E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי bling » 15 יוני 2015, 08:21

Klayman כתב:מאוד אהבתי את דיסהונורד הראשון, רק שלקראת סוף המשחק הוא נהיה קצת חופר, והרגשתי כבר ממש over powered. אבל אין ספק שרואים שהם נשענו חזק על Thief ו deus ex המקוריים איתו והביאו את הטוויסט שלהם. אגב, ב2 יהיו שתי דמויות ראשיות. הנסיכה מהראשון וקורבו, ששיחקנו כבר.

אני גם מאוד אהבתי את הראשון וגם היו לי כמה בעיות איתו, אבל סכ"ה מאוד מחכה לשני, עדיין היה פחות או יותר ה GOTY שלי ב 2012 (מצד שני זו היתה שנה נוראית :))
זה נראה שהמשחק יתמקד יותר באמילי למרות שקורבו גם שם, מעניין לראות איך הם מתכוונים לשלב את 2 הדמויות.
kririn כתב:
bling כתב:עכשיו קראתי שדיסהונורד 2 מגיע באביב 2016, שזה די קרוב, חבל שלא הביאו גיימפליי קצת יותר נורמלי ומייצג.

שמעו החודשים הראשונים של 2016 הם כמעט חסרי תקדים, שימו לב מה יוצא:

דארק סולס 3
אנצ'רטד 4
קוואנטום ברייק
סטריט פייטר 5
ראטצ'ט וקלאנק
דיסהונורד 2
מירורס אדג'
דום

וזה רק בשלב הזה, זה נראה שהתעשייה לקחה את הקטע של "לא מוציאים שמות משמעותיים בתחילת השנה" לצד הקיצוני השני :)

מישחק שיוצא באביב 2016 ,זה בכלל לא קרוב
לא יודע איזה תאריך יש לכל מישחק ברשימה ,אבל חלק יוצאים באביב 2016
וזה קרוב לשנה מהיום ,אנחנו סך הכל ביוני 2015 ,רק התחלנו את הקיץ ,אביב 2016 זה מחצית שניה של 2016

כן קרירין? תבדוק בלוח השנה מה הם חודשי האביב.
נחסוך לך- מרץ-אפריל-מאי-יוני, לגמרי החצי הראשון של 2016 (רובם), במקרה הרע עוד שנה מהיום, אני בטוח שחלק גם יצאו במרץ ובאפריל.
כל המשחקים ברשימה יוצאים מתחילת השנה עד אביב, מתי היה ליינאפ כזה בשנים קודמות? בזכות הצלחות כמו TLOU, ביושוק, ובעיקר WATCH DOGS החודשים הללו הם כבר לא טאבו ומתייחסים אליהם כמו אל חודשי החג.

כשאני אומר די קרוב הכוונה היא שהתאריך הכי מאוחר שדיסהונורד 2 אמור לצאת בו זה ה 21 ביוני 2016, מן הסתם גם לפני, שזה פחות משנה.
הייתי מצפה שבשלב הזה יביאו תצוגת גיימפליי נורמלית אבל יכול להיות שהוא עדיין לא מוכן לזה, עובדה שדום גם מוגדר אביב וכבר יש לך המון גיימפליי ממנו.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 15 יוני 2015, 08:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 יוני 2015, 08:31

צפיתי בדום וFO4, זה מה שהרגשתי:
Doom 4:
נראה ממש טוב, לפחות בצד הטכני (אם אפשר לשפוט ממסך פלאפון). הדבר היחיד שקצת מציק לי זה הפאסיביות של הAI בשלב שהוצג, אולי זה מאוד קל כי מדובר כנראה בשלב הראשון במשחק, אבל היה נראה שאין שום אתגר והוא סתם משייט לו מול Dummies שלא זזים בכלל ובקושי יורים.

הGore נפלא, אבל כמו כל דבר בעולם, צריך לדעת לווסת, הTake downs נראים לא במקום (מזכיר קצת את Ryse) והם לא נראים כמי שמשתלבים במשחק, הן בזמינות שלהם והן בקצב.

המסור נפלא, אבל למה על כל דמות אני חייב להעצר לאנימציה של מספר שניות, ימאס מהר מאוד.

אבל אין ספק, משחק מלא סטייל שמגיע לז'אנר שפשוט לא קיים יותר בקטגוריה של משחקי FPS.

FO4:
איזו אכזבה. מהשני סרטונים שצפיתי (גיימפליי + קראפטינג) המשחק פשוט מציג אפס חידושים. הוא נראה כמי שיוצא לפס3 ולאקסבוקס 360 מאשר לדור הנוכחי, בטח אחרי שמשחקים בWitcher 3 שכנראה מציג לשם עצמו עולם גדול פי כמה. לא הצלחתי להבחין בחידוש אחד בגיימפליי והכל היה נראה בדיוק כמו FO3 בבוסטון.

זה לא מדויק כמובן, יש חידוש אחד במערכת הCrafting (היתה קיימת גם במשחק הקודם), היכולת לבנות ישוב. אני לא יודע מה יותר גרוע, העובדה שהיה להם את Skyrim להבין שאף אחד לא רוצה באמת לשבת ולעצב במשחק מסוג זה איזה כורסא או כסא יש לו בבית (מי לעזאזל מבלה בבית במשחקים הללו), למעשה אם לא היתה תיבה בSkyrim בבית מסוים בכל עיר, גם לא הייתי חוזר לאף מיקום פעמיים.

השליטה נראית נוראית, ניסו לעשות מן Sim city light עם ממשק של שוטר, פשוט מיותר. גם המרכזיות שהם השקיעו בזה בתצוגה מלמדת שהם בונים על זה כחידוש למשחק שכולם ציפו לו.

בהחלט מיותר. אם כבר, הסרטונים שהוצגו רק גרמו לי להבין שאני לא יודע אם אני רוצה FO4, בטח לא השנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יוני 2015, 08:49

אני חושב שיש לFO4 סטנדרט מאוד גבוה עכשיו, אז צריך לראות איך הוא יצא לפני שמכריזים עליו כגואל הבא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2015, 10:19

ראיתי עכשיו בקצרה (הרצתי קצת) את מה שצריך...

דום - נראה אדיר! כיף טהור... ואיזו אלימות מדהימה, הCHAINSAW הכי טוב בהפרש עצום. אם גירס הבא מתכנן גם להציג שוב מסור כלשהו - יש להם תחרות קשה מאוד :)
לא אשחק בו במולטי הרבה, אני מתאר לעצמי, אבל גם זה נראה ממש כיף. כמו פעם. כמו שדום צריך להיות ^_^

דיסהונורד - טריילר ממש יפה, לא אומר לי הרבה כי זה CG, אז אין מה להגיד כל כך.

פולאאוט - וואו. נראה מדהים ואני בשוק שהם עדיין מכוונים לסוף השנה. אני לא יודע אם יצליחו לעמוד בזה, האמת, אבל כנראה שכן כי זה אותו מנוע, רק "משופר", אז לא יהיה מקרה AC:U פה... וזו התלונה היחידה בעצם - הוא נראה מעט מיושן. אבל למרות זאת - נראה נעים לעין סך הכל, ומדהים מכל בחינה אחרת. אולי זה יהיה הפולאאוט הראשון שאשחק בו כמו שצריך. למרות שבחיים לא יהיה לי זמן לזה. אז אולי לא :/ הוא פשוט נראה כמו משחק של 500 שעות.

אה, וכמובן - הPIP BOY... זה גאוני. נראה לי שהביקוש לגירסה הזו ימשך עד 2018.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 יוני 2015, 10:25

דום נראה מצויין, הנשקים מגניבים והמסור נראה חזק, בנוגע לאנימציה החוזרת של המסור אני מאמין שהם ישפרו את זה ויוסיפו עוד אנימציות עד ההשקה. אבל המשחק נראה מצויין.
את Fallout אף פעם לא אהבתי אז פחות התלהבתי.
טריילר מצויין ל- Dishonored 2, חבל שלא הראו גיימפליי אבל את הראשון ממש אהבתי. בינתיים ה-E3 נפתח מצויין, מקווה שהיום מייקרוסופט גם ירשימו ככה ובמיוחד EA עם Mirrors Edge.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 יוני 2015, 10:29

מסיבת העיתונאים של בתשדה היתה מצויינת. צריך תרד יעודי למסיבות העיתונאים האלו, כי אחרת הכל נבלע בדיון המתמשך.

bling כתב:שמעו החודשים הראשונים של 2016 הם כמעט חסרי תקדים, שימו לב מה יוצא:
...
וזה רק בשלב הזה, זה נראה שהתעשייה לקחה את הקטע של "לא מוציאים שמות משמעותיים בתחילת השנה" לצד הקיצוני השני :)

1. המיתוס הזה כאילו אין שמות משמעותיים במחצית א' הופרך כבר לפני שנים
2. הרשימה לא רלוונטית כי לך תדע מה יקבל עוד דחייה עד אז...

bling כתב:חדשות טובות ורעות לבעלי ה XB1, לא רק קוואנטום ברייק לא יופיע ב E3 אלא גם Scalebound ו Crackdown.
מצד שני שלושתם יופיעו בגיימסקום + הכרזות נוספות מה שאוטומטית בערך עושה את המסיבה של MS בגיימסקום להכי טובה אי פעם, לטענת פיל ספנסר המסיבה שלהם ב E3 כל כך עמוסה שפשוט לא היה זמן להביא להם את הפוקוס הראוי

לא יודע מה הם כן מתכננים להציג, אבל דווקא אלו הIP שהכי עניין אותי לראות מה נקבל מהם. היילו, פורצה, גירס וטומב ריידר הם פרנצייזים מבוססים ככה שכנראה שלא נקבל מהם שום דבר שחורג משמעותית מהנוסחה שלהם. ספנסר מהמר פה על הרבה מאד... כרגע רמת העניין שלי במסיבת העיתונאים היום ירדה משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 יוני 2015, 10:53

פולאאוט נראה נהדר... כל מה שצריך זה לשמור על האיכות שקיבלנו עד היום מבת'סדה... אחרי וויצ'ר ודרגון אייג', אני מבין שרק בת'סדה יודעים לשמור על משחק מהודק מתחילתו ועד סופו (בלי למלא את העולם במלא קווסטים של fetch מרגיזים).

Doom גם אחלה, התחברתי מאוד לסגנון ה-Old school... אני סופר מרוצה מהמסיבה של בת'סדה! 8-)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 11:52

אני עף על DOOM כמשחק אבל למה מתלהבים פה מהגרפיקה? משחק מסדרון והוא נראה בערך כמו שRAGE היה נראה על הPC אם הוא היה משחק מסדרון. זה בכלל ID TECH 6? נראה כמו ID TECH 5 בגרסת הPC עם כמה שיפורים.
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2015, 12:58

בנוסף, יש גם אחלה אפקטים, ונראה שאין בעיות קשות של טעינת טקסטורות מאוחרת, כמו במנוע הקודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 13:02

הוא נראה כמו משחק שהיה מרשים אותי לפני 4 שנים, מדובר במשחק סופר לינארי שנראה כמו RAGE משודרג. כלומר זה הסטנדרט למשחק נהדר? הטקסטורות נטענות בזמן? המשחק הזה נראה MEH לגמרי גרפית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2015, 13:08

לדעתי נראה נהדר בוידאו, אבל סבבה...

שמועות ***שוב*** על רימייק לFF7. אולי ההכרזה הקודמת הייתה רק הטרלה? :)
http://www.siliconera.com/2015/06/15/fi ... station-4/
אני ממש לוקח את זה עם המון כפיות של ספק, אבל עכשיו שיש להם כזה מנוע מרשים... אולי? סוף סוף? הרי זה הרימייק המבוקש מספר 1 בעולם. וסקוור בצרות כלכליות, יחסית, ויותר מדי תולה את התקוות על FF15.... יאללה! פעם אחת בחיים שלכם תעשו מה שמבקשים ממכם!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 13:34

זה רק אני או שFF7 זה משחק ממש מחורבן ב2015 והוא די מחורבן היה גם לפני 10 שנים. RPG מיושן מוות, גיימפליי ועלילתית. הם צריכים לבנות הכל מחדש לגמרי, מאפס, הרבה מעבר למה שהרימייק לRE1 עשה בזמנו בקיוב כי הפעם מדובר במשחק בן 18 לא 5.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 יוני 2015, 13:39

הדום החדש נראה ממש ממש טוב לדעתי
הוא גם מחזיר הרבה דברים שהמעריצים הוותיקים אהבו כמו הדאבל בארל שוטגן והמסור
הכי אהבתי את הקטע של התלישת יד ושימוש בא לצורך פתיחת חדר
למרות שאני אישית רגיל מדום 3 לא להשאיר גופות מאחורי כי הן יכולות להתעורר ולהפוך לזומבי
אני ממש ממש מתרגש עליו, מקווה שגרסת האספנים תהיה משהו מעניין

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 יוני 2015, 13:47

אין לי בעיה עם הגרפיקה של דום 4, הוא נראה כמו משחק Next Gen סטנדרטי.
אבל איך משווים את הגרפיקה ל- Rage? עד כמה שאהבתי את Rage הטקסטורות שלו היו מכוערות והעולם של המשחק היה נראה יפה מרחוק בעיקר, בדום רואים טקסטורות חדות שנראות מעולה.
ונזכרתי שמעולם לא סיימתי את Doom 3 אז הורדתי את ה- BFG edition ומתחיל מהתחלה :)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 15 יוני 2015, 13:50

DrKeo כתב:זה רק אני או שFF7 זה משחק ממש מחורבן ב2015 והוא די מחורבן היה גם לפני 10 שנים. RPG מיושן מוות, גיימפליי ועלילתית. הם צריכים לבנות הכל מחדש לגמרי, מאפס, הרבה מעבר למה שהרימייק לRE1 עשה בזמנו בקיוב כי הפעם מדובר במשחק בן 18 לא 5.

סקוואר כבר עשו את זה עם crisis core לPSP שהיה משחק מצויין. פיינל פנטזי 7 עם המכניקות של TYPE 0 או אפילו 15 יכול להיות נהדר :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יוני 2015, 13:52

swym כתב:מסיבת העיתונאים של בתשדה היתה מצויינת. צריך תרד יעודי למסיבות העיתונאים האלו, כי אחרת הכל נבלע בדיון המתמשך.

...

bling כתב:חדשות טובות ורעות לבעלי ה XB1, לא רק קוואנטום ברייק לא יופיע ב E3 אלא גם Scalebound ו Crackdown.
מצד שני שלושתם יופיעו בגיימסקום + הכרזות נוספות מה שאוטומטית בערך עושה את המסיבה של MS בגיימסקום להכי טובה אי פעם, לטענת פיל ספנסר המסיבה שלהם ב E3 כל כך עמוסה שפשוט לא היה זמן להביא להם את הפוקוס הראוי

לא יודע מה הם כן מתכננים להציג, אבל דווקא אלו הIP שהכי עניין אותי לראות מה נקבל מהם. היילו, פורצה, גירס וטומב ריידר הם פרנצייזים מבוססים ככה שכנראה שלא נקבל מהם שום דבר שחורג משמעותית מהנוסחה שלהם. ספנסר מהמר פה על הרבה מאד... כרגע רמת העניין שלי במסיבת העיתונאים היום ירדה משמעותית.

כן אבל עד לפני כמה שנים המצב אכן לא היה ככה, בטח לא במספרים כאלו, למרות שברור שיכולות להיות דחיות אבל רק עצם המחשבה שכולן מייעדות את המשחקים שלהן לתקופה הזו...

KEO דווקא השלב גיהנום בדום נראה ממש אחלה, בשביל 60 FPS על הקונסולות ציפיתי להרבה פחות, כמו שאמרתי גם העיצוב והאומנות מצויינים, דווקא הגיימפליי הרבה פחות עשה לי את זה, לא מבין מי שמתלהב ממשחקיות כזו ולמה, הגאנפליי לא נראה יותר טוב מוולפנשטיין האחרון או משהו, חוץ מזה זה סתם RUN AND GUN, איפה החקירה קצת והפייסינג?
קיוויתי לביושוק+ דום ולא סתם ל ARENA עם מליון אויבים כמו איזה מצב הורד, אני מקווה שזה בגלל שהם רצו להדגים בעיקר אקשן ושמדובר רק בהדגמה לא משהו (מבחינתי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 14:16

גם אני קוויתי לביושוק דום, אבל זה עדין נראה מעולה. ודברתי טכנית, לא אומנותית. בכלליות אני מאוד נהנה מאיך שהוא נראה והמשחק עצמו נראה לי מצויין, פשוט ראיתי פה אנשים מדברים עליו כאילו הוא מדהים ואז ראיתי ולדעתי הוא בקושי בסטנדרט של הדור החדש, על הקשקש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2015, 14:20

bling כתב:
swym כתב:מסיבת העיתונאים של בתשדה היתה מצויינת. צריך תרד יעודי למסיבות העיתונאים האלו, כי אחרת הכל נבלע בדיון המתמשך.

...

כן אבל עד לפני כמה שנים המצב אכן לא היה ככה, בטח לא במספרים כאלו, למרות שברור שיכולות להיות דחיות אבל רק עצם המחשבה שכולן מייעדות את המשחקים שלהן לתקופה הזו...

KEO דווקא השלב גיהנום בדום נראה ממש אחלה, בשביל 60 FPS על הקונסולות ציפיתי להרבה פחות, כמו שאמרתי גם העיצוב והאומנות מצויינים, דווקא הגיימפליי הרבה פחות עשה לי את זה, לא מבין מי שמתלהב ממשחקיות כזו ולמה, הגאנפליי לא נראה יותר טוב מוולפנשטיין האחרון או משהו, חוץ מזה זה סתם RUN AND GUN, איפה החקירה קצת והפייסינג?
קיוויתי לביושוק+ דום ולא סתם ל ARENA עם מליון אויבים כמו איזה מצב הורד, אני מקווה שזה בגלל שהם רצו להדגים בעיקר אקשן ושמדובר רק בהדגמה לא משהו (מבחינתי)

דווקא היה קטע קצרצר עם חקירה (כשההיה צריך למצוא את היד וגם יכלנו לראות מה קרה באותו חדר לפני כן), אז נראה שזה יהיה חלק מהמשחק וכן ישתמשו בזה כדי לגוון ולשלוט קצת בפייסינג.
לא באמת ציפיתי לביושוק + דום. נכון שז'אנר הFPS התקדם מאוד מאז דום, אבל מרגיש לי שדווקא יש עכשיו ביקוש לאותם FPS קלאסיים שלא הצריכו מחשבה כלל ופשוט התקדמת וירית בהם (כל עוד הם לא עם סקין של צבא מודרני, כמובן). דום לגמרי מתאים לשבלונה הזאת והוא נראה חביב מאוד.
גם הגרפיקה נראית נהדר. לא יודע על מה התלונות. אפקטי GORE מגניבים מאוד, הדמויות מתפרקות בשלל צורות מעניינות ומציאותיות, תאורה טובה, נשקים שמרגישים ונראים מצוין. אפילו הDOF כשבוחרים נשק נראה מצוין. לרוב אני מכבה DOF בכל משחק שאני משחק, כי זה בעיקר מכוער ומציק בעין. פה זה נראה לא רע בכלל.
נכון שהוא לא הטופ של הטופ, אבל הוא כן נראה טוב מאוד, לפי דעתי. קשה לשפוט מסתם סרטון, אבל על פניו, הוא נראה יותר מרשים מקילזון, למשל.

פולאאוט 4, זה כבר סיפור אחר לגמרי. פוצץ לי את הראש. נראה פשוט מדהים. ללא ספק אנימציות גוף שלישי הכי טובות שאי פעם יצאו מהסטודיו הזה (נכון שהן עדין לא משהו, אבל זה נחמד שיש התקדמות).
העולם נראה מעניין ומלא בהפתעות, הקראפטינג נראה אדיר. אפילו החלק של בניית הבסיסים נראה כיף. לא התחשק לי לבנות לי בית מאז טרריה, אז זה מגניב.
סה"כ הוא נראה כמו המשחק הכי מלוטש וsmooth שהם פיתחו ורק זה מגניב מאוד. מעניין אם הם באמת שמו מאחוריהם את כמות הבאגים והגליטצ'ים הלא סבירה של המשחקים הקודמים שלהם.
אני גם מת על הסגנון של פולאאוט. בהחלט מרגש אותי יותר מסקיירים בזמנו, או הוויטצ'ר 3 היום.

ושוב - מסיבת העיתונאים עצמה היה כיפית. אחלה קצב ואחלה הגשה. מאוד התרשמתי, אחרי תצוגות נוראיות שראינו בעבר גם מחברות מאוד מנוסות.
הרגיש לי כמעט ברמה של יוביסופט, מבחינת ההנאה בצפיה.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 יוני 2015, 14:26

אני חושב שאנשים לא צריכים לבכות בכלל על האפשרות לבנות בית וקהילה
זה סך הכל משהו בצד המישחק ,ולא מחיב בעלילה הראשית

בטח בעלילה הראשית יראו לנו כמה דברים על זה ,ויתנו לנו להמשיך
בסידרה העיקרית מהתחלה ,היה אפשר לבחור לעשות מיגוון משימות שונות ,חלק עלילה ראשית וחלק משימות צד שלא חיבים

זה ניראה לי כמו משימת צד די מורחבת ,לא מענין אותי אישית
אבל חלק אולי אוהבים דברים כאלו
אני מקווה עד אז שאני יעבור את 3 ולאס ווגס

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יוני 2015, 14:30

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:

...

דווקא היה קטע קצרצר עם חקירה (כשההיה צריך למצוא את היד וגם יכלנו לראות מה קרה באותו חדר לפני כן), אז נראה שזה יהיה חלק מהמשחק וכן ישתמשו בזה כדי לגוון ולשלוט קצת בפייסינג.
לא באמת ציפיתי לביושוק + דום. נכון שז'אנר הFPS התקדם מאוד מאז דום, אבל מרגיש לי שדווקא יש עכשיו ביקוש לאותם FPS קלאסיים שלא הצריכו מחשבה כלל ופשוט התקדמת וירית בהם (כל עוד הם לא עם סקין של צבא מודרני, כמובן). דום לגמרי מתאים לשבלונה הזאת והוא נראה חביב מאוד.
גם הגרפיקה נראית נהדר. לא יודע על מה התלונות. אפקטי GORE מגניבים מאוד, הדמויות מתפרקות בשלל צורות מעניינות ומציאותיות, תאורה טובה, נשקים שמרגישים ונראים מצוין. אפילו הDOF כשבוחרים נשק נראה מצוין. לרוב אני מכבה DOF בכל משחק שאני משחק, כי זה בעיקר מכוער ומציק בעין. פה זה נראה לא רע בכלל.
נכון שהוא לא הטופ של הטופ, אבל הוא כן נראה טוב מאוד, לפי דעתי. קשה לשפוט מסתם סרטון, אבל על פניו, הוא נראה יותר מרשים מקילזון, למשל.

פולאאוט 4, זה כבר סיפור אחר לגמרי. פוצץ לי את הראש. נראה פשוט מדהים. ללא ספק אנימציות גוף שלישי הכי טובות שאי פעם יצאו מהסטודיו הזה (נכון שהן עדין לא משהו, אבל זה נחמד שיש התקדמות).
העולם נראה מעניין ומלא בהפתעות, הקראפטינג נראה אדיר. אפילו החלק של בניית הבסיסים נראה כיף. לא התחשק לי לבנות לי בית מאז טרריה, אז זה מגניב.
סה"כ הוא נראה כמו המשחק הכי מלוטש וsmooth שהם פיתחו ורק זה מגניב מאוד. מעניין אם הם באמת שמו מאחוריהם את כמות הבאגים והגליטצ'ים הלא סבירה של המשחקים הקודמים שלהם.
אני גם מת על הסגנון של פולאאוט. בהחלט מרגש אותי יותר מסקיירים בזמנו, או הוויטצ'ר 3 היום.

ושוב - מסיבת העיתונאים עצמה היה כיפית. אחלה קצב ואחלה הגשה. מאוד התרשמתי, אחרי תצוגות נוראיות שראינו בעבר גם מחברות מאוד מנוסות.
הרגיש לי כמעט ברמה של יוביסופט, מבחינת ההנאה בצפיה.

אולי יש געגוע למשחקיות קלאסית של FPS אבל גם ככזו לא ראיתי פה משהו מדהים, לפחות מהקטעי סינגל שהראו, וולפנשטיין נראה לי משחק יותר כיפי שארצה לשחק בו יותר, שמשדר אווירה מסויימת ועולם שלא קיבלתי פה, נראה לי קצת כמו מוד מולטיפלייר, אני מקווה באמת שכמו שאמרת יש נסיונות לפייסינג מעניין יותר, הקטע עם היד באמת היה נחמד.

ואני מסכים הוא נראה מצויין גראפית, לא ברור לי למה KEO קורא לו MEH, אולי אין לי עין טכנית מדהימה אבל מכל בחינה הוא נראה לי ממש סבבה, לא רק אומנותית, כמובן שאני בא עם ציפיות של משחק של 60 FPS בקונסולה, הציפיות שלי היו נמוכות והוא הצליח להפתיע אותי מהבחינה הזו.

וכן הם שיחקו אותה מבחינת פרזנטציה, פיט היינס היה מצויין וטוד הווארד לדעתי כוכב, הוא עובר במה מעולה ומלא בכריזמה, אפשר ממה להרגיש את ההתלהבות שלו ממה שהם עושים, והקטע שהוא דיבר על הגימיק המטופש אבל הפאקינג גימיק מטופש הכי טוב שראה היה אדיר :)
פוללאוט עושה רושם אדיר והוא יוצא לי בזמן טוב, חודשיים אחרי MGS5, בוודאות משחק שאקנה DAY 1.

האכזבה היחידה העיקרית שלי מהפרזנטציה שלהם זה שהביאו CGI של דיסהונורד 2, בעיקרון באתי בשביל פולאאוט ו D2, קיבלתי רק חצי מבקשתי אבל זה היה חתיכת חצי טוב (בתוספת פרזנטציה כללית מעולה של כל המסיבה) ככה שאני יוצא מרוצה סכ"ה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 יוני 2015, 14:34

IGN ישראל עושה תחרות על הבובות המיוחדות ממסיבת העיתונאים של בת'סדה:
http://il.ign.com/bethesda/8257/contest ... -shl-btsdh

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2015, 14:42

*צריך לתקן את העניין של הציטוטים... :/

אני חושב שזה שהביאו CGI של דיסהונורד 2 זה בסדר. סה"כ, היה המון גיימפליי על הבמה. ככה הם שומרים משהו להציג בגיימסקום והלאה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 15:33

לא יודע למה דום לא הלהיב אותי גרפית, אולי כי ראיתי רק את הטריילר ולא את הגיימפליי עצמו.

רוקבאנד 4 בבאנדל עם כל הכלים (גיטרה, תופים ומיקרופון) והמשחק עולה 250$ ויוצא ב6 לאוקטובר. עדין לא ידועים מחירים של חבילות רק עם כלי אחד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יוני 2015, 15:45

נו מה, תראה את הגיימפליי של שלב הגהנום ב 1080P ו 60 פריימים ותגיד מה אתה חושב, לי נראה שיפור גדול מ IDTECH 5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 15:58

רציתי לראות בגיימרסייד :/
איפה ראית ב60FPS? אני מוצא רק סתם יוטיוב 1080P באיכות של הסטרים מהבוקר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים