E3 2013 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

phinexwrath71
Trainee

Re: E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 05 יוני 2013, 10:16

אני עוד זוכר את הטריילר של tlg מe3 של 08,המשחק הזה לא הטיל עליי רושם חיובי מי יודע מה,לפחות שיעשו פורט בסיסי,זה עדיין עדיף על פני כלום לפס4,גם אם יראה יחסית דומה לגרסת פס3

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2013, 15:01

Laskin כתב:
אני מעריך שכל משחק AAA שיוצא מעכשיו לפס3 יקבל פורט בהקדם האפשרי לפס4. אבל בטח נשמע על זה רק אחרי שיצאו, בE3 הבא, אחרי שיוכיחו איכותם :)

אני מדבר על הוצאה בלעדית לפס4 ושדרוג גרפי, אפילו אם הוא לא מהותי מדי. אני צריך סיבה לקנות פס4, לא לקנות פס4 ואז אולי לקנות שוב את המשחק בגרסת פורט HD.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 יוני 2013, 18:18

LOL

מיקרוסופט מבטלים את ה roundtable עם התקשורת שהיה אמור להתקיים לאחר מסיבת העיתונאים שלהם.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=577241

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 יוני 2013, 02:28

DrKeo כתב:אני מדבר על הוצאה בלעדית לפס4 ושדרוג גרפי, אפילו אם הוא לא מהותי מדי. אני צריך סיבה לקנות פס4, לא לקנות פס4 ואז אולי לקנות שוב את המשחק בגרסת פורט HD.

כן, מפתחות כגון naughty dog, santa monica, sucker punch, guerillaועוד פשוט לא מספיקות. נו באמת, סוני בדור האחרון עשתה בית ספר לכל התעשייה הזאת בסטנדרטים של איכות בדבר הבלעדיים שלה. אני לא צריך בלעדי כזה או אחר עם סוללת כוכבים עצומה כמו שהיא מביאה לדור הבא. בלי לדבר על העובדה שאם בדור הקודם קיבלנו משחקי דרג ג' בהשקה כמו רזיזטנס (שהיה דווקא מפתיע לטובה) וMotorstorm פה אתה ישר מקבל לכל הפחות את קילזון החדש ואינפיימוס שהזלנו עליהם ריר שנים ועוד בשיגור. זה כמו שמייקרוסופט תוציא היילו ואיזה גירס חדשים בשיגור.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 05 יוני 2013, 19:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יוני 2013, 18:49

Kazz כתב:LOL

מיקרוסופט מבטלים את ה roundtable עם התקשורת שהיה אמור להתקיים לאחר מסיבת העיתונאים שלהם.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=577241

LOL

זה לא אומר שום דבר, על כלום ואי אפשר להסיק מזה משהו רע או טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2013, 20:56

Death_119 כתב:כן, מפתחות כגון naughty dog, santa monica, sucker punch, guerillaועוד פשוט לא מספיקות. נו באמת, סוני בדור האחרון עשתה בית ספר לכל התעשייה הזאת בסטנדרטים של איכות בדבר הבלעדיים שלה. אני לא צריך בלעדי כזה או אחר עם סוללת כוכבים עצומה כמו שהיא מביאה לדור הבא. בלי לדבר על העובדה שאם בדור הקודם קיבלנו משחקי דרג ג' בהשקה כמו רזיזטנס (שהיה דווקא מפתיע לטובה) וMotorstorm פה אתה ישר מקבל לכל הפחות את קילזון החדש ואינפיימוס שהזלנו עליהם ריר שנים ועוד בשיגור. זה כמו שמייקרוסופט תוציא היילו ואיזה גירס חדשים בשיגור.

קילזון? באמת? את מי זה ימשוך? משחק FPS סוג ב' שבקושי חוצה את המליון עותקים? לא, לא ככה מושכים את הסופר הארד קור בשנה הראשונה. נוטי דוג מוציאים את TLOU השבוע כך שלא נראה משחק שלהם בשנה הראשונה של הפס4 וכנ"ל על סנטה מוניקה שאני לא אהיה מופתע אם המשחק הבא שלהם יצא בתחילת 2016 ויהיה GOW4. המשחק של צוות ICO אמור להיות בערך מוכן, כנ"ל על GT6 או BEYOND THE TWO SOULS ועל TLOU. אם סוני היו רוצים להעיף פס4 מהמדפים, לא לקהל היותר רך שיקנה אותה ב250$ עוד שלוש שנים אלה לקהל הממש הארד קורי שיקנה קונסולה בשביל המשחקים האלה, הם היו צריכים לקחת חלק מהרביעיה, לתת לכל הצוותים לעבוד עליהם עוד כמה חודשים בשביל לנפח את הגרפיקה לפס4 ולשחרר את כולם בחצי שנה הראשונה של הפס4.

משהו פה קונה פס4 בשיגור? אולי, אני בטוח שיהיו כמה שיקנו אבל משחק סוג ב' כמו KZ ימשוך מעטים. משהו יקנה פס4 בשיגור אם הוא ידע שהחצי שנה הראשונה מורכבת מTLOU, BEYOND והמשחק של צוות ICO? וואללה, אני יודע שלפחות אני ועוד כמה פה היינו מזמינים פס4 מראש.

השנה הראשונה של הקונסולות יקבעו המון. אנשים כמונו יתרגלו למערכת האקולוגית של הקונסולות, נתחיל לצבור אצ'יוומנטים, נקנה משחקים דיגיטלים, נבנה רשימת חברים וסך הכל נצור סוג של קשר מחייב לקונסולה. סוני ומיקורוסופט צריכות להקיז דם כדי לשכנע כל שחקן כמונו, אנשים שרגילים לקנות קונסולות בתחילת המחזור החיים שלהן, לקנות את הפס4 או הONE כמה שיותר מוקדם ולבנות להם בסיס משתמשים נאמן שגם ידבר על הקונסולה מול החברים שלו. אם סוני מקווה לעשות את זה עם KZ ואינפמס אז וואללה, לא יודע בדיוק איזה קהל הם מנסים לתפוס. מן הסתם אני לא יודע מה מכינים לנו בE3 אבל כולנו יודעים שנוטי דוג, צוות ICO, פליפוני, קוואנטום דרים וסנטה מוניקה מחוץ לתמונה בשנתיים הקרובות אז מה לעזאזל אמור למשוך אותנו לקנות פס4 כשרוב מה שנשאר לסוני בקנה זה הסטודיואים "סוג ב'" שלהם כמו סאקר פאנצ' וגרילה?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 יוני 2013, 20:59

Nucleus_Dawn כתב:
זה לא אומר שום דבר, על כלום ואי אפשר להסיק מזה משהו רע או טוב.

חחח, די, מדהים. אתה שובר את השיאים השלילים של עצמך. אני במקומך היית שולח את כל התגובות שלך על מיקרוסופט למי שמגייס שם עובדים. יש סיכוי מצויין שתקבל תפקיד כאיש PR.

--

סוני סנטה מוניקה יכריזו על משחק חדש ב E3.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=577377

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 יוני 2013, 21:08

DrKeo כתב:קילזון? באמת? את מי זה ימשוך? משחק FPS סוג ב' שבקושי חוצה את המליון עותקים? לא, לא ככה מושכים את הסופר הארד קור בשנה הראשונה. נוטי דוג מוציאים את TLOU השבוע כך שלא נראה משחק שלהם בשנה הראשונה של הפס4 וכנ"ל על סנטה מוניקה שאני לא אהיה מופתע אם המשחק הבא שלהם יצא בתחילת 2016 ויהיה GOW4. המשחק של צוות ICO אמור להיות בערך מוכן, כנ"ל על GT6 או BEYOND THE TWO SOULS ועל TLOU. אם סוני היו רוצים להעיף פס4 מהמדפים, לא לקהל היותר רך שיקנה אותה ב250$ עוד שלוש שנים אלה לקהל הממש הארד קורי שיקנה קונסולה בשביל המשחקים האלה, הם היו צריכים לקחת חלק מהרביעיה, לתת לכל הצוותים לעבוד עליהם עוד כמה חודשים בשביל לנפח את הגרפיקה לפס4 ולשחרר את כולם בחצי שנה הראשונה של הפס4.

משהו פה קונה פס4 בשיגור? אולי, אני בטוח שיהיו כמה שיקנו אבל משחק סוג ב' כמו KZ ימשוך מעטים. משהו יקנה פס4 בשיגור אם הוא ידע שהחצי שנה הראשונה מורכבת מTLOU, BEYOND והמשחק של צוות ICO? וואללה, אני יודע שלפחות אני ועוד כמה פה היינו מזמינים פס4 מראש.

השנה הראשונה של הקונסולות יקבעו המון. אנשים כמונו יתרגלו למערכת האקולוגית של הקונסולות, נתחיל לצבור אצ'יוומנטים, נקנה משחקים דיגיטלים, נבנה רשימת חברים וסך הכל נצור סוג של קשר מחייב לקונסולה. סוני ומיקורוסופט צריכות להקיז דם כדי לשכנע כל שחקן כמונו, אנשים שרגילים לקנות קונסולות בתחילת המחזור החיים שלהן, לקנות את הפס4 או הONE כמה שיותר מוקדם ולבנות להם בסיס משתמשים נאמן שגם ידבר על הקונסולה מול החברים שלו. אם סוני מקווה לעשות את זה עם KZ ואינפמס אז וואללה, לא יודע בדיוק איזה קהל הם מנסים לתפוס. מן הסתם אני לא יודע מה מכינים לנו בE3 אבל כולנו יודעים שנוטי דוג, צוות ICO, פליפוני, קוואנטום דרים וסנטה מוניקה מחוץ לתמונה בשנתיים הקרובות אז מה לעזאזל אמור למשוך אותנו לקנות פס4 כשרוב מה שנשאר לסוני בקנה זה הסטודיואים "סוג ב'" שלהם כמו סאקר פאנצ' וגרילה?

א. קילזון הוא משחק AAA שמוכר קרוב ל-3 מיליון עותקים והוא אחד המותגים היותר ידועים של סוני. זה שאתה לא אוהב את המשחק לא קובע שהוא סוג ב'. וכן, ככה מושכים שחקנים בשנה הראשונה, אותי לדוגמא זה קנה.
ב. למה, אתה חייב לקבל משחק של naughty dog או santa monica ביום הראשון? אז תקנה את הקונסולה עוד שנתיים או שלוש אם לא מתאים לך הליין אפ הידוע, זכותך.
ג. זה משעשע שמצד אחד אתה קובע שקילזון, שוטר שמכר מצויין על הפס3 בשני המשחקים שיצאו ומגיע עם המון הייפ עם מפתחת מאוד מעורכת וביקורות מצוינות בשני המשחקים האחרונים שלהם הוא לא הדבר שצריך, אבל לעומת זאת TLG, משחק שמגיע ממפתחת שאיש כמעט לא מכיר, שיצרה שני משחקים שאיש לא זוכר (אתה משום מה מייחס לICO, משחק שנכשל חרוצות והיה זבל מוחלט וSOC שרק אתה כל היום חושב שהוא מרכז עולמה של הפס2 המון קרדיט למרות ששניהם נכשלו במכירות) ואל נשכח את חשיבותו של ז'אנר הפאזלים וחוזקו על פני עולם הFPS.
זה באמת הזוי שסוני מוציעה שוטר AAA ומשחק פעולה גוף שלישי sand box שגם הוא משחק AAA בשיגור. מאיפה היה להם את הרעיון המטומטם ששני הז'אנרים הללו מוכרים. כאילו מי לעזאזל היה קונה את GTA 4 או COD.
אחת הדעות ההזויות ששמעתי.

בלי קשר לכל זה סוני הולכת לקבל כנראה FF בלעדי שיוכרז בE3 ולאור הדמו שהוצג עד היום בטח גם נמצא בשלב פיתוח מתקדם ואני בטוח שהוא לא יהיה הבלעדי צד ג' האחרון בהשקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2013, 05:46

Death_119 כתב:א. קילזון הוא משחק AAA שמוכר קרוב ל-3 מיליון עותקים והוא אחד המותגים היותר ידועים של סוני. זה שאתה לא אוהב את המשחק לא קובע שהוא סוג ב'. וכן, ככה מושכים שחקנים בשנה הראשונה, אותי לדוגמא זה קנה.
ב. למה, אתה חייב לקבל משחק של naughty dog או santa monica ביום הראשון? אז תקנה את הקונסולה עוד שנתיים או שלוש אם לא מתאים לך הליין אפ הידוע, זכותך.
ג. זה משעשע שמצד אחד אתה קובע שקילזון, שוטר שמכר מצויין על הפס3 בשני המשחקים שיצאו ומגיע עם המון הייפ עם מפתחת מאוד מעורכת וביקורות מצוינות בשני המשחקים האחרונים שלהם הוא לא הדבר שצריך, אבל לעומת זאת TLG, משחק שמגיע ממפתחת שאיש כמעט לא מכיר, שיצרה שני משחקים שאיש לא זוכר (אתה משום מה מייחס לICO, משחק שנכשל חרוצות והיה זבל מוחלט וSOC שרק אתה כל היום חושב שהוא מרכז עולמה של הפס2 המון קרדיט למרות ששניהם נכשלו במכירות) ואל נשכח את חשיבותו של ז'אנר הפאזלים וחוזקו על פני עולם הFPS.
זה באמת הזוי שסוני מוציעה שוטר AAA ומשחק פעולה גוף שלישי sand box שגם הוא משחק AAA בשיגור. מאיפה היה להם את הרעיון המטומטם ששני הז'אנרים הללו מוכרים. כאילו מי לעזאזל היה קונה את GTA 4 או COD.
אחת הדעות ההזויות ששמעתי.

בלי קשר לכל זה סוני הולכת לקבל כנראה FF בלעדי שיוכרז בE3 ולאור הדמו שהוצג עד היום בטח גם נמצא בשלב פיתוח מתקדם ואני בטוח שהוא לא יהיה הבלעדי צד ג' האחרון בהשקה.

א) קילזון זה משחק שלא מוכר כלום בשיגור, זה משחק שמוכר לאט לאט עם הזמן ב10$. כן, קילזון זה FPS סוג ב', זה אחד הFPS הכי גרועים ששחקתי בדור הקודם שהתימר להיות משחק AAA אבל בעצם מדובר במשחק רע מאוד ולא בגלל השליטה שלו.
ב) עוד שנתיים שלוש לא עוזר לסוני לבנות בסיס משתמשים ראשוני שזה מאוד חשוב. סוני לא עשתה את זה עם הפס3 ועד יומה האחרון הם רודפים אחרי ה360, קונסולה שבדור הקודם הם מכרו פי 7 יותר קונסולה ממנה. הסברתי ארוכות בפוסט הקודם למה זה חשוב לבנות מוקדם את הבסיס משתמשים שלך, זה נותן לך את האנרציה לכל הדור. רק תסתכל על מיקרוסופט, בעזרת בוסט ראשוני והמון משחקי FPS בהתחלה הם הצליחו לתת לעצמם את השם של הקונסולה שעליה צריך לשחק משחקי FPS למרות שלסוני היו בסופו של דבר הרבה יותר משחקי FPS
ג) כן? יש לקילזון 4 הייפ? הוא הזיז למשהו את הביצה פה בפורום? לאף אחד, כי קילזון זה משחק רע וקילזון 4 נראה כמו עוד קילזון עם גרפיקה יפה יותר. גם קילזון וגם אינפמס הם לא משחקים שיביאו קהל חדש, שניהם משחקים של קהל שממילא יהיה שם בגלל COD.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יוני 2013, 22:25

נדב, קראתי כבר בשתי ביקורות של TLOU אזכורים לכך שנוט'י הם אולפן של שני צוותים ושהצוות שפיתח את TLOU הוא לא אותו הצוות שפיתח את אנצ'רטד.
אם זה נכון, אז בהחלט סביר שנשמע על משחק חדש של נוט'י דוג, שייצא בשנה הראשונה של חיי הPS4.

מעבר לזה, אתה צודק. קילזון הוא לא כותר חזק והוא לא מזיז קונסולות. הוא גם, במקרה, כותר עם כמה משחקים בינוניים מינוס ולא ברור למה סוני כל כך סומכים עליו.
את אותו הדבר אפשר להגיד על אינפיימוס, רק שפה מדובר על משחק בינוניים פלוס ולא בינוניים מינוס.

אני בכל זאת לא חושב שזה היה אפשרי להמיר את TLG לPS4, בגלל תנאי הפיתוח שלו. הוא עבר כל כך הרבה במהלך כל כך הרבה שנים, שאני לא חושב שצריך לגעת בו בכלל, אם סוף סוף הוא במצב לצאת לאור.
את TLOU, לעומת זאת, לגמרי הייתי מנסה להעביר לPS4. אני ממש שמח שהם לא עשו את זה, כי הוא נראה מגניב, אבל לדעתי זה היה יכול להיות חכם מאוד והחבר'ה בנוט'י דוג מספיק מוכשרים טכנית, בשביל לעשות דבר כזה באופן מהיר, יעיל ועם תוצאות מרהיבות.

אני חושב שאנחנו צריכים לחכות לE3 לפני שנדע על אילו כותרים סוני באמת סומכת בהשקה. אם הם לא יכריזו על עוד משחקים, מעבר לאלו שכבר הוכרזו, אז הליינאפ הראשוני שלהם חלש למדי. אני לא חושב שיש סיכוי שהם יעשו טעות כל כך קשה, אבל נחכה ונראה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 יוני 2013, 22:42

DrKeo כתב:א) קילזון זה משחק שלא מוכר כלום בשיגור, זה משחק שמוכר לאט לאט עם הזמן ב10$. כן, קילזון זה FPS סוג ב', זה אחד הFPS הכי גרועים ששחקתי בדור הקודם שהתימר להיות משחק AAA אבל בעצם מדובר במשחק רע מאוד ולא בגלל השליטה שלו.
ב) עוד שנתיים שלוש לא עוזר לסוני לבנות בסיס משתמשים ראשוני שזה מאוד חשוב. סוני לא עשתה את זה עם הפס3 ועד יומה האחרון הם רודפים אחרי ה360, קונסולה שבדור הקודם הם מכרו פי 7 יותר קונסולה ממנה. הסברתי ארוכות בפוסט הקודם למה זה חשוב לבנות מוקדם את הבסיס משתמשים שלך, זה נותן לך את האנרציה לכל הדור. רק תסתכל על מיקרוסופט, בעזרת בוסט ראשוני והמון משחקי FPS בהתחלה הם הצליחו לתת לעצמם את השם של הקונסולה שעליה צריך לשחק משחקי FPS למרות שלסוני היו בסופו של דבר הרבה יותר משחקי FPS
ג) כן? יש לקילזון 4 הייפ? הוא הזיז למשהו את הביצה פה בפורום? לאף אחד, כי קילזון זה משחק רע וקילזון 4 נראה כמו עוד קילזון עם גרפיקה יפה יותר. גם קילזון וגם אינפמס הם לא משחקים שיביאו קהל חדש, שניהם משחקים של קהל שממילא יהיה שם בגלל COD.

אתה נותן לדעה האישית שלך על המשחק למנוע ממך להסתכל על הנושא בהגיון. מדובר על משחק של 90+ עם הצוות הטכני אולי הטוב ביותר שיש לסוני (הם בכל זאת עושים את המשחק היפים ביותר במונחים לא של Art), תוסיף לזה את העובדה שמדובר בשוטר ואחד שמוכר מיליונים רבים (אתה משום מה כבר החלטת שזה ב-10 דולר, שזה כמובן מונפץ, אתה מוזמן להוכיח אחרת). תאהב את זה או לא, מדובר באחד הכותרים החזקים ביותר של לסוני שמאוד מפתיע לראות אותו בשיגור. סוני לא הצליחו בהתחלה מהסיבה הפשוטה שעד 2008 לא היו באמת משחקים לפס3, MGS4 חולל באמת את המהפכה. הפורטים צד ג' היו ירודים לעומת גרסאת הפס3, לסוני לא היה היילו או גירס שייצאו ב-2006 ו-2007. אנצ'רטד הראשון היה Underdog מוחלט וגם הוא יצא רק לאחר כשנה. בשנה הראשונה פשוט לא היה כלום. הייתי כל כך נואש שפורט נוראי של rain bow six vegas וFifa street היוו נקודת אור מבחינתי. מה גם שה360 יצאה שנה קודם. אם היא היתה יוצאת במקביל לפס3 התמונה היתה נראית אחרת.
אתה פשוט לא זוכר כנראה באיזה מצב הייתה הפס3. כאילו פאק, כולם בנו בהתחלה על haze ואיזה פיסת צואה הוא יצא. אפילו אם סוני לא תכריז על כלום במשך שנה ורק נקבל את קילזון ואינפיימוס ברמה של קודמיהם כבר מדובר בליין אפ שמתעלה על מה שהיה לסוני להציג בשנתיים הראשונות לפס3 ולמייקרוסופט בשנה הראשונה ל-360.

וכן, לקילזון החדש היה הייפ. הוא אחד המשחקים שיותר דיברו עליהם לאחר ההצגה של סוני והוא נראה נפלא. אתה גם יודע מה אתה הולך לקבל כך שמדובר במשחק AAA סולדי וטוב שיימכר טוב ביחד עם הקונסולה. אינפיימוס לשם עצמו משלים את החבילה בצורה מושלמת כי מדובר בשני משחקי פעולה פשוט מצויינים שנופלים על הז'אנרים החזקים ביותר שיש. מייקרוסופט תצטרך לזרוק איזה גירס כדי לאזן.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 05 יוני 2013, 22:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יוני 2013, 22:50

Nucleus_Dawn כתב:נדב, קראתי כבר בשתי ביקורות של TLOU אזכורים לכך שנוט'י הם אולפן של שני צוותים ושהצוות שפיתח את TLOU הוא לא אותו הצוות שפיתח את אנצ'רטד.
אם זה נכון, אז בהחלט סביר שנשמע על משחק חדש של נוט'י דוג, שייצא בשנה הראשונה של חיי הPS4.

מעבר לזה, אתה צודק. קילזון הוא לא כותר חזק והוא לא מזיז קונסולות. הוא גם, במקרה, כותר עם כמה משחקים בינוניים מינוס ולא ברור למה סוני כל כך סומכים עליו.
את אותו הדבר אפשר להגיד על אינפיימוס, רק שפה מדובר על משחק בינוניים פלוס ולא בינוניים מינוס.

אני בכל זאת לא חושב שזה היה אפשרי להמיר את TLG לPS4, בגלל תנאי הפיתוח שלו. הוא עבר כל כך הרבה במהלך כל כך הרבה שנים, שאני לא חושב שצריך לגעת בו בכלל, אם סוף סוף הוא במצב לצאת לאור.
את TLOU, לעומת זאת, לגמרי הייתי מנסה להעביר לPS4. אני ממש שמח שהם לא עשו את זה, כי הוא נראה מגניב, אבל לדעתי זה היה יכול להיות חכם מאוד והחבר'ה בנוט'י דוג מספיק מוכשרים טכנית, בשביל לעשות דבר כזה באופן מהיר, יעיל ועם תוצאות מרהיבות.

אני חושב שאנחנו צריכים לחכות לE3 לפני שנדע על אילו כותרים סוני באמת סומכת בהשקה. אם הם לא יכריזו על עוד משחקים, מעבר לאלו שכבר הוכרזו, אז הליינאפ הראשוני שלהם חלש למדי. אני לא חושב שיש סיכוי שהם יעשו טעות כל כך קשה, אבל נחכה ונראה.

כן,האולפנים הגדולים של סוני מחולקים ל 2 קבוצות.
המפתחת של TLOU זו קבוצה א׳ של נוטי דוג שעשתה את אנצ׳רטד 2,את אנצ׳רטד 3 עשתה נוטי דוג ב׳ שהגיוני שמאז ב 2011 היא עובדת על כותר פס4.
כנ״ל סנטה מוניקה שמחולקת ל 2 קבוצות ויש שמועות עיקשות שהקבוצה השנייה (אין לי מושג אם אותה קבוצה שפיתחה את gow3 עשתה את הפריקוול האחרון אבל אני אהמר שלא) עובדת על מותג חדש לפס4.
גם גרילה מחולקת ל 2 קבוצות שאחת מהן עובדת על קילזון מן הסתם כשהשנייה עובדת על IP חדש שלא הוכרז,ופה כבר לא מדובר בשמועות אלא משהו שגרילה ציינה בעצמה באופן רשמי במצגת שערכו על המנוע של קילזון.

בקשר להשקה אני חושב שקילזון,אינפיימוס,קנאק ודרייב קלאב+כותרי צד ג׳ זו השקה מאוד סבירה,למען האמת ביחס להשקות קודמות של סוני זו כנראה ההשקה הכי טובה שאי פעם היתה להם.
ברור שיתכן שמייק תאכל אותם בלי מלח,אבל בפני עצמו כשלרוב אין כמעט מה לקנות בהשקות של קונסולות,יש פה מבחר לא רע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2013, 08:51

הוכרזו 3 משחקים מרובי-משתתפים לPS4 היום. פלאנטסיד 2, די.סי יוניברס ועוד אחד שאני לא זוכר כרגע...
זה ממש טוב לשמוע, בעיקר בגלל שהם לא שומרים הכרזות לאירוע, אז הם ככל הנראה לא מודאגים שלא יהיו מספיק הכרזות :)

אגב הכרזות, סוני סנטה מוניקה (GoW) יכריזו על משחק חדש בתערוכה.
בבקשה לא GOW4. עוד לא. אני רוצה שיעשו משהו חדש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 09:46

Laskin כתב:הוכרזו 3 משחקים מרובי-משתתפים לPS4 היום. פלאנטסיד 2, די.סי יוניברס ועוד אחד שאני לא זוכר כרגע...
זה ממש טוב לשמוע, בעיקר בגלל שהם לא שומרים הכרזות לאירוע, אז הם ככל הנראה לא מודאגים שלא יהיו מספיק הכרזות :)

אגב הכרזות, סוני סנטה מוניקה (GoW) יכריזו על משחק חדש בתערוכה.
בבקשה לא GOW4. עוד לא. אני רוצה שיעשו משהו חדש.

השלישי הוא Warframe, לא? משחק ממש נחמד ומעניין. שווה ניסיון.

אני לא ממש מעוניין באף אחד מהמשחקים האלו, באופן אישי, אבל אני כן שמח לשמוע שכבר מההתחלה אנחנו רואים משחקים חינמיים עושים את דרכם לPS4. כמה שיותר גמישות במודל התמחור, יותר טוב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2013, 02:26

כן, לקבל 3 משחקים מאוד מושקעים עם עולנות גדולים בחינם עם המכשיר זה תמיד נחמד.
מקווה שגם מיקרוסופט יאפשרו משחקים חינמיים בלייב, ה יעשה להם ממש טוב עכשיו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2013, 02:37

אפשר להניח שגירסה מיוחדת של EVERQUEST תוכרז לPS4. זה טבעי עם הכרזות ה-MMO של היום

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 יוני 2013, 16:15

lolz, המשחק החדש של ריספאון נחשף בטעות כאשר גיליון יולי של גיימאינפורמר הועלה בטעות לאפליקציה של המגזין.

TITANFALL

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=578141

עריכה: לONE ולמחשב. גרסת ה360 מפותחת ע"י סטודיו אחר. אז מסתבר שמיקרוסופט כן זרקו עליהם שק של כסף.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 16:41

Kazz כתב:lolz, המשחק החדש של ריספאון נחשף בטעות כאשר גיליון יולי של גיימאינפורמר הועלה בטעות לאפליקציה של המגזין.

TITANFALL

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=578141

עריכה: לONE ולמחשב. גרסת ה360 מפותחת ע"י סטודיו אחר. אז מסתבר שמיקרוסופט כן זרקו עליהם שק של כסף.

כל הכבוד למייקרוסופט, על ההשקעה.
אני מקווה שנגלה על עוד כמה פרויקטים כאלה, כי האחד הספציפי הזה כנראה יהיה משחק מולטיפלייר וזה פחות מעניין אותי, באופן אישי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 06 יוני 2013, 16:49

אני תוהה עם המשחק הזה הוא אחד מה15 שהם דיברו עליו
אבל בכללי זה צעד יפה מאוד לגבות את זה שהX1 הוא גם למשחקים
אבל כמובן הכי טוב לחכות להכרזה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 יוני 2013, 17:11

Nucleus_Dawn כתב:כל הכבוד למייקרוסופט, על ההשקעה.
אני מקווה שנגלה על עוד כמה פרויקטים כאלה, כי האחד הספציפי הזה כנראה יהיה משחק מולטיפלייר וזה פחות מעניין אותי, באופן אישי.

די כבר.

כשמישהו ניגש למפיצה ומציע להם כסף כדי שהמשחק שלהם לא יגיע לקונסולה המתחרה, לזה לא אומרים 'כל הכבוד'. כמובן שתתחיל להנפיץ הסברים איך המשחק בכלל אף פעם לא תוכנן לפלייסטיישן, ואיך זה שהמשחק יוצא גם למחשב לא אומר שמיקרוסופט ספציפית מנעה הוצאה על ה PS. עצוב שחברות עדיין מתנהגות ככה ועצוב עוד יותר שיש שחקנים שמוחאים כפיים לכך. צעדים נואשים במלחמת 'למי יש גדול יותר'. הייתם מציעים לווסט ולזמפלה חוזה ומממנים את המשחק מ-0. לא תקבלו מילה טובה על זה שאתם מנסים להגדיל את האפיל של המוצר שלכם ע"י פנייה לגורמי צד שלישי עם משחק MP ולתת כסף כדי שהוא לא ייצא למתחרה הישירה שלכם.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 06 יוני 2013, 17:14

Kazz כתב:
די כבר.

כשמישהו ניגש למפיצה ומציע להם כסף כדי שהמשחק שלהם לא יגיע לקונסולה המתחרה, לזה לא אומרים 'כל הכבוד'. כמובן שתתחיל להנפיץ הסברים איך המשחק בכלל אף פעם לא תוכנן לפלייסטיישן, ואיך זה שהמשחק יוצא גם למחשב לא אומר שמיקרוסופט ספציפית מנעה הוצאה על ה PS. עצוב שחברות עדיין מתנהגות ככה ועצוב עוד יותר שיש שחקנים שמוחאים כפיים לכך. צעדים נואשים במלחמת 'למי יש גדול יותר'. הייתם מציעים לווסט ולזמפלה חוזה ומממנים את המשחק מ-0. לא תקבלו מילה טובה על זה שאתם מנסים להגדיל את האפיל של המוצר שלכם ע"י פנייה לגורמי צד שלישי עם משחק MP ולתת כסף כדי שהוא לא ייצא למתחרה הישירה שלכם.

מזה לזה לא אומרים כל הכבוד?
הם יצאו חכמים, הם ירוויחו מהעסקה הזו מאוד
כל הכבוד להם על זה שהם הצליחו להשיג לעסקה שכזו

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 17:31

Kazz כתב:
די כבר.

די כבר.

כשמישהו ניגש למפיצה ומציע להם כסף, כדי שהמשחק שלהם לא יגיע לקונסולה המתחרה, לזה אומרים 'כל כבוד'. כמובן שתתחיל להנפיץ הסברים איך המשחק בכלל פותח לפלייסטיישן ואיך זה שהמשחק יוצא רק לפלטפורמות של מייקרוסופט אומר שמייקרוסופט מנעה באלימות הוצאה של גירסאות נוספות.
משמח שחברות ממשיכות להתנהג ככה ומשמח עוד יותר שיש שחקנים שמעריכים את זה שמשקיעים בהם משאבים רבים כל כך. צעדים הגיוניים במלחמת 'למי יש מוצר עדיף'. היו עושים צעד הרבה פחות יעיל כלכלית ומקבלים את אותה התמורה. הם יקבלו המון מילים/משפטים/מאמרים חיוביים על זה שהם מנסים להגדיל את האפיל של המוצר שלהם ע"י השקעת כסף רב, הן בתוך החברה והן מחוצה לה, כדי לדאוג שהמשחקים שיגיעו לקונסולה שלהם, עדיפים על פני אלו שמגיעים לקונסולה המתחרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 17:53

Nigga כתב:כל עוד ה"בלעדיים" האלה מגיעים למחשב, מיקרוסופט יכולה להמשיך לקנות כמה בלעדיים שבא לה :)

נכון. ראינו איך זה עבד להם בדור הנוכחי, בצורה פשוט מאוד מצוינת, כשהיא הצליחה להפוך מיצרנית קונסולה שמוכרת שמינית מהמקום הראשון, ליצרנית קונסולה שסוני רודפת אחרי במשך 6 שנים.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 01:56

כן, כן, ברור. אני לא הולך להמשיך ולשוחח בנושא עם אדם שמוחו לא יכול להכיל את ההבדל בין מימון משחק לפטלפורמה מסויימת מהשלב הראשוני לבין תשלום לחברה נפרדת כדי שלא יוציאו את המשחק שלהם לפלטפורמה מסויימת, ואיך שבאחת האופציות האלו יש קהל שלם שניזוק ואיך שאחת האופציות האלו מעידה על הדרך הכי נואשת ושהכי שאין לה קשר לטיב המוצר שהיצרנית בנתה בשביל לנסות ולהגדיל את האפיל של המוצר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 17:58

Kazz כתב:כן, כן, ברור. אני לא הולך להמשיך ולשוחח בנושא עם אדם שמוחו לא יכול להכיל את ההבדל בין מימון משחק לפטלפורמה מסויימת מהשלב הראשוני לבין תשלום לחברה נפרדת כדי שלא יוציאו את המשחק שלהם לפלטפורמה מסויימת,

מצוין. מצד אחד, אני שמח שזה נגמר. מצד שני, אני עצוב לשמוע שבמשך זמן רב ניהלת דיונים עם עצמך.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים