Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 20:11

bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:רוקסטדי אמרה שצוות חיצוני עבד על הפורט והם עכשיו מנסים לסדר אותו ביחד איתם, הודעה שלהם מהפורום של באטמן.

כנראה יש לנו פרשנות שונה לתער פה, בוא נפשט את זה אפילו יותר, יש פה חברה עם כסף? יופי אז הכח אצלה, אין יותר ישיר ופשוט מזה בלי שמיניות ובלי בטיח.

אני יודע שרוקסטדי ניסו קצת לזרוק את האחריות הלאה. זה באמת היה חלק מעצבן בתגובה שלהם. הפרשנות שהם לא היו מעורבים בפורט קודם לכן, היא רק שלך.
הם אמרו במפורש שהם השותפים שלהם. אין שום סיבה להניח שהם השותפים שלהם שעשו הכל ורוקסטדי לא נגעו בכלל בפורט לPC ואין להם שום קשר אליו. זו סתם הנחה (בשתי המשמעויות) שאתה עושה עבורם.

יש פה חברה שמפתחת משחק? יופי. האחריות אצלה. אין יותר ישיר ופשוט מזה בלי שמיניות ובלי בטיח.

לאמר השותפים זה לא אומר הרבה, סתם ביטוי, גם סוני אוהבת לאמר "השותפים שלנו באקטיביז'ן" ואתה לא באמת תאשים אותם בפשלות פיתוח של DESTINY או COD (נראה לי)
תקרא לי נאיבי אבל הם בעצמם אומרים שמדובר בצוות חיצוני וגם בקרדיטים הם מופיעים ככאלו, בינתיים אלו הנתונים שיש לנו ללא ספקולציות.

אבל היי, קלף הכסף חזק מהכל, לא משנה לאיזו ספקולציה תכנס, יש פה בעלת בית, גם אם תרצה להכנס לתיאוריות ולהאשים את רוקסטדי, העובדה היא שיש פה פרקטיקת עבודה רעה, שגם ראינו אותה ב MKX (שם כנראה NL "פישלה" עם הבחירה שלה במפתחת PC אני מנחש), מי שאחראי על החלת דרכי עבודות טובות יותר שימנעו זו, זו המפיצה, יש לה את הכסף והיא יכולה גם לפתוח רוקסטדי ב' מצידי שיתעסקו רק עם ה PC אם זה מה שצריך נגיד, הכח הוא בידיים שלהם בקיצור, ככה שכל ספקולציה ושמיניות שתזרוק תמיד יתנקזו לזה בסופו של דבר.

לאמר השותפים לא אומר הרבה, כי ככה מתחשק לך.
באותה מידה, לאמר החיצוניים לא אומר הרבה.
אז הנתונים שיש לנו ללא ספקולציות, זה שרוקסטדי מעורבת בפיתוח גירסאת הPC ואין דרך להסיר ממנה את האחריות עליה, כי היא שותפה בפיתוח הגירסא הזאת.

קלף הכסף זה חביב ויפה, אבל מה לעשות שהחיים לא פשוטים כל כך? מה לעשות שרוקסטדי המפתחת הכי חשובה ומצליחה של WB? מה לעשות שיש לה מעמד שונה מכל מפתחת אחרת תחת WB? מה לעשות שיש לה יותר כוח ומנוף מכל מפתחת אחרת בWB? מה לעשות שבהתאם, הציפיות ממנה גבוהות יותר?
רוקסטדי נכשלו לחלוטין עם גירסאת הPC. ככה שכל ספקולציה ושמיניות שתזרוק תמיד יתנקזו לזה בסופו של דבר.

מצטער אבל אתה זורק פה עוד פעם המון ספקולציות, אתה לא יודע מה הכח שלהם מול WB או לא ותמיד כסף קודם להכל אם רוצים ללכת לכיוון הזה, אבל היי נראה לי שהעסק פה קצת מוצה לא?
כאילו ברור שאפשר למשוך את זה עוד ואולי לקחת את ה DOTY (חשבתי להתחיל להשתמש בזה אם לא אכפת לך) אבל אין כבר יותר מדי טעם נראה לי.

אני ממש בעד שתשתמש בDOTY :lol: אחלה סלנג ווקסלים נוצר לנו פה.
אומר רק שאני מסכים עם swiss. גם אני חושב שני צודק.

---

אני באמת מתלבט אם לבקש החזר מGMG, או לחכות שיסדרו את העניינים. אני בכל מקרה לא ממהר בשום צורה, כי לא אשחק במשחק לפחות חודשיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2015, 20:15

הם נותנים החזר גם למי שהפעיל אותו כבר בסטים? איך זה עובד? מעניין. שחר, קישרת אותו לסטים שלך כבר?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 20:17

Klayman כתב:הם נותנים החזר גם למי שהפעיל אותו כבר בסטים? איך זה עובד? מעניין. שחר, קישרת אותו לסטים שלך כבר?

לא.
גם לא הייתי ליד המחשב שלי (אני עם הלפטופ). תקופת מבחנים וזה :D לא אהיה ליד המחשב שלי בקרוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2015, 20:20

אההה אז זה יותר קל יחסית. אבל מעניין אם הם יכולים לעבוד עם סטים על הענקת החזר (שסטים יסירו את המשחק מהחשבון שלך וזה..).
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 יוני 2015, 20:23

Klayman כתב:אההה אז זה יותר קל יחסית. אבל מעניין אם הם יכולים לעבוד עם סטים על הענקת החזר (שסטים יסירו את המשחק מהחשבון שלך וזה..).

הפעלתי את המשחק ושיחקתי בו במשך 3 שעות וקיבלתי החזר מהם. אני מניח שהם אוספים את הקודים ובשלב מאוחר יותר יבקשו מסטים להסיר את המשחק מהאנשים שקיבלו החזר כספי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2015, 20:28

יפה מאוד. מקווה שזה יהפוך לנוהל בGMG, ולא רק למשהו חד פעמי.
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 יוני 2015, 20:40

Klayman כתב:יפה מאוד. מקווה שזה יהפוך לנוהל בGMG, ולא רק למשהו חד פעמי.

אם זה אכן יהפוך לנוהל בGMG אז הם יאמצו את השיטה של סטים אני מניח. עד שעתיים ו14 יום מאז ההפעלה..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2015, 20:42

זה טוב מאוד. פשוט סטים לא נתנה החזרים עד לא מזמן, אז GMG לא ממש יכלו לעשות משהו בנדון.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 20:45

Klayman כתב:זה טוב מאוד. פשוט סטים לא נתנה החזרים עד לא מזמן, אז GMG לא ממש יכלו לעשות משהו בנדון.

זה לא נכון שGMG לא יכלה לעשות משהו בנידון.
הם עובדים גם עם אוריג'ן, למשל, שכן נותנים החזרים. זה לא משהו פשוט עבורם, אבל הם בטח לא עשו את המקסימום בתחום הזה.
נקווה שאחרי אוריג'ן, סטים וGOG, נראה גם את שאר החנויות הדיגיטליות דואגות לנוהל ברור להחזרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2015, 20:48

אני לא יודע בדיוק מה הם עושים עם מפתחות של אוריג'ן, כי אף פעם לא קניתי מהם מפתח כזה (זמינים רק עם VPN וכו').
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 22:06

הווו!!! אני יודע מי אחראי! לא סוני! לא WB! לא רוקסטדי! VALVE! כן, כן. תחשבו על זה רגע. מה השירות החדש שVALVE בדיוק השיקו? מערכת ההחזרות שלהם. מה הם צריכים? מבחן עומס. מה הדרך הכי טובה לדאוג למבחן עומס? לוודא שמשחק AAA שצפוי להיות ממש פופולארי, יהיה הפורט הכי גרוע בכמה שנים ואז לדאוג שהמפיצה של המשחק (!) תמליץ לקונים להשתמש באותה מערכת.

זהו. נגמר הדיון. הכל ברור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 25 יוני 2015, 22:07

GMG מציעים לי קרדיט לקנות בGMG במקום להחזיר לי כסף לפייפל בגלל המדיניות הדפוקה שלהם שאחרי חודשיים אפשר לקבל החזר כספי לחשבון בנק, אני מאוד מקווה שיהיה את הפנטום פיין בGMG אחרת זה לא שווה בכלל :( .
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 22:13

Mandellla כתב:GMG מציעים לי קרדיט לקנות בGMG במקום להחזיר לי כסף לפייפל בגלל המדיניות הדפוקה שלהם שאחרי חודשיים אפשר לקבל החזר כספי לחשבון בנק, אני מאוד מקווה שיהיה את הפנטום פיין בGMG אחרת זה לא שווה בכלל :( .

תתעקש. הם התחייבו לתת החזרים לכל מי שקנה את המשחק. זה ממש לא משנה מתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 22:42

בואו נתחיל מזה שWB אשמה מהבחינה שהיא זאת שעושה את הסיכון הפיננסי כך שאין מצב שמישהו ברוקסטדי או גלקסי שאמר להם "היי, המשחק לא מוכן עדין אבל תשחררו אותו! אנחנו ממש רוצים שתשחררו אותו לא מוכן!", WB הם האלה שגרמו לשחרור של משחק לא אפוי. אני חושב שכולנו נסכים על זה ושמדובר בפחות או יותר עובדה מוגמרת.

עכשיו מתחיל הנושא של רוקסטדי, כמה הם נלחמו או לא נלחמו נגד WB. עד שלא יחשפו מה הלך בפנים, אין לנו באמת מושג מה הלך שם. אולי הם נלחמו עד חורמה והפסידו, אולי הם לא נקפו אצבע, אנחנו לא יודעים. אז אולי חלק מהאשמה באמת על רוקסטדי (אם הם באמת לא נלחמו בWB) ואולי האשמה בכלל לא עליהם (אם הם נלחמו עד מוות ו-WB פשוט לא היו מוכנים להתקפל). מה שבטוח הוא שWB אשמה, מה החלק של רוקסטדי בזה? לא ידוע כרגע.

בנושא ההחזרים, מעניין אותי אם אנחנו דופקים את WB או שאנחנו דופקים את GMG.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 23:41

אחלה easter egg במשחק:
ספויילר: הצג
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 26 יוני 2015, 00:03

Nucleus_Dawn כתב:תתעקש. הם התחייבו לתת החזרים לכל מי שקנה את המשחק. זה ממש לא משנה מתי.

מחר אני אשב על זה ברצינות, קרה לי מקרה עם G2A שרציתי החזר על סקאמר ומה שעשיתי זה שהגשתי תלונה בפייפאל על העניין, G2A נלחצו ועזרו לי מיד, אולי עם GMG זה יעבוד.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 יוני 2015, 12:37

קניתי את המשחק לפס4. אני חייב להגיד שהגרסה של הפס4 פשוט כל כך טובה יותר בהרבה דברים..ואיפלו לא התקנתי את הפאץ הראשון..
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2015, 12:52

DrKeo כתב:בואו נתחיל מזה שWB אשמה מהבחינה שהיא זאת שעושה את הסיכון הפיננסי כך שאין מצב שמישהו ברוקסטדי או גלקסי שאמר להם "היי, המשחק לא מוכן עדין אבל תשחררו אותו! אנחנו ממש רוצים שתשחררו אותו לא מוכן!", WB הם האלה שגרמו לשחרור של משחק לא אפוי. אני חושב שכולנו נסכים על זה ושמדובר בפחות או יותר עובדה מוגמרת.

עכשיו מתחיל הנושא של רוקסטדי, כמה הם נלחמו או לא נלחמו נגד WB. עד שלא יחשפו מה הלך בפנים, אין לנו באמת מושג מה הלך שם. אולי הם נלחמו עד חורמה והפסידו, אולי הם לא נקפו אצבע, אנחנו לא יודעים. אז אולי חלק מהאשמה באמת על רוקסטדי (אם הם באמת לא נלחמו בWB) ואולי האשמה בכלל לא עליהם (אם הם נלחמו עד מוות ו-WB פשוט לא היו מוכנים להתקפל). מה שבטוח הוא שWB אשמה, מה החלק של רוקסטדי בזה? לא ידוע כרגע.

בנושא ההחזרים, מעניין אותי אם אנחנו דופקים את WB או שאנחנו דופקים את GMG.

החזרים יש בכמה מקומות ,גם סטים גם GMG ,אני מעריך שגם באורגין ויופלי ,אבל לא בדקתי
יש סיכוי שיש החזר בכל חנות דיגיטלית לPC למישחק הזה (אני לא מדבר על אתרים שמוכרים רק קודים )

בעניין WB ,היה להם פשלה למחשב גם עם מורטל קומבט ,אבל פחות חמור
הפעם לפי מה שהבנתי ,בעיות בסדר גודל של AC יונטי
בקונסולות גם יש קצת בעיות ,אבל לא מיתקרב לגירסת הPC ,באינטרנט מדברים על צוות מאוד קטנטן ,של 12 אנשים
שפיתחו את הפורט ,וסיכוי גדול שהגירסה נילקחה בכלל מהPS4 ולא מהXBO ,כי הגימפאד במישחק זה דול שוק 4 באופן מוזר
(מעריך שגימפאד 360 וXBO גם ניתמכים )

אולי החליטו על פורט מהPS4 במחשבה על מקינטוש וסטים משיין בעתיד ? ,מי יודע (אופן GL בניגוד לDX11 )

בכל מיקרה עם השמועות נכונות ,זה צוות קטן מידי ,ולא מספיק זמן (מדברים על 6 שבועות לפורט ) ,למשחק בסדר גודל כזה
רק לעשות בדיקות על מיגוון חומרות ומיגוון ציוד עיקפי נפוץ ,לוקח זמן

גם בדיקות על דריברים שונים ,ועל גירסאות שונות של WIN
בקיצור עם השמועות נכונות ,זה זילזול בלקוחות

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 יוני 2015, 12:58

אני שם לב שהרבה משווים את הפשלה של מורטל קומבט לבאטמן. טוב מאחר וקניתי את MKX גם למחשב בהשקה,הפשלה שלהם שם לא קרובה בכלל למה שהלך לבאטמן. במורטל קומבט המשחק היה שחיק (והוא שחיק למרות שעדיין עדיף PS4 גם פה). הבעיה שלו זה שהם ניסו לעשות משהו ניסיוני בכך שהמשחק ירד בחלקים כדי שאנשים יוכלו לשחק. הם לא הסבירו את זה ואנשים חטפו זעם כי חשבו שהמשחק שבור (גם אני חשבתי ככה). היום רוב התלונות זה על מצב האונליין שאני אישית לא ניסיתי אבל מבחינה טכנית גם מורטל קומבט לא פורט מושלם בכלל..
מה שכן באטמן נמצא במצב הרבה יותר חמור ממנו ואם אנשים אשכרה הולכים וקנים את גירסת הקונסולות בכדי לשחק נורמאלי כי במחשב זה לא עובד אז זאת בהחלט פאשלה. אגב אני מאמין שאפילון יוניטי לא היה ככה..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2015, 13:04

מי שממש חייב לשחק בו עכשיו, הוא די חסר ברירה.. חייב לקנות גרסאת קונסולות (אם יש לו קונסולה).. הPC לא נמכרת :).
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2015, 13:42

אגב אני מאמין שאפילון יוניטי לא היה ככה..

יונטי כן היה ככה ,ביונטי הבעיה שגם גירסאות הקונסולות סבלו הרבה
אבל במחשב על הפנים
גם יוביסופט סדרה חלק מהבעיות ,אבל לא את כולן ,כי היו לה פרויקטים אחרים לפתח

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 יוני 2015, 13:54

אתה טועה. לא יודע מה היה על מהקונסולות אבל על המחשב לא היה שום דבר שקרוב למה שקורה בבאטמן. קריסות, דליפות זיכרון, אפקטים שלא פועלים , 30 fps נעול וגם אחרי שהשחקנים עצמם מתקנים את זה המשחק נתקע וקופא גם על המחשבים הכי חזקים לא משנה איזה fps אתה מקבל. והעניין העיקרי זה שנראה שזאת החוויה למרבית המשתמשים, בניגוד ליונטי, שאמנם לא היה חף מבאגים כאלה ואחרים, אבל הוא היה שחיק לחלוטין לרוב המשתמשים, ניצל את החומרה העדיפה על ה pc, רץ ונראה יותר טוב מאשר על הקונסולות, בניגוד לבאטמן. זה אפילו לא בר השוואה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2015, 14:02

ברור שאין מה להשוות עם UNITY, כאילו הורידו את המשחק מהחנות למען השם, איך בכלל יוניטי או כל משחק AAA אחר שהיה במצב טכני לא טוב משתווה לזה בכלל?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2015, 14:26

idan כתב:אתה טועה. לא יודע מה היה על מהקונסולות אבל על המחשב לא היה שום דבר שקרוב למה שקורה בבאטמן. קריסות, דליפות זיכרון, אפקטים שלא פועלים , 30 fps נעול וגם אחרי שהשחקנים עצמם מתקנים את זה המשחק נתקע וקופא גם על המחשבים הכי חזקים לא משנה איזה fps אתה מקבל. והעניין העיקרי זה שנראה שזאת החוויה למרבית המשתמשים, בניגוד ליונטי, שאמנם לא היה חף מבאגים כאלה ואחרים, אבל הוא היה שחיק לחלוטין לרוב המשתמשים, ניצל את החומרה העדיפה על ה pc, רץ ונראה יותר טוב מאשר על הקונסולות, בניגוד לבאטמן. זה אפילו לא בר השוואה לדעתי.

ביונטי היו באגים נוראים
היו מקומות שגם ברזולוציה של שנות ה90 ,המישחק רץ חרא ,על מחשבים נורמלים

היו בעיות גרפיות מגוכחות

קשה לך אולי ליזכר ,כי יצאו כמה תיקונים מאז ,או שישר התחלתה ב1.4
או שפשוט היה לך מזל עם המחשב ,כי יונטי ,בדומה לבאטמן ,מאוד לא אחיד ,ממחשב למחשב

יש מחשבים שיונטי ובאטמן רצים בסדר ,ויש הרבה כאלו שלו ,אולי ואני מנחש ,הQA היה מצומצם מאוד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2015, 14:26

לדעתי זה חסר תקדים. אולי היה משהו לפני 10-15 שנים אבל זה באמת חסר תקדים. הדבר היחיד שקרוב זה משחקי always online שהיו להם בעיות חיבור בימים הראשונים כמו סים סיטי או דיאבלו 3.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים