GTA V - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: GTA V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 01 מאי 2013, 18:39

האמת שקצת קשה לי לשים על זה את האצבע, אבל משהו חסר לי, גם אחרי הצפייה בטריילרים. מקווה מאוד שהם יפתיעו. GTA4, בסופו של דבר, היה לטעמי משחק בינוני להחריד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מאי 2013, 18:46

אולי נראה גיימפלי כבר? וכן, השאלה אחרי הטריילרים האלה היא האם מדובר בבבולטריילר, גרסת המחשב העתידית או גרסה רמז לגרסה לדור הבא.

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 01 מאי 2013, 18:47

watchdog זה משחק שאני מחכה לו הרבה יותר ונראה מדהים בייחס לזה
אני שיחקתי בvicecity שהייתי קטן והוא היה ממש כף,אבל ברביעי המשימות שלו היו פשוט משעממות טיכו,והפסקתי באמצע שלו לשחק בו
זה כנראה הולך להיות משחק של עם ציונים של עשיריות כמו הקודמים אבל אני פשוט לא מוצא את הקסם שלו,הגרפיקה נראת גם גרוע וחבל,גם בייחס למשחק של עולם פתוח
אני מאוד מאוכזב איך שרוקסטר מעלימים את גרסת המחשב גם כן,הם חייבים לאחר את היציאה של המשחק בחצי שנה?,רק שלא יתפלאו שהמכירות נמוכות יותר

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2013, 19:54

Kazz כתב:אולי נראה גיימפלי כבר? וכן, השאלה אחרי הטריילרים האלה היא האם מדובר בבבולטריילר, גרסת המחשב העתידית או גרסה רמז לגרסה לדור הבא.

אני לא חושב שזה יכול להיות גירסאת המחשב, בעיקר בגלל שאני בספק אם היא במצב שיאפשר ליצור ממנה טריילר.

לי הטריילרים נראו מעולה. הדמויות מגניבות והדינמיות ביניהן נראית לי הולכת להיות נורא מוצלחת.
אהבתי את זה שחוזרים לאותה כנופיה מסאן אנדראס, רק שהפעם, הדמות שאנחנו נשחק לועגת לכל תרבות הגנגסטרים ולא כל כך שמחה להשתתף בה באופן פעיל. קארל רצה להיות הגגנסטר הכי גגנסטרי בעולם בסאן אנדראס, אבל נראה שפרנקלין לא ממש מחפש להיות גגנסטר.
הוא מתנהג כמו בן אדם נורמלי, יחסית, כאשר מי שסביבו זורק סיסמאות "הרחוב הוא אנחנו" ריקות מתוכן, שלא ממש משכנעות אותו.

טרוור נראה אדיר. ההילבילי הראשון שנשחק בGTA ועושה רושם שהאישיות שלו היא המהות הקלאסית של משחקי GTA - תוהו ובוהו והרס.

מייקל נראה כמו bad ass מגניב, שנקלע לסיטואציה של בן 40+ נורמלי לחלוטין ולא כל כך יודע איך להתמודד איתה.

אני, בניגוד לאחרים, מאוד נהניתי מGTA IV, בעיקר בגלל הסיפור והדמויות. עושה רושם שבV אני לא אתאכזב ולפי דעתי, כל מי שביקש גיוון ועניין במשימות, יקבל את זה, בזכות עולם משחק הרבה יותר גדול ומגוון.

אני מאוד מקווה שיהיו גולשים במשחק. יהיה מגניב לירות בהם תוך כדי שהוא גולשים, או סתם להעיף עליהם רכבים. זה נשמע לי כמו אחלה תחביב.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מאי 2013, 20:17

אם המשחק מן הסתם מפותח על המחשב לבטח יש להם גרסה פנימית שרצה על מחשב גם אם גרסת המחשב המלאה תצא רק אחרי חצי שנה מיציאת גרסת הקונסולות. נראה.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 01 מאי 2013, 22:34

האמת שהגרפיקה לא נראית דבר שהמשחק מצטיין בו כל כך, אם לשפוט לפי הטריילרים לפחות.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 01 מאי 2013, 22:47

Nigga כתב:אחרי שראיתי את Watch Dogs אני כבר לא כל כך מחכה ל GTA V.
אם תהיה גרסת PC, אני אקנה אותו בסטים כשיהיה איזה מבצע.
זה באמת מרגיש כאילו Watch Dogs לקח ל GTA V את כל הרוח מהמפרשים.

ממש לא מסכים איתך. נכון שWD נראה גראפית אבל מבחינת אופציות ובכיף לדעתי GTA V הרבה יותר מעניין ונראה יותר טוב. אין ספק שאני קונה את שניהם אבל GTA עדיין עם לטעמי טוב יותר (כרגע)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 01 מאי 2013, 23:09

Nigga כתב:אחרי שראיתי את Watch Dogs אני כבר לא כל כך מחכה ל GTA V.
אם תהיה גרסת PC, אני אקנה אותו בסטים כשיהיה איזה מבצע.
זה באמת מרגיש כאילו Watch Dogs לקח ל GTA V את כל הרוח מהמפרשים.

קשה לי להאמין שווטצ'דוגס יתעלה עליו, הוא אומנם נראה מקורי מאד ומבטיח אבל רוקסטאר היא ליגה אחרת.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 02 מאי 2013, 01:28

הגרפיקה נראת בסדר גמור, אף אחד לא באמת משחק במשחק הזה בשביל הגרפיקה גם ככה.. זה לא איזה קרייסיס.
הוא נראה פשוט מצויין, לפי מה שהראו בטריילר החדש זה נראה כאילו שזה המשחק שהמעריצים חיכו לו שנים.

בקשר ל- Watch Dogs, עם כל הכבוד עד כמה שהוא נראה מדהים, זה מותג חדש ולכן אף אחד מלבד UBISOFT לא יודע איך יהיה המשחק בסופו של דבר ואם יהיה שווה את הציפיות הגבוהות, ב- GTA כן יודעים וזה מותג חזק, לכן הרוב מצפים אליו.
אני מתכוון לקנות את שניהם, פשוט לא צריך להסיק מסקנות לגבי משחק שאף אחד מעולם עדיין לא שיחק בו.

ולגבי הגיימפליי אל תהיו אופטימיים, לפי מה שאני זוכר ב- GTA IV עד שהמשחק יצא הם לא שיחררו אפילו סרטון גיימפליי אחד, אף אחד לא ידע איך הגיימפליי שלו עד שהוא יצא... יש לי הרגשה שגם פה הם יעשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 מאי 2013, 09:04

לא יודע על מה אתם מדברים, הגרפיקה נראית ממש טובה. כמובן שזה לא אומר שום דבר לגבי הגיימפליי עצמו שאני שונא ולא אומר כלום לגבי הFRAMERATE שהכל ירוץ בו אבל מבחינה גרפית? הוא ברמה משלו בכל הנוגע לעולם פתוח. שמישהו יראה לי משחק עולם פתוח על המחשב עם גרפיקה שכל כך עליונה לטריילר הזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2013, 14:28

swiss-the-engine כתב:לא יודע על מה אתם מדברים, הגרפיקה נראית ממש טובה. כמובן שזה לא אומר שום דבר לגבי הגיימפליי עצמו שאני שונא ולא אומר כלום לגבי הFRAMERATE שהכל ירוץ בו אבל מבחינה גרפית? הוא ברמה משלו בכל הנוגע לעולם פתוח. שמישהו יראה לי משחק עולם פתוח על המחשב עם גרפיקה שכל כך עליונה לטריילר הזה.

GTA IV עם מודים נראה מדהים על הPC. יותר מרשים ממה שראינו עד עכשיו מGTA V, אבל זו לא באמת השוואה הוגנת, או רלוונטית. גם כששיחקתי בזמנו בGTA:SA היו משחקים שנראו יותר מרשימים ממנו, אבל הוא עדין נראה ממש נהדר.
בלי קשר לזה, עדין לא ראינו מספיק בשביל לשפוט את המשחק. את GTA שופטים כשמשחקים בו ונמצאים במטוס מעל העיר/על ההר הכי גבוה במשחק/באמצע מרדף עם אלף שוטרים/במשימת שוד בנק מגניבה, לא בסרטונים בחדרים סגורים.
המשחק נראה ממש אחלה, לדעתי. לא ראיתי בדור הנוכחי שום דבר שנראה כל כך טוב בעולם גדול כל כך, זולת RDR והעולם של GTA V נראה הרבה יותר מלא בפרטים ממנו.

אין לי ספק שהמשחק יראה מדהים. רוקסטאר כנראה הכי טובים בתעשייה הזאת, בכל הנוגע לעולמות פתוחים והסרטונים שהם שיחררו רחוקים מלהיות מספיקים בשביל לשפוט את המשחק.
הוא וTLoU המשחקים הכי מצופים עבורי השנה. WD נראה מגניב, אבל עד שהוא לא ייצא, אי אפשר באמת לדעת עליו שום דבר, כי זה כותר חדש. אני יודע כבר שGTA זה כותר מוצלח ואני יודע כבר שהמפתחים שלו מהמוכשרים ביותר בתעשייה, אז אני כבר יודע לצפות לו.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 מאי 2013, 17:24

20 תמונות שמראות איך המשחק באמת נראה. על ה360\פס3 לפחות. די מכוער טכנית.

http://www.gameinformer.com/games/grand ... fault.aspx

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 02 מאי 2013, 17:50

שחר,באמת המשחק הרביעי עם מודים נראה הרבה יותר טוב מזה
סוויס,ברצינות אפשר להשוות כל משחק מחשב של עולם פתוח לזה מבחינה גרפית,והוא יראה בקנה מידה טוב בהרבה,(skyrim,assassin creed 3,watchdog,the witcher 2)והרשימה מתמשכת עוד ועוד
אני לא טוען שהמשחק לא יהיה טוב סימו לב לדקויות,אני חושב שהוא יקבל את העשיריות שלו ויהיה משחק טוב,אבל אני מצפה ממשחק בז'אנר הזה ליותר זה לא משחק אנדי ולא משחק עם עלילה מדהימה כמו ביושוק שאני מוכן לוותר לו על הגרפיקה כי ביושוק וכול משחק עם עלילה טובה עושה טוב במה שהוא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2013, 20:07

Kazz כתב:20 תמונות שמראות איך המשחק באמת נראה. על ה360\פס3 לפחות. די מכוער טכנית.

נראה אחלה לגמרי, למשחק דור נוכחי. יש הרבה אלייאזינג, אבל זה לא משהו שציפינו שלא יהיה.

סה"כ, העולם נראה מפורט והDD רחוק למדי. גם התאורה ממש אחלה. לא מתקרב לסקיירים/פאר קריי 3/GTA IV בPC, אבל קפיצת מדרגה מכובדת מRDR, לפי דעתי.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 מאי 2013, 20:10

יצאו רשמים למשחק מהדגמה של רוקסטאר:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=552736

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2013, 20:33

Kazz כתב:יצאו רשמים למשחק מהדגמה של רוקסטאר:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=552736

נשמע פשוט אדיר :)
החזירו מלא אלמנטים מSAN ANDREAS (שהיה הGTA האהוב עליי), כמו שיפור הדמויות. מערכת ניהול הצוותים לקראת שודים נראית ממש מגניבה. גם אהבתי את זה שאפשר למצוא אוצרות בצלילה ושהמשחק מעודד exploration.

בקיצור, אני מצפה למשחק הזה אפילו יותר עכשיו :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2013, 20:54

רציתי לשמוע יותר דברים בכיוון שהמערכת ירי, שליטה בדמות ונהיגה שופרו משמעותית...
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2013, 21:16

DrKeo כתב:רציתי לשמוע יותר דברים בכיוון שהמערכת ירי, שליטה בדמות ונהיגה שופרו משמעותית...

שונתה בהחלט:

"Weapons can also be customised with laser sights, scopes, silencers, and high capacity magazines"
"the gunplay is Max Payne 3′s, broadly speaking, right down to the turning circle and the kill-confirming reticule X. This is no copy-paste from Rockstar’s 2012 shooter, though: there’s a new evasive roll, and a ‘combat jog’ that lets you move at speed with your weapon drawn, but not raised."
"Where 4 opted for realism, 5 seems more focused on just having a good time."

יהיה אפשר גם להתגלגל ממחסה למחסה ובכלל, נשמע שהם הפכו את המערכת הקלה מדי של הירי, לאחת שמבוססת יותר על יכולת השחקן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 02 מאי 2013, 21:40

Nucleus_Dawn כתב:
שונתה בהחלט:

"Weapons can also be customised with laser sights, scopes, silencers, and high capacity magazines"
"the gunplay is Max Payne 3′s, broadly speaking, right down to the turning circle and the kill-confirming reticule X. This is no copy-paste from Rockstar’s 2012 shooter, though: there’s a new evasive roll, and a ‘combat jog’ that lets you move at speed with your weapon drawn, but not raised."
"Where 4 opted for realism, 5 seems more focused on just having a good time."

יהיה אפשר גם להתגלגל ממחסה למחסה ובכלל, נשמע שהם הפכו את המערכת הקלה מדי של הירי, לאחת שמבוססת יותר על יכולת השחקן.

מעולה!המערכת ירי של מקס פיין הייתה ממש טובה לפי מה שאני זוכר.
רק נשאר לטפל קצת בנהיגה המגושמת שהייתה בקודם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מאי 2013, 07:23

SHAPIRA500 כתב:מעולה!המערכת ירי של מקס פיין הייתה ממש טובה לפי מה שאני זוכר.
רק נשאר לטפל קצת בנהיגה המגושמת שהייתה בקודם.

מערכת הקרב של מקס פיין 3 הייתה ממש טובה טובה עד כדי כך שקצת קשה לחזור למשחקי TPS אחרים אחריה. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מאי 2013, 18:58

Megalomaniac כתב:הגרפיקה נראת בסדר גמור, אף אחד לא באמת משחק במשחק הזה בשביל הגרפיקה גם ככה.. זה לא איזה קרייסיס.
הוא נראה פשוט מצויין, לפי מה שהראו בטריילר החדש זה נראה כאילו שזה המשחק שהמעריצים חיכו לו שנים.

בקשר ל- Watch Dogs, עם כל הכבוד עד כמה שהוא נראה מדהים, זה מותג חדש ולכן אף אחד מלבד UBISOFT לא יודע איך יהיה המשחק בסופו של דבר ואם יהיה שווה את הציפיות הגבוהות, ב- GTA כן יודעים וזה מותג חזק, לכן הרוב מצפים אליו.
אני מתכוון לקנות את שניהם, פשוט לא צריך להסיק מסקנות לגבי משחק שאף אחד מעולם עדיין לא שיחק בו.

ולגבי הגיימפליי אל תהיו אופטימיים, לפי מה שאני זוכר ב- GTA IV עד שהמשחק יצא הם לא שיחררו אפילו סרטון גיימפליי אחד, אף אחד לא ידע איך הגיימפליי שלו עד שהוא יצא... יש לי הרגשה שגם פה הם יעשו את זה.

לא רק בGTA IV - בכל GTA לא רואים גיימפליי בערך עד ליציאת המשחק. אבל בינתיים רוקסטאר מוכיחים שוב פעם שיש בטריילר בודד שלהם יותר סטייל מטרילוגיות משחקים שלמות.

Kazz כתב:20 תמונות שמראות איך המשחק באמת נראה. על ה360\פס3 לפחות. די מכוער טכנית.

מאיפה החלטת שככה המשחק נראה באמת? התמונות האלו הן ב576P וסובלות מארטיפקטים של כיווץ בJPG. אני בספק אם המשחק ירוץ ברזולוציה כזו נמוכה. התמונות בGamerNL/Neogaf לעומת זאת הן ב-720P ונראות טוב בהרבה אבל רואים בבירור שיש שם המון אליאזינג ומודלים בLOD נמוך ככה שבולשוט זה לא.
לשם השוואה, התמונה שהכי קל לשפוט את החסרונות לפיה:
http://media1.gameinformer.com/imagefee ... ot_207.jpg
http://media.gamer.nl/site/dump/2013050 ... gta003.jpg
ועדיין נראה מצויין בשביל משחק עולם פתוח על הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 23 מאי 2013, 16:31

http://www.vg247.com/2013/05/23/gta-5-s ... order-now/
הוכרזה גרסאת אספנים. שתי גרסאות בכל אופן. אחת ב80 ואחת ב150.
בכל מקרה כל מי שעושה הזמנה מוקדמת מקבל את הדבר הזה :shock: :
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 יוני 2013, 10:23

מישהו אסף את כל החתיכות מפה שרוקסטאר פרסמו והרכיב את המפה השלמה:
http://stickskills.com/2013/06/02/complete-grand-theft-auto-v-map-revealed/

ספויילר: הצג
תמונה

תמונה
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יולי 2013, 02:51

המשחק יחייב התקנה של 8GB על שתי הקונסולות:

http://www.vg247.com/2013/07/02/gta-5-s ... h-systems/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2013, 22:29

Kazz כתב:המשחק יחייב התקנה של 8GB על שתי הקונסולות:

http://www.vg247.com/2013/07/02/gta-5-s ... h-systems/

הממ... יש לי את המקום הזה ב360, בדיסק און קי, אבל אולי עדיף לי לקנות את המשחק לPS3 ולהתקין על דיסק קשיח.
דיסק קשיח פועל מהר יותר מUSB 2.0?
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 59 אורחים