Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 13:23

DrKeo כתב:אז זה אומר שאם אני עכשיו דרגה 2 ויש לי קווסט לדרגה 6 אני אתפוצץ בXP אם אני אעשה אותו?

אני לא חושב שתקבל יותר XP ממה שהיית מקבל אם היית בא אליו בדרגה המתאימה אבל אני משער שתקבל המון XP בשביל מישהו שנמצא בדרגה 2.
שים לב אבל שקווסטים תמיד מסומנים בירוק, אם זה מסומן באדום כנראה הסיכוי שלך להשלים אותו קטן ביותר עד לא קיים (תלוי בהפרש בין הדרגות), יש אויבים בדרגה דבוהה מדי שיהרגו אותך במכה אחת בזמן שאתה מוריד להם איזה 1 HP עם כל מכה שלך, בקיצור בלתי אפשרי.

היה לי אגב באג של אוצר שנשמר ע"י מפלצת שהיה מיועד לדרגה 18 שהגעתי אליו בטעות והופיע לי יצור בדרגה 4 שחיסלתי מן הסתם בקלות וקיבלתי את הפרס, הזוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 14:00

bling כתב:אני לא חושב שתקבל יותר XP ממה שהיית מקבל אם היית בא אליו בדרגה המתאימה אבל אני משער שתקבל המון XP בשביל מישהו שנמצא בדרגה 2.
שים לב אבל שקווסטים תמיד מסומנים בירוק, אם זה מסומן באדום כנראה הסיכוי שלך להשלים אותו קטן ביותר עד לא קיים (תלוי בהפרש בין הדרגות), יש אויבים בדרגה דבוהה מדי שיהרגו אותך במכה אחת בזמן שאתה מוריד להם איזה 1 HP עם כל מכה שלך, בקיצור בלתי אפשרי.

היה לי אגב באג של אוצר שנשמר ע"י מפלצת שהיה מיועד לדרגה 18 שהגעתי אליו בטעות והופיע לי יצור בדרגה 4 שחיסלתי מן הסתם בקלות וקיבלתי את הפרס, הזוי.

זה נשמע פשוט כמו BB :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 14:10

פאטצ' 1.05:
Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.
General stability and performance improvements
Significantly Enlarged GUI and HUD elements (including fonts) on consoles and slightly on PC.
Improved camera smoothness
Performance improvements during some cutscenes.
Fixed case where game was crashing on loading a save in certain situations
Various bug fixes and user experience improvements in GUI panels.
Fixed issue where some players were unable to run after Wandering in the Dark quest
Fixed issue where players were unable to talk to Eight after the Lord of Undvik quest
Too many wild hunt minions were spawned during Ciri's Story: Fleeing the Bog quest.
Fixed issue where Keira could sometimes fall under terrain during Wandering in the Dark quest
Fixed issue where Player was unable to move freely during Blindingly Obvious quest
Fixed issue where Player was unable to activate portal during Wandering in the Dark quest
Fixed issue where Player could get trapped in Turseach castle ruins
Fixed issue where Roche was not present at Hanged Man's tree during Eye for an Eye quest
Fixed issue where Player was unable to talk or interact with certain NPCs
Fixed issue where Sirens in quest Lord of Undvik could be invulnerable.
Fixed issue where player was unable to use certain actions after Carnal Sins quest
Fixed issue where Geralt was sometimes unable to mount Roach
Fixed issue where some players where experiencing infinite loading screen during King's Gambit quest.
Fixed issue where Simun was not properly spawned in An Unpaid Debt quest
Fixed issue where player might have had a progression break after choosing certain dialogue option when talking to Dijkstra in Count Reuven's Treasure quest

אחד השיפורים המצויינים, גרלט יפסיק להדליק ולכבות אש כשיש נר או מדורה ליד לוט. זה היה כל כך מעצבן, שינוי מבורך. עכשיו מה עם השילטה בדמות CDP? :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 14:21

אני תמיד מדליק נרות כשאני ליד LOOT בכל מקרה, מביא אווירה קצת מיסטית לעובדה שאני מכייס בית של כפרי אומלל שישן על הרצפה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 14:24

bling כתב:אני תמיד מדליק נרות כשאני ליד LOOT בכל מקרה, מביא אווירה קצת מיסטית לעובדה שאני מכייס בית של כפרי אומלל שישן על הרצפה :P

אין לי בעיה להדליק נרות אבל כן יש לי בעיה כשאני מנסה לשדוד שק ובקום אני מדליק ומכבה את הנר שוב ושוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יוני 2015, 14:29

כן, זה באמת קורה הרבה וזה משגע... אני בכלל עושה ספאם לכפתור A כל הזמן :)
גם מעצבן שזה "מאט" אותך כשאתה אוסף צמחים בדרך. צריך לעשות שA פשוט אוסף כל מה שיש, מבלי לפתוח את התפריט הזה כדי לבחור מה רוצים לקחת. אני מבין את החסרון בזה, אבל הייתי שמח לאופציה כזו בכל זאת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2015, 15:07

DrKeo כתב:פאטצ' 1.05:
Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.
General stability and performance improvements
Significantly Enlarged GUI and HUD elements (including fonts) on consoles and slightly on PC.
Improved camera smoothness
Performance improvements during some cutscenes.
Fixed case where game was crashing on loading a save in certain situations
Various bug fixes and user experience improvements in GUI panels.
Fixed issue where some players were unable to run after Wandering in the Dark quest
Fixed issue where players were unable to talk to Eight after the Lord of Undvik quest
Too many wild hunt minions were spawned during Ciri's Story: Fleeing the Bog quest.
Fixed issue where Keira could sometimes fall under terrain during Wandering in the Dark quest
Fixed issue where Player was unable to move freely during Blindingly Obvious quest
Fixed issue where Player was unable to activate portal during Wandering in the Dark quest
Fixed issue where Player could get trapped in Turseach castle ruins
Fixed issue where Roche was not present at Hanged Man's tree during Eye for an Eye quest
Fixed issue where Player was unable to talk or interact with certain NPCs
Fixed issue where Sirens in quest Lord of Undvik could be invulnerable.
Fixed issue where player was unable to use certain actions after Carnal Sins quest
Fixed issue where Geralt was sometimes unable to mount Roach
Fixed issue where some players where experiencing infinite loading screen during King's Gambit quest.
Fixed issue where Simun was not properly spawned in An Unpaid Debt quest
Fixed issue where player might have had a progression break after choosing certain dialogue option when talking to Dijkstra in Count Reuven's Treasure quest

אחד השיפורים המצויינים, גרלט יפסיק להדליק ולכבות אש כשיש נר או מדורה ליד לוט. זה היה כל כך מעצבן, שינוי מבורך. עכשיו מה עם השילטה בדמות CDP? :)

סתם מעניין שהם מתייחסים לכל כך הרבה באגים כ"issues".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 16:02

הכל סמנטיקה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 יוני 2015, 19:42

בקשר לעניין עם הXP, אני חושב שמדובר בהחלטה שהגיע בגלל העולם הענקי וכמות הקווסטים האדירה.
איפה שאני נמצא עכשיו במשחק (55 שעות בפנים) אני כבר הרבה יותר חזק מהקווסט הראשי בפער ממוצע של 4 רמות בדרך כלל. זה די מציק כי המשימות ה"גדולות" כביכול הופכות להיות קלות בהרבה מסתם משימת צד "קטנה" (אם יש דבר כזה במשחק) שברמה גבוה יותר.
זה קרה כי הקפדתי לעשות כמעט הכל במשחק וללכת לכל קווסט צדדי בשנייה שהוא הופך לירוק (5 רמות מעלי) בלי קשר לרמה שלי מול הקווסט הראשי וזה הפך אותי לOP ברמות.
כשהבנתי שזאת טעות לרוץ תמיד למשימות הצד כשהן מעליי הפסקתי לעשות את זה, ועכשיו אני עדיין עושה את כל המשימות הצדדיות אבל בסדר שונה ואני מנסה לאזן את עצמי למול הקווסט הראשי (כרגע אני ב+2 רמות ממנו ואמשיך רק בו עד שלפחות אשווה).
המפתחים פיתחו את המשחק ככה שאפשר לשחק בו כקווסט ראשי בלבד, לעשות קווסטים צדדיים לעיתים או (כמוני וכמו רובנו אני מאמין) לעשות כמה שיותר בעולם המשחק. מי שבוחר באופציה השלישית ככל הנראה עושה את זה כדי לחוות את כל הקווסטים הנהדרים במשחק ולא כדי להיות חזק יותר לקראת המשימה הבאה ולהרוויח קצת (אלו הם האנשים מהאופציה השנייה), ולכן אפשר לעשות את כל הקווסטים מבלי לפחד להיות OP בצורה קיצונית מדי להמשך המשחק, וששחקנים שלא עושים כל קווסט במשחק לא ירגישו לכל אורכו שהם חלשים משמעותית מהעולם.

DrKeo כתב:זה נשמע פשוט כמו BB :)

תצחק, אבל עשיתי כבר משימת צייד מפלצות אחת בטעות (פשוט הגעתי במקרה למערה עם מפלצת וכשהתחיל הקרב נכנסתי לקווסט) שהייתה 7 רמות מעליי, הקרב לקח 15 דקות והמפלצת הורידה לי 3/4 עם כל מכה שלה, אבל הנצחון בסופו הרגיש לי כל כך כמו DS שלא יכלתי להמנע מלחשוב עליו לכל אורך הקרב :) .

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 20:58

stick אז אתה ממליץ לעשות רק קווסטים ברמה שלי, מקסימום רמה אחת-שתיים מעל כדי להמנע ממצב של OP, לא יותר מזה?
ובמה מומלץ להשקיע שדרוגים, יש כל כך הרבה מהם וכל כך מעט סלוטים זה מבאס.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2015, 21:13

bling כתב:stick אז אתה ממליץ לעשות רק קווסטים ברמה שלי, מקסימום רמה אחת-שתיים מעל כדי להמנע ממצב של OP, לא יותר מזה?

1) עמידות לרעל כדי שתוכל להשתמש במרקחים שמחזיקים חצי שעה.
2) Sword play כי זה כיף, רק של Fast attack לכל הפחות כי זה מה שרובנו עושים.
3) Intensity של הסימן שעושה את הגל הלם, הוא המתגמל מכולם.

מעבר לכל אילו אין שום עדיפות לטעמי.

אה, כן, תזרוק את כל הכסף שלך על קלפי Gwent כי זה הדבר הכי טוב במשחק :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 21:24

Death_119 כתב:1) עמידות לרעל כדי שתוכל להשתמש במרקחים שמחזיקים חצי שעה.
2) Sword play כי זה כיף, רק של Fast attack לכל הפחות כי זה מה שרובנו עושים.
3) Intensity של הסימן שעושה את הגל הלם, הוא המתגמל מכולם.

מעבר לכל אילו אין שום עדיפות לטעמי.

אה, כן, תזרוק את כל הכסף שלך על קלפי Gwent כי זה הדבר הכי טוב במשחק :D.

הגל הלם מתגמל? הוא תמיד נראה בקושי עושה משהו, השקעתי בקסם של האש :oops:

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2015, 21:49

bling כתב:הגל הלם מתגמל? הוא תמיד נראה בקושי עושה משהו, השקעתי בקסם של האש :oops:

ברמה 4 הוא עוצמתי בטירוף, 360 מעלות למרחק מעיף את כולם ועושה נזק.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 01 יוני 2015, 22:10

סיימתי את המשחק.
לקח לי 40 שעות, מתוכם בערך 20 שעות Cutscenes.
ה- Cutscenes במשחק הזה כ"כ מעצבן, לא רק שיש כל דקה אחד כזה, כל אחד הוא ארוך... בלי זה זה משחק של גג 20 שעות.

אבל חוץ מזה אני לא יגיד עליו דברים רעים, אחלה משחק... משחק התפקידים הראשון שאני ממש אהבתי. (חוץ מ- Mass Effects, כמובן)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 יוני 2015, 22:18

איך הצלחת לסיים כ"כ מהר ולעלות בדרגות מספיק?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 22:35

Death_119 כתב:ברמה 4 הוא עוצמתי בטירוף, 360 מעלות למרחק מעיף את כולם ועושה נזק.

נזק הוא עושה נראה לי רק בכח המשני שלו, אתה אומר נשדרג את המשני רק?
bozeman כתב:איך הצלחת לסיים כ"כ מהר ולעלות בדרגות מספיק?

בטח רץ את הקווסטים הראשיים והמשניים הבולטים, כנראה סטיק צודק שהמשחק מעוצב שתוכל לרוץ אותם כמעט רצוף בלי להתרכז בחקירה של כל איזור במפה, במיוחד אם הוא שיחק על נורמל.
גם לא מבין תלונות על הרבה קאט סינס, זה דווקא מעולה שיש הרבה דאלוגים עשירים ובחירות, מילא להתלונן על זה (נגיד) במשחק התגנבות פעולה בעל קצב יחסית מהיר כמו מטאל גיר, אבל ב RPG עולם פתוח? זה נראה לי מרכיב די הכרחי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 יוני 2015, 23:12

bling כתב:stick אז אתה ממליץ לעשות רק קווסטים ברמה שלי, מקסימום רמה אחת-שתיים מעל כדי להמנע ממצב של OP, לא יותר מזה?

אני ממליץ פשוט לשמור את עצמך ברמה זהה או אפילו נמוכה קצת מהקווסט הראשי בכל שלב במשחק.
אל תדאג מהקווסטים הצדדיים, אתה תעשה אותם בגלל שהם נהדרים ולא בשביל הנקודות ניסיון.
בקשר לשדרוגים, שדרגתי את הסטטיים שנותנים עוד 500 בריאות, התמלאות אוטומטית ו5% התקפה על כל שריון קל.
בנוסף חיזקתי את היכולות של האש (הזרם אש הרציף הופך להיות מטורף) את הכח המשני של המגן ואת השדה שמאט את האויבים. בנוסף כמובן למתבקש של חיזוק הfast attack.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 יוני 2015, 08:06

תבחר לבד על פי הטעם שלך:
http://www.gamespot.com/videos/the-witc ... 0-6424951/
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 יוני 2015, 08:20

Death_119 כתב:תבחר לבד על פי הטעם שלך:

יופי, עכשיו אני רוצה את כולם....
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 02 יוני 2015, 08:23

bozeman כתב:איך הצלחת לסיים כ"כ מהר ולעלות בדרגות מספיק?

אני noob במשחקי תפקידים ובקרבות בוס שהייתי תקוע בהם מלא זמן השתמשתי בטריינר.. אז די רימיתי :P

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2015, 10:34

^ נו באמת... מעניין אז למה נראה לך שזה משחק של 20 שעות נטו. ככה *לא* משחקים משחקי תפקידים, *במיוחד* אם אתה נוב בהם. די הרסת לעצמך את החוויה, אם תשאל אותי.

אגב, אני היחיד פה שממש ממש אוהב את הQUEN? זה הכי יעיל מבחינתי, בינתיים.
אני עדיין רק רמה 8, אבל גם הצורה הראשית של הSIGN הזה וגם המשנית פשוט ממש ממש יעילות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2015, 10:58

Death_119 כתב:תבחר לבד על פי הטעם שלך:

עזוב אני מעדיף להתנסות או לשמוע מאחרים מה עדיף, זה די הורס לי מההנאה לראות איך הקסמים מתפתחים בהמשך, בעצתך אגב קניתי את השדרוג של השדה כח אבל נראה לי נוותר עליו ונמשיך להשקיע באש כמו שסטיק עשה.

ומגלומניאק באמת חבל ששיחקת ככה, לא ברור למה קנית (גם אם הוא פיראטי) את המשחק אם ככה, מזכיר לי את קרירין שמשחק עם צ'יטים כדי לסבול כמה שפחות מכל מני זוועות שהוא חייב להשלים, במיוחד שגם לא נהנית מהסיפור, משחקים זה לא עבודה ולא חייבים בכח.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 יוני 2015, 11:40

bling כתב:עזוב אני מעדיף להתנסות או לשמוע מאחרים מה עדיף, זה די הורס לי מההנאה לראות איך הקסמים מתפתחים בהמשך, בעצתך אגב קניתי את השדרוג של השדה כח אבל נראה לי נוותר עליו ונמשיך להשקיע באש כמו שסטיק עשה.

ומגלומניאק באמת חבל ששיחקת ככה, לא ברור למה קנית (גם אם הוא פיראטי) את המשחק אם ככה, מזכיר לי את קרירין שמשחק עם צ'יטים כדי לסבול כמה שפחות מכל מני זוועות שהוא חייב להשלים, במיוחד שגם לא נהנית מהסיפור, משחקים זה לא עבודה ולא חייבים בכח.

המשחק גם ככה מאוד קל, זה של האש וQuen הם over kill מטורף, לטעמי זה יפגע לך בחוויה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 יוני 2015, 12:01

עד כמה אתם חושבים שאני מכור/חולה על הוויצר, אם הדבר הראשון כשראיתי ציפור דרוסה, זה האם אני יכול להעשות A, כי חסרים לי כמה נוצות להשלים קראפטינג של חיצים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2015, 12:19

Death_119 כתב:המשחק גם ככה מאוד קל, זה של האש וQuen הם over kill מטורף, לטעמי זה יפגע לך בחוויה.

חשבתי שהמלצת לי על השדה כח בגלל שהוא מאוד חזק ויעיל... ואתה צודק עושה רושם שהמשחק הולך לכיוון הקל, במיוחד אם מנסים לעשות הכל, נראה לי היום אני אסיים קווסט קטן שנשאר ואעבור לאזור הבא כדי שלא אהיה באמת כמה רמות מעל העלילה הראשית.

בוזמן, הסיפור של כולנו :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 103 אורחים