נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Yahel12
Warrior

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 יוני 2015, 15:22

Nigga כתב:מסקרן אותי לדעת אם יש כאן מישהו שמשחק CSGO.
יש צדיק בסדום?

כן תודה לאל אני חושב שאני ואתה היחידים.. מה הRank שלך?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 08 יוני 2015, 16:27

הייתי משחק הרבה CS:GO, אבל הקהילה נוראית (טרולים וילדים מעצבנים).
לא שיחקתי כבר הרבה זמן גם עקב בעיות במחשב...
"A man chooses, a slave obeys"

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 08 יוני 2015, 17:36

אני מאמין שה- 390X יעלה פחות מכל כרטיס של NVIDIA ויביא ביצועים די זהים, בגלל זה אני תמיד יעדיף AMD. קניתי לפני שנתיים את ה- 7970 ה-6 ג'יגה ב-3000 שקל והוא עדיין מריץ 90% מהמשחקים החדשים על המקסימום (וזה לא שאת ה- 10% האחרים אני מוריד דרסטית, אולי מ- ULTRA ל-HIGH, לא יותר מזה).
אם הייתי צריך לקנות כרטיס של NVIDIA שיחזיק לי שנתיים מבלי להתפשר בגרפיקה הייתי צריך להשקיע יותר כסף, וזה לא פעם ראשונה, הבאסה היחידה היא ש- NVIDIA משתפים פעולה עם מלא חברות משחקים בשביל שהמשחקים ירוצו יותר טוב על הכרטיסים שלהם בשביל להגדיל את המכירות וזה די מבאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יוני 2015, 18:05

Megalomaniac כתב:אני מאמין שה- 390X יעלה פחות מכל כרטיס של NVIDIA ויביא ביצועים די זהים, בגלל זה אני תמיד יעדיף AMD. קניתי לפני שנתיים את ה- 7970 ה-6 ג'יגה ב-3000 שקל והוא עדיין מריץ 90% מהמשחקים החדשים על המקסימום (וזה לא שאת ה- 10% האחרים אני מוריד דרסטית, אולי מ- ULTRA ל-HIGH, לא יותר מזה).
אם הייתי צריך לקנות כרטיס של NVIDIA שיחזיק לי שנתיים מבלי להתפשר בגרפיקה הייתי צריך להשקיע יותר כסף, וזה לא פעם ראשונה, הבאסה היחידה היא ש- NVIDIA משתפים פעולה עם מלא חברות משחקים בשביל שהמשחקים ירוצו יותר טוב על הכרטיסים שלהם בשביל להגדיל את המכירות וזה די מבאס.

זה לא באמת נכון, ביחוד שלפני שנתיים יכלת לקנות 770GTX שנותן ביצועים זהים ועלה 399$ שזה כנראה אומר בערך 2400 שקלים במחיר ישראלי. ב3000 שקלים כבר יכלת לקנות 780GTX שנותן ביצועים עדיפים. כן, היית תקוע עם "רק" 3GB של זיכרון ולא 6, אבל אם אי פעם הצלחת לנצל את ה6 האלה אני צנצנת.
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 יוני 2015, 21:14

נדב (בישראל) GTX770 לא היה עולה 2400.. לפחות 2600, ומצטער אבל כן הכרטיסים של AMD תמיד יהיו זולים יותר ויותר BANG FOR THE BUCK, בשביל כמה דברים שPhysX עושה אני לא חושב שזה שווה את האקסטרה שקלים.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 יוני 2015, 21:15

נדב (בישראל) GTX770 לא היה עולה 2400.. לפחות 2600, ומצטער אבל כן הכרטיסים של AMD תמיד יהיו זולים יותר ויותר BANG FOR THE BUCK, בשביל כמה דברים שPhysX עושה אני לא חושב שזה שווה את האקסטרה שקלים.

אפילו הטריילר שהם הוציאו בשביל בטמן החדש כדי להמחיש למה כרטיסי Nvidia עדיפים על AMD בגלל האפקטים האלו, פשוט לא יגרום לי להעדיף להשקיע יותר על כרטיס כזה מאשר על אחד שעושה אותו דבר בפחות כסף, ולפעמים - הרבה פחות

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 יוני 2015, 00:07

הווווו:
תמונה

הייתי רוצה לתייג את לאסקין על ההודעה הזאת.
יש איזו דרך להוסיף התראה למשתמש כשמזכירים אותו עם @Laskin (למשל)? זה יכול להיות נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2015, 00:16

Yahel12 כתב:נדב (בישראל) GTX770 לא היה עולה 2400.. לפחות 2600, ומצטער אבל כן הכרטיסים של AMD תמיד יהיו זולים יותר ויותר BANG FOR THE BUCK, בשביל כמה דברים שPhysX עושה אני לא חושב שזה שווה את האקסטרה שקלים.

אפילו הטריילר שהם הוציאו בשביל בטמן החדש כדי להמחיש למה כרטיסי Nvidia עדיפים על AMD בגלל האפקטים האלו, פשוט לא יגרום לי להעדיף להשקיע יותר על כרטיס כזה מאשר על אחד שעושה אותו דבר בפחות כסף, ולפעמים - הרבה פחות

אלה פשוט שטויות, כל פעם חברה אחרת למעלה. איך אתה יכול להגיד את זה דווקא עכשיו שבשנה האחרונה סדרה 900 NVIDIA פשוט דורסת את AMD? בנושא תוספות כמו מה שיש בוויצ'ר או בטמן (או יותר נכון פחות או יותר בכל משחק קיים עכשיו שיש את GAMEWORKS), בזה תמיד NVIDIA תוביל. מה לעשות, אין באמת סיבה לקנות כרטיס AMD אלה אם הוא פשוט קורע למקביל של NVIDIA את הצורה בצורה קיצונית. מה זה משנה אם נניח כרטיס AMD מריץ משחק ב10% יותר מהר אם המשחק נראה פחות טוב?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 יוני 2015, 00:21

בגלל שAMD יותר זולים? גם אם הוא היה ב10% פחות מהר עדיין הייתי מעדיף אותו, המחיר שלהם הוא משמעותית יותר נמוך והם נותנים חוויה מעולה רק ללא הפיצ'רים הבאמת קטנים האלה (לטעמי), חוץ מזה אם זה כול כך משנה למישהו עדיין אפשר להוריד את הדרייבר שירוץ על המעבד.

אני לא אומר שהכרטיסים שלהם לא טובים להפך הם מעולים אבל אני לא מוצא סיבה לקנות כרטיס יקר משמעותית בגלל דפים מעופפים רנדומלית בבטמן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2015, 00:28

Yahel12 כתב:בגלל שAMD יותר זולים? גם אם הוא היה ב10% פחות מהר עדיין הייתי מעדיף אותו, המחיר שלהם הוא משמעותית יותר נמוך והם נותנים חוויה מעולה רק ללא הפיצ'רים הבאמת קטנים האלה (לטעמי), חוץ מזה אם זה כול כך משנה למישהו עדיין אפשר להוריד את הדרייבר שירוץ על המעבד.

אני לא אומר שהכרטיסים שלהם לא טובים להפך הם מעולים אבל אני לא מוצא סיבה לקנות כרטיס יקר משמעותית בגלל דפים מעופפים רנדומלית בבטמן

אבל איזה יקר משמעותית? סדרת 900 של NVIDIA נותנת דולר לביצוע יותר טובים משל AMD. ממתי צריך לשלם יותר כדי לקבל כרטיס NVIDIA? רק לדוגמה 7970 עלה 500$, בדיוק כמו 680GTX רק שהוא יצא 4 חודשים מאוחר יותר ועם ביצועים זהים. ה290X שנתן ביצועים נחותים ל970GTX עלה 120$ יותר כשה970 יצא ועכשיו עולה טיפה פחות אבל עדין נותן דולר לביצוע פחות טוב. או במילים אחרות, פעם זה למעלה, פעם זה למעלה, תמיד הגרפיקה על כרטיסי NVIDIA טובה יותר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 יוני 2015, 01:51

זה לא מדויק ש 290x נותן ביצועים פחות טובים, זה די משתנה ממשחק למשחק, אבל בלא מעט מבחנים שאני ראיתי הוא הכרטיס החזק יותר.
חוץ מזה ה 970 יצא איזה שנה אחרי, הוא לא היה מתחרה ישיר שלו. אתה צריך להשוות לסדרת 700 שיצאה באותה שנה והייתה יקרה יותר גם אחרי שנוידיה הורידה מחירים זה עדיין היה יותר יקר, למרות שהכרטיסים של amd היו חזקים יותר.
הכרטיסים של amd תמיד זולים יותר בשנים האחרונות (בישראל לפחות אני בטוח בזה). בעיקר אגב כי אין להם ברירה אם הם רוצים להתחרות, NVIDIA שולטת בשוק.

היתרונות של נוידיה הם בפיצ'רים הגרפיים, בסדרה האחרונה גם בפליטת חום וצריכת חשמל באופן ניכר, וגם הרבה אנשים טוענים שהדרייברים שלהם טובים יותר. אבל מחיר זה לא אחד היתרונות שלהם, זה עניין די ידוע לדעתי שבשביל נוידיה אתה משלם פרימיה כי הם, ובכן, נוידיה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 יוני 2015, 07:19

Nucleus_Dawn כתב:הווווו:
תמונה

הייתי רוצה לתייג את לאסקין על ההודעה הזאת.
יש איזו דרך להוסיף התראה למשתמש כשמזכירים אותו עם @Laskin (למשל)? זה יכול להיות נחמד.

האמת שיש התראות, ברגע שמישהו מצטט אותך... תראה למעלה בעמוד "התראות". כשמצטטים זה עולה, כשאתה רואה את ההודעה זה מתאפס. ואתה גם לוחץ אז אתה רואה פרטים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2015, 09:13

לא הבנתי מה אני רואה בגיף הזה...
אולי בנייד זה מפסיק באמצע? /:

עידן - כמו שאמרת, היתרונות הן בפיצ׳רים גרפיים, בפליטת חום, צריכת חשמל ודרייברים... אז לוותר על כל אלו בשביל לשלם כמה שקלים פחות? זה לא נשמע לי סביר... עכשיו בוא נעזוב רגע את צריכת החשמל, החום והדרייברים - בשביל מה אתה קונה כרטיס חדש במחיר של קונסולה, אם לא כדי לקבל תמונה יפה יותר על המסך שלך? אתה אומר שאתה הרצת משחקים על מקסימום כל השנים, וזה אולי נכון להרבה משחקים, אבל בלי הפיצ׳רים הגרפיים הנוספים שחסומים אצלך או שרצים במורה בלתי סבירה בעליל - אתה פשוט *לא* הרצת אותם עם המקסימום. והעניין הוא שזה תמיד דווקא במשחקים הכי יפים והכי ״משמעותיים״.
ברור שזה עניין של העדפה אישית, אבל קשה לי להבין אנשים שיעדיפו עוד 5 פריימים במשחק כבד, במקום שייראה באמת הרבה יותר מרשים, גם אם זה בפרטים הקטנים...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 יוני 2015, 12:07

Laskin כתב:לא הבנתי מה אני רואה בגיף הזה...
אולי בנייד זה מפסיק באמצע? /:

עידן - כמו שאמרת, היתרונות הן בפיצ׳רים גרפיים, בפליטת חום, צריכת חשמל ודרייברים... אז לוותר על כל אלו בשביל לשלם כמה שקלים פחות? זה לא נשמע לי סביר... עכשיו בוא נעזוב רגע את צריכת החשמל, החום והדרייברים - בשביל מה אתה קונה כרטיס חדש במחיר של קונסולה, אם לא כדי לקבל תמונה יפה יותר על המסך שלך? אתה אומר שאתה הרצת משחקים על מקסימום כל השנים, וזה אולי נכון להרבה משחקים, אבל בלי הפיצ׳רים הגרפיים הנוספים שחסומים אצלך או שרצים במורה בלתי סבירה בעליל - אתה פשוט *לא* הרצת אותם עם המקסימום. והעניין הוא שזה תמיד דווקא במשחקים הכי יפים והכי ״משמעותיים״.
ברור שזה עניין של העדפה אישית, אבל קשה לי להבין אנשים שיעדיפו עוד 5 פריימים במשחק כבד, במקום שייראה באמת הרבה יותר מרשים, גם אם זה בפרטים הקטנים...

זה טיזינג למצב משחק חדש!!!
אני מקווה שזו תהייה דרך טובה להרוויח כסף.

בנוגע לכרטיסי מסך אני מסכים איתך ועם נדב. מה גם שהסברה שamd זולים יותר פשוט לא נכונה.

---

חנן, אני יודע לגבי הציטוטים. האמת שאני כיביתי את זה, כי זה לא נראה לי שימושי.
פיטצ׳ר של ״היי, אתה! זה יעניין אותך״ נראה לי יהיה מגניב.
ניסיתי לחפש קצת מוד עבור זה, אבל לא מצאתי משהו מוצלח במיוחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2015, 12:13

idan כתב:זה לא מדויק ש 290x נותן ביצועים פחות טובים, זה די משתנה ממשחק למשחק, אבל בלא מעט מבחנים שאני ראיתי הוא הכרטיס החזק יותר.
חוץ מזה ה 970 יצא איזה שנה אחרי, הוא לא היה מתחרה ישיר שלו. אתה צריך להשוות לסדרת 700 שיצאה באותה שנה והייתה יקרה יותר גם אחרי שנוידיה הורידה מחירים זה עדיין היה יותר יקר, למרות שהכרטיסים של amd היו חזקים יותר.
הכרטיסים של amd תמיד זולים יותר בשנים האחרונות (בישראל לפחות אני בטוח בזה). בעיקר אגב כי אין להם ברירה אם הם רוצים להתחרות, NVIDIA שולטת בשוק.

היתרונות של נוידיה הם בפיצ'רים הגרפיים, בסדרה האחרונה גם בפליטת חום וצריכת חשמל באופן ניכר, וגם הרבה אנשים טוענים שהדרייברים שלהם טובים יותר. אבל מחיר זה לא אחד היתרונות שלהם, זה עניין די ידוע לדעתי שבשביל נוידיה אתה משלם פרימיה כי הם, ובכן, נוידיה.

ה290X כרטיס חלש מה970GTX, כן הוא יצא איזה 11 חודשים לפני אבל אף פעם אין תאום ביציאת כרטיסים של NVIDIA ו-AMD, גם ה290 יצא איזה 7 חודשים אחרי ה780GTX. ברגע שה970GTX יצא הוא עלה 330$ וה290X עלה 500$ אם היית יכול למצא אחד (ברוב המקומות הוא עלה הרבה יותר בגלל מחסורים) ולקח לAMD חצי שנה להוריד את המחיר של ה290X רק כדי להגיע למחיר תחרותי.

בשנה האחרונה אם הולכים לקנות כרטיס גיימרים, עובדתית שקל לביצועים הכרטיס הכי משתלם הוא ה970GTX, גם היום כשה290X עולה 300$. כלומר היום NVIDIA זולה יותר, קרה יותר, שקטה יותר, חזקה יותר, צורכת פחות מתח וכמו תמיד גם מביאה אוסף של פיצ'רים שלAMD פשוט אין. זאת לא הפעם הראשונה שזה קרה, זה קורה בערך פעם בשני דורות לסירוגין כי כל פעם חברה אחרת למעלה מבחינת ביצועים/דולר. אתם יודעים, יש סיבה למה אף אחד לא קונה AMD.

עכשיו שהולכת לצאת סדרה 300 של AMD כמעט שנה אחרי סדרה 900, אני מקווה שתתנו לסדרה 900 את אותה הנחה שאתם נותנים כרגע לסדרה 200 כי היא ישנה בשנה מזאת של NVIDIA :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 יוני 2015, 13:16

idan כתב:זה לא מדויק ש 290x נותן ביצועים פחות טובים, זה די משתנה ממשחק למשחק, אבל בלא מעט מבחנים שאני ראיתי הוא הכרטיס החזק יותר.

מדויק,הרי בשביל שתהיה תחרות AMD חייבים לחתוך במחיר, אז הם עושים את זה וגם לא ממש מתפשרים על ביצועים (10-15 אחוז פחות זה לא ממש משמעותי בשביל 100+דולר, עוד פעם אני אומר את דעתי אישית) וכן נדב הכרטיסים של Nvidia תמיד היו יותר יקרים בכול זמן..

דרך אגב מתי החשיפה הרשמית ולא השמועות המעצבנות באינטרנט, של AMD על סדרה 300 החדשה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2015, 13:18

Yahel12 כתב:

מדויק,הרי בשביל שתהיה תחרות AMD חייבים לחתוך במחיר, אז הם עושים את זה וגם לא ממש מתפשרים על ביצועים (10-15 אחוז פחות זה לא ממש משמעותי בשביל 100+דולר, עוד פעם אני אומר את דעתי אישית) וכן נדב הכרטיסים של Nvidia תמיד היו יותר יקרים בכול זמן..

דרך אגב מתי החשיפה הרשמית ולא השמועות המעצבנות באינטרנט, של AMD על סדרה 300 החדשה?

לא, הם לא. עובדתית אני אומר לך ש970GTX עלה 330$ לעומת ה290X החלש יותר שעלה 499$. אפילו היום, ההפרש בינהם הוא 30$ (אחרי שני חיתוכי מחיר כי המכירות של ה290X נוראיות) אבל ה970GTX הוא חזק יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2015, 13:20

עניין המחיר לא היה "תמיד" בשום מקרה, פעם ככה ופעם ככה. אי אפשר לטעון אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2015, 13:21

Laskin כתב:עניין המחיר לא היה "תמיד" בשום מקרה, פעם ככה ופעם ככה. אי אפשר לטעון אחרת.

ברור, כי כל פעם סדרה של חברה אחרת מובילה. ברגע שיש למישהו סדרה מובילה הוא מרשה לעצמו להתפרע עם המחיר. אם סדרה 300 של AMD תהיה מדהימה היא תהיה יקרה מזאת של NVIDIA.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 יוני 2015, 18:54

קודם כל ה 290 וכו' יצאו 4 חודשים אחרי, במשך שנה שלמה הם התחרו בסדרה 700 עד שיצאה סדרת 900. ה 780 יצא במחיר של 650$ והוא היה המתחרה הישיר של ה 290x. אגב עד היום ה 780 יותר יקר בארץ למרות שהוא הכרטיס החלש יותר, גם ה 680 יותר יקר מ 290x היום בארץ, זאת לא השוואה רצינית.
זה מצב די יחודיי ש amd לא הוציאה כרטיסים להתחרות ובגלל זה יש את הפער הנוכחי (טכנית אם המעגל היה כפי שתיארת אז את 290x היינו אמורים להשוות ל 980),
מחסורים ועליית מחירים בגלל ביט קוין זה מחוץ לעניין. ככה זה עובד, אתה מרגיש שאתה מקבל יותר ביצועים ביחס לדולר אבל זה בעיקר בגלל שחיכית שנה לקנות כרטיס, ובמידה פחותה גם כי ה 970 הוא היוצא מן הכלל אצל נוידיה. אני לא זוכר כרטיס אחר שלהם בשנים האחרונות שהיה משתלם כמוהו (אולי בגלל זה הם החליטו לדפוק אותנו עם הזיכרון, שלא נרגיש יותר מידי טוב עם עצמנו).

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 יוני 2015, 21:44

מסכים עם עידן, ההשוואות פה לא נכונות בגלל פערי הזמן הגדולים שבהם שוחררו הכרטיסים האלו, ונדב אתה מדבר על התקופה שבה 290X היה 500 דולר לכמה דקות עד שיצא ה970? ממש אחרי זה התחילה ירידת מחיר אגרסיבית של ה290X.. אי אפשר להסביר את העובדה שכול מחשבי ה"Budget" מריצים כרטיסי AMD, למה? כי AMD נותנת כרטיסים מעולים במחירים שמתאימים לכולם,NVIDIA? לא ממש..

זה בדיוק כמו עם אינטל בישראל, פשוט שמו את AMD על פסי רכבת וחיכו שהיא תעבור, אין כמעט מחשב בישראל שלא רץ על מעבד Intel, ולמה? בגלל שהחליטו להכניס פה חזק את אינטל לכווולם, בגלל זה תראה ש Ivory ו KSP לא מוכרות בכלל לוחות אם של AMD שזה פשוט דפוק, בעצם מכתיבים לך מה לקנות, אבל זה כבר נושא אחר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2015, 22:03

idan כתב:קודם כל ה 290 וכו' יצאו 4 חודשים אחרי, במשך שנה שלמה הם התחרו בסדרה 700 עד שיצאה סדרת 900. ה 780 יצא במחיר של 650$ והוא היה המתחרה הישיר של ה 290x. אגב עד היום ה 780 יותר יקר בארץ למרות שהוא הכרטיס החלש יותר, גם ה 680 יותר יקר מ 290x היום בארץ, זאת לא השוואה רצינית.
זה מצב די יחודיי ש amd לא הוציאה כרטיסים להתחרות ובגלל זה יש את הפער הנוכחי (טכנית אם המעגל היה כפי שתיארת אז את 290x היינו אמורים להשוות ל 980),
מחסורים ועליית מחירים בגלל ביט קוין זה מחוץ לעניין. ככה זה עובד, אתה מרגיש שאתה מקבל יותר ביצועים ביחס לדולר אבל זה בעיקר בגלל שחיכית שנה לקנות כרטיס, ובמידה פחותה גם כי ה 970 הוא היוצא מן הכלל אצל נוידיה. אני לא זוכר כרטיס אחר שלהם בשנים האחרונות שהיה משתלם כמוהו (אולי בגלל זה הם החליטו לדפוק אותנו עם הזיכרון, שלא נרגיש יותר מידי טוב עם עצמנו).

נכון, כשיצאה סדרה 200 הם היו הכרטיסים הכי משתלמים בשוק למשך בערך שנה, כשיצאה סדרה 900 של NVIDIA היא הפכה להיות הסדרה הכי משתלמת בשוק לבערך שנה. כנ"ל גם קרה בסדרה 7000 של AMD וסדרה 600 של NVIDIA, סדרה 600 הייתה משתלמת יותר אז פתאום הוציאו את סדרה "MHZ" של AMD ופתאום AMD הייתה למעלה. אני גם בטוח שכשתצא סדרה 300 היא כנראה תהיה הכי משתלמת עד Q1 2016 שתצא סדרה 1000 של NVIDIA. אני גם מביא תחזית רחוקה והזויה שסדרה 1000 של NVIDIA תהיה העדיפה עד סוף 2016 שתצא סדרה 400 של NVIDIA. זאת לא פיסיקה גרעינית, פעם זה למעלה, פעם זה למעלה, לא מסובך.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 יוני 2015, 22:20

אחלה, אבל זה לא נכון. יש מצב של תחרות ישירה כשכרטיסים יוצאים בטווח של כמה חודשים, ויש מצב שחברה אחת מוציאה כרטיסים חדשים שמבוססים על ארכיטקטורה חדשה בלי מענה מצד החברה השניה שהוציאה את הכרטיס האחרון לפני יותר משנה וחצי. אני לא זוכר דבר כזה בשנים האחרונות.
7xxx ,6xxx , 5xxx וגם ה 290/280 היו יותר זולים מהכרטיסים המקבילים של נוידיה (בישראל אין לי שמץ של ספק, אני קניתי מספיק כרטיסים בשנים האחרונות בשביל להכיר את השוק), אולי עכשיו אנחנו באמת נכנסים למעגל חדש בו המרחק בין השחרורים שלהם (כמו גם מסלולי חומרה שונים, בניגוד לעבר) יהיה כל כך גדול ש"התחזית" שלך תתממש, אבל זה לא תמיד היה ככה, מה לעשות.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 יוני 2015, 00:18

דרך אגב, ה290X כרגע, הוא עדיין הכרטיס עם הכי BANG FOR THE BUCK, אתה מוזמן לבדוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2015, 00:37

idan כתב:אחלה, אבל זה לא נכון. יש מצב של תחרות ישירה כשכרטיסים יוצאים בטווח של כמה חודשים, ויש מצב שחברה אחת מוציאה כרטיסים חדשים שמבוססים על ארכיטקטורה חדשה בלי מענה מצד החברה השניה שהוציאה את הכרטיס האחרון לפני יותר משנה וחצי. אני לא זוכר דבר כזה בשנים האחרונות.
7xxx ,6xxx , 5xxx וגם ה 290/280 היו יותר זולים מהכרטיסים המקבילים של נוידיה (בישראל אין לי שמץ של ספק, אני קניתי מספיק כרטיסים בשנים האחרונות בשביל להכיר את השוק), אולי עכשיו אנחנו באמת נכנסים למעגל חדש בו המרחק בין השחרורים שלהם (כמו גם מסלולי חומרה שונים, בניגוד לעבר) יהיה כל כך גדול ש"התחזית" שלך תתממש, אבל זה לא תמיד היה ככה, מה לעשות.

זה תמיד היה ככה, עובדתית. אגב בין ה290 ל970 היו 10 חודשים, לא שנה וחצי. ביחוד אהבתי את הזיכרון הקצר על סדרה 600 מול סדרה 7000. סדרה 600 כל כך שחטה את סדרה 7000 שAMD הייתה צריכה להגיב כמה חודשים מאוחר יותר עם גרסת GHZ, שהשוותה ביצועים לNVIDIA אבל עדין עלתה יותר (למשל 7970GHZ נתנה ביצועים דומים ל680 אבל עלה 50$ יותר). בקיצור, אפילו מה הלך לפני דור וחצי אתם כבר לא זוכרים אז אתם מדברים איתי על הסטוריה? הדור הנוכחי NVIDIA לוקחת, הדור הקודם AMD לקחה ובדור לפניו NVIDIA גם לקחה. הטעונים שלכם לא מבוססי מציאות.

יהל, גם לא נכון. לך תבדוק אתרים שעושים השוואות כאלה כמו טומ'ס הארדוור, הגג שתמצא הוא תיקו היום כשה290X נפל כבר ל290$.

אני אוהב את הגישה שלכם, בשביל מה יש ביקורות חומרה לכרטיסי מסך בכלל? שיכתבו בגדול "AMD מנצחחחחתתת תמיידדדדדדד" וזהו לא? יש לכם את זה ביותר פאנבוי :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים