משחקי 2016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: משחקי 2016

הודעהעל ידי Klayman » 04 מאי 2016, 09:16

MGS FREAK כתב:ביאסת, חשבתי שזה טריילר חדש :\

כי זה שרשום בכותרת E3 2015 לא נתן רמז מספיק טוב? :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 מאי 2016, 14:42

היא ארוכה מדי אז לא ראיתי את כולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2016, 16:38

swym כתב:
Golan כתב:תקשיבו. מבדיקה שעשיתי באינטרנט מסתבר ש-COD באמת עולה 80 דולר. אין גרסה של 60 דולר בכלל!

"בדיקה"
"אינטרנט"
http://www.amazon.com/Call-Duty-Infinit ... 01EZA0D8Y/

עם מי צריך לדבר פה בשביל לקבל כפתור לייק?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מאי 2016, 10:34

מישהו משחק בבטא של Overwatch (שפתוחה לקהל הרחב החל מהיום)?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2016, 11:47

וואללה? היא פתוחה עכשיו? אולי אני אנסה בערב.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 05 מאי 2016, 14:48

שיחקתי קצת, די נחמד, והדמיון לבאטלבורן מסתיים בסגנון האומנותי הפיקסארי-חמוד-פוסט TF2-דמות MOBA גנרית מספר 47.

הגיימפליי עצמו ממה שראיתי די דומה לזה של TF2 (שוב, בניגוד ל-MOBA מגוף ראשון של באטלבורן).

המפות גדולות ויפות, יש אחת מדהימה במקסיקו בלילה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 מאי 2016, 19:05

אני אחרי בערך שעתיים של משחק, המפות באמת מרשימות והסגנון שלהן נהדר. אני פחות אוהב את עיצוב הדמויות, חלקן מעוצבות קצת בסגנון אנימה שבא לי להקיא, אבל זה לא ברמה של JRPG גנרי כלשהו וכמובן שזה סובייקטיבי. המשחק מאוד מלוטש והדגש על 6 מול 6 (משהו שיש ב-TF רק בסצנה התחרותית) הופך אותו להרבה יותר קבוצתי. לא שיחקתי עם כל הגיבורים אבל חלק מהם מהנה בטירוף, למשל junkrat ששואב השראה מהדמומן אבל הרבה יותר כיפי והתנועה שלו פחות מסורבלת. הערימה של הגיבורים והיכולות שלהם מקפיצה את תקרת הסקיל גבוה מאוד.

מצד שני, לא אהבתי כמה דברים: חלק מהגיבורים מרגישים קצת מיותרים, אין להם יכולות יוצאות מהכלל. המחסור בלוח תוצאות עלול להרתיע אנשים מלבחור ב-healers במשחקים לא תחרותיים. המשחק מבוסס כמעט לחלוטין על ה-abilities של הדמויות ועל ה-cooldown שלהן, אבל חוץ מטרייסר, המאלמנת וכו' התנועה מאוד רדודה ביחס ל-TF2 למשל, שם יש כל כך הרבה דרכים לנוע - רוקט ג'אמפ, סטיקי ג'אמפ, פלייר ג'אמפ, air strafe, קפיצה משולשת ומרובעת וכו'. אני מרגיש שהסיבובים קצרים מדי והמשחק מהיר מדי, ולא מאפשר מספיק זמן לחשוב ולתאם טקטיקות קבוצתיות מעבר ל'אנחנו צריכים הילר' או 'תחליפו לגיבור כך וכך'.

בנוסף, למשחק אמנם אין טון רציני אבל הוא גם לא משעשע בכלל, הכתיבה של הדמויות ממש על הפנים וה-sprays מוגדרים מראש. טוב, ניחא, אלה לא deal breakers.

ההשוואות שלי ל-TF2 מגיעות כי קודם כל, זה בערך המתחרה היחיד שיש לו, ושנית, אני משחק TF2 בערך מאז שהוא יצא ועדיין חושב שהוא משחק המולטיפלייר הכי טוב בשוק היום, by far, אז ההשוואה עבורי בלתי נמנעת. לכן גם אני די בטוח שמה שאני חושב על אוברווץ' עכשיו בכלל לא יהיה רלוונטי אם אני אשחק בו עוד כמה שעות, צריך הרבה זמן רק כדי להתחיל לגרד את המשחקים האלה (ואני השחקן הכי קז'ואל שיש, בערך). אני זוכר שגם ב-TF הייתי די בשוק בשעות הראשונות ולמדתי לאהוב ממש הרבה דברים שלא היו ברורים לי בהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2016, 20:14

BiA כתב:אני אחרי בערך שעתיים של משחק, המפות באמת מרשימות והסגנון שלהן נהדר. אני פחות אוהב את עיצוב הדמויות, חלקן מעוצבות קצת בסגנון אנימה שבא לי להקיא, אבל זה לא ברמה של JRPG גנרי כלשהו וכמובן שזה סובייקטיבי. המשחק מאוד מלוטש והדגש על 6 מול 6 (משהו שיש ב-TF רק בסצנה התחרותית) הופך אותו להרבה יותר קבוצתי. לא שיחקתי עם כל הגיבורים אבל חלק מהם מהנה בטירוף, למשל junkrat ששואב השראה מהדמומן אבל הרבה יותר כיפי והתנועה שלו פחות מסורבלת. הערימה של הגיבורים והיכולות שלהם מקפיצה את תקרת הסקיל גבוה מאוד.

מצד שני, לא אהבתי כמה דברים: חלק מהגיבורים מרגישים קצת מיותרים, אין להם יכולות יוצאות מהכלל. המחסור בלוח תוצאות עלול להרתיע אנשים מלבחור ב-healers במשחקים לא תחרותיים. המשחק מבוסס כמעט לחלוטין על ה-abilities של הדמויות ועל ה-cooldown שלהן, אבל חוץ מטרייסר, המאלמנת וכו' התנועה מאוד רדודה ביחס ל-TF2 למשל, שם יש כל כך הרבה דרכים לנוע - רוקט ג'אמפ, סטיקי ג'אמפ, פלייר ג'אמפ, air strafe, קפיצה משולשת ומרובעת וכו'. אני מרגיש שהסיבובים קצרים מדי והמשחק מהיר מדי, ולא מאפשר מספיק זמן לחשוב ולתאם טקטיקות קבוצתיות מעבר ל'אנחנו צריכים הילר' או 'תחליפו לגיבור כך וכך'.

בנוסף, למשחק אמנם אין טון רציני אבל הוא גם לא משעשע בכלל, הכתיבה של הדמויות ממש על הפנים וה-sprays מוגדרים מראש. טוב, ניחא, אלה לא deal breakers.

ההשוואות שלי ל-TF2 מגיעות כי קודם כל, זה בערך המתחרה היחיד שיש לו, ושנית, אני משחק TF2 בערך מאז שהוא יצא ועדיין חושב שהוא משחק המולטיפלייר הכי טוב בשוק היום, by far, אז ההשוואה עבורי בלתי נמנעת. לכן גם אני די בטוח שמה שאני חושב על אוברווץ' עכשיו בכלל לא יהיה רלוונטי אם אני אשחק בו עוד כמה שעות, צריך הרבה זמן רק כדי להתחיל לגרד את המשחקים האלה (ואני השחקן הכי קז'ואל שיש, בערך). אני זוכר שגם ב-TF הייתי די בשוק בשעות הראשונות ולמדתי לאהוב ממש הרבה דברים שלא היו ברורים לי בהתחלה.

ראיתי הרבה גיימפליי מהבטא הסגורה ולא זכור לי שראיתי גיבור אחד שאין לו יכולת יוצאת מן הכלל, שמבדילה אותו מכל השאר. למי למשל אין יכולת כזאת לדעתך? גם ראיתי המון אנשים משחקים הילרים ודמויות תמיכה אחרת.
אין לי מושג איך הניקוד עובד, מעבר ל"הורדת למישהו חיים והוא מת? קבל ניקוד", או "אתה עומד ליד הדבר שצריך להזיז/הנק' שצריך להשתלט עליה? קבל ניקוד". יש משהו מעבר לזה? אני באמת לא זוכר אם הילרים גם מקבלים נקודות אם הם מרפאים מישהו שהורג מישהו, למשל.

איך התנועה רדודה? יש דמויות שיודעות לטפס, דמות שיודעת לעוף, דמות שמושכת אליה דמויות, דמות שמאטה תנועה של אנשים אחרים (בכלל, להמון דמויות יש יכולות מיוחדות שיכולות לשמש גם לתנועה), דמויות במהירויות שונות (בהפרשים אדירים), דמויות שיכולות לרוץ על קירות. ממה שראיתי, התנועה של כל דמות מרגישה ייחודית. אפילו יש רוקט ג'אמפ (לחייל 76, למשל).

אני מת על הכתיבה של הדמויות. לכל אחת יש ממש אישיות ולמרות ששמעתי הרבה משפטים חוזרים על עצמם כשצפיתי בגיימפליי, זה אף פעם לא הפריע לי מסיבה כלשהי. אני גם מת על הסגנון האומנותי. המשחק פשוט יפיפה בזכותו. פה אנחנו פשוט לא מסכימים וזה עניין של טעם, אני מניח.
מה זה הSprays מוגדרים מראש? אתה מתכוון לגרפיטי? שאי אפשר להכניס איזו תמונה שמתחשק לך? אני לא חושב שזה נורא, כי אתה משחרר ממש המון גרפיטי חדשים לכל הדמויות שלך תוך כדי משחק. הכמות שראיתי בבטא עצומה (ומגניבה מאוד).
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 05 מאי 2016, 21:01

1.עיצוב הדמויות הוא הסגנון הסטנדרטי של כל MOBA משום מה. חלק bad ass, חלק חמודות חלק מפלצתיות והכל עם השפעת אנימה במינונים משתנים.

2. בגיבורים מיותרים בלי יכולות אתה מתכוון לsoldiee 73 הדי גנרי או הבחור מ-RDR ? יש להם וריאציות של שימוש בנשקים שלהם ולא כל יכולת היא משהו יחודי אבל עדיין לא הייתי אומר מיותרים, ההפך, אותו קאובוי דווקא נוטה להתמקד ביריה "הפשוטה" עצמה ודורש סקיל ודיוק בניגוד לאחרים שאולי יסתמכו על איזשהי יכולת AOE הרסנית. כל אחד לעצמו.

3. התנועה ב-TF2 היא נגזרת של ימי ניצול הפיזיקה העליזים ב-FPSי הארנה של שנות ה-90. מלבד הבדלי מהירות יכולות התנועה הן פסיביות או אקטיביות ויחודיות לכל דמות (ספרינט גנרי לדוגמא קיים אצל דמויות בודדות, בעוד שאצל אחרת יש יכולת "החזק כפתור כדי לעבור את הקיר" סטייל AC) ולא תלויית סקיל, הדגש הוא לא על סקיל בתנועה. אם תסתכל על הדמויות בתור דמויות MOBA בגוף ראשון זה יהיה הרבה יותר ברור כי זה מה שהן.

4.אם ב"משחק לא תחרותי" אתה מתכוון למשחק ציבורי, אז עדיף לא לפתח ציפיות. בכל משחק שהרכב הצוות ותיאום הם קריטיים בו להצלחה (למרות שזה לא MOBA, הדינמיקה בין הדמויות השונות דומה מאוד). נקודה שאני לא אהבתי היא שניתן לבחור בכל דמות יותר מפעם אחת כך ששני הצוותים יכולים להיות מלאים באותה דמות בתיאוריה. זה נותן הרגשה של קלאס יותר מאשר דמות ומוריד מהיחודיות.

5. אני אישית לא נתתי תשומת לב מיוחדת לכתיבה, לא משהו שאני מחפש במולטיפלייר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 מאי 2016, 22:51

טוב, בקשר לגיבורים, אני כנראה פשוט מעדיף את הרעיון של קלאסים, ופחות מתחבר לרעיון של לפרק מגוון של יכולות למלא גיבורים. למשל חייל76, הוא סטנדרטי עם יכולות נחמדות אבל בסופו של דבר יש לו איזה שטיק קטן שבקלות היה יכול להיות Perk ב-COD. לא הייתי בונה מסביבו דמות שלמה. חלק מהגיבורים מרגישים כמו גרסאות מופשטות של קלאסים מ-TF, כמו טורבג'ורן. מעצם השימוש בקלאסים ולא בגיבורים מקבלים משחק, לדעתי, הרבה יותר מעניין כי הוא יותר פשוט ופחות דחוס, אבל עדיין אין כמעט הגבלה למה שאפשר לעשות עם כל המבחר של החפצים (האבי ב-TF משתנה לחלוטין בהתאם ל-Melee שלו, עם ה-Bonk סקאוט יכול לעבור הגנות מבוצרות בלי לחשוש מסנטרי וכו'). כשמשלבים את זה עם התנועה זה משוגע. ובנושא התנועה, בסופו של דבר לא מעניין אותי איך מתאפשרות קפיצות-ארנב או air strafe ב-TFC/2 אלא שהן פשוט שם, ומשתמשים בהן, הרבה. אני מאוד אוהב את אפשרויות התנועה של חלק מהקלאסים ב-OW, אבל היתר - פחות (כמובן, לא שיחקתי בכולם). כאמור, ההבדל העיקרי הוא שהתנועה מבוססת על יכולות שדורשות cooldown וזה קצת מוזר לי. מרגיש שזה עוד משהו שאפשר סתם 'ליפול' בגללו, נניח שיש לך עוד 3 שניות עד שתוכל שוב לנוע מהר עם טרייסר או משהו כזה, לעומת משחקים אחרים שם האפשרות תמיד זמינה לך, ואתה צריך לחשוב איפה ומתי כדאי להשתמש בה, או רק עם המגבלה של כמה מהלך מיוחד יוריד לך מהבריאות. דרך אגב ובלי קשר, הייתי שמח גם לקבל איזו אינדיקציה יותר חזקה על הנזק לקראת המוות.

מבחינה טכנית אולי יש איזה גרסה שלהם לרוקט ג'אמפ אבל כשמדברים על התנועה של TF, אני חושב על סולג'ר שעובר רבע מפה ב-RJ כדי לירות לרגליים של אויב, להעיף אותו באוויר ולסיים אותו ב-midair באיזה ארבע שניות.

פריק, אתה צודק שמשחקי פאבליק תמיד נוטים להיות פחות מתואמים בכל משחק אבל כמעט תמיד אפשר למצוא שרתים שאתה יודע שתיכנס אליהם ויהיה אחלה: יתאמו אסטרטגיה לכל הקבוצה או לקבוצות קטנות, יהיו שחקנים שאכפת להם מהקבוצה וכו'. אני חושב שה-6v6 ב-OW זה גם יתרון וגם חסרון, כי מצד אחד המשחק הקבוצתי - בתיאוריה - מהודק יותר, אבל מצד שני חסר האיזון בין mindless fun ללשחק את האוג'קטיב, שמתאפשר עם יותר שחקנים, ועובד אחלה גם במפות סגורות וקטנות.

בנושא כתיבת הדמויות, גם אותי זה לא מעניין באופן כללי אבל כשאני שומע משפטים מגוחכים כמו "with every death comes honor. with honor, redemption" או "you honor me" אחרי הצבעה בתום סיבוב פעם אחר פעם אני לא מרגיש שזה מוסיף כלום, סתם מעצבן. יש המון sprays מוכנים אבל אין כמו לצאת מה-spawn ולראות איזה ספריי מגניב של סנייפר מונה-ליזה שמסתכל עליך בהתאם לכיוון התנועה שלך, איזה "cloaked spy here" עם חץ ענק או סתם מסיחים אחרים, זה גורם לך להרגיש כאילו הקהילה חיה ונושמת יותר מכל דבר אחר, וכשיש אינסוף בדיחות פנימיות בתוך המשחק זה גורם לה להרגיש ביתית ושלכולם יש איזה מכנה משותף.

שוב, זה לא שהמשחק רע או שאני לא נהנה ממנו. הוא אחלה לגמרי והרבה מהתלונות שלי הן כנראה כי אני לא רגיל לסגנון, שזה דווקא מצוין כי רואים מכאן שבליזארד הלכה בדרך שלה במקום לעשות קופי-פייסט. בקיצור, שיחקתי רק שעתיים, יכול להיות שזה גיבוב של שטויות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2016, 02:01

אני היחידי שהמשחק לא מופיע לו ב-battlenet אה? :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מאי 2016, 09:32

מופיע לך מצד שמאל למטהץ לחץ עליו ואז על ''התקן''.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2016, 11:35

לא, לא מופיע. ואני לא היחיד לפי הפורומים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מאי 2016, 12:05

אני שיחקתי בערך שעה וחצי, ומאוד נהנתי. לא יודע אם נהנתי ברמה של לשים עליו 40$, אבל נהנתי. אגב, הייתי ממש לא משהו.. אני לא שחקן מולטי משובח במיוחד, אבל עדיין נהנתי. זה ההבדל בין משחק מולטי שטוב גם לקז'ואלים לבין כזה שלא, לדעתי. זה מה שטייטנפול הצליח לעשות ממש טוב, ולהרגשתי, גם OW. הבעיה היא שזה משחק של בליזארד והמחיר לא יירד כ''כ מהר כנראה (או שאני טועה והמגמה הזאת השתנתה?)
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 מאי 2016, 12:39

חוץ מ-UT2004 שקניתי ב-100 שקל לפני איזה עשר שנים (ושיחקתי בעיקר בסינגל שלו, היה פשוט כיף) וטייטנפול שקניתי ב-5 דולר אחרי הרבה שכנוע עצמי (היה שווה את זה), לי אישית קשה לשלם על משחק שהוא מולטיפלייר בלבד או שזה הפוקוס שלו (BF\COD). התפיסה שקמפיין עשיר ומעניין הוא ה-משחק ומולטיפלייר הוא הסחת דעת כיפית כנראה מושרשת אצלי חזק מדי, ככה שאני אקנה אותו רק במבצע רציני ואם יהיה ברור שהוא כאן כדי להישאר ולא להתחלף בהמשך בעוד שנה.

עדיין לא הבנתי למה המשחק לא חינמי אחרי שמפעלי הכסף האחרים שלהם הוכיחו את עצמם. מה האינטרס שלהם, ועוד במחיר זול יותר על המחשב ?
ואגב, למה חוץ מהבאטלנט המשחק מופץ גם באוריג'ין, ולא בסטים לדוגמה? (עדיין ברוגז עם גייבן על העניין של דוטה ?)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מאי 2016, 12:51

אני קניתי את טייטנפול במבצע ב30$ ואני חושב שנהנתי ממנו יותר מרוב המשחקים שקניתי באותה השנה, למרות שהוא משחק מולטי בלבד, ואני בכלל לא כזה שחקן מולטי (יותר נכון, אני שחקן מולטי, אבל גרוע שלא ממש אהב את זה עד טייטנפול), ככה שהוא שבר אצלי את המחסום הפסיכולוגי לשלם על משחק מולטי בלבד.

אגב, MGS, נראה לי שאתה מתבלבל.. יש גרסא שנקראת Overwatch Origins, אבל היא רצה רק בבאטל נט.
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 מאי 2016, 14:33

גם אני לא משהו ברוב משחקי המולטיפלייר אבל בטייטנפול רוב הזמן אני מסיים בראש הטבלה. בדרך כלל זה או שאני חושב יותר מדי ובסוף פועל באיחור או שאני שוכח שצריך לנצח ולא חושב מספיק. איכשהו ב-TF אני די טוב.

ושיט, צודק. אני יכול להישבע שראיתי אותו באוריג'ין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2016, 15:41

גם אני מאוד נהנתי מTF, קניתי אותו לפני איזה חצי שנה ב5$ במבצעי קריסמס. אגב היה עדכון לbattle.net ועכשיו מופיע לי המשחק ברשימה, באג טפשי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מאי 2016, 18:07

מיקרוסופט הורסת לDICE את ההפתעה. באטלפילד החדש יהיה ב WW1. כנראה סוג של היסטוריה אלטרנטיבית.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1215509

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 מאי 2016, 18:26

מעניין... למרות שאין כאן משהו שמאשר בוודאות איזה מלחמה זו.

אוי זה טוב. כל כך טוב שאני שוקל להיות פחות קמצן ולקנות אותו בשניה שהוא יעלה 30$ במבצע :D .

מזהים את העטיפה למשחק המקורי ? ואת המוזיקה בשניות האחרונות ? אדיר. לפי מה שרואים כאן אני לא בטוח שמבחינה עלילתית המשחק הוא ריבוט לחלוטין...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2016, 20:02

תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מאי 2016, 23:24

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2016, 23:47

מפותח משחק ארקייד חדש: Cruis'n Adventure. הוא משחק המשך ל־Cruis'n USA שהיה משחק מירוצים ארקיידי אהוד בשנות ה־90. ברעיונו הוא היה דומה מאוד ל־Out Run הקלאסי של סגה. היה לי אותו לקונסולת הנינטנדו 64 ואין לי מושג מדוע נעשה קלאסי ואהוד כל כך. הוא היה די מגוחך.

(מקור)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2016, 23:58

איפה העובד של DICE שירד על הטריילר של COD בגלל שלא היה בו גיימפליי? מעניין אם הוא חושב ששנייה בקושי של משהו מגוף ראשון שהוא לא בהכרח גיימפליי זה שיפור.

אחלה טריילר. נראה מגניב. נראה כאילו הם מאוד התאמצו לדאוג שהטריילר יהיה אקשן אקשן, עם קצת גיוון של אקשן. כנראה להמנע מהחשש שמלחמת החפירות לא תתורגם היטב למשחק מחשב.

שנה ראשונה בהרבה מאוד זמן שיש הבדל משמעותי בין שני השוטרים הגדולים של השנה. הם מתרחשים בתקופות מאוד שונות ויש להם אופי מאוד שונה. נחמד, סה"כ.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 מאי 2016, 12:38

נראה מעניין ויחודי בנוף המודרני שהתרגלנו אליו. הכל טוב חוץ משחיטה של שיר מופתי.

וחוץ מהתמונה המודלפת הראשונה שנתנה לי קצת הרגשה של סטימפאנק, יש אישור שזאת מציאות אלטרנטיבית ? בגדול הכל נראה "רגיל".

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 95 אורחים