Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אוקטובר 2015, 18:10

Klayman כתב:זוכר גם זוכר :). בסדר. האינטרנט מלא בכיינים.

מה בכיינים? הם צודקים לגמרי. המקוריים היו כזה חומים-אפורים. FO3 היה ירקרק!!!!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אוקטובר 2015, 18:14

ובFO4 בכלל יהיו עוד צבעים!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אוקטובר 2015, 18:25

Klayman כתב:ובFO4 בכלל יהיו עוד צבעים!

אני יודע! ראית את כל הצבעים האלה!!!?!?!??!?????
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2015, 19:22

Klayman כתב:זוכר גם זוכר :). בסדר. האינטרנט מלא בכיינים.

דווקא המקרה של FO3 היה מקרה שבתאוריה הצדיק לפני שבאמת שחקו בו כי היה מדובר במשחק ששינה את הפנים שלו מקצה לקצה. בסוף יצא מצויין אבל להרבה אנשים רעדו הרגליים עד שהוא יצא והראה לכולם שהוא באמת יכול לעשות את זה עם קרבות בזמן אמיתי בFPS.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 אוקטובר 2015, 19:47

נו, אז אתה מכניס את ההערכה שלך למכירות של TR לטופיק ההימורים? לדעתי לא נקבל מספרים רשמיים אז אני מציע שתהמר על המכירות בחודש הראשון ליציאת המשחק. נקבל מידע מהדלפות בNPD וכנראה יהיה לנו קירוב לשבועות הראשונים שלו באנגליה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2015, 20:03

הכנסתי כבר לפני יומיים...
ההימור היה על השנה הראושנה, אני בטוח שיהיו לנו מספרים בשלב כלשהו כדי לדעת הערכה לפחות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 אוקטובר 2015, 22:30

חוששני שלא יפרסמו מספרי מכירות אלא אם המשחק יצליח פנומלית. לבטח נקבל דיווח על 'מספר שחקנים' כפי שהורגלנו בדור הזה. אולי בדיווחים הפיננסיים של SE בחודשים שלאחר השחרור נקבל מספר עותקים שנשלח לחנויות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2015, 23:41

אם לא יהיה אז לא יהיה אבל אני בספק אם לא יהיו בכלל מספרים אלה אם המשחק ימכור בצורה קטסטרופלית ואם הוא מוכר קטסטרופלית אז נדע וכך נדע שטעיתי :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 03 אוקטובר 2015, 23:44

אני לא יודע אם כדאי לי לפתוח בשביל זה אשכול חדש, אז אני שואל כאן (אלא אם כן לדעתכם צריך אשכול חדש)...

אני יותר משוקל לרכוש Xbox One בקרוב, כשאני אעזוב את הבית של ההורים. יש לי כמה שאלות לגביו ואשמח אם תוכלו לעזור לי.

1. עד כמה זה משנה שה-PS4 חזקה יותר מה-ONE מבחינה חומרתית וגרפית? בת'כלס, הבנתי שההבדלים בין החומרה של שתי הקונסולות לא כזה גדול. אבל כשאני מסתכל בסרטונים ביוטיוב שמשווים בין הביצועים הגרפיים של ה-PS4 וה-One אני באמת רואה שהמשחקים על ה-PS4 נראים יפה יותר. גם מבחינת הרזולוציה (1080P לעומת 900P) וגם מבחינת הטקסטורות.

2. אם אני קונה את הגרסה של ה-1TB, באמת יהיה בזה 1000GB? או ש-200GB ינוצלו על ידי מערכת ההפעלה? :x

3. לגבי בלעדיים: כעיקרון בפעם שעברה הייתי עם ה-PS3, והסדרות הבלעדיות היחידות ששיחקתי בהן (ואהבתי מאד דווקא) היו GOW, אנצ'רטד ואינפמוס. ניסיתי גם את LBP וקילזון ולא התחברתי. אחת הסיבות שאני שוקל לעבור ל-Xbox One ולא ל-PS4 היא כי (נכון לעכשיו לפחות, אני מודה) הבלעדיים שכבר יצאו/ייצאו בעתיד ל-Xbox One מאד מעניינים אותי. סתם דוגמה: אני מת לשחק בטייטנפול (אני אוהב את המפתחים כי הם המפתחים המקוריים של COD) ובסאנסט אוברדרייב, שכבר יצאו. אני מאד רוצה להשלים את סדרות היילו וגירס, ועכשיו זה אפשרי בזכות האוסף. אני מאד מצפה לקוואנטום ברייק שנראה מרתק, ותכף יוצא גם טומב ריידר בלעדי (זמנית, אבל עדיין) שנורא בא לי. ובכלל, זה נראה שמיקרוסופט משקיעה מאד בבלעדיים שלה הפעם. לעומת זאת, ב-PS4 הבלעדי היחידי שמעניין אותי כרגע הוא אנצ'רטד 4... רציתי לשאול מה דעתכם בנושא.

4. שואל מתוך התעניינות: האם ניתן לחבר קונסולות למסכי PC במקום טלוויזיות? מעניין אותי לדעת האם הרזולוציה והגרפיקה עוברות שנמוך אם מחברים את זה ל-LCD של מחשב במקום לטלוויזית 42 אינץ'...

תודה. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 00:16

מיקורוסופט קונה את Havok, מלכת הפיסיקה של עולם משחקי הוידאו כבר 12 שנים מאז painkillers.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 00:26

Golan כתב:אני לא יודע אם כדאי לי לפתוח בשביל זה אשכול חדש, אז אני שואל כאן (אלא אם כן לדעתכם צריך אשכול חדש)...

אני יותר משוקל לרכוש Xbox One בקרוב, כשאני אעזוב את הבית של ההורים. יש לי כמה שאלות לגביו ואשמח אם תוכלו לעזור לי.

1. עד כמה זה משנה שה-PS4 חזקה יותר מה-ONE מבחינה חומרתית וגרפית? בת'כלס, הבנתי שההבדלים בין החומרה של שתי הקונסולות לא כזה גדול. אבל כשאני מסתכל בסרטונים ביוטיוב שמשווים בין הביצועים הגרפיים של ה-PS4 וה-One אני באמת רואה שהמשחקים על ה-PS4 נראים יפה יותר. גם מבחינת הרזולוציה (1080P לעומת 900P) וגם מבחינת הטקסטורות.

2. אם אני קונה את הגרסה של ה-1TB, באמת יהיה בזה 1000GB? או ש-200GB ינוצלו על ידי מערכת ההפעלה? :x

3. לגבי בלעדיים: כעיקרון בפעם שעברה הייתי עם ה-PS3, והסדרות הבלעדיות היחידות ששיחקתי בהן (ואהבתי מאד דווקא) היו GOW, אנצ'רטד ואינפמוס. ניסיתי גם את LBP וקילזון ולא התחברתי. אחת הסיבות שאני שוקל לעבור ל-Xbox One ולא ל-PS4 היא כי (נכון לעכשיו לפחות, אני מודה) הבלעדיים שכבר יצאו/ייצאו בעתיד ל-Xbox One מאד מעניינים אותי. סתם דוגמה: אני מת לשחק בטייטנפול (אני אוהב את המפתחים כי הם המפתחים המקוריים של COD) ובסאנסט אוברדרייב, שכבר יצאו. אני מאד רוצה להשלים את סדרות היילו וגירס, ועכשיו זה אפשרי בזכות האוסף. אני מאד מצפה לקוואנטום ברייק שנראה מרתק, ותכף יוצא גם טומב ריידר בלעדי (זמנית, אבל עדיין) שנורא בא לי. ובכלל, זה נראה שמיקרוסופט משקיעה מאד בבלעדיים שלה הפעם. לעומת זאת, ב-PS4 הבלעדי היחידי שמעניין אותי כרגע הוא אנצ'רטד 4... רציתי לשאול מה דעתכם בנושא.

4. שואל מתוך התעניינות: האם ניתן לחבר קונסולות למסכי PC במקום טלוויזיות? מעניין אותי לדעת האם הרזולוציה והגרפיקה עוברות שנמוך אם מחברים את זה ל-LCD של מחשב במקום לטלוויזית 42 אינץ'...

תודה. :)

1) זה משנה מעט מאוד והשוני גם מתבטא באופן שונה ממשחק למשחק. לדוגמא, לפי הבטא של טום קלנסי, הרזולוציה עדיפה בPS4, אבל יש anisotropic filtering עדיף בONE כך שהטקסטורות נראות יותר טוב.
ברוב המקרים שבהם יהיה שוני, כנראה שיהיה יתרון לצד הPS4, אבל סביר מאוד להניח שאם לא יהיה לך מסך נוסף ליד המסך שעליו אתה משחק, שעליו רצה גירסאת הPS4, שלא תשים לב לזה כלל.

2) מערכת ההפעלה לוקחת בערך 140GB.

3) זה לגמרי תלוי בטעם האישי שלך. GOW, אנצ'רטד ואינפיימוס לא ייצאו לONE לעולם. אם יותר מעניין אותך היילו וגירס ופורזה וסנסט אוברדרייב, אז לך על זה. רק הטעם שלך משמעותי פה, אז אף אחד לא יוכל להגיד לך אם מה שאתה חושב נכון או לא.

4) אם יש לך חיבור HDMI במסך, תוכל לחבר אליו את הקונסולה. אם אין לך, תוכל לחבר עם מתאם לחיבור שכן יש לך, אבל אז יהיה לך בעיה עם הסאונד. אם יש לך מסך עם HDMI ועם רמקולים, אז אין בעיה.
אין שום ירידה באיכות. יש מסכי מחשב יותר טובים ממסכי טלויזיה ויש מסכי טלויזיה יותר טובים ממסכי מחשב. זה תלוי במסך שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 00:28

הפרסומות של היילו 5, חלק ראשון:

חלק שני:

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 אוקטובר 2015, 00:33

Nucleus_Dawn כתב:1) זה משנה מעט מאוד והשוני גם מתבטא באופן שונה ממשחק למשחק. לדוגמא, לפי הבטא של טום קלנסי, הרזולוציה עדיפה בPS4, אבל יש anisotropic filtering עדיף בONE כך שהטקסטורות נראות יותר טוב.
ברוב המקרים שבהם יהיה שוני, כנראה שיהיה יתרון לצד הPS4, אבל סביר מאוד להניח שאם לא יהיה לך מסך נוסף ליד המסך שעליו אתה משחק, שעליו רצה גירסאת הPS4, שלא תשים לב לזה כלל.

3) זה לגמרי תלוי בטעם האישי שלך. GOW, אנצ'רטד ואינפיימוס לא ייצאו לONE לעולם. אם יותר מעניין אותך היילו וגירס ופורזה וסנסט אוברדרייב, אז לך על זה. רק הטעם שלך משמעותי פה, אז אף אחד לא יוכל להגיד לך אם מה שאתה חושב נכון או לא.

4) אם יש לך חיבור HDMI במסך, תוכל לחבר אליו את הקונסולה. אם אין לך, תוכל לחבר עם מתאם לחיבור שכן יש לך, אבל אז יהיה לך בעיה עם הסאונד. אם יש לך מסך עם HDMI ועם רמקולים, אז אין בעיה.
אין שום ירידה באיכות. יש מסכי מחשב יותר טובים ממסכי טלויזיה ויש מסכי טלויזיה יותר טובים ממסכי מחשב. זה תלוי במסך שלך.

1. יש לך סרטון להמחשה? לא מצאתי ביוטיוב.

2. אז בפועל יהיה לי רק 860GB פנויים? זה נשמע די מספיק. תמיד אפשר לשדרג, נכון?

3. ברור. אבל הקטע הוא שאני הרבה זמן לא התעדכנתי בגיימינג כך שאין לי מושג. אמורים לצאת בלעדיים טובים ל-PS4 בקרוב? וחוץ מאינפמוס ו-Resogun, יש כרגע בלעדי טוב ל-PS4?

4. מעולה. תודה. :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 00:53

Golan כתב:
Nucleus_Dawn כתב:1) זה משנה מעט מאוד והשוני גם מתבטא באופן שונה ממשחק למשחק. לדוגמא, לפי הבטא של טום קלנסי, הרזולוציה עדיפה בPS4, אבל יש anisotropic filtering עדיף בONE כך שהטקסטורות נראות יותר טוב.

1. יש לך סרטון להמחשה? לא מצאתי ביוטיוב.

2. אז בפועל יהיה לי רק 860GB פנויים? זה נשמע די מספיק. תמיד אפשר לשדרג, נכון?

3. ברור. אבל הקטע הוא שאני הרבה זמן לא התעדכנתי בגיימינג כך שאין לי מושג. אמורים לצאת בלעדיים טובים ל-PS4 בקרוב? וחוץ מאינפמוס ו-Resogun, יש כרגע בלעדי טוב ל-PS4?

4. מעולה. תודה. :)

1) תעשה חיפוש לכל משחק מולטי פלטפורם לסיקור של digital foundry. שם יש המוני סרטונים שמשווים וגם כתבות ארוכות שנכנסות עמוק עמוק להבדלים שלא היית שם לב אליהם בעצמך לעולם.

2) כן. אתה יכול לחבר כונן חיצוני כדי להרחיב. להחליף את מה שיש לך בפנים אי אפשר.

3) אני לא חושב שהוכרז משחק בלעדי אחד לPS4 חוץ מאנצ'רטד 4 שמעניין יותר מידי. יכול להיות שזה ישתנה בדצמבר, כשיהיה את האירוע של סוני, אבל בכל מקרה, את אנצ'רטד 4 תקבל בסוף מרץ והמשחק הגדול הבא של סוני בלך תדע מתי.

4) בבקשה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 אוקטובר 2015, 00:56

Nucleus_Dawn כתב:1) תעשה חיפוש לכל משחק מולטי פלטפורם לסיקור של digital foundry. שם יש המוני סרטונים שמשווים וגם כתבות ארוכות שנכנסות עמוק עמוק להבדלים שלא היית שם לב אליהם בעצמך לעולם.

3) אני לא חושב שהוכרז משחק בלעדי אחד לPS4 חוץ מאנצ'רטד 4 שמעניין יותר מידי. יכול להיות שזה ישתנה בדצמבר, כשיהיה את האירוע של סוני, אבל בכל מקרה, את אנצ'רטד 4 תקבל בסוף מרץ והמשחק הגדול הבא של סוני בלך תדע מתי.

4) בבקשה.

3. ומה לגבי הבלעדיים שיש כרגע? אני זוכר שיש רק אינפמוס, Resogun ואולי LBP. יש עוד משהו שפספסתי?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 01:00

Golan כתב:
Nucleus_Dawn כתב:1) תעשה חיפוש לכל משחק מולטי פלטפורם לסיקור של digital foundry. שם יש המוני סרטונים שמשווים וגם כתבות ארוכות שנכנסות עמוק עמוק להבדלים שלא היית שם לב אליהם בעצמך לעולם.

4) בבקשה.

3. ומה לגבי הבלעדיים שיש כרגע? אני זוכר שיש רק אינפמוס, Resogun ואולי LBP. יש עוד משהו שפספסתי?

3) יש כל מיני... קילזון שנראה ממש בינוני, למשל. קשה לי קצת לזכור. ההרגשה היא שיש מעט מאוד ומה שיש לא מדהים.
פשוט תחפש "PS4 exclusives" ותמצא לא מעט רשימות מפורטות יותר ממה שאני יכול להזכר כרגע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 אוקטובר 2015, 01:15

גולן, לא ניתנה לך כל התמונה.

יש לך את אוסף אנצ'רטד המשופר (אני לא זוכר אם שיחקת בהם, אך בביקורות מזמינים גם את מי ששיחק לחזור אליהם. אני יודע שאני אחזור והדמו היה מדהים), את אנצ'רטד 4 (הוא לבדו בעל ערך רב יותר מכל בלעדי ל־Xbox One לדעתי), את Horizon שנראה מדהים ומקורי, את Ratchet & Clank, את Street Fighter V שנראה מדהים, את The Last Guardian, וכמובן, יש לך את הבלעדיים הקיימים כמו Bloodborne המעולה (מקום שני או שלישי בדירוג המשחקים הטובים ביותר לפלייסטיישן על פי IGN), את God of War 3 Remaster (שיחקת במקורי?) ואת The Last of Us Remaster (אני לא חושב שהתעמקת בו כדי להעריך את איכותו), את Until Dawn המפתיע. אישית, אהבתי מאוד גם את Tearaway.

כמובן, סנטה מוניקה, נוטי דוג ועוד צוותים טובים של סוני מפתחים משחקים אחרים (אני מעריך ש־GoW4 ייחשף ב־E3), לכן אתה צריך לקחת בחשבון צוותים שאתה אוהב, לא רק משחקים, כי השקעה בקונסולה היא השקעה לטווח הרחוק, לא רק על פי המשחקים שנחשפו ויצאו בזמן הקרוב.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 אוקטובר 2015, 01:28

רונן כתב:גולן, לא ניתנה לך כל התמונה.

יש לך את אוסף אנצ'רטד המשופר (אני לא זוכר אם שיחקת בהם, אך בביקורות מזמינים גם את מי ששיחק לחזור אליהם. אני יודע שאני אחזור והדמו היה מדהים), את אנצ'רטד 4 (הוא לבדו בעל ערך רב יותר מכל בלעדי ל־Xbox One לדעתי), את Horizon שנראה מדהים ומקורי, את Ratchet & Clank, את Street Fighter V שנראה מדהים, את The Last Guardian, וכמובן, יש לך את הבלעדיים הקיימים כמו Bloodborne המעולה (מקום שני או שלישי בדירוג המשחקים הטובים ביותר לפלייסטיישן על פי IGN), את God of War 3 Remaster (שיחקת במקורי?) ואת The Last of Us Remaster (אני לא חושב שהתעמקת בו כדי להעריך את איכותו), את Until Dawn המפתיע. אישית, אהבתי מאוד גם את Tearaway.

כמובן, סנטה מוניקה, נוטי דוג ועוד צוותים טובים של סוני מפתחים משחקים אחרים (אני מעריך ש־GoW4 ייחשף ב־E3), לכן אתה צריך לקחת בחשבון צוותים שאתה אוהב, לא רק משחקים, כי השקעה בקונסולה היא השקעה לטווח הרחוק, לא רק על פי המשחקים שנחשפו ויצאו בזמן הקרוב.

רגע, מה אתה קשור? אתה אמור להיות האפולוגטיקן של נינטנדו בכלל. :lol:

אני אגיד לך למה המשחקים שהבאת לא רלוונטים מבחינתי.

האוסף של אנצ'רטד: שיחקתי בכולם, למה שאני אבזבז 60 דולר עליהם?
אנצ'רטד 4: יש עוד זמן...
הוריזון: אני לא אוהב RPG.
ראצ'ט וקלאנק: יש עוד זמן...
סטריט פייטר: לא אוהב מכות.
TLG: לא בטוח שהוא מעניין אותי יותר.
בלאדבורן: לא התלהבתי מהסרטונים, למען האמת.
GOW: שיחקתי במקורי.
TLOU: אני עדיין סבור שהוא משחק גרוע. ;)
אנטיל דון: חושש שזה יפחיד אותי מדי. אני לא צופה בסרטי אימה.

ושוב, הבלעדיים של מיקרוסופט נורא מעניינים אותי.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 אוקטובר 2015, 01:41

Golan כתב:האוסף של אנצ'רטד: שיחקתי בכולם, למה שאני אבזבז 60 דולר עליהם?

כי שופרו מערכת היריות והקרבות. יש בהם המון שיפורים שגורמים לחוויה מחודשת. את זה אמרו המבקרים. זה 20 דולר למשחק.

אנצ'רטד 4: יש עוד זמן...
ראצ'ט וקלאנק: יש עוד זמן...

גם לא כל המשחקים הבלעדיים האחרים ל־Xbox One יוצאים בדיוק מחר, כמו Quantum Break. ו־Titanfall הוא משחק און ליין בלבד. אני הייתי מחכה למשחק ההמשך שיגיע גם ל־PS4, אך אינני משוכנע שיהיה לו קמפיין (אך סביר להניח שיהיה טוב יותר במה שיעשה). אתה תשלם גם על און ליין?

וזה לא כל כך הרבה זמן. Uncharted 4 יצא במרס. שוב, השקעה בקונסולה היא השקעה לטווח הרחוק.

הוריזון: אני לא אוהב RPG.

זה לא משחק תפקידים כבד. זה משחק אקשן תפקידים, והוא נראה אדיר, מראה ומשחקיות.

סטריט פייטר: לא אוהב מכות.
TLG: לא בטוח שהוא מעניין אותי יותר.
בלאדבורן: לא התלהבתי מהסרטונים, למען האמת.
GOW: שיחקתי במקורי.
TLOU: אני עדיין סבור שהוא משחק גרוע. ;)
ושוב, הבלעדיים של מיקרוסופט נורא מעניינים אותי.

אז למה אתה שואל? תקנה Xbox One :)
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 04 אוקטובר 2015, 01:45, נערך 4 פעמים בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 אוקטובר 2015, 01:41

ומה ראית מ־The Last of Us?

ואתה לא צריך להתלהב מהסרטונים, אתה צריך להתלהב מהמשחק חחח

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 אוקטובר 2015, 01:51

אני לא יודע מה איתך, אבל אני אף פעם לא קונה אוסף של משחקים שכבר סיימתי אותם... מבחינתי זה בזבוז כסף.

ואני יודע שטייטנפול זה אונליין בלבד. אז מה? מבחינתי הוא שווה את המחיר. וכרגע נורא בא לי לנסות את סדרות היילו וגירס. וקח בחשבון שהיילו 5 יוצא החודש!!! :D

ועוד דבר שנזכרתי בו עכשיו: באקסבוקס יש תאימות לאחור. זה מעולה בשבילי. אני יכול להשלים משחקים בלעדיים ל-360 בזכות זה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 אוקטובר 2015, 01:53

אז תתחדש :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 אוקטובר 2015, 01:55

זהו? כזה מהר וויתרת? :P

חחח. מעניין אותי לדעת למה לדעתך ה-PS4 עדיפה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 אוקטובר 2015, 02:11

נו, ידעתי, כבר החלטת, אתה רק נהנה לקרוא את הדיון :)

זה לא עניין של ויתור, אלא של מה שמתאים לך. כבר כתבתי מדוע הפלייסטיישן עדיפה לדעתי. לטעמי, הרבה יותר. הדבר היחיד שאולי באמת מסקרן אותי ב־Xbox One הוא Quantum Break, אך מוקדם לדעת אם הרעיון השאפתני שלו באמת יהיה טוב כל כך. קראתי ספקות. המשחק האחרון שלה, Alan Wake, נהנה מממוצע 84, אחרי כל כך הרבה שנות פיתוח. הוא ממוצע מצוין בהחלט, אך לא בליגה של משחקי 90.

כך או כך, ל־PS4 יש משחקים, או צפויים להיות משחקים, שמעניינים אותי יותר (דרך אגב, הוספתי לרשימה גם את Until Dawn המפתיע מאוד. גם מבקרים וגם חברים ששיחקו שיבחו, אני רוצה מאוד לשחק גם בו).

מזל ש־Tomb Raider הוכרז גם ל־PS4, כי קודמו היה אחד המשחקים האהובים עליי בדור האחרון.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 04 אוקטובר 2015, 03:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 אוקטובר 2015, 02:17

מבחינת בלעדיים ל-PS4, מה שמעניין אותי שם זה אנצ'רטד ו-GOW. אלא אם כן יש עוד משהו ששכחתי?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 111 אורחים