במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי swym » 13 מרץ 2016, 12:42

כבר? אני הספקתי רק לעשות את הטוטוריאל בסופ"ש, אבל בינתיים אפילו זה נראה נהדר ומרגיש נהדר (ההיילייט: הורידו את הקטע המטופש מabsolution שהוא מסתיר את הראש מאחורי היד וככה כאילו אף אחד לא מזהה אותו)
אבל מאד אהבתי את זה שבסוף הסימולציה הם מחזירים אותך להתחלה של הטוטוריאל שוב, ובעצם מעודדים אותך לשחק בו שוב מצורה שונה. יחד עם העובדה שהם חוזרים לשורשים של הדמות והbackstory אז זה נראה כמו משחק אידיאלי גם להכניס שחקנים חדשים לסדרה לראש של "איך לשחק Hitman". שמעתי על בעיות ביצועים למשחק, אבל על ה7970 המזדקן שלי הוא רץ אחלה, ובלי שום בעיה עד עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 מרץ 2016, 19:37

swym כתב:כבר? אני הספקתי רק לעשות את הטוטוריאל בסופ"ש, אבל בינתיים אפילו זה נראה נהדר ומרגיש נהדר (ההיילייט: הורידו את הקטע המטופש מabsolution שהוא מסתיר את הראש מאחורי היד וככה כאילו אף אחד לא מזהה אותו)
אבל מאד אהבתי את זה שבסוף הסימולציה הם מחזירים אותך להתחלה של הטוטוריאל שוב, ובעצם מעודדים אותך לשחק בו שוב מצורה שונה. יחד עם העובדה שהם חוזרים לשורשים של הדמות והbackstory אז זה נראה כמו משחק אידיאלי גם להכניס שחקנים חדשים לסדרה לראש של "איך לשחק Hitman". שמעתי על בעיות ביצועים למשחק, אבל על ה7970 המזדקן שלי הוא רץ אחלה, ובלי שום בעיה עד עכשיו.

לא סיימתי את כל ה-challenges ולא חיסלתי בכל הדרכים האפשריות, אבל כן השגתי silent assassin בכל המשימות (וגם לא מעט challenges).

המשחק רץ סביר ונראה סביר, אבל מאוד מבאס שהטקסטורות נעולות על low אם יש לך כרטיס עם 2GB זיכרון ומטה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מרץ 2016, 11:52

טוב, המשכתי עוד קצת AC:S, ואני יכול להגיד שהתחושה שלי היא שכמשחק הוא טוב, הוא ממשיך את הדברים הטובים של הסדרה, אבל כעלילה הוא הפך להיות יותר GTA באנגליה הויקטוריאנית. מאוד חסר לי לי את קו העל של העלילה בצורה ברורה (אפילו אם נניח תלושה מהמציאות) כי אחרת זאת הסתובבות שמורידה מערך ההיסטורי של המשחק.
חוץ מזה אני אוהב את החופש הגדול יותר של המשחק, את האלמנטים של יצירת חפצים ודברים שמשפיעים על יכולות הדמות. מערכת הקרב לא רעה (אני אישית לא הייתי נגד גם במשחקים הקודמים) והמשחק מאוד זורם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2016, 12:49

האמת שלי העלילה הרגישה כמו אוסף של אירועים רנדומאלים עם התחלה וסוף שמדברים על השרד שהם מנסים להשיג וזהו. לא הזיז לי יותר מדי, יותר הפריע לי שהמערכת קרב היא גרסה כושלת של המערכת של בטמן, רפטטיביות ושעד סוף המשחק לא הרגשתי שאני שולט ב100% על הפרקור של הדמות שלי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מרץ 2016, 12:58

זה העניין, שמשחק שהוא GTA בעבר, מאבד הרבה יותר מאשר סתם עלילה, אלא ממש מהאימרסיות למשחק.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מרץ 2016, 14:45

אני חייב להגיד שבמבט לאחור, אני לא ממש אהבתי את ACS.
מה שבוזמן אומר כאן זה ממש נכון, המשחק מאבד המון דברים בצורה הנוכחית שלו.
למעשה ההשוואה לGTA היא די במקום, חוץ מהעובדה שמדובר בGTA לעניים. והאמת היא שאף פעם לא אהבתי שום משחק GTA באמת (כבר אמרתי את זה בעבר אבל בכל זאת) למרות שאני מאוד מעריך את המשחקים האלו. כי למרות שבכל מילימטר אפשר לראות את ההשקעה והאיכות שהמשחק קיבל, אני לא אוהב את המבנה שלו. אני צריך שלמשחק יהיה איזשהו קו דומיננטי שילך ויתקדם ושכל משימה תיהיה המשך של זו הקודמת, ולא שכל משימה תיהיה "סתם".
לAC2 למשל היה את זה (או לוויצ'ר כדוגמה למשחק עולם פתוח עם המון משימות צד, שבכל זאת הצליח בגזרה הזו) אבל לGTA, לטעמי, אין.

והנה מגיע ACS שמרגיש ממש כמו רשימת מטלות ולא כמו משחק רציף ומהנה. בנוסף את מערכת הקרב לא אהבתי (היא פשוט רפטטיבית בטירוף, לא מהנה, קלה מדי למשחק שחצי מהמשימות שלו הן "התגנבות").
ואם להגיד את האמת.. בתור מי שתמיד מחשיב את עצמו לאחד שאוהב את הסדרה ותמיד מחכה למשחקים הבאים, יש בסדרה הזו 6 משחקים ומתוכם רק 2 הצליחו להיות טובים! (2 ו4, כמובן שלדעתי. אפשר גם להוסיף את שני משחקי אציו הנוספים ואז זה 3 מתוך 7).
בקיצור, משהו חשוב מאוד נאבד בתוך הסדרה הזו ואפילו AC3 עכשיו נראה לי כמו רגע יחסית מוצלח בסדרה, למרות שממש לא אהבתי אותו בזמנו, לפחות היה שם משחק רציף עם התקדמות ברורה.

אני חושב שבעוד ACS הוא לא המשחק הכי גרוע בסדרה מבחינת המשחקיות שלו (זה כנראה שמור עדיין ליוניטי) הוא מבחינתי השפל הגדול ביותר מבחינת עיצוב המשחק והכיוון של הסדרה הזו, שהכפה להיות פשוט רשימת מטלות בתקופות שונות בהיסטוריה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 מרץ 2016, 20:17

מאז ac2 הם רק מדרדרים את הזיכיון, וחבל... יש לסדרה המון פוטנציאל שהם לא מצליחים לממש.
את brotherhood ו- Revelations סיימתי אבל 3 הרגיש לי כבר עוד מאותו דבר ואפילו נסיגה לאחור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מרץ 2016, 20:23

אני מאוהבי הסדרה, ואולי חוץ מ-3 ששעמם במשימות הצדדיות גם אותו אהבתי (יחסית) אבל את האחרונים בלי העלילה הישירה - זה פחות חיבר אותי לעולם, והם לאט ככה מאבדים את הקישור ההיסטורי המעניין וחבל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2016, 20:49

אני עדין מנסה להבין מה קורה עם 4 כי כל הקונספט של הספינות תמיד קרץ לי אבל אני מפחד שמדובר במשחק משמים למדי מעבר לזה. נהנתי למדי מ-AC:S אבל הוא היה מאוד יובי סופט, בקטע מוגזם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מרץ 2016, 20:59

הוא דומה, רק עם ספינות... קצת יותר סיפור, וטיפה פחות קרבות וגיוון במשימות. עדיין מנשבת ממנו רוח חדשה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מרץ 2016, 21:48

bozeman כתב:אני מאוהבי הסדרה, ואולי חוץ מ-3 ששעמם במשימות הצדדיות גם אותו אהבתי (יחסית) אבל את האחרונים בלי העלילה הישירה - זה פחות חיבר אותי לעולם, והם לאט ככה מאבדים את הקישור ההיסטורי המעניין וחבל.

אני מרגיש בול ככה. זה משעשע, כי נראה כאילו כל מי שלא משחק מתלונן על סיפור המסגרת וזה מה שדחף אותם לזנוח אותו.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מרץ 2016, 22:03

אני גם מרגיש ככה, כי בסופו של דבר נהנתי במידה יחסית מכל משחק בסדרה ולא "סבלתי" בשום שלב, אולי למעט השליש האחרון של יוניטי שהיה פשוט גרוע ומוזר.
אבל המשחקים פשוט הולכים ומאבדים מסגרת ומתחילים להרגיש כמו רשימת מכולת שצריך לסמן משימות פתוחות. אני אגדיל להגיד שACS פשוט מרגיש כאילו הוא מורכב כולו ממשימות משניות בלבד, בלי ה'תכלס' של המשחק.

בקשר לAC4, לטעמי המשחק הטוב בסדרה למעט 2, הוא גם כן סובל מהבעיה של ACS אבל פשוט לא בצורה מוגזמת כל כך. יש שם הפרדה מורגשת בין 'משימות צד' (אחרי הוויצ'ר קצת קשה לקרוא לדברים קטנים כאלה משימות צד..) למשימות סיפור ראשיות ובגדול הוא סוג של FC3 כמשחק AC עם סקין של פיראטים. זה משחק מהנה מאוד בגדול אבל בהסתכלות מלמעלה הוא גם סובל מבעיות הסדרה שהחמירו עם השנים, ופשוט מכל מיני סיבות שם זה הצליח לעבוד.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 22 מרץ 2016, 23:36

כשאני בבית אני משחק בdying light או היפרדימנשן לפלייסטישן 4. בבסיס זה בעיקר בריבלי דיפולט למרות שיש לי את סקונד, פשלה רצינית גרמה לי למחוק 45 שעות משחק..
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 מרץ 2016, 13:25

סיימתי אתמול infamous second son עם קארמה חיובית. השליטה בדמות והקרבות ממש זורמים ומהנים.
ההחלטות אם להיות גיבור או נבל לא באמת משפיעות על העלילה אבל מוסיפות עניין.
בהזדמנות צריך לבדוק אם יצאה גרסת רימסטד למשחקים הקודמים בסדרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2016, 14:32

avive כתב:סיימתי אתמול infamous second son עם קארמה חיובית. השליטה בדמות והקרבות ממש זורמים ומהנים.
ההחלטות אם להיות גיבור או נבל לא באמת משפיעות על העלילה אבל מוסיפות עניין.
בהזדמנות צריך לבדוק אם יצאה גרסת רימסטד למשחקים הקודמים בסדרה.

עדין אין רימסטרים אבל הייתי שמח אם באמת היו יוצאים, פספסתי את אינפמס 2 והייתי שמח לנסות אותו. הוא באמת סופר קצר?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 מרץ 2016, 14:41

אני חושב שלקח לי 20 שעות בערך לסיים את הקמפיין הראשי (עם פתיחה של כל השדרוגים לדמות), אז הוא די קצר.
הבעייה העיקרית שלו זה שמשימות הצד חוזרות על עצמם ולא מגוונות מספיק אז לא מצאתי עניין בלסיים את כולם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2016, 14:48

אתה אומר 20 שעות וקורא לזה קצר, אני קורא לזה חודש של משחק :)
מעניין אם הצוות הזה ימשיך לעשות משחקי אינפמס. בטח נגלה ב-E3, הם עובדים כבר יותר משנתיים על המשחק הבא שלהם.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 מרץ 2016, 14:52

DrKeo כתב:אתה אומר 20 שעות וקורא לזה קצר, אני קורא לזה חודש של משחק :)
מעניין אם הצוות הזה ימשיך לעשות משחקי אינפמס. בטח נגלה ב-E3, הם עובדים כבר יותר משנתיים על המשחק הבא שלהם.

לפניו שיחקתי בדרגון אייג' ששם 20 שעות בקושי העבירו אותי רבע משחק אז זה תלוי בנקודת המבט... :D
אבל כן גם לי המשחק התפרס על חודש כמעט (החיים הקשים של הסטודנטים חח).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 31 מרץ 2016, 15:45

DrKeo כתב:אתה אומר 20 שעות וקורא לזה קצר, אני קורא לזה חודש של משחק :)

ידעתי שיום אחד הטבע ישיג אותך :)
(אין שמחה כמו שמחה לאיד ... :twisted: )
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2016, 17:41

ג'ינג'י זועם בבית :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מרץ 2016, 22:27

Hyper Light Drifter, שיצא היום, איזה משחק נהדר.
בסך הכל רציתי להפעיל אותו ולראות קצת איך הוא נראה, אבל לא הצלחתי לצאת ממנו במשך שעתיים וחצי רצופות.
למי שלא מכיר, סוג של זלדה הקלאסיים פוגש את dark souls 1 ויוצר משהו באמת מיוחד.
מערכת הקרב פשוטה אבל מאוד מהודקת ומהירה, וממש מוצלחת. המשחק עצמו מאוד מאתגר וגם הקרבות וגם קטעי הפלטפורמה קשים במידה מסוימת, אבל בדומה לDS זה לא קושי מתסכל או "לא פייר", פשוט דורש מהשחקן ריכוז מלא בכל רגע ורגע.
מבחינה האומנותית המשחק נראה וזז בצורה מאוד מיוחדת, נראה כמו משחק מהמאה הקודמת וזז כמו משחק מודרני לכל דבר, העיצוב עצמו מצוין.
ויש את השימוש של המשחק במוזיקה וסאונד, והוא מהטובים שראיתי בתחום הזה. אני לא מדבר רק על המוזיקה החביבה, אלא על השימוש בסאונד ובמוזיקה לאורך השלב, צריך לשחק כדי להבין.

בקיצור, אני רק בהתחלה אבל נראה מאוד מבטיח. אני לא יודע מה האורך שלו אבל אם הוא לא קצר בצורה מפתיעה אז בהחלט שווה את ה20$ שהוא עולה.
ממליץ לכולם לפחות להתעניין בו קצת.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 אפריל 2016, 01:53

אז אחרי הרבה זמן,סיימתי את את בריבלי דיפולט, אני חייב להגיד שזה משחק מדהים ולמרות שלא שיחקתי כאלה RPG בעבר אני נהנתי מה90 שעות שלו (2 פלייטרו). בריבלי סקנד כבר מוכן :)

בנוסף סיימתי את מגהדימנשן נפטוניה ויקטורי 2 בפס4. אני חייב להגיד שזה אחד המשחקים הכי מצחיקים ששיחקתי ונהנתי מכל השטויות שלהם רק מה שמצחיק אותי היא שהדמות שמבוססת על הדרימקאסט בעצם קוראת לדמויות שמבוססות על גיימגיר ועל סגה נפטון שהיא וותיקה יותר למרות שבמציאות היא הקונדולה האחרונה של סגה (לבנתיים?)
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 אפריל 2016, 02:24

נפטון לא יצא רשמית אף פעם ,ובטח לא הייתה האחרונה
היא הייתה אמורה להיות ,סגה 32X ,וסגה CD ,בקונסולה אחת

זאת אומרת תמיכה בגנסיס (מגה דריבר) ,32K ,וסגה CD ,זה היה אמור להיות לפני הסגה סאטורן ,אבל לא יצא רשמית
פרויקטים אחרים שכן יצא בכמויות קטנות יחסית ,זה סגה CD משולבים בגנסיס ,ואחד מהפרויקטים האלו
היה כמאת בגודל של קומפקט דיסק ,מהראשונים (נפוחים) ,לזמנו זה היה השג טכנולוגי

צריך לזכור בזמנו ,שהיה את הטורבו דו ,שזה טורבוגרפיקס ,משולב עם התוסף CD ,ובנוסף בהסכמים של נינטנדו עם סוני לתוסף CD
הייתה צריכה להיות גם קונסולה משולבת כזאת

בכל מקרה הנפטון לא יצא ,כי כבר לא היה טעם ,32X ,וסגה CD נכשלו
ה32X במיוחד נכשל ,הסאטורן יתקרב ,לא היה טעם לזה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 אפריל 2016, 11:10

אני יודע שהסגה נפטון מעולם לא עבר את גירסת האב טיפוס אבל עדין היא נחשבת קונסולה וותיקה יותר מהדרימקאסט. בכל מקרה,מי יודע אולי יום אחד בקצב הזה נראה את הדרימקאסט 2..
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 אפריל 2016, 11:20

חשבתי שאמרת שהיא הקונסולה האחרונה של סגה ...
בכל מקרה ,לא חושב שסגה בעמדה טובה להוציא קונסולה
חוץ מהזכיונות ,שהם מוכרים ,לקונסולות ראטרו רישמיות

כמו גנסיס נידת ,ופלוג אנד פלאי

אבל לא קונסולה מיינסטרים אמיתית ,אני חושב שהרבה מהכסף
הם עושים מפצינקו

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 77 אורחים