The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 17:54

SgtDonowitz כתב:טוב שאתה חושף את הפרצוף האמיתי, המלוכלך, הצבוע והפתטי שלך מדי פעם.

אין צורך לרדת לרמה שלו, ידידי.
נתעלם ממנו וזה יגמר. הוא הרי כותב את השטויות שלו רק כדי לקבל תגובה, אז אל תתנו לו את מה שהוא רוצה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 18:30

זו הביקורת של הדיילי מייל לTLOUS.

אצטט משפט שמסכם אותה:
There are not enough words or pages on the internet to describe just how good The Last of Us is. All I am going to say is this: why waste time reading about The Last Of Us when you could be playing it.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2013, 18:39

החלטתי להזמין בסוף את המשחק דרך mgo.co.il ב 250 ש״ח למרות האופציה הדיגיטלית.
משחק שכזה, עם סיכוי טוב להפוך לקלאסיקה, אני ארצה שיהיה לי תמיד זמין ונגיש,לא שאני אחשוש שעוד כמה שנים סוני תסיר 28 ג׳יגה מהשרת שלה בגלל ״ביקוש נמוך״ (או סתם פשיטת רגל...) ובא לי שתהיה לי את האופציה תמיד לחזור אליו כשארצה בלי להתייבש עכשיו עם הורדה של עשרות ג׳יגה.
להזמין מחו״ל זה מסוכן מדי מהניסיון שיש לי עם הדואר,יותר מדי עיכובים ואבדות,אין באסות יותר גדולות מאשר להזמין משחק מאוד מבוקש בהשקה ולקבל אותו חודש ויותר אחרי ההזמנה בגלל איזה עיכוב כשבכל מקום הוא כבר נמכר בחצי מחיר,הפרש של 50 ש״ח לא שווים את הסיכון במקרה של משחק כל כך טוב.

erezronen,על איזו רמת קושי אתה משחק ומה אתה ממליץ?
אני אישית לא אחד שמת על רמות קושי רצחניות אבל גם לא סובל שהמשחק קל מדי,באטמן ארקהם סיטי למשל שיחקתי על הארד כי בנורמל חלון הפריים שאפשר לך להגיב בקרבות היה כל כך גדול שלא היה שום אתגר ויכלתי לנצח בלי להתרכז ועם יד אחת.
מצד שני אם רמת נורמל מספקת אתגר סביר שמצריך ממני להתאמץ ולהתרכז טיפה אני בסדר עם זה,זה לא שאני מנסה לסחוט מעצמי את המקסימום.

הבנתי שב Tlou רמת הקושי על נורמל יחסית קלה,שיש המון משאבים ולרוב אפשר לירות בכולם כי מקבלים גם הרבה תחמושת,על מה לדעתך מומלץ?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 19:04

אשאל שוב, כי אולי מישהו לא ראה בסבך התגובות והזמנים הלא הגיוניים.

מישהו מעוניין בשלט של אלי/ג'ואל מהגירסא המיוחדת, ב160 ש"ח?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 06 יוני 2013, 19:15

Nigga כתב:זו לא הייתה ירידה עליו באופן ספציפי, זה יותר ירידה לכל "מבקר משחקים" ישראלי שמקבל review codes.
חחחחחח אני לא יכול שלא לצחוק בקול רם רק מלכתוב את זה.
אם תעצרו דקה ותחשבו על זה, תבינו למה זה כל כך מדהים. למה לעזאזל שמישהו ישלח לו review code? למה? בשביל מה? מה המטרה?

אל תחפור לי.

מי אמר שזה מפריע לי? זה פשוט נשמע לי אבסורד בצורה בלתי רגילה.
בחו"ל המפיצות שולחות את ה review codes למפתחים באופן ישיר. גם יש לעיתונאים בקשר די ישיר עם מפיצות ומפתחי משחקים.
לעומת זאת, בארץ יש קדחת. מי לעזאזל שולח את ה review code? ישפאר? חחח.

שתוק.

אני לא כל כך מבין למה אני טורח לענות על זה ברצינות, אבל לשם הדיוק והעובדות: Review Code נשלח על ידי יחסי הציבור של המפיצים לעיתונאים, בדרך כלל כחלק מקיט עיתונאים של משחקים (כמו במקרה הזה). המפתחות לא שולטות מי יקבל במה. וכמו בכל חברה עם נציגות ישראלית רשמית - גם יבואנית סוני לישראל (כן כן, ישפאר) מקבלת מדי פעם הקצאה של עותקי ביקורת לחלק לעיתונאים המעטים שעוסקים בזה בארץ, במיוחד בפרוייקטים גדולים שסוני רוצה לקדם. שמח שמצחיק אותך שיש עדיין חברות שמנסות לדחוף ולקדם את התחום הגוסס הזה בארץ. אכן קורע.

לא יודע מאיפה המצאת שבחו"ל זה מתנהל אצל המפתחים. הדבר היחיד שמתנהל קשור לזה הוא עותקי Preview, שאכן נצרבים באופן אישי על ידי המפתחים, בדרך כלל עם שמות הכתבים הרלוונטים על כל עותק. ומה אתה יודע - גם כאלה אני מקבל לפעמים. Review Code זה ברוב המקרים גירסת המאסטר, שכבר מופקת ביחד עם הדיסקים הרגילים.

כמות קוראים לביקורת על משחק בסדר גודל כזה באתר גדול נמדדת בדרך כלל באזור הכמה אלפים במקרה הרע, וכ-15,000 במקרה הטוב (צפיות, לאו דווקא יוניקים). אפילו הביקורות האחרונות ב-Vgames, במצבו הגוסס של האתר, משכו אלפים רבים של צפיות. מכיוון שהביקורת שאני כותב על המשחק תופיע, בין השאר, ב-ynet - אני מניח שהפעם יהיו הרבה יותר.

--

לגבי רמת הקושי - אני משחק ב-Normal. זה אכן לא קשה במיוחד. מדי פעם אני מת, אבל כשזה קורה זה בעיקר עניינים של טיפשות או של להכנס לקרב בלי להכיר מספיק את הסביבה. בינתיים גם רוב הקרבות בנויים יותר כמו פאזלים - דהיינו ברור שיש דרך מאוד "נכונה" לפתור אותם, ככה שיש מצב שהם יהיו פחות או יותר באותה רמת קושי גם ב-Hard. אני מאמין ומניח שזה ישתנה בהמשך - אני בערך ברבע משחק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2013, 19:29

erezronen כתב:לגבי רמת הקושי - אני משחק ב-Normal. זה אכן לא קשה במיוחד. מדי פעם אני מת, אבל כשזה קורה זה בעיקר עניינים של טיפשות או של להכנס לקרב בלי להכיר מספיק את הסביבה. בינתיים גם רוב הקרבות בנויים יותר כמו פאזלים - דהיינו ברור שיש דרך מאוד "נכונה" לפתור אותם, ככה שיש מצב שהם יהיו פחות או יותר באותה רמת קושי גם ב-Hard. אני מאמין ומניח שזה ישתנה בהמשך - אני בערך ברבע משחק.

תודה על התגובה,אז נשחק בהארד אם כך וללא מצב ה wall hack המעפן הזה,אני חושב שעל רמה קשה עם הרבה פחות משאבים וללא ראייה דרך קירות המשחק יהיה הרבה פחות קל וברור כמו שאתה חווה אלא אפילו מאתגר מאוד,לפחות על פי אנשים אחרים ששיחקו והעידו כמוך שנורמל קל והרמה הקשה מאתגרת וטובה,רק נקווה שהיא לא קשה מדי.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 06 יוני 2013, 19:43

bling כתב:תודה על התגובה,אז נשחק בהארד אם כך וללא מצב ה wall hack המעפן הזה,אני חושב שעל רמה קשה עם הרבה פחות משאבים וללא ראייה דרך קירות המשחק יהיה הרבה פחות קל וברור כמו שאתה חווה אלא אפילו מאתגר מאוד,לפחות על פי אנשים אחרים ששיחקו והעידו כמוך שנורמל קל והרמה הקשה מאתגרת וטובה,רק נקווה שהיא לא קשה מדי.

מה רע בלראות דרך קירות? זו דווקא מכניקה שימושית שלגמרי מתאימה לאווירת המשחק, שכן הראייה היא בעצם שמיעה - אתה יכול לראות אויבים דרך קירות אך ורק אם הם מרעישים (כמו שהם יוכלו לדעת איפה אתה נמצא אם לא תשמור על השקט). אלא אם כן יש לזה עוד שלב שפספסתי או עדיין לא הגעתי אליו?

רוצה לציין שלמרות שהמשחק די קל בינתיים - זה לא שאני יורה חופשי בכל אוייב ועובר אותו ככה. הכדורים עדיין נדירים וקרו רק בערך שני מקרים בהם יריתי במקום להשתמש באמצעים פחות בזבזניים כדי להלחם באויבים. שוב - אולי זה משהו שהולך ומשתנה ככל שמתקדמים, אבל כרגע את רוב המשחק אני בכל מקרה עושה על Stealth ולא כמשחק-אקשן-מטורף. רמת הקושי לא שוברת את זה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2013, 21:13

erezronen כתב:
מה רע בלראות דרך קירות? זו דווקא מכניקה שימושית שלגמרי מתאימה לאווירת המשחק, שכן הראייה היא בעצם שמיעה - אתה יכול לראות אויבים דרך קירות אך ורק אם הם מרעישים (כמו שהם יוכלו לדעת איפה אתה נמצא אם לא תשמור על השקט). אלא אם כן יש לזה עוד שלב שפספסתי או עדיין לא הגעתי אליו?

רוצה לציין שלמרות שהמשחק די קל בינתיים - זה לא שאני יורה חופשי בכל אוייב ועובר אותו ככה. הכדורים עדיין נדירים וקרו רק בערך שני מקרים בהם יריתי במקום להשתמש באמצעים פחות בזבזניים כדי להלחם באויבים. שוב - אולי זה משהו שהולך ומשתנה ככל שמתקדמים, אבל כרגע את רוב המשחק אני בכל מקרה עושה על Stealth ולא כמשחק-אקשן-מטורף. רמת הקושי לא שוברת את זה.

זה לא שיש לי התנגדות עקרונית לכך,בדיסהונורד זה פחות הפריע לי למשל למרות שזה לא היה הכי מאוזן נהנתי ממשחקיות הסנדבוקס שלו והחופש הרב וזה סכ״ה התאים ל theme של בעל כוחות (מה גם שהכח עדיין היה מוגבל במשאבים).
פה דבר ראשון זה לא יושב הכי טוב עם האוירה הריאליסטית וגם עם ה theme של משחקיות של הישרדות,אני מבין את הרעיון של היכולת אבל הוא נראה נורא מוגזם,גס ולא מתאים.
אולי אם האפקט היה מוצג בצורה יותר עדינה זה היה אחרת,מה גם שיש לי אוזניות אז אני לא חושב שאצטרך להשתמש בו.

טוב לשמוע שנורמל לא שובר את הגיימפליי,אם הארד לא יהיה לי כיף אני לא אבזבז על כך יותר מדי זמן,נשנה לנורמל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 19:19

אני עכשיו בעבודה.
מסיבה לא ברורה, הגיעו אלינו אתמול 4 יחידות של The Last of Us.
אני יכול לקנות את זה ברגע זה ממש, ב266 ש"ח. אני באמת מתלבט אם לעשות את זה, או לחכות שלושה שבועות, שזה יגיע מבלהDVD, ב190 שקל.

אני מחזיק את הקופסא של המשחק, ברגע זה. איזה מוזר.

נ.ב.

קניתי :) הידד היהח.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 08 יוני 2013, 19:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יוני 2013, 19:37

Nucleus_Dawn כתב:אני עכשיו בעבודה.
מסיבה לא ברורה, הגיעו אלינו אתמול 4 יחידות של The Last of Us.
אני יכול לקנות את זה ברגע זה ממש, ב266 ש"ח. אני באמת מתלבט אם לעשות את זה, או לחכות שלושה שבועות, שזה יגיע מבלהDVD, ב190 שקל.

אני מחזיק את הקופסא של המשחק, ברגע זה. איזה מוזר.

266 זה ממש זול בשביל באג,אני משער שזה מחיר לעובדים?
ולשאלה שלך,האם יש לך במה לשחק? עד כמה אתה מחכה למשחק?

אני אישית הייתי הולך על זה בעיקר כי זה משחק שמקבל תשבוחות כל כך חריגות,אז פעם ב מוציאים קצת יותר.
אנחנו כל כך מחושבים על קניות של משחקים אבל בלי למצמץ יכולים להוציא 200 שקל על איזה ערב שישי מחורבן בפאב,מבחינתי אם זה משהו שאני מאוד מחכה לו זה שווה אבל אם לא קריטי לך (ואם אתה מתלבט אז כנראה שלא) אז תחכה מעט ותחסוך :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 19:41

bling כתב:266 זה ממש זול בשביל באג,אני משער שזה מחיר לעובדים?
ולשאלה שלך,האם יש לך במה לשחק? עד כמה אתה מחכה למשחק?

אני אישית הייתי הולך על זה בעיקר כי זה משחק שמקבל תשבוחות כל כך חריגות,אז פעם ב מוציאים קצת יותר.
אנחנו כל כך מחושבים על קניות של משחקים אבל בלי למצמץ יכולים להוציא 200 שקל על איזה ערב שישי מחורבן בפאב,מבחינתי אם זה משהו שאני מאוד מחכה לו זה שווה אבל אם לא קריטי לך (ואם אתה מתלבט אז כנראה שלא) אז תחכה מעט ותחסוך :)

זה מחיר עובדים. כן. המחיר הרגיל גבוה - 349 ש"ח.

אם מישהו רוצה לקפוץ לבאג ביל"ו סנטר הערב (עד 22:00), יש פה עוד 3 עותקים של המשחק ואביא לכם אותם בכיף במחיר עובד.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 08 יוני 2013, 20:56

Nucleus_Dawn כתב:
זה מחיר עובדים. כן. המחיר הרגיל גבוה - 349 ש"ח.

אם מישהו רוצה לקפוץ לבאג ביל"ו סנטר הערב (עד 22:00), יש פה עוד 3 עותקים של המשחק ואביא לכם אותם בכיף במחיר עובד.

יש גם את הJoel edition? אתה חושב שזה הגיע לעוד חנויות?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 יוני 2013, 21:13

כותבים היאח, לא היהח.

ואני חייב לציין שמדובר באחלה משחק (עברתי כבר כ-60% ממנו). מומלץ לשחק על hard - מאתגר בדיוק במידה הנכונה. מזמן לא שיחקתי במשחק survival טוב כמוהו, עם תחמושת שכמעט תמיד במחסור ו-stealth שעשוי כמו שצריך. ממש כיף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יוני 2013, 21:44

InterAl כתב:כותבים היאח, לא היהח.

ואני חייב לציין שמדובר באחלה משחק (עברתי כבר כ-60% ממנו). מומלץ לשחק על hard - מאתגר בדיוק במידה הנכונה. מזמן לא שיחקתי במשחק survival טוב כמוהו, עם תחמושת שכמעט תמיד במחסור ו-stealth שעשוי כמו שצריך. ממש כיף.

מה קורה אינטר :)

איך זה שהשגת את המשחק כל כך מהר? מהמפרץ?
אני גם הולך לשחק על הארד,יוצא לך להשתמש בוול-האק או שאפשר להסתדר בלי?

קאוטיק,תתחדש ותזרוק כמה רשמים בלי ספוילרים,אני אצטרף אליך יום שישי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 יוני 2013, 02:41

bling כתב:

שיחקתי מעט (שעה וחצי...?).
המשחק נראה פשוט מדהים, ביחס למשחק PS3. הוא סובל מאוד מהרזולוציה הנמוכה ומירידות פריימים, אבל העיצוב האומנותי מספיק הדוק, בשביל שזה לא יהיה כל כך נורא.

הוא גם אינטנסיבי בטירוף. מזמן לא הרגשתי כל כך אנדר פאוורד במשחק וזו הרגשה מדהימה. אווירה ממש קרובה למושלמת. אני ממש מפחד לעשות כל צעד.
המשחק נהדר. הכתיבה אות'נטית ומוצלחת. האנימציות (סימן ההיכר של נוט'י דוג) מוסיפות המון אימרסיביות (ג'ואל מרים את היד, להגן על הראש, כשעוברים מתחת לאיזה זרזיף מים, למשל).
המשחק כבר מתחיל בסוג של אגרוף לבטן. ההקדמה באמת נהדרת.

הקטע של AI שהופכים לבלתי נראים עבור האויבים באמת די בולט, אבל אני מבין לגמרי למה הם עשו את זה. זה בהחלט עדיף על פני להתגלות כל רגע, בגלל שהAI לא חכם במיוחד.

אני עדין לא סגור לגמרי על המכאניקות. אני עוד בשלב הלמידה. למרות זאת, הכל נהנה מרמת ליטוש מאוד גבוהה. הסוגים השונים של האויבים יוצרים אזורי משחקיות שונים לגמרי. לא נראה לי שבאמת אפשר להסתדר בלי השמיעה של ג'ואל, כי ממש חובה להיות מודעים לסביבה שלך בכל רגע נתון ובלעדיה, זה גובל בבלתי אפשרי.
לצערי, אני צריך לישון. ממש מתחשק לי להמשיך לשחק כל הלילה, אבל יש מחויבויות ועוד שטויות כאלה.
אני מאוד מתרשם מהמעט שראיתי. מעניין מאוד לראות איך המשחק מתפתח.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 09 יוני 2013, 02:47

Nucleus_Dawn כתב:
שיחקתי מעט (שעה וחצי...?).
המשחק נראה פשוט מדהים, ביחס למשחק PS3. הוא סובל מאוד מהרזולוציה הנמוכה ומירידות פריימים, אבל העיצוב האומנותי מספיק הדוק, בשביל שזה לא יהיה כל כך נורא.

הוא גם אינטנסיבי בטירוף. מזמן לא הרגשתי כל כך אנדר פאוורד במשחק וזו הרגשה מדהימה. אווירה ממש קרובה למושלמת. אני ממש מפחד לעשות כל צעד.
המשחק נהדר. הכתיבה אות'נטית ומוצלחת. האנימציות (סימן ההיכר של נוט'י דוג) מוסיפות המון אימרסיביות (ג'ואל מרים את היד, להגן על הראש, כשעוברים מתחת לאיזה זרזיף מים, למשל).
המשחק כבר מתחיל בסוג של אגרוף לבטן. ההקדמה באמת נהדרת.

הקטע של AI שהופכים לבלתי נראים עבור האויבים באמת די בולט, אבל אני מבין לגמרי למה הם עשו את זה. זה בהחלט עדיף על פני להתגלות כל רגע, בגלל שהAI לא חכם במיוחד.

אני עדין לא סגור לגמרי על המכאניקות. אני עוד בשלב הלמידה. למרות זאת, הכל נהנה מרמת ליטוש מאוד גבוהה. הסוגים השונים של האויבים יוצרים אזורי משחקיות שונים לגמרי. לא נראה לי שבאמת אפשר להסתדר בלי השמיעה של ג'ואל, כי ממש חובה להיות מודעים לסביבה שלך בכל רגע נתון ובלעדיה, זה גובל בבלתי אפשרי.
לצערי, אני צריך לישון. ממש מתחשק לי להמשיך לשחק כל הלילה, אבל יש מחויבויות ועוד שטויות כאלה.
אני מאוד מתרשם מהמעט שראיתי. מעניין מאוד לראות איך המשחק מתפתח.

יצא לך לראות אם היה בבאג את הJoel edition? ממש סיקרן אותי שזה הגיע לאחד הסניפים אולי יש בראשל״צ גם
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 יוני 2013, 12:59

Blue&Black כתב:יצא לך לראות אם היה בבאג את הJoel edition? ממש סיקרן אותי שזה הגיע לאחד הסניפים אולי יש בראשל״צ גם

יש לגירסאות המיוחדות מק"טים במערכת, אבל אין אותם במלאי, בשום מקום, לפי מה שראיתי.
אני מניח שהם יגיעו בקרוב וכשזה יקרה, אתה יכול פשוט לבקש ממני לבדוק סניפים מסוימים ואני אומר לך אם יש להם במלאי, או לא.
בלי קשר לזה, אתה יכול לבקש מכל סניף שיזמינו לך את המוצר אליהם.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 11 יוני 2013, 02:00

העאעאעאעאעאע!!!
תמונה
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 10 יוני 2013, 19:02

מעניין אותי אם אני היחיד פה שבינתיים ממש לא אוהב אותו.
אני כבר 3 שעות בתוכו, הפתיחה שלו אחת המדהימות באמת שהייתי פעור פה וזה היה נראה מבטיח.. אחרי זה הוא פשוט נהיה פאקין משעמם! אין בו כמעט דברים מעניינים ואין אקשן וגם שיש אקשן הוא יותר מזכיר את Resident Evil 6 מאשר משחק של נוטי דוג.
בכל מה שנוגע לויזואליות הוא נראה ממש מדהים גם בלי להתייחס לזה שהוא על ה- PS3, הוא פשוט משחק שנראה טוב.. יש לו קצת ירידות פריימים אבל סה"כ טכנית הוא מצויין.

אני מקווה שבהמשך זה ישתנה ואני יאהב אותו יותר... העלילה נראה מצויינת אני מת להמשיך אותו לראות מה יקרה בעלילה בהמשך, רק מהסיבה הזאת בא לי להמשיך אותו.

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 11 יוני 2013, 19:49

עשיתי הזמנה מוקדמת למשחק משופטו:)
אמור לצאת עוד שלושה ימים!
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2013, 19:58

מישהו יודע באיזה שעה בארץ יפתח המשחק מהPSN?

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 14 יוני 2013, 19:32

נו יאללה אני סקרן, איזה עוד רשמים יש לכם מהמשחק? :lol:
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יוני 2013, 19:48

קניתי את המשחק אתמול מהPSN והוא עדיין אומר לי שאני לא יכול להתקין אותו לפני תאריך היציאה... יש לכך סיבה?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 יוני 2013, 04:10

אני ממש שוקל לקנות את אחת מגרסאות האספנים של המשחק. הוא פשוט נראה מדהים (וגם הגרסאות אספנות נחמדות).
על איזה גרסא ללכת? Joel VS Ellie?
"A man chooses, a slave obeys"

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2013, 20:22

אתמול שיחקתי כל הלילה, עד שהשמש יצאה...
לפני זה שיחקתי רק את השעתיים הראשונות, ואז לא היה לי זמן כל השבוע /:

בקיצור - ככה צריך לשחק את המשחק. בישיבות ארוכות, חושך מוחלט, ואני אישית משתמש באוזניות של סוני למכשיר, עם סראונד-וירטואלי ושם את זה על חזק.
שמעו, זה באמת משחק מלחיץ. הקולות של הקליקר באוזן כשאתה קרוב אליו, זו תחושה שלא הייתה לי במשחק המון שנים.
מעבר לזה, המשחק מרהיב, עלילה מצויינת למרות שאני עדיין די בהתחלה, מאוד מאוד בוגר, משחק ודיבוב יוצאי דופן.
לפעמים אני מרגיש שהמשחק אולי קל מדי, אבל היא כל כל מפחיד שזה באמת עדיף לי (: אני משחק על נורמל, למרות שהבטחתי לעצמי הארד. אין לי המון זמן ואני רוצה כן לסיים מהר, כדי להמנע מספויילרים

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים