נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Yahel12
Warrior

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Yahel12 » 04 נובמבר 2015, 00:26

DrKeo כתב:זוטק מכריזים על מכונת סטים עם i5 6400t, זיכרון של 8GB ו-960gtx. בתאוריה אפשר לבנות מחשב כזה באיזה 450$ אבל אני כבר מדמיין את הטאג מחיר של ה800$ ומעלה.

כמו עם כול מכונת סטים חסרת תועלת.. לא מבין מי חשב שדבר כזה יצליח ששוק הPC כול כך מלא בחלקים ו האפשרויות פתוחות לכולם

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 נובמבר 2015, 20:18

אני זוכר את התקופה שרק התחילו לדבר על הדברים האלה וכולנו הנחנו שהמכשירים יהיו יותר זולים מסתם מחשב שמישהו בונה. זה פשוט לא נראה לאף אחד הגיוני שהרעיון הזה אפילו מתקרב ללהיות סביר, אם המחשב האלו יעלו יותר מ400-500 דולר.
בסוף יצא שזה בול, אבל בול, אותם מכשירים שיצאו מזמן באריזות יפות וקטנות, עם חומרה לא משהו בעליל וטאג מחיר פסיכי משלל חברות. ההבדל הוא שהפעם כתוב עליהן STEAM ויש אפילו פחות פיטצ'רים משהיו במכונות הווינדוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2015, 20:22

הבעיה במכשירים האלה היא שהם שמים יותר דגש על גודל הקופסה מאשר על הביצועים/מחיר שלה. זאת בדיחה לשלם 600$ על מחשב בכוח של פס4 ש85% מהספריה שלו היא אינדים. לא ברור לי באיזה יקום זה אמור להצליח. ההגיון אמר שהם ימכרו את המכשירים האלה במחיר טיפה יותר נמוך מלקנות את כל החלקים בנפרד בNEWEGG מה שהיה יוצר מפלצות ב500$ (לעומת הקונסולות). זה לא קרה וזה ממש מוזר.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 נובמבר 2015, 12:18

על המשחק הזה (הייבריד אקשן-RTS עם אלמנטים של RPG וקצת MOBA) עובד בנאדם אחד:

אחד.

המשחק זמין בכניסה מוקדמת בסטים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 נובמבר 2015, 21:32

המשחקים של שירות ההאמבל באנדל החודשי לחודש זה:

Towerfall Ascension
Besiege
Valkyria Chronicles
Lethal League
Sanctuary RPG: Black Edition
Saints Row IV

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 נובמבר 2015, 21:35

סוג של היסטוריה: הלדייברס מגיע למחשב. משחק בבעלות מלאה של סוני שמופץ על-ידה בסטים.

http://store.steampowered.com/app/394510/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2015, 21:44

תלוי איך אתה מגדיר משחק של סוני, SOE היו מפתחים אך ורק לPC.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 נובמבר 2015, 20:56

כרטיס הכ-980Ti הכי חזק נכון להיום, וגם הכי יקר (780$):
https://www.techpowerup.com/reviews/MSI ... ing/1.html
עוד משהו שמעניין הוא שדווקא בצד של AMD, אנחנו רואים ביצועים ממוצעים גבוהים מאשר בנצ'מרקים קודמים. יכול להיות שזה תמהיל משחקים עדכניים יותר, עדכוני דרייברים, מעבר לבנצ'מרקים על חלונות 10 או (כנראה) הכל ביחד. אבל שלל כרטיסים של AMD בדרגות שונות מראים שיפורי ביצועים יחסי של כמה אחוזים טובים לפחות.
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2015, 21:24

אני חושב שזה קורה דווקא כי שני המשחקים היחידים שנכנסו לרשימת הבנצ'מארקים, MGS5 (שפשוט נתקע על בערך 90FPS בכל הכרטיסים ובכך משווה אפילו את ה290X לכרטיס 700$+ של NVIDIA וההפך) ומקס הזועם (שמטיב עם AMD, בטח מנוע משותף או רכיבים משותפים במנוע לSOM שמטיב מאוד עם AMD), מאוד עוזרים לAMD. לרוב האתרים האלה ממש עצלנים ולא מעדכנים יותר מדי את הבנצ'מארקים שלהם. היו פעמים שניסיתי לעבור על שנים של בנצ'מארקים של אתרים כמו טום או גורו או אננד ומה שגיליתי הוא שהם עושים פשוט COPY PASTE לביצועים שהם קבלו בביקורת המקורית לכל הביקורות העתידיות שלהם. כלומר למשל ה290X נבדק על קרייסס 3 מתישהו ב2013 בפעם האחרונה וקבל 70FPS, הם פשוט יכתבו 70FPS ליד ה290X בכל הכתבות שלהם בעתיד. בגלל זה נורא קשה לבדוק את ההשפעה של הדרייברים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 נובמבר 2015, 10:26

זהו, שרוב הביקורות מציינות במפורש על איזו גירסה של דרייברים מתבצע המבחן, אז אתה לפחות מצפה שהם יעשו בנצ'מרק מחודש גם לכרטיסים ישנים או לחליפין יציינו שהם רצים על גירסת דרייברים ישנה.
במקרה של Tech PowerUp גם בביקורת לTi הם מציינים גרסה חדשה של דרייברים לרדאון ולהיפךף אז אני מניח שהם אכן מבצעים בדיקות מחודשות בצורה תקופתית. במקביל, שמתי לב לשינויים בחלק מהמשחקים שהם מודדים (בוויצ'ר למשל קלטתי שהמשחק משיג תוצאות פחות טובות עכשיו על כרטיסים בשני הצדדים) אז אני מניח שלפחות פה הם יחסית עקביים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 13:37

swym כתב:זהו, שרוב הביקורות מציינות במפורש על איזו גירסה של דרייברים מתבצע המבחן, אז אתה לפחות מצפה שהם יעשו בנצ'מרק מחודש גם לכרטיסים ישנים או לחליפין יציינו שהם רצים על גירסת דרייברים ישנה.
במקרה של Tech PowerUp גם בביקורת לTi הם מציינים גרסה חדשה של דרייברים לרדאון ולהיפךף אז אני מניח שהם אכן מבצעים בדיקות מחודשות בצורה תקופתית. במקביל, שמתי לב לשינויים בחלק מהמשחקים שהם מודדים (בוויצ'ר למשל קלטתי שהמשחק משיג תוצאות פחות טובות עכשיו על כרטיסים בשני הצדדים) אז אני מניח שלפחות פה הם יחסית עקביים.

זה כמובן תלוי באתר, אבל לפחות בגורו, טום ואננד הם ממחזרים מספרים מביקורות ישנות שהן לפעמים בנות שנים. אולי tech powerup הם צדיק בסדום :)
עריכה:
הם באמת צדיקים, לא בדקתי יותר מדי לעומק אבל הנה שני בנצ'מארקים, האחד מהביקורת של ה970 מלפני שנה והשני מהכתבה שהבאת עכשיו, הם אכן עושים בנצ'מארקים מחדש:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 18:04

מעכשיו עם כרטיסי NVIDIA מקבלים את FO4, עם כרטיסי AMD מקבלים את dirt rally.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2015, 18:15

DrKeo כתב:מעכשיו עם כרטיסי NVIDIA מקבלים את FO4, עם כרטיסי AMD מקבלים את dirt rally.

אויש איזו אומללה AMD, עדיף להם לא לתת כלום כדי שאנשים לא יעלו בכלל את ההשוואות האלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 18:39

זה ממש מוזר כי שנה שעברה הם היו מלכי המתנות, היית מקבל שלושה משחקים ואפילו יותר, תלוי מה קנית. כולם היו גדולים, הייתה תקופה שהיית מקבל גם את היטמן, גם את TR וגם את דאוס אקס ועוד בתקופה ששלושתם היו חדשים למדי. לא יודע מה קרה לאחרונה, כמעט 10 חודשים הם לא נותנים כלום ועכשיו שהם סופסוף נותנים משהו זה משחק Early access לא משהו. מה נסגר? ועוד כשNVIDIA עם היד על הדופק. שנה שעברה בחרת בין שלושה משחקי יובי חדשים, בתחילת השנה הם חלקו את הוויצ'ר 3, אז הם חלקו את בטמן, אחרי זה את MGS5 ועכשיו את FO4. מה נסגר עם AMD?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 נובמבר 2015, 02:03

אתם מכירים דרך לשדר את מה שרואים במסך של המחשב למסך קצת מרוחק יותר? בצורה אל-חוטית.
הכרטיס מסך שלי לא חזק אז אני צריך משהו שלא מסתמך על הכרטיס מסך. שפשוט יעתיק את מה שהמסך מחשב רואה למסך אחר
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 נובמבר 2015, 06:55

DrKeo כתב:זה ממש מוזר כי שנה שעברה הם היו מלכי המתנות, היית מקבל שלושה משחקים ואפילו יותר, תלוי מה קנית. כולם היו גדולים, הייתה תקופה שהיית מקבל גם את היטמן, גם את TR וגם את דאוס אקס ועוד בתקופה ששלושתם היו חדשים למדי. לא יודע מה קרה לאחרונה, כמעט 10 חודשים הם לא נותנים כלום ועכשיו שהם סופסוף נותנים משהו זה משחק Early access לא משהו. מה נסגר? ועוד כשNVIDIA עם היד על הדופק. שנה שעברה בחרת בין שלושה משחקי יובי חדשים, בתחילת השנה הם חלקו את הוויצ'ר 3, אז הם חלקו את בטמן, אחרי זה את MGS5 ועכשיו את FO4. מה נסגר עם AMD?

בטמן וויטצ'ר ביחד ו60 דולר אם אתה נחמד :).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2015, 10:15

לגבי "מה נסגר עם AMD" - הם עוברים ארגון מחדש כרגע, פחות או יותר
בין היתר, הם חוזרים לשם RADEON, בערך... הכריזו על זה לפני חודש
http://www.amd.com/en-us/press-releases ... ept09.aspx

אני מניח שהם הולכים לנמנם טיפה, ולהקטין הפסדים, אז לא נראה אותם יוצאים במבצעים מטורפים לדעתי, עד שיחזרו מהתרדמת עם טכנולוגיה טובה יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 נובמבר 2015, 11:45

ShiTDemoN כתב:אתם מכירים דרך לשדר את מה שרואים במסך של המחשב למסך קצת מרוחק יותר? בצורה אל-חוטית.
הכרטיס מסך שלי לא חזק אז אני צריך משהו שלא מסתמך על הכרטיס מסך. שפשוט יעתיק את מה שהמסך מחשב רואה למסך אחר

התקן WIDI כזה לא מתאים לצרכים שלך?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2015, 13:14

Laskin כתב:לגבי "מה נסגר עם AMD" - הם עוברים ארגון מחדש כרגע, פחות או יותר
בין היתר, הם חוזרים לשם RADEON, בערך... הכריזו על זה לפני חודש
http://www.amd.com/en-us/press-releases ... ept09.aspx

אני מניח שהם הולכים לנמנם טיפה, ולהקטין הפסדים, אז לא נראה אותם יוצאים במבצעים מטורפים לדעתי, עד שיחזרו מהתרדמת עם טכנולוגיה טובה יותר.

לפני חצי שנה הם לא היו בארגון מחדש, גם לא לפני שנה. הם מורידים פרופיל משום מה כבר המון זמן, חוץ מאשר לעשות ירידות על NVIDIA מדי פעם בטוויטר הם לא עושים יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 נובמבר 2015, 13:38

swiss-the-engine כתב:
ShiTDemoN כתב:אתם מכירים דרך לשדר את מה שרואים במסך של המחשב למסך קצת מרוחק יותר? בצורה אל-חוטית.

התקן WIDI כזה לא מתאים לצרכים שלך?

אני לא יודע מה זה בדיוק, אבל ראיתי שזה התקן של אינטל למחשבים ניידים. המחשב שאני רוצה להשתמש בו הוא נייח וכרטיס המסך הוא לא של אינטל, אם זה משנה.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 נובמבר 2015, 14:06

זה לא משנה... אתה יכול לקנות כזה שיש בוא משדר שמתחבר לאחת היציאות של הכרטיס מסך ועוד חתיכה שמתחברת לך לטלוויזיה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2015, 14:37

רק צריך להיות מודע לזה שיש בWIDI לאג של בערך 250ms, למקרה ורצית את זה לגיימינג רק שתהיה מודע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 נובמבר 2015, 15:59

כל מכשיר WIDI? יש גם עוד איזה תקן כזה לא?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2015, 18:31

swiss-the-engine כתב:כל מכשיר WIDI? יש גם עוד איזה תקן כזה לא?

לא מכיר יותר מדי את העולם הזה, מעולם לא השתמשתי, אבל אני כן יודע שיש לאג מסויים. ראיתי בנצ'מארקים בעבר שמדברים על 200-300 מילי שניות אבל באמת שיכול להיות שיש דגמים יותר טובים או פחות טובים כי אני לא מכיר את כולם.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 נובמבר 2015, 18:37

התקן הרלוונטי הוא Miracast. אפשר למצוא דונגלים רלוונטיים לטלויזיה באתרים הסיניים אבל צריך גם לפטופ/טבלט שתומך בזה מהצד שלו וכן, יש לזה לאג מורגש וזה לא מתאים למשחקים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים