נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 24 נובמבר 2015, 19:10

[YouTube]סליחה אבל לי סטריט פייטר נראה הפקה יותר גדולה ומושקעת מרזי רביליישן שהיה ברמה טכנית של פס2.5 אז כן, לא מקבל את מה שאתה אומר בנושא אלא אם יש לך מספרים כמה עולה לפתח את סטריט פייטר 5 לעומת רזי.[/YouTube]

אתה משווה משחק שמראש היה תקציבי ,ושעבר לניחות גם נימכר יחסית בזול ,למשחק שאמור להיות AAA ?
עם כבר תשווה את SF5 ,למתחרים גדולים
פלאוט 4 \AC סינדיקט \טומב רידר האחרון

אתה יכול להגיד לי שמשחק מכות ,ועוד במשחקיות 2D ,יתקרב בעלות הפיתוח למשחקים שהזכרתי ?
מה יש לך בSF5 שאמור לעלות כל כך הרבה ?

זה לא שאפכו כל דמות במישחק ,לגוף דיגיטלי מורכב כמו בן אדם אמיתי ,ושמו אינטלגנציה מלכותית שמצריכה מחשב על
סך הכל זה משחק מאוד פשוט
ככל הידוע לי לא הכניסו שינוים מורכבים ,שחלקם היו במשחקי מכות אפילו בדור ה32\64 ביט

לדוגמה פגיעה באברים מסוימים בגוף היריב ,לדוגמה מד עיפות

ולא אני לא חושב שהסדרה צריכה לעבור להיות מורכבת ,בכלל לא ,גם לא חושב שצריך להוסיף אחיזות וחניקות
אני רק מדבר שככותר AAA ,אני מעריך שזה יחסית זול מאוד ,עם אני היתי מנהל בכיר בקאפקום ,וSF5 ,היה מיתקרב לעלות פיתוח של טומב רידר האחרון
היתי מתחיל לפטר כמה אנשים ,וקודם כל את מנהל הפרויקט

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 24 נובמבר 2015, 20:05

AMD הוציאה היום את הדרייבר החדש שלה שנקרא Crimson Edition שגם מביא עיצוב חדש לגמרי ללוח הבקרה. (וגם משפר את המהירות שלו, הרבה יותר מהיר ונוח עכשיו).
בינתיים זה גם נראה כמו דרייבר מצויין, שיפר המון בביצועים במשחקים וגם סוף סוף אפשר לנעול משחקים ל-30FPS במידה והמשחק לא מצליח להגיע ל-60.

http://www.amd.com/en-us/press-releases ... nov24.aspx

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 נובמבר 2015, 20:24

מוד גרפיקה לבאטלפרונט:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

עוד תמונות כאן http://imgur.com/a/ib8nW

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 24 נובמבר 2015, 21:41

לגמרי.. מדהים

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 25 נובמבר 2015, 13:06

לא חשבתי שצריך עוד מוד גרפיקה למשחק הזה :)
"A man chooses, a slave obeys"

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2015, 13:55

אני דורש וידאו או שזו סתם עריכה בפוטושופ ^_^

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2015, 14:04

Megalomaniac כתב:AMD הוציאה היום את הדרייבר החדש שלה שנקרא Crimson Edition שגם מביא עיצוב חדש לגמרי ללוח הבקרה. (וגם משפר את המהירות שלו, הרבה יותר מהיר ונוח עכשיו).
בינתיים זה גם נראה כמו דרייבר מצויין, שיפר המון בביצועים במשחקים וגם סוף סוף אפשר לנעול משחקים ל-30FPS במידה והמשחק לא מצליח להגיע ל-60.

הממממ.... לא משפר את הביצועים אפילו במילימטר, לפי GURU3D
http://www.guru3d.com/articles_pages/ra ... sis,6.html

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2015, 20:23

הרימייק של סיסטם שוק, שדרוג מרשים:
תמונה
תמונה

תמונה
תמונה

תמונה
תמונה

תמונה
תמונה

תמונה
תמונה

תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 26 נובמבר 2015, 21:08

נראה טוב האמת

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 נובמבר 2015, 21:18

אז זה הולך להיות רימייק של אחד לאחד? מגניב מאוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 נובמבר 2015, 21:25

ידעתם שהם קנו את הרישיון מחברת ראיית חשבון במישיגן שוויתרה עליו דיי בקלות? הם גם התחילו לגייס שת"פ של out sourcing כדי ליצור את 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2015, 21:27

כן, פלוס שדרוגים לגיימפליי, UI, מכניקות וכך הלאה. לא להתבלבל עם הגרסת HD שהם הוציאו למשחק המקורי לפני חודשיים שהיא ממש המשחק המקורי עם נכסים טיפה יותר איכותיים. אני פשוט לא מאמין שחברה קטנטנה ומושתנת הצליחה לקנות את הזכויות של אחת הקלסיקות הכי גדולות בהסטוריה של הגיימינג והבסיס לסדרת ביושוק. פשוט מטורף, לגמרי מטורף.

בנוסף יש לחברה הזאת כל כך הרבה רשיונות שפשוט לא ברור לי איך הם הצליחו לשים את הידיים שלהם על המשחקים האלה. דברים כמו I Have No Mouth, and I Must Scream או The 7th Guest או The 11th Hour או כל סדרת טאקס מרפי או Shadow Man או דדלוק. פשוט מטורף לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 נובמבר 2015, 21:32

DrKeo כתב:כן, פלוס שדרוגים לגיימפליי, UI, מכניקות וכך הלאה. לא להתבלבל עם הגרסת HD שהם הוציאו למשחק המקורי לפני חודשיים שהיא ממש המשחק המקורי עם נכסים טיפה יותר איכותיים. אני פשוט לא מאמין שחברה קטנטנה ומושתנת הצליחה לקנות את הזכויות של אחת הקלסיקות הכי גדולות בהסטוריה של הגיימינג והבסיס לסדרת ביושוק. פשוט מטורף, לגמרי מטורף.

בנוסף יש לחברה הזאת כל כך הרבה רשיונות שפשוט לא ברור לי איך הם הצליחו לשים את הידיים שלהם על המשחקים האלה. דברים כמו I Have No Mouth, and I Must Scream או The 7th Guest או The 11th Hour או כל סדרת טאקס מרפי או Shadow Man או דדלוק. פשוט מטורף לגמרי.

וואו... אז הם מתמחים ברישיונות של משחקים עם אווירה נהדרת.

אני מקווה שהשדרוגים לגיימפליי ומכניקות וכך הלאה לא יהרוס. אני מת לשחק בזה, אבל לא מסוגל לסבול את איך שהוא נראה ומשוחק. פספסתי את הרכבת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2015, 21:35

סיסטם שוק 2 עדין מרגיש לא רע אגב. אתה צריך להיות מסוגל להסתכל עליו במשקפי "טוב נו, המשחק הזה יצא בשנות ה90" אבל לפחות הוא תלת מימדי והכל :)
יש לי אותו בגרסה המשופרת בסטים אגב אם אתה רוצה לנסות אותו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 נובמבר 2015, 21:47

DrKeo כתב:כן, פלוס שדרוגים לגיימפליי, UI, מכניקות וכך הלאה. לא להתבלבל עם הגרסת HD שהם הוציאו למשחק המקורי לפני חודשיים שהיא ממש המשחק המקורי עם נכסים טיפה יותר איכותיים. אני פשוט לא מאמין שחברה קטנטנה ומושתנת הצליחה לקנות את הזכויות של אחת הקלסיקות הכי גדולות בהסטוריה של הגיימינג והבסיס לסדרת ביושוק. פשוט מטורף, לגמרי מטורף.

לא יודע לגבי השאר, אבל ss היה של חברת אוריג'ן שנרכשה על ידי ea שהפיצה את השני, במהלך השנים בעקבות מיזוגים ורכישות של תאגידים הרישיון החליף ידיים עד שאבד לגמרי, הם עשו מחקר ומצאו אותו במישיגן בחברה שסתם החזיקה בזכויות ללא כל רצון אמיתי להחזיק במותג (מה לפירמת ראיית חשבון ומשחק), אז הם מכרו להם את הזכויות כולל האפשרות להמשיך את הסדרה דיי בקלות.

דרך אגב, הם בסך הכל 15 איש ללא יכולת להוציא משחק שהוא מעבר לאינדי לבד ובטח לא ss 3 חדש. לכן הם מחפשים עזרה.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 נובמבר 2015, 22:02

fuck no.

במקום לנסות לתקן את מה שלא שבור שיתמקדו בלהשיג את וורן ספקטור, קן לווין וקוג'ימה בהופעת אורח בשביל SS3, קיקסטארטר יתן להם את כל מה שהם צריכים.

את רוב מה שיש בגרסה "המשופרת" של SS שיצאה לא מזמן הם לקחו מגרסה שנקראת System Shock Portable שהיא בעצם הייתה תוצר של שנים שלעבודת קהילה וגם דאגו לבקש מהם בנחמדות להפסיק את ההפצה של המשחק עכשיו שהם הבוסים החדשים ובעלי הזכויות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 נובמבר 2015, 22:22

MGS FREAK כתב:fuck no.

במקום לנסות לתקן את מה שלא שבור שיתמקדו בלהשיג את וורן ספקטור, קן לווין וקוג'ימה בהופעת אורח בשביל SS3, קיקסטארטר יתן להם את כל מה שהם צריכים.

את רוב מה שיש בגרסה "המשופרת" של SS שיצאה לא מזמן הם לקחו מגרסה שנקראת System Shock Portable שהיא בעצם הייתה תוצר של שנים שלעבודת קהילה וגם דאגו לבקש מהם בנחמדות להפסיק את ההפצה של המשחק עכשיו שהם הבוסים החדשים ובעלי הזכויות.

אין להם ברירה אחרת. ככה עובדים החוקים של זכויות יוצרים ופטנטים. אם אתה לא מגן על הזכות שלך מול כמה חבר'ה חמודים שעושים משהו פילנטרופי עם הרישיון שלך, כשתאגיד ירוויח על הגב שלך כסף, הם יוכלו להציג בבית המשפט שאתה לא עקבי עם ההגנה על הרישיון ובכך הגדרת שהם יכולים להשתמש בו כרצונם.
או שאתם מגן על הזכות שלך 100%, או שאתה מאבד את הזכויות.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 נובמבר 2015, 23:23

Nucleus_Dawn כתב:
MGS FREAK כתב:fuck no.

אין להם ברירה אחרת. ככה עובדים החוקים של זכויות יוצרים ופטנטים. אם אתה לא מגן על הזכות שלך מול כמה חבר'ה חמודים שעושים משהו פילנטרופי עם הרישיון שלך, כשתאגיד ירוויח על הגב שלך כסף, הם יוכלו להציג בבית המשפט שאתה לא עקבי עם ההגנה על הרישיון ובכך הגדרת שהם יכולים להשתמש בו כרצונם.
או שאתם מגן על הזכות שלך 100%, או שאתה מאבד את הזכויות.

ברור, אבל הייתי מצפה שלפחות יתנו להם קרדיט מה שזכור לי שהם לא עשו.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 26 נובמבר 2015, 23:54

נדב, קראת לsystem shock 2 שחיק?
זה בטוח לא המשחק שאני שיחקתי בו השנה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 נובמבר 2015, 10:43

ShiTDemoN כתב:נדב, קראת לsystem shock 2 שחיק?
זה בטוח לא המשחק שאני שיחקתי בו השנה

לפני כמה שנים שיחקתי לראשונה ב-SS1, ואם אתה חושב ש-2 לא שחיק, אין לך מושג איך 1 מרגיש :) .
נהנתי ממנו מאוד ואני בהחלט אשחק בו שוב, פשוט צריך להתרגל מחדש לשליטה מחורבנת.

חוץ ממערכת חפצים קצת לא ידידותית למשתמש (לפי הסטנדרטים שהתרגלנו אליהם) 2 הוא משחק די מודרני ולא שונה במיוחד משאר משחקי ה-FPS "החכמים" של התקופה (דאוס אקס, Thief)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 נובמבר 2015, 14:25

Megalomaniac כתב:AMD הוציאה היום את הדרייבר החדש שלה שנקרא Crimson Edition שגם מביא עיצוב חדש לגמרי ללוח הבקרה. (וגם משפר את המהירות שלו, הרבה יותר מהיר ונוח עכשיו).

כן, יש שם טונות של שיפורים מתחת למנוע, והאמת שגם כלפי חוץ הם זנחו את המראה המיושן של הCatalyst Edition. ממליץ לקרוא סיכום של כל הפיצ'רים בסקירה של anandtech:
http://www.anandtech.com/show/9811/amd- ... r-overview

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 נובמבר 2015, 15:25

יש למישהו מדפסת של קאנון + חלונות 10? התקנת הדרייברים קורסת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2015, 20:42

הרגע דפק לי בדלת נציג של UNLIMITED, מסתבר שמחברים את הבניין שלנו השבוע :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 דצמבר 2015, 21:37

והוו! אז אתם הבניין העשירי שלהם? :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2015, 21:54

בדיוק! אני מתקשר לתמיכה והם אומרים לי "נדב? מה העניינים?".

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 100 אורחים