ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 23 פברואר 2017, 13:14

בxbo זה בטריות as
מעצבן, אבל זה מה שיש

אפשר לקנות בנפרד, בטריה נטענת, כמו ב360

בנוגע לNs, אחד הדברים שמאוד מרחיקים אותי
זה הזמן בטריה במצב נייד
3 שעות למשחק כמו זלדה, הds lite בזמנו
היה 8-10 שעות
מאז ה3ds, הזמן בטריה צנח

אולי יהיה איזה כיסוי, כולל בטריה בעתיד, ואז הבעיה תיפתר
או אולי בNs lite, במקרה ויהיה כזה
בינתים אני יחכה לwiiu יד שניה במחיר נורמלי, לזלדה
כי חוץ מזה, משחק הבא מבחינתי, יצא כניראה בקריסמס
שזה מאריו הבא

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 פברואר 2017, 14:32

Nucleus_Dawn כתב:לא יודע... שלט שנטען ומספיק מקום ככה שאפשר להתקין כל כותר השקה נראה לי די בסיסי ואין אף אחד מהם.

הג'וי-קון נטענים בחיבור ישיר ל-Switch, שזה פחות או יותר אותו דבר כמו לחבר דואלשוק 4 לפלייסטיישן דרך USB כדי לטעון אותו (אולי אפילו יותר נוח, כי מספיק שמשחקים פעם ב-20 דקות בסוויץ' במצב הנייד שלו וכבר מקבלים הטענה על הדרך ולא צריך לחשוב על זה במיוחד). זה באמת קצת קמצני שהגריפ המצורף הוא לא המטעין, אבל לא סוף העולם.

האכסון הפנימי אכן שערוריתי. היה עדיף כבר שלא היו מאפשרים *בכלל* שמירת משחקים דיגיטליים על הזכרון הפנימי של הסוויץ', מכריזים שהזכרון הנ"ל הוא רק לשמירות, הגדרות ואפליקציות ושולחים את כולם לקנות מיקרוSD. ה-32 גיגה האלה הם בדיחה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2017, 15:40

ביום שאני אקנה סוויטצ' אני אקנה כנראה כרטיס 256, קשה לי להבין איך אפשר להסתדר עם פחות. 128 יגמר אחרי 5-6 משחקים, זה פשוט מעט מדי.

בנושא השלטים והטענה, אני חושב שהסוויטצ' דווקא מגיע במצב טוב, שני הג'וייקונים עם סוללה נטענת בנויה פנימה וכנ"ל המכשיר שאפילו מטעין אותם בזמן שהם מחוברים אליו. כן, הגריפ המטעין היה יכול להיות ממש נחמד אבל זה באמת היה בונוס אם הוא היה כלול בפנים. דווקא מה שחסר בחבילה הזאת הוא 1 2 3 switch, משחק שהיה צריך לדעתי להיות כלול בחבילה. ובכלליות למה לא מדובר במשחק ווריו וור? לא ברור.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 פברואר 2017, 16:51

kririn כתב:בxbo זה בטריות as
מעצבן, אבל זה מה שיש

זה הזמן בטריה במצב נייד
היה 8-10 שעות
מאז ה3ds, הזמן בטריה צנח

שזה מאריו הבא

לא מכרת את ה Wii u שלך לפני איזה חודש או משהו כזה?
אתה מבין שעל סמך הדברים שאתה כותב בפורום לפחות, אין טיפת הגיון ברכישות והמכירות שאתה עושה? לא קונים Wii u או PS4 פעמיים בשנה, זה לא הגיוני בשום רמה.

אני לא יודע מה זה יד שנייה במחיר נורמלי עבורך, אבל אם לא החלטת שזלדה זה המשחק נינטנדו האחרון שאי פעם תשחק בחיים שלך אז עדיף שכבר תקנה Switch או שתתאפק עם זלדה למתי שתוכל לרכוש אותה.. ברצינות, איך שלא תחשב את העניין, זה עדיף. תסמוך עלי. אלא אם כן אתה סתם נהנה מלקנות ולמכור קונסולות באופן כללי, ואז יעני בכיף.. תבלה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 פברואר 2017, 17:25

idan כתב:
kririn כתב:בxbo זה בטריות as
מעצבן, אבל זה מה שיש

זה הזמן בטריה במצב נייד
היה 8-10 שעות
מאז ה3ds, הזמן בטריה צנח

שזה מאריו הבא

לא מכרת את ה Wii u שלך לפני איזה חודש או משהו כזה?
אתה מבין שעל סמך הדברים שאתה כותב בפורום לפחות, אין טיפת הגיון ברכישות והמכירות שאתה עושה? לא קונים Wii u או PS4 פעמיים בשנה, זה לא הגיוני בשום רמה.

אני לא יודע מה זה יד שנייה במחיר נורמלי עבורך, אבל אם לא החלטת שזלדה זה המשחק נינטנדו האחרון שאי פעם תשחק בחיים שלך אז עדיף שכבר תקנה Switch או שתתאפק עם זלדה למתי שתוכל לרכוש אותה.. ברצינות, איך שלא תחשב את העניין, זה עדיף. תסמוך עלי. אלא אם כן אתה סתם נהנה מלקנות ולמכור קונסולות באופן כללי, ואז יעני בכיף.. תבלה.

קניתי בזמנו את הwiiu משומש גרסת פרימיום
עלה לי 1500-1600 לא זוכר
מכרתי תמורת Ps ויטה, וכרומקסט, ו300 שקל
הפסד של 500 שקל בערך לקונסולה
ו200 על גימפאד פרו
ומאות על משחקים

אבל זה הרבה פחות מהפסד של לקנות חדשה ולא למכור

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 פברואר 2017, 17:38

אין שום בעיה עם למכור את הקונסלה שלך, רק שלקנות אותה מחדש בשביל משחק אחד כאשר אתה גם מתכנן בעתיד לקנות Switch (שאפשר לשחק בו זלדה) זה לא מאוד הגיוני.. אבל בסדר, שיקולים שלך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 פברואר 2017, 20:29

יש כמה משחקים,לא אחד
מאריו נייר האחרון
אקסנובליד קרוניקל
Star fox
זלדה

המחשבה לקנות את הקונסולה, בערך 500 שקל
ואז למכור ב500, כולל המשחקים
למעשה הפסד על המשחקים, אבל לא על הקונסולה
שגם ככה היתי מפסיד על משחקים

כל עוד המחיר גבוה, אני לא יקנה
בעניין הps4, בגלל שאני עובד הרבה וגם לומד כרגע
לא יודע עם אני יסים את הבלעדים בזמן שרציתי
זה לא חלק מהתכנית המקורית, ואני כבר רוצה את אוריזון
ואת משחקי מאפיה פתאום

זה לא דברים שהיו בתכנית, כי העבודה החדשה גם לא היתה דבר צפוי מבחינתי
לפני זה היה לי המון זמן פנוי,כי עבדתי חלקית

בעניין הNs, ממש לא רוצה לתמוך בנינטנדו בהשקה
שמרגישה לי, גרועה, יחסית לציפיות שלי

חומרה, ותוכנה, פשוט ציפיתי להרבה יותר
אני כן חושב שיש הרבה פוטנציאל, למרות החסרונות
עניין של מחיר, ותוכנה
אבל למרות חיבתי לנינטנדו, ולמרות שאוהב את הרעיון
אני כרגע מאוכזב מהביצוע

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2017, 11:51

אחרי כמה סרטוני "פתיחת קוספא", הסוויטצ' נראית לי כמו אחלה קונסולה ניידת ואשמח לקנות גירסאת XL שלה (בתקווה שהיא תהייה קיימת ושהיא תהייה עם זמן סוללה קצת נורמלי).
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 פברואר 2017, 13:42

היא כבר גרסת xl
אולי בעתיד, תצה גרסה שתכלול זמן בטריה טוב יותר
אבל המסך שלה מספיק גדול, במצב ניד
יותר סיכוי, לגרסה מוקטנת מסך

או לגרסה בלי חלק ניד, זולה יותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2017, 19:29

Nucleus_Dawn כתב:אחרי כמה סרטוני "פתיחת קוספא", הסוויטצ' נראית לי כמו אחלה קונסולה ניידת ואשמח לקנות גירסאת XL שלה (בתקווה שהיא תהייה קיימת ושהיא תהייה עם זמן סוללה קצת נורמלי).

אני לא חושב שתהיה גרסתxl. לדעתי תהיה גרסת פסקל או וולטה עוד שנה או שנתיים עם זמן סוללה כמעט כפול וטיפה יותר מיץ סטייל הn3ds.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2017, 23:48

עיתונאים כבר קבלו עותקים של זלדה לפני כמה ימים ולפי הרשמים הראשוניים, מדובר במשחק קשה ומאוד מודרני. נראה שהם לוקחים את הכיוון האהוב עלי בעולם פתוח ולא עושים סקיילינג לאוייבים על פי הרמה והציוד שלך. כלומר אפשר להכנס לאזור מסויים ואוייבים שם הורגים אותך במכה אחת כך שאתה צריך להתחזק כדי להצליח להכנס לשם. מדברים על זה שהעולם עצום ויש המון דרכים של טרוורסיה בעולם. כמעט הכל מבוסס פיסיקה, יש מלא מערכות שונות (חום/קור, סטמינה, הזזה של חפצים על בסיס פיסיקה, פיסיקה של התפשטות אש וכיבוי שלה עם מים, חפצים יכולים להיות רטובים או יבשים, בישול, קראפטינג וכו') שמתחברות יחד באוסף חידות, צינוקים ומיני צינוקים. בכלליות, נשמע שבויכוח שלי ושל רונן שנפרש על פני 10 שנים, מאז ש-TP יצא, נינטנדו סופסוף לקחו את הצד שלי :)

עוד דברים שממש אהבתי בבקרובים של המשחק, פוליגון שחקו בו 20 שעות ונתקלו ב-24 מיני צינוקים שכללו חידות שונות ומשונות (כולן מבוססות פיסיקה אגב) והם אומרים שפשוט לא נגמרו לנינטנדו הרעיונות כך שכל צינוק הציג להם רעיון חדש וחידה מגניבה חדשה וכמובן שזה אפילו לא כולל את הצינוקים הגדולים האמיתיים. אני חושב שהשוואה טובה היא הקברים ב-TR, אזור קטן שפותרים תוך פחות מ-10 דקות אבל עם חידות ברמה גבוהה.

האימבארגו ביקורות הוא ה-2 למרץ.

איזה יופי, אני מתרגש כמו ילדה קטנה לקראת המשחק הזה. באפריל אני בהולנד ואם אני אהיה חלש מספיק וכמובן אם תהיה אספקה בחנויות, אולי אני אשבר. זלדה הזה באמת מרגיש כמו המשחק הראשון של נינטנדו שנועד לפאנבוי נינטנדו שאני הייתי, זה שנטש אותה ב2006.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 פברואר 2017, 13:11

זלדה נראה מדהים! חבל שלא אשחק בו לעולם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 25 פברואר 2017, 14:34

יש לי פריאורדר לwiiu... אני מקווה שהיא עדיין עובדת...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2017, 18:10

הציון של edge פורסם בטעות..10/10. לצורך ההשוואה הוריזון קיבל אצלם 9 :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 פברואר 2017, 19:21

Edge לא מחלקים עשיריות כמו סוכריות, 18 כאלה במשהו כמו 24 שנים . בשנים האחרונות רק gta5, TLOU, בלאדבורן וביונטה 2 קיבלו ציון 10 ככה שעושה רושם שבאמת מדובר במשחק מיוחד שלא יאכזב .. מה שאומר שגם יכאב לי קצת פחות להוציא עליו 60 ליש"ט/70 יורו כי משום מה האהבלים בנינטנדו חושבים שזה הגיוני לתמחר משחקים דיגילטיים יותר יקר מעותקים פיזיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2017, 20:30

אני באמת לא חושב שיש דרך בה הוא יכול לאכזב, אלא אם יהיה קצר וגם זה לא נראה לי סביר. הכל בו נראה לי מדהים. מושלם אפילו.
ממש מקווה שיום יבוא והם יעשו קונסולה נייחת חזקה כמו שצריך ויתאימו אותו עבורה...

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 פברואר 2017, 08:09

idan כתב:Edge לא מחלקים עשיריות כמו סוכריות, 18 כאלה במשהו כמו 24 שנים . בשנים האחרונות רק gta5, TLOU, בלאדבורן וביונטה 2 קיבלו ציון 10 ככה שעושה רושם שבאמת מדובר במשחק מיוחד שלא יאכזב .. מה שאומר שגם יכאב לי קצת פחות להוציא עליו 60 ליש"ט/70 יורו כי משום מה האהבלים בנינטנדו חושבים שזה הגיוני לתמחר משחקים דיגילטיים יותר יקר מעותקים פיזיים.

60 ליש"ט / 70 יורו? סיי וואט?
המחירים האלה אומתו איפהשהו? מן הסתם אף אחד עוד לא יודע בוודאות מה יהיה ב-eshop של ה-Switch כי היא עדיין לא עלתה לאוויר, אבל עד כה המדיניות של נינטנדו היתה לתמחר את המשחקים הדיגיטליים שלהם במחיר מחירון שלהם. לא שמעתי עד כה על ה"קנס" הזה שאתה מדבר עליו.

אני כן רואה שקודים דיגיטליים של המשחק באמזונים האירופאיים עולים כמו שכתבת (לעומת עותקים פיזיים שזולים יותר). מקווה שזה איזה פרימיום מוזר למכירת קודים חיצוניים לחנות (או שאולי מחירי המחירון של המשחקים הם כל כך גבוהים והגרסאות הפיזיות נמכרות בהנחה? לאיודע). באמזון האמריקאי המחיר זהה הן לפיזי והן לאמריקאי, מה שגורם לי להמשיך ולקוות שיהיה אפשר לפתוח חשבון אמריקאי ולקנות ממנו משחקים דיגיטליים בכרטיס אשראי ישראלי בלי בעיה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2017, 12:28

לקנות משחקים דיגיטלים, זאת בעיה בNs, לפחות בגרסה הרגילה
חלק מהמשחקים, גדולים בנפח, וגם במקרה שקונים כרטיס זיכרון גדול, הוא יתמלא מהר מאוד. במשחקים כבדים

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 פברואר 2017, 13:01

bozeman כתב:אני רק מציין (בתור אחד שיש לו USB-C), שהאיכות בין הכבלים השונים גדולה, זה לא כבל שכדאי לקנות בדולר מסין, ויותר מזה - אם הוא לא איכותי הוא יכול לפגוע במכשיר (או בטלפון למשל)

אבל אפשר לקנות באזור ה-6$ מסין כבל שהוא דווקא כן סבבה. עם תאימות מלאה לסטנדרט ומהירויות של עד 5Gbps:
https://www.aliexpress.com/item/BlitzWo ... 89288.html

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 פברואר 2017, 13:14

swym כתב:
bozeman כתב:אני רק מציין (בתור אחד שיש לו USB-C), שהאיכות בין הכבלים השונים גדולה, זה לא כבל שכדאי לקנות בדולר מסין, ויותר מזה - אם הוא לא איכותי הוא יכול לפגוע במכשיר (או בטלפון למשל)

אבל אפשר לקנות באזור ה-6$ מסין כבל שהוא דווקא כן סבבה. עם תאימות מלאה לסטנדרט ומהירויות של עד 5Gbps:
https://www.aliexpress.com/item/BlitzWo ... 89288.html

זה לא כבל בדולר... גם אני קניתי אחד טוב ב-5$ באמזון (עוד כשהייתי בארה"ב)
רק מציין שלא לבחור את הכבל הזול כי "כולם אותו דבר", וזה חשוב לתקינות המכשירים.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 פברואר 2017, 13:39

erezronen כתב:
idan כתב:Edge לא מחלקים עשיריות כמו סוכריות, 18 כאלה במשהו כמו 24 שנים . בשנים האחרונות רק gta5, TLOU, בלאדבורן וביונטה 2 קיבלו ציון 10 ככה שעושה רושם שבאמת מדובר במשחק מיוחד שלא יאכזב .. מה שאומר שגם יכאב לי קצת פחות להוציא עליו 60 ליש"ט/70 יורו כי משום מה האהבלים בנינטנדו חושבים שזה הגיוני לתמחר משחקים דיגילטיים יותר יקר מעותקים פיזיים.

המחירים האלה אומתו איפהשהו? מן הסתם אף אחד עוד לא יודע בוודאות מה יהיה ב-eshop של ה-Switch כי היא עדיין לא עלתה לאוויר, אבל עד כה המדיניות של נינטנדו היתה לתמחר את המשחקים הדיגיטליים שלהם במחיר מחירון שלהם. לא שמעתי עד כה על ה"קנס" הזה שאתה מדבר עליו.

אני כן רואה שקודים דיגיטליים של המשחק באמזונים האירופאיים עולים כמו שכתבת (לעומת עותקים פיזיים שזולים יותר). מקווה שזה איזה פרימיום מוזר למכירת קודים חיצוניים לחנות (או שאולי מחירי המחירון של המשחקים הם כל כך גבוהים והגרסאות הפיזיות נמכרות בהנחה? לאיודע). באמזון האמריקאי המחיר זהה הן לפיזי והן לאמריקאי, מה שגורם לי להמשיך ולקוות שיהיה אפשר לפתוח חשבון אמריקאי ולקנות ממנו משחקים דיגיטליים בכרטיס אשראי ישראלי בלי בעיה.

אני דיברתי על גרסת ה WII u שבדקתי באמזון בריטניה וגרמניה, כמו גם ב eshop הבריטי וגם בזה הרוסי (קניתי שם בזמנו משחקים בזול עם גוגל טרנסלייט אחרי שהרובל צנח ונינטנדו לא עידכנו מחירים לאיזה שבוע) שמה זה יוצא אפילו יקר יותר בכיוון ה 80 יורו. אצל האמריקאים, לפי אמזון לפחות, זה אכן עדיין 60 דולר גם ב wii u.. שזה סבבה להם אבל לא רלוונטי עבורי עם קונסלה PAL . אבל ל switch אין הגבלת איזורים ככה שאתה כנראה תהיה בסדר בעניין הזה .

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2017, 14:39

אחת הבעיות בwiiu, היתה ספסרים, שקונים משחקים מסוימים
שמיוצרים בכמות קטנה יחסית, ואז מנסים למכור ביוקר

לדוגמה אקסנובליד האחרון

בNs יהיה יותר קשה לספסרים, כי אין הגנה אזורית יותר.
דרך אגב, אותה בעיה היתה גם בnes קלסיק
ספסרים קנו הרבה בהתחלה ב60$, ואז ניסו למכור ביוקר

זה התרבות היום, ברשתות כמו איבי

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 פברואר 2017, 17:13

idan כתב:
erezronen כתב:

אני דיברתי על גרסת ה WII u שבדקתי באמזון בריטניה וגרמניה, כמו גם ב eshop הבריטי וגם בזה הרוסי (קניתי שם בזמנו משחקים בזול עם גוגל טרנסלייט אחרי שהרובל צנח ונינטנדו לא עידכנו מחירים לאיזה שבוע) שמה זה יוצא אפילו יקר יותר בכיוון ה 80 יורו. אצל האמריקאים, לפי אמזון לפחות, זה אכן עדיין 60 דולר גם ב wii u.. שזה סבבה להם אבל לא רלוונטי עבורי עם קונסלה PAL . אבל ל switch אין הגבלת איזורים ככה שאתה כנראה תהיה בסדר בעניין הזה .

כן, עם העניין הזה אני בהחלט מזדהה. הוויו שלי אירופאית ואף פעם לא טרחתי לקנות לה משחקים דיגיטליים. המחירים של הגרסאות הפיזיות תמיד היו טובים יותר משמעותית.

במקרה של זלדה אבל לא הייתי מצליח להתאפק ולהמתין למשלוח, ככה שכנראה הייתי הולך על דיגיטלי (ואני אכן אלך על דיגיטלי, אבל בסוויץ׳, ואני מקווה שהאופציה האמריקאית תהיה ישימה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2017, 19:15

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 פברואר 2017, 19:22

DrKeo כתב:

בראייה צינית, הייתי מסכם את הסרטון הזה ב"הWIIU היתה אסון, אז החלטנו לוותר על הקטע הזה של קונסולה נייחת ולעבור למודל של קונסולה ניידת שמשדרת לטלויזיה. אז הוספנו עליה את הקונסולה הנייחת המצליחה האחרונה שלנו ויצא לנו שילוב DS עם WII ושתיהן הדפיסו כסף, אז זה בטוח יעבוד".
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים