Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי BiA » 15 יוני 2016, 18:33

גולן: כמו אתרי הקודים של הפיסי, יש אמינים יותר ופחות.

חדשות אחרות - בלו דראגון ו-Lost Odyssey בדרך ל-BC!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 18:42

BiA כתב:גולן: כמו אתרי הקודים של הפיסי, יש אמינים יותר ופחות.

חדשות אחרות - בלו דראגון ו-Lost Odyssey בדרך ל-BC!

על איזה אתרים אתה ממליץ? חיפשתי CD KEYS בגוגל אבל יש שם כל מיני. למה אתה התכוונת?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 יוני 2016, 20:25

דיברתי על cdkeys.com, הם נחשבים סבבה. לא בדקתי עוד הרבה אחרים אבל יש ברוב אתרי הפיסי גם קטגוריה של אקסבוקס.

בנוסף יש את האופציה של איביי, כמו שאמרו - הרבה משחקים שמגיעים בבאנדלים (כקודים דיגיטליים) נמכרים שם. אפשר למצוא מציאות וגם להתמקח עם המוכרים.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 16 יוני 2016, 14:54

יצא קטע חדש מהמשחק recore, ציפיתי לפי הטריילר מe3 לפני שהמשחק יהיה בסגנון ראצ'ט וקלאנק עם רובים מגניבים. אבל הירי בקטע משחקיות הזה נראה יותר כמו שוטר מסילות, למען האמת :(

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 16 יוני 2016, 15:36

כן, זה מזכיר קצת את Kid Icarus ל-3DS.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2016, 16:01

wraithbuster כתב:יצא קטע חדש מהמשחק recore, ציפיתי לפי הטריילר מe3 לפני שהמשחק יהיה בסגנון ראצ'ט וקלאנק עם רובים מגניבים. אבל הירי בקטע משחקיות הזה נראה יותר כמו שוטר מסילות, למען האמת :(

מה? שוטר מסילות?
באיזה שוטר מסילות אתה נלחם באויבים בזירה פתוחה, עם היכולת לזוז לאן שאתה רוצה, לקפוץ, לעשות קפיצות כפולות וdash על האדמה ובאוויר? יכלת לתאר את המשחק בערך באותה רמת דיוק, אם היית אומר שמדובר במשחק pixel hunt.
זה באמת בבירור בסגנון של ראטצ'ט וקלאנק. נראה שיש פחות דגש על רובים מוזרים ומגניבים ויותר על היכולות של הרובוט שאיתך ועל התנועה המהירה של הדמות.

זה נראה כל כך מעולה. מזמן לא ראיתי פלטפורמר שנראה מוצלח כל כך. זה ויוקה ליילי גורמים לי לפתח תקוות בנוגע לז'אנר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 16:22

אותי הסרטון אכזב, ראיתי בראש משהו אחר לגמרי. הוא משחק מוזל, 40$, וממש מרגישים את זה. הוא נראה מאוד קלאנקי, הפלטפורמה לא נראת כזאת כיפית ולא ציפית שזה הולך להיות משחק ירי. בראש ראיתי משהו יותר זלדאי משולב עם מטרויד פריים, חשבתי שהכלב, הרובוט ושאר הרובוטים הם דברים שפותחים לאט לאט מתוך העולם ובסגנון מטרוידווניה העולם נפתח יותר ויותר ככל שאתה משיג גישה ליותר. בסוף הם "חבר בשלוף" כמו איזה נשק או כלי והמשחק נראה כמו sin & punishment עם יותר חופש, קצת באס אותי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 16:26

מצד אחד אני מסכים עם שחר, היריות מאוד מזכיר לי את ראצ'ט, וזה לא מסילה זה פשוט AUTO LOCK SYSTEM.
אבל מצד שני - פלטפורמר, שחר?? אני לא רואה פה יותר מדי אלמנטים של פלטפורמה, אבל אולי פיספסתי משהו...

בנוגע לריקור באופן כללי - אני מעט מאוכזב, חשבתי שיהיה בעל הפקה מעט יותר רצינית וייתן דגש על אווירה וסיפור אפי שכזה, אבל נראה שזה יהיה אחלה משחק עם דגש על גיימפליי, מקווה שלא יאכזב מדי, כרגע הציפיות שלי הן למשחק של 8.0 ככה, במקרה הטוב.
בראש שלי אני דמיינתי משהו יותר בסגנון של KAMEO עם אלמנטים של מטרוידואניה.

יוקה ליילי לעומת זאת נראה ממש מדליק, אשתי ממש תהנה ממנו, ללא ספק, ואולי זה אפילו יהיה אחד המשחקים הראשונים שאתן לילדה לשחק... בעוד איזה שנתיים-שלוש
אבל אני לא מצפה שיקבל ציונים מדהימים... סה"כ זה משחק די פשוט, נראה לי, משהו שבעיקר אשחק בו בגלל הנוסטלגיה.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 16 יוני 2016, 16:29

Nucleus_Dawn כתב:
wraithbuster כתב:יצא קטע חדש מהמשחק recore, ציפיתי לפי הטריילר מe3 לפני שהמשחק יהיה בסגנון ראצ'ט וקלאנק עם רובים מגניבים. אבל הירי בקטע משחקיות הזה נראה יותר כמו שוטר מסילות, למען האמת :(

מה? שוטר מסילות?
באיזה שוטר מסילות אתה נלחם באויבים בזירה פתוחה, עם היכולת לזוז לאן שאתה רוצה, לקפוץ, לעשות קפיצות כפולות וdash על האדמה ובאוויר? יכלת לתאר את המשחק בערך באותה רמת דיוק, אם היית אומר שמדובר במשחק pixel hunt.
זה באמת בבירור בסגנון של ראטצ'ט וקלאנק. נראה שיש פחות דגש על רובים מוזרים ומגניבים ויותר על היכולות של הרובוט שאיתך ועל התנועה המהירה של הדמות.

זה נראה כל כך מעולה. מזמן לא ראיתי פלטפורמר שנראה מוצלח כל כך. זה ויוקה ליילי גורמים לי לפתח תקוות בנוגע לז'אנר.

כשדיברתי על שוטר מסילות, התכוונתי שרק החלק של הירי נראה כזה, מרכיבים כמו יכולת תנועה, קפיצה כבר סוטרים את זה מן הסתם. הסיבה היא שהירי במשחק נראה מאוד קליל ללא התנגדות עם autoaim מאוד גבוה. אבל את האמת במחשבה שנייה אתה צודק, זה לא יכול להיות נראה לי שוטר מסילות, כי אין במשחקים אמיתיים כאלו autoaim אם אני לא טועה.

בכול מקרה, אישית אני חושב שראצ'ט וקלאנק ויוקה ליילי מרשימים יותר מהמשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2016, 17:03

Laskin כתב:מצד אחד אני מסכים עם שחר, היריות מאוד מזכיר לי את ראצ'ט, וזה לא מסילה זה פשוט AUTO LOCK SYSTEM.
אבל מצד שני - פלטפורמר, שחר?? אני לא רואה פה יותר מדי אלמנטים של פלטפורמה, אבל אולי פיספסתי משהו...

בנוגע לריקור באופן כללי - אני מעט מאוכזב, חשבתי שיהיה בעל הפקה מעט יותר רצינית וייתן דגש על אווירה וסיפור אפי שכזה, אבל נראה שזה יהיה אחלה משחק עם דגש על גיימפליי, מקווה שלא יאכזב מדי, כרגע הציפיות שלי הן למשחק של 8.0 ככה, במקרה הטוב.
בראש שלי אני דמיינתי משהו יותר בסגנון של KAMEO עם אלמנטים של מטרוידואניה.

יוקה ליילי לעומת זאת נראה ממש מדליק, אשתי ממש תהנה ממנו, ללא ספק, ואולי זה אפילו יהיה אחד המשחקים הראשונים שאתן לילדה לשחק... בעוד איזה שנתיים-שלוש
אבל אני לא מצפה שיקבל ציונים מדהימים... סה"כ זה משחק די פשוט, נראה לי, משהו שבעיקר אשחק בו בגלל הנוסטלגיה.

ברור שפלטפורמר. באופן מאוד מובהק. מתאים היטב להגדרה של action plaformer. משחק עם פאזלים שכוללים קושי לעבור ממקום למקום בעולם ומצריכים תזמון טוב בתנועה של הדמות כדי להשלים אותם. ראית את זה בשימוש ביכולת של הרובוט, למשל. אם אפילו אז זה לא היה ברור מאליו, יכלת לראות שכדי להתקדם, השחקן היה צריך ללחוץ על כפתור שגרם ליצירת פלטפורמות שלאחר מכן השחקן היה צריך לעבור בעזרת שימוש בקפיצה כפולה וdash באוויר. היה אפילו קטע שלם בטריילר של המשחק במסיבת העיתונאים של מייקרוסופט שהראה את הדמות עושה dash באוויר בזמן שהסביבה משתנה לכל מיני אזורים שונים ובכל אחד מהם יכלת לראות פלטפורמות מרחפות ואחרות שברור שהשחקן צריך לקפוץ מאחת לאחת.
אם אתה לא רואה יותר מידי אלמנטים של פלטפורמה אז באמת פספסת הרבה, אני חושב. המבנה של האזור בסרטון הוא בבירור קרב-פאזל פלטפורמינג-קרב וחזור חלילה.

הוא באמת לא משחק AAA, עם ערכי הפקה מטורפים, אבל אני בסדר גם עם פלטפורמר עם לוק מגניב וערכי הפקה שהיו AAA לפני דור וחצי. לא קיבלתי משהו כזה מחוץ למשחקי ראטצ'ט וקלאנק (והם הרבה יותר משחקי פעולה מפלטפורמרים) מאז דור הPS2, אני חושב.
מדובר במשחק מוזל וככזה, הוא נראה לי מעולה. זה אחד הז'אנרים האהובים עליי והוא כמעט מת כבר תקופה ארוכה, כך שבאמת כיף לראות משהו ייחודי ומעניין שמנסה לעשות את זה.

נדב, אני חושב שאתה ממהר להסיק מסקנות. מה שראינו פה זה 10 דקות מתוך אחד הדאנג'נים במשחק. אם סרטון הCGI שחשף את המשחק מרמז גם על האופי שלו ואם התיאורים מלפני שנה של המפתחים על כך שמדובר בעולם גדול שסופות חול משנות אותו ואת היכולת של השחקן להגיע לכל מיני מקומות אמינים במידה כלשהי, בהחלט ברור שהמשחק הרבה יותר מההדגמה הזאת (שרק הראית קצת ממערכת הקרב וכמה פאזלים קטנים של פלטפורמינג).
אני חושב שגם מהיכולת המיוחדת של הרובוט שהראו קל להבין שהם משפיעים על הטרוורסיה שלך. למשל, לא מן הנמנע שכדי להגיע לשלב שהראו, אתה חייב את הרובוט הזה, כי הכניסה חסומה על ידי קטע פלטפורמינג עם המסילות הצהובות.

בקיצור, הדיבורים על מטרוידווניה מהחשיפה המקורית עוד יכולים בכיף להיות נכונים. להסיק מ10 דקות שכל מה שדיברו עליו בנוגע למשחק הזה לא קיים, נראה לי קצת מוגזם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 17:32

אה, לא שמתי לב לפרט שציינת עם יצירת הפלטפורמות בכלל. לא ראיתי את כל הקטע בהרבה יותר מדי ריכוז. כנראה שכן פספסתי הרבה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2016, 18:14

DrKeo כתב:עוד מישהו שם לב ש-re-core הוא משחק מוזל? כל המשחקים בחנות של מיקרוסופט עולים 50 פאונד אבל ריקור עולה 30.

זה באמת תמחור מוזר: גרסת הPC משום מה באמזון קנדה עולה יותר בעוד גרסת הOne מוזלת, ובאמזון ארה"ב הגרסה הדיגיטלית מוצעת ב40$ אבל כתוב שזה במבצע במקום 60$.

ומעביר לפה כמה מהדיונים שנחתו במסיבת העיתונאים של סוני:
DrKeo כתב:הכוונה שלי ב-eco system היא ששילמת למיקרוסופט X כסף על חלונות 10 ואז הלכת ושלמת למיקרוסופט שוב על tomb raider וכשאתה משחק זה משגר אותו עם כל השיט DRM של החנות. בכל זאת מדובר רק באפליקציה שיושבת בתוך חלונות, לא בשונה מדי מסטים :)

יש עוד נקודה לחצי-אקסלוסיביות של מיקרוסופט: בניגוד לסטים שניתן להריץ על מחשבי מק ולינוקס, קניה של משחקים על UWP תצריך ממך להתמיד עם מיקרוסופט לנצח במידה ותרצה לשדרג מערכת הפעלה ולהמשיך לשחק במשחקים שקנית בעבר. מיקרוסופט מקריבה פה קצת מהאקסבוקס כחומרה למשחקים בלעדיים על מנת לקדם את חלונות כפלטפורמת משחקים ואת החנות של חלונות.

Laskin כתב:לדעתי הם צריכים עכשיו לבטל את העניין של תשלום שנתי לLIVE GOLD... אחרת בעצם היחידים ש"נדפקים" מכל ה"PLAY ANYWHERE" אלו דווקא האנשים שקנו גם את החומרה שלהם. בנוסף, זה ייתן להם גם הרבה "כבוד" בקרב הגיימרים בקונסולות, ויוציא את סוני "גרידית" בינתיים.
כמובן שהם יכולים וצריכים להשאיר את הLIVE GOLD, אבל לא כדי לשחק אונליין. כנ"ל הPLUS של סוני.

האמת היא שאני עוד זרקתי ספקולציה שיורידו את הלייב גולד בשביל לשחק מולטיפלייר בהכרזת E3 מפתיעה אבל לצערי זה לא קרה. בזכות Azure מיקרוסופט היא כיום ענק של שרתים שבתכלס הטראפיק של הXbox במולטיפלייר אפילו לא מדגדג אותה - וגם אם פתאום כל מנויי הסילבר יוכלו לשחק אונליין במולטיפלייר זה לא יזיז את המחוג (אבל מצד שני זה יתרום המון לקהילות של משחקים ישנים שמאבדים לאט לאט את בסיס המשתמשים שלהם).
בתכלס עם הטבות המחיר (מנוי ב-40$ ומטה) והיצע המשחקים שלהם אני חושב שהם מספיק אטרקטיביים בשביל שרוב שחקני הגולד ימשיכו לשלם גם ככה (אני יודע שאני כן). רק עכשיו בE3 הם גם צירפו בחינם את Tekken Tag Tournament 2 עם תמיכה לאחור לבעלי גולד (ואת לימבו בחינם לכולם לכבוד היציאה של Inside), וזה במקביל לThe Crew ו-X-Com שמוצעים בחינם במסגרת הGames with Gold. הם עכשיו משתרכים מאחורי סוני עם בסיס המשתמשים שלהם - זה לא כמו בדור הקודם שהם יכלו להרשות לעצמם את הלוקסוס הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 18:16

אני בהחלט לא רוצה להסיק מ-10 דקות על כל המשחק, יכול להיות שכל זה קיים בפנים ופשוט הדמו נראה מחורבן. אז אני מביע דיעה על הדמו, הוא נראה מאוד MEH ומרגישים שהוא כותר מוזל :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2016, 19:17

DrKeo כתב:אני בהחלט לא רוצה להסיק מ-10 דקות על כל המשחק, יכול להיות שכל זה קיים בפנים ופשוט הדמו נראה מחורבן. אז אני מביע דיעה על הדמו, הוא נראה מאוד MEH ומרגישים שהוא כותר מוזל :)

אני מסכים שמרגישים שהוא כותר מוזל. ככזה, אני לא חושב שהוא נראה meh בכלל. הוא נראה לי ממש כיף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 יוני 2016, 17:26

BiA כתב:דיברתי על cdkeys.com, הם נחשבים סבבה. לא בדקתי עוד הרבה אחרים אבל יש ברוב אתרי הפיסי גם קטגוריה של אקסבוקס.

בנוסף יש את האופציה של איביי, כמו שאמרו - הרבה משחקים שמגיעים בבאנדלים (כקודים דיגיטליים) נמכרים שם. אפשר למצוא מציאות וגם להתמקח עם המוכרים.

איזה אתרי PC? כמו סטים או G2A? אני אבדוק...

ולגבי היוזר - עוד מישהו יודע אולי אם יש קשר בין היוזר לבין השרתים באינטרנט? כי עובדה שזה היה ככה אצלי ב-COD בפס3.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 יוני 2016, 18:14

לא סטים, אתרי קודים. נניח g2a, אבל יש להם מוניטין ברצפה..

לדעתי אין קשר, אתה מתחבר לשרת עם הפינג הכי נמוך. אני עם משתמש אמריקאי וה-Matchmaking בפיפא למשל מכווין אותי לרוב לישראלים. יש משחקים כמו טייטנפול שמראים לך את הפינג וגם מאפשרים לך לבחור לאיזה דאטה סנטר להתחבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2016, 00:22

הבהרות על הסקורפיו וה-ONE S, מעניין מאוד לראות הכל בכל מקרה:

פיל אומר שהם יפרסמו מה התנאים למפתחים אבל ברמת העיקרון הם מעודדים אותם לעשות פשוט גרסת 4K למשחק ONE הרגיל אבל ברמת העיקרון מפתחת יכולה לעשות מה שבא לה עם האקסטרה כוח, גם לעשות משחק 1080P שנראה כמו הגרסת ULTRA של הPC פשוט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 13:14

פורצה הורייזן 3 נראה ממש טוב, אולי המשחק מירוץ הראשון שמגניב אותי מזה שנים:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2016, 13:37

עוד לא ראיתי את הסרטונים הנ"ל (אלא אם זה מה שראינו בתצוגה של מיק', ולא נראה לי) - אבל בהחלט! נראה לי כמו קנייה בטוחה, כיף אדיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 14:25

Laskin כתב:עוד לא ראיתי את הסרטונים הנ"ל (אלא אם זה מה שראינו בתצוגה של מיק', ולא נראה לי) - אבל בהחלט! נראה לי כמו קנייה בטוחה, כיף אדיר.

זה המנהל קהילה של פורצה משחק יחד עם החבר'ה של dualshock את הדמו של פורצה הורייזן 3 ב-E3 פעמיים עם דיבורים על המשחק ברקע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2016, 14:53

הורייזן 2 היה מעולה. חלום הוא שיעשו horizon VS pgr
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 15:25

אני רוצה פשוט PGR5, מה קרה למשחקי המירוץ הארקיידים במסלולים קבועים ולא בעולם פתוח? נראה שהם סופר נדירים היום, אני מתגעגע ל-burnout revenge.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 19 יוני 2016, 17:08

היי לכול חברי הפורום

יש לי בעיה שלא קרתה לי אף פעם עם המכשיר, למרות שאני ממעיט לשחק בו והמחשב זו הפלטפורמה המועדפת והעיקרית שלי, עדיין לא נטשתי לגמרי את הבוקס, יש לי כרגע בעיה שה - NAT TYPE שלי הוא Strict, זה לא קרה לי אף פעם וזה מונע לשחק במולטיפלייר במשחקים מסויימים, AKA - BATTLEFIELD 4 שפשוט לא נותן לי להתחבר לסרברים של EA.. מישהו יודע איך לפתור את הבעיה?

ניסיתי לקדם פורטים עם המודם המחורבן מאוד של HOT שיש לי כרגע לצערי ו..NOPE שום דבר לא עזר זה עדיין על STRICT. עד עכשיו זה היה OPEN כול הזמן ולא עשיתי שום שינוי באינטרנט או במחשב או משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 19 יוני 2016, 19:54

Yahel12 כתב:היי לכול חברי הפורום

יש לי בעיה שלא קרתה לי אף פעם עם המכשיר, למרות שאני ממעיט לשחק בו והמחשב זו הפלטפורמה המועדפת והעיקרית שלי, עדיין לא נטשתי לגמרי את הבוקס, יש לי כרגע בעיה שה - NAT TYPE שלי הוא Strict, זה לא קרה לי אף פעם וזה מונע לשחק במולטיפלייר במשחקים מסויימים, AKA - BATTLEFIELD 4 שפשוט לא נותן לי להתחבר לסרברים של EA.. מישהו יודע איך לפתור את הבעיה?

ניסיתי לקדם פורטים עם המודם המחורבן מאוד של HOT שיש לי כרגע לצערי ו..NOPE שום דבר לא עזר זה עדיין על STRICT. עד עכשיו זה היה OPEN כול הזמן ולא עשיתי שום שינוי באינטרנט או במחשב או משהו כזה.

מי היה מאמין שאתה עדיין פה. אתה זוכר בזכות מי יש לך Xbox One? ;)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 19 יוני 2016, 21:59

Golan כתב:
Yahel12 כתב:היי לכול חברי הפורום

מי היה מאמין שאתה עדיין פה. אתה זוכר בזכות מי יש לך Xbox One? ;)

חחח כן אני עוד פה וזוכר זוכר..

עדכון קטן - היום דיברתי עם נציג של הוטנט שהם הספק שלי , והוא הסביר לי שאין לו איך לעזור לי בעניין, הוא אומר שבהוט נט אין תמיכה בשום משחקי רשת (למרות שאני משחק כול הזמן במחשב כן?) הוא אומר שבגלל שהוא נט משתמשת בIpv4 ויש מחסור עולמי בכתובות IP אז בגלל שכתובות ip מתעדכנות כול חודשיים שלושה אני עד עכשיו קיבלתי כתובת שמאפשרת Nat type open, הוא אומר שאם אני רוצה אני יכול לעבור לספק שמשתמש בipv6.. זה נשמע לכם הגיוני???

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 107 אורחים