סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2015, 16:18

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 דצמבר 2015, 18:34

ואוו זה מכוער.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 דצמבר 2015, 18:53

אין מה לעשות מי שרוצה סוללה טובה יותר צריך גדולה יותר... (כרגע...) ומכוערת יותר.

ונדב - פעם ראשונה שאני נתקע עם "בעיות" כאלו, כי פעם ראשונה שאני קונה טלפון שיוצא רק עכשיו (זה שה5X לא הכי טוב בשוק זה משהו אחר, אבל יש לי דגם הכי חדש של משהו!)
רוב הדברים אני מסודר. סתם הצקה של התחלה לטלפון חדש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2015, 18:56

bozeman כתב:אין מה לעשות מי שרוצה סוללה טובה יותר צריך גדולה יותר... (כרגע...) ומכוערת יותר.

ונדב - פעם ראשונה שאני נתקע עם "בעיות" כאלו, כי פעם ראשונה שאני קונה טלפון שיוצא רק עכשיו (זה שה5X לא הכי טוב בשוק זה משהו אחר, אבל יש לי דגם הכי חדש של משהו!)
רוב הדברים אני מסודר. סתם הצקה של התחלה לטלפון חדש.

אבל ממש מכוערת :)

אגב, אינסטגראם מעדכנים את הגרסת אנדרואיד שלהם עם כל הפיצ'רים של force touch. מה שמחליף את הforce touch הוא פשוט לחיצה ארוכה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 דצמבר 2015, 18:59

וכן, תמיד כשיש מכשירים חדשים צריך להתאים את האפליקציות.. או שבעלי האייפון שכחו כמה זמן הם הסתובבו עם וואטסאפ על חלק מהמסך כשיצא ה6?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2015, 19:01

Klayman כתב:וכן, תמיד כשיש מכשירים חדשים צריך להתאים את האפליקציות.. או שבעלי האייפון שכחו כמה זמן הם הסתובבו עם וואטסאפ על חלק מהמסך כשיצא ה6?

אתה מתכוון לרזולוציה המנופחת?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 דצמבר 2015, 19:05

נכון, ממש מכוערת, בטח בשביל אפל. (ואומר את זה אחד שפחות אכפת לו העיצוב) ואפילו אני לא מוכן למפלצת הזאת...

העניין שהיה לי נקסוס עם אנדרואיד נקי וגם זה, ציפיתי שלא יהיו בעיות, בטח שלא עם אפליקציות של בנקים מושקעות.
בכל מקרה הבעיה הכי גדולה הייתה ווטצאפ ששם הייתה לי בעיה להמשיך עם החשבון הקיים כי זה על המספר הקודם ויש לי סים אחר, והסים הקודם לא מתאים לטלפון החדש...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 דצמבר 2015, 19:21

DrKeo כתב:
Klayman כתב:וכן, תמיד כשיש מכשירים חדשים צריך להתאים את האפליקציות.. או שבעלי האייפון שכחו כמה זמן הם הסתובבו עם וואטסאפ על חלק מהמסך כשיצא ה6?

אתה מתכוון לרזולוציה המנופחת?

אני יודע שהייתה בעיה שהאפליקציה הופיעה רק על חלק מהמסך, ואח"כ הייתה מרוחה/ננראתה לא טוב.. אולי אני מערבב בין ה5 ל 6 בבעיות.. הנקודה היא שתמיד יש בעיות נקודתיות עם מכשירים חדשים.. לא קשור רק לאנדרואיד..

מה גם שמרשמלו שינתה המון מתחת למכסה המנוע, אז יש קת. אי תאימות.. אני אישית לא נתקלתי עדיין באפליקציה בעייתית.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2015, 19:52

היו בעיות לאפליקציות שהיו כתובות לרזולוציה X כשהמסך שודרג לרזולוציה Y כך שהן נראו לא חדות ומנופחות בגודל החדש. זה הבעיה היחידה שאני מכיר במעבר. עד היום יש אפליקציות כאלה אגב, ביחוד ישראליות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 דצמבר 2015, 21:48

אני באמת צריך ללכת לחפש על אפליקציות שנשברו במעבר מIOS 6 ל 7 או 8 או 9 (כולל כל המעברים הפנימייים)? הרי ברור לך שזה קורה וקיים. זה שלך לא קרה, זה בדיוק כמו שלי לא קרה דבר כזה עם המעבר מקיטקאט עד מרשמלו כולל כל תתי הגרסאות.

עריכה: http://www.theguardian.com/technology/2 ... e-software

צחוקים עם אפל האלה.. לקחו את הקטע שלהם שהם המציאו הכל צעד אחד רחוק מדי :P.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2015, 00:19

Klayman כתב:אני באמת צריך ללכת לחפש על אפליקציות שנשברו במעבר מIOS 6 ל 7 או 8 או 9 (כולל כל המעברים הפנימייים)? הרי ברור לך שזה קורה וקיים. זה שלך לא קרה, זה בדיוק כמו שלי לא קרה דבר כזה עם המעבר מקיטקאט עד מרשמלו כולל כל תתי הגרסאות.

עריכה: http://www.theguardian.com/technology/2 ... e-software

צחוקים עם אפל האלה.. לקחו את הקטע שלהם שהם המציאו הכל צעד אחד רחוק מדי :P.

אני לא מדבר על נסיון אישי, אני מדבר על מה שמעתי ומה לא. פשוט לא שמעתי על בעיות של חצי מסך וכדומה זה הכל.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 09 דצמבר 2015, 00:39

אני חושב שפשוט מפתחי אפליקציות בiOS עושים הכל כדי שהממשק יהיה ״פשוט עובד״ כי זה הקהל של האייפונים. בגלל זה כולם ממהרים לעדכן את האפליקציות ובדרך כלל אין בעיות של רזולוציה.
אבל אפליקציה שעדיין תקועה מאחור, לדוגמה, היא בדיקת מהירות של בזק. מזכיר לי את תקופת האייפון 4
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2015, 00:52

ShiTDemoN כתב:אני חושב שפשוט מפתחי אפליקציות בiOS עושים הכל כדי שהממשק יהיה ״פשוט עובד״ כי זה הקהל של האייפונים. בגלל זה כולם ממהרים לעדכן את האפליקציות ובדרך כלל אין בעיות של רזולוציה.
אבל אפליקציה שעדיין תקועה מאחור, לדוגמה, היא בדיקת מהירות של בזק. מזכיר לי את תקופת האייפון 4

זה כי ios עושה את העבודה בשבילם. כשאתה מפתח לאנדרואיד אלוהים יודע על מה זה ירוץ ועם איזה מסך. כשאתה באייפון אז יש לך (כרגע) רק ארבע רזולוציות והן ביחס ישיר אחת לשניה אז לעשות את האפליקציות מתאימות זה משחק ילדים. יש יתרונות למערכת מאוחדת כמו שלמשל רוב האפליקציות הגדולות מעודכנות לגמרי לגרסה החדשה בשיגור או תוך ימים ושהאימוץ של גרסאות חדשות הן כמעט מידיות. מרשמלו כנראה לעולם לא יהיה על חצי ממכשירי האנדרואיד בעולם אבל ios9 נמצא על חצי ממכשירי הios תוך חמישה ימים מהשיגור של המערכת. מפתח של ios צריך להתחשב ב4 רזולוציות ושתי גרסאות מערכת הפעלה (היום למשל על יותר מ91% מהמכשירים יש ios8-9) בזמן שמפתח אנדרואיד צריך להתחשב באינסוף רזולוציות ולפחות 4-5 גרסאות מערכת הפעלה. עולמות שונים לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2015, 18:45

גוגל השיקה היום את הפיקסל C, טאבלט שבנוי מדהים, אבל בלי מטרה אמיתית, בלי תמיכה אמיתית של אפליקציות טאבלט באנדרואיד, בלי תמיכה בריבוי משימות של שתי אפליקציות על מסך אחד ובקיצור, בלי פואנטה אמיתית.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 דצמבר 2015, 09:54

DrKeo כתב:כן, אתה צודק. אני לא חושב שאפשר לעשות מארז סוללה שנראה באמת טוב (בכל זאת הוא תמיד חייב להיות מאסיבי) אבל אם אפל לא מסוגלת לעשות את זה אלגנטי אז אולי עדיף שלא תעשה בכלל. מאוד לא אפל.

אם כבר המליצו לך על G4 למשפחה קודם, אז האמת היא שזה עוד משהו נחמד בטלפון הזה שלאחרונה יצרניות קצת מזניחות: מאחר והכיסויים שלו ברי החלפה וכך גם הבטריה, אתה יכול לקנות בטריה מורחבת עם כיסוי גב מותאם משלל יצרנים, ואז זה גם מצמצם את העודף של הפלסטיקה כמו בכיסוי הsleeve של האייפון ואתה מקבל משהו יחסית דק למרות הבטריה המנופחת.
זה תקף גם לכל מיני כיסויי front cover עם view window וכיסויים עם אנטנות NFC מגדילות טווח וטעינת QI אלחוטית שבעצם לא מתלבשים לך על הגב של הטלפון כמו רוב הכיסויים והמגנים, אלא פשוט מחליפים אותו לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 13:05

swym כתב:
DrKeo כתב:כן, אתה צודק. אני לא חושב שאפשר לעשות מארז סוללה שנראה באמת טוב (בכל זאת הוא תמיד חייב להיות מאסיבי) אבל אם אפל לא מסוגלת לעשות את זה אלגנטי אז אולי עדיף שלא תעשה בכלל. מאוד לא אפל.

אם כבר המליצו לך על G4 למשפחה קודם, אז האמת היא שזה עוד משהו נחמד בטלפון הזה שלאחרונה יצרניות קצת מזניחות: מאחר והכיסויים שלו ברי החלפה וכך גם הבטריה, אתה יכול לקנות בטריה מורחבת עם כיסוי גב מותאם משלל יצרנים, ואז זה גם מצמצם את העודף של הפלסטיקה כמו בכיסוי הsleeve של האייפון ואתה מקבל משהו יחסית דק למרות הבטריה המנופחת.
זה תקף גם לכל מיני כיסויי front cover עם view window וכיסויים עם אנטנות NFC מגדילות טווח וטעינת QI אלחוטית שבעצם לא מתלבשים לך על הגב של הטלפון כמו רוב הכיסויים והמגנים, אלא פשוט מחליפים אותו לגמרי.

וואללה, נשמע מגניב לגמרי. מדובר באחות של אשתי כך שהיא הכי לא מבינה בזה בעולם אבל אם היא תתלונן על הסוללה זה יהיה פיתרון נהדר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 דצמבר 2015, 12:58

יאייי, ליברטי סיטי סטוריז העתיק מגיע סוף סוף מהPSP לios ובהמשך גם לאנדרואיד ואמזון מרקטפלייס:
http://www.rockstargames.com/newswire/a ... ble-on-ios
אחרי שChinatown Wars שבמקור יצא לDS, זה המשחק הלפני-אחרון בסדרה של GTA שחסר לי להשלים. ולפי הכיוון שלהם כנראה שוייס סיטי סטוריז בטח יגיע בעתיד הלא רחוק בכלל. Re-releases FTW.

וביקום אחר, בינתיים לא ברור איזה ממכשירי הדגל של אנדרואיד יהיה הראשון עם מעבד הSnapdragon 820, אבל כנראה שנמצא אותו בוריאציות כאלו ואחרות בדגמי 2016 של LG, סמסונג, HTC ואחרים. במבחני ביצועים ראשונים הוא נראה כמו שיפור ביצועים מטורף: אחרי הפאשלה של ה810 שהתחמם יותר מידי, הם עוברים לארכטיקטורה חדשה ולראשונה קוואלקום עם CPU ב-64 ביט משלהם, פלוס GPU שבמספרים היבשים עוקף את הTegra האחרון של Nvidia (מפרט שמשתווה לקונסולות הדור הקודם, עשר שנים מאוחר יותר זה סוף סוף בטלפון נייד).
גם במבחני ביצועים מוקדמים הצ'יפסט הזה מככב, עם ביצועי CPU שמתקרבים למפלצת האחרונה של אפל (אבל עדיין לא שם) וביצועי GPU שכבר עוקפים אותו (אבל כנראה יצטרכו להתמודד עם מסכים ברזולוציה גבוהה הרבה יותר מהאייפון ברוב מכשירי הדגל, אז זה יתקזז).
http://www.anandtech.com/show/9837/snap ... 20-preview
רק לצורך הרפרנס, הביצועים שלו במבחנים כמו Manthatten OpenGL 3.0 1080p offscreen או Trex וכדומה נמצאים באזור של כרטיסי מסך למחשבים ניידים כמו הGTX 960M או הRadeon HD 8750M, ובהשוואה לטאבלטים זה בין הIpad Air 2 לGoogle Pixel C שהם כנראה הטאבלטים הכי עוצמתיים היום. ומפה זה רק יכול להשתפר כי כל מבחני הביצועים האלו הם עם דרייבים בבטא, ולפני אופטימיזציות של גוגל ושל יצרני הטלפונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2015, 16:29

אם הוא באמת קרוב ל960M אז בצורה משעשעת טלפונים איתו יהיו בסביבת הביצועים של הפס4 :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 דצמבר 2015, 01:23

DrKeo כתב:אם הוא באמת קרוב ל960M אז בצורה משעשעת טלפונים איתו יהיו בסביבת הביצועים של הפס4 :)

ובצורה הזויה משהו, הם יריצו תכנים ברזולוציה גבוהה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2015, 01:26

Shlomix כתב:
DrKeo כתב:אם הוא באמת קרוב ל960M אז בצורה משעשעת טלפונים איתו יהיו בסביבת הביצועים של הפס4 :)

ובצורה הזויה משהו, הם יריצו תכנים ברזולוציה גבוהה יותר.

נכון. אבל זה כי בסלולר מעדיפים להריץ משחק בגרפיקה פשוטה ב4K ב60FPS מאשר משהו שנראה כמו אנצ'רטד ב30FPS ב1080P. בצדק.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 דצמבר 2015, 01:31

ברור, סתם הערת אגב משעשעת. הזינוק בכוח החישוב במובייל מדהים בעיניי.
אני עוד זוכר את ההתלהבות שלי מהגרפיקה של אייס קומבאט ב-PS1, והיום זה משחק מכוער בכל קנה מידה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 דצמבר 2015, 09:21

משחקי סלולר בתלת מימד עושים אפסקייל, הם כמעט אף פעם לא רצים ברזולוציה טבעית.
ונדב, אל תגזים. הPS4 מריצה משהו שמקביל ל7850-7870, זה עדיין הרבה יותר מ960M.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2015, 12:13

swym כתב:משחקי סלולר בתלת מימד עושים אפסקייל, הם כמעט אף פעם לא רצים ברזולוציה טבעית.

960GTX חזק משמעותית מהפס4, גרסת מובייל שלו היא בערך חצי ממנו. אם נקח בחשבון שלפס4 כותבים לברזלים ועדין ה960GTX חזק ממנה משמעותית, לדעתי נקבל ביצועים לא רחוקים. למרות שאני משער שבGPU הסלולרי חסרות פקודות ובטח אלף דברים אחרים כדי לתת מה שהפס4 עושה, בטוח שכמה גיגות של זיכרון.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 ינואר 2016, 18:27

DrKeo כתב:
swym כתב:משחקי סלולר בתלת מימד עושים אפסקייל, הם כמעט אף פעם לא רצים ברזולוציה טבעית.

960GTX חזק משמעותית מהפס4, גרסת מובייל שלו היא בערך חצי ממנו. אם נקח בחשבון שלפס4 כותבים לברזלים ועדין ה960GTX חזק ממנה משמעותית, לדעתי נקבל ביצועים לא רחוקים. למרות שאני משער שבGPU הסלולרי חסרות פקודות ובטח אלף דברים אחרים כדי לתת מה שהפס4 עושה, בטוח שכמה גיגות של זיכרון.

תשווה מבחני ביצועים של השבבים הגרפיים. בGFXBench יש פער של איפשהו בין 50% ל-100% מה960M ל7870.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ינואר 2016, 19:01

אם נהיה מדוייקים, בפס4 יש 7950m שבביצועים הוא מאוד דומה למשהו בין ה7850 ל7870 הנייח. הכל תלוי בבנצ'מארק, אם הוא נוטה NVIDIA או AMD. יש כאלה שה960M מנצח את ה7870HD אבל בעצם כל בנצ'מארק שבו 960M נמצא בין ה7850 ל7870 כנראה שהוא יכול לרוץ על הצ'פ הזה טוב כמו על הפס4. אבל בכל מקרה, הצ'פ הזה קרוב לכרטיס של הפס4, אפילו אם יש בנצ'מארקים שבהם הוא מפגר ב30% :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 82 אורחים