Uncharted 4 – הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Uncharted 4 – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 05 מאי 2016, 15:43

Uncharted 4 יושק עוד חמישה ימים, אך כבר התפרסמו לו 35 ביקורות. ממוצע ציונים: 94%. נפלא. הנה משחק שמקיים את מה שהבטיח.

בין השבחים הרבים, אומרים שיש בו את ה־Set Pieces הטובים ביותר בסדרה.

אני אקבל אותו ב־10 בחודש. הולך להיות כיף! :)
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 06 מאי 2016, 00:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: Uncharted 4 – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2016, 00:49

הנה סיכום הביקורת של godisgeek.com ל־Uncharted 4 (תרגום שלי):

"Uncharted 4 מגיע לפסגה שהגיע אליה Uncharted 2 ולעתים קרובות אף חוצה אותה. ה־set pieces בלתי נשכחים, ובדיוק כשאתה מותש מהאקשן הקודם, עוד אקשן מגיע והוא טוב ממנו. נכון לעכשיו, זה המשחק האהוב עליי ביותר בסדרה, והמשחק היפהפה ביותר שאי־פעם שיחקתי. ומעל הכול, זה משחק היריות בגוף שלישי הכי מהנה ששיחקתי בדורות האחרונים. אני אוהב את הסדרה כולה, אך רף חדש נחצה ב־Uncharted 4. נוטי דוג יצרה משחק בלתי נשכח ממש, ואחד הטובים ביותר בדור הזה."

(מקור)
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 06 מאי 2016, 10:14, נערך 4 פעמים בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 מאי 2016, 07:07

רצתי להזמין אחרי הביקורות, לא נוהג לעשות pre ordering, אבל זה וואחד חריג.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2016, 10:10

Death_119 כתב:רצתי להזמין אחרי הביקורות, לא נוהג לעשות pre ordering, אבל זה וואחד חריג.

זה לא הימור גדול ;)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 מאי 2016, 10:12

רונן כתב:
Death_119 כתב:רצתי להזמין אחרי הביקורות, לא נוהג לעשות pre ordering, אבל זה וואחד חריג.

זה לא הימור גדול ;)

זה לא כמו להמר על לסטר? תן לי להישמע risky :D.
תמונה

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 06 מאי 2016, 13:45

Demon's Souls כבר היה לסטר :)

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 06 מאי 2016, 16:27

עכשיו אני מתבאס שמכרתי את ה PS4 שלי לפני כמה חודשים.
הייתי קונה שוב בשביל UC4 אם לא היו השמועות המעצבנות האלה על ה PS4K.
לצערי במעגל החברתי שלי אין אנשים שמשחקים בקונסולות, יהיה קשה למצוא מישהו להשאיל ממנו.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 06 מאי 2016, 18:04

הביקורות הטובות לא מאוד מפתיעות בהתייחס לחיבת המבקרים ל-Naughty Dog, אבל עדיין הממוצעים מרשימים. יאי!

אם לא תהיינה הפתעות מיוחדות, אקבל עותק כבר ביום ראשון, לדעתי בלי כל מיני תנאי אמברגו. אני משתעשע ברעיון להסטרים בלייב את השעות הראשונות שלי במשחק. עשיתי את זה בזמנו עם Fallout 4 וזה היה כיף חיים (אם כי עכשיו כנראה יהיו כל מיני הפסקות להרגיע תינוקת כועסת ולהחליף חיתולים מדי פעם). אם נניח אתחיל את זה בראשון ב-20:00 ככה, יעניין אנשים להצטרף ולצפות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2016, 19:29

אני הייתי בכיף מצטרף אם זה לא היה משחק כל כך עלילתי כמו אנצ'רטד. בשמחה הייתי מצטרף לאיזה רוקט ליג :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2016, 21:01

dean כתב:עכשיו אני מתבאס שמכרתי את ה PS4 שלי לפני כמה חודשים.

אני אומר תמיד שקונסולה היא השקעה לטווח הרחוק. אנו משקיעים במניה שאנו מאמינים בה. ולא הייתה סיבה לא להאמין בה: יש לה את נוטי דוג (וכל אחד יש לו את הסיבות הנוספות שלו). למכור קונסולה זה לא הגיוני בעיניי כי הקונים הישראלים מתמקחים עד למחירי בושה (אני שולח אותם לעזאזל). עדיף כבר להשאיר את הקונסולה ולחכות שהמניה הזאת תעלה, וזה עניין של זמן.

תמונה
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 06 מאי 2016, 22:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2016, 21:50

לפי הדיווחים נוטי דוג ביטלה חלק ניכר מעבודתה של איימי. לא היה לי ספק שזה לא יפגע במשחק אלא אפילו יטיב אתו. שום דבר רע לא יכול לקרות מהשתלטות הצוות של The Last of Us על המשחק. Uncharted 3 נחשב משחק מאכזב בסדרה. נוטי דוג לא אהבה את הכיוון של אנצ'רטד 4, לכן הצוות של The Last of Us המוערך יותר קיבל את ברכת הדרך והשתלט על הפרויקט. אני מניח שהמשחק היה טוב פחות אם היו ממשיכים לתכנן אותו על פי התכנית המקורית. לפי הביקורת של המשחק ב־IGN המשחק בוגר יותר מקודמיו (זה נראה לי בהשפעת The Last of Us) והקרבות ממש כיפיים (גם זה נשמע שנלקח מ־The Last of Us).
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 06 מאי 2016, 22:54, נערך 5 פעמים בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 מאי 2016, 22:11

בעניין מכירות קונסולות, יצא לי למכור כמה
ולא מרגיש רע בגלל זה

והמחירים היו בסדר לטעמי

בעניין אנצארטד 4 שמח שיצא מאוד טוב
אבל אין לי מושג מה הגדול בלעדי הבא של סוני?

לא מבין למה אין הכרזות, אולי חלק מהפרויקטים לא בשלים מספיק

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2016, 22:50

kririn כתב:בעניין אנצארטד 4 שמח שיצא מאוד טוב.

אחד המשחקים היחידים שאפשר להזמין שנה מראש בביטחון.

אבל אין לי מושג מה הגדול בלעדי הבא של סוני? לא מבין למה אין הכרזות, אולי חלק מהפרויקטים לא בשלים מספיק.

כי לכל דבר יש את הזמן שלו. ודאי שבשלות היא אחת הגורמים, וגם עיתוי. אין הכרזות כי צריך שיהיה על מה להכריז ב־E3, וגם לאחריה. צריך לפזר.

זה ידוע שהתחילו לעבוד על The Last of Us 2, אך עוד חזון למועד. בקרוב מאוד נשמע על הפרויקט החדש של סאקר פאנץ' וגם על God of War חדש. יש גם את GT SPORTS, Horizon, The Last Guardian ועוד, גם הם מצופים.

אחרי E3 נהיה יותר חכמים. סביר להניח שייחשפו עוד בלעדיים מסקרנים, כפי ש־Horizon ו־GT SPORTS הפתיעו בשנה שעברה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 07 מאי 2016, 00:00

ועוד על Uncharted 4: "אם Uncharted 4 הוא באמת סוף הקריירה של נייתן דרייק, זו דרך מהממת לסיים אותה. המשחק מציע כמה מהדמויות הטובות ביותר שהסדרה ידעה, וכך גם אופן הצגת הסיפור. נוספו גיוונים הכרחיים לטיפוס ולחקירה, ומעל לכול..." (הפסקתי לתרגם כאן. אינני בטוח אם זה ייחשב קלקלן־ספוילר בעיניכם).

אם אתם בכל זאת סקרנים, בקרו בעמוד המקור, יש בו גם סרטון משחקיות באורך 9 דקות. העדפתי לא לצפות (אולי קרירין ישמח, זה יחסוך לו את קניית המשחק).

(מקור)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 מאי 2016, 08:17

רונן כתב:אני אומר תמיד שקונסולה היא השקעה לטווח הרחוק. אנו משקיעים במניה שאנו מאמינים בה.

למסגר ולתלות

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 09 מאי 2016, 10:49

שעתיים בערך פנימה (אולי קצת יותר? לא ממש מדדתי). בינתיים לפחות אני יכול לסכם את החוויה שלי בוואו.

לא ציפיתי להתלהב מאוד מהמשחק הזה. המשחק השלישי בטרילוגיה הוריד לי מהסדרה לגמרי, וכששמעתי ש-Naughty Dog מכינים עוד אחד מאלה במקום לנצל את הכוחות היצירתיים שלהם למותג חדש בעיקר התאכזבתי. הטריילרים האחרונים העלו לי קצת את מפלס ההתרגשות, אבל רק לרמה של "אוקיי זה נראה ממש כיף, זו בטח תהיה חוויה סינמטית מוצלחת כמו Rise of the Tomb Raider", לא מעבר.

אבל בחיי, איזה משחק מעולה זה בינתיים. הרבההההה מעבר לציפיות שלי. ללא ספק הדבר שהכי נהנתי ממנו כבר הרבה מאוד זמן. הוא גם מדגיש לי עד כמה אני בעד הצמד הזה, ניל דרוקמן וברוס סטרלי. איכשהו הם הצליחו להשתמש בכל מה שהם למדו בו ב-Last of Us ולהטמיע אותו בתוך אנצ'רטד, וביחד עם קן לווין הם מהיוצרים הבודדים בתעשייה הזו שאני יכול להסתכל על מכלל העבודות שלהם ולהגיד "אה, הנה אוטרים". העובדה שהם יוצרים משחקים שכאילו נוצרו במיוחד כדי לקלוע לטעם שלי בכלל הופכת את זה לחגיגה, ונותנת לי הרבה מאוד תקווה לפרוייקטים הבאים שלהם.

זאת ועוד: הגרפיקה. לא הייתי מאמין שהפלייסטיישן 4 תפיק דבר כל כך יפה שרץ כל כך חלק. המשחק הזה מרשים בטירוף.

טוב, שיהיה כבר שש ואוכל לחזור הביתה להמשיך לשחק!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 מאי 2016, 11:07

הגעתי לפרק 4 וכמו שכתבתי בדיון אחר פה: וואו וואו וואו.
Uncharted 2 ללא ספק נמצא בטופ 5 ואם 4 ימשיך באותה מגמת איכות אז יש סיכוי לא רע שהוא יעבור את 2 מבחינתי לפחות. לא שלא אהבתי את 3,אבל ה-Pacing שלו היה ללא ספק משמעותית פחות טוב מאשר 2 וזה פגע מאוד במשחק,שמכל השאר הבחינות (למעט כמה חורים עלילתיים מפגרים לגמרי) היה פשוט מצויין.
הגרפיקה ב-4 זה פשוט משהו שצרך לראות בעיניים כדי להאמין שדבר כזה אפשרי על HD7850 משודרג - אני לא יודע איזה כישופים נוטי דוג עושים אבל זה פשוט מעורר הערצה! בנוסף המשחק רץ יציב לחלוטין ב-30FPS גם לפי בדיקות ש-NXGAMER עשה. השליטה במשחק כל כך יותר זורמת מהקודמים (שגם להם הייתה שליטה לא רעה בכלל לדעתי בסך הכל) ויש במשחק את אחד האיסטר אגס הכי טובים שראיתי עד היום - תפס אותי בהפתעה מוחלטת בערך כמו איזה טוויסט במשחקי הכס בחיי! הוא מופיע ממש בהתחלה גם ויכול להיות עם הרבה משמעויות לעתיד (;
הזמנתי את ה-Libertallia Edition והפסלון של דרייק בהחלט די מרשים,למרות הפלסטיק הקצת זול שהוא עשוי ממנו הוא מרגיש מספיק Sturdy. לא הצצתי ב-Art Book עדיין כי הבנתי שהוא מפוצץ ספויילרים אז זה יהיה בהמשך.
לא יכול לחכות כבר להמשיך - חיכיתי לזה כל כךך הרבה זמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2016, 11:14

שונא את שניכם :P אני אתחיל לשחק מחר רק אחרי שאחזור מהעבודה, ובטח בעצם רק בלילה... :(
מחר בבוקר, לפני שאצא לעבודה - אוריד את הפאץ' DAY1 שאמרו שתופס איזה 5 גיגה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 09 מאי 2016, 11:24

Uncle Pey'j כתב:הגעתי לפרק 4 וכמו שכתבתי בדיון אחר פה: וואו וואו וואו.
Uncharted 2 ללא ספק נמצא בטופ 5 ואם 4 ימשיך באותה מגמת איכות אז יש סיכוי לא רע שהוא יעבור את 2 מבחינתי לפחות. לא שלא אהבתי את 3,אבל ה-Pacing שלו היה ללא ספק משמעותית פחות טוב מאשר 2 וזה פגע מאוד במשחק,שמכל השאר הבחינות (למעט כמה חורים עלילתיים מפגרים לגמרי) היה פשוט מצויין.
הגרפיקה ב-4 זה פשוט משהו שצרך לראות בעיניים כדי להאמין שדבר כזה אפשרי על HD7850 משודרג - אני לא יודע איזה כישופים נוטי דוג עושים אבל זה פשוט מעורר הערצה! בנוסף המשחק רץ יציב לחלוטין ב-30FPS גם לפי בדיקות ש-NXGAMER עשה. השליטה במשחק כל כך יותר זורמת מהקודמים (שגם להם הייתה שליטה לא רעה בכלל לדעתי בסך הכל) ויש במשחק את אחד האיסטר אגס הכי טובים שראיתי עד היום - תפס אותי בהפתעה מוחלטת בערך כמו איזה טוויסט במשחקי הכס בחיי! הוא מופיע ממש בהתחלה גם ויכול להיות עם הרבה משמעויות לעתיד (;
הזמנתי את ה-Libertallia Edition והפסלון של דרייק בהחלט די מרשים,למרות הפלסטיק הקצת זול שהוא עשוי ממנו הוא מרגיש מספיק Sturdy. לא הצצתי ב-Art Book עדיין כי הבנתי שהוא מפוצץ ספויילרים אז זה יהיה בהמשך.
לא יכול לחכות כבר להמשיך - חיכיתי לזה כל כךך הרבה זמן.

החלק שאתה מדבר עליו הוא לא ממש איסטר אג בהגדרתו (כי הוא לא מוחבא, חייבים לעבור אותו כדי להמשיך את העלילה) אבל כן. תפס גם אותי בהפתעה מוחלטת והיה מאוד מאוד מאוד טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2016, 12:55

אני כל כך רוצה לשחק באנצ'רטד ומצד שני אני לא מסוגל לקנות קונסולה בשביל משחק אחד וכרגע הפס4 היא לגמרי קונסולה של משחק אחד בשבילי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2016, 13:18

זה בסדר, אתה בטח תקנה לקראת סוף השנה את הNEO ותשחק בו ב-60 פריימים

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 מאי 2016, 13:30

הוא יוצא רק מחר, לא? אני לא יכל לעשות pre load אפילו בטח, צריך לבדוק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2016, 13:51

Laskin כתב:זה בסדר, אתה בטח תקנה לקראת סוף השנה את הNEO ותשחק בו ב-60 פריימים

מן הסתם אני אקנה ניאו כשאני אקנה פס4 אבל אין לי מושג מתי היום הזה יגיע. אין לסוני אף משחק השנה אחרי אנצ'רטד 4, אני אצטרך לחכות שבאמת יהיו כמה משחקים טובים לקונסולה וזה בטח יקח עוד שנתיים או שלוש. אני באמת מצדיע למיקרוסופט וסוני שהצליחו לעשות את הדור הגרוע בהסטוריה, לא קל להביא רמה כל כך נמוכה במשך שלוש שנים ברצף. מזל שיש את נוטי דוג ורמדי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 מאי 2016, 13:51

גם לי מתחיל להיות קשה יותר ויותר להשאר עם הPC ולא לפזול למקומות אחרים.
שלא תבינו לא נכון, בגדול אני מאוד מרוצה מהבחירה שעשיתי בדור הזה ולתחזק את הPC במקום לקנות קונסולה (להבדיל מבעבר, אז היה לי PS1,2 ו3) אבל פעם בכמה זמן יוצא איזה בלאדבורן או UC4 וגורם לי לפזול קצת הצידה..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2016, 13:53

תעשה כמוני, תקנה פס4 ב250$ עוד שנתיים או שלוש כשיהיו 5-6 משחקים מעניינים, לא אחד. יש מצב שאני אכנע כשיצא המשחק הבא של נוטי דוג, איזה TLG עם שני משחקי נוטי דוג ואולי GOW טוב יכולים להיות הנקודת שבירה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 48 אורחים