במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2016, 21:58

DrKeo כתב:הרפרנס האחרון שלי הוא tr 2013 ואנצ׳רטד 3 אבל לפחות בהם המצב הפוך, tr טוב בכל דבר חוץ מהעלילה והסט פיס.

המשחק האחרון הוא העתק כמעט מדויק של הראשון. כלומר: מערכת קרב גרועה, לא מאתגרת ולא מאוזנת. כתיבה ברמה נמוכה עם עלילה דבילית וערכי הפקה נמוכים ביחס לאנצ'רטד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2016, 08:32

לא מסכים על המערכת קרב שהיא טובה משל אנצ׳רטד לדעתי, עם השאר אני לגמרי מסכים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוקטובר 2016, 15:28

DrKeo כתב:לא מסכים על המערכת קרב שהיא טובה משל אנצ׳רטד לדעתי, עם השאר אני לגמרי מסכים.

איך יותר טובה? שיחקתי על הרמה הכי קשה, לא צריך לזוז בכלל בקרב - מספיק לעמוד במקום ולדפוק חצים בראש לכל האויבים, כשבד״כ בכל מפגש יש רק 4-5 מהם. זה משחק לילדים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2016, 19:17

InterAl כתב:
DrKeo כתב:לא מסכים על המערכת קרב שהיא טובה משל אנצ׳רטד לדעתי, עם השאר אני לגמרי מסכים.

איך יותר טובה? שיחקתי על הרמה הכי קשה, לא צריך לזוז בכלל בקרב - מספיק לעמוד במקום ולדפוק חצים בראש לכל האויבים, כשבד״כ בכל מפגש יש רק 4-5 מהם. זה משחק לילדים.

את כל משחקי אנצ'רטד סיימתי על הרמה הכי קשה, אני לא זוכר איזו רמה שחקתי בTR אבל היא לא הייתה הכי קשה. אנצ'רטד קל בכל הרמות אז אין מה להציג אותו כמשחק מאתגר בצורה כלשהי, הבעיה העיקרית שלו היא המערכת ירי שלו שמרגישה צפה ולא מספקת כמו נניח במשחק גירס. בTR המצב הרבה יותר טוב, לא שיש שם איזה AI מדהים, הוא מטומטם בשני המשחקים, פשוט המערכת ירי של TR מרגישה הרבה יותר טוב. בשילוב עם חקירה שלא קיימת באנצ'רטד ואלמנטי המטרויידווניה, הוא פשוט משחק הרבה יותר טוב לדעתי בצד של הגיימפליי והעיצוב שלבים. אין ספק שאנצ'רטד לוקח בהליכה בסט פיסז ובכתיבה/עלילה, אבל בכל רגע אחר TR לוקח.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוקטובר 2016, 21:06

DrKeo כתב:
InterAl כתב:

את כל משחקי אנצ'רטד סיימתי על הרמה הכי קשה, אני לא זוכר איזו רמה שחקתי בTR אבל היא לא הייתה הכי קשה. אנצ'רטד קל בכל הרמות אז אין מה להציג אותו כמשחק מאתגר בצורה כלשהי, הבעיה העיקרית שלו היא המערכת ירי שלו שמרגישה צפה ולא מספקת כמו נניח במשחק גירס. בTR המצב הרבה יותר טוב, לא שיש שם איזה AI מדהים, הוא מטומטם בשני המשחקים, פשוט המערכת ירי של TR מרגישה הרבה יותר טוב. בשילוב עם חקירה שלא קיימת באנצ'רטד ואלמנטי המטרויידווניה, הוא פשוט משחק הרבה יותר טוב לדעתי בצד של הגיימפליי והעיצוב שלבים. אין ספק שאנצ'רטד לוקח בהליכה בסט פיסז ובכתיבה/עלילה, אבל בכל רגע אחר TR לוקח.

אנצ'רטד משחק הרבה, הרבה יותר קשה. מתתי המון פעמים בקרבות על הרמה הכי קשה. ב-TR מתתי אולי פעמיים בקרב (גם בראשון וגם בשני), וגם זה רק ממש לקראת הסוף. הקרבות של אנצ'רטד מאוזנים, מאתגרים ומגוונים. ב-TR המצב הפוך. עומדים במקום ויורים חצים לראש, מערכת קרב פתטית.

לגבי המטרוידואניה - לא יודע אם זה פלוס או מינוס, כי זה עשוי ברמה מאוד מאוד שטחית ב-TR. אני חושב שהמפתחים ניסו לדחוף את זה בתור filler, כדי להאריך את זמן המשחק ולפצות על ערכי ההפקה הנמוכים יחסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2016, 22:16

טרילוגית אנצ׳רטד ידועה כפלטיניום קל וכדי להשיג פלטיניום צריך לסיים ברמה הכי קשה. בכל מקה לא שחקתי בtr ברמה הקשה ממילא אז אני אנסח את עצמי מחדש, המערכת קרב של tr כיפית יותר. הקשת יותר מהנה מכל נשק באנצ׳רטד, השדרוגים עושים את המערכת לאפילו כיפית יותר ועל גבי כל זה יש בtr התגנבות הרבה יותר מהנה. נוסיף את זה לחידות (למרות שאין הרבה) והפלטפורמה טובים יותר ומקבלים לדעתי משחק מהנה יותר ופתוח יותר מאשר אנצ׳רטד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוקטובר 2016, 23:44

יש בה אפס אתגר ואפס סקיל, זאת מערכת קרב ברמה של AC. אנצ'רטד משחק בהחלט מאתגר על הרמה הכי קשה, TR לא קרוב לזה. וברגע שיש מערכת קרב גרועה, אז גם כל המערכות הנלוות (חקירה, איסוף, בקטראקינג וכו') הופכות ללא רלוונטיות כי הן מיועדות בשביל לספק שידרוגים לא נחוצים למערכת קרב טריוויאלית.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 אוקטובר 2016, 15:49

סיימתי את Vampire: The Masqurade -Bloodlines. ממליץ בחום לכל מי שלא שיחק (למרות שעברו איזה 12 שנה מאז שיצא..).
חוץ ממערכת קרב די צולעת המשחק המשחק מצויין בשאר התחומים, במיוחד בכתיבה שהיא בין הטובות שראיתי.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 אוקטובר 2016, 19:03

אני משחק בפורצה הוריזן 3 הרבה לאחרונה. פשוט משחק מדהים שמלא בתוכן,אני אחרי 50 שעות סיימתי רק חצי מהמשחק. מומלץ לכל מי שרוצה משחק מרוצים טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 אוקטובר 2016, 00:05

הרהרתי אם לקנות והוחלט שכן בדיוק לפני כמה דקות :)

MGS: בלאדליינס בטופ 5 של משחקי התפקידים שלי. משחק יוצא דופן שאין דומה לו. לא סתם הוא משחק קאלט. שחק עם malkavian כשיתחשק לך לחזור לעוד סיבוב (מומלץ רק בפעם השניה).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 אוקטובר 2016, 13:39

bloodlines משחק טוב בעיקר בגלל האווירה וה-lore, וגם קצת בגלל הבחירות. כל השאר עשוי ממש גרוע.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 אוקטובר 2016, 14:08

אני בהחלט רוצה לשחק מלקוויאן מתישהו, נשמע שזה משחק שונה לגמרי ככה.

כל השאר ? חוץ מכל מה שקשור ללחימה לא היו לי יותר מדי תלונות. ואגב, פרדוקס קנו לא מזמן את החברה שאחראית למשחק העט ונייר שעליו מבוסס הנ"ל ככה שעכשיו הזכויות אצלם והם מתעניינים בפיתוח משחקים בעולם הזה (שהוא מאוד מעניין והרבה מעבר לערפדים)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 אוקטובר 2016, 14:36

מערכת הקרב (והשליטה בכללי) זוועתית, וזה לא עוזר שככל שמתקדמים נאלצים להילחם יותר ויותר. המשחק גם מלא באגים (עד לרמה כמעט בלתי שחיקה) בלי הפאץ' של המעריצים. אבל חוץ מזה, מצוין. הלוואי שיגיע עוד משחק בעולם של World of Darkness.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2016, 18:56

יומיים, זה מה שלקח לי לסיים את GOW2, מה לעזאזל, ממתי זה הזמן שלוקח לי לסיים משחק ועוד אחד ששיחקתי לפני 7 שנים. מצד שני GOW 1 המחודש חודשים אני לא מסיים, לא להאמין שמדובר בשני משחקים מאותה סדרה וששתיהן יצאו מאפיק, האחד אפיק קלאסי - משחק שהוא יותר Showcase טכנולוגי ממשחק שבאמת הושקע בו משהו מעבר למינימום ו-2? וואו, כמו הפרסומת של בזק - תן לי עוד, פי 1000 עוד!!! היית רגיל ללכת רק בערים גותיות חרבות ומערה פה ושם?! קח ערים חרבות, ערים לא חרבות, שלג, גשם, ברד, מערות, היה קטע של אימה ב-1? גם לנו יש, קח גם אימה ועוד... נסעת רק במכונית שאפילו לא מסוגלת לירות?! אין בעיה, קח ריפר, בעצם גם טנק, כן - גם ברומק. שני סוגי יריבים בלבד, קח כמעט עשרה אם לא יותר, כולל אחד שמשתמש ברימון כFlail (הוא מבין שזה מה שהוא עושה?!). לא היה עלילה?! אין בעיה, קח ביקור באזור הבית של הלוקוסט, קצת מיסתורין עם מלכה ואבא של... תככים של הממשל, ערים שהם כלי נשק ועוד... מדהים, פשוט מדהים, אה כן - שיחקתי בזה כבר, אבל זה פשוט משחק טוב, ממש טוב. עכשיו לראשונה אני פנוי לשחק ב-3, כמעט ארבע שנים יושב לי על המדף בניילון (תודה לטבעת המוות השלישית :D).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 אוקטובר 2016, 20:59

מחכה שתגיע ל-4...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2016, 21:40

bozeman כתב:מחכה שתגיע ל-4...

לפי התשבוחות ש-3 קיבל בעבר, תן לי יומיים :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 אוקטובר 2016, 00:43

טוב.. העברתי כמה שעות עם הורייזן. הוא נראה מדהים, אבל קשה לי להתרגל אליו (זו הפעם הראשונה שאני משחק במשחק הורייזן ולא מוטורספורט). אני אף פעם, אבל אף פעם לא מזהה בזמן את הפניות. המפה ו-anna לא ממש יעילות בסיפור הזה. היו מירוצים שנאלצתי לעשות rewind כל 4-5 שניות וויתרתי. העניין הוא שגם מאוד לא קל לחזור על מירוצים שוב בניגוד למוטורספורט, שבהם חלק משמעותי מהשיפור זה להכיר את המסלול כמו שצריך.

חוץ מזה שמתי לב שמבחינת מירוצים המפה די ריקה (למרות שאני מתאר לעצמי שאני בהתחלה, הגעתי לשלב של מירוצי הרחוב בנקודה השניה של הפסטיבל). יש מלא אירועי drift ושטויות כאלה שאני לא סובל, יש לי עוד הרבה שעות משחק לפני שאפתח את הסקיל של ה-fast travel והעובדה שמכריחים אותי לנצח בככה וככה head-to-heads משעממים כדי להתקדם לא עוזרת..

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 17 אוקטובר 2016, 03:55

BiA כתב:טוב.. העברתי כמה שעות עם הורייזן. הוא נראה מדהים, אבל קשה לי להתרגל אליו (זו הפעם הראשונה שאני משחק במשחק הורייזן ולא מוטורספורט). אני אף פעם, אבל אף פעם לא מזהה בזמן את הפניות. המפה ו-anna לא ממש יעילות בסיפור הזה. היו מירוצים שנאלצתי לעשות rewind כל 4-5 שניות וויתרתי. העניין הוא שגם מאוד לא קל לחזור על מירוצים שוב בניגוד למוטורספורט, שבהם חלק משמעותי מהשיפור זה להכיר את המסלול כמו שצריך.

חוץ מזה שמתי לב שמבחינת מירוצים המפה די ריקה (למרות שאני מתאר לעצמי שאני בהתחלה, הגעתי לשלב של מירוצי הרחוב בנקודה השניה של הפסטיבל). יש מלא אירועי drift ושטויות כאלה שאני לא סובל, יש לי עוד הרבה שעות משחק לפני שאפתח את הסקיל של ה-fast travel והעובדה שמכריחים אותי לנצח בככה וככה head-to-heads משעממים כדי להתקדם לא עוזרת..

אני בדיוק סיימתי כמעט הכל בשחק (94%). המשחק נפתח אחרי כמה זמן,בעיקרון אם זאת הפעם הראשונה אז כן קצת קשה להתרגל אבל יש מגוון. המסלולים עוד יחזרו על עצמם כבר לקראת הסוף והמרוצי Head to head הם לא כאלה חשובים אלה אם אתה אוסף אציוומנטס. אגב הFast Travel נפתח כבר בהתחלה אבל רק לאזור של הפסטיבל וגם בהתחלה זה דיי יקר אז לא מומלץ עד שתשבור כמה שלטים. אגב המרוצים לא קשים כל כך אחרי שאתה משפר את המכונית ככה שמהר מאוד המשחק ינדנד לך לעלות את הרמה...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אוקטובר 2016, 23:19

יצא לי לאחרונה לשחק בכמה משחקים ,חלקם לא מענינים אותכם ,כמו YS 7 וYS הזיכרון מקלטקה ,שמאוד אהבתי
אבל זה ממש לא לכולם

כרגע אני משחק במאפיה 3 ,ראיתי ביקורות שליליות על המשחק ,אני לא חושב שהוא כזה גרוע
אבל כן חושב שהיה צריך להיות בתנור עוד כמה חודשים ,הוא פשוט לא מרגיש לי מוכן
עדין כיף ,ואני חושב שהרשע הראשי מצוין ,אבל חסרים דברים ,גם במשחקיות ,וגם בגרפיקה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אוקטובר 2016, 12:13

Death_119 כתב:
bozeman כתב:מחכה שתגיע ל-4...

לפי התשבוחות ש-3 קיבל בעבר, תן לי יומיים :D.

אל תהיה בטוח, אני חושב ש-2 היה יותר טוב מ-3 (אבל עדיין 3 עדיף משמעותית על 1, הוא פשוט לא היה קפיצה משמעותית כמו 2 אלא בעיקר more of the same).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אוקטובר 2016, 13:03

טוב התחלתי לשנות את הדעה שלי על מאפיה 3 ,זה משחק בינוני מינוס
פשוט לא מרגיש גמור

הכינו סירטוני מעבר טובים ,הכינו שטח עולם פתוח נחמד ,מינוס האופטימיזציה ,ודברים גרפים שצריכים שיפור
אבל המשחק מרגיש לי לא גמור ,כאילו כמה מנהלים הגיעו ,במהלך הפיתוח ,ואמרו למפתחים ,ניגמר התקציב\זמן
תקפלו מה שמוכן כבר למשחק ,ובו נשחרר אותו

יש דברים שחוזרים על עצמם ,שניראה כאילו הדביקו לבינתים ,עד שיחליפו באלמנט אחר

כמובן אין לי מושג מה באמת קרה ,אבל קשה לי להאמין שככה באמת תכננו את המשחק

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 אוקטובר 2016, 09:02

אני כבר במערכה 4 של גירס 4. משחק ממש מזכיר למה אני אוהב את גירס. משחק אקשן משובח ביותר, בנוי טוב, קצבי ויש גיוון טוב. האם הוא מחדש הרבה מהקודמים הטובים? לא יודע בדיוק - מבחינתי שיחקתי בהם ממזמן ולכן זה לגמרי טוב לי. אולי דודי שדווקא עכשיו עשה סיבוב ירגיש טיפה שאין "חידוש".
ברוב המשחק עד כה העלילה טובה, הסביבות מגוונות, וכיף מאוד לשחק. לעיתים אבל אתה מרגיש מה הולך להיות ושהמשק קצת מושך אותך באף, אבל זה לא היה ממש אכפת לי - כי נורא נהניתי.
אגב, במחשב היו כמה קטעים של צניחות FPS לעיתים כבדות בקטעי מעבר ממש ממש עמוסים. לא נתקלתי בזה בבוקס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 אוקטובר 2016, 00:57

BF1 (מולטי) משחק טוב ומהנה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 אוקטובר 2016, 18:06

למי שלא יצא לשחק במשחק התפקידים של סאות' פארק, מומלץ בחום, זה המשחק הכי מופרע ששיחקתי בו ביי פאר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 אוקטובר 2016, 12:55

הגיע זמן איוונט האלווין ב-Team Fortress. :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 68 אורחים