Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 01 יולי 2015, 22:25

מעניינים אותי שני דברים לגבי המשחק בזמן שאני מחכה לגרסאת הpc
איך הוא עלילתית ביחס לקודמים? (חלק מהביקורות שיבחו עלילה כבדה מלאה בטווסטים וחלק ביקרו עלילה צפויה וטיפשית, ממש לא הצלחתי להבין עוד) וכמובן מה שמעניין אותי מאז שהוכרז שהדחליל יהיה במשחק, בכן או לא בלבד, האם יש קטעי סיוט מגניבים במשחק כמו באסיילם? :) (לטעמי השלב הטוב בכל הסדרה הזאת עד היום היה הסיוט השלישי בארקהם אסיילם)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2015, 22:39

בקשר לעלילה, יש כמה רגעים נחמדים שקורים שאני לא רוצה לספיילר.
אבל כמשהו כללי שקורה, אין בינתיים משהו מיוחד מדי, הם רוצים להרוג את באטמן כמו שלמדת מהטריילרים, באטמן מנסה לאתר את X כדי למצוא את Y וכו', מנסים לבנות תחושה שזה הסוף של העטלף וזו האווירה המרכזית של הסיפור עד עכשיו.

עם סיטי היה THEME יותר מובחן עם כל הקטע של הכלא הגדול, אבל סכ"ה אף עלילה בסדרה לא היתה מדהימה, אוריג'ין דווקא היה הכי טוב מהבחינה הזו.
סכ"ה היא עושה את העבודה ונותנת לך הקשר לכל העסק, קצת טוויסטים ורגעים קומיקסיים מטופשים, לא נראה לי צריך הרבה יותר מזה, לא חושב שציפית פה לבאטמן של נולאן :)

בנוגע לשאלה השנייה, אני מצפה שיהיה כי זה באמת מובן מאליו, אבל כרגע לא חוויתי עדיין קטע כזה, למרות שבהחלט יש קטעים הזויים שהדחליל לא מעורב בהם...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 יולי 2015, 23:13

ברור שלא ציפיתי לנולאן, שאלתי ביחס לקודמים :)
פשוט הביקורות היו מאוד מבולבלות בעניין הזה. הפתעת אותי כשאמרת שאוריג'ינס דווקא הוא הכי מוצלח בסדרה מהבחינה הזאת, אני חושב שזה בקלות אסילם ושזאת הסיבה היחידה שבגללה הוא האהוב עלי בסדרה ולא סיטי שחוץ מזה מתעלה עליו בהכל.
בעצם, אולי "עלילה" זו לא המילה המתאימה למה שאני מתאר.. כי אם ב"עלילה" אתה מתכוון לדוגמה לשטות הזו על הטיטן באסיילום או החרטוט על פרוטוקול 10 בסיטי אז זו ממש לא כוונתי, אני לא מתייחס לחלקים האלה במשחקים האלו כי הם כל כך טיפשיים ולא קשורים שאין טעם (אולי באמת בהשוואה כזו אוריג'ינס לוקח ואז אני מבין אותך).
אני מתכוון לאווירה ולפיל של המשחק. מה שהגדרת כtheme, למשל כל הסיפור הזה באסיילום על שיגעון ובאטמן שבעצם משוגע בדיוק כמו שאר הנבלים, או הקטעים ה"עלילתיים" (אין לי הגדרה טובה יותר, הקטעים שהם לא גיימפלי) בסיוטים. זו הייתה הכוונה שלי והשאלה היא האם המשחק מהודק בתחום הזה כמו אסיילום, קצת פחות כמו סיטי או שלא משהו מיוחד כמו אוריג'ינס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2015, 23:33

אוקי הבנתי אותך, כן אני חושב שאוריג'ינס היה עשוי הכי טוב מבחינת מבנה הסיפור, כתיבה וכו' אבל הוא באמת היה חלש מבחינת מה שאתה מדבר עליו.
מבחינת THEME יש מצב שאתה קצת תתאכזב אם זה משהו שהוא עד כדי חשוב לך שהוא יכול לגרום לך להעדיף משחק פחות טוב כמו אסיילום על פני סיטי.

מהבחינה הזו עד עכשיו הוא לא חזק במיוחד, כן יש קטעים הזויים, אבל לא תחת THEME כמו אסיילום, אלא עלילתיים.
אבל הגיימפליי כיף חיים, ללא ספק הטוב בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יולי 2015, 06:42

האמת? גם אני חושב שאוריג'נס היה משחק טוב בהיבט העלילה, וגם קרבות הבוס, לטעמי, היו מצוינים. נדב ושחר אוהבים להגיד שהם היחידים שנהנו ממנו, אבל זה ממש לא נכון. גם אני נהנתי ממנו, אבל משהו לקראת הסוף (הרבע האחרון) לא התחבר לי, והעיב על שאר החוזה.. אני כבר לא יודע לשים על זה את האצבע, אבל דווקא אהבתי אותו בסה"כ. יכול להיות שהוא באמת הרגיש לי כבר יותר מדי more of the same.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2015, 07:06

קרבות הבוס שלו באמת היו מעל הממוצע בסדרה, וגם העלילה הייתה טובה יותר מבחינת מבנה סיפורי ודיאלוגים, אבל היא עדיין הייתה מאוד טיפשית ואי אפשר באמת לקחת אותה ברצינות כדי לתת לה נקודה חיובית ביחס לקודמים.
דווקא בtheme המרכזי ובאווירה הסיפורית של המשחק הוא נפל בהרבה מקודמיו, וביחד עם הרגשת מיצוי ומחזור של הסדרה אני חושב שזו הייתה הסיבה לתגובות המעורבות. כי משחק רע הוא ממש לא היה, ואני לא חושב שהיה אפשר לאהוב את שני הקודמים ולא להנות ממנו, גם אם פחות.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 02 יולי 2015, 10:44

שכחתם לציין עוד גורם אפשרי להעדפת גרסת ה־PS4: הרחבה בלעדית (חינמית, לפחות). גם קהל משתמשים גדול יותר יכול להסביר הצלחה רבה יותר של משחק.

משחק מעולה. אני אנסה לסיימו במהלך סוף השבוע.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2015, 17:27

DLC ראשון יוצא 14ליולי לבעלי הSP וב21 ליולי למי שאין את הSP ב6 פאונד (אני משער שזה 10$ בשאר העולם?). קוראים לו Matter of family, משחקים את בטגירל עוד לפני ארקאם אסיילם המקורי. המשחק יהיה באזור חדש שנבנה במיוחד לDLC, יהיו שם משימות מרובות כולל משימות צד וכל מני סודות. יש מכניקה חדשה של האקינג בשביל לפתור פאזלים ויש DUAL PLAY עם רובין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יולי 2015, 20:25

DrKeo כתב:DLC ראשון יוצא 14ליולי לבעלי הSP וב21 ליולי למי שאין את הSP ב6 פאונד (אני משער שזה 10$ בשאר העולם?). קוראים לו Matter of family, משחקים את בטגירל עוד לפני ארקאם אסיילם המקורי. המשחק יהיה באזור חדש שנבנה במיוחד לDLC, יהיו שם משימות מרובות כולל משימות צד וכל מני סודות. יש מכניקה חדשה של האקינג בשביל לפתור פאזלים ויש DUAL PLAY עם רובין.

וואי איזה מהר, אני לא זוכר עד עכשיו DLC משמעותי שיוצא כל כך מהר אחרי יציאת המשחק.
מעניין יהיה לראות עד כמה הם השקיעו בו, נראה שהיה להם הרבה זמן פנוי אחרי הדחייה כדי להספיק לסיים אותו (חבל שלא ניצלו את זה על מנת לסדר את גרסת ה PC...), DUAL PLAY זה נחמד וכיף אבל מבחינת אתגר ועומק לגיימפליי זה די שטחי, סוג של ספקטקל כיפי שאני שמח שנמצא שם אבל לא באמת איזה פיטצ'ר ענק ומשמעותי במיוחד, לפחות עד הרגע שהגעתי אליו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יולי 2015, 20:36

הDLC הזה נעשה ע"י הצוות במונטריאול שעשה את אוריג'ינס. שאר ה DLC יהיה ע"י רוקסטדי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 יולי 2015, 23:42

עדיין מחכה לגרסאת הפיסי וכבר מתחיל לדגדג לי ממש המשחק הזה.. מה קורה עם זה אגב? יש שקט מוחלט בנושא הזה, פיספסתי איזה משהו?
עוד כמה שאלות כלליות למי שכבר משחק (רק בלינג?)
קודם כל, הדירוג של המשחק, באמת המשחק אלים/כבד יותר מהקודמים משמעותית? יש סיבה מוצדקת לדירוג הזה?
ובאיזה דרגת קושי אתם משחקים? אני שוקל לראשונה בסדרה לעבור לקשה ביותר, יש המלצה?
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 04 יולי 2015, 23:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יולי 2015, 23:48

גם לרונן ולמתן את יש המשחק על הפס4.
בינתיים לא ראיתי משהו שמצדיק דירוג M, או שאולי אני כזה אדיש כבר לאלימות או לדברים פרובוקטיבים שאני אפילו לא שם לב שעברו פה על כמה חוקים של T.

אני משחק על רמה הקשה ולא הייתי חושב לשחק מתחת לזה, באטמן פה הוא מפלצת, ובנוסף מקבלים המון נקודות שדרוג על כל דבר שאתה עושה (אפילו סתם להרביץ לכמה בריונים ולנטרל להם את בניין השמירה) והדמות משתפרת מהר, יש כאלו שמתלוננים שגם הרמה הקשה לא באמת קשה, די נכון, אבל כנראה מספיק בשביל משחק שצריך לזרום כמו באטמן.

והתקדמתי עוד בקמפיין היום והוא פשוט תענוג.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יולי 2015, 23:49

ואוו - כנראה שבפעם הראשונה אשחק באמת ברמה הכי קשה :).
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יולי 2015, 00:00

זו כולה רמה מעל הנורמל, זה לא איזה TLOU שיש לו 2 רמות קושי מעל ה HARD :)
אפילו ה PROMPTS של הקאונטרים מופיעים כרגיל כולל גם עזרה מה צריך לעשות מול אויבים מסויימים.

המשחק בכלל מתייחס אליך לפעמים כדביל ומזכיר לך או נותן לך רמזים מה לעשות אם אתה מתעכב לשנייה, זה יכול ממש לעצבן וגם כיבוי ה HINTS לא עוזר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יולי 2015, 00:01

bling כתב:זו כולה רמה מעל הנורמל, זה לא איזה TLOU שיש לו 2 רמות קושי מעל ה HARD :)
אפילו ה PROMPTS של הקאונטרים מופיעים כרגיל כולל גם עזרה מה צריך לעשות מול אויבים מסויימים.

המשחק בכלל מתייחס אליך לפעמים כדביל ומזכיר לך או נותן לך רמזים מה לעשות אם אתה מתעכב לשנייה, זה יכול ממש לעצבן וגם כיבוי ה HINTS לא עוזר.

באמת? במשחק הקודמים, ברמה הקשה, לא היה את הprompt מעל הראש של האויבים, אם אני זוכר נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יולי 2015, 00:03

את האמת גם אני לא זוכר אם זה היה ככה ב HARD או ב NG+ במשחקים הקודמים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2015, 00:51

אומרים שהקטע שנתן לו M הוא סצנת חקירה שבה בטמן
ספויילר: הצג
מפגיש את הפנים של נחקר עם הגלגל המסתובב של הבטמוביל
, נתקלת בזה?

אני גם אציין שזה לא באמת ספויילר אבל יש אנשים שפשוט לא רוצים לדעת ממש כלום :)

אגב, בקודמים היה פרומפטים לקאוונטרים בhard. סיימתי גם את סיטי וגם את אוריג׳ן בhard והיו לי הפרומפטים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יולי 2015, 01:03

אה כן, קטע מגניב רצח, אתה רואה לא חשבתי שזה חריג מרוב שאני רגיל לדברים אלימים הרבה יותר.

ולא זכרתי את הקטע של ה PROMPTS, אז אין פה הרבה שינוי אם ככה, אבל אני מרגיש שיש קצת יותר זמן לקאונטר על הרמה הקשה מאשר היה בקודמים, אם שיחקת את הקודמים על הארד אתה חייב גם פה KEO.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2015, 01:18

כן ברור, הקודמים היו אחלה בhard ונשמע שכאן העניינים קלים יותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 יולי 2015, 07:48

מתי נראה לכם שגרסאת הpc תחזור? לא שזה דחוף לי או משהו, סתם תוהה. אני בכלל בנוביגראד עכשיו, עושה מלא דברים עם טריס ועוד משימות צד ולא רואה את הסוף באמת:).
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יולי 2015, 09:52

שאלה טובה... אני מהמר על סוף השבוע הקרוב. נראה לי שזה אמור להספיק.
אם לא - אז ביחד עם הDLC ב-14 לחודש...
כי אם הDLC יצא לפני התיקון - הצרכנים שוב יעשו בלאגן שיותר חשוב להם לעשות עוד כסף מDLC מאשר להוציא משחק שעובד וכל זה... ובצדק.

אבל גם לי לא אכפת כל כך... אני בדיוק אתמול סיימתי את כל המשימות שמתחת לרמה שלי. עדיין יש לי מלא משימות "לאסוף" בעולם, אבל לפחות ממה שיש לי - סיימתי.
עכשיו אני אעשה משימה "ראשית" אחת, שהיא ברמה שלי (22). אני כבר איזה 55 שעות בפנים, וסיימתי אולי רבע משחק.
גם יצא לי להיות במקומות כל כך יפים בSKELLIGE... אחח, איזה משחק מטורף זה! היה לי את אחד הראנים הכי מהנים שהיו לי בשנים האחרונות.
בחיי, המשחק הזה יצירת מופת. קשה לי לראות משהו עובר אותו השנה, כולל FALLOUT, עם כל הכבוד לתוכן המטורף והאפשרות לבנות :)
אם מישהו רואה מבצע על SEASON PASS - אשמח לשמוע ^_^

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 יולי 2015, 09:58

Klayman כתב:מתי נראה לכם שגרסאת הpc תחזור? לא שזה דחוף לי או משהו, סתם תוהה. אני בכלל בנוביגראד עכשיו, עושה מלא דברים עם טריס ועוד משימות צד ולא רואה את הסוף באמת:).

הסוף באמת עוד רחוק אצלך...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יולי 2015, 11:02

Laskin כתב:שאלה טובה... אני מהמר על סוף השבוע הקרוב. נראה לי שזה אמור להספיק.
אם לא - אז ביחד עם הDLC ב-14 לחודש...
כי אם הDLC יצא לפני התיקון - הצרכנים שוב יעשו בלאגן שיותר חשוב להם לעשות עוד כסף מDLC מאשר להוציא משחק שעובד וכל זה... ובצדק.

אבל גם לי לא אכפת כל כך... אני בדיוק אתמול סיימתי את כל המשימות שמתחת לרמה שלי. עדיין יש לי מלא משימות "לאסוף" בעולם, אבל לפחות ממה שיש לי - סיימתי.
עכשיו אני אעשה משימה "ראשית" אחת, שהיא ברמה שלי (22). אני כבר איזה 55 שעות בפנים, וסיימתי אולי רבע משחק.
גם יצא לי להיות במקומות כל כך יפים בSKELLIGE... אחח, איזה משחק מטורף זה! היה לי את אחד הראנים הכי מהנים שהיו לי בשנים האחרונות.
בחיי, המשחק הזה יצירת מופת. קשה לי לראות משהו עובר אותו השנה, כולל FALLOUT, עם כל הכבוד לתוכן המטורף והאפשרות לבנות :)
אם מישהו רואה מבצע על SEASON PASS - אשמח לשמוע ^_^

אני ממש מחכה כבר לחזור אליו, מעצבן הלוח זמנים הזה שיצא עם באטמן אבל לא הייתי יכול לוותר על לשחק באטמן חדש, זו סדרה שאני מת עליה.
אני גם מחכה למבצע על ה SP, למרות ש 25$ זה מחיר הוגן למה שהם מציעים, אבל יש עוד הרבה משחקים מאסיביים שמחכים ובטח ה DLC הראשון יצא בתקופת MGS או פולאאוט אז לא בא לי להוסיף עוד התחייבות, נחכה כבר שירד למחיר שלא יפריע לי גם שישב בצד ויחכה לי.

וכן יהיה קשה לראות משחק שלוקח ממנו את ה GOTY בסיכום השנה, אני דווקא מאמין שאם למישהו יש סיכוי זה ל MGS5, הוא עושה שינויים נרחבים בנוסחה ויש לו סיכוי להיות פורץ דרך בז'אנר, משהו שמבקרים מאוד אוהבים להוסיף עליו נקודות בונוס.
פולאאוט לא יעשה את זה, המשחק נראה מיושן טכנית והתוספות שלו מגניבות אבל סכ"ה המשך די סטנדרטי עם קצת טוויסטים ורענונים מתבקשים שאני בטוח שיהיה מעולה כמו באטמן נגיד, אבל לא משהו שיגרום לו לקחת GOTY בעיני המבקרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יולי 2015, 11:14

FALLOUT כמעט בוודאות יהיה המשחק עם הכי הרבה תוכן ודברים לעשות בו...
MGS5 יהיה הMGS הכי טוב, במיוחד בכל הקשור לגיימפליי ועולם...

אבל הוויצ'ר 3 פשוט כל כך... אדיר. מכל בחינה הוא כמעט לא ייאמן. אני מוצא את עצמי הרבה פעמים פשוט עוצר ומסובב את המצלמה, כי אני לא מספיק להעריך את הנופים כשאני דוהר במהירות, והם פשוט כל כך יפים :)
אני גם ממש נהנה מהקרבות שלו, למרות שחלקכם הבנתי לא ממש... אין ספק שהחלק שאני הכי אוהב במשחק זה צייד מפלצות :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יולי 2015, 11:28

אני דווקא בסדר עם הקרבות, מן הסתם זה לא ביונטה אבל זה משרת את המטרה.
הבעיה שלי היא בעיקר באיזון ובזה שאתה OP מה שיכול להרוס רגעים אפיים של קרבות מרשימים לדי בדיחה, חבל שהם תכננו אותו ככה שאנשים שלא נוגעים בתוכן צדדי יצליחו גם לסיים אותו, דפק את כל האיזון.

מעצבנת הנטייה הזה לנסות לרצות את כולם, זה לא עובד.
כן, היו צריכים להכריח אותך לעשות אחוז מסויים של תוכן צד אחרת לא תוכל לקדם את המשחק, גם אם זה יעצבן אנשים שרצים את הקווסט הראשי, אנשים כאלו לא היו צריכים לקנות את המשחק מלחתכילה אם אין להם עניין לגעת ברוב התוכן שלו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים