Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2016, 12:36

קרירין, ספויילרים למסיבות עיתונאים, לא איך המשחקים שהולכים להכריז יגמרו. זה די ברור. חוץ מזה קאז הביא את החדשה הזאת שעות מוקדם יותר בנושא E3 2016 (בטאג ספויילר כמו שצריך).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2016, 17:03

אין לי יותר מדי ציפיות מהמסיבה של מיקרוספט..בעיקר אחרי כל האיחוד הזה עם וינדוס 10 ובעצם שלילת כל האקסקלוסיבים של הוואן למעט היילו 5..הייתי מוכר את המכשיר אם לא הייתי יודע כמה בזיונית ה-UWP כרגע.. אה ויש כמובן את המולטיפלייר של היילו 5 שהוא כנראה הדבר הכי כיפי ששיחקתי מאז אנריל טורנמנט 2004. אם יש כאן חבר'ה שמשחקים במולטי יהיה נחמד לארגן איזשהו משחק בהזדמנות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2016, 17:09

אולי ביום שהוא יגיע ל-PC :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2016, 10:01

אני נהנתי מאוד מהמסיבה. רוב מה שהוצג היה גיימפליי... רוב (או קרוב לרוב) מה שהוצג יוצא בחצי שנה הקרובה. סוף סוף משקיעים באקס בוקס בלייב. סוף סוף קונסולה בלי ספק כוח חיצוני. השלטים המקוסטמים מגניבים מאוד. בשבילי היילו וורס לוקח הכל, ובכלל יש בטא פתוחה! אין מבסוט ממני. היה קצב טוב. לא היה הרבה תוכן צד ג'. כל הקטע שהם משנים כיוון לפלטפורמה שכוללת את ווינדוס 10 הוא מעולה ומשהו שתמיד אמרתי שהוא טוב וצריך לקרות.

לא היה משהו שיפוצץ את הראש אבל גם אני לא מעלה בדעתי מה בכלל פיצץ לי את הראש בכמה שנים טובות האחרונות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 יוני 2016, 23:05

שאלה:

יש לי 40+ משחקים דיגיטליים תחת המשתמש שלי, שהייתי שמח למכור יחד עם הקונסולה, שכן סביר להניח שאם אקנה קונסולה בעתיד זו תהיה הניאו ולכן עדיף שיעזרו למקסם את המחיר. כידוע לכולם המשחקים נעולים למשתמש, ולכן נראה שהאופציה היחידה שלי היא למסור אותו. יש דרך בטוחה שאוכל להעביר אותו, ואתו את המשחקים, לקונה? זה ידרוש כמובן הסרה של פרטים אישיים, פרטי תשלום, החלפת GT וכו'.

מישהו עשה את זה פעם? אני רוצה לוודא שאני לא שוכח משהו. יש גם את הקטע עם ה-Home console, אבל אני לא זוכר אם ואיך זה מתקשר. בקיצור, אפשרי, או שחבל על הזמן ועדיף לוותר לגמרי?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2016, 23:52

Uncle Pey'j כתב:אין לי יותר מדי ציפיות מהמסיבה של מיקרוספט..בעיקר אחרי כל האיחוד הזה עם וינדוס 10 ובעצם שלילת כל האקסקלוסיבים של הוואן למעט היילו 5..הייתי מוכר את המכשיר אם לא הייתי יודע כמה בזיונית ה-UWP כרגע.. אה ויש כמובן את המולטיפלייר של היילו 5 שהוא כנראה הדבר הכי כיפי ששיחקתי מאז אנריל טורנמנט 2004. אם יש כאן חבר'ה שמשחקים במולטי יהיה נחמד לארגן איזשהו משחק בהזדמנות.

מצד שני היילו זה המולטי הכי טוב שיש :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 01:11

אני בעזרת השם סוף סוף עובר דירה, מה שאומר שבקרוב אני יכול לפתוח את ה-Xbox One החדש ששוכב לו בדירה הישנה. :o
אני בא מהעולם של סוני אז אני לא כל כך יודע מי נגד מי... אשמח אם תעזרו לי...

1.שאני פותח יוזר לאקסבוקס לייב, לבחור משתמש ישראלי? אמריקאי? בריטי? או שזה לא משנה?
2. יש לי את Rise of The Tomb Raider שקיבלתי עם הבאנדל, אבל אני צריך עוד משחקים. עם איזה בלעדי הייתם ממליצים להתחיל? קוואנטום ברייק? טייטנפול? האוספים של היילו וגירס?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 יוני 2016, 02:24

אתה יכול ללכת על ישראלי אבל המחירים גבוהים יותר. אני עם אמריקאי וקניתי עד עכשיו עם גיפט קארדס. לגבי משחקים, תלוי מה אתה מחפש. תבדוק גם אתרי קודים כי את טייטנפול אפשר למצוא ב-13 דולר, את QB ב-30 ואת האוסף של היילו ב-10 (אני בודק ב-cdkeys אבל יש עוד הרבה טובים).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2016, 09:32

BiA כתב:שאלה:

יש לי 40+ משחקים דיגיטליים תחת המשתמש שלי, שהייתי שמח למכור יחד עם הקונסולה, שכן סביר להניח שאם אקנה קונסולה בעתיד זו תהיה הניאו ולכן עדיף שיעזרו למקסם את המחיר. כידוע לכולם המשחקים נעולים למשתמש, ולכן נראה שהאופציה היחידה שלי היא למסור אותו. יש דרך בטוחה שאוכל להעביר אותו, ואתו את המשחקים, לקונה? זה ידרוש כמובן הסרה של פרטים אישיים, פרטי תשלום, החלפת GT וכו'.

מישהו עשה את זה פעם? אני רוצה לוודא שאני לא שוכח משהו. יש גם את הקטע עם ה-Home console, אבל אני לא זוכר אם ואיך זה מתקשר. בקיצור, אפשרי, או שחבל על הזמן ועדיף לוותר לגמרי?

לא רואה איך זה שונה מלהעביר למישהו את האימייל שלך כי זה מה שזה בעצם.

את ה"קונסולה ביתית" אתה יכול לשנות כמה פעמים בשנה אז אין לזה משמעות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 13:51

מיקרוסופט עושה ניקוי מדפים ל-ONE השמנה, המחיר הרשמי של ה500GB ירד ל279$ ואפשר למצא כל מני דברים כמו הקונסולת 1TB עם שלושה משחקים ב299$. ההורדת מחיר היא עד 1 באוגוסט, ה-S יוצאת ב-2 לאוגוסט.

בנוסף, לכל מי שתהה למה מיקרוסופט הכריזה על הסקורפיו כל כך מוקדם:
"To the question on whether Microsoft is worried about the announcement of Scorpio cannibalizing sales of the current Xbox One models, Greenberg mentioned that they gave a lot of thought to the idea, but Scorpio will mark a big leap in the console market, so they wanted to announce it now to make developers aware of it.

On top of that, announcing the console now allows consumers to know that they have the option to get the Xbox One S this holiday with a great value, or they can wait and get something that is optimized for even more power next year. According to Greenberg, there are still millions of gamers on Xbox 360 that still haven’t upgraded, and Microsoft thinks that the Xbox One S marks a great time to do that upgrade.

The development teams already know that Scorpio is coming, so for instance the Gears of War 4 team can already make sure that the game will take advantage of the power of Scorpio when it comes out."

מגניב לשמוע שהצוות של GEARS 4 כבר הכין את המשחק לסקורפיו, יש מצב שפתאום נראה אותו שנה הבאה באיזה 4K על הקונסולה או משהו כזה.

בנוסף מישהו לחץ על הכפתור הלא נכון בחנות של מיקרוסופט וזה עלה:
תמונה
כלומר DR4 יוצא ב6 לדצמבר.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 יוני 2016, 14:08

רגע...

בפסקה הראשונה הוא אומר את זה:
but Scorpio will mark a big leap in the console market, so they wanted to announce it now to make developers aware of it

ובפסקה האחרונה הוא אומר את זה:
The development teams already know that Scorpio is coming

רק לי זה נשמע כמו ניגוד מוחלט? או שאני לא קורא נכון?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 14:15

אולי הוא דבר על צוותים פנימיים כי הדוגמה על כאלה שיודעים שהוא הביא זה הקואליציה עם גירס 4 והוא רצה שכל המפתחים הגדולים של המפיצות ומפתחי האינדי ידעו. לדעתי זה רק דיבור יפה ובמציאות ההכרזה יותר מכוונת לצרכנים, הם רוצים שהם ידעו שנה וחצי מראש כדי שלא יהיו טענות "רק קניתי אקסבוקס ודפקתם אותי". הם גם רוצים לגמד את הניאו שהיה גורם לאקסבוקס להרגיש כמו מכשיר פתטי, ביחוד שכבר היום היא חלשה מהפלייסטיישן 4. אם עוד חודשיים סוני מכריזה על הניאו והניאו חלשה מהסקורפיו זה טיפה מוציא להם את האויר מהמפרשים.

אגב, פיל ספנסר אמר בראיון ל-WIRE שהם תכננו את הסקורפיו לרמת ביצועים של 980GTX שזה כמון היה נורא מרשים ב2014 אבל ב-2017 כשה-1180GTX יהיה באופק כנראה קצת פחות. בכל מקרה ביחס לדור הנוכחי זה מפלצתי למדי.
When we started looking at Scorpio,” he says, “we asked the partners, ‘in order to build a true high-fidelity 4K game, what capabilities do you need?’ That’s what we designed Scorpio around. It’s kind of like a [GeForce GTX] 980 card on the PC. I get the capability that I need as a developer to deliver a high-fidelity 4K game. ”

בנוסף פיל ספנסר מדבר על זה שהוא רוצה שיהיו הרבה חברות חומרה ל-VR על הסקורפיו, כלומר שגם הVIVE, גם האוקולוס וגם כל המתחרות הקטנות יעבדו.
“Right now we are not focused on a first-party VR hardware device,” he says. He didn’t call out any particular headset that might plug into Scorpio, but noted that Microsoft hoped to “enable many hardware manufacturers to make progress there.” So it might be a BYOHMD situation. Maybe you even already own your Xbox VR headset.

וגם הוא אומר שהם משנים את המבנה של דורות של קונסולות, כל המשחקים מהדור הזה והלאה כנראה יעבדו על כל קונסולה עתידית והספריה לא תמחק לנו שוב במעבר בין דורות. הוא גם מציין שהוא מת לעשות תמיכה לאחור באקסבקוס המקורית כמו שיש עכשיו ב360 אבל הם לא עובדים על זה כרגע. כלומר פיל מנסה להביא למצב שכל משחק שיצא מראשית האקסבוקס המקורית ועד היום יעבוד לנצח על כל אקסבוקס עתידית, בדיוק כמו ב-PC. בנוסף הם עובדים על בלו דראגון ולוסט אודסי בתמיכה לאחור.
“Consoles created generations that effectively take your library back to zero; we’re trying to think beyond generations and say, how do you bring all the content that you purchased and love from this generation and move it forward with you?” he says. Microsoft has been working hard to make more and more Xbox 360 games backward compatible with Xbox One — Spencer calls out the 360-exclusive Japanese role-playing games Blue Dragon and Lost Odyssey as his most-wanted games, and says the team is working on getting them running on Xbox One as we speak — and those backward compatible games, too, will work on Scorpio.

“I’ve talked about a desire to do the original Xbox backward compatibility,” he says—he’s wearing a shirt with the original Bill Gates-era Xbox logo on it. “We’re not working on that right now, but it’s theoretically very possible. On the CPU side, we could figure it out. I think people should have access to the games that they love

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 יוני 2016, 14:24

נשמע כאילו הם הולכים all in על 4k. אני חושב שגם סוף 2017 יהיה מוקדם מדי בשביל זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 14:30

עדכנתי את ההודעה עם עוד פרטים שהוא אמר.

כן, הם הולכים על VR ו-4K. כוח של 980GTX יהיה מעל ומעבר ל-VR, במחשב ממליצים על 970 ומן הסתם בקונסולה יש יעילות גבוהה יותר. 4K קצת יותר בעייתי, השדרוג הזה נשמע כמו שדרוג שיוכל להריץ משחקי ONE כמו שהם רק ב-4K אבל לא יותר מדי מעבר לזה. אני חושב שמפתחים עדין יעדיפו לנצל את הפי 4+ כוח של הקונסולה לגרפיקה יפה יותר במקום 4K, אולי חלקם יעדיפו לעשות 1440P עם גרפיקה יפה יותר ולתת לאקסבוקס לעשות upscale ל-4K. אגב, כבר האקסבוקס S עושה upscale ל-4K.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 14:40

עוד משהו קטן שמיקרוסופט אמרה, ה-S טיפונת חזקה מהONE אבל זה רק מהירות שעון טיפה יותר גבוה וזהו. זה נועד ל-upscaler ל-4K (במקום ל-1080P שיש בONE) ול-HDR בלבד, המשחקים ירוצו ויראו אותו דבר חוץ מאשר כמובן HDR ואפסקייל ל-4K.
"To support HDR, we give people access to a little more CPU and GPU. That's it. It is so insignificant it is mind boggling it is being picked up"

למי שמעוניין לקרא את הכתבה המלאה:
http://www.eurogamer.net/articles/2016- ... ft-insists

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 יוני 2016, 15:42

Still running a 1080p TV? Then you should forget about buying Xbox Scorpio.
That’s the message from Xbox boss Phil Spencer. He was asked by Eurogamer about the thinking behind announcing the new Xbox One S only to an hour later reveal a brand new machine, Xbox Scorpio.
“You should buy [the Xbox One S], because Scorpio is not going to do anything for you,” Spencer said after asking the reviewer what TV he had – in this instance a 1080p set. “Scorpio is designed as a 4K console, and if you don't have a 4K TV, the benefit we've designed for, you're not going to see."
“Clearly, you can buy Scorpio, and if and when you decide you want to buy a 4K television to take advantage of the increased performance, obviously the console will be ready for you. For us in the industry, it's easy to think that most power is always the thing that wins. If you look at last gen, what won? The Wii won. The Wii sold more than we did on Xbox 360 and the PS3, and it wasn't the most powerful console out there. Price is critically important. Wii was a good price and it had a great experience.
“Scorpio is for the person who's got a 4K television, who's really focused on 4K gaming. It's going to be a premium price over what we're selling this one for, and both of them will exist in the market at the same time. Scorpio is for your 4K gamer. And that's what we designed it for.”
It was speculated yesterday that while it seems Xbox Scorpio will have a quite significant power advantage over PS4 Neo, that advantage will come at a cost – that literally being the cost, which could be some $100 more than Sony’s new machine.

http://www.mcvuk.com/news/read/spencer- ... tv/0168577

יש גם את זה ממנו:

"For you and I, we usually think about generations in terms of what games will it play?" Spencer told Eurogamer. "This thing will play Ryse: Son of Rome, a launch game for your Xbox One. And we'll have launch Scorpio games as well that are playable on an Xbox One, Xbox One S and Scorpio and look great on all three of them."

The Xbox boss also reiterated that "there won't be Scorpio exclusive console games. Absolutely not."

http://www.videogamer.com/news/xbox_..._of_games.html

נשמע כמו מכשיר פרימיום סטייל השלט Elite שלהם או משהו כזה. יעני סבבה למי שיש כסף לבזבז וטלוויזה 4k אבל לא משהו שבעלי האקס בוקס המקורית צריכים להתבאס עליו מבחינת החשש שינטשו אותם. מצד שני הם משחררים כל כך הרבה הצהרות סותרות על ימין ועל שמאל שבשלב הזה כבר לא ברור על איזה מכשיר הם מפעילים פרוטוקול בקרת נזקים כי בינתיים ביום וחצי הם הצליחו להפוך את הוואן המקורית למיושנת, אחר כך את הסלים לרכישה לא כדאית ואז את הסקורפיו למשהו שלא רלוונטי לרוב האנשים.

יכול להיות שהם בעצמם לא יודעים לגמרי מה הכיוון אז הם פשוט מנסים ללכת בין הטיפות בינתיים ולעצבן כמה שפחות אנשים? (הם עושים עבודה נהדרת!).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 15:56

מיקרוסופט קלאסית, מסר מבולבל ונסיון לצאת בסדר עם כולם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יוני 2016, 15:59

בגדול כרגע הם רוצים להגיד שימשיכו לקנות את מה שיש כי זה יהיה בסדר לעתיד, כשתצא הסקורפיו, אז יהללו אותה וסקרו איט אלו שקנו לפני...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 16:09

כן, אני משער גם שזה מה שיקרה. יהיו חברות שפשוט יזרקו 4K עליה וזהו, כנראה שזה מה שרוב המשחקים שיצאו לפני שהיא יוצאת יעשו. אחרי שהיא תצא אין מצב שלא יהיו משחקים שיעשו סוג של showcase לכוח שלה. חוץ מזה אפילו 4K בלבד, גם אם יש לך מסך 1080P, יכול להביא ל-IQ מושלם כי super sampling זאת הצורת AA המושלמת (אם מתעלמים מעלות ביצועים כמובן) כך שגם עם לא יהיה שדרוג גרפי עדין בעלי מסך 1080P יהנו מאיכות תמונה מושלמת ל-1080P.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 יוני 2016, 16:12

ניראה הכרזה מענינת ,אולי הם רוצים ליצור מצב ,שכל משחק סקורפיו ,ירוץ ב4K
והישנות ירוצו 720-1080P
אבל לא יהיה הבדל חוץ מרזולוציה ?

עם יעשו מצב כזה ,הXBO-S ,באמת תיהיה יותר אטרקטיבית לרובנו ,למרות שאני לא הולך לקנות יד ראשונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 יוני 2016, 16:18

swiss-the-engine כתב:
BiA כתב:שאלה..

לא רואה איך זה שונה מלהעביר למישהו את האימייל שלך כי זה מה שזה בעצם.

את ה"קונסולה ביתית" אתה יכול לשנות כמה פעמים בשנה אז אין לזה משמעות.

חקרתי קצת וראיתי שאפשר גם להחליף את המייל שמקושר לחשבון. נראית לי אופציה ריאלית אם כך.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 16:23

BiA כתב:אתה יכול ללכת על ישראלי אבל המחירים גבוהים יותר. אני עם אמריקאי וקניתי עד עכשיו עם גיפט קארדס. לגבי משחקים, תלוי מה אתה מחפש. תבדוק גם אתרי קודים כי את טייטנפול אפשר למצוא ב-13 דולר, את QB ב-30 ואת האוסף של היילו ב-10 (אני בודק ב-cdkeys אבל יש עוד הרבה טובים).

אני גם חשבתי על יוזר אמריקאי, אבל אני מפחד שאז אני אהיה מחובר לשרתים האמריקאיים במולטיפלייר. זה תמיד היה לי ככה במולטי של COD ב-PS3. שיחקתי עם היוזר האמריקאי שלי וזה חיבר אותי כל הזמן לשרתים אמריקאיים, ושיחקתי נגד אנשים מארצות הברית. כמובן שסבלתי מלאגים מטורפים וזה היה בלתי נסבל.

ואתה רוצה להגיד לי שיש אתרי קודים לוואן שאפשר לרכוש בהם משחקים בזול?! כמו בסטים?! וואו, אני ממש בור אם כך. :o

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2016, 16:47

אין קשר בין המשתמש למולטי. משחקים בקודים יש כשהמשחק המדובר היה בעבר בבנדל. זכור לי איזה מקרה אחד שזה לא היה המצב אבל זה די תמיד המצב.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 17:05

swiss-the-engine כתב:אין קשר בין המשתמש למולטי. משחקים בקודים יש כשהמשחק המדובר היה בעבר בבנדל. זכור לי איזה מקרה אחד שזה לא היה המצב אבל זה די תמיד המצב.

אז זהו, שאני בטוח לחלוטין לגבי מה שאמרתי על השרתים ב-COD. אני חושב שזה היה Black Ops הראשון על ה-PS3. שיחקתי שם במולטי עם המשתמש האמריקאי שלי, והייתה שם אפשרות לבחור האם אני רוצה לחפש שחקנים שקרובים אליי גאוגרפית (מה שייקח יותר זמן אבל יהיה לי חיבור רשת טוב) או האם אני רוצה פשוט למצוא את מי שזמין (מה שייקח כלום זמן אבל יהיה לי חיבור רשת גרוע). אז אני בחרתי את האפשרות לחפש שחקנים שקרובים אליי כי ככה לא יהיו לי לאגים. ומסתבר שתמיד היו לי לאגים וחיבור גרוע. היה שם במשחק ב-Options לראות כל מיני פרטים, והיה רשום שם שהמיקום הגאוגרפי שלי ב-COD מוגדר כ-USA.

כשהחלפתי למשתמש הבריטי שלי ונכנסתי למולטי שוב, בדקתי שוב פעם ב-Options והפעם היה רשום שהמיקום הגאוגרפי שלי במשחק מוגדר כ-UK. ובאמת פתאום מצאתי שחקנים שהיה לי איתם חיבור ממש טוב. זה אידיוטי לחלוטין, אבל מסתבר שזה המצב.

ולגבי הקודים - אז בעצם במקום לרכוש את המשחק באופן דיגיטלי מהחנות של ה-ONE, אפשר לרכוש קוד דרך האתרים האלה? וזה לא פרוץ/גנוב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 18:12

עוד מישהו שם לב ש-re-core הוא משחק מוזל? כל המשחקים בחנות של מיקרוסופט עולים 50 פאונד אבל ריקור עולה 30.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים