E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2015, 09:16

מוזר, לפני כמה ימים כשטענתי שFO3 היה נראה כמו קקה כולם הרימו גבה :). בכל מקרה הטריילר דיי מאכזב, למרות שלא רואים גיימפליי אני בספק אם המשחק יהיה יותר מעוד FO3 רק עם מראה קצת יותר מעודכן. דרך אגב, העיר שרואים זו בוסטון, כך שהשמועות שרצו תקופה דיי ארוכה התבררו כנכונות.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 04 יוני 2015, 09:59

מה שהפריע לי ב- FO3 זה האנימציות שלו שהיה כ"כ גרועות, כל האויבים שם זזו רע כאילו הם כמו בובות על חוט.
זאת דרך אגב אחת הסיבות שלא סיימתי אותו ופרשתי בשלב די מוקדם... זה הציק לי בעין וגם המשחק בכלליות הרגיש מאוד מיושן.

אני מקווה שב- FO4 זה לא יהיה ככה... אני לא מבקש אנימציות של אנצ'רטד אבל שיהיה משהו נורמלי ולא משהו של PS2.

ולנושא אחר- יש מלא דיווחים ברשת ש- Gears Of War חדש יוצג ב- E3. אם זה יהיה נכון, זה בהחלט הולך להיות ה-E3 הכי טוב שהיה בשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2015, 10:40

אלוהים סוני כאלו שלומיאלים כשזה מגיע למניעת הדלפות, זה כאילו כל מסיבה חייבת להיות להם לפחות אחת כזו, עובד מפגר של סוני לחץ על הכפתור הלא נכון בחנות של פלייסטיישן ב iOS והעלה בטעות את זה:
תמונה

גרג מילר מ IGN (לשעבר) אישר שזה אמיתי ושגם הוא ראה את זה לפני שהספיקו להוריד את זה, אז כן זה רישמי ולפי זה שאנצ׳רטד 4 יוצא ב Q1 שנה הבאה, זה אומר שהאוסף כמעט בוודאות מיועד להשנה, בטח חגים.

לפחות, לא משנה עד כמה העבודה שעשו עליו מינימלית, זה כולל את שלושת המשחקים ולא רק אחד כמו עם גירס וגוד אוף וור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 11:40

FO3 היה משחק יפיפה כשהוא יצא, הטופ של העולם הפתוח בזמנו. האנימציות מכוערות? כן, הדמויות לא יפות במיוחד? כן. אבל הגרפיקה? משחק מדהים לזמנו ובכל מקום קבל רק תשבוחות על הגרפיקה שלו. הגרסת פס3 הייתה פח טכני. למען השם, יורוגיימר קראו לו glorious-looking ו-IGN נתנו לו 9 בגרפיקה ו-DF השתפכו עליו. מה אתם משכתבים לי פתאום את ההסטוריה? אני מרגיש שאני מתווכח עם חברים בBDS :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2015, 11:46

DrKeo כתב:FO3 היה משחק יפיפה כשהוא יצא, הטופ של העולם הפתוח בזמנו. האנימציות מכוערות? כן, הדמויות לא יפות במיוחד? כן. אבל הגרפיקה? משחק מדהים לזמנו ובכל מקום קבל רק תשבוחות על הגרפיקה שלו. הגרסת פס3 הייתה פח טכני.

לא זכור לי אף משחק של בת'סדה שהתלהבתי מהמראה שלו, זולת סקיירים במחשב.
אני זוכר שהיתה התלהבות מאובליוויון גם. אני גם זוכר ששיחקתי בו ולא הבנתי למה, כי הוא התיישן מאוד מהר. אני מניח שזה בעיקר בגלל שהוא היה מהגל הראשון של הדור הקודם. בערך כמו שאנשים התלהבו מקילזון למרות שתכלס הוא לא נראה משהו בכלל.

מצד שני, אני באמת עובר על ביקורות ונראה שהזכרון מתעתע. המשחקים בהחלט התיישנו מהר מאוד ולא בחינניות, אבל ברור שאז כולם התלהבו מאיך שהם נראים.
בכל מקרה, הציפיות שלי מפולאאוט 4 באמת לא גבוהות, בכל הנוגע לגרפיקה. אני משוכנע שהוא הולך להיות clunky ומלא באגים ואחד המשחקים הכי טובים אי פעם.

בכל מקרה, עובדה מעניינת על פולאאוט 3 - הרבה אחרי שהשקעתי בו עשרות שעות, נתקלתי במישהו שסיפר על כמה הוא היה עצוב, כי הכלב שלו מת. לא היה לי מושג על מה הוא מדבר. מעולם לא נתקלתי בכלב במשחק. אני תוהה אם זה היה באג, או שלא עשיתי משהו שהייתי צריך לעשות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 יוני 2015, 11:53

באמת איפה אתם חיים? מרגיש שבזכרון שלכם את משווים אותו לטופ של הלינארי. כמו שנדב אומר... מבחינת עולם פתוח הוא היה בטופ.

מתי RDR יצא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 11:57

Nucleus_Dawn כתב:
אני זוכר שהיתה התלהבות מאובליוויון גם. אני גם זוכר ששיחקתי בו ולא הבנתי למה, כי הוא התיישן מאוד מהר. אני מניח שזה בעיקר בגלל שהוא היה מהגל הראשון של הדור הקודם. בערך כמו שאנשים התלהבו מקילזון למרות שתכלס הוא לא נראה משהו בכלל.

מצד שני, אני באמת עובר על ביקורות ונראה שהזכרון מתעתע. המשחקים בהחלט התיישנו מהר מאוד ולא בחינניות, אבל ברור שאז כולם התלהבו מאיך שהם נראים.
בכל מקרה, הציפיות שלי מפולאאוט 4 באמת לא גבוהות, בכל הנוגע לגרפיקה. אני משוכנע שהוא הולך להיות clunky ומלא באגים ואחד המשחקים הכי טובים אי פעם.

בכל מקרה, עובדה מעניינת על פולאאוט 3 - הרבה אחרי שהשקעתי בו עשרות שעות, נתקלתי במישהו שסיפר על כמה הוא היה עצוב, כי הכלב שלו מת. לא היה לי מושג על מה הוא מדבר. מעולם לא נתקלתי בכלב במשחק. אני תוהה אם זה היה באג, או שלא עשיתי משהו שהייתי צריך לעשות.

אובליביון היה מדהים ב2006 אבל ב2008 הוא היה כבר מאוד מכוער, FO3 היה מדהים ב2008 אבל גם מהר מאוד נראה מכוער. הדברים מתקדמים מהר, מה לעשות? לי היו ציפיות מFO4 בגלל שאובליביון ו-FO3 היו בנצ'מארק בזמנם (גם סקיירים היה מדהים למשחק קונסולה אבל הוא בהחלט היה "דור קודם" בזמן שמשחקים כמו BF3 שיצא במקביל ניסה לנצל את המחשב לתת גרפיקת "דור הבא" וסקיירים בהחלט היה מוגבל בקונסולות) אז לפחות ציפיתי למשחק יפה, אפילו אם לא הכי יפה בשוק. אבל מדובר במשחק שנראה כמו פורט HD למשחק פס3, זה ממש מוזר. הכי היה לי מוזר הכלב, אפילו לא ניסו לעשות לו פרווה בשום צורה, אפילו לא בדרך מזוייפת כמו למשל השיטה של RARE שהם המציאו בשביל קונקר (על הפאקינג N64 הם עשו אפקט פרוותי!), פשט טקטסורה חלקה וזהו. פריקי לגמרי, מי עושה את זה ב2015? אפילו בדור הקודם היו זורקים כמה ספרייטים שפיצים שתראה כאילו יש שם בערך פרווה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 11:57

swiss-the-engine כתב:באמת איפה אתם חיים? מרגיש שבזכרון שלכם את משווים אותו לטופ של הלינארי. כמו שנדב אומר... מבחינת עולם פתוח הוא היה בטופ.

מתי RDR יצא?

שנתיים אחרי FO3.

אני רק חייב להגיד משהו, פעם אחת חברה סופסוף עושה לנו טריילר כנה למשחק וכולנו בוכים ומלכלכים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2015, 12:14

אני אף פעם לא התחברתי לסדרת FO וזה כולל את השלישי... אבל אשמח לנסות את הרביעי והטריילר נראה חביב מאוד.
נכון, לא מרשים במיוחד, אבל אולי בערים גדולות יותר כשיש מלא אנשים ופרטים מסביב זה יכול להיות די מרשים... מישהו יודע אם זה עובד על המנוע של דום החדש?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2015, 12:23

Nucleus_Dawn כתב:

מצטרף אליך כלב במשחק, למען האמת לקראת סוף המשחק אתה מקבל גם טרול מחמד עם תותח ליזר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 12:26

זה רשמי, GEARS מוכרז בE3. מיקרוסופט משנה את השם של Black Tusk ל-The Coalition והם רשמית הולכים להכריז בE3 את המשחק שלהם. שזה די מצחיק כי הם לא אומרים "אנחנו הולכים להכריז על גירס בE3" אלה הם אומרים "אנחנו האולפן של גירס ואנחנו עובדים רק על משחקי גירס" ובמקביל "אנחנו מכריזים על המוצר שלנו בE3".

או במילים אחרות כרגע E3 של מיקרוסופט, רק מהדברים שאנחנו יודעים רשמית שיופיעו שם ב100%, מורכבת מ:
- גיימפליי סינגל פלייר של היילו 5
- הכרזה על גירס 4
- חשיפה ראשונה של פורצה 6 שרץ על מנוע דור הבא חדש לגמרי
- גיימפליי ראשון ל-TR
- משחק חדש של RARE
- IP חדש לגמרי

וכמובן שיש גם דברים חדשים וגם כל מני דברים ידועים כמו קראקדאון/המשחק של פלטיניום/QB ומי יודע מה עוד יכולים להופיע שם. הולכת להיות תצוגה חזקה.

בנושא מנועים וכדומה, אני לא מבין למה אנשים מחברים בין בת'זדה המפיצה לבת'זדה המפתחת. אין שום קשר בינהם. זה כמו ש2K תשנה את השם שלה לרוקסטאר, זה עדין לא אומר שיש קשר כלשהו לרוקסטאר וזה לא אומר שפתאום 2K16 ירוץ על RAGE. בת'זדה היא מפתחת שבונה תמיד את המנועים שלה, ID היא חברה ששייכת לזנימאקס שהם הבעלים גם של בת'זדה ושל עוד כמה סטודיואים. לפני כמה שנים זנימאקס החליטה שבת'זדה זה שם גדול מספיק כדי להפוך את כל חטיבת המשחקים שלהם להיות תחת השם הזה. זה עדין לא קשור לעובד שיש חברה שקוראים לה בת'זדה שמפתחת משחקי RPG עולם פתוח ויש מגה תאגיד בשם זנימאקס שמחזיק בכמה וכמה חברות של משחקי וידאו שלקח את השם של המפתחת הזאת שבבעלותו וקרא לכל הזרוע הפצה שלו על שמה.

כמובן שזה לא סותר שתהיה פה פתאום איזו מהפכה והם כן ישתמשו בIDTECH 5, פשוט אני לא רואה סיבה למה הסטודיו הכי חזק בחברה שבונה לעצמו תמיד את המנועים ירצה לעבוד עם מנוע שנחשב לגמרי כMEH. אני גם לא חושב שקיים אדם אחד בזינאמקס שאומר לבת'זדה מה לעשות, הם כמו הרוקסאטר של T2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2015, 13:05

למה החלטת שהמנוע IDTECH5 יהיה MEH?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 13:28

Laskin כתב:למה החלטת שהמנוע IDTECH5 יהיה MEH?

זה המנוע של RAGE אז הוא די MEH לא? אין לי מושג אם הם עושים IDTECH6 אן שזה פשוט הולך להיות שיפור קל של IDTECH5 אבל גם מה שראינו מדום 4 בנתיים לא בדיוק מפוצץ את השכל. שלא נדבר על זה שהם אבדו את ג'ון קורמאק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2015, 13:32

התכוונתי למנוע של DOOM החדש. אם זה IDTECH6 אז התבלבלתי, אבל ממה שהבנתי זה מנוע חדש לגמרי...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 13:35

Laskin כתב:התכוונתי למנוע של DOOM החדש. אם זה IDTECH6 אז התבלבלתי, אבל ממה שהבנתי זה מנוע חדש לגמרי...

יכול להיות אבל הנה, FO4 נראה כמו משחק דור קודם אז או שזה IDTECH 6 והמנוע מכוער תחת או, האפשרות ההגיונית יותר, שזה מנוע משודרג של סקיירים כי בת'זדה תמיד עובדת עם טכנולוגיות משלה :)

בנושא דום 4, נחכה ונראה. אני די מתרגש לקראתו כי בראש שלי זה גיימפליי של QUAKE 2 בעולם סטייל ביושוק מלא בחקירה ואוירה עם גלגל נשקים ענקי ושדרוגים עד מוות כשהכל מלא בGORE מוגזם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2015, 13:39

ניל דרוקמן מגיב להדלפה של אוסף אנצ'רטד... ממה שאני מבין - מסתבר שממש אוטוטו נשמע עוד בנושא, ולא נאלץ לחכות לE3:
https://twitter.com/Neil_Druckmann/stat ... 1905435648

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 13:40

Laskin כתב:ניל דרוקמן מגיב להדלפה של אוסף אנצ'רטד... ממה שאני מבין - מסתבר שממש אוטוטו נשמע עוד בנושא, ולא נאלץ לחכות לE3:
https://twitter.com/Neil_Druckmann/stat ... 1905435648

כן, הרבה זמן יש שמועה שזה יצא בחגים. אם זה עוד GOW3 אז זה פחות או יותר לא חדשות מבחינתי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2015, 13:45

נכון, אבל קשה לי להאמין שישאירו את המשחק הראשון כפי שהוא... הוא ממש מחוויר לצד השני והשלישי, אז אם לפחות יעדכנו אותו שיראה יותר כמותם, פלוס AA טוב, רזולוציה טקסטורות וכו' וכל השלושה ב-60 דולר, זה ממש שווה למי שלא שיחק בהם.
בכל אופן אותי זה לא ממש מעניין, אבל יש לזה פוטנציאל למכור טוב מאוד, זה יהיה אוסף חובה בערך לכל מי שלא היה לו PS3 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 14:03

Laskin כתב:נכון, אבל קשה לי להאמין שישאירו את המשחק הראשון כפי שהוא... הוא ממש מחוויר לצד השני והשלישי, אז אם לפחות יעדכנו אותו שיראה יותר כמותם, פלוס AA טוב, רזולוציה טקסטורות וכו' וכל השלושה ב-60 דולר, זה ממש שווה למי שלא שיחק בהם.
בכל אופן אותי זה לא ממש מעניין, אבל יש לזה פוטנציאל למכור טוב מאוד, זה יהיה אוסף חובה בערך לכל מי שלא היה לו PS3 :)

כן ברור, זה אוסף מצויין. יש לי הרגשה שזה הולך להיות 1080P ב60FPS עם טקטסורות טובות יותר וזהו. מה אתה רוצה שיעשו עם אנצ'רטד 1? יבנו לו סצנות מרשימות כמו אצ'רטד 2?

בכל מקרה, למי שלא שחק בהם שווה לקנות את הטרילוגיה הזאת רק בשביל הסצנה במטוס באנצ'רטד 3 :)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 04 יוני 2015, 14:09

הכוכב בריסמטר הזה יהיה המולטיפלייר הסופר ממכר של אנצרטד 2. 1080P ו60FPS במולטי שלו וזה חלום שמתגשם :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2015, 14:16

Laskin כתב:התכוונתי למנוע של DOOM החדש. אם זה IDTECH6 אז התבלבלתי, אבל ממה שהבנתי זה מנוע חדש לגמרי...

דום מפותח על IDTECH 6, הגרסה הקודמת הריצה את וולפי, רייג', TEW וכו', נשמע לי הגיוני שגרסה 6 תריץ את פולאאוט 4 גם ולא מפתיע שכמו 5 היא לא מרשימה במיוחד.

לא ברור לי העניין הזה שיש מפיצה שמוציאה כבר שנים משחקים שנמצאים בתחתית הטכנית ודווקא למפתחת בת'סדה עצמה שתחת אותה מפיצה יהיה משחק שיראה מדהים, נראה לי מתבקש שהיא תשתמש בטכנולוגיות שרצות באולפנים, אם יש לה טכנולוגיה עדיפה כל כך שנמצאת בטופ אז למה המפיצה לא משתמשת בזה גם למשחקים של סטודיואים אחרים?
----

בקשר לאוסף של אנצ'רטד אני לא חושב שאפשר לעשות הרבה עם אנצ'רטד הראשון אלא אם כן יתחילו לבנות שם נכסים מחדש, המשחק די מכוער טכנית, הקפיצה מאנצ'רטד 1 לאנצ'רטד 2 היא אחת הקפיצות הכי גדולות שראיתי באותו דור של קונסולות, בטח להמשך שיצא לאותה סדרה שנתיים אחרי.

ו KEO זה שהמפתחת של גירס תהיה במסיבה זה לא אומר שתהיה חשיפה מעניינת במיוחד, הם יכולים גם להציג רק CGI.
אם הם לא מציגים גיימפליי אז מבחינתי זה כאילו הם לא באמת הופיעו ב E3, הרי אנחנו יודעים על הפיתוח של המשחק עוד ממזמן ככה שזו ממש לא הפתעה שמעלה את הרמה של מסיבת העיתונאים אם יאמרו לנו שיש גירס חדש עם טריילר מרונדר מראש, אלא אם יחשפו משהו קונקרטי.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 04 יוני 2015, 14:19, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2015, 14:17

DrKeo כתב:מה אתה רוצה שיעשו עם אנצ'רטד 1? יבנו לו סצנות מרשימות כמו אצ'רטד 2?

לא, שיקחו ASSETS מU3 כמו המודל הראשי או אנימציות ויכניסו אותם לU1, או משהו כזה... טקסטורות משופרות, אפקטים... הראשון נראה לגמרי רמה אחרת מהשני והשלישי, אם השקיעו בו כמו שצריך זה יכול להיות נפלא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2015, 14:21

הבעיה של אנצ'רטד הראשון מעבר לזה שהתיישן מאוד גראפית זה שגם הגיימפליי שלו מאוד מיושן ובסיסי היום, זה משחק של 7 ככה בסטנדרטים של היום.
לפחות עדיין עדיף מהאורדר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2015, 14:51

bling כתב:דום מפותח על IDTECH 6, הגרסה הקודמת הריצה את וולפי, רייג', TEW וכו', נשמע לי הגיוני שגרסה 6 תריץ את פולאאוט 4 גם ולא מפתיע שכמו 5 היא לא מרשימה במיוחד.

לא ברור לי העניין הזה שיש מפיצה שמוציאה כבר שנים משחקים שנמצאים בתחתית הטכנית ודווקא למפתחת בת'סדה עצמה שתחת אותה מפיצה יהיה משחק שיראה מדהים, נראה לי מתבקש שהיא תשתמש בטכנולוגיות שרצות באולפנים, אם יש לה טכנולוגיה עדיפה כל כך שנמצאת בטופ אז למה המפיצה לא משתמשת בזה גם למשחקים של סטודיואים אחרים?
----

בקשר לאוסף של אנצ'רטד אני לא חושב שאפשר לעשות הרבה עם אנצ'רטד הראשון אלא אם כן יתחילו לבנות שם נכסים מחדש, המשחק די מכוער טכנית, הקפיצה מאנצ'רטד 1 לאנצ'רטד 2 היא אחת הקפיצות הכי גדולות שראיתי באותו דור של קונסולות, בטח להמשך שיצא לאותה סדרה שנתיים אחרי.

ו KEO זה שהמפתחת של גירס תהיה במסיבה זה לא אומר שתהיה חשיפה מעניינת במיוחד, הם יכולים גם להציג רק CGI.
אם הם לא מציגים גיימפליי אז מבחינתי זה כאילו הם לא באמת הופיעו ב E3, הרי אנחנו יודעים על הפיתוח של המשחק עוד ממזמן ככה שזו ממש לא הפתעה שמעלה את הרמה של מסיבת העיתונאים אם יאמרו לנו שיש גירס חדש עם טריילר מרונדר מראש, אלא אם יחשפו משהו קונקרטי.

יש כל כך הרבה פוליטיקות פנימיום ובת'זדה היא מפתחת שמוכרת 20 מליון עותקים למשחק כך שזינמאקס לא מעיזה לגעת בה לדעתי. אני משער שבת'זדה עושה מה שבא לה וגם ID עושה פחות או יותר מה שבא לה (ובכל זאת, המנוע של בת'זדה לא בדיוק נבנה למשחקים לינארים). אני ממש בספק אם FO4 רץ על ID TECH 6, אני מנחש שהוא רץ על מנוע משודרג של סקיירים.

בנושא גירס, יהיה מגניבל ראות כיוון שהוא לוקח אבל בהחלט יהיה מבאס אם זה יהיה רק CGI וזהו. אבל עדין, גירס הוא רק בולט אחד בתערוכה שהולכת להיות סופר עמוסה. האמת שרק עכשיו נפל לי האסימון שיכול להיות שההכרזה שלהם תהיה גירס 1 רימסטרד :/

לאסקין, אין להם יותר מדי מה לעשות עם אנצ'רטד 1 אלה אם בונים שם דברים מחדש סטייל היילו אנברסרי מה שאני בספק שהם יעשו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2015, 14:58

מי אמר שזה לא הרימייק של 1 שיוצג לראשונה?
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 102 אורחים