PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 03 פברואר 2016, 18:44

Laskin כתב:חכה, רונן... חכה :)

נשמע טוב. לזה אני מצפה :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 פברואר 2016, 07:13

רונן כתב:אתמול סיימתי את Witcher 3. אם לא הייתי משחק בו כשחבר לידי, היה נדרש זמן רב יותר עד לסיומו כי בשבילו התמקדתי יותר במשימות הראשיות. משחק מעולה לכל אורכו. הלוואי שפולאאוט 4 היה מלוטש יחסית ועשוי כך. עם כל הכבוד להיקפו ולעומקו, הוא שבור מהיסוד בגלל כמות באגים בלתי סבירה בעליל, גם מהותם חמורה.

מה לא מלוטש בFallout 4 לעומתו? בעוד שFO מלא בדמויות הזויות ומוזרות לאורך כלל הקווסטים שלו ומעצם העובדה ששניהם זהים בעלילה הבסיסית שלהם FO דווקא מעניין פי כמה. העלילה בוויטצ'ר היא החלק השני הכי חלש אחרי מערכת הקרב, הסיפור הוא סיפור פנטזיה בנאלי שמבריק רק לעיתים נדירות מאוד. למעשה החלק הכי טוב במשחק זה שני הקווסטים בvelen של הברון האדום והcrones, גם ג'וני בהתחלה הוא קטע מאוד טוב, עד שהוא מתחיל לדבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 פברואר 2016, 08:27

יובל, אני לא מבין את ההיגיון ב־The Witness. אפילו בדקתי במדריכים את העקרונות כדי להיות בטוח אם הבנתי נכון, והבנתי נכון. למשל, בלוחות עם הריבועים בצבעים. צריך למתוח קו כדי להפריד בין הצבעים האחרים, ואף שאני עושה זאת, זה לא הפתרון. המשחק הזה מחרפן. אם היה היגיון איכותי, הייתי מבחין בו, אבל אין. היו חידות נחמדות, ואחרות סתם מקושקשות, כך אני מרגיש. לעתים אני פותר חידה בלי להבין מה ההיגיון.

אני לא בטוח שהבנתי את הלוחות עם הסימן שדומה לאיקס. כשאני מותח את הקו עד ליעד הוא מכהה ריבועים מסוימים ומהבהב אחרים. אם זה יימשך כך, ארגיש שזה ממצה את עצמו מהר מדי. זה פשוט לא מעניין!

Death_119 כתב:
רונן כתב:אתמול סיימתי את Witcher 3. אם לא הייתי משחק בו כשחבר לידי, היה נדרש זמן רב יותר עד לסיומו כי בשבילו התמקדתי יותר במשימות הראשיות. משחק מעולה לכל אורכו. הלוואי שפולאאוט 4 היה מלוטש יחסית ועשוי כך. עם כל הכבוד להיקפו ולעומקו, הוא שבור מהיסוד בגלל כמות באגים בלתי סבירה בעליל, גם מהותם חמורה.

מה לא מלוטש בFallout 4 לעומתו? בעוד שFO מלא בדמויות הזויות ומוזרות לאורך כלל הקווסטים שלו ומעצם העובדה ששניהם זהים בעלילה הבסיסית שלהם FO דווקא מעניין פי כמה. העלילה בוויטצ'ר היא החלק השני הכי חלש אחרי מערכת הקרב, הסיפור הוא סיפור פנטזיה בנאלי שמבריק רק לעיתים נדירות מאוד. למעשה החלק הכי טוב במשחק זה שני הקווסטים בvelen של הברון האדום והcrones, גם ג'וני בהתחלה הוא קטע מאוד טוב, עד שהוא מתחיל לדבר.

הסברתי. באגים, באגים, באגים. מקלים ועד חמורים. גם כל מיני עניינים אסתטיים. אפילו האנימציות והמודלים הרבה יותר מכוערים. אלו דברים שהעין רואה בבירור.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2016, 12:21

רונן כתב:יובל, אני לא מבין את ההיגיון ב־The Witness. אפילו בדקתי במדריכים את העקרונות כדי להיות בטוח אם הבנתי נכון, והבנתי נכון. למשל, בלוחות עם הריבועים בצבעים. צריך למתוח קו כדי להפריד בין הצבעים האחרים, ואף שאני עושה זאת, זה לא הפתרון. המשחק הזה מחרפן. אם היה היגיון איכותי, הייתי מבחין בו, אבל אין. היו חידות נחמדות, ואחרות סתם מקושקשות, כך אני מרגיש. לעתים אני פותר חידה בלי להבין מה ההיגיון.

אני לא בטוח על איזו חידה אתה מדבר, אבל אם הגעת למצב שאתה סתם מנחש ולא מבין מה עשית - אתה עושה משהו לא נכון :)
יכול להיות שפיספסת משהו בסביבה, או משהו בהגיון של חוקי הפאזל הספציפי הזה, אבל העובדה שהלכת למדריך כבר מעידה על משהו לא בסדר שאתה עושה :P

בינתיים אני עוד לא הגעתי למשהו כזה. יכול להיות שאתה מנסה פאזלים שעדיין אתה לא אמור להבין מה לעשות בהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2016, 10:47

אתמול שיחקנו עוד כמה שעות... עכשיו הבנו עוד כמה "עקרונות" של חידות שחוזרות על עצמן ועדיין לא הבנו עד אתמול איך לגשת לזה בכלל.
משחק גאוני כל כך, אני קצת חושש שאנחנו מתחילים להבין את הכל ולא יישאר לנו אחר כך אתגר, אבל זה קצת יומרני, שיחקנו "רק" איזה 18 שעות נראה לי, והמשחק אמור לקחת איזה 80 שעות, אולי הרמה תעלה אפילו עוד יותר בהמשך.

רונן, אני רוצה שוב לחזק - אין שום חידה חסרת הגיון או "מקושקשת", יש עקרונות והן תמיד עקביים, פשוט לפעמים משלבים 2 או 3 עקרונות ואז אתה מתבלבל אולי... אם תרצה - תוכל לשים פה איזו חידה ואני אנסה להסביר לך בתוך תגית ספוילר מה ההגיון מאחוריה, אם כבר עשיתי אותה, אבל זה יהרוס לך לגמרי את החוויה, לדעתי. כל הכיף זה להבין לבד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 פברואר 2016, 18:46

swym כתב:קאז, ראיתי הרבה מאד מלל מיותר בהודעה שלך שלא היה הגדרה עצמאית ומקבילה לAAA משלך, ככה שאין טעם להמשיך בדיון.
אם לא מעניינות אותך הגדרה שמשמשת משקיעים כמו AAA או ROI או EBITA אז פשוט אל תשתמש בהגדרות למשקיעים...

אתה זה שנדחפת לדיון והתחלת לברבר על 'הגדרת משקיעים' של AAA כשהגדרה הזו לא רלוונטית לדיון עם בלינג..
הדרך הכי קלה בשבילי לקרוא למשחק AAA הוא להסתכל על משחק מקביל ממפיצה גדולה שמתייחסים אליו בלי מחשבה שנייה כ AAA. אז אם אני רואה את סימסיטי מקבל את התגית הזו ואז מסתכל על סקייליינס ולא מזהה הבדלים משמעותיים אז אין לי שום סיבה לא לקרוא גם לו AAA. או ששניהם כאלה או ששניהם לא.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 פברואר 2016, 09:38

Kazz כתב:
swym כתב:קאז, ראיתי הרבה מאד מלל מיותר בהודעה שלך שלא היה הגדרה עצמאית ומקבילה לAAA משלך, ככה שאין טעם להמשיך בדיון.
אם לא מעניינות אותך הגדרה שמשמשת משקיעים כמו AAA או ROI או EBITA אז פשוט אל תשתמש בהגדרות למשקיעים...

אתה זה שנדחפת לדיון והתחלת לברבר על 'הגדרת משקיעים' של AAA כשהגדרה הזו לא רלוונטית לדיון עם בלינג..
הדרך הכי קלה בשבילי לקרוא למשחק AAA הוא להסתכל על משחק מקביל ממפיצה גדולה שמתייחסים אליו בלי מחשבה שנייה כ AAA. אז אם אני רואה את סימסיטי מקבל את התגית הזו ואז מסתכל על סקייליינס ולא מזהה הבדלים משמעותיים אז אין לי שום סיבה לא לקרוא גם לו AAA. או ששניהם כאלה או ששניהם לא.

ההגדרה הזו היא הדבר היחיד שרלוונטי לדיון על הגדרות: יש הגדרה מקובלת, ואם אתה ממציא לעצמך שימוש אחר לאותה הגדרה אז מן הראוי לתקן אותך. זה כמו שאני אקרא לX-COM משחק FPS ואז אגיד לך שההגדרות המקובלות למשחקי FPS הן לא רלוונטיות לדיון... הרי לפי היגיון ה"מקביל" מדובר במשחק עם פלישה של חייזרים, ולכן הוא מקביל לכל משחק אחר על פלישה של חייזרים. לפי אותו היגיון מעוות Uncharted 4 הוא פר הגדרה משחק Xbox One כי מדובר על משחק שמקביל לTomb Raider שמתייחסים אליו בלי מחשבה שניה כמשחק Xbox One!

אם עדיין לא הבנת, ההגדרה שאתה מציין כאן היא הדבר הכי הזוי בעולם כי מדובר בהגדרה רקורסיבית: הרי איך אתה מסתכל על אותו משחק AAA מקביל מהמפיצה הגדולה ומתייחס אליו בלי מחשבה כAAA? ע"י השוואה אינסופית למשחק AAA "מקביל" אחר?
ומה זה בכלל "מקביל" לפי ההגדרה שלך? הרי Skylines פותח בפרומיל מהתקציב של Simcity, ככה שההפקה שלהם היא הכל חוץ ממקבילה. וזה לא קשור לעובדה שהוא עושה עבודה הרבה יותר טובה - משחק AAA לא מבטיח משחק טוב ולהיפך.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 פברואר 2016, 10:37

אני לא ממציא דבר. אם אתה רוצה לעשות אנלוגיות אז השוואה יותר טובה להתעקשות שלך להגדרת משקיעים זה להתחיל לנפות בלעדיים מכל פלטפורמה שהם בז'אנר כלשהו שהחלטת שלא מתאים לך לכלול.

המשחק המקביל מהמפיצה הוא AAA כי זו הדעה הרווחת עליו וכך כל התעשייה והשחקנים מתייחסים אליו ואף אחד לא מזדעק שמכנים אותו AAA. אז אני מתחיל מנקודת הייחוס הברורה הזו. וכי גם ברוב המקרים הוא עונה על 'הגדרת המשקיעים' העתיקה שלך של מחיר מלא וגרסה פיזית.

תקלוט כבר, לא פאקינג אכפת לי מה עלות המשחק. לא אכפת לי מהגדרת משקיעים או לא משקיעים. אני מסתכל על מה שיש לי ביד מול העניים שלי. על המוצר שאני מקבל ותו לא. לא מעניין אותי כמה סימסיטי עלה או כמה סקייליינס עלה לפיתוח. אני רואה שני במשחקים מאותו ז'אנר, אני רואה רמת ערכי הפקה וגרפיקה דומה, אני רואה סקייל והיקף משחק רחב יותר אצל סקייליינס. במצב כזה, אם אני מחפש להבדיל בין משחקים 'מושקעים' (AAA) לבין אחרים, וסימסיטי נתפס בעיני כולם כמשחק שכזה אז ודאי שגם סקיילינס צריך להיתפס כך. והעובדה שהדרך היחידה שלך לפסול אותו כ AAA, אתה צריך ללכת ולהסתכל על מדדים חיצוניים כמו מחיר המשחק או מודל הפצה רק מדגישה כמה מגוחכת ולא רלוונטית 'הגדרת המשקיעים' הזו עבור הדיון המקורי שהיה כאן.

אני גם לא ממש מבין למה אתה מאוהב ב'הגדרת המשקיעים' הזו כאשר היא מושתת על עלויות פיתוח משחקים - סכומים שאף אחד לא יודע אותם, בטח לא השחקנים. אין לך שום יכולת להביא לי את תקציב פיתוח של אף צמד משחקים וכל ההתנגדויות שלך על פערים בעלויות הפיתוח מסתמכים על חישובי מפיות והנחות מוקדמות שאם מדובר במפיצה גדולה אז העלות תהיה גבוהה יותר וכו'. שום דבר קונקרטי. השערות על גבי הערכות על גבי ספקולציות. גם אם היה מעניין אותי עלויות הפיתוח של סקייליינס וסימסיטי ואיך הם עשו ל EA בית ספר ועשו מוצר טוב יותר, עמוק יותר ובעל אותם ערכי הפקה - לא היית יכול להביא להביא לי דבר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 פברואר 2016, 15:54

Kazz כתב:המשחק המקביל מהמפיצה הוא AAA כי זו הדעה הרווחת עליו וכך כל התעשייה והשחקנים מתייחסים אליו ואף אחד לא מזדעק שמכנים אותו AAA. אז אני מתחיל מנקודת הייחוס הברורה הזו. וכי גם ברוב המקרים הוא עונה על 'הגדרת המשקיעים' העתיקה שלך של מחיר מלא וגרסה פיזית.
תקלוט כבר, לא פאקינג אכפת לי מה עלות המשחק. לא אכפת לי מהגדרת משקיעים או לא משקיעים. אני מסתכל על מה שיש לי ביד מול העניים שלי.

אבל נקודת היחוס הברורה היא גם שמשחקים אחרים שאתה בוחר לקטלג ככאלו הם לא משחקי AAA. או שאתה מסתמך על הגדרה של אחרים או שאתה ממציא לעצמך הגדרה חדשה.
ובכל מקרה, נראה שהבעיה היא שאתה פשוט לא מבין את ההגדרה: זה כמו שתתחיל להתווכח עכשיו על זה שמשחק מסוים צריך לקבל דירוג T ולא דירוג M בגלל שהוא בהיקף דומה למשחק אחר. אבל "היקף משחק" זה לא מה שמגדיר את דירוה הESRB של המשחקף ולא את דירוג המשקיעים שלו.

Kazz כתב:אני גם לא ממש מבין למה אתה מאוהב ב'הגדרת המשקיעים' הזו כאשר היא מושתת על עלויות פיתוח משחקים - סכומים שאף אחד לא יודע אותם, בטח לא השחקנים.

אתה באמת עדיין לא מבין שזה הפוך? ההגדרה לא מושתת על עלות פיתוח משחקים, היא זו שעוזרת להחליט כמה להשקיע במשחקים.
מה לעשות ש-Skylines הוא לא משחק AAA וסימסיטי כן? ובעצם למה זה בכלל מעניין אותך אם אתה לא מסוגל לקבל או אפילו להבין את ההגדרה? בחיי שזה יותר מטופש מויכוח אמוציונלי על הגדרות של ז'אנרים כי אתה נעלב שמשחק אהוב הוא בז'אנר מסוים ואחר לא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 פברואר 2016, 18:55

אתה זה שנעלב בשם אחרים שמזכירים את סקייליינס וPCARS באותה נשימה כמו סימסיטי וNFS. בשורה התחתונה כל ניסיון להפריד בין מידת ההשקעה בין משחקים על בסיס נתונים חיצוניים הוא מפגר מהיסוד ויש להיפטר ממנו בטח בעידן ההפצה הדיגיטלית. אם אתה מסתכל על המשחק עצמו גרידא ואתה לא יכול להגיד למה הוא לא AAA והאחר כן אז זה אומר הכל. ואם המשחק 'קטן' מתעלה או משתווה בכל היבט על המשחק מהמפיצה הגדולה אז לא מזיז לי כהוא זה כמה המשחק ה'קטן' עלה לפיתוח, כמה אנשים פיתחו אותו ובאיזו תקופת זמן או איזה מחיר הם דורשים עליו ואיך הם מפיצים אותו. לא אכפת לי אם הבן האדם זכה בלוטו ומימן את המשחק כך, לא אכפת לי אם הם הרעיבו את עצמם כדי להקדיש יותר משאבים לפיתוח, לא אכפת לי אם המשחק ה AAA עבר אין ספור גרסאות שנזרקו לפח ותקציב הפיתוח של הגרסה שהגיעה לשוק הוא שבריר מסך הכל וכהנה וכהנה.

ככל שנקדים להפריש תוויות כמו AAA ואינדי שכבר איבדו כל משמעות, כך ייטב. בדיון הספציפי עם בלינג ההתרשמות שלי שאם זוקפים את Until Dawn לזכות המשחקים 'המושקעים' על הפס4 אז לכל המשחקים הבלעדיים למחשב שהזכרתי לאורך הדפים יש מקום ברשימה המקבילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2016, 14:47

עובדת בחברת Outsourcing חשפה בטעות בלינקדאין שהיא עובדת על Knack 2. אני בטוח שכל הפורום רוטט מהתרגשות :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 פברואר 2016, 12:37

התחלתי את The witness אתמול, וואו... פשוט ממכר בטירוף, ישבתי במשך שעות ולא יכלתי להפסיק לשחק, הבעיה האמיתית היתה שכשהלכתי לישון יכלתי רק לדמיין פאזלים וזה מנע ממני להרדם, המשחק הוא שטני. גם דוחפים שם המון פילוסופיה חביבה של אנטי מדעי הרוח (הם אשכרה מתייחסים אליהם כמדע נחות) ושאלות לגבי אלוהים. מומלץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 פברואר 2016, 12:50

לא יפה לדבר ככה על מדעי הרוח...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2016, 13:16

SF5 מקבל כרגע בסביבות ה80 מרוב האתרים הגדולים אבל חלק גדול מהם עדין לא ביקר אותו (למשל גיימספוט או יורוגיימר), עומד כרגע על ממוצע 83. ציפיתי ליותר האמת, חשבתי שהוא הולך להיות המשחק מכות האולטמטיבי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 פברואר 2016, 13:39

אולי כי אין בו חידוש? (ואיזה חידוש אפשר לצפות?)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 פברואר 2016, 13:51

bozeman כתב:אולי כי אין בו חידוש? (ואיזה חידוש אפשר לצפות?)

מהמעט שקראתי, לא זו הבעיה. הוא דווקא מחדש המון עם מערכת הV והוא שינה את הדינמיקה והדגשים במשחק מIV באופן משמעותי מאוד. גם אין בכלל דמויות מועתקות. כל דמות מתנהגת בצורה שונה מאוד.
הבעיה שחוזרת בכל אחת ואחת מהביקורות שקראתי, זה שחסר תוכן סופר בסיסי. דברים כמו זה שאי אפשר להתאמן נגד אויב CPU ברמה גבוהה יותר מ"סתם עומד שם ומחכה שתרביץ לו" ועוד ועוד ועוד.
פשוט חסר תוכן. לא סיימו לפתח אותו. אולי בעוד חודשיים-שלושה, כשייצאו חבילות התוכן החסרות הוא כן יהיה שלם. הוא בטח גם יעלה איזה 40$, אז אני לא חושב שיש סיבה לקנות אותו אם אתה לא באחוז מהאחוז שמשחקים באופן מקצועי וחייבים להתאמן (ורוב התוכן החסר פחות בעייתי עבורם, בכל מקרה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 פברואר 2016, 14:13

bozeman כתב:לא יפה לדבר ככה על מדעי הרוח...

זה למעשה יוצא נגד כל אסכולה שהיא לא מדעית בטבעה, החל מאומנות וכלה בפילוסופיה. הוא טוען שם שהמדע המדוייק מנסה לענות על המציאות ולתאר אותה מהלא נודע, המדען מגלה את שלא ידעו ומתאר אמת מוחלטת נכון לתקופתו. הצייר לעומת זאת מתאר את הניצב מולו או ברוחו, אין בו יצירתיות אמיתית אם כי תיאור של הקיים, הוא בסך הכל - "מעתיק" את הידוע. אין שום גילוי אמיתי בעבודתו.

נשמע כמו חזרתו של אנדרו ראיין שהחליט שסנדר כוהן מיותר :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 פברואר 2016, 15:40

זה מצחיק כי עצם ההגדרה מדעי זה הגדרה ממדעי הרוח... בכל מקרה, אני בעד כהן:)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2016, 17:02

בעד לעטוף אנשים חיים בגבס למוות?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 פברואר 2016, 17:15

רק תוך כדי מוזיקת פסנתר מהממת!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2016, 17:30

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 פברואר 2016, 08:03

מדעי הרוח וכל זה, נדמה לי שהתואר של ג'ונתן בלואו הוא בכלל בספרות אנגלית.

Kazz כתב:אתה זה שנעלב בשם אחרים שמזכירים את סקייליינס וPCARS באותה נשימה כמו סימסיטי וNFS.

אני לא נעלב בשם אחרים, כמו שאני לא נעלב כשמישהו קורא לזלדה משחק RPG, כשמישהו קורא להארטסטון משחק אינדי, כשמישהו קורא לארקהם אסיילום משחק מבוסס סרט, או כשמישהו קורא לדסטיני MMO. בורות של אחרים היא לא דבר שיש טעם להיעלב ממנו, רק לתקן את הטעויות שלהם ולהסביר להם שוב ושוב בתקווה שיום אחד הם יצליחו להפנים אותן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 פברואר 2016, 08:34

DrKeo כתב:

יש לי את הדיסק המלא בבית אגב...

ובגלל הלינק שלך יש לנו מתכנת אחד פחות בעבודה, אבל קיר גבס חדש...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 פברואר 2016, 09:24

swym כתב:מדעי הרוח וכל זה, נדמה לי שהתואר של ג'ונתן בלואו הוא בכלל בספרות אנגלית.

Kazz כתב:אתה זה שנעלב בשם אחרים שמזכירים את סקייליינס וPCARS באותה נשימה כמו סימסיטי וNFS.

אני לא נעלב בשם אחרים, כמו שאני לא נעלב כשמישהו קורא לזלדה משחק RPG, כשמישהו קורא להארטסטון משחק אינדי, כשמישהו קורא לארקהם אסיילום משחק מבוסס סרט, או כשמישהו קורא לדסטיני MMO. בורות של אחרים היא לא דבר שיש טעם להיעלב ממנו, רק לתקן את הטעויות שלהם ולהסביר להם שוב ושוב בתקווה שיום אחד הם יצליחו להפנים אותן.

מדעי המחשב מאוניברסיטאת ברקלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 21 פברואר 2016, 15:20

כמעט קיבלתי את Street Fighter V בחינם, אך לאחר שקראתי עליו ביקשתי מהחבר לא לתת לי אותו. הבנתי שמנוע הקרבות מעולה אך הוא לא ממש מלא, מעין חצי משחק. אני מאמין שעוד שנה–שנתיים הגרסה המלאה תשוחרר ואז ארצה אותו בשמחה. אני מעדיף לקבל משחקים אחרים, אולי את Far Cry 4. נראה מה יהיה דין המבקר.

די הרמתי ידיים מ־Fallout 4. סלט עשיר של באגים. לא מספיק מעניין ומתסכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים