.com/reviews/the-witcher-3-wild-hunt-review/1900-6416135/

אפילו אי אפשר לאמר שזו ביקורת קנויה, יכלו לתת לו נגיד 9 אם היו מחויבים לציון גבוה ובלי שהם רוצים יחסית לצאת מגדרם.

עוד ביקורות, IGN עם 9.3
GAMEINFORMER עם 9.75
PC GAMES מגזין גרמני- 90
KOTAKU - YES אבל מדווחים על פריימרייט שיכול להפריע לפעמים בקרבות בגרסת ה PS4 ששיחקו בה, אמור לצאת פאטץ' יום ראשון בתקווה שיסדרו את זה אבל אני לא עוצר את נשימתי, אני חושב שנחזור לסטנדרט של דור קודם ומשחקי עולם פתוח שמפותחים לדור הבא לא הולכים לרוץ עוד על 30 נעול או כמעט קבוע, אין מה לעשות.

אני זוכר שגיימספוט נתנו לGTA 4 ולמטאל גיר סוליד 4 ציון 10, גיימספוט ידועים בתור קשוחים בציונים אז זה מראה שוויצ'ר 3 נחשב באמת למעולה :) .

ראיתי שטוני הוק פרו סקייטר 3 לפלייסטיישן 2 היה אחד המשחקים שקיבלו 10 בגיימספוט וגם מבין הציונים הכי גבוהים של משחקי פלייסטיישן 2 ביחד עם GTA 3, אני מסכים עם כולכם לגבי פרו סקייטר 5, זה די מבייש את הסדרה כל הידרדרות של העדפת גרפיקה רבה מאשר נוסחת הגיימפליי הידועה שנשכחה, הם צריכים להבין שגיימפליי ותוכן הן תכונות מאוד חשובות לסדרה וגם כמעט לכל משחק אפשרי שקיים.

הגיע הזמן לבגוד בסדרה ולהתחיל לחכות לSkate 4.
תמונה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים