במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי BiA » 26 אפריל 2016, 03:31

בשבוע האחרון אני משחק Deus Ex: HR ב-BC על ה-One. הוא מגניב לגמרי ואני מאוד אוהב אותו בינתיים, למרות שיש לו מלא בעיות. הכי מפריע לי זה שהוא ממש דוחף אותך לכיוון אחד מסוים מאוד וזה התגנבות, כך שבעצם הבחירה זה קצת אשליה. הבונוסים על משחק פציפיזם הם מאוד גבוהים בהשוואה לשאר האפשרויות, גם אם הן יצירתיות (למשוך קבוצה של אויבים ולהפתיע אותם עם typhoon וכו'). בנוסף, אני לא ממש מחבב את ההאקינג. זה לא היה אכפת לי מדי אם לא הייתי מבלה חצי מהמשחק עם המכניקה הזאת.

חוץ מזה, עברתי קרב בוס אחד ולפי הסימנים אני ממש מתקרב לשני. אני מאמין שכבר דובר הרבה על הנושא הזה, אבל בכל זאת הרגשתי צורך לציין שזה פשוט מזוויע ושקלתי ברצינות להפסיק לשחק אחרי הראשון. מאז פשוט התחלתי להסתובב עם מלא זבל שאני לא צריך ולהשקיע ב-Augs לא מעניינים כדי שאוכל לעבור את הבוסים מהר ולהמשיך. איזה כיף!

באיזורים העירוניים קצת הפריע לי ה-Backtracking, במיוחד שחצי מהסביבות נראות אותו הדבר. במיוחד אני זוכר לרעה פעם שבה הסתובבתי באיזשהו איזור במסגרת משימה ראשית, נכנסתי לאחד החדרים והוא היה שומם, ואז בסייד קווסט שעשיתי מיד אחר כך שלחו אותי לאותו איזור ופתאום החדר הזה הוא דירת מסתור של מישהי, שהיא אפילו לא יכולה לעזוב. טוב, נו, אולי אני סתם קטנוני..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2016, 11:18

הבוסים ידועים נוראיותם במשחק הזה, חברה חיצונית עשתה אותם. בחירה מאוד מוזרה לעשות מיקור חוץ לקרבות בוס אבל הנה, תוצאה לפניך.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אפריל 2016, 15:24

אני חורש על הוויצר 3 בזמן האחרון
אני התחלתי גם לנסות לעשות כל משימת צד לחוזה שנותנים לי
לפני שאני ממשיך במשימות הראשיות

חלק אני לא יכול עדין ,כי דרושה רמה מאוד גבוה
ואני כרגע ב12 אני חושב

אבל מה שאפשר אני עושה
כרגע אני תקוע במשחק קלפים ,וכל הזמן מפסיד
אבל אני ינסה עד שיצליח

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מאי 2016, 11:13

עברתי את וויצר 3 ,חרשתי אליו המון
עשיתי כל חוזה ומשימת צד שנתנו לי ,לא אספתי את כל האוצרות ,אבל אספתי הרבה

אני חושב שהגעתי לסוף הטוב

אחת המשימות שתקוע לי ,זה לאסוף את כל הקלפים ,ניצחתי בקלפים את כל היריבים שנתנו לי ,וכרגע פשוט לא מסומן מה לעשות ,אבל המשימה לא נחשבת גמורה

בכל מקרה המשחק לא מושלם ,אבל אני כן נותן לו 10 מתוך 10 ,בגלל כמות התוכן הענקית ,ובהפקה כזאת גדולה
יש כל כך הרבה דיבוב וסרטוני מעבר במשחק ,וזה בלי לפגום בהמון משחקיות בפועל
יש הרבה סוגי אויבים ,המון דמויות
פשוט משחק עצום בתוכן וברמת הפקה גבוה ,יצא לי לשחק המון שעות

מה שכן הייתה לי בעיה בגרפיקה שנפתרה ,שעשיתי בהגדרות שולים במקום מסך מלא ,יש לי 2 מסכים עם רזולוציה שונה (אחת טלוויזיה ) ,וכנראה המשחק לא יודע איך להתמודד
טוב בלי שולים בטלוויזיה

בכל מקרה ממש ממש מומלץ

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2016, 10:35

טוב, עדכון קצר על מה אני משחק.
כרגע אני לקראת סיום של אססין קריד סינדיקט. לטעמי הוא פחות טוב מיוניטי, ואחד המפוזרים מבחינה עלילתית בסדרה (ואפילו אם בסצינה האחורנה יתקעו משהו - כנראה זה לא באמת ישנה כבר).
לזכותו של המשחק אני יכול להגיד כמה דברים: הוא באמת עולם פתוח מההתחלה - שום אזור לא חסום וגם האיזורים שה ל"דרגות גבוהות" פתוחים וניתן להסתובב בהם. רצוי לא להלחם שם בדרגה נמוכה , אבל בהחלט ניתן להתסתובב.
הם שידרגו את מערכת התנועה, והיא ממש נוחה וזורמת עכשיו. מעטים המקרים שנתקעתי תוך כדי תנועה וזה בהחלט מרהיב.
המשחק רץ טוב מאוד על הקונסולה.
מערכת הדרוגים מאוד מושכת למי שאוהב גריינגינג - אבל לא חיונית למי שלא.
המשימות יחסית (יחסית) מגוונות. העובדה שיש גם כרכרות, גם סוגים שונים של דמויות ואפשרויות יחסית נותנות אפשרות. מצד שני גם מירוץ כרכרות, גניבת כירכרות, הגנה על כירכרות ועוד חסל/חטוף/השמד זה בסוף נהיה חוזר על עצמו.

בשורה התחתונה - היעדר הקשר בין העלילה הכללית גורם למשחק להתפזר ולכן להרגיש כמו גריינדיג אחד גדול. מצד שני זה טוב לOCD של מי שמשחק.
הגראפיקה נהדרת, נותן תחושה היסטורית טובה אבל איבד את הקשר לאירועים ההיסטורים המהודקים שהיו במשחקים הקודמים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2016, 11:41

bozeman כתב:טוב, עדכון קצר על מה אני משחק.
כרגע אני לקראת סיום של אססין קריד סינדיקט. לטעמי הוא פחות טוב מיוניטי, ואחד המפוזרים מבחינה עלילתית בסדרה (ואפילו אם בסצינה האחורנה יתקעו משהו - כנראה זה לא באמת ישנה כבר).
לזכותו של המשחק אני יכול להגיד כמה דברים: הוא באמת עולם פתוח מההתחלה - שום אזור לא חסום וגם האיזורים שה ל"דרגות גבוהות" פתוחים וניתן להסתובב בהם. רצוי לא להלחם שם בדרגה נמוכה , אבל בהחלט ניתן להתסתובב.
הם שידרגו את מערכת התנועה, והיא ממש נוחה וזורמת עכשיו. מעטים המקרים שנתקעתי תוך כדי תנועה וזה בהחלט מרהיב.
המשחק רץ טוב מאוד על הקונסולה.
מערכת הדרוגים מאוד מושכת למי שאוהב גריינגינג - אבל לא חיונית למי שלא.
המשימות יחסית (יחסית) מגוונות. העובדה שיש גם כרכרות, גם סוגים שונים של דמויות ואפשרויות יחסית נותנות אפשרות. מצד שני גם מירוץ כרכרות, גניבת כירכרות, הגנה על כירכרות ועוד חסל/חטוף/השמד זה בסוף נהיה חוזר על עצמו.

בשורה התחתונה - היעדר הקשר בין העלילה הכללית גורם למשחק להתפזר ולכן להרגיש כמו גריינדיג אחד גדול. מצד שני זה טוב לOCD של מי שמשחק.
הגראפיקה נהדרת, נותן תחושה היסטורית טובה אבל איבד את הקשר לאירועים ההיסטורים המהודקים שהיו במשחקים הקודמים.

לא שיחקתי בו הרבה, אבל הרגשתי את התלונה העיקרית שלך די מייד. זו גם הבעיה הכי גדולה של יוניטי, לפי דעתי. ברגע שהם פחות או יותר עזבו לגמרי את העלילה העיקרית של המשחק אחרי 4, הכל מרגיש ממש low stakes. זה חבל מאוד שזה הגיע ביחד עם התקדמות טכנית ומכאנית די אדירה.

אני מאוד מקווה שבשנה הבאה, אחרי שהם לקחו את ההפסקה שלהם ואולי עשו שינויים משמעותיים, נראה חזרה לסיפור המסגרת. אני גם מקווה שתהייה להם מפת דרכים ברורה לאיזו טרילוגיה, למשל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2016, 11:45

אני רק מקווה שזה יהיה ביפן, סין או רוסיה... אם הם רק הולכים קדימה בזמנים - אז כנראה שזו תהיה רוסיה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2016, 11:54

הם עשו את המשחקים הקטנים, יכול להיות שיפתחו אותם למשחקים השלמים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2016, 12:06

בעיניי זה השלושה הכי מעניינים, אבל תלוי איזו תקופה... נגיד אני לא חושב שיעשו את סין בתקופת מאו טסה-טונג, למרות שזה מתאים לזמנים, אבל יהיה מושלם לחזור אחורה ולעשות אותו בזמן המלחמה עם המונגולים... שהייתה ארוכה בטירוף, ולכן זו תהיה טרילוגיה בפני עצמה :) אבל אנחנו רחוקים מאוד (טכנית) כדי לעשות את זה כמו שצריך, לדעתי.

יפן הפיאודלית מבחינתי זה ה-חלום - נינג'ות נגד סמוראים נגד האימפריה נגד הקידמה... אין תקופה מעניינת יותר לדעתי.
אבל משהו בתוכי רוצה אפילו לחכות עם זה עוד קצת, כדי שיהיה באמת מרהיב ומפוצץ ראשים, ושהם יצליחו לעשות קרבות מאתגרים ומהנים.

רוסיה לעומת זאת מסתדרת יופי עם הזמנים, במהפכה הרוסית של 1917, ולא אכפת לי אם זה לא יפוצץ אותי לגמרי :P

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2016, 12:56

צריך לזכור שחלק מהעניין זה לא רק העניין ההיסטורי - אלא גם איך מעבירים את הבניה למסך. לבניה במאה העשרים אין אפיל כמו שאר הדברים שהזכרת.
אני חושב גם שהם קצת ירדו מכל עניין הזמנים - בעיקר כי אין עלילה יותר מדי עם הזמנים... אז הכל יכול להיות. יפן זאת בהחלט אופציה שאני חושב שמועמדת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2016, 14:51

Laskin כתב:אני רק מקווה שזה יהיה ביפן, סין או רוסיה... אם הם רק הולכים קדימה בזמנים - אז כנראה שזו תהיה רוסיה

מה יהיה ביפן? המשחק החדש?

לפי המדליף האפס שהדליף לקוטאקו, מדובר במשחק שיתרחש הרבה לפני המשחק הראשון בסדרה, במצרים העתיקה. משהו הגיוני, אם הם רוצים להתרחק מהסדרה המקורית ולהתחיל איזה סיפור מסגרת חדש.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יוני 2016, 15:33

גם אני לא חושב שסינדיקט הוא מהנקודות הגבוהות בסדרה, למעשה הייתי מגדיל להגיד שהוא אחד מהAC היותר סתמיים ומשעממים, דיברנו על זה קצת בעבר.
אין לי מושג איך הוא התקבל כל כך טוב בביקורות, כבר השוו אותו לAC2 כשהוא רק יצא..
האמת, בכל הסדרה הענקית הזאת יש לטעמי רק שני משחקים שהם באמת ממש טובים (2 ו4), כל השאר הם או אחלה (1, ברדרהווד, רוג) או משחקים לא כל כך טובים ואפילו משחקים משעממים בהפקה ענקית (3, רבליישנס, סינדיקט, יוניטי)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2016, 15:40

אני שכחתי לרגע את השמועה על מצרים... הלוואי, מתאים לי לשחק עבד יהודון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2016, 15:52

עבד יהודי שבונה את הפרמידות זה לא מדוייק הסטורית :)

אגב, שני המשחקים היחידים שסיימתי בסדרה זה 1 וסינדיקט.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2016, 16:08

בדיוק שני המשחקים הכי OCD בסדרה :)
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 יוני 2016, 18:27

DrKeo כתב:עבד יהודי שבונה את הפרמידות זה לא מדוייק הסטורית :)

מאוד יכול להיות שעבדו שם יהודים
אולי אפילו עבדים יהודים

התכנון, הניהול, ועבודות יותר מדויקות או אומנויות
כנראה מיצרים, ולא יהודים

הם פשוט היו מפותחים בהרבה בתחומים האלו בזמנו

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יוני 2016, 19:18

UT, כן UT, אישרנו דרך ההנהלה בחברה לאפשר לנו לשחק UT בעבודה וזה מה שאנחנו עושים, אז לאחר שעה של משחק וחמישה סיבובים בהם ניצחתי, כולם מיצו את UT :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 27 יוני 2016, 19:23

טוב מאוד שסדרת ac עברה למחזור כול שנתיים, כי הסדרה הזו מרגישה כבר מאוד עייפה, בצורה לא יוצאת דופן בכלל. הייתי רוצה לראות עוד חידושים כמו בac4 עם הספינות, וגם מקווה שהקו שלו ימשיך בac הבאים. אני שיחקתי רק בac2-4 כולל רוולישין, אז אני לא יודע מה קרה עם הסדרה עלילתית מאז, אבל אני ממש הייתי רוצה לראות נגיד שילוב של ac ביפן עם ספינות ומערכת הקרב של הבטמן רק יותר מלוטשת, עם קצת יותר ריענון, ובנוסף חידוש כמו מערכת קומבואים כמו משחקי קרב street figher, tekken. בכלל אם כול המשחקים שממשיכים את הסימן שבטמן הותיר על הסיגנון, ינסו לשלב במשחקים הבאים שלהם את המערכת קומבו הזו, זה ממש יהיה נהדר לפי דעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2016, 21:58

הייתי רוצה לראות אותם עוברים מפיתוח של שנתיים עם שני אולפנים (כלומר משחק כל שנה) לפיתוח של ארבע שנים עם שני אולפנים (כלומר משחק כל שניים). נכון, התפוקה תרד בחצי אבל משחק ac שמפותח 4 שנים? פאק, יכולים לעשות כל כך הרבה עם משחק שכזה. המשחק לעולם לא יהפוך לממוחזר ודומה מדי לקודם, פיתוח של 4 שנים נותן להם זמן לבנות מערכות שלמות אך ורק למשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 יוני 2016, 22:37

kririn כתב:
DrKeo כתב:עבד יהודי שבונה את הפרמידות זה לא מדוייק הסטורית :)

מאוד יכול להיות שעבדו שם יהודים
אולי אפילו עבדים יהודים

התכנון, הניהול, ועבודות יותר מדויקות או אומנויות
כנראה מיצרים, ולא יהודים

הם פשוט היו מפותחים בהרבה בתחומים האלו בזמנו

לאנשים אין פרופורציות ולא ידע...
הפירמידות במצריים נבנו לפני 4500 שנה. העברים/ישראל, בגרסה המוקדמת ביותר, הם בני כ3000-3300 שנה. לפחות 1200 שנה אחרי שהפירמידות כבר עמדו.
גם במקורות שלנו לא רשום שיהודים בנו את הפירמידות - כתוב שעבדים עבריים בנו את הערים פיתום ורעמסס, שהן פחות או יותר מזוהות עם התקופה הזו של לפני 3300 שנה כשגם נמצאו עדויות מצריות כתובות שבבניה של הערים האלה היו עובדים ממקור מסוים שמקובל לשייך אותו אלינו.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 27 יוני 2016, 22:45

DrKeo כתב:הייתי רוצה לראות אותם עוברים מפיתוח של שנתיים עם שני אולפנים (כלומר משחק כל שנה) לפיתוח של ארבע שנים עם שני אולפנים (כלומר משחק כל שניים). נכון, התפוקה תרד בחצי אבל משחק ac שמפותח 4 שנים? פאק, יכולים לעשות כל כך הרבה עם משחק שכזה. המשחק לעולם לא יהפוך לממוחזר ודומה מדי לקודם, פיתוח של 4 שנים נותן להם זמן לבנות מערכות שלמות אך ורק למשחק הזה.

לא ידעתי, חשבתי שהייתה להם תוכנית עם שנה מתחלפת בין watchdogs, ac עם אולפן יחיד לכול אחד מהם. מסכים איתך שיציאה של משחק כול ארבעה שנים לאולפן יחיד טטיב למשחק בהמון, וכך הוא יצא מושקע.

בנוגע לרעיון שלי למערכת קומבו שדיברתי עלייה מקודם, רק כדי להבהיר, היא שהקומבואים יחלו בgadgets לחוד, ועם meele בין מכות ''כבדות'', ''קלות'' לחוד, ועדיין עם מערכת counter לבלימת מכות. יתר על כן, הקומבואים הmeele לא יהיו מוגבלים ע'י המספר המונה של רצף המכות, אבל דווקה השימוש בgadgets במערכת הקרב כמו grapling hook, דיסקיות נינז'ה כן יהיו, והשימוש בgadgets יהיה ניתן רק בצורת קומבואים כשמדובר בקרב. כמו כן, השימוש בgadgets הוא לא לוו דווקה מוגבל למערכת מכות. זה סתם רעיון שקפץ לראש שלי, אז אין לי מושג מה אחרים חושבים על זה :) אולי צריך לקרוא למשחק כזה ninja gaiden 4 :lol:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2016, 23:16

אני חושב שחלק מהיופי של לעבור למעגל 4 שנים לכל משחק הוא היכולת לעשות מערכת קרב כזאת למשחק ביפן הפאודלית ולפתח מערכת שונה לגמרי למשחק במצרים העתיקה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 יולי 2016, 07:52

טוב, סיימתי את המשחק אתמול. חוות הדעת שלא השתנת, ויותר מזה, דווקא בגלל שבשני הסיקוונס האחרונים היה פתאום גיוון ועניין יותר "סגור" (יחסית - עדיין קצת מפוזר) הרגשתי בעסה - כי כבר לא היה לי כוח לזה ורק רציתי לסיים את המשחק. זה פשוט ישבתי וחשבתי - "איך אתם מבאסים אותי שעכשיו כבר אין לי כוח!".
ואז כמובן יש טיזר בסוף המשחק. אולי היה עדיף שלא. סתם נראה לי יכול להגביל למשחק הבא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 09 יולי 2016, 02:59

אחרי הרבה זמן,החלטתי לתת צאנס לדאוס אקס HR, אני חייב להגיד שזה משחק מדהים למרות שהבוסים הם על הפנים בדיוק כמו שאמרו בביקורות. 40 שעות ממש מהנות :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2016, 13:05

אני חצי דרך ב-INSIDE, המשחק הזה פשוט מושלם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים