Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי idan » 20 מאי 2015, 23:04

הורדתי את ה AA של השיער מ 8 ל 2 ב ini וקיבלתי לפחות 10 fps. אני רואה את ה Jaggies רק אם הפנים שלי בתוך הטלוויזיה.
בקיצור, סיימתי להתעסק בעניינים האלה, המשחק רץ ונראה תענוג.

המשחק משפריץ איכות, בינתיים הוא מרגיש כמו לפחות רמה אחת מעל DA:I.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מאי 2015, 00:00

bling כתב:גם אני שיחקתי מעט, שוב העולם פשוט משגע, עשיתי כמה מיני משימות וגם אם לא כל משימה היא GTA5, תמיד יש סיפור, בחירות וזה תמיד מעניין, ככה שבמשחקים אחרים מבחינה מכנית על חלק מהמשימות הללו אולי חלק היו אומרים Fetch אבל פה לכל דבר יש קונטקסט ובניית עולם וזה פשוט מעולה, יש לי תחושה ממש ממש טובה לגבי המשחק הזה.

אה ועכשיו גם הבנתי את הקטע של ה 20 ש DF דיברו עליו, מסתבר שכל פעם שהמשחק יורד למתחת ל 30 בסרטוני המעבר על הפס4, מופעל v-sync הזוי שנועל אותו ל 20, בגלל זה התלוננתי פה כל הזמן שהסרטונים לפעמים מגמגמים, אפילו אני מצליח להבחין בזה, למזלי לפחות כרגע זה לא קורה יותר מדי וכנראה רוב הקטעי מעבר רצים על 30 יציב, אבל כשזה קורה אין ספק שזה מורגש לי.

חוץ מהתלונה הזו הוא באמת רץ נפלא ונראה נפלא מבחינתי, מאוד מרוצה מהעבודה על גרסת הפס4 עד עכשיו.

יש שם מלא משימות זבל. אני עדיין באזור הראשון (רק חמש שעות בפנים), אבל זה ברור שרוב התוכן הוא דיי זבל, דיי מהר זה ימאס. אבל בהחלט משחק מהנה, אם כי הקרבות קצת מסורבלים מבחינת אנימציות והשליטה ממש לא הדוקה ביחס להיותו סופר משחק פעולה.

מאוד אהבתי את הפיתרון תעלומות שהם הוסיפו, זה ממש מגניב. ממש כמו בבאטמן אבל משום מה זה מרגיש הרבה יותר טוב פה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 00:24

טוב, כבר פעמיים שהמשחק נתקע לי בתפריט הinventory וזה ממש מעצבן.
עשיתי חיפוש וזה באג מאוד ידוע שקורה למלא אנשים, מסתבר...
מעצבן, מקווה שיפתרו את זה ממש בקרוב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 00:56

Death_119 כתב:יש שם מלא משימות זבל. אני עדיין באזור הראשון (רק חמש שעות בפנים), אבל זה ברור שרוב התוכן הוא דיי זבל, דיי מהר זה ימאס. אבל בהחלט משחק מהנה, אם כי הקרבות קצת מסורבלים מבחינת אנימציות והשליטה ממש לא הדוקה ביחס להיותו סופר משחק פעולה.

מאוד אהבתי את הפיתרון תעלומות שהם הוסיפו, זה ממש מגניב. ממש כמו בבאטמן אבל משום מה זה מרגיש הרבה יותר טוב פה.

אני גם באיזור הראשון, עשיתי פחות ממך האמת, אבל אמרתי שכן מבחינת גיימפליי לא כל משימה מדהימה (אנחנו מדברים פה על משחק של יותר מ 100 שעות, זה לא אפשרי שכל משימה תהיה כזו) אבל כן יש קונטקסט ובחירות וסיפורים קטנים בעולם שאתה נחשף אליהם, וזה כבר עושה את זה יותר מ FETCH זבל סטנדרטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 01:12

bling כתב:גם אני שיחקתי מעט, שוב העולם פשוט משגע, עשיתי כמה מיני משימות וגם אם לא כל משימה היא GTA5, תמיד יש סיפור, בחירות וזה תמיד מעניין, ככה שבמשחקים אחרים מבחינה מכנית על חלק מהמשימות הללו אולי חלק היו אומרים Fetch אבל פה לכל דבר יש קונטקסט ובניית עולם וזה פשוט מעולה, יש לי תחושה ממש ממש טובה לגבי המשחק הזה.

אה ועכשיו גם הבנתי את הקטע של ה 20 ש DF דיברו עליו, מסתבר שכל פעם שהמשחק יורד למתחת ל 30 בסרטוני המעבר על הפס4, מופעל v-sync הזוי שנועל אותו ל 20, בגלל זה התלוננתי פה כל הזמן שהסרטונים לפעמים מגמגמים, אפילו אני מצליח להבחין בזה, למזלי לפחות כרגע זה לא קורה יותר מדי וכנראה רוב הקטעי מעבר רצים על 30 יציב, אבל כשזה קורה אין ספק שזה מורגש לי.

חוץ מהתלונה הזו הוא באמת רץ נפלא ונראה נפלא מבחינתי, מאוד מרוצה מהעבודה על גרסת הפס4 עד עכשיו.

לרוב משחקי קונסולה מפילים את הVSYNC ברגע שהמשחק נופל מ60 או 30 ומחזירים אותו כשהFPS עולה חזרה. מוזר שהם לא עשו את זה.המצאה של קאפקום בRE5 אגב :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 01:17

DrKeo כתב:לרוב משחקי קונסולה מפילים את הVSYNC ברגע שהמשחק נופל מ60 או 30 ומחזירים אותו כשהFPS עולה חזרה. מוזר שהם לא עשו את זה.המצאה של קאפקום בRE5 אגב :)

כן נראה שיש שם כמה החלטות תמוהות, גם בנוגע לגרסת ה ONE שלא נעולה, הם כבר אמרו שהם עובדים על תיקונים שונים גם לקטעי המעבר, נקווה שיסדרו את זה אבל זה לא קריטי מספיק בשבילי שאני אחכה, אני ממשיך לשחק :)

חדשות טובות בשבילך bozeman, בגלל התלונות הרבות על הפונט הקטן הם אמרו שהם מטפלים גם בזה, בטח יוסיפו אופציה להגדלת הפונט באחד העדכונים הקרובים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 מאי 2015, 07:17

אם זה מה שהם עושים זה טיפשי לחלוטין. אני לא מבין איך מישהו לא ראה את - זה פשוט נורא, ממש קופץ.

מי שקרא את הספרים של הוויצר - רואה שהעולם ממש תואם לספרים ולכן גם הסיפורים בו כ"כ מתאימים. גם הקווסטים, פשוט מתאימים מאוד לדמות ולעולם. אני מאוד נהנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מאי 2015, 08:30

Laskin כתב:טוב, כבר פעמיים שהמשחק נתקע לי בתפריט הinventory וזה ממש מעצבן.
עשיתי חיפוש וזה באג מאוד ידוע שקורה למלא אנשים, מסתבר...
מעצבן, מקווה שיפתרו את זה ממש בקרוב

לי היו בעיות של קריסה (בלי הודעה, בלי כלום), על פי הEvent log זה מהדרייבר. תבדוק את זה, זה לא קשור כנראה למשחק. עשיתי rollback לגרסה והכל עובד נהדר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 11:37

לא, בעייה מאוד מאוד מוכרת, קורה לאלפי אנשים לפי הפורומים שלהם. יש אנשים שנמנעים מכניסה לתפריט הINVENTORY בגלל זה...

וחדשות לבעלי כרטיסי AMD - כך תפעילו ביעילות את הHAIRWORKS:
http://www.guru3d.com/news-story/the-wi ... mance.html
צריך להוריד את האיכות כדי שתהיה פגיעה פחות קטלנית לFPS, אבל לפחות תוכלו לשחק עם זה :)
ואני מוכרח לציין שהשיער על הTROPHY כשאתה רוכב (לפחות הגריפין) - זה האפקט הכי מרשים שראיתי בשיער, בכל משחק אי פעם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 12:00

Laskin כתב:לא, בעייה מאוד מאוד מוכרת, קורה לאלפי אנשים לפי הפורומים שלהם. יש אנשים שנמנעים מכניסה לתפריט הINVENTORY בגלל זה...

וחדשות לבעלי כרטיסי AMD - כך תפעילו ביעילות את הHAIRWORKS:
http://www.guru3d.com/news-story/the-wi ... mance.html
צריך להוריד את האיכות כדי שתהיה פגיעה פחות קטלנית לFPS, אבל לפחות תוכלו לשחק עם זה :)
ואני מוכרח לציין שהשיער על הTROPHY כשאתה רוכב (לפחות הגריפין) - זה האפקט הכי מרשים שראיתי בשיער, בכל משחק אי פעם :)

לא הגעתי עדין אבל השיער של רואץ' (הסוס, לא האיש :)) נראה מעולה גם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 12:05

חכה עד שתרוץ עם הסוס.
דבר נוסף, הייתי בטוח שצריך ללחוץ גם על "קדימה" כשרצים איתו, וזה ממש הפריע לשליטה בסוס שעצבנה אותי.
אתמול כששיחקתי כמה שעות פתאום שמתי לב שלא צריך, אלא רק להחזיק את ה"A", ועכשיו השליטה פתאום נוחה מאוד ^_^
אה, ומוכרח לציין שלפעמים אני ממש בהלם מכמה שהמשחק הזה יפה, כשאני רוכב לי בשבילים או בשדות, נוף עוצר נשימה, הכל מאוד דינמי... פשוט קסם עיצובי וטכנולוגי. בא לי פשוט לקחת את הסוס ולרוץ לכל אורך המפה... אולי היום אעשה זאת :)

דבר נוסף, היוצרים הבטיחו פאץ' שיגיע בשבוע הבא, ויפתח אופציות גרפיות רבות נוספות.
לפניו ככל הנראה יגיע פאץ' שתקן באגים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2015, 12:15

פעם אחרונה שכל כך נהנתי מעולם של משחק הייתה בRDR, שעד היום הוא משחק העולם פתוח הטוב ביותר לדעתי.
אולי זה עשוי להשתנות בשבועות הקרובים :).

אגב, אני חייב לציין שהמשחק הזה הוא פשוט פלא, לא יאומן כמה טוב ויפה הוא רץ על הGTX760 הבינוני שלי. אומנם לא הכי הכי גבוה (על שיער אין מה לדבר) אבל רוב ההגדרות כן נמצאות על אולטרה וגם אלו שלא נמצאות על גבוה.
רץ יפה מאוד על 30 FPS בלי נפילות (נראה לי.. לא בדקתי עם תוכנות אבל זה מרגיש מאוד טוב ורץ חלק) ונראה פשוט מדהים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מאי 2015, 12:17

Laskin כתב:חכה עד שתרוץ עם הסוס.
דבר נוסף, הייתי בטוח שצריך ללחוץ גם על "קדימה" כשרצים איתו, וזה ממש הפריע לשליטה בסוס שעצבנה אותי.
אתמול כששיחקתי כמה שעות פתאום שמתי לב שלא צריך, אלא רק להחזיק את ה"A", ועכשיו השליטה פתאום נוחה מאוד ^_^
אה, ומוכרח לציין שלפעמים אני ממש בהלם מכמה שהמשחק הזה יפה, כשאני רוכב לי בשבילים או בשדות, נוף עוצר נשימה, הכל מאוד דינמי... פשוט קסם עיצובי וטכנולוגי. בא לי פשוט לקחת את הסוס ולרוץ לכל אורך המפה... אולי היום אעשה זאת :)

דבר נוסף, היוצרים הבטיחו פאץ' שיגיע בשבוע הבא, ויפתח אופציות גרפיות רבות נוספות.
לפניו ככל הנראה יגיע פאץ' שתקן באגים.

המפות בכלל מחוברות? זה נראה שזה מקבץ של אזורים גדולים כמו בDragon age, לא עולם רציף כמו בSkyrim לדוגמא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 12:25

אחרי שהפאץ' של שבוע הבא בטח גם אני כבר לא אוכל להריץ על המקסימום המוחלט, אבל אולי הוא יבוא גם במקביל לשיפורים נוספים ואז כן... מעניין מה יעשו שם.

המפה לדעתי כן רציפה, כי ראיתי סרטונים של אנשים שמקיפים אותה. אולי הם היו ערוכים אבל לא נראה לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 12:45

אגב, עכשיו ש980 בקושי מריץ את המשחק יש לאנשים עדין תלונות על שנמוכים? :)

אגב נראה מהבנצ'מארקים שSLI והווויצ'ר לא משחקים יפה מדי כרגע. השיפור בביצועים ממש נמוך (פחות מ50% שיפור בביצועים) והפריימטיים ממש בעייתי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 מאי 2015, 13:05

ראשית, כן. שנית, לא חושב שאנשים היו באים בטענות אם הם היו מסבירים שהם לא יכולים להשיג את הגרפיקה שהם הציגו בטריילר או שאין להם את המשאבים להשקיע אקסטרא ב pc כמו שהם אמרו אתמול ביורוגיימר ובניגוד גמור לכל ההצהרות הקודמות שלהם, הם פשוט לא היו כנים. גם ב 2015 הם לא היו כנים בנושא, למשל - http://a.disquscdn.com/uploads/mediaemb ... iginal.jpg
שלישית, להגיד ש 980 בקושי מריץ את המשחק זה חתיכת הגזמה. רביעית, המשחק עדיין נראה מהמם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 13:09

נדב, מאיפה הבאת את זה?
ראיתי בפורומים אנשים שאומרים ששני הכרטיסים עובדים במרץ, ומצביעים על שיפור גבוהה מאוד בין כרטיס אחד לשניים

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 21 מאי 2015, 14:35

אין הבדלים כמעט בכלל בין ה- PS4 ל-PC, הכל נראה פשוט ב-ו-ל אותו הדבר.. אולי חוץ מהשיער
https://www.youtube.com/watch?v=9tdG7xC4SLc

ומה- HAIRWORKS לא כזה התלהבתי... ב- TOMB RAIDER זה ממש הוסיף והיה נראה יפה.. פה לא שווה להוריד את ה- FPS בשבילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 14:54

אין מה להשוות בכלל בין טומב ריידר לכאן. על המפלצות ועל הסוס ועל גראלד... ובמיוחד על הTrophy שעל הסוס. פשוט רמה מעל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2015, 15:19

זהו בשעה טובה סיימתי את השלב של ההקדמה, עשיתי שם פשוט הכל וכל כך נהנתי אבל הגיע הזמן להתחיל את המשחק האמיתי.
איזה עוד משחק נותן לך שלב טוטוריאל כזה מושקע באורך של 6 שעות?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מאי 2015, 15:43

Stick כתב:זהו בשעה טובה סיימתי את השלב של ההקדמה, עשיתי שם פשוט הכל וכל כך נהנתי אבל הגיע הזמן להתחיל את המשחק האמיתי.
איזה עוד משחק נותן לך שלב טוטוריאל כזה מושקע באורך של 6 שעות?

ה-50 שעות הראשונות בHinterlands בDA:I?
דרך אגב, זה ממש לא שלב טוטוריאל, יש במשחק טוטוריאל בהרים הכחולים בתחילה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2015, 18:37

Megalomaniac כתב:אין הבדלים כמעט בכלל בין ה- PS4 ל-PC, הכל נראה פשוט ב-ו-ל אותו הדבר.. אולי חוץ מהשיער
https://www.youtube.com/watch?v=9tdG7xC4SLc

ומה- HAIRWORKS לא כזה התלהבתי... ב- TOMB RAIDER זה ממש הוסיף והיה נראה יפה.. פה לא שווה להוריד את ה- FPS בשבילו.

אני חושב שאסמוך יותר על מה שנכתב בDF (שבקונוסולות זה בערך הגדרות medium) ופחות על השוואה לא מקצועית בעליל מיוטיוב. אני יכול גם למצוא השוואות ביוטיוב שמראות כמה שגירסאת הPS4 של GTA V עדיפה על זו שבPC.

האפקט בטומב ריידר, מעבר לכך שהוא הרבה יותר מוגבל בscope שלו, גם היה מכוער במיוחד ולא באמת היה עדיף על האפקט הרגיל והלא פיזיקלי של השיער של לארה.
פה, לעומת זאת, האפקט משמעותית יפה יותר ומוסיף להרבה יותר מרק הדמות הראשית.
חד משמעית, אפקט השיער הכי מרשים שאי פעם נראה במשחק.
מעניין יהיה לראות איך hairworks יראה בעוד שנה - שנתיים, כשהוא גם יהפוך להרבה יותר זול, כמו שקורה עם כל אפקט של NVIDIA.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 21 מאי 2015, 19:07

גם אם זה ביוטיוב, כמה זה כבר יכול להיות שונה ממה שתראה במציאות? הם עשו השוואה גם ב- PROJECT CARS ושם רואים הבדלים גדולים.. ופה לא... אז שיש הבדל רואים, לא משנה אם זה יוטיוב או לא.
מה שבטוח זה שהמשחק הכי יפה כרגע על הקונסולות וגם משחק NEXT GEN שבאמת ראוי להיקרא ככה... אין מצב שהקונסולות הישנות היו מריצות את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מאי 2015, 21:18

CDPR מדברת על הDowngrading:

http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... ue-head-on

Why did the graphics change?
"If you're looking at the development process," Iwinski begins, "we do a certain build for a tradeshow and you pack it, it works, it looks amazing. And you are extremely far away from completing the game. Then you put it in the open-world, regardless of the platform, and it's like 'oh shit, it doesn't really work'. We've already showed it, now we have to make it work. And then we try to make it work on a huge scale. This is the nature of games development." It was captured PC footage, not pre-rendered, Badowski confirms, but a lot had to change. "I cannot argue - if people see changes, we cannot argue," Adam Badowski says, "but there are complex technical reasons behind it.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 21:31

Klayman כתב:CDPR מדברת על הDowngrading:

http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... ue-head-on

פחות או יותר מה ששיערתי :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר