משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2015, 20:27

לא יודע, רק לעשות מירוץ בעולם של האביר האפל בטאמבלר או בעולם של טים ברטון במכונית של בטמן 1989 נשמע לי שווה איזה 10$ :)
בקיצור, בקרוב נגלה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2015, 20:28

Kazz כתב:אין סיזן פאס בהיטמן כי כל המשחק עצמו הוא סיזן פאס שתקבל בחלקים, רק ללא תשלום. עדיין לא הבנתי אם מה שנקבל בדצמבר מכיל את קמפיין ה SP המלא, השלם והגמור. כשהוא אומר שהם יוסיפו ב 2016 שלבים ותוכן הוא מתכוון גם עבור הסינגל פלייר או רק למצב המולטיפלייר\חוזים?

שמע - הוא אומר במפורש, בדצמבר תקבלו משחק יותר גדול מאבסולושן, ובהמשך, תקבלו עוד ועוד פרקים/שלבים/מטרות שבועיות, כשהסיפור כולו, יסגר במהלך 2016. זה לא משחק Early Access או משהו כזה..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2015, 21:18

זה לא EA אבל אני עדיין לא יודע מה זה. מה זה 'הסיפור כולו' יסגר במהלך השנה הבאה? האם המשחק שיוצא בדצמבר מכיל את כל קמפיין השחקן היחיד מההתחלה ועד הסוף? האם הוא מציג את כל הנראטיב שהם רוצים להעביר בקמפיין הזה מההתחלה ועד הסוף? מה זאת אומרת נקבל עוד שלבים\פרקים? יוציאו עדכון שיוסיף עוד פרק או שלב למצב ה SP? יוציאו עדכונים עם משימות צד לקמפיין שחקן היחיד?

לא ראיתי הסברים חד משמעיים לעניין. הם משום מה לא מוכנים להבהיר ולהפריד בין אלמנט ה SP לאלמנט האונליין\חוזים ומה אנחנו מקבלים בכל מצב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2015, 22:04

בסדר.. יש עוד חצי שנה בערך לשחרור.. אני מאמין שדי בקרוב נדע הכל.... זה מודל חדש, ונכון שצריך לחכות ולראות מה ייצא ממנו וכו', אבל אני סומך עליהם, כי נראה שעל פניו הם כן עם כוונות טובות ורצון אמיתי לתת חווייה משמעותית.
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 22 יוני 2015, 01:59

עדכון מעודד על היטמן. תודה. אני מקווה גם כן שהסיפור ייסגר במשחק שיצא בדצמבר, כלומר לא ייפסק באמצעו. התוספות ייצרו המשך לעלילה, לא ישלימו אותה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2015, 06:55

לא הייתי בונה על זה שהסיפור המלא לגמרי יסגר בדצמבר. כי הם אמרו שבהמשך תצא גרסאת דיסק של המשחק, כך שאני משער כי לפחות חלק מהשלבים יתווספו למערכה לשחקן יחיד. הם גם חוזרים ומדגישים שהיטמן הוא חוויה לשחקן יחיד ולא מולטי פלייר. מצ"ב החוזים הוא מגניב ונחמד, אבל הוא די בצד. למיטב הבנתי, כן יהיו חוזים בשלבים הרגילים, שיוצרי המשחק יבנו. כך שבמפה שכבר סיימתם, תצטרכו להרוג דמות אחרת לגמרי.
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 יוני 2015, 13:00

לא משחק חדש, אבל עדכון מכובד לטרריה:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2015, 13:07

MGS FREAK כתב:לא משחק חדש, אבל עדכון מכובד לטרריה:

התמיכה במשחק הזה פסיכית. הם הרוויחו את ההצלחה שלהם ביושר. אחד המשחקים האהובים עליי. השקעתי בו איזה 90 שעות וזה היה לפני 1.2.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 יוני 2015, 13:16

Nucleus_Dawn כתב:

התמיכה במשחק הזה פסיכית. הם הרוויחו את ההצלחה שלהם ביושר. אחד המשחקים האהובים עליי. השקעתי בו איזה 90 שעות וזה היה לפני 1.2.

בהחלט פסיכי, אני מרגיש גנב שקניתי אותו במבצע. על כל עדכון כזה כל חברה אחרת הייתה דורשת לפחות 15 דולר, מגיע להם הרבה כבוד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2015, 13:54

MGS FREAK כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

בהחלט פסיכי, אני מרגיש גנב שקניתי אותו במבצע. על כל עדכון כזה כל חברה אחרת הייתה דורשת לפחות 15 דולר, מגיע להם הרבה כבוד.

מה שהם קיבלו זה המון (המון!) הטרדות ואיומים, על זה שהם לא תומכים מספיק במשחק.
היה עם זה סיפור שלם. המשחק יצא (והוא עלה 10$!) וסיפק עשרות שעות. אחרי זה יצא עדכון 1.1 (בחינם, כמובן) שהוסיף כמות אדירה של תוכן. אז אחד היוצרים של המשחק (היו איזה 3, אז) החליט שהוא פורש, כדי לבלות יותר זמן עם המשפחה שלו, אז הוא הודיעה באתר שלא יהיו יותר עדכונים. אחד היוצרים האחרים עבר לעבוד על משחק אחר (זה שאחראי על העיצוב האומנותי. הוא עובד כרגע על starbound).
הרבה יותר מידי אנשים צווחו ובכו שזו בגידה ואנטי צרכני וכל השטויות הרגילות האלו.
לשמחת הרוב השפוי שמשחק במשחק הנהדר הזה, היוצר לא התייחס יותר מידי לזוחלי הגחון האלו וחזר בהפתעה בשביל 1.2 ועכשיו הוא מוציא גם את 1.3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2015, 14:17

bling כתב:אבל לא ב 40$, זה היה שיא והם ציינו ספציפית את המספר הזה, הרוב בין 15-30.
טוב נו יכול להיות גם קוד שם, לא מתעניין פשוט באשפה הזו אז אני לא מעודכן במחירי ה DLC שלהם.

טכנית גם הDLC של GTA IV בא בשתי חתיכות של 20$ כל אחת. הוא בהחלט הצדיק את זה, אבל אני בטוח שעם הביטוי season pass הם לא מכוונים אליו אלא אל באטמן.
מי זוכר כמה עלו אגב התכנים האפיסודיים של HL2? במקור זה היה 10$ או 20$ לחתיכה?

Nucleus_Dawn כתב:הרבה יותר מידי אנשים צווחו ובכו שזו בגידה ואנטי צרכני וכל השטויות הרגילות האלו.
היוצר לא התייחס יותר מידי לזוחלי הגחון האלו וחזר בהפתעה בשביל 1.2 ועכשיו הוא מוציא גם את 1.3.

logic.gif

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2015, 19:32

תלוי איך אתה קורה לשווה כל שקל. כל תוכן עולה כמו שליש משחק GTA ומציג שבריר תוכן ממשחק GTA ואפס אזורים חדשים. כל הקטע של משחק GTA זה העיר, אני בזמנו בשביל 20$ ציפיתי שיוסיפו מאסת אדמה נוספת לעיר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 12:12

קיבלת איזה 20 שעות של קמפיין לא?
נשמע לי שווה :)

בוויצ'ר החלק הראשון של החבילת ההרחבה מתרחש במפה הרגילה אבל החלק השני אכן מתרחש באיזור חדש לגמרי, ככה שבאמת השקיעו פה.
אם אני מוציא כסף על DLC זה יהיה על הוויצ'ר לפני באטמן, אני יותר סומך עליהם איתו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 12:19

bling כתב:קיבלת איזה 20 שעות של קמפיין לא?
נשמע לי שווה :)

בוויצ'ר החלק הראשון של החבילת ההרחבה מתרחש במפה הרגילה אבל החלק השני אכן מתרחש באיזור חדש לגמרי, ככה שבאמת השקיעו פה.
אם אני מוציא כסף על DLC זה יהיה על הוויצ'ר לפני באטמן, אני יותר סומך עליהם איתו.

שוב, זה הכל יחסי. אם עושים פה חישובים של "20$ זה שליש 60$" כמו שעושים לבטמן, אז התוכן של הDLC של GTA הוא ממש קטנטן ביחס למשחק, ביחוד שהוא פשוט ממחזר את העיר ולא מוסיף לה כלום. בסופו של דבר התוכן הזה הוא כמה משימות צד גרועות, MAIN QUEST טוב וטיפונת תוספות לתוכן הכללי כמו כמה אופנועים חדשים, נשקים ומכוניות. אולי אם זה היה תוסף למשחק אחר זה היה הרבה תוכן, אבל ביחס לטרוף שמקבלים ב60$ במשחק GTA? הDLC האלה הם בקושי שווי של 10$ ומטה ביחס למשחק GTA מלא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 17:26

החבר'ה של Dying light צוחקים על באנג'י:

הכוס אגב קלאסיקה של איקאה :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יוני 2015, 16:19

DrKeo כתב:תלוי איך אתה קורה לשווה כל שקל. כל תוכן עולה כמו שליש משחק GTA ומציג שבריר תוכן ממשחק GTA ואפס אזורים חדשים. כל הקטע של משחק GTA זה העיר, אני בזמנו בשביל 20$ ציפיתי שיוסיפו מאסת אדמה נוספת לעיר.

אני מסתכל עליו בהשוואה להרחבות אחרות, החל מסתם DLC וכלה בstandalone expansions ב-40$. וככזה הוא מציג כמות תוכן מרשימה (שתי ההרחבות יחד עומדות לפי HLTB על 20 שעות לסיפור הראשי ו-26 שעות לראשי+אקסטרות). זו כמות מכובדת גם בהשוואה למשחקים מלאים מתחרים, וגם יחס שנשמר פרופורציונלי למשחק הראשי שעומד על 28 שעות לסיפור הראשי ו-41 שעות לראשי+אקסטרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 16:24

אבל זה כל מה שיש שם, סיפור. GTA זה לא סיפור, GTA זה עיר ומבחינת עיר קיבלת 0 תוכן. הם התרכזו במשהו מאוד ספציפי ונתנו לך רק אותו פחות או יותר בזמן שGTA זה 90 מרכיבים שונים.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 28 יוני 2015, 19:51

לדעתי GTAV צריך הרחבה לסיפור עם עוד שטח בסן אנדראס שיראה כמו GTA SA עם עוד שלוש ערים, שיהיה את לאס ונטורס ואת סן פיירו ועוד עיר נוספת עם עוד דמות נוספת לשחק, אבל רוקסטאר מעדיפים לעשות עדכונים מטופשים של מטוס בשווי 16 מיליון דולר וביגוד מיותר.

לגבי הPipboy Edition של פולאאוט, למי שאין סמארטפון מספיק עדכני כמו Iphone 5 Galaxy S5, לא יוכל להכניס אותו לפיפבוי (לי יש גלקסי S2 :() , אבל גם ככה זה לא שווה לעשות הזמנה מוקדמת בגלל הניסיון עם ארקהם נייט.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 19:55

אני חושב שהמשך לאזור המדברי עם לאס ווגאס (לאס ונטוראס) שהיא ממש קטנה ממילא יכול להיות יופי של תוסף יחד עם תוכן סינגל נוסף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2015, 18:27

וורנר ברוס מונטריאל, המפתחת של ארקהם אוריג'ין, מחפשת עובדים עבור ip חדש בעולם פתוח שמיועד לקונסולות הדור הבא, לפי כל מה שידוע לנו מדובר בחוליית המתאבדים, סבירות מאוד גבוהה לכך, יהיה מבוסס על מנוע אנריל, נקווה שזה 4.

http://www.gamespot.com/articles/batman-arkham-origins-dev-hiring-for-new-open-worl/1100-6428485/

את האמת קצת קיוויתי שמשחק הקומיקס הגדול הבא של WB יהיה לניארי, במיוחד שמדובר בחוליית המתאבדים, ציפיתי לחילופי תפקידים ופתירת פאזלים בעזרת מספר דמויות, שזה כמובן עדיין יכול לקרות בעולם פתוח במסגרת משימת קמפיין לניארית כמו כל סדרת ארקהם, אבל בכל זאת, קצת לרענן מכל העולמות הפתוחים שכולם עושים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 יוני 2015, 19:15

bling כתב:וורנר ברוס מונטריאל, המפתחת של ארקהם אוריג'ין, מחפשת עובדים עבור ip חדש בעולם פתוח שמיועד לקונסולות הדור הבא, לפי כל מה שידוע לנו מדובר בחוליית המתאבדים, סבירות מאוד גבוהה לכך, יהיה מבוסס על מנוע אנריל, נקווה שזה 4.

http://www.gamespot.com/articles/batman-arkham-origins-dev-hiring-for-new-open-worl/1100-6428485/

את האמת קצת קיוויתי שמשחק הקומיקס הגדול הבא של WB יהיה לניארי, במיוחד שמדובר בחוליית המתאבדים, ציפיתי לחילופי תפקידים ופתירת פאזלים בעזרת מספר דמויות, שזה כמובן עדיין יכול לקרות בעולם פתוח במסגרת משימת קמפיין לניארית כמו כל סדרת ארקהם, אבל בכל זאת, קצת לרענן מכל העולמות הפתוחים שכולם עושים.

כל המשחק של כל החברות תחת WB הולכים להיות פחות או יותר עם אותה נוסחא. זה יהיה הרבה יותר קיצוני מהנוסחאתיות של יוביסופט, למשל, שלוקחת נוסחא ומשנה אותה כך שהיא מתאימה למשחק פעולה כמו GTA, משחק פעולה התגנבות כמו AC, משחק FPS כמו פאר קריי ואפילו משחק מירוצים אחד.
פה כולם יהיו משחקי פעולה מגוף שלישי, עם אותה מערכת קרב של רוקסטדי.

לפחות, זה מה שאני מצפה מהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2015, 19:36

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:וורנר ברוס מונטריאל, המפתחת של ארקהם אוריג'ין, מחפשת עובדים עבור ip חדש בעולם פתוח שמיועד לקונסולות הדור הבא, לפי כל מה שידוע לנו מדובר בחוליית המתאבדים, סבירות מאוד גבוהה לכך, יהיה מבוסס על מנוע אנריל, נקווה שזה 4.

כל המשחק של כל החברות תחת WB הולכים להיות פחות או יותר עם אותה נוסחא. זה יהיה הרבה יותר קיצוני מהנוסחאתיות של יוביסופט, למשל, שלוקחת נוסחא ומשנה אותה כך שהיא מתאימה למשחק פעולה כמו GTA, משחק פעולה התגנבות כמו AC, משחק FPS כמו פאר קריי ואפילו משחק מירוצים אחד.

הם באמת קצת בסכנה להיות ממוחזרים מדי.
למרות שיש להם טוויסטים לנוסחה, למשל מורדור עם מערכת הנמסיס, מאד מקס עם רכבים וקרבות רכב, אבל ברור שאם תמיד זה יהיה אותו בסיס עם טוויסט זה יכול להתחיל לעייף.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 יוני 2015, 19:44

bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

הם באמת קצת בסכנה להיות ממוחזרים מדי.
למרות שיש להם טוויסטים לנוסחה, למשל מורדור עם מערכת הנמסיס, מאד מקס עם רכבים וקרבות רכב, אבל ברור שאם תמיד זה יהיה אותו בסיס עם טוויסט זה יכול להתחיל לעייף.

גימיקים יכולים לקחת אותך רק עד מקום מסוים.
יהיה מעניין באמת לראות אותם מנסים לשנות משהו. ללכת על איזה FPS, יכול לשנות לחלוטין את הדינמיות. גם כדאי לזכור שעד עכשיו, המשחקים היחידים שהצליחו באמת לבנות עולם מעניין תחת הנוסחא הזאת, הם משחקי בטמן. זה עובד נהדר לגות'האם החשוכה והריקה. זה בקושי עבד בSOM, עם העולם המאוד משעממם שלו וגם העולם של MAD MAX נראה מאוד meh בנתיים (למרות שברור שזו החלטה סגנונית ובהחלט סביר להניח שהתנועה המהירה ברכב וקרבות הרכבים יהיו יותר ממספיקים כדי לגרום לו להרגיש טוב).
מאוד מעניין מה ייצא מMAD MAX.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2015, 20:14

זה בדיוק כמו יוביסופט. לא מסוגל יותר לקנות משחקים של יובי, אולי יגיע גם היום עם וורנר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2015, 09:37

זו בדיוק הסיבה שלא שיחקתי בORIGINS, לא רציתי שירגיש לי ממוחזר מדי, ולא רציתי שימאס לי מבאטמן לפני שיוצא ההמשך "האמיתי" של סיטי...
SOM הצליח להיות מספיק מקורי בפני עצמו כדי לא להרגיש לי ממוחזר בשום צורה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 111 אורחים