Overwatch - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Overwatch - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2016, 12:51

DrKeo כתב:אני במצב די הפוך, כל הזמן משחק איזה חמישה ובקושי נוגע באחרים. זה טפשי כי כל פעם שאני באמת קופץ לתוך דמות שאני לא מכיר אני מתלהב ממנה נורא.

אני חושב שבערך כולם ככה.
נניח, אחרי הפאטצ' התחלתי לשחק שוב עם DVA, אבל עד עכשיו אני בסבב של ראיינהארט-פארה-ג'אנקרט-באסטיון-טרוביורן.
עכשיו נראה לי שאכניס גם את DVA לסבב ולאחרונה גם ניסיתי קצת ווינסטון. ניסיתי הרבה גיבורים פעם אחת או פעמיים, אז זה לא נחשב לא משחק איתם אף פעם (כאילו, חייב לנסות לפחות את גנג'י, כי הוא נינג'ה סייבורג מגניב).

זה חלק מהכיף במשחק הזה. אתה באמת יכול להשקיע קצת זמן בגיבור חדש ובגלל שכולם כל כך שונים, זה כאילו קנית DLC פסיכי שמשנה את הדרך שבה אתה משחק לחלוטין. זה די תענוג, ההרגשה הזאת של משחק חדש, כי התחלת לשחק עם גיבור שלא נגעת בו קודם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2016, 13:10

אני משחק הרבה עם ריינדהארט, ג'נקראט, זנייטה, החייל, פארה, מיי (נהייתי לא רע איתה לאחרונה, מאוד כיף לעצבן איתה), לוסיו במפות מסויימות, ווינסטון, ובהתאם למצב, דיווה ובאסטיון.

עם מקרי, האנזו ו-וידו מייקר אני כמעט ולא משחק. כל השאר זה פה ושם/לעיתים רחוקות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 יולי 2016, 13:54

פארה ומקרי. גם טרייסר לפעמים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2016, 14:02

InterAl כתב:פארה ומקרי. גם טרייסר לפעמים.

איתם אתה משחק או שלא?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2016, 15:16

Klayman כתב:אני משחק הרבה עם ריינדהארט, ג'נקראט, זנייטה, החייל, פארה, מיי (נהייתי לא רע איתה לאחרונה, מאוד כיף לעצבן איתה), לוסיו במפות מסויימות, ווינסטון, ובהתאם למצב, דיווה ובאסטיון.

עם מקרי, האנזו ו-וידו מייקר אני כמעט ולא משחק. כל השאר זה פה ושם/לעיתים רחוקות.

מיי זאת דמות טרולינג לגמרי. כל כך מתסכל לשחק נגדה כשמשחק אותה שחקן טוב, היא פשוט טרולינג טהור. בסופו של דבר כשאני משחק טוב אני הכי אוהב את גינג'י, הוא יחסית קשה למשחק לעומת שאר הדמויות אבל כשיש ריצה טובה איתו, פאק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2016, 16:58

יאפ, גנג'י חזק הוא מפחיד. ומיי היא טרולינג, אבל גם דורשת לא מעט כישרון כדי לשחק אותה באפקטיביות. יש הרבה תמרונים שהם לא טריויאליים איתה. בכלל, העומק שיש בדמויות במשחק הזה הוא מדהים.

אני מאוד אוהב כשפתאום בקבוצה שנגדי יש שחקן ממש טוב עם דמות שאני לא ממש מתחבר אליה זה מראה המון טקטיקות משחק מעניינות ועומק כללי.
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 יולי 2016, 20:10

Klayman כתב:
InterAl כתב:פארה ומקרי. גם טרייסר לפעמים.

איתם אתה משחק או שלא?

משחק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יולי 2016, 01:23

עוד עדכון. עוד buff וnerf.

אנה קיבלה באף קטן:
- כשמישהו מורדם סופג נזק, הוא לא ער מיידית, אלא לוקח לו חצי שניה.
- המחסנית שלה גדלה מ8 ל10 חצים.
- קצב הירי גדל ב20%.

סה"כ היא אמורה לעשות יותר נזק וגם לרפא יותר.

מאק'רי קיבל נרף קטן:
- הנזק שהוא עושה מתחיל לרדת 10 מטר יותר מוקדם.
- ירי משני: 15% יותר מהיר.
- רימון פלאש: זמן התאוששות ירד מחצי שניה ל0.35 שניה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2016, 02:53

כאילו אנה לא הייתה מעצבנת מספיק עד עכשיו...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 אוגוסט 2016, 21:35

ה-brawl שהיה השבוע: Good, Bad, And Ugly:
He smokes his cigar, he's dressed in black, and he's a pig.

עם מקרי, ריפר ורודהוג בלבד. גדול.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 אוגוסט 2016, 22:22

עדכון חגיגי לOverwatch לכבוד אולימפיאדת ריאו יכלול קופסאות loot חגיגיות הכוללות ספריים, פוזות וסקינים המתאימים לאירוע. סה"כ יותר מ100 פריטים חדשים יתווספו למשחק ויוכלו להופיע בקופסאות במהלך האירוע החגיגי.
בנוסף, מוד משחק חדש יתווסף למשחק. המוד, ששמו Rocket Leag... סליחה... Lúcioball יפגיש שתי קבוצות של 3 לוסיו (המרפא הדי ג'יי) במגרש עם כדור ענק ושערים ענקים באותו המידה.
ההתקפה של לוסיו תוחלף להתקפה מטווח קרוב שתאפשר לו לדחוף את הכדור, כאשר היכולת שלו להאיץ את תנועות השחקנים תוגבל רק לעצמו.
המוד והקופסאות החדשים זמינים למשחק כבר עכשיו ועד ה22 לחודש (עוד לא ברור אם מוד החדש ימשיך להיות חלק מהמשחק גם אחרי המשחקים האולימפיים).

תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אוגוסט 2016, 00:37

ניסיתי לחשוב על בדיחת זיקה. באמת שניסיתי, פשוט לא הלך לי.

הכדולוסיו נראה מגניב. יש לי הרגשה שזה ניסוי כלים ואם המוד יהיה פופולרי מספיק אז הוא יהפוך לקבוע ומורחב (מיי בתור שוערת ?)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2016, 01:28

הכדורגל אדיר, כמעט רוקטליג.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אוגוסט 2016, 01:35

MGS FREAK כתב:ניסיתי לחשוב על בדיחת זיקה. באמת שניסיתי, פשוט לא הלך לי.

הכדולוסיו נראה מגניב. יש לי הרגשה שזה ניסוי כלים ואם המוד יהיה פופולרי מספיק אז הוא יהפוך לקבוע ומורחב (מיי בתור שוערת ?)

מוד עם לוסיו בלבד.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אוגוסט 2016, 09:11

Nucleus_Dawn כתב:
MGS FREAK כתב:ניסיתי לחשוב על בדיחת זיקה. באמת שניסיתי, פשוט לא הלך לי.

מוד עם לוסיו בלבד.

הבנתי את זה, התכוונתי שאם הוא יהיה מוצלח מספיק אולי ירחיבו אותו עם עוד דמויות ומפות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2016, 10:39

עדכון מרשים מאוד!
הבנתי שתקפו את בליזארד עם הDDOS הזה...

מקווה שיעבור מהר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2016, 13:27

מאוד מקווה שההתקפה תגמר עד הערב, בן אדם צריך את המנה שלו ואם המשחק לא יעבוד אני אאלץ לשחק באיזה Inside או משהו...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוגוסט 2016, 09:40

אף לא מילה על איך שבליזארד ממשיכים ומוסיפים על המודל העסקי הרע שלהם בכך שהפרטיטים של משחקי הקיץ זמינים רק דרך קופסאות ואי אפשר לקנות אותם בקרדטים של המשחק ושהפריטים האלה ייעלמו ולא יהיו זמינים דרך הקופסאות תוך תקופה מסויימת? שוב בליזארד מכוונת לאנשים כפתייתים שיזרקו כסף על קופסאות והיא לא מוכנה לקבל שום תשלום אחר שהוא לא קנייה עיוורת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2016, 12:16

בליזארד הודיעו שיותר מ15 מיליון שחקנים משחקים בOverwatch, עם מעל 500 מיליון שעות ששוחקו עד עכשיו.
9 ימים אחרי השחרור של המשחק, היו 7 מיליון שחקנים. בחודש מאז, התווספו 8 מיליון. קצב מכירות פסיכי.

ההצלחה בהחלט מגיעה להם. מעבר לעובדה שמדובר במשחק טוב במיוחד, המודל העסקי ידידותי צרכן באופן עקבי - כל הדמויות והמפות שיתווספו יהיו בחינם והדברים היחידים שיכולים לעלות כסף מתקבלים תוך כדי משחק בחינם ומשפיעים אך ורק על המראה של הדמויות.
נקווה שעוד חברות ילמדו מבליזארד ומפות/קלאסים/גיבורים יהפכו לחינם בכל משחק מולטיפלייר.

מעניין יהיה לראות איך המשחק ימשיך להתפתח מבחינת התוכן ומבחינת ההצלחה במכירות. אני מקווה שנראה עוד אירועים תקופתיים, עם loot crates מיוחדות, עם כל מיני פריטים נדירים. זה ממש כיף. האמת שזה הדבר הכי מעניין שיצא מהאולימפיאדה הזאת מבחינתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 אוגוסט 2016, 13:12

Titanfall2 כבר הלכו בעקבותיהם עם נושא המפות/טיטאנים נוספים בחינם וקוסמטיקה בתשלום :).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2016, 21:17

מודל מדהים. זה מרגיש כמו משחקי מולטי של שנות ה90, משלמים פעם אחת ואחרי זה מלא תוכן חינם יוצא ולכולם בקהילה יש אותו. באמת מביא לי דמעה לעין, מזכיר לי את התקופה של קווייק ו-ut :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוגוסט 2016, 22:21

ממש דמעות. 'הנה תוכן חדש מהסוג שאתם כל כך אוהבים ושאנחנו כה מדגישים אבל הוא זמין להשיגה לתקופה מוגבלת בלבד. ואיך אתם משיגים אותו? זין עליכם שתקנו אותו. זין עליכם שאפילו תשתמשו בקרדיטים של המשחק. או שתבזבזו את זמנכם או שתתנו לנו כסף בדרך היחידשה שאנחנו מקבלים את כספכם - תקנו חתול בשק ותקוו שיש בו את האייטים הזמני שאותו רציתם. אז תשלפו את הארנקים ותקנו קופסאות כי עוד רגע הפריט הזה לא יהיה זמין עוד!'

לא פלא שהמודל הזה ממשיך לספוג ביקורות. אנשים בכיף ישלמו בשביל הפריטים שהם רוצים אבל בליזארד 'מצעידים' מיקרותשלומים 'קדימה' בכך שהם מונעים קנייה ישירה של פריטים כדי לנצל כפייתיות ושגעונות אל אנשים שיובילו לשלם פי כמה וכמה על קופסאות רנדומליות בהתפללות שיהיה בהן מה שהם רוצים. דבר כזה עוד לא היה. בליזארד רוצה את הכסף שלך רק אם לא תהיה למשלם שליטה על מה הוא קונה ומקבל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוגוסט 2016, 22:35

Kazz כתב:ממש דמעות. 'הנה תוכן חדש מהסוג שאתם כל כך אוהבים ושאנחנו כה מדגישים אבל הוא זמין להשיגה לתקופה מוגבלת בלבד. ואיך אתם משיגים אותו? זין עליכם שתקנו אותו. זין עליכם שאפילו תשתמשו בקרדיטים של המשחק. או שתבזבזו את זמנכם או שתתנו לנו כסף בדרך היחידשה שאנחנו מקבלים את כספכם - תקנו חתול בשק ותקוו שיש בו את האייטים הזמני שאותו רציתם. אז תשלפו את הארנקים ותקנו קופסאות כי עוד רגע הפריט הזה לא יהיה זמין עוד!'

לא פלא שהמודל הזה ממשיך לספוג ביקורות. אנשים בכיף ישלמו בשביל הפריטים שהם רוצים אבל בליזארד 'מצעידים' מיקרותשלומים 'קדימה' בכך שהם מונעים קנייה ישירה של פריטים כדי לנצל כפייתיות ושגעונות אל אנשים שיובילו לשלם פי כמה וכמה על קופסאות רנדומליות בהתפללות שיהיה בהן מה שהם רוצים. דבר כזה עוד לא היה. בליזארד רוצה את הכסף שלך רק אם לא תהיה למשלם שליטה על מה הוא קונה ומקבל.

המודל הזה מצוין. המוצרים הקוסמטיים שבליזארד מוכרת מעודדים אותה להמשיך לפתח ולהרחיב את המשחק, בלי DLC בתשלום ובלי פיצול הקהילה. אין עוד חברה שתומכת במשחקים שלה כמו בליזארד, גם שנים רבות אחרי השחרור (רק לפני 3 חודשים הם הוציאו פאטץ׳ לדיאבלו 2, משחק בן 16 שנה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2016, 23:40

אתה הולך לקבל 10 שנים של דמוית חדשות, שלבים חדשים, יכולות חדשות, איזונים, מודים מוטרפים (רק עכשיו יצא מוד שמחקה את רוקט ליג אחד לאחד והוא כיף לא נורמאלי) ומי יודע מה עוד בחינם; אבל הספריי הורוד של דיווה אולי יעלה לך כסף (אם אתה קלולס במשחק), OMG! קטסטרופה!

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוגוסט 2016, 17:26

אתם מדברים כאילו יש פה משהו חדש במה שבליזארד עושה לטובה. זה no brainer וזה משהו שחברות אחרות עושות כבר שנים על גבי שנים אז יופי שסוף סוף חברות אחרות מאמצות את הגישה שלא מפצלת את הקהילה אחרי שבדור הקודם כולם היו סבבה עם זה.

יחד עם זאת אין שום ספר בעולם שבו מודל עסקי שלא מאפשר לך לשלם על מה שאתה רוצה (וואו, איזה קונספט מרעיש!) יכול להיחשב כמודל עסקי טוב והוגן כלפי הצרכנים והשחקנים. הבעיה, נדב, זה לא שהספריי עולה כסף - הבעיה היא שאני רוצה לתת להם את הכסף הזה בשבילו אבל אני לא יכול. כי בליזארד בחרו בדרך חמדנית וגזלנית שבו הם לא רוצים את הכסף שלי אם אני חלילה וחס רוצה לתת לו אותו בשביל פריט ספציפי - הם רוצים לעשות ממני פרה חולבת ולכלוא אותי רק בתשלום על קופסאות רנדומליות ולנסות לנצל כפיייתיות/נואשות/התלהבות של השחקנים כדי לסחוט מהם כמה שיותר כסף - מה שנוגד את הקונספט הישן והטוב והפשוט והישיר וההגיוני של 'פשוט תקנה את מה שאתה רוצה'.

בעדכון החדש בליזארד לוקחים עוד צעד במודל העסקי הנצלני שלהם ומציגים פריטים שנמצאים במערכת ה Loot לתקופה מוגבלת ושאחריה לא ניתן יהיה להשיג אותם כדי לדחוף את השחקנים יותר ויותר לעסקאות הרנדומאליות והנשנות האלה. ולהוסיף חטא על פשע אז הם גם נותנים לשחקנים שלהם אצבע משולשת ומונעים את הקנייה של הפריטים האלה בכסף של המשחק כי לבטח מיליונים של שחקנים כבר צברו כמות נכבדה ויכלו לקנות את הפריטים החדשים והזמניים אלה ולא היו משלשלים לכיסה של בליזארד עוד כסף.

כאילו, זה הא'-ב' של מודלים עסקיים נוראיים נצלניים ואם היה איזשהו ספק בגישה של בליזארד אז זה מראה את כוונותיה האמיתיות. פריטים זמניים עם ערך מוגבר שאי אפשר לקנות ישירות ושהחברה 'נאלצת' לבטל פיצ'ר של המשחק (קנייה בקרדיטים) כדי לחלוב עוד ועוד כסף. זה פשוט מדהים. וזה משחק שעולה 60 דולר.

וזה בלי להיזכר בכך שכדי להוסיף תוכן Loot סוג' ב' וג'י שיהווה filler וימנע מהשחקנים לקבל סקינים בקצב גבוה יותר, בליזארד לקחו אייקונים, ספריים ושורות קול והכניסו אותם לקחת כאילו זה ברור מאליו ולא שפל חדש של נעילת אלמנטים כדי לשרת את תדירות פתיחת הסקינים שהם גולת הכותרת.

כל עוד בליזארד לא מאפשרת קנייה ישירה של פריטים המודל העסקי של OW יישאר נצלני. ואחרי העדכון האחרון לא נשאר שום ספק שזה סוג המודל שהם רוצים לטפח. זה שלכאורה הם לא מוכרים שום דבר שמשפיע על הגיימפלי רק מדגים שהם יודעים טוב מאוד מה הם רוצים לעשות ובאיזה שיטות ובאילו תנאים הם רוצים לקבל את הכסף שלך.

--

למה אני אמור להתלהב ממצב משחק שהוא פשוט ריפ-אוף לא נורמלי של רוקט ליג? אולי בליזארד צריכה להחליף את הסלוגאן שלה ל: 'בליזארד - בלי בושה.'

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים