Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2015, 15:57

Nucleus_Dawn כתב:
10% על ההזמנה המוקדמת ועדו 5% לכל אחד, לא?
זה גם מה שהם רושמים:

כן אתה צודק, הייתי בטוח שזה 10% לראשון ו-10% לשני, לא ידעתי שיש 10% כללי להזמנה מראש ועוד 5 ו-5 לקודמים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2015, 16:06

bling כתב:מה רק עכשיו עלתה לכם ההנחה? על הפס4 כבר יש את ההזמנה של הוויטצ׳ר של ה 10% כבר מזמן, זו גם הנחה שפתוחה לכולם ולא רק לפלוס, CDP באמת גברים, אם יש משחק שמגיע לו מחיר מלא על גודל ההפקה וההשקעה שבו זה הוויטצ׳ר 3 ודווקא הם מכולם נותנים הנחה בזמן שקיימים בשוק מוצרים בזיוניים מבחינת השקעה ותוכן כמו טיטאנפול ובעיקר אבולב שעוד בא עם מדיניות DLC עושקת למרות התוכן המסכן שאתה מקבל מלחתכילה.

שני המשחקים שהזכרת משוקעים מאוד ועם כמות תוכן מספקת בהחלט ואין שמץ של סיבה לצפות שיעלו פחות ממחיר מלא בהשקה שלהם.
אין שום בעיה עם מדיניות הDLC של EVOLVE. היא לא עושקת מאומה מאף אדם. הייתי מסביר למה, אבל עידן זיירמן כבר טיפל בזה בשבילי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 אפריל 2015, 16:54

bling כתב:מה רק עכשיו עלתה לכם ההנחה? על הפס4 כבר יש את ההזמנה של הוויטצ׳ר של ה 10% כבר מזמן, זו גם הנחה שפתוחה לכולם ולא רק לפלוס, CDP באמת גברים, אם יש משחק שמגיע לו מחיר מלא על גודל ההפקה וההשקעה שבו זה הוויטצ׳ר 3 ודווקא הם מכולם נותנים הנחה בזמן שקיימים בשוק מוצרים בזיוניים מבחינת השקעה ותוכן כמו טיטאנפול ובעיקר אבולב שעוד בא עם מדיניות DLC עושקת למרות התוכן המסכן שאתה מקבל מלחתכילה.

אין לי מושג ממתי זה הופיע... סתם במקרה לחצתי על הדף של המשחק אז ראיתי את זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2015, 02:49

המפה של הוויצ׳ר 3 גדולה פי 1.5 מזאת של gta v.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2015, 10:44

וGTA V עוד בנוי לקצב תנועה של מכונית או מטוס, לא סוס :)
למי שזה לא אומר לו הרבה - המפה גדולה גם מסקיירים... פי 3 וחצי!!
זה פסיכי כמה שזה ענק, וזה מה שהיא אמרה.

עריכה:
ויש גם ראיון ופרטים חדשים
http://www.dualshockers.com/2015/04/27/ ... -and-more/

החלק הכי טוב שם, לפחות בשבילי:
The development team noticed that in previous games players did not really use potions because they felt they shouldn’t waste them, since they had a limited supply. That’s why in The Witcher 3 it’s much easier to replenish. Crafting potions is more like unlocking them, but once they are depleted you can use just alcohol and meditation to replenish your entire stack for relatively cheap.

If you don’t feel like crafting and using alchemy at all, you can resort to the lower difficulty levels, that are more story-focused and don’t require you to pay attention to the deeper RPG mechanics.

זה מעולה, כי לי ממש אין זמן למות מליון פעמים, ולהתחיל לחשוב על שיקויים וזה, שהאמת ממש לא אהבתי במשחק הקודם.
אז אני אשחק בזה על הרמה הכי קלה :)
למי שרוצה משהו הארדקור, אז ההמשך ירגיע אותו:
On the other hand hardcore gamers that want to deal with all the RPG nuances, can move to the higher difficulty levels, in which it’s “increasingly more mandatory” to craft and take care of every aspect of your character.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2015, 11:19

האמת שזה מוציין כי הרגשתי שאני לא משתמש מספיק בשיקויים במשחק הקודם וזה יהיה נחמד אם יהיו יותר חומרים בסביבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2015, 13:13

אני פשוט לא אוהב לתכנן לפני הקרב יותר מדי :)
אם אני מת ואני צריך שיקוי מסויים כדי לעבור את מי שהורג אותי, ועכשיו צריך ללכת לעיר כדי להשיג עבורו מצרכים או לחפש שעה ביער - זה קצת מרגיש לי מעפן... אני רוצה להתקדם.
אז בהחלט נחמד לי במשחק שגם ככה לוקח 200 שעות לסיים, אם הוא יהיה קל יותר.
במשחק הזה אני לא מחפש אתגר "רציני", אלא חוויה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 אפריל 2015, 13:35

חוויה

אוי לא... the bane of contemporary gaming.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2015, 15:21

יש אנשים שמשחקים בשביל הסיפור, יש בשביל האסטרטגיה, יש בשביל האתגר ויש בשביל החוויה... הוויצ'ר מבחינתי זה משחק להכנס לעולם שלו. מצידי שיהיו קרבות כמו בDMC ואפילו יהיה עוד יותר טוב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2015, 15:36

Laskin כתב:אני פשוט לא אוהב לתכנן לפני הקרב יותר מדי :)
אם אני מת ואני צריך שיקוי מסויים כדי לעבור את מי שהורג אותי, ועכשיו צריך ללכת לעיר כדי להשיג עבורו מצרכים או לחפש שעה ביער - זה קצת מרגיש לי מעפן... אני רוצה להתקדם.

לי לפחות בוויצ'ר 2 היו כבר החומרים ולא ממש הייתי מחפש אותם. הייתי נתקל בפרח לבן הייתי קוטף, לא הייתי יוצא לחפש פרחים לבנים. מדי פעם הייתי ממיר חומרים לשיקויים ומשתמש בהם מדי פעם. יש שיקויים שמחזיקים 30 דקות ככה שזאת לא ממש התעסקות. לרקוח שיקוי שמחזק את החרב שלך למשך 30 דקות כשיש לך כבר את החומרים, זה לא יותר מדי עבודה :)

בכל מקרה הייתי מעדיף שישפרו את המערכת, בזה אין ספק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 אפריל 2015, 08:52

Laskin כתב:אני פשוט לא אוהב לתכנן לפני הקרב יותר מדי :)

איזה תכנון היה בWitcher 2? כל המשחק נסוב סביב לתקתק את העכבר וללחוץ Q אחרי כל חצי דקה כדי לקבל את הQuen שהופך אותך לבלתי פגיע לחצי דקה. יש שם בערך את הגיימפליי הכי מפגר שיכל להיות. כל המשחק אתה משחק בGod mode.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אפריל 2015, 09:07

אני לא מסכים... אני זוכר ששכחתי לקנות ציוד ולבוס הראשון (המפלצת ביער) הגעתי לגמרי לא אפוי, ולא יכולתי גם לחזור אחורה כי יש מן AUTO SAVE במקום מאוד מעצבן אם אתה מת נגד הבוס, והייתי צריך להתחיל את המשחק מהתחלה, כי לא עשיתי כמה וכמה SAVE SLOTS כי לא ידעתי שזה יכול להגיע למצב כזה, ולא יכולתי גם לחפש עוד חומרים לשיקויים. קיצר - הייתי צריך להתחיל את המשחק מהתחלה :/

אבל בכלליות, אני מדבר על זה שאי אפשר לקחת שיקויים באמצע קרב, שזה אמנם מקורי, אבל אני הייתי מעדיף ללחוץ על כפתור בזמן הקרב ולוותר על המערכת המשונה הזאת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אפריל 2015, 10:56

Laskin כתב:אני לא מסכים... אני זוכר ששכחתי לקנות ציוד ולבוס הראשון (המפלצת ביער) הגעתי לגמרי לא אפוי, ולא יכולתי גם לחזור אחורה כי יש מן AUTO SAVE במקום מאוד מעצבן אם אתה מת נגד הבוס, והייתי צריך להתחיל את המשחק מהתחלה, כי לא עשיתי כמה וכמה SAVE SLOTS כי לא ידעתי שזה יכול להגיע למצב כזה, ולא יכולתי גם לחפש עוד חומרים לשיקויים. קיצר - הייתי צריך להתחיל את המשחק מהתחלה :/

אבל בכלליות, אני מדבר על זה שאי אפשר לקחת שיקויים באמצע קרב, שזה אמנם מקורי, אבל אני הייתי מעדיף ללחוץ על כפתור בזמן הקרב ולוותר על המערכת המשונה הזאת :)

איך הגעת למצב הזה? כל דמות בעיר רק מדברת איתך איך אתה חייב שיקוי מסויים כדי לנצח את המפלצת בביצה וזה אפילו מופיע כSIDE QUEST :)
דודי, אני לפחות לא פיתחתי והשתמשתי בQUEN כי ידעתי שהוא יהרוס לי את המשחק וקבלתי אחלה משחק וחוויה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אפריל 2015, 11:04

האמת שאני זוכר את זה, והיה אצלי חבר שרצה נורא לראות את הבוס ולא היה לנו הרבה זמן, אז עשיתי קצת "RUSH" לזה.
לא חשבתי לשנייה שהוא ישמור לי אוטומטית לפניו במצב כזה שאי אפשר לחזור (יש מן סלע גבוה כזה, שאתה יורד ממנו, ואז הוא שומר, ואתה לא יכול לחזור אחורה ולטפס עליו...).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אפריל 2015, 14:26

DrKeo כתב:האמת שבPC יש 10% הנחה לכל משחק וויצ'ר שיש לך כיום כך שמי שיש לו גם את המשחק הראשון וגם השני יש 20% הנחה בהזמנה מוקדמת :)

גם על הPS4 וה-One יש הנחה נוספת על כל משחק וויצ'ר קודם שיש לך... אבל רק אם זה על אותה הקונסולה :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 12 מאי 2015, 17:37

9.3 ב- IGN ו- 10 בגיימספוט.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 12 מאי 2015, 18:09

תראו את זה:https://www.g2a.com/wildhuntwithpaypal

מה אתם אומרים? שווה 30 יורו עם 16 DLCs? אני אישית לא מתחבר לגרסה שעולה 49 יורו בגלל שזה DLC של עוד שעות משחק, עדיף להגיע למצב שאתה מסיים את המשחק מאשר לחשוב על DLC של עוד 20 שעות, עדיף לחכות לביקורת על הDLCים מאשר לרוץ, גם G2A מוכרים את זה מעצמם ואין עדיין מוכרים לא רשמיים שמוכרים כך שזה יותר בטוח שזה רשמי.

עריכה: מקבלים מפתח לאתר GOG וזה בטח DRM free, עדיין שווה בלי קשר.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 מאי 2015, 18:53

Mandellla כתב:תראו את זה:https://www.g2a.com/wildhuntwithpaypal

מה אתם אומרים? שווה 30 יורו עם 16 DLCs? אני אישית לא מתחבר לגרסה שעולה 49 יורו בגלל שזה DLC של עוד שעות משחק, עדיף להגיע למצב שאתה מסיים את המשחק מאשר לחשוב על DLC של עוד 20 שעות, עדיף לחכות לביקורת על הDLCים מאשר לרוץ, גם G2A מוכרים את זה מעצמם ואין עדיין מוכרים לא רשמיים שמוכרים כך שזה יותר בטוח שזה רשמי.

ברור, כמות התוכן עצומה ואין ספק שמדובר באחד המשחקים הטובים של השנה. שווה גם יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2015, 20:17

Mandellla כתב:תראו את זה:https://www.g2a.com/wildhuntwithpaypal

אל.
http://www.polygon.com/2015/2/9/8006693 ... game-codes

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 12 מאי 2015, 21:23

מאוחר מדי :o ... אני יבדוק ביום שזה יצא אם זה כל כך נורא, קניתי את יוניטי ולא קרה כלום, קניתי את דרגון אייג' אינקוויזישן ועדיין לא קרה כלום, מעניין אם זה יקרה פתאום לוויצ'ר בגלל שהמפתח מיועד לGOG ולא לסטים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2015, 22:34

אתה יכול ליפול ואתה יכול לא. כך או כך יש שם הרבה מפתחות מכרטיסי אשראי גנובים כך שאני לא הייתי קונה שם, אפילו אם סטים יזרום זה יכול להיות מפתח מכרטיס גנוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2015, 10:13

אני דווקא מאמין שיתוקנו רוב הבאגים וגם ישפרו את קצב הפריימים בגירסאות הקונסולה...
סה"כ צריך לזכור שהעותק שהמבקרים קיבלו הוא בטח מה שהיה לפני חודש בערך (נגיד)... מאז הם בטוח שיפרו כמה דברים, והם הכריזו שיוצא DAY 1 PATCH לכל הגירסאות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 מאי 2015, 10:33

Laskin כתב:אני דווקא מאמין שיתוקנו רוב הבאגים וגם ישפרו את קצב הפריימים בגירסאות הקונסולה...
סה"כ צריך לזכור שהעותק שהמבקרים קיבלו הוא בטח מה שהיה לפני חודש בערך (נגיד)... מאז הם בטוח שיפרו כמה דברים, והם הכריזו שיוצא DAY 1 PATCH לכל הגירסאות.

אתה בטוח אדם דתי. איזה יתקנו? כל הבעיות פריימים הן בעיות שהם מכירים אותם (יש אזורים שלמים שהם מתחת ל-30 פריימים כמו אזור הביצות, צריך להיות סופר נאיבי כדי לטעון שהם לא שיחקו באזורים המדוברים בפס4 וקיום הבעייה נפלה עליהם בהפתעה לאחר השיחרור לעיתונאים) ולמרות כל הדחיות של המשחק החליטו לצאת איתו לשוק. למה? כי החומרה של הפס4 היא מתחת למינימום הנדרש וזה מה שיש. האופציה השניה היא שהם לא הספיקו לתקן בעייה שמוכרת להם חודשים אם לא שנים? נו באמת. אני לא מכיר שום משחק שהגיע לקונסולה שלא אמורה להיות מסוגלת להריץ אותו, הציג בעיות במקומות מוגדרים ומשהו תיקן משהו שקשור לביצועים. AC Unity מעל ל-30 פריימים בפס4? אחרי שלושה פאטצ'ים הוא לא זז בפריים אחד בשום מקום בעייתי.

מה הם כן יכולים לתקן? קריסות אם זה משתחזר (ספק רב אם הם יצליחו), גליצ'ים הם זה משתחזר (גם ספק רב). הם מאוד מוגבלים במה הם יכולים לתקן, הבעיות הכי קשות הן הבעיות שמגיעות מלקוח ראנדומלי שמריץ את המשחק ורק אצלו הבעייה מתרחשת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 מאי 2015, 10:34

Laskin כתב:אני דווקא מאמין שיתוקנו רוב הבאגים וגם ישפרו את קצב הפריימים בגירסאות הקונסולה...

CDP לפחות מבטיחים שהפריימרייט יהיה טוב יותר:
תמונה

משעשע גם שיש רשמים מכמה ימים של משחק של PC GAMER מגרסת ה PS4 (הם מחכים שתצא גרסת ה PC כדי לעשות ביקורת מלאה) ודווקא הם אומרים את זה:
except to note that the console version runs well enough, only occasionally dipping below 30 frames per second, pre day one patch

מבקרי הקונסולות מבקרים את הפריימרייט ודווקא מבקר ה PC חושב שהוא טוב מספיק :)

DEATH דווקא UNITY השתפר לא מעט בגרסת ה PS4 אחרי הפאטצ'ים, הוא לא 30 נעול ורחוק מזה, אבל עדיין במצב הרבה יותר טוב, תבדוק את ה DF.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2015, 12:25

כן, יוניטי אחרי פאטצ' 4 נמצא במצב טוב בהרבה מאיך שהוא היה בשיגור שלו. לך תדע מה עשו לגרסה הסופית + פאטצ' יום ראשון.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים